Jak se vyspořádat s negativním komentářem pod vaším článkem

27. října 2009 v 19:30 | bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro |  BLOGHYZ 4EWA

Drahouškové naši!

Znáte to: tak se najednou kolem druhé hodiny ranní probudíte ve své postýlce, vedle vás žáden nahý j-rocker (Sugiharo, my vás opravdu čekaly!) a vy si najednou uvědomíte, že vás honí mlsná.

Někdo otevře lednici. Někdo se bude snažit zaspat dál.

Bestie se natáhnou po lap-top a jdou si do divokých vod internetu něco ulovit.

Když jsme tak brouzdaly v těch studených a divokých vodách internetu, přišly jsme na to, že mnoho z těch mladých adeptů na Nobelovu cenu za blogging NEVÍ, že tyto vody jsou sice vzrušující a plné nebezpečných spodních proudů, které se pro neznalé, naivní nováčky i dobromyslné lidišqi ( = neBestie) mohou stát osudné.


Jedným z takových zákeřných spodních proudů je NEGATIVNÍ KOMENTÁŘ POD VAŠÍM ČLÁNKEM.

Jste-li Bestie, máte to snadné: když se vám někdo nebo něco nelíbí, rozcupujete ho nebo to na cucky a hodíte do Gacktova megazavazadla se spodním prádlem.

Jenže co když to štěstí nemáte a jste zatím hodná bytůstka? Ano - Gackt vás láká být bestijkou a slibuje svůj Magnum a kdovíco ještě - jenže vy nechcete být urýpaná jízlivá mrcha. Vy jste hodní. ZATÍM.

A tak si přijdete po radu k Bestiím. Ty vás vždycky ochotně vyslechnou a pak podají pomocnou pařátu.

Teď vás naučí jak na ty negativní nechuťárny pod vaším článečkem.

Prvním a základním krokem je uvědomit si s jakým typem negativní komentovací virózy máte do činění. Když spolehlivě identifikujete virus, co se vám snaží zkazit náladu a dobrý pocit ze sebe sama, můžete jej jednoduše zlikvidovat na základě našeho manuálu.Viróza typu Z1K1 aneb Zakomplexovaná Kačenka


Znáte ji. Četli jste její lístečky snad stokrát - akorát ne na blogu o dží-rocku ale v Bravíčku nebo TopDívce. Vzpomínáte si?


"Milé Bravíčko/ milá TopDívko! Jsem tak nešťastná/ Nenávidím sousedovic Aničku, protože má větší prsa než já a proto po ní můj Pepíček čučí! Pokaždé, když jí potkám, směji se z její gigantické hrudě. Ale pořád cítím, že to není docela ono. Poraďte mi!"


Bestie pro vás toto dojímavé psaníčko lehce modifikovaly:


"Milé Bestie! Jsem tak nešťastná! Nenávidím všechny ty odporné blogy o j-rocku nebo co to je! Kradou mi čtenáře a snižují návštěvnost - a přitom mám tak nádherný bloghýz o Miley Cyrus nebo Ashley Tisdale! Zrovínka dnes jsem uveřejnila 15 článků o tom, jak Miley a Ashley nakupují - a nemám ani jediný komentář! Na můj blog se tento týden přišlo podívat jen 12 lidí.

Pokaždé, když na takový hnusný blog o tom hnusném j-rocku narazím, nechám tam komentář o tom jak mají HNUSNÝ DESIGN! Ale pořád cítím, že to není docela ono. Poraďte mi!"


Už jí poznáváte? Výborně.Jak na ni: Máte více možností:


1.) Kačenky obvykle nechají v komentáři svou webovou adresu - rátají s tím, že se budete chtít podívat, kdože si myslí, že vaše jsou větší než její = zvýší se jí návštěvnost.

Udělejte to. Ano, ten útok růžové a dokonale přeslazené atmosféry i s blikajícími animovanými zvířátky budete muset protrpět. Děláte to pro dobro věci!

Neserte se s ní. Nahlaste ji adminům s tím, že její blog pravděpodobně porušuje podmínky užívání.


2.) oplácejte stejné stejným: vlezte jí pod nejnovější článek a pod změněným nickem jí zanechte ošklivý, štiplavý a bestiálně jízlivý komentář.

POZOR: V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ALE NEZAPOMEŇTE ODSTRANIT Z POLE "WEB" SVOU WEBOVOU ADRESU! Ať se Káča nedoví, kdože ji to má tak rád…


3.) Jistě máte kopu milovaných SBének, co by pro vás i Gacktovi do postele skočili! Okamžitě se s nimi po ajsku (=ICQ) nebo FB-éčka zkontaktujte a požádejte je o pomoc! Společně se vrhněte na Káčin blog a udělejte jí tam masakr jako z Kill Bill-a. Dodatečně Káču nahlaste adminům s tím, že pravděpodobně porušuje podmínky užívání.Typ Z1K2 aneb Metamorfóza Chameleónovitá


Ani tenhle typ virózy není nějak smrtelný. Spíš vás podobně jako Kačenka pobaví - protože ji znáte. Zjistí-li Metamorfóza, že je u vás na blogu zatím sama, je odvážná a podivuje se, co že je na tom j-rockerovi (nad kterým vy zbožně slintáte) tak sexy a výjimečné.

Ovšem dorazí-li k vám Metamorfóza později a uvidí-li před sebou pár nadšených komentářů, neodváží se přiznat barvu, že onoho j-rockera vidí poprvé a/anebo jí až dosuď nijak nezaujal. Bleskově si vygooglí, o kohože to jde a pak se přidá k nadšeným komentářům jako jeho velká fan a drahoušek…


…a vy se doma v pelíšku chechtáte, protože se marně snažíte zapomenout na ani ne tak starou vzpomínku:

Metamorfóza je chodící sbírka vtipů: nejenže se vás před měsícem u fotky (pro ni do té doby neznámého j-rockera) ptala, kdo to má jakože být a jestli je populární alespoň trošičku jako GazettE) - a pak na ni najednou natrefíte u soutěže, ve které je možné vyhrát cédlo dotyčného j-rockera (nějakým omylem ho jeho sexy boky - pardon, KROKY - zavedly do Čechlandu na koncík.

Nestačíte se divit, pak si dojdete pro brýle nebo čočky a nakonec požádáte mladšího sourozence, aby vám pro jistotu přečetl její nadšený komentář:

"ALE JISTĚ ŽE HO MILUJI A JISTĚŽE HO ZNÁM - POSLOUCHÁM HO PŘECE JIŽ LÉTA

(Bestie vyrátaly, že začala v poslední třídě mateřské školky: zatímco její kamarádi stavěly hrad z písečku, ona trsala na j-hitech)

A MILUJI HO ÚPLNĚ - ALE ÚPLNĚ NEJVÍC! ZMĚNIL MI ŽIVOT, DONUTIL MĚ ZVÁŽIT SVÉ HODNOTY A HLUBOCE SE ZAMYSLET NAD POMÍJIVOSTÍ KRÁSY A ŽIVOTA."

(…ne, nevíme, proč použila Caps Lock.)Jak na ni: I tady možností víc…podle toho, jak velmi vás Metamorfóza pobaví.

Když vás pobaví míň, postačí když se spojíte se svýma věrnýma na Twittru, ICQ-čku, Mirandě nebo FB-čku a napíšete si navzájem, co si o tom myslíte. Nezapomeňte si z Metamorfózy dělat Közi!


Když vás ale pobaví extrémně jako u popsaného komentáře…buďte bestie. Ano, navštěvujete kurzy na bestIARi už nějaký ten měsíc a neodolali jste šarmu Gacktova magnumu. Z malé mršky jste se pod školením laskavých Bestií stali VELKOU MRŠKOU ( k titulu Extrémně Megavelké Mrchy (jako jsme my) zatím jenom zbožně vzhlížíte.)

  1. Uveřejněte na svém blogýzku článek o tom, jak vás trápí, že Alzheimer postihuje stále mladší generaci.
  2. Uveřejněte přepis prvního dotazu od Metamorfózy, kde se táže na identitu a jméno toho tajemného j-rockera, kterého očividně každý zná...jen ona ne.
  3. Uveřejněte přepis jejího komentáře, na který jste narazili u soutěže. Na vaší radost je Metamorfóza nejen vtipná ale i duševně poněkud méně chytrá: podepíše se pokaždé stejným nickem a ještě zanechá odkaz na vlastní blogýz.


V obouch případech pak ještě napište do bestIARe, že by to chtělo napsat článek na téma Kolik kategorií j-fans existuje.

Vy budete mít dobrou náladu a Bestie vás budou mít rády za horký tip.Typ Z1K3 aneb Studený psí čenich

Tenhle typ virózy se neyskytuje často, dokáže vám ale pěkně a rychle zkazit náladu.

Máte skvělý nápad: založíte si blog o dží-rocku a rozhodnete se tenhle skvost propagovat také mimo hranice Džapanlandu. Rozpošlete všem j-rock blogům, které najdete ve vyhledavači žádost o podporu: chcete požádat české Bravíčko, aby o vašich miláčcích napsalo hezký článek a ukázalo tak tomu neinteligentnímu zbytku populace, o co přichází.

Nervózně si koušete nehty a v duchu si malujete, jak budete zajisté již brzy trsat na megahity vašeho ajdola na diskotéce.

Jenže vaši snahu zchladí Studený psí čenich, jenž zahájí virovou nákazu: zeptá se vás, co u všech Gacktových ponožek znamená to hypertajemné vidual kej, které několikkrát vzpomínáte ve vašem dojímavém článku. Pak se vás drze zeptá, má-li to tajemné vidual co dělat s vidlama a jestli se snažíte propagovat j-rock i mezi zemědělci.

Pak je Studený psí čenich neuvěřitelně jízlivý a poznamená, že je sice hezké, že j-rock a vidual mylujete - ale že mít to tvrdé neznamená ve vašem případu žádnou výhru! (Marně se snažíte přijít na to, co tím ta mrcha myslí).

NEOPOVAŽTE SE TO KOMENTOVAT, GACKTE !!!!!


Jak na ni: Dělejte mrtvého brouka. Doslova: neprodleně smažte článek i s tím hnusným komentářem.

PAK napište nový článek a postěžujete si na to, že vaši snahu o propagaci j-rocku nikdo neocenil a že vás to hodně zklamalo. Proto si už nebudete dávat jak s j-rockem tak s konáním dobrých skutků žádnou námahu: lidi jsou nevděčné mrchy a neumí vaši snahu ocenit.

KDYŽ se Studený psí čenich ozve podruhé a navrhne, abyste situaci brali sportovně a s humorem a nehráli si na falešnou chudinku, kterou nikdo nemá rád (a zopákly si pravidla českého pravopysu - mynymálně vijmenovaná slova), doporučte mu aby držel hubu a šel do XXXe…


…a protože JSTE MYMOŘÁDNĚ NASRANÍ…


…SMAŽTE SVůJ BLOG.
Typ Z1K4 aneb Blogožravka nenažraná


I tento typ jste již jistě měli možnost potkat:jsou to ty mrchy (POZOR! Nemýlit s urýpanýma jízlivýma mrchama známými jako Bestie!) co nemají nic lepšího na práci než celý den trčet online a prolézat blogy. Jen tak, pro zábavu hledají, do čeho by mohly rýpnout.


Dle vlastnách slov se Blogožravky ve vodách dží-rocku pohybují "už nějaký ten měsíc" a pamatují si přesný čas a datum, kdy je dží-rock připravil o hudební nevinnost. Každému připomínají svůj dojímavý příběh, který se ke ztrátě hudební nevinnosti váže: krása Kyova hlasu jim pomohla překonat bolest ze ztráty křečka (dej mu hide žrádlo věčné!) nebo je D=OUT, Nightmare nebo GazettE vyléčili z rakoviny.

Blogožravky mají pocit, že krom kompletního dží-rocku sežraly také celou moudrost světa a nezapomenou to každému otřískat o hlavu. Budou kritizovat vše:


- Dir En Grey nebo Dir en Grey, X-Japan nebo X Japan, Ruki nebo Ruuki…

( "…žádám o okamžitou nápravu, jsem na to tak citlivá a jistě kvůli tomu dnes neusnu - už cítím, jak se začínám potit na patách jen když si na to vzpomenu!")


- album, které "přelomovým legendárním hysterickým - pardon, HISTORICKÝM - převratným a neopakovatelným způsobem" přeťalo kariéru vašeho drahouška vejpůl jako Uma Thurman baseballový míček

*j-rockeři slintají nad sexy Umou ve žlutém oblečku*


vy za až tak průlomové nepovažujete - nebo, nedejGackt! - je vám tenhle fakt upřímně ukradený a hudba se vám buď líbí nebo ne

("…jak prosím tě můžeš něco tak hloupého tvrdit? VŠICHNI (= my, co se v dží-rocku skutečně vyznáme, jsme tady už nějaký ten rok. Já jsem ve fandomu konkrétně od 13.6.2006, od 21:33 - pamatuji si to přesně protože mi tehdy umřel můj tarbíček Bublinka a já byla tak nešťastná a jen tak jsem brouzdala YouTubem, ať se nějak odreaguji. A pak přede mnou najednou byly Kyovy nahé břišní svaly a on po sobě plival krev a já jsem obejvila nový, hlubší smysl života.) POVAŽUJEME TOTO ALBUM ZA BOŽÍ! Málem jsem mu pomáhala na svět, když jej kapela v křečích rodila! O tomhle album se VŠICHNI vyslovily, že je průlomové a legendární - tak JE průlomové a legendární, a jestli to máš problém pochopit, pak by ses asi nad sebou měla zamyslet a jít si stahovat nějaký evropský popík a ne hudbu pro dospělé…")


- na vašem blogu o j-rocku se nevyskytuje mezi oblíbenýma žádná z legend jako třeba

Luna Sea (rozpadli se…),
X Japan (rozpadli se a někteří metamorfovali do průsvitné existence),
L´Arc-en-Ciel (vždyť jsou tak staří!)
nebo Dir en grey (bez komentáře).

Vy raději věnujete pozornost mladým a nadějným j-rockerům: jednak proto, že vám hudba legend nic neříká a hudba mladých a neklidných ano, jednak proto, protože…proč je mít u sebe na blogu a předstírat, že někoho máte rádi JEN proto, že je mrtvý

*hide, Kami a Jasmine (dotčeně): Ano?!*


nebo protože jeho fanbase je starší než Gackt sám?


("…nechápu…skutečně se divím, jak někdo může nemilovat X! Všichni jsme X! Milujeme X! X jsou alfa a omega celé hudební scény! Nikdo z těch mladých vizuálních papoušků by tady nebyl, kdyby tady nebyli X! Poslouchám X už tři sta let a teprve jejich hudba mi otevřela oči a naučila mě milovat j-rock! X TADY PROSTĚ MUSÍŠ MÍT - jinak nemáš blog o j-rocku!)


Jak na ni: Hlavně se s ní nesnažte diskutovat a pokusit se obhájit vaše stanovisko. Nikdy si nic nenechá vymluvit a bude pořád dokola používat ty samé argumenty. Vy byste jí tak poskytli jenom další žrádlo - a to nechcete. Tady pomůže jediné: vydesinfikovat ránu jednou a pro vždy tak, že odstraníte hnisající vřed: uvalte na její IP ban.
Typ Z1K5 aneb Vlk v kožíšku jehňátka

Jedná se o velice nebezpečný typ komentovatele. Nebezpečný je v tom, že mnohokrát až pozdě rozpoznáte, že ono sladké Jehňátko vám ve skutečnosti láme vazy.


Na první dojem je Jehňátko nevinné a sladké. Jenže brzy po jeho návštěvě cítíte, že ve vás jeho přítomnost zanechává zahořklou pachuť. Problém je v tom, že Jehňátko vám nikdy otevřeně nic ošklivé a nelaskavé neřekne.

Jehňátko je zákeřnější - uděluje na první pohled hodnotné rady, které by jistě přispěly ke záchraně lidstva, kdyby lidstvo jakž - takž mělo naději přežít obecně.


Po čase poznáte, že Jehňátko je úúúúúžasně hodňoučké…a vy ne. Jehňátko vám nenápadně naznačí, že jste povrchní, hloupí, necitlivý, arogantní, slepí…a podobně. Tajemně naznačí, že jedině ono ví, jak to ve světě kráčí: všichni nosíme na tváři masku a nejsme takovými, jací se zdáme být. Ale jen ono - Jehňátko - je vyvoleno, aby vidělo i pod ty tuny mejkapu a poznalo, že pod Dermacolem, L´Oreálem, Panténe ProV, Garnierem a podobně se ukrývá…

...člověk jako vy a ono.

*Bestie udělují Bestiální Nobelovu cenu za objev tisíciletí*Jak na ni: Léčení tohoto viru je překvapivě snadné. Musíte si uvědomit, že za vlka = bestii jste tady vy a ono je jen malé, sladké, křehké a bezmocné Jehňátko.

NEŽIJEME V POHÁDCE, kde na poslední chvíli jehňátko zachrání hodný myslivec, laskavý kolemjdoucí nebo víla kmotřička.

V reálu vlk jehňátko sežere. A vy jste realisté.

Postup je následovní:

1. Chyťte jehňátko. Nebude to problém, protože se objeví i samo. Jako rýma nebo chřipka.
2. Utrhněte mu hlavinku.
3. Sežerte to malé, sladké a bezbranné tělíčko
4. Máte po problému


...Tohle byl základní přehled nejčastějších negativních viróz, které vás na vašem blogýzku mohou potkat a na chvilinku znepříjemnit život. Naštěstí ale máte své Bestie, které by si pařátky zlámaly jenom aby vám dokázaly poradit.


Děkujeme za horký tip a na příště si přichystáme krátké expozé na téma KOLIK TYPů J-ROCK FANOUŠKů LIDSTVO ZNÁ.


Mějte se krásně podzimně!


Vaše umňoukané Bestie
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Arlena Arlena | Web | 27. října 2009 v 19:59 | Reagovat

HA! ARLENA JE PRVNÍ!

Ale, zpátky k tématu.

Není nic horšího, než lidé, kteří komentují článek, jako kdyby oni byli nejchytřejší na světě a vy jenom pablb, který ten článek napsal...

2 TSal TSal | 27. října 2009 v 20:02 | Reagovat

Pár Blogožravek nenažraných už jsem poznala a zajímavé, že skoro vždycky do mě vrtaly kvůli Xům -.- Já osobně je považuji za nejhorší virózu a pokud někdo vynalezne vakcínu, budu na něj celých 10 minut neuvěřitelně hodná, což je odměna, která na tomto světě nemá obdoby *devil smile*
Jinak likvidace Jehňátka mi přijde strašně roztomilá. Hned mám chuť si nějaké ulovit XD

3 Nexie Nexie | Web | 27. října 2009 v 20:06 | Reagovat

Pche...... *v mysli killuje Arlenu*

*jde si to cist*

Nya! :D:D

4 Strašidlo Strašidlo | 27. října 2009 v 20:10 | Reagovat

*udělá si hezkou zásobu screenů, aby nebylo překvapeno, kdyby si náhodou někdy založilo blog/web* Když nad tím tak přemýšlím...nemáte někdo po ruce nějaký exemplář jednoho z těchto virů? Čistě pro vědecké účely, pochopitelně... *to za ním vůbec není kotel s horkou vodou a o něj opřená mačeta*
*rozhlédne se a když zjistí, že ho nikdo nepozoruje, začne si mumlat* Já jim dám, virům ošklivým, strašit tam, kde už straším já, když mám "rýpavou"! *s maniakálním smíchem odběhne ještě pro motorovou pilu*

5 Nexie Nexie | Web | 27. října 2009 v 20:34 | Reagovat

*skrabe se na hlavince*
Minule do mna niekto rypal PRAVE koli spominanemu Dir en Grey/Dir En Grey :-|

Nexie sa prizna ze X nepozna (dobre... pozna nazov a par ex-clenov?) a X nepocuva :) A (doteraz, a dufajme ze sa to nezacne) ju za to nikto nekilleroval ^^

6 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 27. října 2009 v 20:35 | Reagovat

Mila Arelno,

vime,vime - zejmena,kdyz ta hodna duse doporuci "aby ses nad sebou zkusila zamyslet". Premyslet ale tak boli!
_______________

Mila TSal,

mame zato,ze Blogozravky a Jehnatka jsou nejrozsirenejsi a nejzakernejsi virozy.Nam osobne krev pije Jehnatko,co si hraje na svateho andilka a pak Ti bodne Gackta do zad.

Predstava hodne TSal nas zaujala natolik,ze zkusime vymyslet tu vakcinu.Ale zas...hodna TSal neni TSal :D
_______________

Mile Strasidlo,

svatou pravdu mas:strasit muzes jedine Ty a Gackto-sama.Spolu...i nezavisle na sobe :D

Exemplar by byl po ruce - zalezi,jestli se dnes stavi a jestli se ozve.Pak na Tebe pisknem a podelime se.

*zavyly nadsenim* A mas i rude vlasy a bryle a rikas si Grell???

Mame Vas rady,damy!

Vase umnoukane Bestie

7 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 27. října 2009 v 20:41 | Reagovat

Mila Nexie,

DeG, DEG, deg, Deg...neres. Jim je to sumafuk,tak proc by to Tebe melo trapit. Az se priste nekdo objevi, jednu mu vraz a je to.

Neboj,do X Te nikdo nebude nutit :D Poslouchej,co se Ti libi a nenech si nikym zkazit naladu!

8 Hiroko Hiroko | 27. října 2009 v 21:05 | Reagovat

Uch, upřímně Blogožravky...Ty bych asi sežrala..podobně jako s jehňátkem, nestnáším tyhle úzkoprsý bestie, sprominutím dámy, co si vidí jen na špičky bot..*vrčí* a jsou rády..
Já sice občas ráda rýpnu..*rozezní se andělské chóry* ,ale co člověk to názor..:)

9 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 27. října 2009 v 21:10 | Reagovat

Mila Hiroko,

byt bestii obcas neni na skodu,BESTIE elitni kategorie jsme tady ale jenom my! *cekaji,kdo si prijde hodit Gacktem*

Mit vlastni nazor je OK,tak vyjadrit ho a cas od casu *j-rockeri pobourene prostestuji,ze CO PROSIM?! JAK CAS OD CASU?!* si rypnout taky neni na spatne...ale buzerovat,hrat si na Jedinou_a_nekonecne_vychytralou JE.

Proste ta "obetavost" tech hodnych dusi,co se Ti snazi dokazat,ze TY mas spatny nazor a ONY ne nas XXXe.

Ale nekdo by bez toho asi neusnul...

Bestie

10 Scope Scope | 27. října 2009 v 21:30 | Reagovat

Smím si dovolit zakázat hody Gacktem? Přece jen, kdo má dost síly, aby ho zvedl? A nebránil by se?
Líbí se mi postup s jehňátkem. Připomíná mi to přípravu člověka po orčím způsobu, a to já ráda :D

11 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 27. října 2009 v 21:33 | Reagovat

Mila Scope,

pravdu mas: Gacktem muze hazet jen pravy a nahy drahousek - takze Ti ho laskave ponechame :D

Na Jehnatko nebyt nikdy hodna.Je jako plisen - pak se ho uz nikdy nezbavis.

Posli foto,jak hazis Gacktem :D

Tve Bestie

12 Akira Akira | E-mail | Web | 27. října 2009 v 21:50 | Reagovat

*Zjistila, že je vlastně děsně OUT, protože nemá na blogu Miley a Ashley, jak nakupují* Asi s nima udělám desing, nemůžu žít s vědomím, že nejsem "khůl" XD
Jak se ale zbavit někoho, kdo je napůl Blogožravka a napůl Jehňátko? Nejdřív ban a pak uhryznou hlavu? ^^

13 Hiroko Hiroko | 27. října 2009 v 21:54 | Reagovat

Lid jsou divní, a někteří jsou prostě ti normální...

14 Ježek v mlze Ježek v mlze | 27. října 2009 v 21:57 | Reagovat

*pobavene hryže jabličko* Vida-vida, touché, milé Bestie! Poznavam se mezi viry, Studený čumák se holt nezapře...

15 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 27. října 2009 v 21:59 | Reagovat

Mila Akira,

tak tak,si tezce out...aha,pak jsme zrejme out asi i my,kdyz poslouchame ten j-rock.Hm,zkusime to vyresit tak,ze tady dame fotesky j-rockeru,jak nakupuji - docela dobry kompromis.

Nejdriv utrhnout hlavu a pak dat ban,at nevidis,jak se Ti ta zdechlina rozklada pred ocima a pachne.

S pozdravem,

Bestie

16 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 27. října 2009 v 22:00 | Reagovat

Mily Jezek v mlze,

*chnapnou po jabku*

a to ani netusis,kolik kategorii splnujeme my :D Jsme mistrine v oboru mixovani a prelinani stylu!

Kousajic jabko,

Bestie

17 AkiJo! AkiJo! | Web | 28. října 2009 v 15:28 | Reagovat

Milé Bestie,
ještě jse zapomněly na dilema hide / Hide!!!!
Pamatuji se na dobu, kdy jsem se v začátcích poslouchání jeho tvorby dopustila osudové chyby - dodržujíc pravdila českého pravopisu!! [a teď schválně: hide bez hideho, nebo hide bez hidea? xP]

A mimochodem - být Dir en Grey nebo nebýt Dir En Grey? Jak je to správně? *chytá ji filoofická nálada*

18 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 28. října 2009 v 17:49 | Reagovat

Mila AkiJo!,

Tvuj dotaz jsme nasmerovaly tem nejpovolanejsim: primo diru gentlemanum,kteri si otevreli pivko,zapalili cigarka,chvili si neco kvakali pro sebe a pak se nejak vymackli,ze nej ze vseho je byt "diruangurey" a jestli by se pry nenasel nejaky Branik nebo jiny cesky skvost.

*zarvaly* Ooo,odpust nam,laskavy a jedinecny ó hide-sama! Zapomely jsme na di-ylema hyde-hide-Hide-Hyde!!! Za trest si zkouknem film Seth et Holth,at nam preveliky ó hide odpsti!

Hide-zlaticko vzakzuje,ze co se jeho skromne prusvitnosti tyce,bez hideho nebo hidea - to je mu to sumafuk,mas pry psat,jak Ti zobak narostl,neb on sam chyta krece,kdyz si vzpmene,jak se mu Bestie v casech davnominulych snazily vysvetlit pravidla ceskeho zklonovani.

Filosoficky a jazykovedne naladene

Bestie

19 Metiss Metiss | Web | 22. dubna 2010 v 22:51 | Reagovat

A komentáře jakého typu jsou v pořádku?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama