Luna Sea - Providence

1. listopadu 2010 v 10:25 | bestIAR
e-pumpkins, made by LJ user valo_queen

Zbývá méně než měsíc a Luna Sea přijede poprvé do Evropy, aby odehrála jediný koncert. Spočítaly jsme, že by nás celá výprava se vším všudy stála kolem 9 000 (i kdyby hráli v Paříži, vyšlo by to levněji).

LS REBOOTZkrátka sny se někdy neplní (hned). Kvůli mírnému splínu kroužíme po YT a rozhodly jsme se vám dnes ukázat dvě videa - dvě live verze jedné skladby.

Dělí je od sebe devět let a my chceme slyšet, která se vám zamlouvá víc, kdo z pánů se vám zamlouvá víc atd.

Zároveň snad vyvrátíme tvrzení, že Sugizo a housle to je jen Synchronicity (nebo Soundtrack).


Verze č. 1
GOD BLESS YOU ~One Night Dejavu~
(24. prosince 2007, Tokyo Dome)
- obsahuje Lunu Sea takovou, jaká pravděpodobně bude i v Bochumu.

Verze č. 2
Manatsu no Yagai
(10. srpna 1998, Yokohama Stadium)
- obsahuje Lunu Sea více méně po VK období (Houslistovo růžových vlasů si nevšímejte).Krásné dušičkové období, neb my na vydlabané dýně ve skutečnosti příliš nejsme :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 PsychoCripple PsychoCripple | 1. listopadu 2010 v 11:14 | Reagovat

Je to nádhera. Po hudební stránce v tom neslyším až na drobné detaily rozdíl. Ať si pánové udělají na hlavě zelená číra a běhají po pódiu v maskáčích, je to úplně šuma fuk. Hlavně ať hrají tak, jak je miluju a Ryuichi ať si ochraňuje svůj krásný hlas.

PS: Ten rozpočet mi vyšel podobně. Brečela jsem dva dny. Nevím, co to mají ti j-rockeři za blbý zvyk, hrát v Bochumu. Co takhle Berlín, pánové? Nebo Mnichov? Nebo cokoliv, kam se dá nějak rozumně dopravit.

2 Darkness Darkness | 1. listopadu 2010 v 18:42 | Reagovat

Ani mne to nevýjde na ten Bochum :( je to proste moc ďaleko a dopraviť sa tam je jeden veľký problém... dúfam, že skutočne ohlásia po tomto turné ďalšie dátumy a prídu bližšie. A hlavne čo najskôr! :D

Viacej sa mi pesníčka páčila na one night dejavu. Jednak omnoho lepšia atmosféra a taktiež to lepšie zahrali :D Ale všeobecne, to sa snáď nedá- oni boli perfektní a sú dodnes. A k členom:

J sa mi viacej páčil s krátkymi blond vlasmi, i keď je, myslím, momentálne najlepší vypadajúci člen LS ^^ . Sugizo sa nejak moc ani nezmenil, Ryuichi vypadal jednoznačne lepšie v 90s, ten jeho nový účes bez komentára :D Inoran sa mi najviac páčil na koncerte Lunatic Tokyo ešte s tým VK účesom, za to Shinya určite novšie obdobie. Ale taktiež som názoru, že je to úplne jedno, pretože hrajú stále perfektne a veľmi im fandím!

btw keď sa povie Sugizo a husle, u mňa vyhráva pesníčka Until the day I die, verzia na Final Act, najkrajšia pesníčka všetkých čias :)

3 Alex Alex | 1. listopadu 2010 v 21:00 | Reagovat

Luna Sea mě nikdy nebrali *stydí se*, tedy spíš, znám je vyloženě jen podle názvu, snad jsem od nich ani nic neslyšela, nelákali mě... ale ta písnička je krásná. Ty housle, ty housle... (ten Sugizo, ten Sugizo...) To je jako zhudebněná poezie beze slov. Ok, a taky je samozřejmě drží v rukou Kráčející pornografie. Kdo by odolal.

4 Elien Elien | 2. listopadu 2010 v 1:33 | Reagovat

Jediná věc, která se mi víc líbí na druhé verzi jsou Sugiho holé ruce :D Připadá mi, že postupem času je jejich zvuk lepší a Sugiho housle zní naprosto božsky *_*

5 Devilish Girlie AruSh Ishihara Devilish Girlie AruSh Ishihara | Web | 2. listopadu 2010 v 18:35 | Reagovat

*Zdechla* Dokonalé, obě dvě....
Housle, Sugizo, Smyčec.... *Zdechla-podruhé*

6 besiář - Ágnes besiář - Ágnes | 4. listopadu 2010 v 23:16 | Reagovat

[1]:

Je zázrak, že budou v Evropě, ale mám vyzkoušeno, že i jet na koncert do Paříže, vyjde levněji. Proč?!!! Snad přibude termínů, někdy....a pak se tam všichni sejdeme :)

[2]:

Souhlasím, že J je kus chlapa a vypadá z nich nejlépe, ale když já kdysi upsala duši Sugizovi a nemám šanci uniknout.

[4]:

Holé a nepotetované ruce a hlavně svaly na nich (věc dnes nevídaná)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama