Shinya (Dir en grey)

8. října 2009 v 11:33 | bestIAR |  DESPERATE J-STARS

Dámy a pánové,

je načase, abychom zas oživily naši stajlingovou poradnu a přiblížily vám styl dalšího z j-rockerů, který stojí za to, abyste jej všichni kopírovali.

I když tenhle případ bude poGacktech zapeklitý a náročný. Bestie se vám totiž rozhodly představit někoho, ke komu už léta vzhlíží se zbožnou úctou, která je navíc kořeněna upřímným obdivem, hlubokou láskou, těžkou oddaností a - upozorňujeme - také nekritickým obdivem.

Následující stvoření není za každých okolností dáma jako Mana-sama. Následující stvoření má v rodním listu údajně napsáno M jako male. Bestie ale ono stvoření uctívají jako Nejnádhernější a Nejvyšší bytost neboli Pátý Element, protože v sobě záhadným a pro Bestie nepochopitelným způsobem spájí mužský i ženský prvek v dokonalé harmonii a rovnováze.

Dámy a pánové, je čas, abychom se odvážily popsat legendu jménem Shinya.


*30 minut se nic neděje, páč Bestie zamilovaně zírají na nádherného bubeníka, který pro jistotu vytáhne paličky, kdyby zas musel před Bestiemi chránit svou počestnost*

*osazenstvo mučírny si netrpělivě odkašle a Kyo s Gacktem ochotně vylijou na Bestie kýbl ledové vody*

Aha…20 zaručených rad jak vypadat skvěle jako Shinya, i když nejste Shinya.

*Dir en grey (loajálně): Nemožné…*


Rada č.1
Buďte…Shinya. Jak řekli pánové…je to nemožné.


Rada č.2
Buďte hubení. Založte Kult kosťofilů. Čas od času dovolte, aby svět uzřel vaše kliční kosti nebo zápěstní kůstky.

Extra tip pro sadisty: čas od času se natáhněte nebo pootočte tak, aby se vám vyhrnulo tričko kousíček nahoru a odhalilo kousíííííííček vašeho bříška.

Dokážete si představit, jak to bude vaše fanynky přivádět na práh šílenství?


Rada č.3
Víme, co jsme vám radily u stylu Hizaky a Mana. Že máte být mužem, co předstírá, že je žena, co předstírá, že je mužem, který předstírá, že je žena…

Zapomeňte na to. Buďte obojí. Psychicky i fyzicky. Ne, nemluvíme o potřebě vystrkovat na svět čakry k obdivu, Gackte. Nemusíte být technicky vzato hermafrodit. Prostě…když se vám chce, vypadejte jako překrásná žena…


…a když se vám chce, vypadejte jako překrásný muž...


…a když máte obzvláště sadistickou náladu, vypadejte jako něco, co může být překrásná žena... ale klidně to může být i překrásný muž.Pořád pamatujte na jediné: vy nejste hermafrodit. Vy jste NEJVYŠŠÍ BYTOST.


Rada č.4
Že už nejste visual? A co jako? Kdo říkal, že balerínky, dámská trička, minisukně, podvazky, podpatky, kabelky, mejkap a kožešinka jsou jen pro dámy? Když se VÁM chce, budete nosit, co se VÁM líbí! Když se cítíte na oční stíny a mejkap, budete je mít! Co hůř...budete jako žena vypadat líp než jakákoliv jiná žena. V minisukni budete mít nohy, jaké žádná z nás nemá.

…a my vám odpustíme. A jak rády…


Rada č.5
Hodilo by se k vám piano. Zdůrazňovalo by vaši křehkost a vznešenost. Máte dlouhé, jemné prsty, které si o piano žádají. Jenže vy si vyberte bicí. Proč?

Protože by to do vás nikdo neřekl. Vypadáte křehce a jemně, že vás i větříček přelomí vejpůl. POZOR: noste zásadně trička s krátkým rukávem nebo tílka, co odhalí vaše svaly. Do bicích mlaťte tak, že ty namakané nebo lehce obézně působící bubeníky jiných kapel dovedete k psychiatrovi, se kterým budou řešit otázku JAK a KDE? Jak to dokážete a kde se to ve vás bere? Na zoufalou otázku se jen nesměle usmějte a špitněte, že to vůbec, ale vůbec není těžké…


Rada č.6
Když začínáte jako bubeník, poohlédněte se po tom nejlepším učiteli. Dobrá, Kami vás už žel nic naučit nemůže...*Bestie s úctou pohlédnou na ducha Kamiho, který si lehce nostalgicky povzdechne a jde hledat milé Strashidlo*

Yoshiki JE skvělá volba. Učte se. Ale od počátku si nenápadně a s neskutečnou tvrdohlavostí prosazujte prvky vlastního stylu, který časem vypilujte k dokonalosti. Yoshiki vás hodně naučí - VY ALE NEJSTE YOSHIKI ČÍSLO DVĚ. A nikdy ani nechtějte být.

Vy víte, co ve vás je. Brzy to poznají i jiní.


Rada č.7
Milujte své bicí. Čas od času se vám za ně jistě vkradou otravní kolegové z kapely a budou se snažit předstírat, že jsou téměř tak dobrí jako vy. Sledujte je s lehce pohrdavým výrazem, čas od času důrazně zívněte aby jste jim naznačili, že na VÁS nikdo nemá. Ve skutečnosti je ale pozorně a se zatajeným dychem sledujte jestli vaší lásce nijak neublíží.


Rada č.8
Jednu věc od Yoshikiho přece jen odkoukejte: snahu o ovládnutí světa. Zatímco Yoshiki se ale snaží ovládnout svět pomocí kašmírových šálů a plyšáků, vy se snažte vybudovat impérium bicích.

Někdo sbírá známky, někdo hrníčky…a vy sbírejte bicí. Vaše bicí bude potřebovat svůj vlastní kamion. Na podiu si z něj kolem sebe vybudujte pevnost úctyhodných rozměrů. Nikdo nepochopí, jak se vám podaří udeřit vždy na to správné místo.

Když se vás budou v rozhovorech ptát na "váš slavný gigantický set bicích" a tajemství vašeho úspěchu, stydlivě špitněte, že to vůbec není těžké na něčem takovém hrát…a s lítostí dodejte, že váš drumset ještě ani zdaleka není tak velký, jak byste si přáli. Když musíte s kapelou vystupovat na menším podiu a tedy nechat pár svých milovaných kousků bokem, aby jste se tam vůbec vešli… *Dir en grey zdraví Prahu*…zmiňte se o tom v nejbližším rozhovoru se slzami v očích.


Rada č.9
Vypadejte jako křehká panenka. A nenápadně si to každý den zamiřte do posilovny. Najměte si osobního trenéra. Vypracujte si svaly, které budou tak jemné, že vaše paže budou pořád působit jemně a křehce jako ruce dívky. Když vám ale někdo poleze pod kůži nebo na nervy, váš ocelový stisk kolem jeho hrdla ho jistě přesvědčí, aby táhl jinam.

Vaše svaly a vaše mysl jsou jako skála. Když se zatnete, nic vámi nehne. Ano, máte v kapele někoho, komu říkáte leader - vůdce. Je to hodný člověk a vy jste taky hodný člověk, a proto mu nechcete brát iluze. Vy a vaši kolegové…a leader-san sám taky ví, kdo je skutečným vůdcem.

Buďte šedou eminencí. Nechtějte být v popředí protože na výsluní pálí slunce. Zvolte si stín, nevysušuje tolik vaši pokožku a vlasy. Krom toho tam máte víc místa.


Rada č.10
Jak jsme se už zmiňovaly v případě kolegu Kaie: proč bicí? Protože

1. na rozdíl od vašich kolegů si celý koncík v pohodě odsedíte
2. za vaše bicí se dá leccos ukrýt…třeba zrcátko…aby jste si mohli ověřit, kdykoliv se vám zachce, že jste pořád ten nejkrásnější


3. jaká to náhoda, že členové vaší kapely mají pořád na podiu ty samé pozice. Jaká to náhoda, že zrovínka před vámi je druhý kytarista. Jaká to náhoda, že je to tentýž kytarista, co vás před několika lety balil. Jaká to náhoda, že druhý kytarista má hezký zadeček.

Ehm, ehm…


Rada č.11
Když už jsme u toho…Díky vašemu ne docela jednoznačnému vzhledu (cosi bude lidem říkat, že jste muž…nikdo si tím ale nebude tak celkem jistý páč svlíkaní trička je vám na rozdíl od vašeho vokalisty cizí…žel) se do vás zamilují jak ženy, tak muži (čím víc, tím líp, pamatujte na to). Mají smůlu. Nikoho si nepouštějte k tělu.


Rada č.12
Milujte zvířata, jako správný j-rocker z kapely, co hraje něco mezi rockem a metalem si pořiďte čivavku *Bestie z vlastní zkušenosti vědí, že čivava je občas větší zabiják než pitbull*…a pak ještě jednu…a nějaké ty rybky…a želvičky…a kočičku…a morčátko… *a milence, nadějně se zaculí Bestie a málem dostanou do zubů*

Když vás kolega z kapely upozorní, že technicky vzato jsou i lidé zvířata, lehce šokovaně se nad tím zamyslete a pak se pokuste oblíbit si i lidi.


Rada č.13
Jakže to bylo? Před několika lety vás váš kolega prudce balil páč si myslel, že jste dívka. Uvědomte se, že každá j-rock fanynka je v podstatě yaoistka. Tato informace, kterou váš kolega sám bezelstně rozšiřuje po světe vám zabezpečí příliv dalších fans.

Co je ještě rafinovanější: nikdy se k této informaci nevyjadřujte - ani souhlasně ani zamítavě. Víte jak to bude vaše fanynky přivádět na práh šílenství?

Když se cítíte být extra sadisticky naladěný, na nenápadné sondování kolem této informace se jen jemně usmějte. Vaše fanynky bezpečně porazí.Rada č.14
Fanservis je věčně živý! Dobrá: možná se vaši kolegové po sebe už neplazí *jaká to škoda…* a netulíte se k sobě na fotoshootech. Je dobré mít po ruce kolegu z kapely - vy víte, kterého máme na mysli - který si to k vám na koncíku čas od času zamíří a bude hrát jenom pro vás.

Víte, jak to bude vaše fanynky přivádět na práh šílenství? Aha, víte…a vám se to líbí. Jste totiž malá sadistická bestijka.

Bestie vám to plně schvalují. (…hlavně nezapomínejte čas od času šmírovat zadek vašeho kolegy, když bude zrovna zaujatý flirtingem s publikem).


Rada č.15
Obecně si budujte pověst nesmělého, tichého a stydlivého stvoření. Moc toho nenamluvte. Víte, jak to bude vaše fanynky přivádět na práh šílenství, když jednou promluvíte a oni zjistí, že i VY máte hlas?

Aha, víte…Vy jste totiž obecně mnohem chytřejší, než si někteří lidi myslí. Vás ale baví nechat je v bláhové nevědomosti. Jste malá bestijka, došlo nám.


Rada č.16
...ale zas nebuďte žádná křehotinka, co jde spát se slepicemi: jste přeci j-rocker! Upište se do kultu Milovníků pravdy, jenž se skrývá ve sklínce (vína…piva…whisky…). Nestyďte se zdřímnout si s hlavou na stolu, když se cítíte při hledání té pravdy unaveni. Jistě je to tak namáhavá činnost!


Rada č.17
No dobrá: udělali jste obrovský ústupek a trpíte kolem sebe LIDI. Ještěže máte tak silnou osobnost a dokážete se s jejích existencí vyrovnat. Čas od času jim přesto zdrhněte a vychutnávejte si svou samotu. Když vám to po vaší přítomnosti toužící kolegové překazí a budou žádat, ať se jim taky věnujete…odtrpte si to. A pak se nešťastně vyžalujte na oficiálním blogu, že vás nikdo nemá rád a nechce vás nechat samotného…


Rada č.18
Mějte osobitý smysl pro humor. Něco mezi suchým anglickým a dobře kořeněnou ironií. Nejlepší by bylo, kdyby se váš humor (ne)nápadně podobal humoru jistého kolegy z kapely. Vy víte, kterého máme na mysli. Čas od času to spolu rozjeďte na oficiálním blogu kapely: nahrávejte si a dobře se bavte na narážkách, kterým budete rozumět jen vy dva.

Víte, jak to bude vaše fanynky přivádět na práh šílenství? Aha, víte...


Rada č.19
Na veřejnosti se moc neculte. Ne že byste neměli hezké zoubky, to ne...prostě se neculte. Je to vaše taktika. Když máte ale pocit, že vaše fanynky už dávno neměly záchvat kawaismu, udělejte podpásovku a věnujte jim nádherný úsměv a zoubky ukažte.

Víte, jak to bude vaše fanynky přivádět na práh šílenství? Aha, víte...


Rada č.20
Nechávejte si všechno pro sebe. ICQ, quip, miranda, skype, twitter - na to hezky zapomeňte. Taky se nesvěřujte ani kámošům. Buďte tajemní jako Gackt když přijde řeč na silikon.

Na všechny otázky odpovídejte větama "průměř je v pohodě" nebo "nevím". Předstírejte amnezii pokaždé, když se vás někdo zeptá na váš osobní život: věta "už si nevzpomínám" se vám jistě hodí. Když vás ale krutí novináři přece jen nutí odpovídat na jejich nestydaté otázky ohledně lásky a sexu, zeptejte se - nejlíp jich - jak na tyto otázky odpověděl váš kolega (vy víte, kterého máme na mysli...) a souhlaste s ním ve všech bodech.

NO DOBRÁ: i VY musíte dělat ústupky. Slibte svým fanynkám, že až vám bude třicet, prozradíte světu všechna vaše tajemství. Když nadejde ten den, prozraďte chtivé ženské populaci jakou máte přezdívku v kapele ("Skořice") a slibte jim, že až vám bude čtyřicet, opět jim toho o sobě spoustu navykládáte.

Víte, jak to bude vaše fanynky přivádět na práh šílenství? Víte... Jste přeci malá sadistická bestijka.


NA ZÁVĚR ÚPLNĚ SUPERSPECIÁLNÍ RADA:

Celý život se učte od těch nejlepších. Nejlepších ve všem. Ale nikdy si neosvojte jejich styl. Buďte sám sebou. A buďte jeden z nejlepších ve svém oboru. Jednoho dne vaši fans zjistí, že jste někde vyhrábli tajemství stárnutí (ČEHO???) do zralé, ale pořád nadpozemsky věčné krásy. Nebudou z toho moci usnout ještě hodně dlouho. Ať vás to těší. Jste přeci bestijka.


...
...


Co jsme vám tím chtěly říct? Shinyu můžete uctívat...nebo ne. Nechceme po vás abyste ho milovali.

MY CHCEME SHINYU JENOM PRO SEBE.

A teď nás omluvte. Musíme napsat pár anonymních zamilovaných psaníček. Tento týden jich Shinya od nás dostal jenom 879. Jistě si myslí, že ho už nemáme rády...


Vaše Bestie
 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 vulpes Zerda vulpes Zerda | 8. října 2009 v 12:38 | Reagovat

Shinya-sama...
*uctive se klani*

2 fleur delacour fleur delacour | 8. října 2009 v 12:55 | Reagovat

Mysiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......

3 Sierra Ayumi Sierra Ayumi | Web | 8. října 2009 v 14:54 | Reagovat

já nevím xD Shin mi přijde jako docela milej člověk :DD *chápte to jako urážku na Yoshiho konto xDD*

No ale kdo by pŕec nechtěl být pékná ženská, žejo xD

4 Nexie Nexie | Web | 8. října 2009 v 15:44 | Reagovat

Hm, tak z prveho komentara zase nic nebude :D

5 Nexie Nexie | Web | 8. října 2009 v 16:05 | Reagovat

Bestie si mozu Shinyu pokojne nechat pre seba, Nexie staci ten Mana, aj ked sa onho so Strashidelkom obcas asi budu musiet podelit ^^

6 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 8. října 2009 v 16:39 | Reagovat

Shi-chan *přiblblý úsměv*

A pokud chcete být jako Shinya, nezapomeňte s tím jistým druhým kytaristou na malé Shinyátka *najednou ji někdo majzne kladivem po hlavě* Už mlčím..

7 scope scope | Web | 8. října 2009 v 19:58 | Reagovat

*zasekla se po tísící zakřičení NÁDHERNÝ*
Shinya. Princezna. Ale muž. Vím, že patří jistému kytaristovi. Ale ono se tak krásně na něj kouká...
Kůstky a kostičky, kůže a světlé vlásky...
*když zmerčila zmíněného kytaristu, mizí*

8 Strašidlo Strašidlo | 8. října 2009 v 20:28 | Reagovat

*přiťukne si s Kamim a obrátí do sebe na ex skleničku koňaku* *zamlaská a obrátí se na ex bubeníka Malice Mizer* No, pivo to není, ale netvrdím, že máš špatný vkus...
*Kami s úsměvem přikývne a dolije Strašidlu plnou sklenici*
No, co se týče milého Shi-chana *odněkud se ozve zavrčení*, tak jsem stejného názoru jako ostatní členové, a to že Shinya je nenapodobitelný.
*ozve se další, tentokrát zuřivější, zavrčení a Kami pohotově přiskočí, aby ochránil nebohé Strašidlo před náletem holubů, keří nesli větev obrovských rozměrů*
A ano, i vy Gackte a Yoshiki, jste nenapodobitelní! *dodá hlasitě Strašidlo, holubi se otočí a odnesou větev zase pryč*

Pravda. Něco takového nelze napodobit, snad leda v béčkovém americkém hororu... *zamumlá Kami a dál se spolu se Strašidlem věnuje lahvi koňaku*

9 LyndaLyndaaa LyndaLyndaaa | E-mail | Web | 8. října 2009 v 23:42 | Reagovat

Neskrývám, že osobně nadržuji nejmenovanému kytaristovi...a to, že ho tak balil mně rozpaluje ještě víc!
Bože!!Víc infa!!!
Balí ho pořád?!!?!
(ten záchvat yaoi fangirlismu se vám jenom zdá!)

10 Kana Kana | E-mail | 9. října 2009 v 15:01 | Reagovat

Shin..... Shinyaaaa *o* *tot reakcia po precitani nazvu clanku xD*
nyaa dokonala bytost...tie kosticky ♥
ach kebyste vedeli ako dlho mi trvalo, kym som sa dostala az na koniec clanku xD kedze nad kazdou fotkou som stravila minimalne 10 minut xD
ale ta veta "my chceme shinyu jenom pro sebe" sa mi nepaci T.T Kana mala sluubene, ze ak by bicik Bestii-sama zlomil Shinyovo odhodlanie branit sa, tak sa moze pridat! :D to si len tak vyhovorit nedam xP

11 Niky Niky | Web | 11. října 2009 v 18:54 | Reagovat

proklate moc rad do toho se asi netrefim aaaa nejsem nejvyssi bytost xD

12 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 12. října 2009 v 10:52 | Reagovat

Mile damy,

ANOANOANOANOANO! Shin-chan je ze vsech nejkrasnejsi - - - *laskavy & nezny usmev od Nejvysii Bystosti* - - - svobodna maminka rudovlasych Dieousatek a blondatych Shinyatek! *Shinya si odkasle a rozhodnym krokem zamiri k Bestiim*
___________

Mila LyndaLyndaaa,

ciste subjektivne si myslime...ze by jim to spolu sakra sluselo.Ale jinak...jsou o typicti j-rockeri:naznaky...naznaky...SLIBNE naznkay...
___________

Mila Kana,

Bestie chteji Shinyu jenom pro sebe ale ochotne se z dalsimi fanatiky podeli ;D
___________

Mila Niky,

taky se o to bez uspechu snazime tak...5 let.A porad nic...

Mame Vas rady,damy! A taky mame rady Shinyu!

Vase Bestie

13 Adomir Adomir | E-mail | Web | 25. června 2012 v 16:35 | Reagovat

Tady je to velmi zajímavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama