VAMPIRE FIC

22. října 2009 v 20:30 | bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro |  FANFICTION

Dámy a pánové!

Ano: slíbily jsme vám, že z ankety, ve které máte možnost stále hlasovat nebudeme vyvozovat konsekvence a nebudeme kousat.

To jsme ale netušily, že z nás uděláte Gacktovy drahoušky!!!! Málem…málem jste nás donutili naservírovat vám DALŠÍ díl slavné a oblíbené male-preg povídky…


…ale hodný, velice hodný Pata-sama se za vás přimluvil a bleskově hlásnul za urýpané jízlivé mrchy, ať ty drahoušky předběhnou. *Gackt v pozadí natahuje na zvracení - ano, Bože, sdílíme s Vámi Váš názor…* Buďte mu za to vděčni.


Máte štěstí. ZATÍM. Anketu pozorně sledujeme.

*Isobel: Co je horší? Být Bohův drahoušek nebo koťátko?*

*Ro: Nejhorší je být Gacktovo koťátko.*

*Ágnes (rozhodně): Ne. Nejhorší je být vládkyní Gacktových žhavých nocí.*

*Bůh nevydrží a s rukou na ústech vyletí ven hledat koupelnu*


Protože nám bylo naznačeno, že náš elitarismus spočívá krom jiného v tom, že se nevěnujeme těm správným j-rockerům = j-rockerům pro mladší generaci (AnCafé, GazettE, SID, A9, Giru…a podobně) rozhodly jsme se potěšit ty z vás, co ujíždíte na těchto pánech, a přeložily jsme pro vás další z klenotů světové beletrie.

Jsme si vědomy, že VAMPIRE FIC (kde si j-rockeři najednou uvědomí, že jsou nazí) jsme tady už měly. Jenže tato povídka obsahuje tolik skvostů, že jsme prostě nedokázaly odolat (a doufáme, že příznivci Gazeťáků budou trpět stejně jako my, když čteme špatné až děsivé ff-ka o našich pánech z mučírny - vidíte, že nejsme sobci. My vám je dopřejeme…)

*Gazeťáci (zděšeně): MY jsme ještě nehlasovali! Všichni hlásnem za vládkyně žhavých nocí, ale povídku ne!!! ProGackta, povídku NE!*


Drahoušci…TSE. TSE TSE TSE TSE TSE!


This way, dears…


Reita se probudil právě včas: přes žaluzie viděl poslední záblesky zapadajícího slunce. Paprsky, co proudily z nebe něžně tančily po jeho bledé tváři a rozcuchaných blonďatých pramíncích vlasů. I když ho to nutilo jíst víc, ty blond vlasy mu za to stály.

*j-rockeři se zahledí na hubeného Shinyu, co se pyšní zlatou hřívou a otevřou první láhev Jägra*


Byly jako památka na jeho starý život. Připomínaly mu slunce, jeho zlaté polibky. Připomínaly mu dětství, když byl ještě volný a mohl plavat v křišťálově čisté řece -

*Hakuei = vystudovaný environmetalista: Křišťálově čistá řeka? U všech Gacktů, Reito - ty musíš mít nejmíň 150 let.*


- když cítil kolem sebe vodu a světlo. Bylo to jako v matčině děloze.

*j-rockeři (zaběhne jim Jäger u slova děloha): SLÍBILY JSTE, ŽE TO NEBUDE ŽÁDEN MALEPREG!*


Děloha…místo, kam se už nikdy nevrátí.

*Reita (nezdravě bílý, laskavý sklepmistr Die do něj lije whisky): Doufám, že ne…*


Reita měl blond vlasy a snesl slunce - v malých dávkách. Tohle z něj udělalo nejsilnějšího člena klanu. Každý jiný by se složil a nemohl by vstát třicet minut, než škodlivé účinky slunce pominou. Reita vstal z postele. Neobtěžoval se s oblíkáním, jen na své nahé, porcelánově bílé tělo přehodil róbu z nejjemnějšího saténu. Byla modrá s velkým rudým R na hrudi.


Reita byl ochráncem svého klanu a zároveň druhý v pořadí, jehož příkazy měly největší váhu. Reita se podřizoval jedině svému milenci a stvořiteli -

*j-rockeři vyvalí oči: GACKTOVI?!*


Aoimu. Když poslední sluneční paprsek zmizel v lůnu noci *neptejte se…napijte se* , Reita se pomalu vydal po schodech dolů do druhého patra. Miloval svůj domov - Yoru no Hana. Květ noci. Jejich domov…


Aoi byl skvělý obchodník: věděl, co upíři v Tokyu potřebují. Místo, kam se mohou uchýlit na noc. Noční ráj. Aoi, který byl na upíra překvapivě mladý získal svou šikovností spoustu peněz a jeho hotel mu umožnil získat jich ještě víc. Dalo by se říct, že jeho Květ noci byl sídlem japonského podsvětí. Aoi nezavřel dveře před nikým, jen před smrtelníky, protože ty nemohl ovládat. Na to, aby člověk *snad upír, ne?* mohl pobývat v Aoiho hotelu se čekalo i přes dva roky. Když se objevil smrtelník a chtěl zůstat na noc, Aoi přikázal sluhům, aby mu to vymluvili a poslali ho pryč. Co se s ním ale stalo pak, za to Aoi už neručil. Jeho klientela milovala krev…to ano. A tohle je Tokyo: město, kde lidé přicházejí a odcházejí…a ztrácí se.


Aoi byl tolerantní. *učme se od něj, dojatě pravily Bestie*


*


Aoi se malinko zavrtěl na posteli když uslyšel tiché kroky ve své ložnici. Bez toho, aby se otočil k příchozímu se zeptal: "Tak co? Jaká byla tvá sluneční koupel?" Do jeho překrásné tváře padaly prameny havraních vlasů, když se pomalu otočil ke svému milenci. Reita ledabyle nechal sklouznout róbu ze svých ramen a odhodil ji někam za sebe. Pak nonšalantně vklouzl do postele.


"Jako každý večer," odvětil znudeně. Každou noc se probudil, aby mohl vidět západ slunce - a každou noc se ho Aoi ptal, jaké to bylo. Jenže Reita mu o tom nechtěl vykládat - tím, že by se mu to snažil popsat by se jen cítil vinen za to, že tu krásu může vnímat jedině on sám. Chtěl svého milence ušetřit toho trápení.


"Ty můj lháři," něžně jej pokáral Aoi. "Jsem si jistý, že je to ta nejnádhernější věc, jakou jsi kdy viděl." Aoi prošel svými prsty po Reitově jemné tváři. "Ty můj sluneční bůh."

*Gackt (vyletí z křesílka, oblohu protnou blesky a zem se zachvěje): TADY NĚKDO ZHŘEŠIL PROTI DESATERU GACKTISMU !!!!!!!!!!!!!!!!*


Zlatovlasý Reita políbil každý prst a pak poslední jemně okusoval.


"Musíš mít hlad, broučku," zašeptal mu Aoi do vlasů horkým tónem. Pak si na Reitu sedl, stehny pevně sevřel boky svého manžela a jemně se zavlnil - chtěl, aby si Reita všiml jeho erekce.

*pohledy j-rockerů se přesunou z Bestií na Aoiho, který si okamžitě překříží nohy*


"Dnes večer musíš být…hodně…skvělý, miláčku," zašeptal Aoi. "Střetnou se tady dva klany…"


"Kdo?" Reitovy boky se vyklenuly jako luk, když se jejich erekce dotkly. Zasténal a pak ovinul dlouhou ruku Aoimu kolem krku a přitáhnul si jej blíž k polibku.


"Mocný mezinárodní klan, který si říká Dir en grey."

*Diru gentlemani se beze slov natáhnou po TŘETÍ láhev Jägra a Kaoru sevře v ruce baseballku*


"A pak mladý a nový klan, co si říká D'espairsRay."


"Docela se to rýmuje," ušklíbnul se pohrdavě Reita.

*po Reitovi letí čtyři Converse kecky a jedna stříbrná balerínka - prý Diru vědí, že Reita za nic nemůže…ale když je tak hezky po ruce…*


Pak se hladově vrhl na rty svého manžela. Svým tesákem prošel něžně Aoimu po jazyku a pak jeho jazyk vklouzl přes Aoiho tesáky do Aoiho úst.

*Aoi zvrací do krbu*


Aoi pevněji sevřel Reitovy boky a v duchu se těšil na příval rozkoše.


*


Kai se vzbudil v té nejlepší náladě. Jeho milenec se dneska vrátí! Jeho láska se vrátí po tak dlouhém výletu po Americe! Jeho miláček bude brzy doma! Kai už nemohl ovládat své vzrušení a vběhl do pokoje Uruhy a Rukiho. Ani se neobtěžovali přikrýt se - rozvalovali se na posteli, jak je pánbůh stvořil.

*Gackt (nasupeně, oblohou se míhají blesky, j-rockeři se uchýlí pod stůl, do koutku, za hideho nebo - v případě Kaoru a Kirita - jeden druhému do náruče): LEŽ JAKO MAGNUM. Kdybych JÁ měl něco stvořit, tak pak jedině k obrazu svému a NE TOHLE!!!!*


"Jak nechutné!" promluvil Kai pohrdavě. Tak moc ho to vytáčelo! Každý si užíval divoké orgie a jen on žil v celibátu, než se z Ameriky vrátí jeho láska a miláček Miyavi.

*Miya-chanovi, co se stavil na kus řeči a až dosud se skvěle řehtal, zaskočí mojito*


"Co - ?" zeptal se ospale Uruha. Ruki Kaie prostě ignoroval a otočil se k němu zadkem.


"U všech krvavých bohů! Kai! Jako kdyby to byla naše vina, ty prudérní psí čumáku," vyprskl
Uruha nazlobeně. Zdál se mu tak hezký sen! Ruki jej v něm právě oblažoval svými vlahými ústy - - -


"NEJSEM prudérní! Já věřím v lásku…ty nymfomane!"


Uruha se zasmál. Do pokoje vešli další dva muži - Tora a Shou z klanu Alice Nine. Tora si přisedl na postel k Uruhovi a pohladil jej po nahém stehnu.


"Copak to tady máme za kytičku," zeptal se laškovně a pohladil mu erekci.


*překlad přerušen, nakolik ani Gacktovy blesky a hromy nedokážou přehlušit šílený řehot Bestií*

*Shinya (zoufale): Už nikdy se na svou orchidejku Marie-Claire nepodívám stejným způsobem…*


"Jste prostě ztracené případy," pohrdavě pravil Kai. Shou a Ruki se rozesmáli.


"A ty si skutečně myslíš, že tvůj drahý ti byl věrný celou dobu, co byl v Americe? V krajině sladkých, exotických kluků?"


*Bestie se zamyslí nad svým pobytem v USA a přemýšlí, kde se všichni ti sexy, sladcí a exotičtí kluci ukrývali*


"Upřímně? Ano. Věřil jsem mu, když mi přísahal u hrobu své matky, že jeho srdce bude patřit jenom mě. A i kdyby to nebyla pravda…nezáleží mi na tom, pokud se vrátí ke mně." Kaiovi se rozzářily oči a zachichotal se - zvuk, jaký jeho přátelé neslyšeli, odkdy Miyavi odešel.


"Myslím, že to TY jsi ztracený případ," prohlásil Ruki a ukázal prstem na Kaie. Právě v tu chvíli se domem rozlehlo zvonění zvonku.


"TO JE ON!" vypískl Kai nadšeně a už po něm nebylo ani památky.


Halou se ozývaly výkřiky nadšení, když se Kai vrhl Miyavimu kolem krku.


"Meevsi! Myšičko!"

*Kai a Miyavi na sebe pohlédnou a atmosféra v mučírničce zhoustne*"Broučku! Srdíčko! Miláčku! Tak moc jsi mi chyběl!" Kai se tak mocně ovinul kolem Miyaviho vysokého, štíhlého těla, že málem slyšel, jak Miyavimu praskají kosti.


"Tys mi taky chyběl, andílku," odvětil Miyavi a na Kaivě tváři a čelu přistálo dvacet polibků.


"Miyavi!" V hale se objevili Ruki, Uruha, Tora a Shou.


"Náš mutant *v originálu: Rouge X men - kdo přijde na souvis, má u nás konzervu kukuřice* se vrátil," ozval se ze schodů Reitův hlas. Reita byl už oblečen a teď se smál nad skupinkou mladých upírů, co byli omotaní jenom v prostěradlech.

*Gackt (sladký úsměv): Prostěradlo? Že by snad příbuzní od Strashidla?*


"Reito!" zvolal Miyavi nadšeně…a přesto se v jeho hlasu ozvala lehká zatrpklost. Aoi nebyl jediný, kdo dokázal ocenit Reitovu krásu a výjimečnost…ale Aoi ho předběhl a kousl Reitu první. Miyavi věděl, proč jej Aoi nepřišel přivítat. Aoi ho jen trpěl, ale neměl ho rád.


"Vypadáš skvěle. A VY HO NECHEJTE DÝCHAT!" okřikl Reita své podřízené. Mohl si to dovolit: on a Aoi spolu sdíleli tak hodně krve, že Reita měl nad "mazlíčky" téměř stejnou moc jako Aoi. I teď mazlíčci okamžitě odstoupili od Miyaviho a ustrašeně se na Reitu dívali.


"Řekni mazlíčkům, ať ti vynesou zavazadla do pokoje," přikázal Reita.

*Bestie (vesele): Pánové! Tady taky máme pár zavazadel. Konkrétně 100 přepravek pivka. Kdo pomůže nahoru, dostane 10 láhví extra!*


"A pak tě chci vidět u sebe," usmál se najednou Reita. "Musíme si toho tolik…říct."


(…)


Miyavi se narychlo pomiloval s Kaiem, pak se převlíknul a šel hledat Reitu. Našel jej v prostorné, goticky zařízené jídelně.


Ačkoliv byl Miyavi služebně jedním z nejstarších upírů, tím, že se dobrovolně vzdal svého původního klanu (Dué le Quartz) kvůli lásce k tehdy smrtelnému Reitovi cítil, že jeho síla slábne. Naštěstí Miyavi nikdy nemusel zabíjet brutálně - jeho šarm a krása mu usnadňovaly lov kořisti.
Miyavi byl manipulátor. Skvělý. Jedinečný. Všichni to o něm vědeli.


"U všech krvavých bohů, Reito…Svět se tak mění. Kdysi ses mě bál…a teď se málem někdy bojím já tebe," zasmál se svůdně Miyavi.


Reita se taky usmál. "Aoi je na mě velice hodný," odvětil s něhou ve hlasu. Pak nalil do dvou křišťálových sklínek temně rudou tekutinu ze zlaté karafy.


"Řekl tady někdo mé jméno?" ozval se najednou Aoiho chladný hlas. Na sobě měl zlato-zelené kimono a vlasy měl upravené jako samuraj. Reita doufal, že si Miyavi nevšimne, jak se mu prudkým vzrušením zachvěly ruce.


Miyavi si to všiml. Ale nekomentoval. Jen se postavil a strnule se Aoimu uklonil.


"Děkuji ti za tvou pohostinnost, Aoi-sama," řekl Miyavi slušně a přesto pohrdavě.


"Neděkuj mi. To Reita…má bůhvíproč pro tebe slabost. A já mám slabost pro Reitu," řekl Aoi chladně a vášnivě políbil Reitu na rty. Před očima Miyaviho.


Zlomil jsi mému bratrovi srdce, ty děvko… pomyslel si Aoi nenávistně. Chudák Mana - odkdy Miyavi odmítl jeho lásku -

*Bestie letí křísit nebohou Nexie a nebohé Strashidlo - Nexie dostane ledovou kolu neb je to ještě mládě-bestijátko a nemůže pít, Strashidlo pro jistotu dostane whisky, pivo i Jägra*


- vzal si jeho panenské tělo a pak mu zlomil srdce, Aoi přísahal, že Manu pomstí. Jenže pak potkal Reitu…a Reita měl pro Miyaviho velkou slabost.


Aoi ale přesto našel způsob, jak se mstít: Reitu a krev. Reita Miyaviho miloval jako bratra, ale nikdy víc: Reita byl Aoimu hluboce oddaný. Jejich vášnivé noci plné nekonečného milování byly pro Aoiho dostatečným důkazem o Reitově lásce.


A pak tady byla krev. Vliv na ostatní upíry v klanu mohl jen ten, kdo jim dal ochutnat ze své krve. A Aoi svou krev dával pít jedině Reitovi - Miyavimu nikdy, i když jej o to Reita prosil.


(…)


"Pak jsem šťastný muž," usmál se na Reitu Miyavi a usadil se zpátky na své místo. Reita mu podal sklínku s krví a jejich prsty se dotkly - a oba se najednou -

*Bestie (nadějně): Ocitli nazí?*


- podívali tomu druhému hluboce do očí. Jejich tělem projela elektřina.


"Na zdraví!" přerušil Aoi chladně jejich dotek.


Miyavi i Reita pozdvihli své sklínky.


"Na zdraví…"


***


Dobrá zpráva: autorka původně plánovala napsat upíří romanci o 6 dílech...jenže jaksi se k tomu nikdy nedostala. Předpokládáme, že se jednoho dne ocitla v Tokyu a hledala místečko na přespání...A asi nezaklepala na ty neškodné dveře.


Špatná zpráva: tomu male-pregu neutečete. Koťátka-nekoťátka...


MŇAU!
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nexie Nexie | Web | 22. října 2009 v 20:38 | Reagovat

Musiim!

2 scope scope | Web | 22. října 2009 v 21:00 | Reagovat

Tohle...

... dámy...

... bolelo.

*jde pro další horký čaj, než bude schopná napsat něco smysluplného*

3 LyndaLyndaaa LyndaLyndaaa | E-mail | Web | 22. října 2009 v 21:14 | Reagovat

Nechtějte mi říct, že to nema víc kapitol!!!!??
*ještě stále se vydýchává z průběžných záchvatů hysterického smíchu*
*poplácává chudáčka Meeva, který se zdá být ještě stále v šoku*
To byla jedna perla za druhou...Dlouho..opravdu dlouho jsem neměla čest se setkat s takovýmhle literárním skvotstem!Uff!
*kopne poslední kapky svého Jägera a Bráníka č.5*
Už do začátku jsem byla znechucena autorčinou oblibou v Reitovi, ale pak mi už Aoie bylo i líto.
Fascinuje mne jak jsou vsichni stále nazí a připraveni...si pokecat..ehm..
No nevím zda za tohle děkovat...ale jo..dlouho jsem se tak nezasmála.
Takže děkuji.
*sbírá poházené kusy oblečení a snaží se donutit přítomné, aby se nepromenádovali v jejich představách zbytek večera nazí*

4 Nexie Nexie | Web | 22. října 2009 v 21:15 | Reagovat

*drvi v ruke posledne zbytky prazdneho poharu od coly*
*predstavuje si ako crepmi z pohara uboda autorku*
Reita v obleku supermana.
.......Klan Dir En Grey..........?
MANA - BRAT AOIHO????
MIYA, KTORY MANU PREFIKOL??? *este vacsia absurdita nez ten Kyo*

*hystericky, sialeny smiech*

Damy, Nexie dakuje za colu (a za vzkriesenie. Nexie Kamiho rada. Ale zas TAK MOC ne.) - teraz ju, vsak, prosim, ospravedlnte.......

jde zvracet do krbu.

5 Kana Kana | E-mail | 22. října 2009 v 22:19 | Reagovat

"Mocný mezinárodní klan, který si říká Dir en grey."
vsadim sa, ze na toto si odteraz spomeniem, vdy pri myslienke na Diru xDDDDDDDDDDDD

6 Anitha Anitha | Web | 22. října 2009 v 22:36 | Reagovat

proč zas Mana-sama... proč!!!
Klan Dir en Grey a klan D'espairs Ray *nemůže smíchem popadnout dech*
Tak tohle bylo opravdu něco...

7 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 23. října 2009 v 14:25 | Reagovat

Je to nějak překlanované. A to jsou klany teda hodně rozrostlé, když mají členů jako šafránu.

*hysterie* Už zase Mana. Já být jim, tak piju, piju a piju. Ne, že bych to jinak nedělala, ale takhle?

To chce doživotní rentu, Mana-sama.

Děkuji Bohu, že nejsem Gazett fan a nezajímám se o ně. Jinak bych se asi zděsila víc.

8 Sierra Ayumi Sierra Ayumi | Web | 23. října 2009 v 14:54 | Reagovat

*začne se totálně šíleně smát a hodnou, hodnou chvili nemuže přestat*
:DDD sakra jak ta děvka přišla na ty KLANY??? *další šílený zácvhat smíchu xDDD i když na začátku chtěla jít nasledovat gackt k té záchodové  míse, néjak se udržela.. Gacktdík*

9 Ginger poison Ginger poison | 23. října 2009 v 15:46 | Reagovat

Mana.
Mana a chudaci Dir en grey, ti to vzdycky odskacou nejvic *nastavajici maminka Shinya by mohl vypravet*

10 TSal TSal | 23. října 2009 v 15:48 | Reagovat

Tak vám nevím, jestli je dobře, když jediné fanfiction, které čtu, jsou ty zdejší.... XDDD

11 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 23. října 2009 v 16:07 | Reagovat

Mila Scope,

ano kruta podpasovka,uznavame. Ale co bychom pro vyznavace Gazetaku neudelaly :D
____________

Mila LyndaLyndaaa,

ne povidka se zel pokracovani nedockala - a musime uprimne rict,ze nas to docela mrzi - zejmena Aoiho tajemna poznamka o tom,ze Reita musi byt v noci hodne dobry.Nedalo nam spat,v CEM by mel byt dobry,kdyz dojdou dva obavane klany DEG a D'R...

Soudime, ze byt porad nahy a ...pripraven k akci je asi poznavaci znameni upira.Neni to poprve,co jsme na to natrefily.
______________

Mila Nexie,

Manu a Kya sneseme.Jaksi to dava smysl,kdyz mame v sobe hodne svaraku a presuneme se do yaoilandu.

Ale Mana a Miyavi ne.Tohle fakt ne.
_____________

Mila Kana, mila Anitha, mila Kaarle S. a mila SierraAyumi,

nevime, skutecne nevime CO mate proti mezinarodnim obavanym klanum? Vzdyt se to opravdu tak hezky rymuje!
____________

Mila Ginger poison,

Shinya vzkazuje,ze se mu mas snazit vyhybat. Asi to bude mit co delat se slovnim spojenim nastavajici maminka.
____________

Mila TSal,

je to zajiste Tve nejlepsi rozhodnuti,cist ff-ka na bestIARi. My tady totiz mame jen ty nejvetsi klenoty svetove literatury.Byla bys o hodne ochuzena,kdybys je necetla :D

Mame Vas rady,damy!

Vase Bestie

12 Strašidlo Strašidlo | 23. října 2009 v 20:34 | Reagovat

Strašidýlko zpytuje svědomí za to, že hlasovalo pro drahoušky, ale bylo to myšleno jako osobní útok vůči Gacktovi... *skleslý pohled*
*po přečtení pár řádků pookřeje*
Modrá róba s velkým R na hrudi... Jsem jediný tvor zde, komu se při tom vybavil typický Weasleyovský svetr? *kouká kolem sebe*

Mocný mezinárodní klan Dir en grey... *snaží se kašláním zamaskovat záchvat smíchu* Nebylo tento skvost náhodou umístěn v kolonce "Parodie"? A klan D'espairsRay - raději se zdržím komentáře.

Myslelo jsem, že tesáky měli šavlozubí tygři... upíři měli odjakživě špičáky, alespoň ti, co se s nimi znám je mají...

LEŽ JAKO MAGNUM! *po přečtení vyprsklo pivo a muselo obetřít monitor, a hned po tom si to dalo jako status na áj sí kjů*

Gackto-sama, bohužel, mezi j-rockery příbuzné nemám... *pohlédne na tři duchy* No, i když, jak se to vezme...

Na závěr děkuji Bestiím za poskytnutou první pomoc v odstavci, kde se (opět! *hysterický pláč*) ocitl Mana v takové pozici, v jaké se tam ocitl...

13 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 24. října 2009 v 9:16 | Reagovat

Mile Strasidelko,

budiz Ti odpusteno - melos´ dobry umysel *aneb rypani do Gackta je tady mlcky schvaleno*.

Ron Weasly: 2  Superman: 9

Zel,neverilo bys, kolik podobnych skvostu je myslenych naprosto vazne a autori nechapou,co u ctenaru vyvolava takovy zachvat smichu.Opet se nam potvrdilo,ze nejlepsi parodie je neplanovana parodie.

...lepsi byt Gaze upirem a mit tesaky jako clenem klanu DEG a mit delohu...

*Gackt,chladne: nekdo si tady dela Közi z meho Magnumu.Ze ja povolam do utoku svou holubi letku...*

Ted si zas my zpytujeme svedomi za to,ze Mana-sama je tady porad pronasledovan bud tehotenstvim aneb ztratou venecku.Pohledame nejakou hezkou fic,kde Mana konecne projevi sve prednosti.

Se strasidlackou uctou,

Bestie

14 Veve Veve | 24. října 2009 v 23:14 | Reagovat

Chudák Miyavi. Ale jak se říká, na každého jednou dojde.
Také mě zaráží, jak jsou vždycky všichni nazí a v... pohotovosti. A jak se ti jejich milenci vůbec nemusí snažit, aby je do té... pohotovosti dostali. Jo, kdyby to tak bylo i ve skutečnosti, že:D Ale třeba ti upíři (nebo někteří j-rockeři) mají tu erekci předplacenou a ona se dostaví vždycky, když jenom pohlédnou na nahého chlapa.
Mimochodem: ff, kde Mana konecně projeví své přednosti? To jako, že ukáže svou pohotovost? A ne, já nejsem tak perverzní, ale mám pocit, že o ničem jiném ty autorky ani nepíšou. Že je ani tak nezajímá povaha, nějaký pořádný děj nebo pointa, jako spíš to, ať jsou připraveni kdykoli kdykoli několikrát přefiknout. (a pardon za ty výrazy).

15 Sia Sia | 24. října 2009 v 23:22 | Reagovat

Jej nevím proč, ale udivuje mě, jak pořád dělají z Mana-samy ubohé božátko, chudinku největší, kterou každý zbouchne a nebo mu zlomí srdce. O.o Jsem snad jediná kdo v něm vidí potvoru, která je schopná někoho rozsekat? XD *natáhne se po vínu* A Kai, proč z něho vždycky dělaj naprostou trubku a párujou ho s Miyavim? XD Nějak to nechápu, jak můžou lidi někoho takle škatulkovat podle nějakého dojmu nebo nevím čeho XDD Nebyla by ve ff-kách věčí sranda, kdyby Mana-sama byla ta bestie, co zbouchla Kya a odkopla ho? XDD
PS: Jsem občas zchizofrení, většinou podle nálady, tak až budu tvrdit, že Mana-sam je křehká bytost, tak si toho moc nevšímejte ^^;

16 Tereya-san Tereya-san | Web | 27. října 2009 v 14:23 | Reagovat

[11]: Abych řekla pravdu tak se hlásím k fanouškům GazettE... ale tohle... Bylo...divné? Ne skutečně se omlouvám za použité výrazy...

17 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 27. října 2009 v 15:12 | Reagovat

Mila Tereya-san,

mame za to,ze zaden fanousek by nesnesl podobnou povidku o "te jeho kapele" - protoze tahle povidka byla nejen divna, ona byla naprosto desiva a spatna. Zejmena je-li nekdo vyznavac Gazetaku, musi ho u tyto povidky bolet srdce.

Nejsme na Gazetaky nijak extra zatizene *kdyz,jen hudebne*, ale opravdu nam jich tady bylo lito.

S pozdravem,

Bestie

18 Tereya-san Tereya-san | Web | 27. října 2009 v 15:41 | Reagovat

[17]: Ho! Vy jste to řekly! Děsiva a špatná... Jsem se bala, že byste mě za to zabily... a nechtěla jsem se dotknout autorky/autora....

Neříkám, že jsem nikdy FF na GazettE nečetla... ale tohle... je moc...

19 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 27. října 2009 v 15:52 | Reagovat

Mila Tereya-san,

tak ted si nas skvele rozsemala: my tady zasadne propadujeme ty nejvetsi hruzy a desy,co najdeme ve fandomech. Je smutna pravda,ze kopa lidi neumi psat,ale za nic si to nepripusti a bude se hrdit svym "dilem". Mame rady fanfiction a mame rady dobre fanfiction: a proto bojujeme proti tem spatnym tady.

bestIAR je misto,kde se kouse :D tady nejsme hodnoucke a nebojime se dotknout necich citu *zejmena je-li autorka Americanka a proto nehrozi,ze se prijde s placem tazat,proc ji nemame rady...*

A nikoho nezabijeme za jeho nazor.Kazdy nazor je dobry.Spatny je jen ten,kdo zadny nema.

B.

20 Tereya-san Tereya-san | Web | 28. října 2009 v 14:26 | Reagovat

[19]: Máme tady společnou věc: Taky mám ráda fanfiction, a taky dobré.... Jinak myslím, že ty Vaše "hrůzy" jsou vlastně skvělé... U poloviny toho co jsem tu četla jsme se dusila smíchy...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama