Zákeřný kousanec v utajení. Hádejte, co hezkého si pro vás vaše Bestie připravily...

2. října 2009 v 20:02 | bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro |  FANFICTION

Naše nejmilovanější koťátka!

Páteční večery Bestie vždycky milovaly. Páteční večery vonějí hospůdkou, pivkem, cigaretama, vínem, víkendem, hudbou...a pohodou.

Co bychom pro vás neudělaly, aby jste se tady s námi cítili v pohodičce i vy...Prolog:


Bestie (sladce): Pánové, je pátek večer! Snad nebudeme sedět ve hradním sklípku nasucho.

j-rockeři (obživnou) (nadšeně): Naše řeč!

Mistr Hayashi (zkontroluje si, kolik mu tento týden Bestie vydělaly a usoudí, že krvácející konto se konečně podařilo jakž-takž kauterizovat, a proto je v laskavé náladě) (pohlédne na Sugiza, Sugi-zlatíčko přikývne): Snad bych mohl zasponzorovat víno na dnešní večer…

*nadšený řev*

*cinkání sklínek, korky letí do éteru, j-rockeři se uvolní a Bestie požádají Mistra Pianistu a Mistra Houslistu, ať něco malé a komorní předvedou*

j-rockeři (aby řeč nestála) (spokojeně): A co to dneska slavíme?

Bestie (sladký úsměv a lá Jack Rozparovač): Pokráčko naší MALE PREG povídky.

j-rockeři: NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!


…ANO.

Bestie (potáhnou si z vína, kolem nich se ozývá sténaní a j-rockeři se snaží lžící vydlabat přes zeď díru na svobodu): Dámy a pánové…a všechny Manaistky, které tímto varujeme… tohle bude velice smutný příběh.


VAROVÁNÍ: Bez alkoholu, který by se kapacitou vyrovnal Středozemnímu moři pod perex nelezte. Taky se mu vyhněte, pokud nemáte žaludek na znásilnění, angst, depresivní myšlenky, Dir en grey a lá střední škola stajl a na OBROVSKOU DÁVKU BLBOSTI.

A klasika: malá milá vulgaritka, když si to situace a překlad žádaly. PG 16, řekly bychom.


Mana-sama (pilníčkem bodá do stolu, pak ukáže na Bestie chvějícím se prstem a pak na Gackta): …

Közi: Jste sadistky nadměrného kalibru.

*Gackt se spokojeně culí, Bestie se pyšně naparují* JSME. O ano.


Tohle bude velice smutný příběh…
KAPITOLA DESÁTÁ: Manovy vzpomínky I.


Opět se to stalo…


Manžel mé matky a můj nevlastní otec pod rouškem tmy vklouzl do mého pokojíčku a vlezl mi do postele. Už dávno, dávno jsem se vzdal boje. Nemělo to smysl…a jen to víc bolelo. Když si udělal své, zaspal přímo na mně. Z jeho dechu cítím alkohol a chce se mi zvracet. Jsem tak slabý! Nedokážu ho ze sebe skopnout…odhodit jako hadr! Je tak těžký! Opatrně si vytáhnu nejdřív jednu ruku…pak druhou…


…jenže pak se vzbudí. A nevypadá, že má dobrou náladu.


"Kde si sakra myslíš že jdeš? Ještě jsem s tebou neskončil…"


Cítím, jak mu vzrušením opět stojí. Ve mně. Chce se mi zvracet.


"Minulou noc jsi byl skvělý. Toužím po tom tvém úzkém tělíčku…" A pak začne přirážet. Bolí mě to a chci brečet, ale snažím se přemoct své slzy. Má rád, když u toho pláču…a to uspokojení mu nechci dopřát.


"No tak…křič…křič, lásko…" S každým přírazem cítím, jak se mé tělo trhá. Už nedokážu tu bolest ustát. Rozpláču se.


"Prosím…prosím…přestaň. Ubližuješ mi!"


"Máš tak krásný hlas…miluji tvůj hlas…"


Pláču, jenže on si mě nevšímá a pokračuje, až je hotov. Pak se konečně zvedne a odejde z mého pokojíčku. Cítím, jak ze mě vytéká jeho sémě. Je toho hodně a pálí mě to, když se dostane k rankám na mé kůži. Slyším, jak zavře dveře do ložnice, kterou sdílí s mojí matkou. Zkroutím se do klubíčka a pokouším se usnout, nejde to…Páteří mi vystřeluje ostrá bolest a cítím se jako ochrnutý. Opatrně se postavím a pomalu mířím do koupelny. Pak sedím hodiny a hodiny ve sprše a pouštím na sebe horkou vodu, ale pořád se mi nezdá dost horká. Pak mne bolest konečně přejde a já můžu opět vstát.

(…)

Matka mě zavolá snídat. Když vejdu do kuchyně, už u stolu sedí oba: ona i on. Bože! Co jsem komu udělal?! Vždyť je mi jen jedenáct!

*zamyšleně: zvláštní představa, že i Mana-sama měl/a kdysi jedenáct…*

*Gackt (mazaně, na Manu): A kolik ti je teď?*

*Mana-sama začne na prstech ukazovat, dostane se po 2x10 prstů, pak se zarazí a odmítavě zavrtí hlavou*


"Dobré jitro, Mano. Jak jsi spal?" Koutkem oka zachytím, jak se můj nevlastní otec ušklíbl.


"Díky, matko. Spal jsem skvěle."


Chci jíst…ale ta zrůda mi pod stolem začne hladit stehno. Oba víme, že mu nemůžu nic říct…kvůli matce. Já se jí to snažil říct…poprvé, když mně znásilnil. Neuvěřila mi a pak jsme se kvůli tomu šíleně pohádali. Dokonce byla tak hloupá, že se ho na to zeptala a on jí samozřejmě lhal do očí. A pak…od té doby chodí ke mně večer co večer a znásilňuje mne. Dodnes si vzpomínám na to, co mi matka tehdy řekla…


"Mano! Je ti jenom pět…jak můžeš tak lhát?! Vždyť ani nevíš, o čem mluvíš!"


Ta zrůda mi chytí ruku a položí si ji na svůj rozkrok: cítím, že je vzrušený. Ovine si své prsty kolem mých a nutí mně, ať jej hladím. Nemůžu jíst, zvedá se mi žaludek. A matka o ničem netuší! Moje dlaň je najednou vlhká…a já už dál nemůžu. Odstrčím talíř a vstanu - omluvím se, že musím do školy.

*Gackt (lehce nazelenalý): Podařilo se vám neuvěřitelné: znechutily jste mi představu sexu. A to nejen s Manou…*

*suše: nám zas autorka znechutila představu čtení fanfiction. Hodně...*


(…)

Toshiya je můj jediný přítel. Nikdo jiný se se mnou nechce bavit protože vypadám jako holka. Je to především kvůli divadelní hře, kterou jsme se třídou nacvičovali loni: hráli jsme Romea a Julii.


A já hrál Julii.

*Bestiím začne nenápadně cukat koutek rtů*


Holky z mé třídy si myslely, že to bude nejlepší způsob, jak přijít ke svému prvnímu polibku. Jenže co se nestalo: roly Julie jsem dostal já.

*Bestie (nadějně): Pánové! Jistě se tady nudíte! Nenacvičíme nějaké divadélko? Třeba Kamasutru pro gaye po shakespearovsku?*


Tehdy mě začali nenávidět všichni. Toshiya dostal rolu Romea…a Toshiya byl shodou okolností kluk, kterého chtěly všechny dívky políbit.

*Bestie se nenápadně přisunou blíž k lehce zděšenému Toshiyovi*


Což mně nepřestane udivovat, protože i když bylo Toshiyovi jen deset, už bylo jasné, že je gay.

*Toshiya (suše): Škoda, že ve třicítce mi to už tak jasné není, ale budiž…*


Takže pak se se mnou nikdo nechtěl bavit. Všichni jsi mysleli, že jsem gay i já, protože jsem musel Toshiyu políbit *my bychom si nestěžovaly…*. Nevadilo mi to, protože stejně jsem nechtěl, aby se se mnou lidé bavili. Ale taky jsem nechtěl, aby si o mně lidé mysleli, že jsem gay. Jenže všechny dívky se ještě víc začaly o Toshiyu zajímat a říkaly mu věci jako "chudáček Toshiya! Musel políbit toho teplouše! Z Many bude stejná děvka jako z jeho matky!"


Všichni mě terorizovali, až jsem nakonec uvěřil že to, co říkají, je pravda. Možná…možná že jsem děvka. A tak jsem je nechal, ať mi ubližují a nebránil se.


…dobrá, zkrátíme utrpění mladé/ho Many: Mana se na hodině tělocviku zhroutí *schvalujeme* a paní učitelka si bystře dá odmocninu ze čtyř dohromady s odmocninou z devět a pochopí, že Manu jeho/její nevlastní otec zneužívá. Slíbí mu, že zabrání, aby chudák Manu nevlastní otec zneužíval a udá ho na policii.

Nevlastního otce Many policie zatkne a obviní ze sexuálního násilí vůči nezletilému, Mana taky řekne policii, že jeho matka o všem věděla a neudělala nic proto, aby tomu zabránila a tak policie zatkne i jí. Mana podstoupí velice nepříjemnou a ponižující proceduru, když stojí v koupelně nahý a policejný fotograf fotí každou jednou podlitinu a ránu na jeho mladém těle -

*Közi (oklepe se): Teď nevím, kdo je větší perverzák: autorka nebo ten fotograf?!*

- a taky lékařské vyšetření, kde se (citujeme) "…neznámý muž prsty dotýká mého nitra a snaží se najít vnitřní rány…"

*možná to sem nepatří, ale považujeme za důležité zdůraznit, že nic z výše popsaných úkonů zahrnujících fotografa, před kterým stojíte nazí nebo lékařské vyšetření, kde se vás lékař dotýká "vevnitř" nikomu v případě znásilnění nehrozí.

Ano, dělá se fotodokumentace, ale nikdo u ní nemusí pózovat nahý. A lékař na vás jistě nebude necitlivě šahat. Už jen z tohoto důvodu se autorka podle nás dopustila zločinu, když šíří bludy, které sice vypadají reálně - ALE NEJSOU!*Protože můj otec dostane deset let za mřížemi a matka čtyři roky podmínečně, bude se o mne dál starat teta. Matka mě nesmí vidět a já jsem jen rád. Snažím se žít svým normálním životem, jak to jen jde. Vrátím se do školy. Teta z toho není nadšená, protože celé město sledovalo můj soudní proces v televizi - musel jsem svědčit proti rodičům - a proto každý věděl, co se mi stalo. Teta pak navrhla, abych se zamaskoval a začala mi kupovat ženské šaty. Převlékla mě za holku. Nevadilo mi to, šaty se mi moc líbily - teta má dobrý vkus. Pak mě naučila šít a já si začal šít šaty sám: nelíbily se mi ty, co jsem viděl v obchodech a butycích: byly příliš radostné a veselé.


Ve škole se mi každý vyhýbá a nikdo se mnou nechce nic mít. Nevadí mi to. Nepotřebuji je. Nikoho nechci. Všechny nenávidím! Všechny…kromě Toshiyi. Toho jediného nedokážu nenávidět. Ale taky…


…ho nemůžu mít rád. Nemůžu být jeho přítel. Už ne. Toshiya si mě pamatuje. Toshiya o mě ví všechno.

*Toshiya (převrátí očima): Kdybych věděl, napíšu knihu, prodám jí za těžké prachy Manaistkám a teď si užívám na Maledivách. Jo a taky někomu zaplatím, ať odtáhne Bestie někam hodně daleko…třeba na dovolenou na Saturn, tam je prý v říjnu hezky.*

*Bestie ignorují narážku a začínají pracovat na ultra extra tajném plánu, který povede k definitivnímu odhalení data narození ó Many. Tento plán má tušíme pořadové číslo 34, ale nám se to jednou povede...no nic - další lok z lahvinky*


Dělám to jen kvůli němu. Chci ho ušetřit osudu, jaký mám já: být bez přátel, nenáviděn všemi, sám!


"Vodprejskni, Toshiya," řeknu mu chladně. Na tváři se mu zjeví výraz, který mi zlomí srdce. Nechci mu ublížit…ale musím. Nemám na vybranou.


"Mano? O čem to mluvíš? Vždyť já -"


"Drž hubu, Toshiya! Nech mně na pokoji! Už s tebou nechci nikdy mluvit!"


Stanu se slavnou mediální hvězdou. Pokaždé, když uvidím kameru, nahodím svůj "Mana = Ledová královna" výraz. A pak, jednoho dne…se Toshiya změní. Už se ke mně nesnaží přiblížit, neřekne mi "ahoj!"…nesedá si vedle mě ve třídě. Nevšímá si mě. Nedoprovází mě na cestě domů.


A pak jej jednoho dne uvidím s Kaoru. Toshiya se směje a vypadá šťastný. V ten okamžik Toshiyu nenávidím. Toshiya mě podvedl! Je to zrádce!


Tohle je můj nový život. Jsem Mana, gay, který vypadá zženštile a kterého nikdo nemá rád.

*my ano, Mana-sama. Moc…*


Každý mne nenávidí. Celé město…mne, nešťastného kluka, který si v šestnácti prožil větší hrůznosti než si kdokoliv dovede představit…


A pak mi do života přijde ON.KAPITOLA JEDENÁCTÁ: Manovy vzpmínky II.


"Ehm…Mana-sama?" Shinyi hlas zněl uctivě a nesměle zároveň.


Mana zvedl pohled od kreslícího bloku, do kterého právě něco usilovně kreslil. Shinya se na něj nesměle díval. Mana jej sjel pohledem bez zjevného zájmu a opět se vrátil ke svému kreslení.


"Co chceš?"


"Omlouvám se, že si tě dovoluji otravovat…ale kde si kupuješ šaty? Jsou nádherné!" Shinya studem zrudl.


"Ušil jsem si je."


"Páni! Opravdu? To je úžasné, Mana-sama. Jsi tak dobrý! Šiješ jsi všechny šaty, které nosíš?"


"Ano." Mana se na něj chladně podíval. "Nemáš nic jiného na práci, Terachi-san?" Mana nesnášel, když jej lidé odmítali nechat být.


Shinya vypadal jako štěňátko, které někdo kopl. *pojď k nám do postýlky, Shinyo…my tě utěšíme…*


"Oh ano…promiň. Omlouvám se, že jsem tě obtěžoval." Shinya se uklonil a rychle se vrátil na své místo k Toshiyovi. Toshiya jej sledoval a když si Shinya sedl vedle něj, zeptal se:


"Co to mělo být?"


"Nevím. Jen jsem se ho zeptal, kde si kupuje šaty…Šije si je sám, představ si."


"Opravdu? Páni…možná nějaké ušije i mě!"


"Pochybuji. Nevypadá to, že by měl lidi nějak rád…"

*Gackt (pro sebe): Záleží na mnoha okolnostech. Když ho podrbeš na těch správných místech…*

*Bestie se zájmem střihnou ouškem a nenápadně zapínají diktafon, ať jim nic neunikne*


Právě tehdy do třídy vešel učitel se dvěmi neznámými studenty. Toshiya úžasem oněmel, když mu pohled padl na jednoho z nich. Byl naprosto úžasný! Shinya se bez dechu zadíval na menšího z neznámé dvojice, jenže ten si jej nevšimnul - díval se přímo na Manu. Mana mu pohled oplatil svým tradičním ledovým stylem.


"Studenti! Tak se uklidněte! Budeme mít nové spolužáky. Představte se, prosím," řekl učitel.


"Jmenuji se Kaoru a je mi 18," řekl ten, na kterého Toshiya obdivně vyvaloval oči.

*leader-san (velice spokojeně): Jak to řekla slečna autorka? "Byl naprosto úžasný"? Já si myslím, že holka má potenciál…*


"Jmenuji se Kyo a taky mi je 18," řekl po chvilce i ten druhý.

*Gackt (rýpavě): Podle fyzického vzhledu a výšky by jeden řekl, že 8…*

*jenom díky duchapřítomnosti Yoshikiho a Sugiza Gackt nenásleduje hideho do ráje*


Kyo si okamžitě všimnul jenom dvou osob: první byl bledý, vysoký mladík s dlouhými černými kudrnatými vlasy, co vypadal jako nádherná dívka. A pak ještě hubený kluk, co taky vypadal jako dívka. Ten sice nevypadal tak krásně jako ten první, ale stejně vypadal dost šukadelicky.

*Shinya se snaživě odtahuje od hbitých bestiálních pařátů, co po něm chtivě sápají - když ho Kyo nechce, Bestie se ochotně obětují…*


Toshiya pořád nemohl spustit zrak z úžasného kluka, kterému obětoval své srdce, když poprvé vkročil do jejich třídy.


"Není sexy, Shinyo? Je to ten nejhezčí kluk, jakého jsem kdy viděl!"

*Toshiya (rýpavě): Jen se tak moc nenaparuj úžasný leader-sane. Ať ti samým sexappealem nepraskne košile na bříšku.*


Shinya s úžasem a závistí sledoval, jak se o přestávce Toshiya okamžitě usadil vedle Kaoru a bez okolků s ním začal flirtovat.

(…)

Kyo si přisedl k Manovi. Ten jenom povzdechl a Kyo se drze zaculil.


"Copak? Nelíbím se ti?"


Mana se na něj chladně podíval a opět se sklonil nad svůj kreslící blok.


"Jsi tak sexy když se zlobíš."


Mana pořád nic neříkal. Kyo mu najednou vytrhl pastelku z rukou a něco rychle napsal na papír.


Musím tě mít, krásko.


Mana si opět povzdechl a rychle vygumoval vulgární nápis ze své kresby.


Po vyučování se Toshiya, Shinya, Kaoru a Kyo šli naobědvat. Toshiya pořád flirtoval s Kaoru a Shinya se snažil předstírat, že čte - nechtěl, aby si někdo všimnul, že pokaždé, když se Kyo nadechne se mu vzrušením chvějí ruce.

*Gackt (z bezpečí za Yoshim a Sugim mávne rukou): Pokud se mu vzrušením chvějí jenom ruce…je to nuda.*


Jenže Shinyi bylo jasné, že Kya přitahuje někdo jiný - a Shinya věděl kdo. Mana. Shinya se tomu nedivil: každému se Mana líbil.

*rýp rýp: neříkala autorka pár řádků výš, že Manu nikdo nemá rád?*


Mana měl nádherné ženské křivky *pohledy j-rockerů se upřou na Mana-samu, který/á se tváří, že každou chvíli začne okusovat vějířek* a mohl by mít každého a každou, kdyby jenom mluvil s lidmi. Mana byl tak nádherný. Shinya si tiše povzdechl a snažil se na Kya zapomenout. Nikdo o něj nestál…lidé se s ním bavili jenom když chtěli, aby něco vyřídil Toshiyovi.

*lež…lež…LEŽ…prý o Shin-chana nikdo nestojí…nevadí, alespoň ho budeme mít jenom pro sebe!*


Nakonec to Kyo nevydržel. "Hej, Toshiyo! Kdo je to děcko, co pořád něco maluje a s nikým se nebaví?"


Toshiya neochotně přestal hledět Kaoru hluboce do očí a otočil se, aby viděl, kam Kyo ukazuje.


"Myslíš Manu, Ledovou královnu?"


"Takže Mana. Do které třídy chodí?"


"Je v prváku, stejně jako my."


*Bestie MUSÍ realizovat svůj plán č. 34*


"Chodí s někým?"


Toshiya převrátil očima. "No jasně, Mana a chodit s někým. Mana by ufikl pracky každému, kdo by se na něj snažil šáhnout.


*Mana-sama po prvé, odkdy si čte povídku nadšeně přikývne. Pak ukáže na Gackta.*

*Shinya: Mana říká, že co se jeho/jí týče, Gackta je ochotný/á zabít kdekoliv a kdykoliv a není ani potřeba, aby na něj/ní šahal.*


Kdysi jsme byli přátelé, nejlepší přátelé. Ale pak jsme se v sedmé třídě přestali bavit. Myslím, že to bylo kvůli jeho nevlastnímu otci. Nikdy spolu dobře nevycházeli. Vždy, když jsem byl u nich, viděl jsem, jak se na něj jeho otčim hladově dívá. Proto jsme se málokdy hráli u nich, raději u nás nebo venku.

(…)

Až když jsem jednou u nich zůstal přes noc, všechno jsem pochopil. Vzbudil jsem se v noci a zjistil jsem, že Mana není ve své posteli. Tak jsem jej šel hledat a uslyšel jsem, jak se z ložnice jeho rodičů ozývá pláč a výkřiky o pomoc. No a protože jsem zvídavý, šel jsem se podívat, co se děje. Nakoukl jsem klíčovou dírkou a uviděl jsem…"


Toshiya se odmlčel a Shinya málem spadl z lavičky samou zvídavostí.


"No tak! Co jsi viděl?"


"Nevím, mám-li to říct…víte, je to trochu trapné."


"Copak ho jeho otčim zneužíval?" zeptal se Kaoru.


Toshiya zrudl a přikývl. Shinya vydechl a zakryl si v šoku pusu. Jen Kyo vypadal, že ho to nezajímá a pořád zíral na Manu.

(…)

"Nezajímá mě, jestli ho šoustal jeho otec nebo ne. Teď ho chci šoustat JÁ," prohlásil Kyo.

*NECHCI, zavrčí nasupěný DEG vokalista*


Z řečí Kyo pochopil, že lidé se Manovi vyhýbají. Kluci, co nosí ženské šaty si vždycky koledují o problémy, s výjimkou Toshiyi a Shinyi. To, že tihle dva taky nosili ženské šaty se sice neshodovalo se školním řádem, Toshiya byl ale tak moc oblíbený, že mu ředitel udělil výjimku…a protože Shinya byl z neznámých příčin Toshiyův nejlepší kamarád…Kyo musel připustit, že v té kožené minisukni má Shinya opravdu skvělé nohy -

*nadějně: A malá módní přehlídka by nebyla, Shinya-sama? Nebudeme na Vás šahat, slibujeme!...no, snad jenom trošku.*

- ale Mana ho přeci jen lákal víc. Mana v překrásných bílých šatech, který opatrně okusoval jahodu.*Bestie a Gackt se začnou velice perverzně usmívat, Mana-sama zrudne a Közi si odkašle*


Kyo se usadil k Manovi a přívětivě se usmál. "Ahoj. Jmenuji se Kyo, už jsem to říkal. Co je s tebou? Proč s nikým nemluvíš?" Kyo se na lavičce přisunul blíž.


Mana se zas odsunul o kus dál. "Nemám rád lidi. Jdi pryč. A nech mě na pokoji."


Kyo se najednou naklonil a políbil Manu na tvář. Mana v šoku upustil pastelku na zem. Jeho oči se zvětšily do velikosti pánve na lívance *přísaháme na hideho sluneční brýle, že je to tak v originálu!* a jeho bílá tvář zrudla.


"Budeš mě mít rád…slibuji ti to," pošeptal mu Kyo do ucha a začal jej líbat na krk.

*Kyo (roztřeseně): Panejo, jestli mě něco vyděsilo víc než věk fanynek na koncertu v Praze…byla to tahle věta.*


Nevšímal si, že každý v jídelně na nich vyvaluje oči. Nikdo se předtím neodvážil Manovi přimluvit, natož ještě na něj šáhnout. A Kyo jej teď líbal.


A pak se to stalo: Manovi legendárně dlouhé nehty se zaryly hluboce do kůže na Kyovém obličeji.


Krev stékala pomalu a líně. A Mana měl oči plné slz. Jenom Kyo pořád seděl s úsměvem na tváři, jakoby se nic nestalo.


…no, pak se toho stane…hodně. Vynecháme žvásty o tom, jak Shinya obětavě doletí na pomoc Kyovi, aby mu svým bílým krajkovaným kapesníčkem utíral kapky krve, co líně stékají na podlahu jídelny a pak ho donutí jít za školní zdravotní sestrou, ať mu ošetří rány. Jenže snaha chudáka Shinyi je zmařena Kyovým chtíčem: odmítne něžnou starostlivost tichého a nesmělého Shinyi a drze se nabídne Manovi, že jej po škole doprovodí domů. Shinya je strašně nešťastný a nenápadně se snaží zjistit u Kya, proč Mana a ne on:


"Protože Mana a já to toho máme hodně společného. Chci ho líp poznat."


...Na závěr máme pro vás dvě zprávy: jednu špatnou...a jednu VÍC špatnou.

Začneme tou špatnou: Bestie zjistily, že je zoufalství Nexie, Strašidélka a Kaarle-Suuri nad tím, jak autorčina fantasie týrá Mana-samu dojalo natolik, až zvažovaly, že vás pokračování tohoto literárního skvostu ušetří.

JENŽE TO BYCHOM NEBYLY BESTIE, chi chi chi chi chiiiii.................................


A budeme pokračovat tou VÍC špatnou zprávou: bude hůř. Mana-sama si v příští kapitolce bude vzpomínat jak porodil. Kontrakce mu/jí už začaly.


Ano, jsme sadistky. Jsme holt Bestie.


A protože vy jste malá milá masochistická koťátka...budete nám odolávat...

...ale stejně neodoláte. A přijdete zpátky.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nexie Nexie | Web | 2. října 2009 v 20:06 | Reagovat

Nexie musi mat prvy koment! :D

2 scope scope | Web | 2. října 2009 v 20:24 | Reagovat

Ano, my, co máme rádi vše jsme zde. Zpět.

Reakce první - WTF?
Druhá: Kyo souhlasím s tebou. Jestli vidím AU a OOC, jsem zde dobře... a mám strach.
Třetí: jestli je něco, čeho se bojím více než následující části, je to už jen jedna povídka co jsem našla na LJ.

Ta fotečka na začátku je doopravdy vaše spotřeba? Pokud ano, kam chodíte střízlivět? Doufám, že pánové a Mana jsou v pořádku.

A jinak, díky vaším glosům mám poprskanou klávesnici grankem, kterým jsem se krmila. (Gacktovi už putuje účtenka za novou. Kdo tu čokoládu má čistit...) Byly neopakovatelně... Bestiální :)

3 Akira Akira | E-mail | Web | 2. října 2009 v 20:35 | Reagovat

Já věděla že jsem toho Puschkina měla vypít víc...

4 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 2. října 2009 v 20:37 | Reagovat

Mila Nexie,

chodis Ty vubec nekdy spavat? ;D
____________

Mila Scope,

*Bestie se zajmem strihly uchem* Ktera,ktera povidka na LJ? Ta,ktera se odehrava v 19.stoleti a kruti rodice prodaji Shinyu bohatemu a perverznimu Kyovi? Nebo ta,kde se clenove DEG navzajem pojidaji u sexualnich orgii? ;DD Nebo neco z fandomu Boha Neprekonatelneho?

*zamyslene* AU a OOCh. Ano,to jsme si rikaly i my.

K fotecce na zacatku: *skromne* Noooo...snazime se podporovat spotrebu ceskeho alkoholu i v case krize.A spoluchlastatele j-rockeri a nekteri oddani drahousci nam statecne pomahaji. Strizlivet...no,to je neco,k cemu se odhodlavame uz delsi dobu,jelikoz ale tahle povidka porad neni u konce,nefandime si,ze to bude nejak brzy.

*mavly paratkem* Buh nam uz sponzoroval tolik lap-topu,protoze mame blby zvyk chlastat u prekladu online...a pak to tak i vypada.Nejen my,ale i lap-topy jsou v lihu.Jesteze financni situace Boha je skvela i v casech krize.

Mame Vas rady,damy!

Vase oddane Bestie

5 scope scope | Web | 2. října 2009 v 20:47 | Reagovat

Dámy... je to povídka sice stále nedopsaná, nýbrž mi 42 kapitol stačilo na posouzení. I když, jasno jsem měla hned po první. Shiny jako lékař, Tochi jako lékař... pardon, místo sídliště je nějaký blázinec! Spousta 'SM' spousta šílenství... 'mírné' pochyby nad tím, proč autorku nazývají dobrou spisovatelkou, když nedělá ani oddělovače a jedna scéna se jí přelévá v druhou.
I Nexie začala pochybovat, co že to čtu. Kam mám poslat link?

6 Strašidlo Strašidlo | 2. října 2009 v 20:53 | Reagovat

NEEEEEEEEEEE! NE! Ne, ne, ne, ne, NE!
*zděšení nejvyššího kalibru po přečtení prvních pěti vět tohoto literárního skvostu*

7 Nexie Nexie | Web | 2. října 2009 v 20:56 | Reagovat

[4]: Nexie, spat? :D
Ano, kupodivu NExie spat CHODI ^^
Lenze kedze je Nexi hodne, hodne (ale fakt hodne moc) zavisla na internete, prve o robi, ked sa zobudi je ze zapina pocitac a vypina ho az ked ide spat :D

[5]: Oh ano. Nexie sa u kapitoly 40 a tych odpornych (odpornych, ODPORNYCH, BRUTALNE ODPORNYCH A STRASNE HNUSNYCH, priliz aj na Nexie) hratek so skalpelom skoro zblila :-X

______________________________

Co povedat k pokracovaniu nasej milovanej povidky?
Snad, ze Nexie udivuje, ze autorka vie menit vyhlasenia este castejsie ako priserka? Alebo ze je viac ako divne, ze by uz 5rocneho manu jeho mati oslovovala "MANA" :D:D:D

Nexie je hodne masochisticke priserne kotatko. A fakt rada by vedela, ako to bude s tym porodom, vidim ze dr.isobel house sa na scene objavuje uz v tejto casti, snad ju mozeme ocakavat aj nabuduce :D

8 Nexie Nexie | Web | 2. října 2009 v 21:00 | Reagovat

Dear Bestie.
Nexie hodne zaujal ten trep o pojidani clenov Diru pocas orgii.............
nemohla by Nexie dostat link? ^^

9 scope scope | Web | 2. října 2009 v 21:00 | Reagovat

[7]: Ale drahá, to musíš spoilerovat? Je možné, že někteří se v hodinách na počítačích ve škole narozdíl ode mně se učí, nečtou si, když se učitel nedívá (a že Gacktudík jemu je jedno co děláme...)

10 Nexie Nexie | Web | 2. října 2009 v 21:01 | Reagovat

[9]: Nexie nespiluje, dear :-x
(Alebo neumyselne, a za to sa ospravedlnuje ^^")
Len ono to bolo TAK MOC odporne, ze to neslo nespomenut ^^"

11 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 2. října 2009 v 21:05 | Reagovat

Mila Akira,

alkoholu neni v tomhle pripade nikdy dost - jsme si jiste,ze jeste i zdravotnicka asociace by zacala nalivat,kdyby videla ty bludy.
_____________

Mila Scope,

Bestie HODNE spozornely. Neco jim totiz rika,ze asi vedi,co mas na mysli. Pro jistotu si samozrejme rady ocichame i link,klidne jej posli i tady.

*odkaslou si* Na 42 kapitol jsme dnes,jakozto zkusene ctenarky fanfiction moc line.Vetsinou proto,ze bud nestoji za nic nebo se nechutne zvrhnou.

*siroky ucul* Shinya a Toshiya jako lekari? Gregory House, jsi nas buh! *zalezte hezky zpatky do mucirny,Gackte,neni tady rec o vas...*

Ano,jednou jsme mely tu cest: j-rockeri a lá Grey's Anatomy *Chirurgove v CZ verzi* styl. Hodne to otraslo nasim vztahem k nemecky psane fanfiction.Hodne.
_________________

Mile Strasidelko,

ano.Dostalo jsi nas: je nam Te moc lito. Vime, jak trpis.

Ale bohuzel nedokazeme odolat teto kolosalni blbosti.Ta pavidka je jako cervy v klipu Aggitated Screams of Maggots: je tak nechutna a spatna,az nas fascinuje.

*Bestie jemne usadi tezce sokovane Strasidlo vedle Kamiho a hideho,kteri slibi,ze kolegyni v antropomorfni podstate daji zas dohromady*

Soucitime s Vami,damy! A mame Vas rady,i kdyz se to nezda!

Vase Bestie

12 Nexie Nexie | Web | 2. října 2009 v 21:16 | Reagovat

Ignore ma brat Nexie ako ze by NEMOHLA dostat link? :D

13 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 2. října 2009 v 21:23 | Reagovat

Mila Nexie,

ona "poziracni" povidka byla napsana kolem roku 2002 nebo 2003 na servru strawberryshinya.org, ktery zel koncem lonskeho roku pozastavil svou cinnost a smazal veskere archivy. Pred 6ti lety nas zel nenapadlo,ze si pro dobro budouciho bestIARe mame takove skvosty archivovat. Ale je mozne,ze ji nekdo z nasich duchu ma ulozenou,fanousci si archivuji skutecne podivne kousky. Popatme se a najde-li se,budes prvni,kdo si muze kousnout treba z Kaoru,jiste chutna skvele.

*Bestie se snazi neignorovat,Bestie nestihaji odepisovat na komentare,jsi na nas moc rychla ;D*

O te zavislosti na internetu vime sve - akorat jsme uz dotahly k dokonalosti umeni spat u pocitace ;D

Tve NEignorujici Bestie

14 scope scope | Web | 2. října 2009 v 21:27 | Reagovat

V zájmu veřejnosti jsem vám ten toxický materiál poslala na bestiary-good mail...
Připozdívá se a ne všichni by mohli porřít dostatek alkoholu bez následků, kdyby si to špatnou náhodou otevřeli. Když Nexie řekla, že je to nechutné, budu jí věřit. Jdu se opět koukat na Ichi the Killer a vám přeji příjemný zbytek večera.

15 Nexie Nexie | Web | 2. října 2009 v 21:42 | Reagovat

[13]: Sakra, vecna skoda :D
(Ono Nexie ma pocit, ze po precitani onej 40tej kapitoly onej odpornej, odpornej, ODPORNEJ povidky, uz nic na svete nemoze byt dost hnusne ^^ :D)

16 Strašidlo Strašidlo | 2. října 2009 v 21:47 | Reagovat

*po přečtení Strašidlo zjišťuje, že začíná být oproti hrůzám zde vepsaným otupělé... jen si není jisto, zda je to jeho vlastní smířenost, nebo stoupající hladina alkoholu v krvi*
Ubohý Mana... Chudák Mana... *slza v oku* Proč já to čtu? *vážně o tom uvažuje* Jsem masochista a nemůžu v tom Manu nechat samotného... *pečlivě balí lahev Manova oblíbeného vína a posílá ho expresem* *následující lahev otevírá a utápí v ní žal*

17 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 2. října 2009 v 21:51 | Reagovat

Mila Scope,

*Bestie vocihly link* Tatisaurusrex! NO ANO. GACKTE NA NEBESICH, posvet kudly nase...ANO. Bestiim je ona dama...zel znama. Zel.

*chmurne* Slecna se leta leci z bulimie,pry. Podle nas by mela urychlene navstivit psychiatra a promluvit si s nim o sve manii tyrat jak svuj,tak zaludek j-rockeru.

*Bestie si brousi drapy* Tohle bude mit dohru. Bestialni dohru.

Dekujeme za link.Nas tlak se ze standardnich 80/50 zvedl na 260/200.
___________________________

Mila Nexie,

muzeme Te utesit,ze zas jako vime o hodne zajimavych povidkach,co propaguji nejnovejsi literarni trend: medicinsky horor. Jedna se v nich prevazne o chirurgicke zasahy bez narkozy,amputaci a podobne zrudnosti.Provetrame archivy a dame Ti seznam nasich nej,kdyz si tak touzis rozsirovat znalosti z oboru biologie.

Vase Bestie

18 Nexie Nexie | Web | 2. října 2009 v 22:00 | Reagovat

[17]: Nexie dekuje ^^
Urcite to bude minimalne hodne zaujimave (a hodne hnusne, ale to je pracovne riziko :D)

kazdopadne.
Akoze to bolo s tou bulimiou? :D

19 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 2. října 2009 v 22:18 | Reagovat

Mila Nexie,

jak jsi mozna z ikonky slecny autorky poznala,slecna ma blizky vztah ke koupelne a zachodove mise.

Nerypeme.Nejsme mrchy. *kecy...* Bestie maji k porucham prijmu potravy nasledujici postoj: je to nemoc,tezka a zakerna a da se - casem - vylecit.V mnohych pripadech.

Na verejnem profilu autorky *proto nemame pocit,ze prozrazujeme tajemstvi* se uvadi,ze se leci z bulimie a ackoliv se tim pry nechlubi,nema problem o tom mluvit. Praly bychom si,aby mela,alespon podle - jak si sama mela moznost poznat - stavu jejich povidek. Jsou nechutne, jsou spatne, jsou zvracene a perverzni. Mira nechutnosti je pro nas alarmujicim znakem,ze slecna by opravdu mela pomoc vyhledat.Zel je ocividne presvedcena - a sdelila to i jedne z Bestii - ze se vyleci "pres sve psani".

Zelame ji mnoho stesti a ciste v zajmu vymitani Dabla spatnych povidek doufame,ze se brzy vyleci...i kdyby pak uz nemela nic napsat.

Napul ji litujeme,napul bych ji nejradej utrhly hlavu.

20 AkiJo! AkiJo! | Web | 2. října 2009 v 22:25 | Reagovat

Oh my God! Teď nevím co mě rozhořčilo víc - jestli prznění Many, anebo věta *Kyo (roztřeseně): Panejo, jestli mě něco vyděsilo víc než věk fanynek na koncertu v Praze…byla to tahle věta.*

Co je podle vás, kyo-sama, ideální věk na váš koncert? Když už jsem plnoletá, tak můžu přijít, můžu, můžu? :]]

21 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 2. října 2009 v 22:37 | Reagovat

Mila AkiJo!,

Kyo je chytry muz, ktery si je vedom,ze Bestie maji DEG v zubech uz za koncerty jenom pro pany *a taky si vsima biciku,co Bestie nespousti z paratku*.

Uctive odkazuje,ze chce-li nekdo obdivovat DEG live,16 let a vys je idealni vek. Spis mel pry na mysli ty 14lete divenky,co ocividne vykradly satnu anime cosplayeru a nebudou-li do  22 hodiny vecer u maminky v postylce, maminka mu prijde nakopat zadni cast tela. Jako spravny muz ma desivy Kyo z osoby zvane maminka uprimnou a nelicenou hruzu.

Jestli jsi plnoleta,je to pry skvela zprava: muzes se totiz vdat i bez souhlasu zakonnych zastupcu. Co tim pan vokalista chtel rict se Bestiim zel nepodarilo zjistit - zdrhl kdyz se na nej Bestie vrhly a pozadaly ho trinasobne o ruku.

S uctou,

Kyo *porad se nevyjadril k nasi nabidce snatku* a Bestie

22 Nexie Nexie | Web | 2. října 2009 v 23:02 | Reagovat

[19]: Jo, nad tym avatarom sa Nexie zamyslala uz minule :)

Inak Nexie dufa,ze bestie budu schopne vyhotovit ten rebricek co najskor :D:D:D

23 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 3. října 2009 v 16:12 | Reagovat

Nejhorší dárek, co může člověk k narozeninám dostat. *po chvíli přemýšlení, kdy se jí vybaví mnoho věcí z článků na bestiáři, mění názor* Dobře.. existují horší věci. Ne Gackte, Manova drtivá minulost je horší, než vaše erotické popěvky, co si tak rád zpíváte ve sprše. Je mi líto - Mana má v tomto ohledu opět navrch. Měla jsem na mysli něco jiného.

ALe jedno se vám musí, milé Bestie, nechat. Díky vám, mám vždy důvod pít a to se hodí.

A taky zajišťujete pobavení. Protože jestli mi někdo řekne, že představa náctiletého Kya, jak se snaží políbit náctiletého Manu, není směšná, tak ho pošlu někam. Celková představa náctiletých DEG ve mě vyvolává vlnu smíchu *měla by přestat likvidovat zásboy baru*

Mimochodem - jsem odhodlána plně podporovat plán 34. Uvítáte jako sponzorský dárek alkohol?

24 LyndaLyndaaa LyndaLyndaaa | E-mail | Web | 3. října 2009 v 18:44 | Reagovat

jenom dobře, že jste se s námi o další veselé příhody našeho Maníka podělily...nic před námi nesmí zůstat skryto!
Ovšem nejsem si jistá jak velká dávka alkoholu ted' smaže ty vidiny v mojí hlavě...

25 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 3. října 2009 v 20:23 | Reagovat

Mila Kaarle Suuri,

ach doGAckta,pokazit narozky spatnou ff...to nas bestialne mrzi.Pracujeme na tom,abychom to odcinily.Akorat Gackt vzkazuje,ze pusinku na celicko a pozehnani Jeho Gackti Vysosti od nej za krutou a jizlivou poznamku nemas ocekavat. Doufame,ze si nevybrecis zalem oci.

*odkaslaly se* Kdybychom byly uprimne,jakoze nejsme...pak prizname,ze Hakuei to rozsekl: "Vy se proste cas od casu chcete prachsproste opit a tahle povidka vam poskytuje omluvitelne alibi!"

*Bestie si vzpomenou,jak rozkosny byl Shinya v 17 - ted se jeho rozkosnost rozvila do prudkeho sexappealu a bezrozmerne a nepopsatelne krasy - a zacnou se prihlouple usmivat...a to vyjimecne NEJSOU nalozene v lihu*

*hlasity projev nadseni* Jakykoliv alkohol v tuhe nebo tekute forme je v nasi Mucirnicce vitan v kteroukoliv nocni i denni hodinu.
________________________

Mila LyndaLyndaaa,

au.Za toho Manika by ses mela ukryt do bezpeci. Mana-sama je posledni dny...ne zrovna v milostive nalade. Nevime proc...

S uctou,

Vase Bestie

26 LyndaLyndaaa LyndaLyndaaa | E-mail | Web | 3. října 2009 v 21:06 | Reagovat

*Aoiovské mmmmm*
Ten Maník byl vysloven velmi úmyslně...momentálně ho trochu mučíme a velmi si to užíváme.
Brzy se dozvíte více info....
*pohladí zkrvavené krajky na Manových stehnech*

27 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 3. října 2009 v 22:25 | Reagovat

Mila LyndaLyndaaa,

ó Mana-samu nepodcenovat.Bestie se bolestive poucily,ze ticha voda...kdyz se nastve...brehy podmyva.

Prejeme mnoho zdaru pri muceni.My jsme spis za teorii nenasilneho odporu,kterou jsme odkoukaly od pana Gandhiho.Alkoholem a narazkama na sex u j-rockeru jeden dosahne vic nez snahou o vysati jejich krve.

S uctou,

Bestie

28 LyndaLyndaaa LyndaLyndaaa | E-mail | Web | 3. října 2009 v 22:40 | Reagovat

Nepodceňujeme..naopak jeho brilantních schopností naplno využíváme.
Hod syrovou rybou mu jde na jedničku.
Po chvilce zkoumání jsme zjistily, že ta krev na spodničce, byl kečup....a nebyl jeho..

29 mii mii | 4. října 2009 v 10:11 | Reagovat

Manaaaa!!!...Mana-sama, čo ti to to psychopatické...*pííííííííííííííííííp*... dievčisko urobilo?! čo ti to preboha robia tie beštiálne Beštie?! *naťahuje ruky, snaží sa Mana-samu vytiahnuť z beštiálnej mučiarne*...Oh, nieee! ja už nechcem pokračovanie! *aj tak vie, že si ho prečíta*...keď budete autorku poviedky nabudúce mučiť, pozdravte ju odomňa!
*po chvílke a niekoľkých modlitbách k Ó Manovym kozačkám*
Prepáčte ze ten hysterický záchvat...som masochista, ale takto zneucťovať Mana-samu, moju modlu...no dobre, keby to bolo na mne...*odkašle si* ale každopádne, raz tú babu vystopujem a spácham na nej obetu ó Veľkému Manovi...

30 Sierra Ayumi Sierra Ayumi | Web | 4. října 2009 v 17:57 | Reagovat

celý článek jsem pozorně četla bez náznaku mimického pohybu, ale když došla jedna z posledních vět o PORODU, tak to byl výbuch že .. ehm, chtěla jsem néco napsat, ale zdržuju se tohodle vyjádření - mohlo by býti špatně pochopeno :DDDDD

Nešetřííít :DDD *klaní se Manovi ale když nemá šanci jí vidět do obličeje tak se potichu bestiálně směje xD *
:D Teda, větší blbost jsem asi fakt nečetla, ale víte co? :DDD Baví mě to xDD No jen si to představ xDDD *akorát jí jaksi nesedí představa mladého a silně obdivovaného Toshiyi a leader-sama... myslím ,že to by fkt nešlo -_-"*

31 Kana Kana | E-mail | 5. října 2009 v 17:47 | Reagovat

ach Shinyu nikto nechce? o.O"""""
JA SI HO ZOBEREM KEDYKOLVEK K SEBE DO IZBIČKY n.n *snaží sa tváriť, že určite nemá žiadne nemravné plány...*

vďaka bohu, že Mana-sama je mnou braný len ako jeden z mnoha ... výnimočnejších j-rockerov, a tým pádom mi táto časť poviedky nespôsobila žiadnu psychickú ujmu xD a na ten pôrod sa teda teším xD
muhahaa vaša občas až neskutočne zvrátená Kana, ktorá má vašu bestialitu až moooc rada

32 Elien Elien | 15. listopadu 2009 v 3:02 | Reagovat

Tedy dámy, prokousat se tímto veledílem musí být opravdu utrpení a já jsem ráda, že jsem na něj narazila až na podzim, který je tak depresivní, že tlumí mé záchvaty smíchu XD

Souhlas se vším co bylo řečeno o pražském koncertě Diru, ve svých čerstvých 21 letech jsem si tam připadala stejně divně, jako moje matka na koncertě Horkýže Slíže (ale užila jsem si ho stejně suprově jako ona... holt, geny jsou sviňstvo...)

Gackt s Vámi, já jdu pokračovat ve čtení.

33 Jana Jana | E-mail | 8. března 2016 v 14:38 | Reagovat

Skvělé povídky!!!! Jen by mě zajímalo, kam zmizeli všichni čeští fanoušci Many! To už ho tu nikdo nemá rád? :'(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama