Velká podzimní příručka pro j-rockery-sebevrahy, mrtvé j-rockery a j-rockery-duchy II + UPDATE!

21. října 2009 v 10:02 | bestIAR feat. Společnost mrtvých j-rockerů |  SÍŇ BESTIÁLNÍ SLÁVY

Zdravíčko vespolek,

venku se to tak nádherně zatáhlo, temnota se lije ze všech koutů, v komínu kvílí meluzína -

*Hakuei: kdepak, to si Gackt zpívá ve sprše.*

- V KOMÍNU KVÍLÍ MELUZÍNA, na okna dopadají kapky deště, které se třpytí ve světlu svíček a ohně v krbu, slečny Bestie se uvolily a uvařily svařáček…zkrátka, romantika jak svině.

Proto si já a tady pár mrtvých kolegů myslíme, že je ideální atmosféra na další díl mé slavné Velké podzimní příručky pro j-rockery-sebevrahy, mrtvé j-rockery a j-rockery-duchy.V prvním dílu jsem vás začal lehce připravovat na myšlenku, že jednou se to vaše hopsání světem a slintání nad malými zadečky j-rockerů --- (ehm, Yoshiki, poslyš…tohle NENÍ tvůj článek o tom, co musí potenciální j-rockeři udělat, když chtějí, aby ses jim věnoval po producentské stránce…krom jiného. Tak mi tady laskavě neraď, co mám podle tebe napsat.)

Tak ještě jednou: chtěli jsme vám tady s Kamim a Jasmine naznačit, že jednou si vás přece jen nějaká ta klika nebo prasklá cévka najde. Ale protože jsme v oboru umírání a smrti zatraceně dobří (skromně se pyšním titulem J-rock Nosferatu 1999, 2000, 2001, 2002…a bylo mi naznačeno, že si na mně počká i 2009) …no, jak říkáme u nás:

ZABIJEME SE, KDYŽ JSME TAK SKVĚLÍ?

*Kyo (nechá Sugizovy stradivárky být): Tak teď jsi mně hodně zaujal. Jak se chceš zabít?*

To byl jenom řečnický obrat!

*Die (se zájmem): A proč titul j-rockový Nosferatu?*

Protože jsem zemřel čistě prakticky. Chápete: tělo, maso, kosti…Ale díky Mistrovi Yodovi známému jako Yoshiki se mi teoreticky umřít zatím nepodařilo. Ale neztrácím naději.

*Yoshiki se laskavě pousměje, přehodí něco o tom, že hideto byl vždycky plný nadšení a ideálů a něžně pohladí hidekitty*


KAPITOLA PRO POTENCIÁLNÍ J-ROCKERY-SEBEVRAHY.

II. Část druhá: Odvážným štěstí přeje.

Heslo týdne: Dejte si na úmrtí záležet. U některých lidí jde o jedinou věc, co si o nich jiní pamatují.


*j-rockeři: Tak se pod tu větu hlavně podepiš a pak si z toho někteří rádoby j-rockeři možná vezmou inspiraci a příklad.*

Tak. Vaše rozhodnutí umřít je neotřesitelně silné. Jenže chtít nestačí. Musíte proto taky něco udělat!


Na začátek by to možná chtělo šáhnout Manovi pod sukně a vytáhnout tu láhev červeného, ročník 2003 - suché burgundské, kterou tam Mana schovává pro případ pokračování jeho těhotenské ságy o X dějstvích.

Hezky se napijte…a nad královským mokem se zamyslete: proč vlastně chcete umřít?

Za normálních okolností bych vám to vymluvil. Jenže Bestie slíbily, že si promluví s Yoshim o těch plyšácích a Yoshi na ně hodně dá (NE, Gackte, já neřekl, že jim Yoshi dá! Představa, že by Yoshi dal ženě je docela - ).

*Bestie (důrazně si odkašlou a máchnou láhví s kuřecí krví): Plyšáky, hideto. Pamatuj na plyšáky!*

Dobrá dobrá: mír. Proč tedy umřít?

Výborná otázka. Teď když tady s kolegy strašíme na té druhé straně, docela nás namíchne číst o tom, jak se někdo pokusil odťat si tupou sekyrou hlavu na konferenčním stolku v obýváku rodičů kvůli tomu, že jeho idol šel na diskotéku s jiným/jinou. Jo - čtete dobře: tupou sekyrou. Lidi dneska vážně nemají úroveň.

*Kyo (suše): Spíš brousek na sekyru, řekl bych.*


Pravidlo č.1 aneb Není černá jako bílá: důvod k tanci na deskách, co znamenají marniční box MUSÍ stát za to!

Je velice OUT podříznout si žíly kvůli LÁSCE. Ano, opět čtete dobře: kvůli lásce se dnes neumírá! To bylo dobré tak pro Willa Shakespearea. Lásku si dneska můžete koupit, tak proč se kvůli ní zabíjet? Krom toho…víte, lidi se zamilují…chvíli to trvá…a pak už to netrvá. Když už zemřít, pak kvůli něčemu, co bude vhánět slzy do očí vaším drahým (já to odporné slovo začínající na D a končící na -ek NEPOUŽIJU!) i pár let poté, co vám dají poslední sbohem.

Horký tip: pokaždé, když máte pocit, že člověk, kterého nadevše milujete stojí zato, abyste kvůli němu potrápili krční svalstvo ve slučce…představte si ho/jí o 20 let starší/ho, s pleškou, břichem, v tílku…nebo s natáčkami a s nadváhou…a no vida: už se vám kvůli tomu nějak umírat nechce!

Takže ještě jednou: umírat kvůli lásce je naprosto OUT!

*Kami (tiše): Láska je krásná.*

Ano. A právě proto jsem rád, že jsem neumřel kvůli ní. Chci si ten pocit pamatovat čistý a nepotřísněn mozkem nebo krví.

Mějte třeba deprézi. Nebo neurózu. Nebo obsedantní psychózu. Nebo -

*Bestie důrazně zaklapnou skriptum z psychiatrie*

Jistě si teď kladete otázku, z ČEHO mít deprézi? Nic jednodušší: podívejte se na kterékoliv fórum o j-rocku! Soustřeďte se zejména na kategorii -náctiletých. POZOR! Ne všechny lze házet Gacktovi do náruče! Soustřeďte se jen na ty fóra a blogy, které navštěvují účastnící s profilem starým NEJVÍCE TŘI MĚSÍCE. A kterými zmítá chtíč a dělají si plány, jak ojet co nejvíc j-rockerů bez rozdílu věku, pohlaví…a úmrtí.

*Die (oklepe se): Ojíždět mrtvoly…to je nechutné!*

*Kyo (ucucává svařáček) (zamyšleně): Proč? Tam si píchneš…kam jen chceš.*

*j-rockeři - duchové si odsednou*

*j-rockeři - ještě živí si taky odsednou*

*Kyo se spokojeně natáhne na gauči, který se jakoby zázrakem uvolnil*Pravidlo č.2 aneb Ach lásko, voníš deštěm!


Sledujte předpověď počasí. Ne, ne kvůli revmatu vaší babičky ( = je čas naklusat k ní a pomoct s mytím oken), ale proto abyste si vybrali ten nejlepší den na umírání.


Důrazně se doporučuje umírat v deštivý den, který je temný, pochmurný a smutný jako vaše depréze. To dodá vašemu úmrtí ten správný glanc. NE, opravdu se nedoporučuje umírat, když venku pálí slunce, lidé sedí na zahrádce a popíjejí pivo nebo jiný skvostný mok, všude voní léto, teplý asfalt nebo lípy...Uznejte: když umřete v takovýhle den, nikdo vám vaši deprézi nesežere! A taky…nevychlastat to studené pivko nebo vinní střik by byl hřích větší než sebevražda.Pravidlo č.3 aneb Ve správný čas na správném místě!


Teď si položme zákeřnou otázku: kdy to spáchat? Ráno, na oběd, večer? V noci? Ráno se vám obvykle nechce ani dýchat - což sice není na škodu - natož ještě vylézt z postele a věšet ručník na lustr nebo trénovat skoky z okna. Já se přimlouvám za ten večer: jednak (třeba když skočíte z okna) na vás hezký pohled zrovna nebude a jednak je noc taková romantická!

*Gackt (perverzně se ušklíbne a zamrká na Bestie): A nejen romantická, co, koťátka…*

*vládkyně žhavých nocí (chladně): Zabavily jsme ti botox, Gackte...*Pravidlo č. 4 aneb Tvůrčí dílna autořského psaní


Další zákeřná otázka: máte napsaný dopis na rozloučenou? ŽE NE??? Tak to na sebevraždu zapomeňte! Dopis na rozloučenou prostě patří k dobrým mravům! Jak na něj?

Bestie i já velice doporučujeme zkouknout klasiku na poli filmových luxusností s názvem BEETLE JUICE. Ti, kteří jste tuto perlu ještě neviděli - styďte se. Ti, co jste ji viděli: vzpomeňte si na scénku, kdy Olivia píše lísteček pro papá a mamá.

Je velice vhodné až žádoucí vaše poslední psaníčko stylizovat třeba tímhle stylem:


"Drahouškové!

V době, kdy budete číst tyto řádky (a citlivější povahy budou blinkat z okna při pohledu na mé krásné, mladé, pevné sexy tělo v oceánu krve, zatímco toulaví psi budou ohlodávat kosti, co ještě nedávno tvořily součást mých nekonečně dlouhých nohou) budu už mrtvý/á.

Jistě si teď rvete vlasy a šaty z těla a ptáte se PROČ??? PROTOŽE JSEM BYL/A TAK NEŠŤASTNÝ/Á!!! NIKDO MĚ NECHÁPAL A NEMĚL RÁD!!! I zrcadlo brečelo, když v sobě uzřelo mou zmučenou tvář.

Milánkové! Srdce mi krvácí, že jsem vás musel/a opustit! Ale neklesejte na duchu: já se vrátím! V podobě plyšové panenky…

Navždy váš/vaše

XY"


*hide (přečte si, co Hakuei za něj laskavě naťukal do kompu)*

*upře chladný pohled na chlámajícího se Gackta a Kya*

*hide (suše): Zítra si jeden z vás najde ve snídani kukuřici a druhý v posteli zdechlou krysu.*

*Kyo (nadšeně): Kukuřici mám rád a zdechlé krysy taky.*

*hide (chladně): Tak ti do postele šoupnu třeba Yoshiho nebo Sugiza.*

*Kyo (ozelená): Já se ti omluvím!*

*hide (spokojeně): Pozdě…*


Tohle zrovna NENÍ ten správný styl psaní dopisu na rozloučenou…ale já to podruhé diktovat nebudu, na ty živé puberťáky prostě není spoleh.Pravidlo č.5 aneb Ďábel nosí Pradu


Další zákeřná otázka: pamatujete si na mé rady z první části mé Příručky a vybrali jste si pohřební rubášek?!

Základní pravidlo znělo: vybírejte si svůj posmrtní rubášek pečlivě a nelitujte čas ani penízky. Jelikož móda nikdy nebyla mou silnou stránkou, k tomuhle vám něco málo řekne tady Jasmine.


*Jasmine se odtrhne od vášnivé diskuse na téma "Podvazky, krajky, satén a samet", kterou vedl s Mana-samou a ochotně se dostaví na pokec*

Ehm, zdravím všechny přítomné a doufám, že zdravíčko slouží. Tady každý prská, pšiká, cucá Strepsils-y a nalívá se svařáčkem - prý to má blahodární účinek na rýmu a když ne na rýmu, na duši docela určitě.

…no, snad neuškodí, když naliju i vám, ať nenastydnete a Bestiím se nesníží návštěvnost - poté, jak jsem pečlivě prolézal blogy v jejich okolí mám zato, že návštěvnost je jediné, na čem blogmistrovi nebo bloglady skutečně záleží. Však obsah článků může tvořit klidně jen obrázek…

Ale abychom přešli k věci: my tady nepomlouváme, my tady umíráme! Tak k tomu laskavě přistupujme odpovědně!


Jako hide naznačil, chystáte se zasebevraždit a máte k tomu různé důvody. Ten nejpádnější důvod ovšem je, že jste velice citlivá osoba s uměleckými sklony, které ve vás ale vaše krutá a nechápavá rodina celé roky potlačovala (váš tatínek je přesvědčen, že Mona Lisa a Šifra mistra Leonarda je jeden a tentýž obraz - jaká to hrůza!)


Jste křehká, citlivá bytost s překrásnými city a nesmírným talentem - a proto musíte umřít s grácií. Tak tak, nechat se dostihnout od Zubaté když vám není zrovna nejlíp, udělal se vám pupínek na tom nejnevhodnějším místě - neptej se mě KDE, Gackte - a nemáte zrovínka na sobě své nejúchvatnější spodní prádelko, je prudce OUT.


NA DETAILECH ZÁLEŽÍ!

Proč mít na sobě své nejúchvatnější spodní prádelko, když se chystáte zasebevraždit? *přísně* Ale no tak - myslete přeci na patologa, co si s vámi posléze pohraje! Jen si to představte: chudák patolog tráví většinu času na místě, které - co jsem měl možnost zažít osobně - nevoní zrovna jako Chanel číslo 5. Víte, jak dlouho mi trvalo, než jsem si ze spodničky vyvětral ten pach? Tak nebuďte sobci a vašeho budoucího patologa potěšte - jistě mu pohled na vaše vkusné a sexy prádelko udělá hezkou náladu.


Krom toho, na patologii zrovna přátelské světlo nemají - opravdu jsem se málem rozbrečel, když jsem tak na sebe shora koukal - a věřte mi, ve chvílích, kdy vypadáte jako mrtvola třetí den po randez-vous s lednicí, vám tyto roztomilé detaily dodají odvahu a sebevědomí!


Takže - hezky udělejte revizi svých nejlepších kousků. Co se vám zrovna nehodí, to vemte na nejbližší koncert třeba Dir en grey a obdarujte tady Shin- ehm, pány. Jistě je to potěší.

*Kaoru (zkouší, zda má na duchy vliv baseballka)* *nemá*

*Shinya (na Bestie): Nějaká láhev s kuřecí krví by tady nebyla?*MODRÁ JE DOBRÁ - A NOVOU MODROU SEZÓNY JE ČERNÁ!

Hitem sezony je černá krajka, tou nikdy nic nezkazíte! Jde ke každému typu pleti, dělá hezkou postavu (opticky ubírá na kilech) a krom toho se vám v rakvi tak snadno neumaže.

Je velice důležité, aby vaše prádelko ladilo i s vaším rubáškem, který jste si tak pečlivě vybírali nebo pořád vybíráte. Jako inspiraci vám nabízím tenhle rubášek, mně osobně velice oslovil:

*j-rockeři (proletí průsvitným Jasminem a s nadšením zírají na monitor)*

*Jasmine (chladně): Už ZAS si někdo ukládá své prasárny na plochu a ne do vlastního guest konta?*

Omlouvám se, chyba v Matrixu. Měl jsem na mysli tohle:


Musím uznat, že tenhle rubášek se mi šíleně líbí a jistě mi dáte za pravdu, že umírat v něčem takovém musí být rozkoš!

*j-rockeři (s převelikým zájmem): Bude dnes řeč i o rozkoši?*

ALESPOŇ NA CHVÍLI PŘESTAŇTE MYSLET NA TO JEDINÉ A BUĎTE ESTETIČTÍ!

*Sugizo (s blaženým úsměvem): Ale vždyť já jsem estetický! Já si k té rozkoši pouštím Beethovenovy sonáty a nad postelí mi visí Slunečnice od van Gogha…*

*Jasmine (bezmocně se zadívá na Bestie)*

*Bestie (se soucitem): My víme, brouku…sex a j-rock, to jsou synonyma. Přejdi to…*MÍŇ JE NĚKDY VÍC!

Dlouhé roky se vedly spory o tom, mít nebo nemít make-up. Já osobně si myslím, že špetka pomoci zvenčí - ŠPETKA, GACKTE!!! - ještě nikomu neublížila.

Tohle NENÍ vhodný make-up na umírání:


Tohle ANO:

UPDATE:

Pánové! Nexie měla dva bystré dotazy:

1. Je podstatne zladit s posmrtnymi satami aj slucku/uterak/kravatu na ktoru sa mienite vesat, za predpokladu, ze patolog ju po vasej smrti nebude schopny rozviazat (a nebude chcet poskodit vas belostny krk, ktory ste sa milostivo rozhodli si nepodrezat, chirurgickymi noznicami)?

hide: Slečna Nexie má naprostou pravdu. Já to třeba tak docela nevychytal a ke žlutému tričku a džínám jsem zcela nevhodně šáhl po RůŽOVÉM ručníku. Ani neumím říct, jak se za to dodnes stydím! Yoshiki mi pak po několika letech udělal velice dlouhou a nudnou přednášku (konečně si sám před sebou připustil, že mrchy v malých černých nebo polonahé mrchy, co se k němu tulí na pláži, ho zajímají méně, než zprávy z evropského parlamentu, vyřešil si svou orientaci, a proto měl najednou pocit, že svět módy čekal jedině na něj) o tom, jak trapně mu bylo před záchranáři, když mě našli.

Jelikož jsme ale s Yoshim byli vždy na přátelské vlně, on odpustil mně a já jemu. Jenže čistě pro případ, že tak skvělého kámoše, co je náhodou nový módní guru století nemáš, vezmi si ponaučení z mé smutné story: doplňky jako ručník, lano, kravata, rukojeť dýky nebo katany nebo barva jedu VŽDYCKY musí ladit s barvou Tvého rubášku! Taky uděláš nejlíp, když si kytku na svůj pohřeb a hrobeček objednáš sama ještě když dýcháš - musí ladit s Tvým rubáškem!


2. Ako si zabezpecit, aby ma po samozavrazdeni nenasli priliz neskoro?
(Predsalen. Ak po tom spominanom dazdovom dni, fitujucom k vasej deprezi, budu nasledovat styri horuce a slnecne, ked vas potom najdu po tyzdni, uz to asi nebude velmi dostojne...)

Kami: Chápu. Proto se přimlouvám za to, aby sebevraždění proběhlo podle možnosti na veřejném místě...nebo alespoň na místě, kde se relativně často vyskytují lidi. OVŠEM POZOR! Jde o to, aby Tě našli a ne o to, aby Ti ve Tvém činu zabránili! Proto tam těch lidí až tak moc být nemusí.

Podle mě je docela dobrý nápad zasebevraždit se ve škole na toaletách, tam je šance, že Tě najdou docela brzy. Nebo už spomínananý nácvik volného pádu ( F = − mg, přičemž mínusem naznačujeme pád směrem DOLů a g je tíhové zrychlení o 9,81 m/s2) z okna: když žiješ na sídlišti, je docela velká šance, že Tě ráno první pejskaři objeví...tedy, jejich pejskové docela jistě.


Doufáme, že jsme uspokojili Tvůj hlad po vědomostech.


Teď vás jistě zajímá to nejdůležitější (hned po vašem úžasném rubášku): je načase promyslet si, jak a čím spáchat ten největší krok a zasebevraždit se…

Protože jsme hodní a protože prý nemáme vykrámit všechno na jedno posezení, necháme vám laskavě čas, abyste si promysleli kde - kdy - čím anebo jak.

Tak až budete mít volnou chvilku, hezky nad tím přemýšlejte. Apelujeme na vás: dejte si záležet! Ve většině případů totiž umíráte jen jednou! Proto se snažte si tenhle okamžik naplánovat co nejpečlivěji - nejen vy, ale i vaši drahouškové budete na své úmrtí vzpomínat ještě hodně, hodně dlouho…


Tak zůstaňte naživu (dokud si nepřečtete CELOU naší Příručku) a myslete pozitivně na smrt!


Vaše Společnost mrtvých j-rockerů v kolaboraci s Bestiemi
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 AkiJo! AkiJo! | Web | 21. října 2009 v 10:30 | Reagovat

Prvnííí :D

2 Veve Veve | 21. října 2009 v 11:03 | Reagovat

Tedy, rubášek se mi moc líbí, ale tak si tak říkám - nebude na to potřeba větší rakev?:D
Jinak mnohokrát děkuji za cenné rady, sebevraždit se ještě nechci, ale co my víme, co bude časem!

3 Nexie Nexie | Web | 21. října 2009 v 11:44 | Reagovat

Ale shiiit, tak ja zavedem novy trend chytania prvych komentarov aby sa mi to potom vsetci pokusali urvat?? :D

4 Nexie Nexie | Web | 21. října 2009 v 12:02 | Reagovat

Hide-sama, velmi nerada vas otravujem s touto otazkou, ale je to skutocne dolezite.
Je podstatne zladit s posmrtnymi satami aj slucku/uterak/kravatu na ktoru sa mienite vesat, za predpokladu, ze patolog ju po vasej smrti nebude schopny rozviazat (a nebude chcet poskodit vas belostny krk, ktory ste sa milostivo rozhodli si nepodrezat, chirurgickymi noznicami)?

A prosim, este jedna otazocka, na Kamiho-sama.
Ako si zabezpecit, aby ma po samozavrazdeni nenasli priliz neskoro?
(Predsalen. Ak po tom spominanom dazdovom dni, fitujucom k vasej deprezi, budu nasledovat styri horuce a slnecne, ked vas potom najdu po tyzdni, uz to asi nebude velmi dostojne...)

Panom (alebo aspon bestiim v roli sprostredkovateliek) Nexus vopred dakuje za odpoved, ak sa budu unuvat ^^

5 Anitha Anitha | Web | 21. října 2009 v 15:16 | Reagovat

a teď budu muset, kromě šatů na ples shánět ještě rubáš... mohla bych si vzít v rámci ekonomičnosti použít rubášek jak na ples, tak do rakve?? (dotaz pro Jasmine)

6 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro + Jasmine bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro + Jasmine | 21. října 2009 v 16:03 | Reagovat

Mila Anitha,

Jasmine Tvuj dotaz peclive zvazil a pak vyhlasil,ze muzes v ramci ekonomicnosti zabit dve mouchy jednou ranou a zasebevrazdit se primo na plesu.Jednak si usetris vydaje a jednak mas zaruceno,ze se o Tobe bude mluvit jeste hooooooooooodne dlouho.

S pozdravem,

Bestie a Jasmine

7 Strašidlo Strašidlo | 21. října 2009 v 17:15 | Reagovat

*popíjí burčák*
Děkuji všem strašidláckým kolegům za jejich užitečné rady. Obzvláště pak drahému Jasminovi za to, jaký krásný pohřební rubášek doporučil.
Vše jsem do detailu pochopilo a pečlivě jsem si psalo poznámky... Ale jedna věc mi na rozum- oprava: do strašidlácké palice nejde. Proč se první make-up hodí na umírání méně než druhý? Já bych si tedy (za předpokladu, že bych už nebylo Strašidlem) raději vzalo ten první make-up... Je takový, na jaký patologové nezapomenou...

8 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 21. října 2009 v 17:16 | Reagovat

Mluvil někdo o tom, že svařák je dobrý na rýmu? Sem s ním.

*podívá se na hromadu věcí vedle sebe, vezme si seznam a začne odškrtávat* Epitaf a dopis na rozloučenou bychom měli, rubášek teď už taky. Lana, kravaty, kliky? Máme. Ale fuj, co tady dělá ta kukuřice? Já nejsem Gackt ani Kyo, hide. Ovšem, kdyby jsi mi nabídl toho Sugiho nebo Yo-sana...

Budu trpělivě očekávat další díl, abych mohla odškrtnout další položky, či nějaké nové připsat.

9 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro + Jasmine bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro + Jasmine | 21. října 2009 v 17:41 | Reagovat

Mile Strasidlo,

Jasmine Tvuj dotaz taky peclive zvazil a pak vyhlasil,ze proti prvnimu make-upu mluvi fakt,ze patolog by nemusel poznat,ze jde o make-up a jedoducho by jej do umrtniho listu popsal jako zraneni,ke kteremu doslo pocas procesu opousteni lidske schranky.Jinymi slovy: vubec by na nej neudelal esteticky dojem.Zato druhy make-up pry dava vice moznosti.

*zavistlive* Ale je ten rubasek hezky,musi se nechat.Jasmine mel holt vzdy vkus.
___________

Mila Kaarle Suuri,

predtim,nez Ti Mana poda svaracek, dovol zvedavou otazku: jak to s milym Strashidlem delate, ze se tady pokazde o par minutek nebo vterin obejdete? Mimosmyslove vnimani?

*Kaarle S. dostane zaslouzeny svaracek a krabicku kapesnicku - neni jedina, koho trapi ryma*

*prisne* Kukurice je zdrava! Gackt rikal!

*Bestie slysi "Yo-san a Sugi do postele" a bleskove zvednou paratu* Pravo prvni noci je nase!!!

Mame Vas rady, damy!

Vase Bestie

10 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 21. října 2009 v 18:02 | Reagovat

Milé Bestie,
když už s někým pijete tak dlouho jako já se Strašidlem, tak se asi opravdu nějaké to mimosmyslové vnímání vytvoří. Ono je to jen k dobru, poněvadž, kdybychom neměly přehled, tak by taky nebylo co rozebírat nad tím svařáčkem. Takhle můžeme zvážit nové Jasminovy rady, navzájem se deptat těhotným Manou, drbat tajemství a především j-rockery.

Děkuji vám dámy ( to platí jak pro Manu, tak i pro vás). Kapesníčky a svařák se hodí vždy. Zejména to druhé. Jak jen to bylo? Ano - dobrý na duši.

No právě.. Gackt říkal. *vzpomene si, jak naposledy, kdy se vyskytla v kukuřičném poli, ji málem přejel traktor*

Já si ráda uzmu i to právo jedné z dalších nocí. Milostivě si počkám.

11 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro + Jasmine bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro + Jasmine | 21. října 2009 v 18:22 | Reagovat

Mila Kaarle Suuri,

tak to ano - k tomuhle nejvyssimu bodu dokonalosti jsme se dopracovaly i my. Akorat nekdy dojde k trapne situaci,kdyz zjistime, ze jsme v komentarich napsaly tu samou vetu.To se pak musime ujistovat, ktera z nas je ktera.

Svaracek je na dusi lepsi nez jakekoliv antidepresivum.Konkuruje mu jedine Sugizo a jeho housle nebo Yoshi a jeho piano...nebo nasi pani z mucirny obecne. Slibujeme,ze priste je nenakazime rymou...

*vzpomenou si na Deti kukurice a pro jistotu se prezehnaji do X*

12 Nexie Nexie | Web | 21. října 2009 v 18:24 | Reagovat

T-T Mrtvi panove ignoruji zivou Nexie T-T

13 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 21. října 2009 v 18:30 | Reagovat

Mila Nexie,

kdepak, mrtvi panove zivou Nexie dodatecne zaintegrovali do sveho psanicka! Zkus najit UPD :DD

14 Nexie Nexie | Web | 21. října 2009 v 18:34 | Reagovat

OMG! O__O
*slepaaa*
to si jdu precist! :D

15 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 21. října 2009 v 18:40 | Reagovat

Já to naštěstí většinou poznám. Přeci jenom ono je to Strašidlo. To člověk nepřehlédne.

Souhlasím. Já bych ten svařák klidně za Sugiho vyměnila.

Kukuřice.. kukuřice *pak raději zmlkne, poněvadž si vzpomene jak Sugi vyhrožoval vycpáním páteře*

16 Nexie Nexie | Web | 21. října 2009 v 18:41 | Reagovat

Drahy pane hide, Nexie by to s tym ruzovym uterakom nevidela az tak tragicky. Minimalne sa vam hodil k vlasom :)

Nexie panom velmi dakuje za odpoved, konecne bola jej zvedavost uspokojena a jej poznamky opat o neco predlzene :)

17 Anitha Anitha | Web | 21. října 2009 v 18:42 | Reagovat

sebevražda na plese, to by chtělo nějakou hodně krvavou, ať je sranda.. (a já to jakožto mrtvola nebudu muset uklízet)
Děkuji Jasmine za velmi přínosnou radu..

18 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 21. října 2009 v 18:46 | Reagovat

Mila Anitha,

co tak treba nechat se inspirovat Carrie od Stephena Kinga? Tam doslo ke krvavym jatkam na skolnim plese :D A Carrie mela ve filmu z 1972 taky hezky rubasek.

Mile damy, j-rockeri (zivi i mrtvi) jsou tady vecne pro Vas!

Stejne jako my :D

Vase Bestie

19 Strašidlo Strašidlo | 21. října 2009 v 19:41 | Reagovat

Abych se vyjádřilo k tomu mimosmyslovému vnímání... *trochu nerozhodně se rozhlédne*...ono je to spíš z větší části kouzlo vymoženosti zvané áj-sí-kjů.

Říkal někdo něco o noci se Sugim? *akčně se rozhlíží a pátrá po způsobu, jak se dostat houslistovi do postele* Klidně vystojím pořadník...

20 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 21. října 2009 v 19:52 | Reagovat

Strašidlo moje milé, tak teď je naše tajemství v háji zeleném.

21 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 21. října 2009 v 19:55 | Reagovat

Mile damy!

*pobavene* Nebojte se,na I seek you teror delat nebudeme, nas antivir a firewall jej nenavidi vic nez my palacinky. Ledaze byste chtely kvaknout s Gacktem, ten se tady obcas pry nudi :DD

*nadsene* Sugihara bude mit co delat...nez s nami v te posteli prodiskutuje vsechny citlive body...znecistovani mori, treba.

Hm, akorat Yoshiho do te postele asi nedotahnem...teda, kdyz tam budeme my, tak jiste ne.

22 LyndaLyndaaa LyndaLyndaaa | E-mail | Web | 22. října 2009 v 1:40 | Reagovat

Kdepak meluzína...to jenom si jenom Meev pobrukuje svoje oblíbené "zuuuttooooo,zuttooOOOoooOooo.."

Jinak tento díl příručky se mi velmi líbil.Těším se na pokračování.Jasmine by dle mého měl dostávat více prostoru.Líbí se mi jeho jemný styl.
btw myslím, že jsem si oblíbila slovo rubášek..ma to šmrnc!

23 Sierra Ayumi Sierra Ayumi | Web | 22. října 2009 v 20:27 | Reagovat

kde-skok bez padáku - jak: při výpočtu člena polynomu známého jako absolutní hovadiny, přičemž máme enom 3 pokusy, abychom zjistili prumer Pŕesnosti našeho seskoku. A možná budem potřebhvat výtah, když náhodou nohy již po prvním pádu nebudou schopny fungovat tak, jak mají..
chápete, aby náhodou nešli vzad

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama