Z deníčku militantní DEG fanynky III.

25. ledna 2010 v 11:00 | bestIAR feat. LiveJournal |  TRUE FANS

Milí naši věrní a umňoukaní,


i když Bestie místy lžou jako když se Gackta zeptáte na věk a počet úprav nosu...

...je nám líto, ale následující řádky jsme si zas a jednou NEvymyslely.

Padněte na kolena a modlete se k Prorokovi, neboť jeho království je naší spásou.

Amen.


*fascinovaně* Díváme se mu do očí...díváme se mu do očí...Sobota


06:44

Milý deníčku!

Dnes jsem se hned po ránu musela šíleně nervnout!!! Opravdu se ptám, co jsem komu udělala, že musím sdílet SVŮJ fandom s tolika idioty!!!

DIRU!!!
DIRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Někdo má tu drzost říct, že je fanouškem diru!!! Kolikrát musím ještě napsat, že kapela se jmenuje DIR EN GREY?! Ne. Pořád se najde někdo, kdo bude psát Diru an gurey. COPAK JSME V JAPONSKU?!?!?

Musím si jít zakouřit.


07:24

Zpátky.

Třásly se mi zlostí ruce, když jsem poslala své krátké expozé na téma "Kdy se konečně naučíte, vy děvky mizerné, jak se správně píše název Dir en grey?!" Komentář na LJ povoluje žel jen 10.000 znaků, proto jsem své expozé musela rozsekat to tří komentářů.

Pak jsem se musela jít opět uklidnit. Takovéhle nervy po ránu mi nedělají dobře. Naštěstí pohled na Proroka, jak se řeže a trpí mi okamžitě zlepšil náladu.

Prorok se denně obětuje, aby trpěl za nás…

Miluji ho.


07:49

TA *****ná ADMINKA SMAZALA MOJE KOMENTÁŘE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


08:00

TA *****ná ADMINKA MNĚ BANNOVALA Z DEG COMMUNITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Umírám.


08:15

Neumřela jsem. Rozmyslela jsem si to: takovou radost jim neudělám. Napsala jsem admince, co to jako má znamenat.


08:30

Extrémní slovní agrese vůči jiným členům komunity?!
Vulgarita?!
Bezdůvodné napadení dalších členů komunity?!
Trolling?!

JÁ?!?!?!

U Proroka!!!! Vždyť to oni mě provokují!!!!


08:57

Napsala jsem admince a dalším modům, ať mně laskavě okamžitě koukají odbannovat. Co si to jako dovolují? Kde je má svoboda projevu? Copak já mohu za to, že 80 procent fandomu tvoří idioti a když jim to člověk upřímně řekne, má za to trpět?!

Ale co se vůbec divím: i Prorok trpí stejně jako já…ne, ještě víc! Hlásá světu kruté pravdy o utrpění, bolestí a temnotě v nás a svět jej nenávidí, protože ty pravdy nechce slyšet! Ale já Prorokovi věřím. Smyslem života je utrpení a sebevražda je důkazem toho, že jsi žil!


09:33

Rozhodla jsem se, že svůj LiveJournal udělám FRIENDS ONLY. Už mám plné zuby toho, jak mi do komentářů píšou anonymové a obviňují mě (samozřejmě zcela nesmyslně a neopodstatněně) z toho, že jsem militantní elitářská fanynka - a ještě k tomu prý i psychicky narušená.

Nad tím se jenom směji. Opravdu by mě zajímalo, jak k takovému závěru došli.

No však se na to jen podívej:

Anonym napsal/a:

Jen abys věděla, drahoušku: doufám, že zdechneš. Nejsi o nic lepší než jakákoliv cáklá elitářská fangirla.

Víš, co je opravdu směšné? Že ti je 22 (v roce 2006) a pořád se chováš jako kdyby ti bylo 5.
Kdy už konečně dospěješ…

Já jsem na to odepsala: Ty sama jsi nevyspělá, v pubertě zakrsnutá fangirla.

Anonym odepsal/a:

Wohow. To už jsi tak chytrá, že krom toho, že "čteš Prorokovy myšlenky," jak se sama tvrdíš už dokážeš podle anonymního vzkazu určit pohlaví toho, kdo ti píše? Respekt!

Já: Podle míry tvé žárlivosti na mou osobu správně soudím, že jsi žena.


Anonym odpesal/a:

*rozepne si kalhoty a dívá se na penis mezi svýma nohama* Zas jsem se o sobě něco dozvěděl…


...Ts…a tohle mi říká, abych JÁ dospěla?! Stejně je to ženská!


11:00

HOTOVO! ^^

Každý, kdo chce ode dneška číst můj LJ musí nejdřív vyplnit následující minidotazníček a já se pak rozhodnu, jestli si jej přidám do přátel nebo ne.

- Znám tě nebo mi dej důvod, proč bych tě měla chtít poznat
- Dokaž mi, že jsi stejně zajímavý/á jako já
- Dokaž mi, že Japonsko nebo j-rock nejsou tvé jediné zájmy
- Nejsi fangirl nebo se tak nechováš

Tak. Už mám dost toho, jak se do mě pořád naváží blbé holky, co si říkají Prorokovy fanynky. Ts. Nejde jim o nic jiné než o to, ukojit nad Prorokovým tělem svůj chtíč.

Já jsem jiná. Já si Proroka moc vážím.


12:54

TO SNAD NENÍ MOŽNÉ!!!!!

Hodím se do DEG comm pod jiným accountem a jinou IP (proklínám den, kdy se modové na DEG commumitách naučili, co znamená ban IP adresy) a co se nedočtu při jednom reportu z koncertu Proroka v Drážďanech: nějaká děvka tvrdí, že jí Kyo šahal na kozy!!!!

Nejsem militantní fangirl, jak si o mně všichni myslí! Ale tady už musím napsat svůj názor!


NE, vy prolhané, hloupé děvky! Prorok se vašich odporných koz nikdy nedotkne!
ZDECHNĚTE!!

A ještě k tomu to mělo být na koncertu?! Byla jsem tam! A viděla jsem, že se nikoho ani nedotkl! A i kdybych tam nebyla - VÍM, že Prorok by to nikdy neudělal! Prorok ví, co je respekt!!

A ANO, zpívá naživo a NE, nenosí paruku! Taky vám nedá na počkání telefonní číslo!! Prostě zdechněte, vy děvky sprosté, zdechněte!

Copak si neuvědomujete, co Prorokovi tímhle vším děláte?! Jak jej zraňujete?! Copak necítíte jeho bolest, když o něm rozšiřujete tyhle lži? Jak mi na to odpovíte? Jste děvky, odporné, zk*rvené, prolhané děvky!

Nechte ho na pokoji! Neurážejte jeho hrdost a důstojnost vaší nadržeností! Vy zrůdy s vyšoustaným mozkem!!!


13:14

Jsem tak slabá…tak slabá. Brečím jako malé mimino. A to všechno jen proto, že mne ty svině zas vytočili! Proč tak lžou? Proč po něm chtějí sex? Copak nechápou, že souznění duší je to nejkrásnější na celém světě?

Vážím si Proroka. Uctívám jej. Každé slovo, které řekne se mi zabodává do srdce jako žiletka.

Kdysi jsem byla jako ony: mladá, hloupá, nadržená…oh ano, tak se za to stydím! Ale Prorok mi otevřel oči a ukázal cestu. Věrně jej následuji, i když jsem tolikrát selhala! Jako třeba dnes: brečím.

Musím se za to potrestat. Prorok by neplakal kvůli něčemu, co není opravdová bolest. Prorok by zvedl hlavu hrdě vzhůru a šel dál. Já jsem to nedokázala.

Musím se potrestat. Kde mám žiletku?


14:31

Opět na LJ. Přihlásila jsem se tam pod jiným nickem (naštěstí jsem si vytvořila 5 dalších accountů a mé nejlepší kámošky jsou vždycky ochotné mě pustit k sobě na počítač, když je už moje IP zabannovaná) a čtu si nejnovější posty.

Některé svině (nerada připouštím, že jich je víc) si ze mě dělají srandičky a uráží mě. Ale mí věrní přátelé se nenechají nikým zadupat do země! Jsem dojata, když vidím, jak za mě bojují.

Momentálně mi můj největší drahoušek nahlásil, že ona a mí nejvěrnější dělají teror admince, co mě vyrazila. Pronásledují ji přes Skype, IM, MySpace a last.fm. Je skvělé mít přátelé!


15:15

Hn hn hn. Ta ****ná adminka se prý v přímém přenosu na LJ psychicky zhroutila. Vzdala se moderování, hystericky řvala CAPS LOCKEM a smazala svůj account.

Pomsta je sladká, ty děvko. Příště si rozmysli, jestli se mě rozhodneš naštvat!


16:04

DOBRÝ BOŽE! Další nervy!!!! Lidi, copak je to dneska s vámi?! Když mě nevytáčí LJ, musím se nervnout na Batsu fóru!!! Někdo tam poslal translaci rozhovoru s Prorokem a mě málem hodilo o zem, když jsem jí četla! Prorok by nikdy nic takového neřekl! Prorok takhle nemluví! Jak mohou?! Copak nechápou, jaká je to urážka Prorokova jména?!

Musím si jít zapálit. Ne, zůstanu tady a budu se dívat na obrázky ve své složce s názvem Prorok kouří.

Nedávno jsem četla, že Prorok nemá rád ženy, které kouří. (cigarety, myslím.)

Musím se toho odporného zlozvyku zbavit. Až jednou potkám Proroka, chci, aby okamžitě poznal, že jen já jediná jsem ho hodna. Zbytek žen je jen póvl a na sex myslící děvky. Já jsem jiná. Mně jde o hudbu a Prorokovu duši.

Konec-konců, obětoval se, aby za nás mohl trpět.

Jak úžasný muž…


16:30

Tak. Všem na Batsu jsem to hezky vytmavila a pěkně řekla, co si myslím o těch tzv. "translacích." Byla jsem otevřená a upřímná, nezabalovala jsem svá slova do žádné cukrové polevy.

Nečekám pochopení, to ne…stejně jako Prorok i já trpím tím, že hlásám pravdu a stojím si za svým názorem. Věřím, že stejně jako Prorok i já jsem byla vyvolena. Samozřejmě že se v porovnání s Prorokem mám ještě co učit.


16: 41

Přesně jak jsem čekala. Když se člověk prokáže jako silná, samostatně myslící ale též křehká bytost (kterou i jsem), ostatní lidé se na něj vrhnou jako supy.

Nemohu za to, že jen já vím jak správně interpretovat a překládat Prorokovy slova. Jsme spolu spojeni výjimečným poutem, které žel běžní lidé nedokážou pochopit.

No ne! Bylo mi vyčteno (MNĚ!!!), že prý nedokážu jednat klidně a reagovat slušně. Prý nejsem schopna napsat jedinou větu bez toho, aby obsahovala nějakou urážku.

Bože! Když napíšu, že překladatel toho rozhovoru je idiot, který by se nejdřív měl naučit chápat vlastní jazyk (jeho němčina je hrozná!) a až pak začal překládat z japonštiny do angličtiny, to přeci není urážka! To je jen vyjádření mého osobního názoru!


17:04

Lidé jsou opravdu trapní. Teď ten idiot překladatel začíná drama: říká, že je Japonec a žije už několik let v Kanadě. Jako kdyby z jeho slov a angličtiny nebylo jasné, že je to Evropan. Asi Polák. Ti jsou fakt divní. Jedna Polka se mnou chodí do školy. Je divná. Vážně. Proč s ním ztrácím čas…


17:44

Diskuse se nám hezky vyhrocuje. Lidé se do mě naváží, ale já se nemíním vzdát! Pískla jsem na LJ na své nejvěrnější, a tak ve jménu Proroka vedeme na Batsu džihád.

Prý jak si dovoluji posuzovat něčí translace a tvrdit, co by Prorok řekl nebo ne, když jej neznám?

Panebože a kdo říká, že Proroka neznám?! Viděla jsem jeho CD, DVD, PV a videa na YouTube tolikrát, že dokážu rozpoznat jeho náladu a myšlenky z pouhého pohledu na jeho tvář nebo do jeho očí! To je to pouto, kterým jsme s Prorokem spojeni!

Asi vím, co by Prorok řekl, ne?! Znám jej líp než kdokoliv jiný! Ani jeho bezejmenný hudební doprovod nemůže říct, že jej zná! Prorok je pro všechny záhada…jenom pro mě ne!


18:00

Klasika. Když ostatním dojdou argumenty, mod uzamkne diskusi. Klasika.

Jejich prohra je má výhra!

Jde se na YouTube…


21:15

MNĚ DNES Z TOHO OPRAVDU HODÍ O ZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VÁŽNĚ TOHO ZAČÍNÁM MÍT DOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nejdřív LJ. Pak Batsu. A TEĎ JEŠTĚ I YOUTUBE ?????????????

Jako vážně…čím jsem se provinila, že mě nebe tak trestá?

Tak si tady sedím zavřená ve svém pokojíčku, u světla svíček a dívám se na videa s Prorokem. Kliknu na Glass Skin, live vystoupení. Mám oči jenom pro Proroka a zuřím, když kamera snímá někoho nepodstatného z Prorokova hudebního doprovodu.

Pak sklouznu na komentáře a co se nedočtu?!

"Píseň je dobrá, ale mrzí mě, že Die už není na pódiu tak divoký jako kdysi! Chybí mi to jeho šílené mlácení hlavou a to, jak Toshiya na pódiu poskakuje jako divý!"


COPAK SE LIDÉ UŽ NAPROSTO ZCVOKLI?!

Vždyť je to urážka Proroka! Vůbec nechápu, jak jeho bezejmenný hudební doprovod může nabrat tu drzost se smát, uculovat, vyskakovat, mlátit hlavou nebo dokonce flirtovat s těma děvkama v obecenstvu. Copak jim je Prorok lhostejný?! Copak jeho doprovod nechápe, jak u toho Prorok trpí? On na pódiu pláče, krvácí mu srdce, nese na svých útlých ramenech utrpení celého světa a jim je to jedno?!


Tohle je důvod, proč je pro mě Prorokův hudební doprovod nehodný byť jen myšlenky. Neváží si jej…nevědí, co v něm mají. Netuší, jak je křehký a jak ho jejich lhostejnost a ignorace zraňuje. Nemají v sobě ani špetku úcty…respektu. Nemají v sobě nic. Nechápu, proč si Prorok vybral zrovna je. Jediné, co je na jejich hudbě dobré je Prorokův hlas.

Mám dost. Mám opravdu DOST té lidské pokryteckosti a hyenismu. Trpím s Prorokem. Trpím v jeho jménu. Trpím pro něj. Kvůli němu.


Protože já jediná ho chápu a chci jej být hodna.

Amen.....


Ano. Amen. S námi.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kitsune Kitsune | E-mail | 25. ledna 2010 v 11:24 | Reagovat

Ehm... Já ani nevěřím, že někdo takový existuje. Vážně může mít někdo tak vymytý mozek?

2 Isobel - Agniezska - Ro Isobel - Agniezska - Ro | 25. ledna 2010 v 11:40 | Reagovat

Milá Kitsune,

*pobaveně* Ta adminka,co se zřítila v přímém přenosu a pak se vzdala modsovství na staré DEG_DAILY byla jedna z nás.

Jestli umíš něměcky,tady je jedna malá ukázka:

"Nein, ihr verlogenen, dummen Schlampen! Kyo fasst eure Dreckstitten nicht an!
VERRECKT ENDLICH!!

Auf dem Konzert soll das auch noch gewesen sein?! Ich habe gesehen, dass er niemanden berührt hat! Selbst wenn ich NICHT dabei gewesen wäre, wüsste ich das; er täte das NIEMALS! Denn Kyo WEISS, was RESPEKT bedeutet!!

Und JA, er singt live und NEIN, er trägt keine Perücke. Seine Handynummer gibt er ebenfalls nicht weiter! Verlogenes Pack! Fickt euch, ehrlich, fickt euch!

Euch ist nicht klar, was ihr Kyo antut?! Wie ihr ihm Schmerzen zufügt, weil ihr so eine abgebrühte Scheiße über ihn erzählt?! Wie könnt ihr das verantworten?! Drecksschlampen, verlogene, widerliche Drecksschlampen! Welche Grenzen wollt ihr noch übertreten niederreißen?!
WANN habt ihr endlich genug und lasst ihm seine Würde?! Hirngefickte MONSTER!"

Jestli nespeakuješ germánsky, o nic jsi nepřišla. Naštěstí...

3 Akiko Akiko | 25. ledna 2010 v 12:14 | Reagovat

Ten Kyo je ale lišák, což? Předstírá, kdoví jak neprožívá zpěv, a přitom sahá holkám na közi XD Ale tak proč si nesáhnout, že? XD
Že je slečna lehce vypatlaná víme všichni, už mě to ani tolik nebere, stejně tím ničí život jenom sobě, tak co... Na druhou stranu se nedivím, že s modsovstvím jedna slečna Bestie sekla. Tohle je vážně jako střelba kulometem... (díky Bohu, že už si toho z Němčiny tolik nepamatuju, žel, tomuhle jsem ještě rozuměla)

4 Hiroko Hiroko | 25. ledna 2010 v 12:50 | Reagovat

*praštila hlavou do stolu* Zajímalo by mě, kolik slečna měří..(pokud výška závisí na normálnosti měří tahle slečně hodně málo)..:D

5 Shinigami Shinigami | E-mail | Web | 25. ledna 2010 v 14:15 | Reagovat

Fanatismus v jakékoliv podobě mě neskutečně děsí. A jestli tuhle slečnu nějaké její "kamarádky" ještě podporují v jejím šílenství, tak potěš nás Mana. Dostat se do její blízkosti a neuznávat její náboženství, to je hazard se životem. Bannovat! Bannovat! Bannovat! Děvče by se mělo léčit, nebo to špatně dopadne.

Mimochodem, Prorok je kus... tedy spíš kousek :oD Dokud jsem ho neviděla live, netušila jsem, jak je to pěkný chlap... aneb "co je malé, to je hezké" :oD

6 Isobel - Agniezska - Ro Isobel - Agniezska - Ro | 25. ledna 2010 v 14:33 | Reagovat

Isobel:

Milá Shinigami,

já jí bannovala.Žel, když je Tvá spolu-adminka její nejlepší kamarádka,těžce proti ní a její suitě drahoušků vyhraješ. Já zabannovala,má spoluadmin odbannovala...Pokud vím,slečna pořád straší na deg_daily a diru_tabloids a už se nedivím tomu,že bany dostávají všichni,co si dovolí jí oponovat...jenom ona ne.Když jsem se dopracovala ke stavu,že jsem si pustila CD Dir en grey a udělalo se mi špatně od žaludku u vzpomínky na LJ,věděla jsem,že buď já nebo ona.

PS: Co jsem měla možnost ojíždět očima, Prorok je kousek neuvěřitelně krásného chlapa a má nádherné ruce :D Buď je tak nefotogenický nebo to děla schválně, ale vidět jej "live" byl docela podraz.
____________________________________

Milá Akiko,

my bychom si taky šáhly!!!!....Prorokovi na stehýnko :D

Kdybys měla zájem blíže zkoumat LJ oné slečny, tady, prosíme: http://kareki.livejournal.com/profile
________________________________

Milá Hiroko,

prý má dle našich špehů kolem 1,56 m :D

7 Strašidlo Strašidlo | 25. ledna 2010 v 15:38 | Reagovat

"Prorok je pro všechny záhada…jenom pro mě ne!"
Pro mně je zase záhada, jaktože tuhle slečnu ještě někdo nezabil.

Shinigami, říká se "Co je malé, to je milé a v posteli roztomilé". I když nevím, jestli slovo "roztomilý" ó velkého Proroka vystihuje. Ale že je to kousek, s tím nemohu nesouhlasit.

8 VULGARita VULGARita | 25. ledna 2010 v 15:50 | Reagovat

skoda, ze nerozumiem Nemcine, obcas ma popadne taka hnusna, zakerna nalada ked sa smejem cudziemu nestastiu (samozrejme, len ludom so specifickym mozgovym postihnutim ako ma tuto Kareki a tiez clenom Cinema Bizarre, ale to je uz iny pribeh).
Ta fotka na zaciatku, to bol podraz!!! MOJ, MOJ, MOJ, MOJ!
;D

9 Elien Elien | 25. ledna 2010 v 16:17 | Reagovat

*zasekla se na nějakou chvíli u úvodní fotky, utřela slinu a zkopírovala ji do své speciální složky*

Nemůže někdo slečně říct, že nám vážně neudělá radost, když se zabije, protože bychom ji rády zabily samy (i sami)? Brrr, ta holka je tak blbá až to bolí...
Btw. kdyby mi Kyo na koncertě šáhl na közi, tak by mě to asi nepotěšilo. Spíš bych mu takovou vrazila, až by slítnul z pódia, což by ale zas potěšilo ten dav děvčat pod ním XD

10 scope scope | 25. ledna 2010 v 16:18 | Reagovat

Kareki Gacktovi do rukou.

Ehm... Prorok ve skutečnosti byl podraz i pro ty, co jej do té doby opomíjely. žádné ženě bych se nedivila, kdyby jej chtěla, avšqak posléze si zhluboka povzdechnu, že tenhle kousavý Mladý a Drzý Gacktudík/žel patří největší J-rock Bestii.

Fanynka by možná měly být od toho, aby fanynkovaly, ne ze sebe dělaly krávy co otravují lidem život.
Kyooooooooooo....

11 Shinigami Shinigami | E-mail | Web | 25. ledna 2010 v 16:22 | Reagovat

[6]: Drahá Isobel,
tak to musel být řádný mazec. To bych s tím sekla taky a už by mě tam nikdy nikdo neviděl. Si tam teď slečny budují takovou malou Prorokovu sektu, ne?

PS: Taky mě napadlo, že zřejmě bude nefotogenický, nebo ty bubu-ksichtíky dělá naschvál. Ale zrovna na téhle fotce je k sežrání :oD

12 the Truth the Truth | Web | 25. ledna 2010 v 16:24 | Reagovat

Tohle vážně někdo napsal a myslel to vážně? Svět je čímdál šílnější...

13 munamu munamu | 25. ledna 2010 v 16:27 | Reagovat

Já vážně nevěřím, že tohle myslí někdo vážně, to fakt není možný.Už mi to ani moc vtipný nepřijde, nevím je to fakt moc. Ale jestli to teda myslí vážně, docela se divím, že ta slečna ještě žije :) Jsem ráda, že takovouhle demenci, jsem nechytla třeba já nebo někdo koho znám xD

Úvodní fotka... My Gackt! Mňami *_*  
Haha já to říkala, že nosí trenky od Calvina xDD

14 Shinigami Shinigami | E-mail | Web | 25. ledna 2010 v 16:29 | Reagovat

[7]: Drahé Strašidlo, do postýlky mám vyhlídnuté jiné objekty, Proroka mileráda přenechám jiným :o)
Ale ráda se pokochám jeho božským řevem i zjevem, když se poštěstí :o)

15 Nightie Nightie | 25. ledna 2010 v 17:02 | Reagovat

Němci nikdy nebyli normální. Musím s hrůzou říct, že se podobné militantní fanynky houfují i v čechách. Většinou je jim kolem patnácti, takže je naděje, že se zamilujou do Pepka z vedlejší třídy a podobné kraviny je přejdou...jinak je jich plný facebook. Jinak jsem pořádně zabejčila, napla své chabé znalosti němčiny, článek si přeložila a chytla tik v oku. Bojím se, že se ho už nezbavím

16 the Truth the Truth | Web | 25. ledna 2010 v 17:42 | Reagovat

[13]: Líp to snad ani nejde vystihnout. Při prvních větách jsem se smála ale pak to šlo od desíti k pěti

17 Bludička Bludička | Web | 25. ledna 2010 v 17:58 | Reagovat

*hystericky se směje* Děláte si srandu, že jo? *teď už jen hystericky* ŽE JO?!XD

18 Isobel - Agniezska - Ro Isobel - Agniezska - Ro | 25. ledna 2010 v 18:19 | Reagovat

Milé dámy,

....
....
....

NE. Slečna si srandu nedělá.Obáváme se,že smyslem pro humor nikdy neoplývala. Že ji ještě nikdo nesnesl se světa? Taky žel ne. Ale ona sama má podmínku,jelikož fyzicky jednou napadla další fanynku - pokud si dobře vzpomínáme,důvodem bylo,že ona nehodná fangirl prohlásila o Prorokovi,že jeho hlas už není to, co byl kdysi...a oh ano,taky napadla jednu slečnu na festivalu v Rakousku.

A teď ať o Kyovi někdo prohlásíl,že je nenormální.On je normální,on má jen šílený fandom.

19 Kana Kana | 25. ledna 2010 v 18:45 | Reagovat

čím ďalej, tým viac si myslím, že ste si to na nás vymysleli, ale zase sa mi nechce veriť, že nám klamete x.x

každopádne... ona má priateľov? o.O akože...ok...keď-už, tak ako jej kamoška by som jej zakázala sa priblížiť k počítaču do konca života X.X

20 Akiko Akiko | 25. ledna 2010 v 19:11 | Reagovat

Tak to abych si s sebou na koncerty brala uspávací šipky, kdybych snad, nedej Gackt, řekla něco lehce nevhodného a ona se na mě řítila se zuřivostí připomínající rozběsněného nosorožce XD

21 TSal TSal | 25. ledna 2010 v 19:45 | Reagovat

Bere zpět všechny stížnosti, které kdy pronesla vůči B-T fandomu. God save the B-T fandom!

22 Isobel - Agniezska - Ro Isobel - Agniezska - Ro | 25. ledna 2010 v 20:02 | Reagovat

Milá T'Sal,

na LJ v B-T fandomu strašíme i my. B-T fandom a jeho "Acchaaaaaaaaan is sooooooooo kawaiiiiiiiiiiiii!!!!!" se nedá srovnat s DEG fandomem, to nám věř.
______________________________

Milá Akiko,

šipky ne. Raději hezkou kudličku.
_______________________________

Milá Kana,

žel...

ŽEL.

Tohle je opravdu jeden z mála článků,kdy naše fantasie neuletěla na křídlech někam hodně, hodně daleko. Jsou to více-méně překlady jejich komentářů z Batsu fóra, LJ nebo jejího osobního LJ.

23 Akiko Akiko | 25. ledna 2010 v 20:11 | Reagovat

Šavle stačí?

24 Isobel - Agniezska - Ro Isobel - Agniezska - Ro | 25. ledna 2010 v 20:25 | Reagovat

Milá Akiko,

šavle napuštěná jedem z chřestýšů se nám docela pozdává jak řešení.

25 TSal TSal | 25. ledna 2010 v 20:33 | Reagovat

Tak já se tam rozčilovala spíš nad trochu jinými věcmi, ale v porovnání s tímhle je to zanedbatelná vada na kráse XD Za což jsem nesmírně ráda, protože mám ráda svoje nervy XD

26 Kana Kana | 25. ledna 2010 v 20:40 | Reagovat

jak to, ze takyto "clovek" nie je zamknuty za dverami psychiatrickej liecebne? o.O na vianoce by som jej vlastnorucne usila kazajku X_X

27 Akiko Akiko | 25. ledna 2010 v 21:15 | Reagovat

Oki, seženu XD

28 munamu munamu | 26. ledna 2010 v 0:35 | Reagovat

Hm takže na koncíky Diru radši chodit vyzbrojený jak do války? Oki beru, snad si jenom do tý doby stačím udělat zbroják :)

29 Akiko Akiko | 26. ledna 2010 v 20:09 | Reagovat

[28]: Kup Kalašnikov, zavři oči a střílej - zbroják netřeba :)

30 Veve Veve | 28. ledna 2010 v 16:39 | Reagovat

Dřív mě ten Deníček pobavil, teď už mě jenom děsí. A trochu mi připomíná jednoho českého bloggera.

Řeknu vám, že mít Ježíš Kristus takovouhle fanynku, tak jsou všichni Římané roznesení na kopytech do tří dnů. Ani by mrknout nestačili.

Já teda nevím, ale já být jejím rodičem, tak asi fakt vyhledám lékařskou pomoc. Pro ni. I když, pokud se léčit nechce, tak ji tam násilím nikdo asi nedotlačí.

31 Coraline-Sama Coraline-Sama | 2. listopadu 2010 v 8:58 | Reagovat

Ze začátku jsem si myslela, že to někdo psal ze srandy, a že to má být vtip. Bylo to vtipné. Však poté, co jsem si na MS "Prorokyně" ověřila, že je to opravdu, nestačila jsem valit oči. Takhle holka je nemocná... a mě je jí líto. Opravdu by potřebovala pomoc psychiatra.

32 bestiář bestiář | 2. listopadu 2010 v 19:44 | Reagovat

[31]: No ano. Slečna Prorokyně je slavná. Neslavně slavná.A duševně někde mimo tuhle galaxii. Nám jí líto (už) není, je to agresivní mrcha.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama