Shakespeare by brečel štěstím aneb Exkluzivní přepis soukromné korespodence jedné Bestie s Autorkou legendárního male-pregu a její suitou drahoušků

28. října 2009 v 18:15 | bestIAR - Isobel |  ABNORMÁLNĚ BESTIÁLNÍ POKEC

"Z čistě odborného hlediska mě lidská hloupost fascinuje."

Isobel


Vážení a drazí,

jelikož se male-pregem prokousáváme už nějaký ten týden, nejednou jsme tady vedli diskuse a dohady o Autorce povídky (dále AP), které tento klenot světové literatury
stvořila.

Tři Bestie si myslí, že snad vám následující řádky pomohou dotvořit obraz o psychickém stavu této výjimečně hloupé nadané mladé dámy, které letos Nobelova cena za literaturu zajisté utekla jen omylem.
Místo: někde ve fandomu Dir en grey. Autorčiny drahouškové se předhání v superlativech na adresu povídky.

Isobel zatím jen vykukuje ze své nory a pozorně monitoruje komentáře.


Autorka povídky (dále AP): …jste takové zlatíčka, že mě podporujete! Mám teď hodně těžké období a nevím, jak dál s touto povídkou.


*UKONČIT! UKONČIT! zařvou j-rockeři nadějně*

*TICHO TADY, rázně je umlčí Isobel*


Fenklab autorky (dále FA): BOŽE! NE! Hlavně nepřestávej!


*j-rockeři a perverzní yaoistka Isobel se u tyto věty začnou podezřele chlámat*


AP (dělá drahoty a snaží se ukrýt spokojený úsměv): Když já nevííííííím. Nějak se mi ta povídka nezdá být dost dobrá.

*Isobel švihne bičem sama po sobě, ať drží hubu a neřekne, co si o té povídce myslí*


FA: CO BLÁZNÍŠ??? Ta povídka je absolutně skvělá! Co skvělá - famózní! LEGENDÁRNÍ!

*Isobel (pro sebe): To tedy ano. Na bestIARi se jí každý j-fanoušek děsí.*


AP (hluboký povzdech): Když ono je to tak těžké! Já jsem se nějak zamotala a teď nevím, jak dál. Je tam příliš mnoho vztahů -

* - a těhotných mužů, pomyslí si Isobel se strachy, že jich bude ještě víc a vytáhne do boje*


Isobel: Já bych navrhovala, abys nenechala otěhotnít každého muže, co ti přijde pod ruku. Přeci jen věřím, že alespoň jeden z nich musí mít dostatek rozumu a vědět, že z kondomů se nedělají balonky. Co tak vynechat dojímavou GazettE bokovku a nenutit Reitu, co touží po dítěti, ale nemůže ho mít, aby nutil svého milence, aby se vyspal s dalším milencem Reitova nejlepšího kámoše - mimořádně potentního to mladíka - a otěhotněl. Prostě…nech to plavat. Soustřeď se na to, co Ti jde a piš.

*Isobel přijímá bečku piva od vděčných Gazeťáků a ignoruje ZRAAAAADCEEEEE od DEG a Many*


AP: JÁ TO VĚDĚLA, ŽE SE OZVEŠ!!! VŽDYCKY JSI MĚ NENÁVIDĚLA A ŽÁRLILA JSI NA MŮJ TALENT!!!


Isobel (píše rychleji než myslí): Na co, prosím?


AP: NA MŮJ TALENT!!! NESNESEŠ, ŽE JÁ UMÍM PSÁT A TY NE!!!


Isobel: Nesnesu hodně věcí, pravda…ale tohle mě zrovna netrápilo.


Autorčin drahoušek číslo 2 (dále AD2): Tak řekni konečně otevřeně, co ti na té povídce vadí!

Isobel *Aoi jí úslužně natočí pivo, Reita a Uruha kolem ní mávají vějířkem, Ruki leští monitor lap topu a Kai se na Isobel kaiovsky culí* : Čím začít…dobrá. V této části mě vytočilo, že Shinya se chová jako absolutní idiot a Die je snad největší idiot ze všech.

Tohle bylo na mě trochu moc. Skutečně bych si přála, aby i přes očividní OOC-ness by si ty postavy měly zachovat alespoň špetku důstojnosti. Tvůj Shinya Diee využívá hodně mizerním způsobem jako terapii proti zlomenému srdci a pak se s ním rozejde jenom proto, že neví, co chce. Být na místě Diee, nakopu Shinyi zadek a doporučím mu svého cvokaře.

Jak jsem napsala: skousnu zuby a přežiju ten OOC-ness. Přežiju i to, že Mana svou dceru pojmenoval Kanon.

Co ale nedávám je ta blbost a ne-důstojnost, kterou svým postavám vnucuješ.


AP: Jako…já skutečně oceňuji tvůj komentář, ale musíš být tak brutálně upřímná?

*…a to ona ještě ani nezačala být upřímná nebo brutální, povzdechnou si tiše j-rockeři*

*Pata, Yoshiki a Sugi kroutí hlavou, že pravda, pravda: Isobel je beznadějný případ*


AD2: Souhlasím. Tohle bylo nelidské! Každý názor je dobrý, ale některé ne!

*Isobel a j-rockeři se zamyslí nad logikou poslední věty*


AD2: Je to konec konců jenom povídka. Nikomu neublíží, ne?


AP: No právě! Ona mne fakt nenávidí!


Isobel: Ubližuje mi tím, že uráží mou inteligenci. Ale to je můj názor. Pro autorku: není pravda, že tě nenávidím. Vždyť tě ani neznám.


AD2 (na AP): Já ti rozumím. Nevšímej si ji. Je to jenom komentář. My všichni tvou povídku milujeme. (…) Je to tvá povídka, tak piš, jako chceš: já taky ignoruji názory lidí kolem, když píšu.


AD2 (na Isobel): Je to jenom fikce! Neuráží ničí důstojnost nebo inteligenci. Zejména, když jí někdo nemá.


Isobel: Svatá pravda: když někdo nemá potřebnou inteligenci, aby poznal kvality této povídky, nemá ho co urazit.


AP (na AD2): Víš, někdy si představuji, že DEG si vygooglí tuto povídku. Chtěla bych vidět, jako by se tvářili! Jistě by se smáli! *představuje si Shinyu s bříškem:awwww, tak kawaiiii!*


AD2: Jo, smáli by se. Už je přeci o nich i yaoi manga, tak co. Jsou na yaoi zvyklí.

*Isobel (přísně na šokované diráče): Jakápak yaoi manga, pánové? Vy něco tajíte???*


AP (na Isobel): Jsi tak zlá!

*Isobel (zatváří se potěšeně)*


Isobel: Možná. Jenže mám za to, že tahle povídka je provokace. Chtělas vědět, co mi vadí? Vem si ten hovor po telefonu: Die a Shinya se chovají jako idioti, i když jsou ve svých teenagerských letech. Ani jedna postava mi nepřijde zajímavá nebo dobře napsaná: Die je slaboch jen proto, že si myslíš, že tak vypadá hodný a laskavý muž. Ujišťuji tě, že nikdo a především žádný muž by nereagoval jako on.

Co se Shinyi týče, teď mi přijde jenom jako mrcha, co každého využívá.

A abych se konečně dopracovala k jádru jabka: je to povídka. Jenže když ji napíšeš špatně, ztratíš čtenáře. Už jen tím, jako je podceňuješ. Chápeš: známe DEG. Máme je rády. Nemyslíme si o nich, že jsou padlí na hlavu nebo konstantně nadrženi. Jenže když je jeden pak vidí tak OOC, má chuť někoho zabít.


AP: A proč mi to do prdele všechno říkáš?

Isobel: Protože jsi sama napsala, že chceš, aby ti lidé řekli, co si o té povídce myslí. Cituji: i když se vám nelíbí, napište, co se vám nelíbí, ať vím. Tak jsem to udělala. Jestli ti to vadí, tak příště napiš, že chceš slyšet jen úžasné a skvělé komentáře a máš po problému.


AP: Dobrá, dobrá: ano, chci slyšet příjemné komentáře. Občas je i upřímný komentář v pohodě, ale ty ne - jsi tak brutální. Už mou povídku nekomentuj!


…na tomto místě by se mohlo zdát, že je rozhovor u konce. Ve skutečnosti se možná dostal k té zajímavější části (čtěte: drama alarm aktivován) neb se zjevil Autorčin Drahoušek číslo 1 a přečetl si, o čem se dámy bavily…


AD1: Pro svatého Gackta! *nemá slov nad některými komentáři* LIDI! Uvědomte si, že tohle je fanfiction! Když nemáte rádi fanfiction, NEČTETE JI! >_<
Takže pak nemusíte remcat nad ztrátou své důstojnosti nebo inteligence!

FA (nadšeně): Anoooooooooooooooooooo!!!!!

*Isobel AD1 kdysi považovala ze inteligentní a vtipnou dívku, se kterou nejednou vedla zajímavé yaoistické i zeměpisní diskuse. Krom toho se s AD1 zná už téměř 4 roky a do éry male-pregu spolu skvěle vycházely*


Isobel (na AD1): Zdravím tě. Myslela jsem, že se známe už dlouho na to, abys mi tohle dokázala říct přímo a do mého koment boxu.

Ještě jednou a v bleděmodrém: já vím, že je to "jen" fanfiction. (…) Jenže tahle část mě opravdu namíchla. Tak jsem vyjádřila vlastní názor. Od toho jsou tady komentáře, domnívám se. A autorka si o ně sama řekla. Akorát neřekla, že chce slyšet jen ty hezké věci.


AD1 (myslí na cca 4 roky online přátelství a taky Isobel něco dluží): Já nemyslela tebe. Spíš jsem to říkala obecně, protože to není poprvé, co se lidi vztekají nad tak nepodstatnými věcmi.

Isobel: Pokud mě IM neobelhává, jsem tady jediná, co zanechala negativní komentář a řekla něco o urážení důstojnosti. Takže mě pořád lehce mrzí, že mi to nedokážeš říct přímo.


AD1: Já se tě nechtěla dotknout T_T


Isobel (pobaveně): Jsem silná mrcha. Lidi mi říkají horší věci.

Anonymní komentář, jenž má shodou náhod tu stejnou IP adresu jako AD1 (na Isobel): Mrcha! Drž hubu, když nevíš, o čem mluvíš!


AP (na AD1): Moment. Ty jí znáš?


AD1 (po téměř 4 letech nekonečných chatů na téma Skandinávie, fanfiction, knihy, čaj, studium a hudba): Trochu. Moc ne.


AD1 (na AP): Nevšímej si to, zlatíčko. Píšeš skvěle povídky. Štve mě, že když napíšeš povídku o sexu, kde to stříká po všech zdech a tak, lidé ti nadšeně píšou, jak se jim líbila. Ale když napíšeš dobrou povídku, dostaneš jen jediný pozitivní komentář.


Isobel: …a jak to souvisí s tématem?

Anonymní komentář, jenž má shodou náhod tu stejnou IP adresu jako AD1 (na Isobel):
DRŽ HUBU!

AD1 (na Isobel): Stejně nejsi k AP spravedlivá. Kdybys byla, ocenila bys, že tady nikdo nikoho neznásilní ani nezabije.


Isobel (má pocit, že ji Gackt spí na vedení): …prosím?


Anonymní komentář, jenž má shodou náhod tu stejnou IP adresu jako AD1 (na Isobel):
COPAK SPÍŠ NEBO CO? NEROZUMÍŠ ANGLIČTINĚ? CO TADY VůBEC DĚLÁŠ? VYPADNI! KRÁVO!


AD1: No, jednou jsi říkala, že nesnášíš deathficy, znásilnění, vraždy a podobně. Tak mě zaráží, že se vztekáš nad nějakou nepodstatní důstojností čtenáře a ignoruješ fakt, že tady jsou skutečné a hluboké city!


Isobel: …kde? Kde jsou ty hluboké a skutečné city? Co se kvality a chybějící inteligence týče, je pro mě tato povídka stejně špatná jako kdyby to byl deathfic, kde Shinya znásilní Dieovu mrtvolu, usekne jí hlavu a pak z lebky bude jíst čokoládové kuličky s mlíkem.

Anonymní komentář, jenž má shodou náhod tu stejnou IP adresu jako AD1 (na Isobel):
Perverzní děvko! Jdi se léčit!


AD1: NE! Občas nějaké to znásilnění, když je to tomu druhému pak líto a odprosí a je něžný a skutečně toho lituje - to mám v povídkách docela ráda.

Ale jinak násilí a hrubost jakéhokoliv charakteru odmítám! Jsem laskavý a milý člověk.


­­*Isobel šáhne Houseovi do kapsy saka a vytáhne Vicodine. V duchu se začne modlit ke Gacktovi, ať ji dá sílu nevyvraždit fandom dřív, než autorka dopíše slavný male-preg. Bestiální čtenáři by jistě ronili slzy, kdyby ten skvost nedočetli do konce.*


Isobel: Nějak pomalu mi zapaluje: "…Občas nějaké to znásilnění, když je to tomu druhému pak líto a odprosí a je něžný a skutečně toho lituje…" ?


AD1: No ano: všichni si přeci zasloužíme druhou šanci, ne?


FA (nadšeně): Aaaaaanooooooooooo!


Isobel (zapálí si mentální cigárko): Ne.


AP (na Isobel): Jsi bezcitná mrcha bez kousíčku srdce!


Isobel: Nepopírám. Ale mozek mi naštěstí nikdy nechyběl.


Autorčin Drahoušek 3 (dál AD3): Nahlásím tě adminům, že začínáš drama!


Admin (vetře se do diskuse): Ano, tu (Ízy) znám. Má blbý zvyk být v nesprávný čas na nesprávném místě.


FA (nadějně si mne packy): A - ?


Admin: A nic.


FA (v těžkém šoku): Vždyť začíná drama!


Admin: Já tady vidím jenom diskusi.


Admin (na Isobel): A hele: naše známa mě právě škrtla ze svého f-listu. A půlka diskutujících taky.


Isobel (zkontroluje si f-list, kde se jí to hezky vyklidilo): Taky tak.


Admin (na Isobel): No ne. 5 anonymních vzkazů, co mají shodou okolností stejnou IP jako 5 drahoušků, co si mě právě škrtlo.


Isobel (spočítá si anonymní vzkazy) (na slečnu admin): Já mám třicet jedna.


Admin (na Isobel): Ts ts ts, být na citlivé autory a jejich drahoušky tak protivná! I když: šokuje mě, že jí fan club přibývá stejnou rychlostí, jako muži v jejich povídkách těhotní.


Isobel: To víš: v tomhle mizerném světě potřebujeme každý kousíček lásky a pravých, hlubokých a nefalšovaných citů…třeba dávkovat v kapkách male-pregu.


Admin: Já klidně budu nemocná dál. Těhotenství - zejména mužské - mě neláká. Jistě mám na něj alergii jako na penicilin.


Isobel *zamává slečně admin na rozloučenou*


Isobel (na Autorčina Drahouška č. 1): Můžu se tě na něco zeptat?


AD1: Klidně. Víš, že nemám co tajit.


Isobel: Proč má 19 z 31 anonymních vzkazů v mém boxu stejnou IP jako ty?


AD1: *hodí se do modu offline*


....

*Bestijce Ágnes, která měla doposud zkušenosti jen s tou lepší stránkou LJ-světa, se udělá špatně, povzdychne si a jde urychleně ožírat sušený ananas, aby jí trochu stoupla hladina cukru v krvi*


*Isobel (s účastí na chudáka Ágnes): To víš. Když tě párkrát vykopnou z komunity za mnohem menší drama, které jsi údajně vyvolala...zvykneš si.


*Isobel (zapřemýšlí): Třeba dostaneš banán alias ban na tři dny za to, že požádáš mod-a, aby si netahal do nové komunity staré hříchy ze staré komunity, která kvůli nim zanikla.

Nebo vytkneš mod-ovi, že místo toho, aby drama mírnil nebo uhasil ještě přilévá olej do ohně.*


*chudák Ágnes je pořád lehce nazelenalá*


*Isobel (kajícně): Dobrá, LJ není tak špatný. Možná měla pravdu admin: mám holt blbý zvyk být v blbý čas na blbém místě a prostě jsem urýpaná mrcha, no.*


*j-rockeři (s převelikým zájmem): A co je nutno udělat, aby dostal j-rocker banán na bestIAR?*


*Bestie (sladce): Myslíte doživotný ban v podobě zákazu vycházení z bestIARe do reálního světa? Tak ten vám s radostí udělujeme hned teď...*
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nexie Nexie | Web | 28. října 2009 v 18:45 | Reagovat

NYA!

2 Nexie Nexie | Web | 28. října 2009 v 18:48 | Reagovat

Kto by si pomyslel, ze Nexie zahlasuje PRAVE za poslednu moznost? >:)
*lesti hlaven brokovnice a mieri nou na kazdeho, kto by sa SNAD rozhodol hlasovat za nieco ine*

A teraz si to ide precitat ^^

3 Strašidlo Strašidlo | 28. října 2009 v 18:56 | Reagovat

*u "AP: JÁ TO VĚDĚLA, ŽE SE OZVEŠ!!! VŽDYCKY JSI MĚ NENÁVIDĚLA A ŽÁRLILA JSI NA MŮJ TALENT!!!" vyprsklo pivo a málem umřelo smíchy*

4 Strašidlo Strašidlo | 28. října 2009 v 18:57 | Reagovat

Sakra! *dupne nožkou jako tříletý fakan* Proč jsem se ukvapilo s hlasováním? Takže, poopravuji svůj hlas ústně na poslední možnost...

5 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 28. října 2009 v 19:06 | Reagovat

Mila Nexie,

jsme rady,ze dohanis zameskane prvni komentare :D

Neuveritelne:Nexie hlasovala za posledni moznost? Zazraky se deji...
___________

Mile Srasidlo,

neboj,nekdy se blog pos....posklada a jde hlasnout i vickrat :D tak snad to dozenes.Krom toho verime,ze draha Kaarle S. ucini Strasidlu zadost da mus voj hlasesek :D

*nevinne* Copak: Tobe se nezda,ze by AP oplyvala talentem?

*Talentem lidi nasrat,zavrceli j-rockeri*

6 Nexie Nexie | Web | 28. října 2009 v 19:07 | Reagovat

*minut zbytocne municiu na nehmotne Strasidylko by bola blbost*
*okrem toho ho ma Nexie rada*

Takze.
Doteraz som si myslela, ze viem, KAM AZ vie zajst ludska blbost.........

BEREM VSETKO SPAT.... ludska blbost skutocne NEMA HRANICE.

Myslim ze k tomuto sa snad ani neda vyjadrit..............
Ale ano, vlastne da.
Tuto priatelka *pohladi brokovnicu* sa k tomu vyjadri velmi ochotne, a najlepsie AP medzi oci....

Kto sa prida?

*uzanlivo placne Isobel po chrbte*
Teda. Obdivujem tvoju zeleznu trpezlivost.
Mana-sama je zrejme dobry ucitel.
Nexie premysla ze ho poziada o doucovanie.

........ inak asi nevydrzi autorku do konca poviedky nezastrelit........

7 Ježek v mlze Ježek v mlze | 28. října 2009 v 19:19 | Reagovat

*jezek ma velkou chut pokarat analne  autorku toho skvostku na poli fanfiction-jablkem, aby na vlastni kuzi pocitila vsechny radosti M-PREGU a toho, co mu predchazi, ale protoze je jezek slusne zviratko, funic, navrhne toto: kyanid do mleka, a to jak pro autorku, tak i pro AD1*

8 Strašidlo Strašidlo | 28. října 2009 v 20:14 | Reagovat

Nejen pro AD1, milý Ježečku. AD2 a AD3 by také každá jednu kapsli snesly...

Nexie, jak už jsem se zmiňovalo: Dělejte s ní, co chcete, ale poslední ránu z milosti si zamlouvám pro sebe! *jakoby mimochodem leští revolver, kladivo a další pomůcky*

9 Scope Scope | 28. října 2009 v 20:30 | Reagovat

Chyběla i možnost - všechno to předcházející. Tak budu kamarádka a má to u mě Nex.
Je vidět, že LJ doopravdy zatím neznám, ani z povzdálí, protože tohle je... neuvěřitelné. Za vyžádanou upřímnost tohle? Tak když něco nechci neříkám si o to...
U Gackta, kam zmizela trocha slušnosti, skromnosti a zdravé sebekritiky ze zbytku světa?
*podívá se na blog a lekne se, že tohle vlastně je i tady doma*

10 Veve Veve | 28. října 2009 v 21:00 | Reagovat

"Žárlíš na mě a závidíš mi můj talent." Je klasické obvinění, kterého se ti dočká od všech těchto mladých a nadějných autorek a jejich fanklubu. Když už totiž neví co říct na tvé opozitní a většinou i normální a logické názory, tak se vytasí s tímhle. Protože proč jinak bys byla tak ošklivá a zlá na jejich úžasnou povídku? To, že tam mají naprosté nesmysly a naprosto nevysvětlené a logicky neobjasněné šílené jevy (jako například mužské těhotenství) je už nezajímá. Nejhorší je, že s někým takovým se prostě nedohádáš. On bude mít vždycky pravdu, on jediný sežral moudrost světa a ostatní mu nesahají ani po kotníky. Ale po zkušenostech s Alienem už mě pár takových slečen ani nepřekvapí.

11 modrá tužka modrá tužka | 28. října 2009 v 21:55 | Reagovat

... a tahle generace bude jednou řídit ekonomiku a chod světa? pro gackta! lidstvo je ztraceno!

12 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 28. října 2009 v 22:13 | Reagovat

Mila Nexie,

uznavame,i my jsme zahnany do kouta a ptame se,jestli tohle jeste neco prekona.Nejsme si jiste,chceme-li to zjistit.

Brokovnice se vzdycky hodi.Blbych lidi je ve fandomu dost.
____________

Mily Jezecek v mlze,

protoze NEJSME hodne a NEJSME pacifistky,my jsme za to hablicko v rektalni oblasti.U autorky navic zadame o nasledovni: kukurice - 4 ks,hrusky - 4 ks, banan - 1 ks a ANANAS - 10ks.
_____________

Mila Scope,

Vyzadana uprimnost? Slecna sama rekla: "Každý názor je dobrý, ale některé ne!"
Tohle neni jen o LJ.Tohle je v kazdem fandomu bez ohledu na statni nebo mezinarodni prislusnost.A nekteri lide nikdy nevedeli,co je zdrava sebakritika nebo slusnost.Zel,asi je to ani Bestie nenauci.
_________________

Mila Veve,

proc neobratit vsechno tou lepsi strankou nahoru? Pripustit si,ze muj talent mozna neni tak zarivy a dechberouci,jako me hodni rodice celou dobu ujistovali? Ale no tak - radeji si zachranit ego a obvinit druhe ze zavisti.

Nejvic nas rozciluje alibisticke "tohle je prece fikce! Tady je mozne vsechno!" Mame za to,ze nepises-li fikce o magii typu Harry Potter,i fikce ma sve hranice,za ktere ani Gackt nebo Voldemort nesmi *dobra,Gackte: VY ANO!*
_______________

Mila modrá tužka,

kdyby jen ekonomiku...ale zejmena ten chod sveta nas desi.Uz ted je to dost spatne,tak co pak...

Mame Vas moc rady,damy...nebo i pan,jeden nikdy nevi :D

Vase Bestie

13 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 28. října 2009 v 22:43 | Reagovat

Mé kroky jsou tak předvídatelné? :D Jistě, že hlasuji za Strašidlo, ale slib mi, že mi necháš alespoň prst, na kterém si vybiji svůj vztek. *přemýšlí, že ho obalí do látky a udělá si z něj improvizované woodoo* A bulvu oční, prosím.

14 TSal TSal | 28. října 2009 v 22:59 | Reagovat

Ty debaty miluji, udělat z blbce ještě většího blbce pomocí jeho vlastních zbraní. No není tenhle svět krásný, když jsme mrchy? XD
Ale fanklubu se musí nechat, že je stejně odhodlaný jako ten Gacktův. Jen doufejte, že na vás jednou nevyrazí s pochodněmi XD

15 Veve Veve | 28. října 2009 v 23:00 | Reagovat

No jo, když ono je ego a pocit vlastní důležitosti lepší, než přiznat vlastní chybu.
Upřímně, já taky nemám ráda, když mě někdo kritizuje. Nebo když mám přiznat, že něco dělám špatně. Ale zase si říkám, že to přežiju, zatnu zuby, začervenám se a podruhé to udělám líp.
A to je to, ony nechápou, že i když je to fikce, tak to musí mít nějakou logiku, nápad, pointu. A ona i ta magie má svoje hranice. Ve chvíli, kdy nějaká MS vymyslí kouzlo, kterým smete Voldyho spolu se všemi stejdy Smrtijedy, tak si člověk pomyslí "Potěš koště, to je zase výtvor."

16 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 28. října 2009 v 23:04 | Reagovat

Mila Kaarle S.,

to vis: kdo rozmlouva se Strasidlem u baru a ma tak hezke nozky *mrk mrk* ...toho ocni bulvy jsou citatelne jako Gacktova Gacktosutra.
___________

Mila TSal,

kdosi jednou rekl: hodne divky se dostanou do nebe. Ty spatne mrchy se dostanou vsude jinde.

Ctime tu zasadu.

*piluji si drapy* Kym je dotycna admin v tamte komunite,nebojime se ani naheho Gackta. To je ojedinely poklad mezi adminy...a tise nam nadrzuje.

Gackt s nama,damy...

Vase Bestie

17 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 28. října 2009 v 23:51 | Reagovat

*prvně se zarazí, co jí na tom příjde povědomého, a pak jí to dojde* Děkuji :D
No jsem na rozpacích - být přirovnáván ke Gacktosutře to je zajisté *"KOMPLIMENT!" důrazně zakročí Gackt.* Když myslíte..

18 Aki Aki | 29. října 2009 v 0:01 | Reagovat

Tak tohle okomentovat musím xD
Sice jsem zde velmy "oblíbenou" povídku nečetla celou *má slabé srdce* , ale menší osobní názor jsem si udělala i z úryvků, které mé oko mělo tu smůlu spatřit. Mám pocit, jako kdyby to snad psala nějaká třináctiletá dívčina. A myslím, že až/jestli jednou dospěje a přečte si, co psala, bude se celkem stydět.
Ale teď vážně: Opravdu jí závidím její talent! *mluví o jiné autorce*
Mimochodem, mohu poprosit o pozvánku na vaše masakrovací představení? Ráda bych vám zatleskala. xD

19 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 29. října 2009 v 0:10 | Reagovat

Mila Kaarle S.,

Buh ma svatou pravdu: vse,co jenom okrajem odkazuje na jeho Bozskost je jenom komplimentozni! *chtelo by to omrknout Bozi nohy,jak na tom ó Veliky Buh je...- NE, Boze, spodni pradlo si svlekat nemusite!!!*

Ocni bulvy. Budou to ty ocni bulvy...

*jdou si nalit dalsi martini*
_________________

Mila Aki,

skoda-preskoda,ze Tve srdce je slabe:prislas o hodne perel a skvostu,ktere zajiste budou strasit CZ-SK fandomem jeste leta.

*zamyslene* Kdyz je nekomu 18 a napise male-preg...KDY bude dospely a kdy se bude stydet za to,co napsal?

...ten talent lezt lidem na nervy? Ano, my taky.

Hodnych lidi se vsude mnoho vejde, pravily Bestie a pridaly dalsi zidle na vely Masakr u bestialniho doupete,kdyz je vasi obeti autor male-pregu.

Rukou a kudel, macet, brokovnic nebo injekci neni nikdy dost!

S uctou,

masakristicky naladene Bestie

20 AkiJo! AkiJo! | Web | 29. října 2009 v 0:21 | Reagovat

OT: "...darovat ji jako vánoční dárek Gregorymu a dovolit mu,ať s ní provádí různé pokusy" .. proč jsem četla Gacktovi?? Nebylo by to brutálnější? :]]

21 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 29. října 2009 v 0:28 | Reagovat

Mila AkiJo!,

prekvapive: v tomhle pripade ma Gregory  navic. OVSEM pokud si Gackt navlece ty sve leopardi spodarky....to bychom hodne zvazovaly, co je horsi.

*Gackt, neni pochyb*

Tve zamyslene Bestie

22 Amy Amy | Web | 29. října 2009 v 8:53 | Reagovat

Nějak mi tu chybí možnosti předhodit Gacktovi......... Chuděrka Isobel - jen řekla svůj názor a oni jsou nan ni zlí:D:)

23 Sierra Ayumi Sierra Ayumi | Web | 29. října 2009 v 11:24 | Reagovat

no, autorka má rozhodné smysl pro humor :DD AD1 taky xDD

24 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 29. října 2009 v 11:42 | Reagovat

Mila Amy,

moznost predhodit Gacktovi jsme vynechaly,protoze ackoliv je to neuveritelne,ó Preveliky Gackt se v te povidce nevyskytuje a tudiz nema duvod byt na autorku nelaskavy a kruty jako treba Mana-sama.

Sve nazory se lidem nerikaji - nekteri je pak maji problem vydychat :D
__________________

Mila Sierra Ayumi,

smysl pro humor ma.Zejmena pro parodii sebe sama, vsimly jsme si :D

Mame Vas rady,damy!

Vase Bestie

25 Nexie Nexie | Web | 29. října 2009 v 11:42 | Reagovat

*diva sa na svoju brokovnicu*
*na devat hlasov v ankete*
*na brokovnicu*
*na devat hlasov v ankete*
'Jee, ze by to fakt zabralo?'

[19]: Drahe Bestijky.
Kedze hovorime o AP, vsetkych nam je zrejme uz davno jasne, ze jej mentalnu dospelost moze odklepnut iba sam ó Svaty Dindy............... a vsetci vieme ako to s nim byva.

26 Scope Scope | 29. října 2009 v 13:43 | Reagovat

Proč vlastně ale v anketě nemají místo Gazeťáci?
(to spodní prádlo vlastně patří Bohovi, a tak ho tu výjimečně nehledám...)

27 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 29. října 2009 v 13:50 | Reagovat

Scope,

*Bestie se ohledly kolem,jestli Gazetaci hraji ozivuji svuj gazerock,co jeste neni dead a nevsimaji si je*...protoze Gazetaci jsou tady jenom male mile rybky a ne milovane zraloky a stiky jako jini panove...

*polkly* Spodni pradlo...i ty tanga,i ta podprsenka? A nam se hned zdalo,ze nic z toho neni nase...

*Bestie si predstavi Gackta v plne polni a hruzou nedoji obed*

28 DasHobbit DasHobbit | Web | 29. října 2009 v 14:50 | Reagovat

[26]: Gazeťáci sú doma u nás, Scope.
Keď to už nemôžu vydržať, zalezú k Bestiím. (naivne si mysliac, že nevieme kde sú a že si po nich neprídeme)

29 Neadirian Neadirian | Web | 29. října 2009 v 16:55 | Reagovat

teda, máš opravdu trpělivost. O_O já už bych rozbila notebook nebo skočila z okna.

30 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 29. října 2009 v 16:58 | Reagovat

Mila Neadirian,

musim se priznat,ze me to stalo pet jahodovych lizatek,ktere jsem sezrala malem i s obelam. Jenze tenhle rozhovor proste musel byt zachycen pro dobro naseho blogu - at lide vi,co je muze ve fandomu potkat.

Isobel

31 Hiroko Hiroko | 29. října 2009 v 18:52 | Reagovat

*polkla* a já měla za to, že já jsem ten debil, co si všechno moc bere a jeho poslední buňka myslí na prasárny.. Uhuu, ne nejsem to já, ale zajímalo by mě kolik buněk má ta slečna její fanklub..možná jednu, ale dohromady... Jak může někdo fandit něčemu takovému tímhle tím způsobem..!! Progacta, cožpak nevidí jak Mana trpí, jak chudáci všichni trpí a vůbec...*dýýýýchat..dýchat* Nexieee, brokovnice je MÁLO!!...A až půjdeš vraždit, dej mi vědět, tu ženskou (ha,ha..:D) klidně uškrtím na krajkované podprdě...Nebo tangách samotného Ó Gackta...
A jinak, tohle nebylo brutální, oproti vraždě, která brutální rozhodně bude... *cení zuby*

32 LyndaLyndaaa LyndaLyndaaa | E-mail | Web | 30. října 2009 v 20:06 | Reagovat

*představuje si Shinyu s bříškem:awwww, tak kawaiiii!*
=> *zvrací do krbu*

*u yaoi mangy si poprskala monitor*

Vážně talentovaná autorka i zbytek jejího fandomu.Kolik, že jí je?12?

33 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 30. října 2009 v 20:13 | Reagovat

Mila LyndaLyndaaa,

autorce je 18, AD1 24, AD2 23, AD3 a 4 maji kolem 18 a 20.Smutne,ano.

Kawaii je jedine,kdyz jej nakresli Sia :D Jinak nikdy.

*ale tu yaoi mangu bychom rady vlastnily*

S uctou,

Bestie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama