X Japan in Berlin

11. července 2011 v 21:43 | bestIAR


Dears!

Jelikož se z našeho sepisování zážitků z berlínského koncertu X Japan vyklubal překvapivě bestial-kish report, rozhodly jsme se ho dát sem. Neznamená to nic zvláštního snad jen, že jsme se moc dobře bavily při koncertu i psaní.

Úvod

Zcela upřímně: nedoufaly jsme. Přeci jen Yoshiki je Yoshiki a královny mohou cokoliv, třeba se vykašlat na své poddané a otroky v Evropě, protože jak je známo, každý j-rocker se třese hlavně na Emeriku jako pejsek na hárající fenku.

A také jsme nemohly uvěřit svému štěstí. Nejsme ani pokorně věřící, ani andělé v utajení a nekonáme dobro svým bližním 24 hodin denně. Proč by se zrovna nám měly plnit sny? S DEG v Praze nebo Juno Reactor se Sugim ve Frankfurtu a Praze jsme se nějak smířily. Ale X Japan v Evropě bylo najednou i na nás tak nějak moc. Chápejme se správně, X Japan jsou pro nás legendou stejné kategorie jako pro jiné Depeche Mode, Rolling Stones nebo Madonna. X Japan nemusí nic, oni můžou. Když se jim zrovna zachce.Dalo by se říct, že až do 4.července jsme jistou částí svého fangirl srdce a celou částí rozumu počítaly s tím, že si Yo-chan něco provede (třeba poraní zápěstí nebo se mu rozpadne páteř) a dojde tak k historicky x-tému zrušení koncertů v milované Jurop.

Jenže Yoshiki s námi tentokrát vyšalalaloval a udělal něco, co jsme od něho jaksi nečekaly. Chápejte, přeci jen jsme dívky - nebo alespoň se za ně občas vydáváme - a Yo-chan je pověstný svým nezájmem vůči ženskému pokolení (to že si za asistentky zásadně ženy vybírá, nechme teď stranou), od pánů se nechá objímat rád, všimly jsme si…

Dear ladies and gentlemen, Yoshiki nás tvrdě o-X-oval. Ze všech stran a ve všech polohách. A bylo to Xování, na jaké se nezapomíná.


Preludium

Na každou správnou královnu se musí čekat - i na ty drama queens jako je Velmistr Hayashi. Tak jsme s Ágnes čekaly. Kdybychom se braly a tahaly za slovíčka, tak jsme na X Japan čekaly 7 let. Jelikož se bereme doslovně jen vzácně, čekaly jsme asi 6 hodin. Jedna v černé, druhá v bílé i se závojem a prstýnky (měla se vdávat!), zásobeny hroznovým cukrem, HARIBO medvídky a energy žvýkačkami jsme obdivovaly krásy Germánlandu, šmírovaly další X-freaky, co se flákali kolem, pokoušely se přesouvat na různá místa v řadě v souvislosti podle toho, jak skupinka před námi (za námi, vedle nás…) páchla potem, jídlem nebo nasávala alkohol či jointovala (jen někteří, žádné strachy, ale ti stáli za to).


Íz našla další důvod, proč nenávidět Poláky a pilně se pokoušela vzpomenout si, jak se polsky řekne "drž hubu a neřvi, ty mizerná děvko!" (akorát v mnohem vulgárnější verzi :D )

Ágnes se jen blahosklonně usmívala a šprtala germánskou gramatiku. Moc se jí líbilo Ízino vysvětlení na její dotaz "proč to Němci mají tak gramaticky komplikovaně?" *Íz: Protože jsou dementi?* Oh ano a pomlouvaly jsme neexistující CZ fandom. A i ten očividně existující německý a polský a vlastně jakýkoliv, neb jsme holky prostě ošklivé, zvlášť když se nudíme.

Nakonec atmosféra zhoustla, lidí přibývalo a už nebylo možné utéct ani doleva, ani doprava, ani dopředu…a dozadu jsme z pochopitelných důvodů odmítaly. Obdivovaly jsme vynalézavost některých fanoušků co s sebou přinesly stan (velmi fikané v případě deště), rozkládací židle nebo láhev sektu i se skleničkami na šampaňské. *Íz: kam je na koncertu pak dali?* *Ágnes: spíš, jak je pronesli ochrankou?*


Někteří X-freaks byli hodně pod parou už kolem půl páté (dovnitř se pouštělo v sedm) a ledva stáli na nohou. Moc nás zajímalo, jak chtějí ustát koncert…ale nakonec jsme sobecky doufaly, že padnou k zemi a udělají místo.

Našemu sokolímu zraku neušla parta Asiatů, která si zajistila místa přímo před bránou C-Halle (jak to ty mršky dělají, že jsou v každé prdelce první?)

A pak se Isobel beznadějně zamilovala. *Kaoru (suše): po kolikáté v ten den?* Najednou se totiž mezi lidi zamíchali asijská cosplay stvořeníčka…a ano, to mnohem hezčí děvče bylo ve skutečnosti kluk. Asiaté nezklamali.

Občas se kolem nás mihla nějaká loli girl a Íz se překonala a odfotila si je (nejdřív se ale slušně zeptala). Dívky pózovaly ochotně a moc jim to slušelo.

Občas se kolem nás taky mihla nějaká ta slečna na jehlových podpatkách a my řešily, jak chce ten koncert ustát. Když jsme pak byly v kotli pod pódiem, pochopily jsme výhodu těch podpatků. Příště jdeme za Lady Gaga, jednak díky vysokým botám uvidíme mnohem víc a taky budeme kopat v rámci sebeobrany.

Pak se Isobel beznadějně zamilovala podruhé a Ágnes tentokrát s ní. Do skupinky Asiatů se přimíchal cosplay Yo-chana současné éry (medové mikádo, sluneční brýle, sáčko, šála) a situace začala být pro Ízino srdce kritická (doslovně). Výhodou bylo, že jsme přestaly probírat kde koho a zaměřily se čistě na šmírink. Díky té slečně se tak stalo čekání mnohem snesitelnějším.Počasí nezklamalo. Místy lilo docela drsně a taky se okosilo. S Ágnes jsme věnovaly soucitnou & něžnou myšlenku Houslistovi, který musel být zoufalý.

Zpětně jsme se pak díky Sugi FB dozvěděly, že poor Houslista trávil veškerý čas mezi vystoupeními snahou o 'nabrání sil' na hotelovém pokoji (žádné dvojsmysly - ti z vás, kteří pravidelně čtou jeho entry ví, že v každém zápise musí být minimálně jednou zmíněno, jak mu není dobře, je vyčerpaný až na pokraji sil a jak je venku hrozná kosa....jsme kdykoliv ochotné postarat se o jeho rekonvalescenci, teď už si dvojsmysl přimyslete).

Ochranka u vstupu do C-Halle byla drsná. Hlavně ženy - čímž jsme si potvrdily teorii, že žena se k ženě umí chovat jako CENZURA a ještě si to užívá.

Koncert

S Ágnes jsme letěly směr pravá strana pódia (HOUSLISTA)…i když Isobel nešťastně remcala, že se neumí rozdvojit (milovaná Heatherka je na LEVÉ straně). Zajímavý postřeh: před Toshim čili ve středu ani jedna z nás stát nechtěla : ) Blahořečily jsme Mistrovi, který jako správný sebestředný leader zásadně sedí za bicími nebo za pianem na vyvýšeném místě a tudíž jej může vidět každý.

Samozřejmě, že X nezačaly načas (ve 20.00). Dobrá zpráva - žádná předkapela (narozdíl od Londýna, pokud jsou naše informace správné, Mistr se evidentně poučil). Špatná zpráva - za námi se nachomýtla skupinka Asiatek. Nemusely jsme ani rozumět, aby nám došlo, že ty malé mrchy plánují překousat a přeškrábat se do první řady. Isobel si vzpomněla na to, jak ji na DEG nějaká mrcha malá škrábla do krve a poslala děkovnou modlitbičku ke své nehtoložce za diamantový prášek, kterým ji zpevnila drápy.

ROADIES provokovali, když se občas někdo z nich zjevil na pódiu S HOUSLISTOVÝMI HOUSLEMI nebo za MISTROVÝMI BICÍMI nebo MISTROVÝM PIANEM nebo s HEATHERČINOU BASKYTAROU a šahali na božské relikvie svými špinavými prackami!

A pak se konečně setmělo a objevil se ON. Isobel mentálně padla na kolena u pohledu na nahou hruď, modrý kabátek, medové vlásky, malinkou pusinku a vůbec…tak vůbec.Ágnes měla následně problém myslet při pohledu na Lucifera v bílém.

*dvojitý povzdech: jaká škoda, že Sugihara neměl své žabky…*


Každopádně v našem mozku došlo k typicky fangirlí reakci: FATAL ERROR! SYSTEM CRASH! BRAIN STATUS: MISSING!

Následující poznatky uvádíme pro vaše i naše dobro a mentální zdraví bodově a bez obkeců…téměř bez obkeců, jsme to koneckonců my.
1. Sugizo a Heatherka nemají nohy. Oni mají NOHY. Jako NOHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ano, jsou doopravdy tak dlouhééééééééééééééééééééééééééé a hubené.

Isobel kacířsky přiznává, že na mentální stupnici 1 - 10 (10 je nejvyšší známka) dala Heatherčiným nožkám o půl bodu víc než Houslistovým. Heath tak dostal 50,5 bodu, Sugizo 50.


2. Jsme zvyklé poslouchat kapely, kde jsou pánové navzdory své kapelové image velice příjemní a místy až zlatí. Obvykle ale nejsou hezcí. A naopak když sloupnete z některých pop- nebo rockstars slupku photoshopu, to co uvidíte ne vždy koresponduje s dokonalou image v časopisech.

Jak to Xové dělají, že vypadají live tak krásně a photoshopově dokonale (byly jsme tak 3 metry od nich), to je pro nás záhada. Zažily jsme to u Diráčů, nemělo nás to překvapit. Překvapilo.

*Diráči se zatváří nejistě u verze "krásní a photoshopově dokonalí", jedině Shinya se zatváří spokojeně*
*Gackt (pobaveně): j-rockeři se dokonalí a krásní rodí, koťátka…*


3. Zázraky se dějí. Nejenže jsme viděly X v Jurop, Isobel navíc díky světlometům na pódiu viděla Toshimu oči!!!!


4. Zázraky se opravdu dějí…krom výš zmíněného na nás Toshi zapůsobil velice pozitivním dojmem. Neřval (ne moc) místo zpěvu a působil tak nějak…sympaticky? Dalo by se říct, že jsme snad poprvé pochopily, co je s Yoshikim táhne dohromady (v ne-yaoi slova smyslu). Byl moc fajn, příjemně se usmíval a působil velice uvolněným dojmem.

A Toshi umí. Jeho hlas jsme vždycky respektovaly, ale po poslechnutí live…UMÍ.


5. Čím je Sugizo starší, tím větší herečka z něj je : ) Kdo viděl ty jeho pózy, gesta a výrazy na tváři, ten ví, o čem je řeč.


6. Sugizo a Heatherka to se svými dlouhými nástroji umí, když je chytnou do ruky

*Yoshiki se začne dusit kávou, Sugizo dobromyslně přeslechne očividný dvojsmysl*


7. Á propos Houslista - v krátkých vláskách sice na živo nevypadá na těch 15, co by mu jeden občas hádal z fotek, ale i tak se Ágnes hned cítila lépe (někdo takový prostě nemůže být téměř 2x starší než ona).


8. PATA! PATA!! PATA!!!

Vyvolal v Íz nebezpečně koťátkovské "ťuťu-ňuňu-ty šeš ale loztomilé stvolenícko!"

*Íz (bezmocně): Když on v tom svém hippie oblečku a neoholený vypadal tak…sladce! *

*Ágnes: Mně se líbilo, jak Pata seděl na schůdkách, dav občas zakřičel "Pata, Pata!" a on se jen usmál stylem "…jo…já vím…já jsem taky součást kapely…"*


9. *škodolibě* Yoshiki měl málo místa na podiu, nemohl demolovat svůj drumset. Nakonec to vyřešil tak, že do slavného X gongu hodil alespoň stojánek s činely.


10. Yoshiki je - mějte ho rádi nebo ne - záhada. Ať na něj zkoušíme jakékoliv sherlockovské metody, ať se díváme na 20 let stará liveka, sledujeme, jak se za tu dobu změnil, čteme jeho biografii, vidíme ho teď live, stejně nic, netušímě co se mu odehrává v hlavě, asi to tak má být.


11. Došly jsme s Ágnes k názoru, že Xové nemají na podiu láhve s vodou na to, aby zabránili dehydrataci svých organismů a napili se. Mají je na to, aby se jich dotkli rty a hodili je do davu. Nejlepším smečařem s pitím se ukázal Yoshiki, trefil se nejblíž k nám.


12. Viděly jsme Sugiho žebírka a abdominální svaly, můžeme umřít.


*Íz (nadějně): A nemohla bych si nejdříve kousnout nebo vybrat Sugimu slepák? Takové krásné svalstvo tam má…*

*Ágnes pro sebe: s kým já to u všech vydřích vousků trávím čas?*


13. K našemu milému překvapení se moc ne-hideovalo.

…a i když hideho nepřítomnost nekřičela a nebylo zapotřebí hologramů nebo jeho kytar…nějak… hide je…byl…víte co, nechme to být.14. Heatherka je neuvěřitelně krásná a neuvěřitelně hubeňoučká a když si se Sugim vyměnili místa a dostala se blízko k nám, doháňela Íz k nedůstojnému kňučení (na tomto místě je dobré podotknout, že Ágnes je skutečně velmi stoická, ten kdo kňučí nahlas je vždy Íz :)

*Íz (povzdech): Potřebovala bych tři oči: jedno házet na Yo-chana, druhé na Sugiza a třetí na Heatherku.*


15. Á propos Heath: tak šťastného jsme ho na X koncertech ještě neviděly. Evropa ti moc sluší, krasavice, musíš k nám chodit častěji!


16. Máme novou vysněnou práci: chceme dělat Yoshikimu pódiové asistentky. Budeme mu běhat kolem zadku, zastrkávat kablíky do správných dírek -

*Mistr bezmocně vyvrátí oči k nebi, mučírna se řehtá*

- hudební kablíky do dírek od zesilovače nebo odposlechu, rozumí se + podávat a otáčet partituru, podávat láhve s pitím, podávat kolárek na krk (ouuuuuu), podávat kabátky, stavět činely…a hlavně se mu neustále dívat na ten zadeček.


17. Yoshiki nezklamal: pořád fuckoval (žel jen slovně), jakékoliv děkování se bez "fucking" nezaobešlo. Nejdřív jsme to počítaly, po 20 "fucking!" jsme to vzdaly.


18. Proč se na přídavek čekalo tak dlouho? Sugizo se musel převléknout :)


19. Celý Endless Rain odzpívaný halou byl moment, kdy jsme si definitivně řekly, že budeme ještě dlouho na tenhle večer vzpomínat.


20. Art of Life to je potvrdila (Mistrovo piáno musí být dost odolné...což nám připomíná to zklamání, když na něm pouze jednou seděl a vůbec neležel *žádný materiál pro NC-21 myšlenky*).


21. Poznatek měsíce, když máte pod 50 kilo a více-méně útlou stavbu těla, není to pro vás moc koncertně výhodné. Strategie pro příště: přibrat minimálně 30 kilo, ověsit se řetězy, nemýt se tak 3 dny…a půjde to.

*Íz (jedovatě): A až začnu vládnout j-rockovému impériu, zakážu vstup na koncert každému, kdo má vlasy typu afro a nedá si je do culíku nebo nosí megaparuku.*


22. Heslo týdne: nesnášíme Poláky a Němky! Němky jen některé, třeba ty, co nám zkoušely rozdrtit ruku, Poláky dlouhodobě a s láskou všechny (byli jste někdy v Polsku na hudebním festivalu, byli jste na nějakém v ČR, kam dorazila polská delegace? Ano přesně).


23. Vyvléct se z davu a přesunout na balkón považujeme za jedno z nej rozhodnutí večera - krásný výhled (pokud nejste zrovna jako Ágnes krátkozrací), prostor a hlavne VZDUCH!


24. Trička, tašky, placky, nášivky a Yoshikitty se prodávali před i po koncertě. Yoshikitty se vyprodala během 20 minut. Chviličku nám to bylo líto.

*Ágnes (krutě): Mně ne. *

*Mistr se na ni nespokojeně zadívá*


25. Doufáme, že nikdo z X neviděl C-Halle zvenčí (vypadala jako garáž... a to tím ještě některé garáže urážíme).


26. Vždy jsme si myslely, že mužská část populace gentlemanství a rádoby respektování žen jako fyzicky slabšího pohlaví jen předstírá…no, teď už máme jistotu.


27. Máme za sebou první j-rock koncert, kde jsme se necítily být úplně nejstarší. Určitým způsobem nás to uklidnilo.


28. Viděly a slyšely jsme Yoshikiho za pianem. Třetí nejvyšší životní cíl dosažen.


29. A vůbec: viděly jsme Sugiza, Heatha a Yoshikiho live. To mluví za vše.30. Přesto se stále nemůžeme zbavit stavu "ano viděla jsem X Japan live a jako důkaz mám 21 nových modřin. Tak proč mám pořád pocit, že se mi to jen zdálo?" a "Hele…byla jsem tam s tebou, že jo? A viděla jsem je taky, že?"


31. Co jsme neviděly byly Yoshikiho jizvy (Íz byla moc smutná). Spoléháme na Yoshikiho slova, že evropské turné bylo pro něj stejně fajn jako pro Evropu a že přijedou opět.


32. Občas se k našim něžným ouškům donesla líbezná čeština. Pořád se dohadujeme, kdo byly ty slečny a pánové. Slečny nám přišly povědomé, pánové nikoliv. Potvrdily jsme si tedy jistou teorii a sice, že i v ČR jsou stále fanoušci X a j-rocku a mají tolik rozumu a pudu sebezáchovy, že se nestávají součástí ničeho.


33. Ať byl koncert jakkoliv daleko…ať stál jakkoliv moc…ať někdo nemusí X po reunionu nebo Yoshikiho…každý, kdo X zná, měl možnost jet a nešel…no, máte spoustu času přemýšlet o promarněných šancích ;)


34. Můžeme jen dát za pravdu transparentu německé sekce X Japan fanklubu a Sugizo Street Teamu: X JAPAN: EUROPE SAYS THANX!


Protože my jsme vděčné.

AND WE ARE X!


PS: Ágnes dobrovolně a bez nátlaku přiznává, že Berlín je krásný a moc si pobyt tam užila. Íz dodává, že bylo fajn druhý den potkávat X-freaky, kteří se navzájem zdravili sugizáckým pozdravem a větou WE ARE X! Poznávali jsme se podle tašek, triček nebo Yoshikitty :)

Speciální foto ze soukromných archivů best-iare:*ctnostně* To v té sklínce je čaj...téměř!


Setlist

• Intro (Classical Version)
• Jade
• Rusty Nail
• Silent Jealousy
• Drain
• SUGIZO Violin Solo + Short YOSHIKI Piano Solo
• Kurenai
• Born To Be Free
• YOSHIKI Drum&Piano Solo
• I.V.
• X

• Shrot Forever Love
• Endless Rain
• Art of Life (Starting from the Piano Solo)


Credits (pictures): barks.jp + spheric.de + Isobel's dear blackberry
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (166)
Zobrazit starší komentáře

101 Angelocaf Angelocaf | E-mail | 21. srpna 2018 v 20:49 | Reagovat

PTHC FORUM

Prying CP Shortclip 2018 Aristocratic Piling

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Obsolete files 2000-2017SELL-OUT Unshared Assemblage Choke-full 1201-1500 Files Go showing !!! INCORRUPTIBLE !!!!!

Siberian Mouse Whip-round

Elongated looking as Modelkids Dvd 1 - 44 Vernissage

Keep a hankering seeking Anal Series 1 - 25 Impulsively showing !!!

https://qil.su/OYaoqM

Jack ketch scan an lustfulness to Pic Dvd 1 - 50 Vernissage !!! PROTECT !!!!!

102 Charlestrier Charlestrier | E-mail | 25. srpna 2018 v 6:18 | Reagovat

How To Make Money $200 Per Day (Payment Proof): https://profkadastr.ru/redirect?url=https://vk.cc/8pBiII

103 ErnestNaf ErnestNaf | E-mail | 28. srpna 2018 v 20:13 | Reagovat

Original replica Shop online ; buy Replica ; designer replica handbags, cheap wallets, shoes for sale.
Gucci, Versace, Balenciaga, Prada, Fendi, Max Mara, Dolce&gabbana etc.
https://www.instagram.com/elite_styleinua/

104 alyceqa2 alyceqa2 | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 10:15 | Reagovat

My up to date web scheme:
http://jennie.blogs.telrock.org

105 haroldgt16 haroldgt16 | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 17:29 | Reagovat

Proposal attendant moved:
http://hot.dream.girls.porngalleries.top

106 zelmazh2 zelmazh2 | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 15:14 | Reagovat

New gay place  
http://gay.adultgalls.com/?info-stuart
  gay model kristen stewart gay gay dating gay roomates gay superheroes

107 corinalp11 corinalp11 | E-mail | Web | 1. září 2018 v 10:37 | Reagovat

Started untrodden cobweb predict
http://arab.sex.photo.xblog.in/?post-margarita
january artists chronicle package take

108 FinanceNews FinanceNews | E-mail | 3. září 2018 v 15:15 | Reagovat

Mark Zuckerberg maybe interested in Viuly crypto currency. Viuly сrypto currency can be integrated into Facebook.

109 ruthqr2 ruthqr2 | E-mail | Web | 4. září 2018 v 15:07 | Reagovat

Delivered pictures  
nude best erotic game erotic online novels erotic france erotic bodies    
http://animeshemale.net.erolove.in/?jayla  ;
  free erotic ebook erotic jokes erotic channels erotic vampire books erotic body massage

110 AlexTew AlexTew | E-mail | Web | 6. září 2018 v 8:12 | Reagovat

<a href=https://binance.broker/>Beginners Guide to Binance Exchange</a>

111 maricelahm69 maricelahm69 | E-mail | Web | 7. září 2018 v 15:12 | Reagovat
112 klaudiaco klaudiaco | E-mail | Web | 11. září 2018 v 6:09 | Reagovat

Welcome Everyone
Thanks for checking out my  writing website . My name is Klaudia Cooper.
I have worked  several years  in this niche. My passion for  writing started at a young age. I wrote short stories  as a child and eventually went on to work with my school newspaper.
This early tryst into  journalism  eventually led me to academic writing. There is plenty of work for  skilled writers. I specialize in dissertations , but have the skills to do all types of academic writing.
Contact me  for more information about rates and a price quote. I’m looking forward to helping you.

Academic Writer – Klaudia – <a href=http://www.jewishcouncil.info/>Jewishcouncil</a> Band

113 Sergiowaigh Sergiowaigh | E-mail | 11. září 2018 v 13:39 | Reagovat

Analogue of Laminine AminoBoosters ( AminoPure) http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox are 3-7 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn how to get a product, contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

114 tabithayu3 tabithayu3 | E-mail | Web | 11. září 2018 v 14:45 | Reagovat

Project recto moved:
http://morgan.web.telrock.net

115 asawood asawood | E-mail | Web | 14. září 2018 v 6:24 | Reagovat

Hi guys, it’s Asa Woodard here!
I work as an academic writer and have created this content with the intent of changing your life for the better. I started honing my writing abilities in high school. I learned that my fellow students needed writing help—and they were willing to pay for it. The money was enough to help pay my tuition for my first semester of college.
Ever since college, I have continued to work as a professional writer. I was hired by a writing company based in the United Kingdom. Since then, the essays that I have written have been sold around Europe and the United States.
In my line of work, I have become used to hearing, “Asa Woodard, can you help me meet my writing assignment deadline?” I know that I can save their time.

Academic Writer – Asa Woodard – <http>//jonathanwardlondon.com/]Jonathanwardlondon Team

116 jasonhl2 jasonhl2 | E-mail | Web | 18. září 2018 v 20:21 | Reagovat

Vulgar girls blog    
http://toys.erolove.in/?pic_mara
   erotic foot massage erotic hd wallpapers erotic comic book telugu erotic stories

117 Amateurbaisk Amateurbaisk | E-mail | Web | 18. září 2018 v 23:00 | Reagovat

schöne damen wollen ficken <a href=http://gay-sex.blogsexgratis.com>webcam sexClick here>>></a>

118 annieduk annieduk | E-mail | Web | 19. září 2018 v 8:52 | Reagovat

Hi, I am Annie Duke an expert in content writing.

I love solving people’s problems and make them happy. That is what I have been doing for many years now.
I have been writing since I was 12 years old and never knew it would turn out to be a full-time career. I have also been able to handle several projects that involves writing. And I worked in three organizations as a volunteer to assist people.My passion has always been to help people succeed. And I go the extra mile to make that happen.
I enjoy writing Thesis and have helped people from countries like Mexico.
I work with a service provider whose mission is to provide quality works and make people happy. In fact, many students come to me for professional help on a daily basis because they know I always deliver. And I will continue to provide nothing but quality to build trust like I have been doing for the past few years.

Expert academic writer - Annie - <a href=http://www.klamathfallsqualityinn.com/>Klamathfallsqualityinn</a> Confederation

119 laurinq60 laurinq60 | E-mail | Web | 20. září 2018 v 9:03 | Reagovat

Fresh porn blog    
http://blacktits.xblog.in/?tweet.kaley
   italian erotic film xxx sex vagina erotic publishers

120 oscaros1 oscaros1 | E-mail | Web | 22. září 2018 v 5:08 | Reagovat

My new work is next!
ok google sexy video operating system for mobile phones download play store apps for free what apps download android development board android
http://adult.android.market.sexblog.pw/?gain.jaiden
water fish wallpaper free download android mp3 player app hd mob wallpaper free download music for android phone best game on app store

121 Jacobliaic Jacobliaic | E-mail | Web | 23. září 2018 v 11:07 | Reagovat

Nu rata cele mai noi vesti din lumea tehnologiilor smart<a href=https://infoteh-news.blogspot.com/2018/09/samsung-galaxy-s10.html>.</a>

122 Rogeralawn Rogeralawn | E-mail | Web | 24. září 2018 v 5:08 | Reagovat

<a href=https://razleton.com>инвестиции ramm</a> - ethereum инвестиции, прямые инвестиции

123 MorrisRip MorrisRip | E-mail | 25. září 2018 v 14:57 | Reagovat

В знак особой благодарности Вы можете заказать Персональную Награду - Орден Человеку http://spaszhizny.ru/ который спас Вам жизнь, здоровье и будь он хирургом, терапевтом или онкологом, пожарным, летчиком и т.д. Кроме материльной оплаты он Достоен Видимого знака - Ордена, за спасение жизней.Tel. или WhatsApp +7(985)952-0864

124 masonha masonha | E-mail | Web | 1. října 2018 v 14:34 | Reagovat

Hello, I am Mason Hart an expert in academic writing.

I love solving people’s problems and make them happy. That is what I have been doing for many years now.
I have been writing since I was 12 years old and never knew it would turn out to be a full-time career. I have also been able to handle several assignments that involves writing. And I worked in three organizations as a volunteer to assist people.My interest has always been to help people succeed. And I go the extra mile to make that happen.
I enjoy writing books and have helped people from countries like Australia.
I work with a service provider whose mission is to provide quality works and make people happy. In fact, many students come to me for help on a daily basis because they know I always deliver. And I will continue to provide nothing but quality to build trust like I have been doing for the past few years.

Expert writer - Mason - <a href=http://www.parossymposium.com/>Parossymposium</a> Band

125 RoLaMinK RoLaMinK | E-mail | Web | 2. října 2018 v 15:19 | Reagovat

Принимая решение купить в магазине Дармебель или приобрести в Украине мебель на любой вкус ,вы можете быть уверенными в хорошем качестве товара. Надёжность и долговечность при сравнительно низкой стоимости  уже давно убедили многих покупателей в правильности выбора, сделанного ими в своё время. Останавливая свой выбор именно на нашей мебели, вы будете изумлены оптимальным соотношением «цена/качество».

А если кто интересуется оборудованием для СТО обратите внимание <a href=http://www.stoservice.com.ua>Автосервисное оборудование</a>
здесь покупали по недорогой цене и весьма довольны. Также наш партнер по <a href=http://sunmebel.ltd.ua/kompyuternyie-stoly/>компьютерным столам</a>

<a href=http://www.darmebel.com.ua/mebel/ofisnaya-mebel/optsii/> Дар Мебель</a>

126 Kevinson Kevinson | E-mail | Web | 6. října 2018 v 10:36 | Reagovat

Когда Вы Примете решение купить в магазине САНмебель в Киеве или приобрести в Украине мебель на любой вкус ,
вы можете быть уверенными в хорошем качестве товара. Надёжность и долговечность при
сравнительно низкой стоимости  уже давно убедили различных покупателей в правильности выбора,
сделанного ими в то время. Останавливая свой выбор конкретно на нашей мебели, вы будете восхищены
оптимальным соотношением «цена/качество».
А если кто интересуется оборудованием для СТО обратите внимание
<a href=http://www.stoservice.com.ua>оборудование для СТО</a>
здесь приобретали по низкой цене и весьма довольны.
Также наш партнер <a href=http://www.darmebel.com.ua/>магазин мебели Киев</a>
<a href=http://sunmebel.ltd.ua>Купить мебель в Украине</a>

127 MorrisRip MorrisRip | E-mail | 9. října 2018 v 4:18 | Reagovat

Женщины СНГ могут получить Гражданство Израиля. Брак. Можно Формальный. Обращаться на почту znakfortune@gmail.com

128 bethany bethany | E-mail | Web | 13. října 2018 v 3:56 | Reagovat

Hey guys, I am Bethany an expert in report writing.

I love solving people’s problems and make them happy. That is what I have been doing for decades now.
I have been writing since I was 12 years old and never knew it would turn out to be a full-time career. I have also been able to handle several assignments that involves writing. And I worked in three organizations as a volunteer to assist people.My hobbie has always been to help people succeed. And I go the extra mile to make that happen.
I enjoy writing academic papers and have helped people from countries like UK.
I work with a service provider whose mission is to provide quality writing and make people happy. In fact, many people come to me for professional help on a daily basis because they know I always deliver. And I will continue to provide nothing but quality to build trust like I have been doing for the past few years.

Expert writer - Bethany - <a href=http://www.sacramentochildren.com/>Sacramentochildren</a> Confederation

129 AnthonyBix AnthonyBix | E-mail | Web | 23. října 2018 v 13:34 | Reagovat

get more <a href=https://falco3d.com>3d engine</a>

130 JosephErrog JosephErrog | E-mail | Web | 29. října 2018 v 22:54 | Reagovat
131 svetikduh svetikduh | E-mail | Web | 15. listopadu 2018 v 20:16 | Reagovat

Приобрести кассеты джилет фьюжен по лучшим ценам!

Хорошие новости для покупателей и продавцов продукции Gillette! Optovka Net предлагает купить наборы Gillette для для семьи и друзей или для продажи. Gillette это лидер на российском рынке, а также лезвия, купить которые приятно, а продавать выгодно. Максимально возможные скидки!Внимание, акция! Бритвы Gillette Fusion и их модификации Джилет Фьюжен Проглайд и Gillette Fusion Proglide Powerимеют современный дизайн. Рекомендуем стильные комплекты станок + кассета Gillette Fusion, купить которые по акции можно заполнив форму на сайте. Не упустите возможность заказать станок для бритья Gillette Mach 3 Turbo, Лезвие Mach3, кассеты для микроимпульсных станков Gillette Power, а также любой другой продукт серии Жилет Мак 3 с максимальной выгодой! Мак 3 Турбо это классика на рынке товаров для бритья, а классика всегда пользуется спросом! Хит продаж - одноразовые станки Gillette. Одноразовые станки для бритья Gillette Gillette blue, Gillette 2, Gillette blue 3, пользуются спросом практически всегда.Самое время заказывать наборы со скидкой! Наборы Gillette Venus, Gillette Sensitive, Gillette Slalom, Gillette Sensor Excel - это универсальный подарок. В набор Gillette VENUS входят: бритва, станок Gillette venus, кассеты. Исследования показали, что большим спросом у конечных потребителей пользуется бритвенный станок Gillette sensor excel, купить который стало ещё проще через форму на нашем сайте. Опытный клиент предпочтёт купить бритвенный станок известной зарекомендовавшей себя фирмы. Давние покупатели получат эксклюзивные условия и приятные бонусы. Удобная оплата через системы международных платежей. Заказав у нас продукцию Gillette, вы получаете оригинальную качественную продукцию, максимальную выгоду, надёжные гарантии. Крупным оптовикам предоставляются дополнительные скидки. Свяжитесь с нами через сайт http://optovka.net и анкету для создания заказа и приготовьтесь к развитию вашего бизнеса!

132 BruceGuazy BruceGuazy | E-mail | Web | 16. listopadu 2018 v 20:40 | Reagovat
133 kaitlyn kaitlyn | E-mail | Web | 20. listopadu 2018 v 22:40 | Reagovat

Welcome to my blog ! I’m Kaitlyn.
Even though I jokingly credit my  aunt for my writing talent, I know that it is a ability I have fostered from childhood. Though my mother  is a writer, I also started out young.
I’ve always had a way with words, according to my favorite  educator. I was always so excited in  English when we had to do a research paper .
Now, I help current  pupils achieve the grades that have always come easily to me. It is my way of giving back to  students because I understand the troubles they must overcome to graduate.

Kaitlyn Barr –  Professional Writer – <a href=http://www.tutorialsinmaths.com/>Tutorialsinmaths</a> Confederation

134 Ashleysycle Ashleysycle | E-mail | Web | 26. listopadu 2018 v 3:37 | Reagovat

Челя?бинск седьмой по количеству жителей, четырнадцатый по занимаемой площади город Российской Федерации, административный центр Челябинской области, городской округ с внутригородским делением<>]. Население — 1 198 858<>] человек (2017) . Челябинск расположен на геологической границе Урала и Сибири, на восточном склоне Уральских гор, по обоим берегам реки Миасса (бассейн Тобола)<>] .

<b>Озеро Смолино</b>

В черте города Челябинска расплескала матушка-природа лазоревые воды озера Смолино, возраст которого уходит глубоко в века, а точнее колеблется в районе 3 миллионов лет. Доказательством служит найденное на берегах грузило доисторического рыбака, датированное аж 4 тысячелетием до н. э.

135 GeorgeSax GeorgeSax | E-mail | Web | 30. listopadu 2018 v 16:15 | Reagovat

<a href=http://kinoslave.ru/filmy_2017/>фильмы 2017</a> - кино онлайн в хорошем качестве, фильмы лета 2017

136 lacynorth lacynorth | E-mail | Web | 12. prosince 2018 v 4:20 | Reagovat

Hey guys, I am Lacy a professional in report writing.

I love solving people’s problems and make them happy. That is what I have been doing for many years now.
I have been writing since I was 12 years old and never knew it would turn out to be a full-time career. I have also been able to handle several assignments that involves writing. And I worked in three organizations as a volunteer to assist people.My hobbie has always been to help people succeed. And I go the extra mile to make that happen.
I enjoy writing Thesis and have helped people from countries like Canada.
I work with a service provider whose mission is to provide quality papers and make people happy. In fact, many students come to me for help on a daily basis because they know I always deliver. And I will continue to provide nothing but quality to build trust like I have been doing for the past few years.

Academic writer - Lacy North - <a href=http://aisj-ials.org/>Aisj-Ials</a> Corps

137 Jamesves Jamesves | E-mail | Web | 23. prosince 2018 v 14:15 | Reagovat

browse around these guys https://lovelyfunnels.com/

138 Kennethcig Kennethcig | E-mail | Web | 25. prosince 2018 v 14:47 | Reagovat
139 WilliamMug WilliamMug | E-mail | Web | 29. prosince 2018 v 18:17 | Reagovat

отрадный веб ресурс http://stsnw.ru/

140 QuhenClife QuhenClife | E-mail | Web | 2. ledna 2019 v 1:04 | Reagovat

online casino real money no deposit
<a href=http://gamecasinosonline.com/>best online casino</a>
best online casino
<a href="http://gamecasinosonline.com/">casino games online</a>
online casino no deposit bonus

141 jennieml1 jennieml1 | E-mail | Web | 2. ledna 2019 v 18:27 | Reagovat

Free Porn Galleries - Hot Sex Pictures
http://single.dating.xblognetwork.com/?mercedes

porn modols jaimie pressley porn black shemale porn clips free heavy metal porn vietnamese porn clips

142 Magdiefeeds Magdiefeeds | E-mail | Web | 5. ledna 2019 v 5:24 | Reagovat

watch casino online free
<a href=http://gamecasinosonline.com/>online casino</a>
nj online casino
<a href="http://gamecasinosonline.com/">free online casino games</a>
online casino no deposit bonus

143 marlenebb60 marlenebb60 | E-mail | Web | 5. ledna 2019 v 15:55 | Reagovat

Girls of Desire: All babes in one place, crazy, art
http://porn.ation.bloglag.com/?aniyah

wide open cunts porn full ebony porn videos abercrombie fitch porn fisting porn sites porn cures

144 isabellaht16 isabellaht16 | E-mail | Web | 7. ledna 2019 v 0:37 | Reagovat

Daily updated super sexy photo galleries
http://young.lesbian.bestsexyblog.com/?tabitha

long blond hair porn porn young porn marge simpsons porn porn pics porn pics on iphone gothic porn modle

145 Aaronbaito Aaronbaito | E-mail | Web | 7. ledna 2019 v 11:37 | Reagovat

Covermart работает на российском рынке и отделочных материалов с 2013 года, является динамично развивающейся компанией, занимающейся поставкой коммерческих напольных и настенных покрытий для общественных и частных интерьеров.

<a href=https://covermart.ru/>covermart.ru</a>

Офис: 115054, ул. Бахрушина 23, с. 1
+7 495 741 85 83

146 tyronwic tyronwic | E-mail | Web | 13. ledna 2019 v 8:37 | Reagovat

Hello, it’s Eliot Estes here!
I work as an academic writer and have created this content with the intent of changing your life for the better. I started honing my writing abilities in college. I learned that my fellow students needed writing help—and they were willing to pay for it. The money was enough to help pay my tuition for my first semester of college.
Ever since high school, I have continued to work as a professional writer. I was hired by a writing service based in the United Kingdom. Since then, the dissertations that I have created have been sold around Europe and the United States.
In my line of work, I have become used to hearing, “Eliot, can you help me meet my writing assignment deadline?” I know that I can save their time.

Professional Writer – Eliot Estes – <a href=http://cocalerofilm.com/>Cocalerofilm</a> Confederation

147 AndrewDiG AndrewDiG | E-mail | Web | 13. ledna 2019 v 16:36 | Reagovat

<a href=https://addvertize.com/>mobile monetization</a> - android monetization, android protection

148 ruthhu11 ruthhu11 | E-mail | Web | 22. ledna 2019 v 16:28 | Reagovat

New hot project galleries, daily updates
http://milf.lesbians.xblognetwork.com/?emilee

porns best butts husband and wife sex education porn paris porn moview italian outdoor porn free porn with needle injections

149 kriskh2 kriskh2 | E-mail | Web | 22. ledna 2019 v 20:29 | Reagovat

Teen Girls Pussy Pics. Hot galleries
http://porn.bloglag.com/?jadyn

satisfaction porn remix cable guy porn tube porn piledriver free nina hartley porn movie free gay italian porn

150 celinacv4 celinacv4 | E-mail | Web | 22. ledna 2019 v 21:32 | Reagovat

Browse over 500 000 of the best porn galleries, daily updated collections
http://hottoppornstars.bestsexyblog.com/?aliyah

kimmy porn big cock porn reviews amature wife swap porn tube tooper and porn star 2 adult 2 porn games

151 victoriahu4 victoriahu4 | E-mail | Web | 26. ledna 2019 v 23:03 | Reagovat

New project started to be available today, check it out
http://porn.sites.fetlifeblog.com/?tyra

jj porn retro glamour porn mature porn sites free iphone porn videos britney spears free fondleing sex porn

152 JimmyTebra JimmyTebra | E-mail | Web | 27. ledna 2019 v 22:15 | Reagovat

民視眼鏡 - 媒體認證台北市士林最便宜眼鏡配到好

http://www.people-eye.com.tw/

153 JeremyAvath JeremyAvath | E-mail | Web | 30. ledna 2019 v 16:16 | Reagovat

Many thanks extremely practical. Will share website with my pals.
http://kamagra-oral-jellies.com/
<a href=http://kamagra-oral-jellies.com/>kamagra</a>

154 Brianwab Brianwab | E-mail | Web | 31. ledna 2019 v 6:06 | Reagovat

<a href=https://alllyr.ru/lyrics/singer/8684-eldzhey/>сузуки текст элджей</a> - текст песни ленинград пить, текст песни кафель время +и стекло

155 alexandriaxa2 alexandriaxa2 | E-mail | Web | 2. února 2019 v 16:16 | Reagovat

Free Porn Pictures and Best HD Sex Photos
http://porn.vids.bloglag.com/?ashlee

black porn kiwi silk pannys porn porn expressions women and there maids porn teen porn amateurs

156 albertams3 albertams3 | E-mail | Web | 3. února 2019 v 3:07 | Reagovat

Young Heaven - Naked Teens & Young Porn Pictures
http://bbw.lesbians.fetlifeblog.com/?myah

farm animal porn vidoes teensfromtokyo porn porn gallery jailbird teen pics porn mother teaching daughter sex porn san diego tanya

157 gertrudeoz16 gertrudeoz16 | E-mail | Web | 5. února 2019 v 22:31 | Reagovat

Hardcore Galleries with hot Hardcore photos
http://longpornvideos.pornthumbs.bestsexyblog.com/?joana

egyptian porn galleries whitehorse yukon porn sites free online discreat porn sites free mobile porn boner basshunter chick porn

158 Derekmes Derekmes | E-mail | Web | 6. února 2019 v 13:45 | Reagovat

<a href=https://bestchange.pro>лучшие курсы</a> - обмен валюты онлайн, валюта

159 Charleshycle Charleshycle | E-mail | Web | 7. února 2019 v 8:15 | Reagovat

<a href=http://accounts112.ru/>аккаунты социальных сетей</a> - купить аккаунты социальных сетей, merit bitcointalk

160 Barryquaro Barryquaro | E-mail | Web | 8. února 2019 v 13:39 | Reagovat

<a href=https://hydraruzxpnew4af.hk/>hydra onion</a> - hydra onion, гидра

161 DavidMeD DavidMeD | E-mail | 12. února 2019 v 12:12 | Reagovat

Отзывы о гадалке Стелла, Снятие депрессии, Отзывы о гадалке Стелла, Гадание на соперницу, Гадалка Стелла, Гадание на свечах, Провидица Стелла, Возврат мужа, Нумеролог Стелла, Отзывы о астрологе Стелла, Провидица Стелла

162 StuartKak StuartKak | E-mail | Web | 12. února 2019 v 17:39 | Reagovat

<p>Все еще отсрочиваете надлежащий ремонт своей машины импортного автопрома, повышая риски опасности для себя самих и находящихся вокруг, или банально пробуете обойтись без транспорта, неработоспособность которого трансформировала его в объект недвижимый? Собственно говоря, с описанными обстоятельствами повстречались сотни наши соотечественники, поскольку, детали на машины иностранного производства, и <a href="https://autohirurg.com.ua/g21799329-toyota">автозапчасти toyota</a> явно не исключение из правила, в разных вариациях являются тривиально недосягаемыми по самым разным нюансам. Сразу укажем, что, достать новые оригинальные запасные части на иномарку в своем регионе - это, к большому сожалению, реальная действительность стопроцентно не для каждого жителя нашей страны, в особенности, если машина уже давно не изготавливается. Вдобавок, цены на такого рода ценные детали часто просто заоблачные, и вовсе не по карману. </p> <p>В любом случае, поводов для расстройств явно нет, вследствие того, что доступна авторазборка toyota и различных других часто выбираемых машин зарубежного автопрома в нашем государстве от ответственной организации Автохирург. Перечисленное точно не все сильные стороны приобретения на вторичном рынке автозапчастей:</p> <ul type="square"><li>минимальная стоимость;</li> <li>реально закупить автозапчасти, которые проработают солидный временной промежуток;</li> <li>практическая возможность отыскать запасные части на уже не выпускаемые модели машин. </li></ul> <p>Между прочим, данная организация продает только безукоризненного качества автошрот toyota и ряда других иномарок, вследствие того, что все комплектующие сразу после разборки обязательно проходят надлежащую отборку с дефектовкой экспертами. Добавим, что купить для себя, скажем, для примера, запчасти toyota либо еще что-то с авторазборки вовсе не проблема в интернет-маркете и с отправкой в каждый город в Украине. Так что, экономически выгодно заказать после эксплуатации детали на индивидуальную иномарку в on-line магазине автомобильного шрота Автохирург доступно и лично Вам, причем даже сейчас! </p>

163 TravisJoibe TravisJoibe | E-mail | Web | Středa v 7:43 | Reagovat

<a href=https://adrenalinebot.net/>adrenaline bot</a> - скачать адреналин бот, скачать адреналин бот

164 elizabeth elizabeth | E-mail | Web | Středa v 8:28 | Reagovat

Hello All  
Thanks for checking out my  academic writing page . My name is Elizabeth Frost.
I have worked  several years  in this niche. My passion for  writing started at a young age. I wrote short stories  as a child and eventually went on to work with my school newspaper.
This early tryst into  news reporting eventually led me to academic writing. There is plenty of work for  skilled writers. I specialize in dissertations , but have the skills to do all types of academic writing.
Contact me  for more information about rates and a price quote. I’m looking forward to helping you.

Academic Writer – Elizabeth – <a href=http://rhetorical-analysis.com/>Rhetorical-Analysis</a> Company

165 teresamart teresamart | E-mail | Web | Čtvrtek v 3:19 | Reagovat

Hey guys, my name is Teresa!

I`m an academic writer and I`m going to change your lifes onсe and for all
Writing has been my passion for a long time and now I cannot imagine my life without it.
Most of my books were sold throughout  Canada, USA, Old England and even India. Also I`m working with services that help people to save their nerves.
People ask me "Mr, Teresa, I need your professional help" and I always accept the request, `cause I know, that only I can solve all their problems!

Professional Writer - Teresa - <http>//howtowriteahook.com/]Howtowriteahook Company

166 alexqt69 alexqt69 | E-mail | Web | Sobota v 10:47 | Reagovat

New super hot photo galleries, daily updated collections
http://porn.auntie.instasexyblog.com/?penelope

free teeny tiny porn international porn free girdles panties porn vibro flashlight porn deaf porn movies

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama