X Japan in Berlin

11. července 2011 v 21:43 | bestIAR


Dears!

Jelikož se z našeho sepisování zážitků z berlínského koncertu X Japan vyklubal překvapivě bestial-kish report, rozhodly jsme se ho dát sem. Neznamená to nic zvláštního snad jen, že jsme se moc dobře bavily při koncertu i psaní.

Úvod

Zcela upřímně: nedoufaly jsme. Přeci jen Yoshiki je Yoshiki a královny mohou cokoliv, třeba se vykašlat na své poddané a otroky v Evropě, protože jak je známo, každý j-rocker se třese hlavně na Emeriku jako pejsek na hárající fenku.

A také jsme nemohly uvěřit svému štěstí. Nejsme ani pokorně věřící, ani andělé v utajení a nekonáme dobro svým bližním 24 hodin denně. Proč by se zrovna nám měly plnit sny? S DEG v Praze nebo Juno Reactor se Sugim ve Frankfurtu a Praze jsme se nějak smířily. Ale X Japan v Evropě bylo najednou i na nás tak nějak moc. Chápejme se správně, X Japan jsou pro nás legendou stejné kategorie jako pro jiné Depeche Mode, Rolling Stones nebo Madonna. X Japan nemusí nic, oni můžou. Když se jim zrovna zachce.Dalo by se říct, že až do 4.července jsme jistou částí svého fangirl srdce a celou částí rozumu počítaly s tím, že si Yo-chan něco provede (třeba poraní zápěstí nebo se mu rozpadne páteř) a dojde tak k historicky x-tému zrušení koncertů v milované Jurop.

Jenže Yoshiki s námi tentokrát vyšalalaloval a udělal něco, co jsme od něho jaksi nečekaly. Chápejte, přeci jen jsme dívky - nebo alespoň se za ně občas vydáváme - a Yo-chan je pověstný svým nezájmem vůči ženskému pokolení (to že si za asistentky zásadně ženy vybírá, nechme teď stranou), od pánů se nechá objímat rád, všimly jsme si…

Dear ladies and gentlemen, Yoshiki nás tvrdě o-X-oval. Ze všech stran a ve všech polohách. A bylo to Xování, na jaké se nezapomíná.


Preludium

Na každou správnou královnu se musí čekat - i na ty drama queens jako je Velmistr Hayashi. Tak jsme s Ágnes čekaly. Kdybychom se braly a tahaly za slovíčka, tak jsme na X Japan čekaly 7 let. Jelikož se bereme doslovně jen vzácně, čekaly jsme asi 6 hodin. Jedna v černé, druhá v bílé i se závojem a prstýnky (měla se vdávat!), zásobeny hroznovým cukrem, HARIBO medvídky a energy žvýkačkami jsme obdivovaly krásy Germánlandu, šmírovaly další X-freaky, co se flákali kolem, pokoušely se přesouvat na různá místa v řadě v souvislosti podle toho, jak skupinka před námi (za námi, vedle nás…) páchla potem, jídlem nebo nasávala alkohol či jointovala (jen někteří, žádné strachy, ale ti stáli za to).


Íz našla další důvod, proč nenávidět Poláky a pilně se pokoušela vzpomenout si, jak se polsky řekne "drž hubu a neřvi, ty mizerná děvko!" (akorát v mnohem vulgárnější verzi :D )

Ágnes se jen blahosklonně usmívala a šprtala germánskou gramatiku. Moc se jí líbilo Ízino vysvětlení na její dotaz "proč to Němci mají tak gramaticky komplikovaně?" *Íz: Protože jsou dementi?* Oh ano a pomlouvaly jsme neexistující CZ fandom. A i ten očividně existující německý a polský a vlastně jakýkoliv, neb jsme holky prostě ošklivé, zvlášť když se nudíme.

Nakonec atmosféra zhoustla, lidí přibývalo a už nebylo možné utéct ani doleva, ani doprava, ani dopředu…a dozadu jsme z pochopitelných důvodů odmítaly. Obdivovaly jsme vynalézavost některých fanoušků co s sebou přinesly stan (velmi fikané v případě deště), rozkládací židle nebo láhev sektu i se skleničkami na šampaňské. *Íz: kam je na koncertu pak dali?* *Ágnes: spíš, jak je pronesli ochrankou?*


Někteří X-freaks byli hodně pod parou už kolem půl páté (dovnitř se pouštělo v sedm) a ledva stáli na nohou. Moc nás zajímalo, jak chtějí ustát koncert…ale nakonec jsme sobecky doufaly, že padnou k zemi a udělají místo.

Našemu sokolímu zraku neušla parta Asiatů, která si zajistila místa přímo před bránou C-Halle (jak to ty mršky dělají, že jsou v každé prdelce první?)

A pak se Isobel beznadějně zamilovala. *Kaoru (suše): po kolikáté v ten den?* Najednou se totiž mezi lidi zamíchali asijská cosplay stvořeníčka…a ano, to mnohem hezčí děvče bylo ve skutečnosti kluk. Asiaté nezklamali.

Občas se kolem nás mihla nějaká loli girl a Íz se překonala a odfotila si je (nejdřív se ale slušně zeptala). Dívky pózovaly ochotně a moc jim to slušelo.

Občas se kolem nás taky mihla nějaká ta slečna na jehlových podpatkách a my řešily, jak chce ten koncert ustát. Když jsme pak byly v kotli pod pódiem, pochopily jsme výhodu těch podpatků. Příště jdeme za Lady Gaga, jednak díky vysokým botám uvidíme mnohem víc a taky budeme kopat v rámci sebeobrany.

Pak se Isobel beznadějně zamilovala podruhé a Ágnes tentokrát s ní. Do skupinky Asiatů se přimíchal cosplay Yo-chana současné éry (medové mikádo, sluneční brýle, sáčko, šála) a situace začala být pro Ízino srdce kritická (doslovně). Výhodou bylo, že jsme přestaly probírat kde koho a zaměřily se čistě na šmírink. Díky té slečně se tak stalo čekání mnohem snesitelnějším.Počasí nezklamalo. Místy lilo docela drsně a taky se okosilo. S Ágnes jsme věnovaly soucitnou & něžnou myšlenku Houslistovi, který musel být zoufalý.

Zpětně jsme se pak díky Sugi FB dozvěděly, že poor Houslista trávil veškerý čas mezi vystoupeními snahou o 'nabrání sil' na hotelovém pokoji (žádné dvojsmysly - ti z vás, kteří pravidelně čtou jeho entry ví, že v každém zápise musí být minimálně jednou zmíněno, jak mu není dobře, je vyčerpaný až na pokraji sil a jak je venku hrozná kosa....jsme kdykoliv ochotné postarat se o jeho rekonvalescenci, teď už si dvojsmysl přimyslete).

Ochranka u vstupu do C-Halle byla drsná. Hlavně ženy - čímž jsme si potvrdily teorii, že žena se k ženě umí chovat jako CENZURA a ještě si to užívá.

Koncert

S Ágnes jsme letěly směr pravá strana pódia (HOUSLISTA)…i když Isobel nešťastně remcala, že se neumí rozdvojit (milovaná Heatherka je na LEVÉ straně). Zajímavý postřeh: před Toshim čili ve středu ani jedna z nás stát nechtěla : ) Blahořečily jsme Mistrovi, který jako správný sebestředný leader zásadně sedí za bicími nebo za pianem na vyvýšeném místě a tudíž jej může vidět každý.

Samozřejmě, že X nezačaly načas (ve 20.00). Dobrá zpráva - žádná předkapela (narozdíl od Londýna, pokud jsou naše informace správné, Mistr se evidentně poučil). Špatná zpráva - za námi se nachomýtla skupinka Asiatek. Nemusely jsme ani rozumět, aby nám došlo, že ty malé mrchy plánují překousat a přeškrábat se do první řady. Isobel si vzpomněla na to, jak ji na DEG nějaká mrcha malá škrábla do krve a poslala děkovnou modlitbičku ke své nehtoložce za diamantový prášek, kterým ji zpevnila drápy.

ROADIES provokovali, když se občas někdo z nich zjevil na pódiu S HOUSLISTOVÝMI HOUSLEMI nebo za MISTROVÝMI BICÍMI nebo MISTROVÝM PIANEM nebo s HEATHERČINOU BASKYTAROU a šahali na božské relikvie svými špinavými prackami!

A pak se konečně setmělo a objevil se ON. Isobel mentálně padla na kolena u pohledu na nahou hruď, modrý kabátek, medové vlásky, malinkou pusinku a vůbec…tak vůbec.Ágnes měla následně problém myslet při pohledu na Lucifera v bílém.

*dvojitý povzdech: jaká škoda, že Sugihara neměl své žabky…*


Každopádně v našem mozku došlo k typicky fangirlí reakci: FATAL ERROR! SYSTEM CRASH! BRAIN STATUS: MISSING!

Následující poznatky uvádíme pro vaše i naše dobro a mentální zdraví bodově a bez obkeců…téměř bez obkeců, jsme to koneckonců my.
1. Sugizo a Heatherka nemají nohy. Oni mají NOHY. Jako NOHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ano, jsou doopravdy tak dlouhééééééééééééééééééééééééééé a hubené.

Isobel kacířsky přiznává, že na mentální stupnici 1 - 10 (10 je nejvyšší známka) dala Heatherčiným nožkám o půl bodu víc než Houslistovým. Heath tak dostal 50,5 bodu, Sugizo 50.


2. Jsme zvyklé poslouchat kapely, kde jsou pánové navzdory své kapelové image velice příjemní a místy až zlatí. Obvykle ale nejsou hezcí. A naopak když sloupnete z některých pop- nebo rockstars slupku photoshopu, to co uvidíte ne vždy koresponduje s dokonalou image v časopisech.

Jak to Xové dělají, že vypadají live tak krásně a photoshopově dokonale (byly jsme tak 3 metry od nich), to je pro nás záhada. Zažily jsme to u Diráčů, nemělo nás to překvapit. Překvapilo.

*Diráči se zatváří nejistě u verze "krásní a photoshopově dokonalí", jedině Shinya se zatváří spokojeně*
*Gackt (pobaveně): j-rockeři se dokonalí a krásní rodí, koťátka…*


3. Zázraky se dějí. Nejenže jsme viděly X v Jurop, Isobel navíc díky světlometům na pódiu viděla Toshimu oči!!!!


4. Zázraky se opravdu dějí…krom výš zmíněného na nás Toshi zapůsobil velice pozitivním dojmem. Neřval (ne moc) místo zpěvu a působil tak nějak…sympaticky? Dalo by se říct, že jsme snad poprvé pochopily, co je s Yoshikim táhne dohromady (v ne-yaoi slova smyslu). Byl moc fajn, příjemně se usmíval a působil velice uvolněným dojmem.

A Toshi umí. Jeho hlas jsme vždycky respektovaly, ale po poslechnutí live…UMÍ.


5. Čím je Sugizo starší, tím větší herečka z něj je : ) Kdo viděl ty jeho pózy, gesta a výrazy na tváři, ten ví, o čem je řeč.


6. Sugizo a Heatherka to se svými dlouhými nástroji umí, když je chytnou do ruky

*Yoshiki se začne dusit kávou, Sugizo dobromyslně přeslechne očividný dvojsmysl*


7. Á propos Houslista - v krátkých vláskách sice na živo nevypadá na těch 15, co by mu jeden občas hádal z fotek, ale i tak se Ágnes hned cítila lépe (někdo takový prostě nemůže být téměř 2x starší než ona).


8. PATA! PATA!! PATA!!!

Vyvolal v Íz nebezpečně koťátkovské "ťuťu-ňuňu-ty šeš ale loztomilé stvolenícko!"

*Íz (bezmocně): Když on v tom svém hippie oblečku a neoholený vypadal tak…sladce! *

*Ágnes: Mně se líbilo, jak Pata seděl na schůdkách, dav občas zakřičel "Pata, Pata!" a on se jen usmál stylem "…jo…já vím…já jsem taky součást kapely…"*


9. *škodolibě* Yoshiki měl málo místa na podiu, nemohl demolovat svůj drumset. Nakonec to vyřešil tak, že do slavného X gongu hodil alespoň stojánek s činely.


10. Yoshiki je - mějte ho rádi nebo ne - záhada. Ať na něj zkoušíme jakékoliv sherlockovské metody, ať se díváme na 20 let stará liveka, sledujeme, jak se za tu dobu změnil, čteme jeho biografii, vidíme ho teď live, stejně nic, netušímě co se mu odehrává v hlavě, asi to tak má být.


11. Došly jsme s Ágnes k názoru, že Xové nemají na podiu láhve s vodou na to, aby zabránili dehydrataci svých organismů a napili se. Mají je na to, aby se jich dotkli rty a hodili je do davu. Nejlepším smečařem s pitím se ukázal Yoshiki, trefil se nejblíž k nám.


12. Viděly jsme Sugiho žebírka a abdominální svaly, můžeme umřít.


*Íz (nadějně): A nemohla bych si nejdříve kousnout nebo vybrat Sugimu slepák? Takové krásné svalstvo tam má…*

*Ágnes pro sebe: s kým já to u všech vydřích vousků trávím čas?*


13. K našemu milému překvapení se moc ne-hideovalo.

…a i když hideho nepřítomnost nekřičela a nebylo zapotřebí hologramů nebo jeho kytar…nějak… hide je…byl…víte co, nechme to být.14. Heatherka je neuvěřitelně krásná a neuvěřitelně hubeňoučká a když si se Sugim vyměnili místa a dostala se blízko k nám, doháňela Íz k nedůstojnému kňučení (na tomto místě je dobré podotknout, že Ágnes je skutečně velmi stoická, ten kdo kňučí nahlas je vždy Íz :)

*Íz (povzdech): Potřebovala bych tři oči: jedno házet na Yo-chana, druhé na Sugiza a třetí na Heatherku.*


15. Á propos Heath: tak šťastného jsme ho na X koncertech ještě neviděly. Evropa ti moc sluší, krasavice, musíš k nám chodit častěji!


16. Máme novou vysněnou práci: chceme dělat Yoshikimu pódiové asistentky. Budeme mu běhat kolem zadku, zastrkávat kablíky do správných dírek -

*Mistr bezmocně vyvrátí oči k nebi, mučírna se řehtá*

- hudební kablíky do dírek od zesilovače nebo odposlechu, rozumí se + podávat a otáčet partituru, podávat láhve s pitím, podávat kolárek na krk (ouuuuuu), podávat kabátky, stavět činely…a hlavně se mu neustále dívat na ten zadeček.


17. Yoshiki nezklamal: pořád fuckoval (žel jen slovně), jakékoliv děkování se bez "fucking" nezaobešlo. Nejdřív jsme to počítaly, po 20 "fucking!" jsme to vzdaly.


18. Proč se na přídavek čekalo tak dlouho? Sugizo se musel převléknout :)


19. Celý Endless Rain odzpívaný halou byl moment, kdy jsme si definitivně řekly, že budeme ještě dlouho na tenhle večer vzpomínat.


20. Art of Life to je potvrdila (Mistrovo piáno musí být dost odolné...což nám připomíná to zklamání, když na něm pouze jednou seděl a vůbec neležel *žádný materiál pro NC-21 myšlenky*).


21. Poznatek měsíce, když máte pod 50 kilo a více-méně útlou stavbu těla, není to pro vás moc koncertně výhodné. Strategie pro příště: přibrat minimálně 30 kilo, ověsit se řetězy, nemýt se tak 3 dny…a půjde to.

*Íz (jedovatě): A až začnu vládnout j-rockovému impériu, zakážu vstup na koncert každému, kdo má vlasy typu afro a nedá si je do culíku nebo nosí megaparuku.*


22. Heslo týdne: nesnášíme Poláky a Němky! Němky jen některé, třeba ty, co nám zkoušely rozdrtit ruku, Poláky dlouhodobě a s láskou všechny (byli jste někdy v Polsku na hudebním festivalu, byli jste na nějakém v ČR, kam dorazila polská delegace? Ano přesně).


23. Vyvléct se z davu a přesunout na balkón považujeme za jedno z nej rozhodnutí večera - krásný výhled (pokud nejste zrovna jako Ágnes krátkozrací), prostor a hlavne VZDUCH!


24. Trička, tašky, placky, nášivky a Yoshikitty se prodávali před i po koncertě. Yoshikitty se vyprodala během 20 minut. Chviličku nám to bylo líto.

*Ágnes (krutě): Mně ne. *

*Mistr se na ni nespokojeně zadívá*


25. Doufáme, že nikdo z X neviděl C-Halle zvenčí (vypadala jako garáž... a to tím ještě některé garáže urážíme).


26. Vždy jsme si myslely, že mužská část populace gentlemanství a rádoby respektování žen jako fyzicky slabšího pohlaví jen předstírá…no, teď už máme jistotu.


27. Máme za sebou první j-rock koncert, kde jsme se necítily být úplně nejstarší. Určitým způsobem nás to uklidnilo.


28. Viděly a slyšely jsme Yoshikiho za pianem. Třetí nejvyšší životní cíl dosažen.


29. A vůbec: viděly jsme Sugiza, Heatha a Yoshikiho live. To mluví za vše.30. Přesto se stále nemůžeme zbavit stavu "ano viděla jsem X Japan live a jako důkaz mám 21 nových modřin. Tak proč mám pořád pocit, že se mi to jen zdálo?" a "Hele…byla jsem tam s tebou, že jo? A viděla jsem je taky, že?"


31. Co jsme neviděly byly Yoshikiho jizvy (Íz byla moc smutná). Spoléháme na Yoshikiho slova, že evropské turné bylo pro něj stejně fajn jako pro Evropu a že přijedou opět.


32. Občas se k našim něžným ouškům donesla líbezná čeština. Pořád se dohadujeme, kdo byly ty slečny a pánové. Slečny nám přišly povědomé, pánové nikoliv. Potvrdily jsme si tedy jistou teorii a sice, že i v ČR jsou stále fanoušci X a j-rocku a mají tolik rozumu a pudu sebezáchovy, že se nestávají součástí ničeho.


33. Ať byl koncert jakkoliv daleko…ať stál jakkoliv moc…ať někdo nemusí X po reunionu nebo Yoshikiho…každý, kdo X zná, měl možnost jet a nešel…no, máte spoustu času přemýšlet o promarněných šancích ;)


34. Můžeme jen dát za pravdu transparentu německé sekce X Japan fanklubu a Sugizo Street Teamu: X JAPAN: EUROPE SAYS THANX!


Protože my jsme vděčné.

AND WE ARE X!


PS: Ágnes dobrovolně a bez nátlaku přiznává, že Berlín je krásný a moc si pobyt tam užila. Íz dodává, že bylo fajn druhý den potkávat X-freaky, kteří se navzájem zdravili sugizáckým pozdravem a větou WE ARE X! Poznávali jsme se podle tašek, triček nebo Yoshikitty :)

Speciální foto ze soukromných archivů best-iare:*ctnostně* To v té sklínce je čaj...téměř!


Setlist

• Intro (Classical Version)
• Jade
• Rusty Nail
• Silent Jealousy
• Drain
• SUGIZO Violin Solo + Short YOSHIKI Piano Solo
• Kurenai
• Born To Be Free
• YOSHIKI Drum&Piano Solo
• I.V.
• X

• Shrot Forever Love
• Endless Rain
• Art of Life (Starting from the Piano Solo)


Credits (pictures): barks.jp + spheric.de + Isobel's dear blackberry
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (101)
Zobrazit starší komentáře

1 Betty Betty | 12. července 2011 v 1:33 | Reagovat

Mrzí mě, že jsem se tam nedostala, a po přečtení tohoto reportu mě to mrzí ještě více :)) Ale jsem moc ráda, že jste si to tam užily. :)

2 Pixie Pixie | 12. července 2011 v 1:40 | Reagovat

Koncert musel být nepopsatelně dokonalý . Mistři na živo se jen tak nezapomenou . Fanoušci rvoucí se dopředu jsou čiré zlo . Ale užily jste si to a to je hlavní .

3 Vulgar Vulgar | 12. července 2011 v 9:42 | Reagovat

oh oh oh oh oh oh OOOOOOHHHHHHHHHHHHHHH.

:(

4 Kōri-sama Kōri-sama | Web | 12. července 2011 v 18:19 | Reagovat

Ani v NEJMENŠÍM nelituju toho, že jsem promarnila dva, respektive skoro tři dny, které jsem mohla strávit s přítelem, a jela do Londýna. Bylo to prudce dokonalé a při prvním pohledu na Houslistovo nožky a na Mistra Há jsem chytla tak silný záchvat fangirlingu, že jsem chvíli měla chuť se odebrat do přilehlé restaurace a dát si něco na uklidnění, ale... to místo v první řadě mi za to nestálo, tož jsem vesele fangirlingovala dál.

X mě nezklamali. Ano, bylo tam málo hidekitty, hide-plushies, hide-hologramů etc., ale Yosiho a Sugiho přídavky to naprosto vykompenzovaly. (Yoshikiho příchod v NAŠÍ - Britské - vlajce a jeho ulehnutí na jeho Crystal Kawai II Glad Grand Pianu rovněž tak.)

Co mě ovšem zklamalo, byl Mistr Hayashi, jelikož se sluvem "Fucking" nešel nad pětatřicet, nespáchal žádný očekávaný hysterák...

... a NEZLOBIL SE, když jsem ho opomněla oslovit Yoshiki-san..!

Jinak milé Ágnesky prudce lituju kvůli krátkozrakosti, já se nebála zainvestovat a i za cenu toho, že mě druhý den bolely oči jaxvině a ještě tři dny poté jsem šíleně slzela, jsem si pořídila čočky. Mám svoje brejle ráda a ono těch osm dioptrií, to na vyražení bez nich, laseru nebo čoček už prostě není.

Milé dámy, děkuji vám.

PS: Na koncertě v Londýně poletovaly také midi kamerky, existuje tedy mizivá šance, že se dočkám dývýdýčka...? x3

5 Misa~Ai Ookami (Kris) Misa~Ai Ookami (Kris) | Web | 12. července 2011 v 19:56 | Reagovat

[1]: Nápodobně :)

6 Strašidlo Strašidlo | 15. července 2011 v 22:34 | Reagovat

Myslím, že tohle mě bude mrzet ještě dlouho.
I když... Jak se znám, má cesta do Německa by skončila velice brzy. Vůbec bych tam totiž nedojela a když ano, ztratila bych se v Berlíně a zhynula bídnou smrtí někde... kdoví kde.
Snad příště, pokud nějaké příště bude.
*sedí a tiše závidí*

7 best-iar best-iar | 16. července 2011 v 11:27 | Reagovat

Děkujeme za všechny komentáře. Pro nás to bylo něco velmi speciálního. Letos X, přijede podruhé Gackt, DEG, budou tu Versailles, nereálné věci se začínají plnit. Není všem j-rock dnům v Evropě konec a milé Strašidlo můžeme ujistit, že Isobel neodmítne, pokud bude moci, podat svou malou, útlou pomocnou ručku lidem, duchům ani jiným spřáteleným existencím, stačí dát před nějakým tím příště vědět :)

+ http://youtu.be/6mUewyAxq00  - kompletní koncert (měl by mít 11 částí) *mrk, mrk*

8 Misa~Ai Ookami (Kris) Misa~Ai Ookami (Kris) | Web | 16. července 2011 v 12:29 | Reagovat

[7]: Proč mě rodiče nikam nepustí? *Povzdech*, hold si budu muset vystačit s youtube a hledáním.
Tak dneska bude počítač obsazen mou osobou hodně dlouho. Na koncert se určitě podívám a myslím, že ne jednou.

9 best-iar best-iar | 16. července 2011 v 13:59 | Reagovat

[8]: S rodici byva potiz, zastavame ale teorii, ze nekdy staci si cestu opravdu dobre naplanovat, ukazat jim, jak se ti vubec nic nemuze stat a otravovat a otravovat.

Z koncertu jsou zatim nahrane asi 2/3, sem tam zlobi zvuk a obraz je spatny, ale rozhodne se na nej divat da, kdyby nekdo opravdu chtel.

10 Misa~Ai Ookami (Kris) Misa~Ai Ookami (Kris) | Web | 16. července 2011 v 20:14 | Reagovat

[9]: Když mě rodiče pomálu nepustí ani do města vzdáleného cca. 15 kiláků, natož přes celou republiku. Ale já je jednou přemluvím.

Zvuk i obraz přežiju, takže mám dneska na večer zábavu :)

11 Snovačka Snovačka | Web | 19. července 2011 v 17:29 | Reagovat

Nejkrutější z Krutých, Nejhrozitánštější z Hrozných a Nejbestiálnější z Bestiálních...
Tímto Vám chci poděkovat za další článek, jenž se spolu s většinou tohoto blogu řadí k jednomu z nejluxusnějších čtiv, uvíznuvších ve skromné síťce mého internetového brouzdaliště. Z toho, co jsem měla možnost zde přečíst, se bez váhání a studu označím za kacířskou a velice špatnou napodobeninu něčeho jako j-rock fangirl, nicméně jsem, co se hudby (a dalších věcí *grin*) týče, nesmírně vybíravá. A tak se stalo, že, ač jsem kolem v kruzích splétala nitky dostatečně dlouho,jsem X Japan propadla zhruba 10 dní poté, co byl tento pamětihodný koncertní event dokonán (protentokrát proklet buď můj mlsný jazýček). Nemusím snad dodávat, jak uražená se teď sama vůči sobě cítím. Nicméně jsem ráda, že se v takové díře světa, jako je ČR, naskytl někdo, kdo tuto šanci nepromarnil, a co víc, podal nám, bídným a prodlévajícím, zprávu o tom, jak oněch pár hodin-to-remember probíhalo.
Zkrátka a podruhé, drahé Bestie, děkuji vám.

12 Junkie Drunkie Junkie Drunkie | Web | 20. července 2011 v 14:38 | Reagovat

EHM... milé Bestie. Zdraví vás Závislačka která nedávno propadla až na dno X-ismu, hideismu, Heathismu... a tak podobně. Krom toho také propadla Bestiářismu, takže jí potešilo, že zde vidí zase článek. Tak si to přečetla. Poctivě, bez přeskakování.
A dostala opravdu šílený záchvat smíchu u poznámky, že Sugi-chan a Heather to se svými dlouhými nástroji umí. Vzápětí jste jí ale bestiálně poděsily tím neoholeným Patou. *nechce ani vědět, kde všude nebyl Pata oholený*
Patu má Závislačka ráda. Má ráda jeho Gibsona, jeho kočičí ospalý výraz... ale některé v...věci... no, chytá z nich záchvat hysterie.
EHM.
Mimochodem, po přečtení playlistu, dá li se to nazvat, jí na zlomek vteřiny zamrzelo, že *kvůli nedostatku přesných informací a financí*  chyběla. Rusty Nail je písnička, kterou miluje. Stejně tak X a I.V.. *trochu jí tam chyběla Dahlia ale nemůžou přece hrát všechno že* ale Závislačka už se se závistí dávno dokázala poprat, takže teď jen může říct, že je ráda, že si to Bestie užily.
Opravdu upřímně.

Btw... O tom, že do řad duchů přibyl zase jeden Xák jistě víte.... *Závislačka je nenapravitelná stalkerka duchů, specializace J-rockeři*
Ehm... *neví jak začít škemrošit o nějaký pietně-informativní článek o Taijim*
:3

13 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 21. července 2011 v 16:41 | Reagovat

Příště Íz pískni, třetí oko není problém zařídit ;)

14 Sie Sie | E-mail | 1. ledna 2012 v 20:32 | Reagovat

no, co si ještě pomatuju z toho koncertu - ty "dvě" v Yoshikiho Cindarela kostymu nebyly obě ženského pohlaví. Jo cool konzert - Sugizo byl velkolepý :) jen mě trošku Yoshiki přišel zženštilý.

15 VrbyGriect VrbyGriect | E-mail | Web | 21. září 2017 v 3:46 | Reagovat

payday loans direct lender no credit check - http://loansvtna.org/
direct payday lenders no teletrack <a href=http://loansvtna.org/>payday loans no credit check</a> ’

16 Bvbnautoge Bvbnautoge | E-mail | Web | 22. září 2017 v 1:18 | Reagovat

easy loans bad credit
<a href="http://paydayhhkl.org/">payday loans bad credit</a>
need personal loan
<a href=http://paydayhhkl.org/>payday loan online</a> ’

17 BlopAvoife BlopAvoife | E-mail | Web | 22. září 2017 v 6:02 | Reagovat

online payday loan
<a href="http://loansvtna.org/">pay day loans</a>
advance payday loans
<a href=http://loansvtna.org/>payday loans near me</a> ’

18 FfvEreree FfvEreree | E-mail | Web | 23. září 2017 v 1:13 | Reagovat

purchase cialis professional
<a href="http://cialisovnnc.com/">buy cialis</a>
cialis low cost
<a href=http://cialisovnnc.com/>online cialis</a> ’

19 ScrbLilulp ScrbLilulp | E-mail | Web | 23. září 2017 v 5:57 | Reagovat

cialis 5mg reviews
<a href="http://cialisofkl.com/">cialis generic</a>
brand name cialis online
<a href=http://cialisofkl.com/>cialis</a> ’

20 LdvAmunny LdvAmunny | E-mail | Web | 24. září 2017 v 22:49 | Reagovat

brand name viagra no prescription
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
viagra 100mg dosage
<a href=http://fuyviagraf.com/>viagra online</a> ’

21 FsvinfePe FsvinfePe | E-mail | Web | 24. září 2017 v 23:44 | Reagovat

cialis daily use
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a>
buy cialis doctor online
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a> ’

22 BbnhMailky BbnhMailky | E-mail | Web | 25. září 2017 v 18:24 | Reagovat

cheap female viagra
<a href="http://viagrakjkmn.com/">viagra</a>
brand name viagra
<a href=http://viagrakjkmn.com/>buy viagra</a> ’

23 AzsvAmunny AzsvAmunny | E-mail | Web | 25. září 2017 v 23:44 | Reagovat

viagra safe
<a href="http://viagraonszb.com/">generic viagra</a>
generic viagra online
<a href=http://viagraonszb.com/>generic viagra</a> ’

24 DrvpbCoewly DrvpbCoewly | E-mail | Web | 27. září 2017 v 4:42 | Reagovat

women viagra - http://viagraonszb.com/
viagra tablet <a href="http://viagraonszb.com/">viagra online</a> ’

25 JvevfArrips JvevfArrips | E-mail | Web | 27. září 2017 v 7:09 | Reagovat

buy cialis online doctor
<a href="http://cialiseiand.com/">cialis</a>
cialis effectiveness
<a href=http://cialiseiand.com/>cialis online</a> ’

26 Fvthsenfofe Fvthsenfofe | E-mail | Web | 29. září 2017 v 4:44 | Reagovat

same day loan
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advance</a>
car title loan
<a href="https://cashrvyn.com/">payday loan</a> ’

27 IkmeAvoife IkmeAvoife | E-mail | Web | 29. září 2017 v 5:05 | Reagovat

bad credit payday loan lenders
<a href="https://paydayrvjlo.com/">same day payday loans</a>
fresno california
<a href=https://paydayrvjlo.com/>payday loans bad credit</a> ’

28 Febbenfofe Febbenfofe | E-mail | Web | 1. října 2017 v 0:52 | Reagovat

payday loans austin texas
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance loans</a>
100 online payday loan
<a href="https://paydaykmae.com">payday loans</a> ’

29 FvteAvoife FvteAvoife | E-mail | Web | 1. října 2017 v 1:11 | Reagovat

business loans
<a href="https://loansonlinevaec.org">payday loan lenders</a>
same day payday loans direct lenders
<a href=https://loansonlinevaec.org>payday loans online</a> ’

30 Muntrlitte Muntrlitte | E-mail | Web | 4. října 2017 v 2:51 | Reagovat

cheap viagra from india
<a href="http://sexviagen.com/">buy viagra</a>
viagra from india
<a href="http://sexviagen.com/">viagra online</a> ’

31 FwjjAvoife FwjjAvoife | E-mail | Web | 4. října 2017 v 10:08 | Reagovat

personal bad credit loans
<a href="https://paydayllae.com/">online payday loans direct lenders</a>
loans payday loans
<a href=https://paydayllae.com/>payday loans online same day</a> ’

32 Ldbgruggew Ldbgruggew | E-mail | Web | 31. října 2017 v 21:00 | Reagovat

instant online payday loan - https://cashcevth.com
payday loan online <a href=https://cashcevth.com>payday loan online</a> ’

33 Lsdcruggew Lsdcruggew | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 22:21 | Reagovat

consolidate credit cards - https://paydayrvjlo.com
applying for a payday loan <a href=https://paydayrvjlo.com>same day payday loans</a> ’

34 wrhjukirrets wrhjukirrets | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 23:30 | Reagovat

aussie payday loans - https://cashadvanceamericaavx.org
bad credit payday loan <a href=https://cashadvanceamericaavx.org>pay day loans</a> ’

35 Bwbhtraire Bwbhtraire | E-mail | Web | 6. listopadu 2017 v 0:32 | Reagovat

order viagra online without a prescripti - http://ericviaed.com/
female viagra <a href=http://ericviaed.com/>viagra for sale</a> ’

36 JybsaDisfah JybsaDisfah | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 21:12 | Reagovat

instant payday loans for
<a href="https://payday-loans.us.com/">payday express</a>
best company faxless loan payday
<a href=https://payday-loans.us.com/>online payday loan</a> ’

37 Dvenrenenfofe Dvenrenenfofe | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 4:25 | Reagovat

az payday loan laws
<a href="https://1paydayloansonline.com/">instant payday loans</a>
bad credit payday loan
<a href="https://1paydayloansonline.com/">fast payday loans</a>

38 JbsfgxDisfah JbsfgxDisfah | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 17:06 | Reagovat

bad credit loans
<a href="https://now24paydayloans.com/">cash advance american express</a>
payday loans no credit
<a href=https://now24paydayloans.com/>online payday loans direct lenders</a>

39 Jthasreulse Jthasreulse | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 18:58 | Reagovat

instant personal loans online
<a href="https://24hrspaydayloans.com/">payday loans bad credit</a>
best personal loans bad credit
<a href=https://24hrspaydayloans.com/>instant payday loans</a>

40 Dbewenenfofe Dbewenenfofe | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 6:25 | Reagovat

get a payday loan
<a href="https://paydayloanver.org/">online loan</a>
online loans
<a href="https://paydayloanver.org/">cash loan</a>

41 JbsdnDisfah JbsdnDisfah | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 4:09 | Reagovat

get loan online
<a href="https://xxepayday.com/">cash advance inc</a>
bankruptcy payday loans
<a href=https://xxepayday.com/>cash advance loan</a>

42 Jwemreulse Jwemreulse | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 20:32 | Reagovat

best payday loans lenders
<a href="https://personalaae.org/">online payday loans direct lenders</a>
myaffiliateprogram
<a href=https://personalaae.org/>payday loans bad credit</a>

43 Jnxvreulse Jnxvreulse | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 16:26 | Reagovat

online payday advance loans
<a href="https://personalnaeloan.com/">3 month payday loans</a>
bad credit payday loans in
<a href=https://personalnaeloan.com/>cash advance loans</a>

44 Fbdreulse Fbdreulse | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 18:56 | Reagovat

poor credit personal loans
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">cash loans</a>
small personal loans online
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>payday loans bad credit</a>

45 EnmuProoli EnmuProoli | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 20:52 | Reagovat

viagra review
<a href=http://fviagrajjj.com/>free viagra sample pack</a>
get viagra
<a href="http://fviagrajjj.com/">cheap generic viagra</a>

46 Mdvxdrima Mdvxdrima | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 23:39 | Reagovat

viagra soft pills
<a href="http://viagracnar.com/">get viagra</a>
buy viagra online cheap
<a href="http://viagracnar.com/">female viagra</a> ’

47 FntEreree FntEreree | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 3:43 | Reagovat

online cialis
<a href="http://cialisenax.com/">buy cialis generic</a>
cialis 5mg reviews
<a href=http://cialisenax.com/>buy generic cialis</a> ’

48 FdninfePe FdninfePe | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 9:16 | Reagovat

next day brand cialis only online
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
generic cialis soft
<a href="http://cialisoakdm.com/">buy generic cialis</a> ’

49 Vecreulse Vecreulse | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 3:56 | Reagovat

personal loans poor credit
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">payday loans near me</a>
1000 faxless payday loan
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>payday loan</a>

50 Ondcdrima Ondcdrima | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 3:34 | Reagovat

uk viagra
http://genericonlineviaqra.com/
generic viagra india
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">order viagra online</a> OK’

51 LssdvdMailky LssdvdMailky | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 4:03 | Reagovat

what does viagra do
http://viasergeneric.com/
name brand viagra online
<a href=http://viasergeneric.com/>order viagra online</a> OK’

52 Brcsincog Brcsincog | E-mail | Web | 2. února 2018 v 16:05 | Reagovat

OK’ https://onlineloan.us.org/
biggest cash payday loan <a href=https://onlineloan.us.org/>same day payday loans</a>

53 Psaeloma Psaeloma | E-mail | Web | 10. února 2018 v 21:57 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplanatb.org/">create business plan</a>
write term papers
https://writebusinessplanatb.org/ - writing business plans

54 Ltvincog Ltvincog | E-mail | Web | 21. února 2018 v 16:38 | Reagovat

OK’ https://bestpaydayloan.us.org/
az payday loan laws <a href=https://bestpaydayloan.us.org/>online payday loans</a>

55 FbdPeday FbdPeday | E-mail | Web | 2. března 2018 v 16:49 | Reagovat

Hello! All! http://cheaperectilepills.com/ viagra soft <a href=http://cheaperectilepills.com/>cialis online</a> ok’

56 PlpCathe PlpCathe | E-mail | Web | 18. března 2018 v 22:36 | Reagovat

amoxil sugar free syrup 125mg 5ml price
<a href="http://amoxilpillbuy.com/">price of amoxil</a>
is amoxil good for uti
<a href=http://amoxilpillbuy.com/>amoxil 875</a> ’

57 Llmoblix Llmoblix | E-mail | Web | 19. března 2018 v 22:38 | Reagovat

buy brand name viagra
<a href="http://buyviaqra.com/">viagra</a>
order viagra online
<a href=http://buyviaqra.com/>online viagra</a>  OK’

58 bdcPeday bdcPeday | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 18:26 | Reagovat

viagra online sales <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">pfizer viagra for sale</a> uk viagra sales <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>viagra soft pills</a> OK’

59 nsafaritly nsafaritly | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 21:59 | Reagovat

https://ttsitworldwide.com/
payday loan direct lender <a href="https://ttsitworldwide.com/">payday loans lima ohio</a>

60 ehraritly ehraritly | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 0:01 | Reagovat

personal loans for debt consolidation <a href="https://ttsitworldwide.com/#">pay pay loans</a> advances <a href="https://ttsitworldwide.com/#">payday loan</a>

61 ndgUnisk ndgUnisk | E-mail | Web | 4. května 2018 v 19:36 | Reagovat

viagra brands <a href="http://viagapharmaked.com/#">buy viagra online</a> cheap viagra uk <a href=http://viagapharmaked.com/#>п»їviagra</a>

62 vsfflurse vsfflurse | E-mail | Web | 6. května 2018 v 19:55 | Reagovat

viagra for cheap <a href="http://fviagrajjj.com/#">order viagra online</a> buying viagra without prescription <a href="http://fviagrajjj.com/#">order viagra online</a>

63 brdUnisk brdUnisk | E-mail | Web | 26. května 2018 v 20:25 | Reagovat

what does viagra do <a href="https://aluixnetwork.com/#">buy cheap viagra online</a> viagra brand <a href=https://aluixnetwork.com/#>buy viagra</a>

64 bsdcline bsdcline | E-mail | Web | 30. května 2018 v 21:42 | Reagovat

viagra sildenafil <a href="http://fviagrajjj.com/">generic viagra online</a> online generic viagra <a href="http://fviagrajjj.com/">best place to buy viagra online</a>

65 bcxcline bcxcline | E-mail | Web | 4. června 2018 v 1:08 | Reagovat

viagra cost <a href="http://viagraazmhj.com/#">order viagra online</a> viagra online canadian pharmacy <a href="http://viagraazmhj.com/#">cheap viagra online canadian pharmacy</a>

66 MicheleSah MicheleSah | E-mail | Web | 5. června 2018 v 12:27 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

http://XEvil.net/

67 vxdUnisk vxdUnisk | E-mail | Web | 6. června 2018 v 4:23 | Reagovat

price viagra <a href="http://setviagraeja.com/#">viagra coupons</a> buy viagra on line <a href=http://setviagraeja.com/#>viagra overdose</a>

68 sdbcline sdbcline | E-mail | Web | 6. června 2018 v 20:24 | Reagovat

what is tadalafil <a href="http://hopcialisraj.com/#">tadalafil generic</a> cialis online <a href="http://hopcialisraj.com/#">cialis online</a>

69 nfkzoott nfkzoott | E-mail | Web | 8. června 2018 v 14:09 | Reagovat

uk viagra <a href="http://viagracefo.com/#">buy cheap viagra</a> price of viagra <a href=http://viagracefo.com/#>viagra samples</a>

70 xntcline xntcline | E-mail | Web | 10. června 2018 v 16:28 | Reagovat

try viagra for free <a href="https://movietrailershd.org ">buy viagra</a> viagra soft tablets <a href="https://movietrailershd.org">viagra no prescription</a>

71 nfgUnisk nfgUnisk | E-mail | Web | 11. června 2018 v 14:44 | Reagovat

buy generic viagra <a href="http://mo-basta.org">viagra soft pills</a> viagra generic online <a href=http://mo-basta.org>cheap viagra</a>

72 xcbcline xcbcline | E-mail | Web | 12. června 2018 v 6:19 | Reagovat

viagra doses <a href="http://emtpartsstore.com/">buy viagra online</a> soft tabs viagra <a href="http://emtpartsstore.com">viagra online prescription free</a>

73 vnczoott vnczoott | E-mail | Web | 12. června 2018 v 13:42 | Reagovat

viagra in canada <a href="http://viagracefo.com/#">viagra without prescription</a> viagra price <a href=http://viagracefo.com/#>viagra samples</a>

74 bsdUnisk bsdUnisk | E-mail | Web | 13. června 2018 v 12:28 | Reagovat

1000 payday loan <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">loans online</a> emergency loan <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>payday loan online</a>

75 nnazoott nnazoott | E-mail | Web | 13. června 2018 v 22:38 | Reagovat

cialis reviews <a href="http://genericcialls.com/"> generic cialis</a> cialis soft tabs <a href=http://genericcialls.com/> cialis online</a>

76 jjjcline jjjcline | E-mail | Web | 14. června 2018 v 12:51 | Reagovat

quick cash payday loans <a href="https://payday-loans.us.org">payday loans</a> payday loans no credit check direct lender <a href="https://payday-loans.us.org">pay day loans</a>

77 dfgcline dfgcline | E-mail | Web | 19. června 2018 v 4:41 | Reagovat

cheap viagra pills <a href="http://viagranerrds.com/ ">generic viagra</a> viagra generic online <a href="http://viagranerrds.com">viagra online</a>

78 jmnamact jmnamact | E-mail | Web | 14. července 2018 v 18:49 | Reagovat

viagra pharmacy <a href="http://newviagrakfv.com/#viagra";> online generic viagra</a> viagra sale <a href=http://newviagrakfv.com/#generic>generic viagra</a>

79 maudeev11 maudeev11 | E-mail | Web | 20. července 2018 v 11:25 | Reagovat

New launched porn milieu  
http://amateurblowjob.adultnet.in/?amy
  erotic survivor meaning of erotic erotic blu ray erotic photography erotic tarot

80 kellyco60 kellyco60 | E-mail | Web | 20. července 2018 v 13:21 | Reagovat

New available porn place  
mobile erotic videos erotic photo hunt erotic emails erotic blogspot sex massage    
http://ebony.net.erolove.in/?tatiana  ;
  mobile erotic games erotic voice sex positions erotic actresses erotic book excerpts

81 marcusng18 marcusng18 | E-mail | Web | 21. července 2018 v 14:50 | Reagovat

Stared unusual project:
http://mayra.projects.telrock.org

82 MikeLok MikeLok | E-mail | Web | 26. července 2018 v 3:09 | Reagovat

301 Moved Permanently
<a href=https://prostitutkipitera.pw>Click here!..</a>

83 nukWeaxy nukWeaxy | E-mail | Web | 27. července 2018 v 16:55 | Reagovat

viagra spam <a href="https://viagrapbna.com/#">generic viagra online</a> viagra online without prescription <a href="https://viagrapbna.com/#">viagra prescription</a>

84 DanielCit DanielCit | E-mail | Web | 31. července 2018 v 19:32 | Reagovat

Un étui iphone , une housse super iphone ou une housse iphone dans le but de toujours le préserver sous bonne protection tout en le personnalisant . Nous vous proposons toute une série d'outils super iphone plus utiles les uns que les autres . profitez de toutes les fonctionnalités de votre téléphone grâce à l'équipement iphone , sous toutes ses formes . Que vous possédiez un beau iphone ou un smartphone sous android , nous publions chaque jour des tutoriels pour vous aider à exploiter à 100% votre mobile .

<a href=https://sosmaster.com/>faire reparer ecran iphone 4</a>

85 nsxChoto nsxChoto | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 5:18 | Reagovat

tadalafil 20mg <a href="https://www.fundeconp.org/#">tadalafil tablets</a> tadalafil citrate <a href=https://www.fundeconp.org/#>tadalafil tablets</a>

86 MorrisRip MorrisRip | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 11:19 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 3-6 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

AminoBoosters are 4 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN  http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox
To learn how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype free tatyana.kondratyeva2 or tel.: +1(248)730-4178

Protandim Nrf2 в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов.
На базе Протандима Созданы удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики.
Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

87 Sergiowaigh Sergiowaigh | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 23:20 | Reagovat

Why do people age and how can Protandim NRF 2 help slow that process? TrueScience Skincare Cream with Protandim Anti-Aging Formula is the best in peace. Buy, register ONLY for Canada, Australia, Hong Kong, Mexico, Thailand, Great Britain, USA

Protandim Nrf2 (протандим)Самое сильное средство в Мире против старения и в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов. На базе Протандима Созданы для Женщин удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики. Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

Регистрация в проект Lifevantage Беспошлинно Россия и страны СНГ.
https://www.youtube.com/watch?v=UYzaR7AthU8

AminoBoosters в 3-7 раз дешевле, чем Laminine LPGN.  В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений  http://1541.ru viber +380976131437  Скайп evg7773

88 Davidrah Davidrah | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 14:44 | Reagovat

Рекомендую смотреть кино онлайн бесплатно в хорошем качестве, реально удобно
<a href=http://kino-look.ru/>смотреть фильмы онлайн в hd качестве Подробно тут...</a>

89 bfdChoto bfdChoto | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 0:52 | Reagovat

viagra without a prescription <a href="http://mo-basta.org/">cheap viagra</a> cost of viagra <a href=http://mo-basta.org/>viagra without prescription</a>

90 Warrenrat Warrenrat | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 15:41 | Reagovat

REKLAMA!
Szukasz używanego lub nowego samochodu?
Sprawdź nowe ogłoszenia motoryzacyjne na <a href='https://samocholand.pl/'>samochody</a>.
Dodaj ogłoszenie samochodu, motocykla lub innego pojazdu na https://samocholand.pl/ za darmo.

91 Sergiowaigh Sergiowaigh | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 16:37 | Reagovat

The Norwegian Miracle It’s NOT LAMININE anymore! The best remedy for aging AminoBoosters are 4 times more affordable, the concentration http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox

92 Otelhic Otelhic | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 17:30 | Reagovat

Недорогой отель рядом с центром Нижнего Новгорода. Ближайшая станция метро недалеко от гостиницы, что позволяет попасть в центр города за 10-15 минут. Гостиница располагается в Нижнем Новгороде рядом с ЖД вокзалом и стадионом.
- hotel52.ru -  

http://hotel52.ru - Отель в Нижнем Новгороде

93 BobbyLalge BobbyLalge | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 3:47 | Reagovat

Трансферы и такси в Барселоне http://terralona.com/

94 morrisaj69 morrisaj69 | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 14:08 | Reagovat

Indecorous blog pictures from internet  
http://amateurblowjob.adultnet.in/?katy
  erotic asphyxiation erotic chat erotic dress erotic belly dance free pron sex movie

95 leslieki11 leslieki11 | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 15:00 | Reagovat

Free porn pictures    
http://gaystory.sexblog.pw/?front_kimberly
  fat shemaile free porn video for blackberry pearl sexy de samira kiss thumbs knickers xxx

96 MorrisRip MorrisRip | E-mail | Web | 9. srpna 2018 v 20:46 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 3-6 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Protandim Nrf2 в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов.
На базе Протандима Созданы удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики.
Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

97 JosephDaf JosephDaf | E-mail | 10. srpna 2018 v 20:00 | Reagovat

What do you think about it?
This person is selling the secret of eternal youth: http://make-money-online-surveys26029.onesmablog.com/The-Greatest-Guide-To-a4m-anti-aging-show-17389580

98 Goodvinabewtautt Goodvinabewtautt | E-mail | Web | 13. srpna 2018 v 7:19 | Reagovat

игровые автоматы вулкан на реальные            

<a href=http://igrovieavtomati.su/>лучшие игровые автоматы онлайн</a>

99 sophiahk16 sophiahk16 | E-mail | Web | 14. srpna 2018 v 14:03 | Reagovat

Pron blog site  
pron erotic clip art erotic fashion show free adult erotica erotic paranormal romance    
http://femdom.erolove.in/?nyah  ;
  erotic film list erotic kisses erotic book excerpts romantic erotic books erotic hypnosis download

100 zefMixail zefMixail | E-mail | Web | Čtvrtek v 21:28 | Reagovat

Если у Вас: нет изображения, помехи на экране или трещит, пищит...
Если Вашему телевизору необходимы: ремонт блока питания, замена блока управления или замена контроллера HDMI или (почти) любая другая процедура...

<a href=https://zomixar.ru><img src="http://servistas.ru/banners/tv/1tv052.jpg"></a>

Телемастер с многолетним опытом РЕМОНТА ТЕЛЕВИЗОРОВ.
(9_2'6)7.9~7,8_5'2.7
Михаил

Работаю с телевизорами марок: JVC, Mystery, Rainford, Hitachi, Mitsubishi, Aiwa, Bravis, Dex, Galatec, Luxeon, Telefunken, Sharp Aquos и почти любыми прочими...

Выезжаю так же в районы: Войковская, Преображенская площадь, Бабушкинская, Дмитровское шоссе, как и по всей Москве

101 Angelocaf Angelocaf | E-mail | Včera v 20:49 | Reagovat

PTHC FORUM

Prying CP Shortclip 2018 Aristocratic Piling

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Obsolete files 2000-2017SELL-OUT Unshared Assemblage Choke-full 1201-1500 Files Go showing !!! INCORRUPTIBLE !!!!!

Siberian Mouse Whip-round

Elongated looking as Modelkids Dvd 1 - 44 Vernissage

Keep a hankering seeking Anal Series 1 - 25 Impulsively showing !!!

https://qil.su/OYaoqM

Jack ketch scan an lustfulness to Pic Dvd 1 - 50 Vernissage !!! PROTECT !!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama