Jak se stát nejoblíbenějším člověkem ve fandomu a na fóru

15. října 2009 v 18:29 | bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro |  PORADNA

Dámy a pánové,

to, že se Bestie úspěšně infiltrovaly do vod českého dží-rocku (a polezeme vám s tím na nervy a polezeme…) je známá věc. Musíme uznat, že pobyt v těchto divokých vodách je velice zajímavý a hodně inspirativní (škoda, že žádná z nás nemá blízký vztah k psychologii, mohly jsme do našeho doupěte bestiálních neřestí a hrůz dotáhnout Sigmunda Freuda).

Je to pobyt inspirativní natolik, že konečně splníme přání jedné bestijky-čtenářky a hrdě prezentujeme další z našich bestiálně (ne)slavných manuálů. Tentokrát na téma

JAK SE STÁT NEJOBLÍBENĚJŠÍM ČLOVĚKEM VE FANDOMU A NA FÓRU


…vlastně, TÉMĚŘ nejoblíbenějším. Miláčkové a poklady všech jsme tady my!

*divoký, grogem a svařáčkem podmázlý smích*

*Hakuei (suše): Poklady. Jen do vás kopat a kopat…a máznout rýčem přes pařátu.*Na začátek malinko teorie:

Podle našeho návodu jste si vytvořili profil a za předpokladu, že jste se nechytli se správcem fóra nebo s adminem, v této době již úspěšně - - - otázka pro čtenáře = odborníky na český jazyk: co se dělá na fóru? Fóruje? Chatuje? Diskutuje?

*Kaoru (nasupeně neb Bestie obsadily JEHO podkrovní komůrku, kde s Kiritem nacvičují hmaty na kytaru): Otravuje? Zabíjí čas?*

- zkrátka, prsty vám úspěšně lítají nad klávesnicí.

JENŽE. Zatím o vás ví jen málo lidí. Spadáte totiž do kategorie běžný júzr = neznámy voják. Správcové nebo admini vás ignorují, Bestie si z vás nedělají Közi neb jste je ničím nezaujali… ano, máte pravdu: děs. Něco s tím třeba udělat. Vašim idolem ať se proto krom vašeho dží-miláčka stane júzr = Těžkej King.

Júzr = Těžkej King je uživatel - jméno, které je ve fandomu a na fóru legendou. Každá jeho hláška vede buď k tomu, že se okamžitě spustí hysterická reakce -

*Sugizo = hodná duše (přísně): Snad zajímavá, lehce ohnivá diskuse, ne?*

- nebo k tomu, že správci rupnou nervy a z fóra zmizí tak 200 příspěvků. Navíc, hlášky júzra = Těžkého Kinga se stávají tak legendární po celém fóru/fandomu…že je lidé citují u každé vhodné i nevhodné příležitosti. Ano - tohoto júzra každý rád vidí. Zejména správci vždy srdce plesá radostí, když zjistí, že je T.K. online.

Teď se jistě klepete nedočkavostí zjistit, co dělá Těžkého Kinga tak legendárním a jedinečným a téměř tak skvělým jako jsou Bestie.

*Yoshiki (chladně): Myslel jsem, že skvělý, jedinečný a legendární jsem tady já.*

*Gackt (rýp-rýp): Ty ani ne. Ale tvůj páteřní obratel ano.

*Shinya (nebezpečně klidně): Copak, Gackte? Mrzí tě, že Yo-sama má umělé něco, co ty ještě ne?*


Pravidlo č.1
PŘEZDÍVKA, děťátka. Přezdívka je ze všeho nejdůležitější! NE, KyovoKoťátko NENÍ dobře zvolené jméno.

Víte-že-mě-milujete ano.

Pokud vaše přezdívka v lidech vyvolá touhy a chutě…třeba nasypat vám do čaje jed na krysy…TREFILI JSTE SE.

*Kaoru, co právě podezřivě ochotně servíruje Bestiím šálek čaje se najednou zatváří provinile*


Pravidlo č.2
Ukažte všem lúzám, že vy jste něco jedinečného, skvělého a unikátního. Navštivte městskou knihovnu a prostudujte si klasické dílo z oboru filosofie (třeba Jak se stát novým Platónem o 10 krocích na 3 stránkách, vyšlo ve vydavetelství BestiaryBitches, 2009) a zvolte si na svůj profil klasický citát. Nám osobně se velice líbil ten ze stránky 1:

"Existuje pouze 10 typů lidí - ti, kteří rozumí návodu na použití klystíru a ti, kteří ten klystír možná polykají."


Pravidlo č.3
Pěstujte si sebevědomí! Jak? Jednoduše: o každé jiném účastníkovi fóra předpokládejte, že je

a) blbý
b) duševně poněkud méně čilý
c) ve věku od 10 do 19 a proto blbý a duševně poněkud méně čilý
d) narutard
e) jiného názoru, politické nebo sexuální orientace
f) puberťák
g) narozen s nevyvinutými orgány logiky a myšlení
h) ne tak bystrý, inteligentní, šarmantní, pohotoví, vtipný… jako vy.


Pravidlo č.4
Neztrácejte čas prázdnými žvásty o tom, byla-li tvorba vašeho dží-miláčka lepší PŘED vynalezením rtěnky a očních stínů nebo PO. Tam se ani Bestie nenažerou!

*Mana (ukáže si na rty, pak ukáže Bestiím prostředníček):…*

*Közi: To s tou rtěnkou je provokace!*

VY jste júzr = Těžkej King. Chcete, aby váš hlas bylo slyšet snad hlasitěji než Kyův řev…ehm, zpěv. Začněte se zviditelňovat!

*Bestie dojetím potahují, když vidí jak si Gackt usilovně dělá poznámky*

A jak se zviditelnit? Docela jednoduše!


Pravidlo č.5
Buďte příjemní a ukecaní jako j-rockeři po ránu. Šetřete svou klávesnici i svou slovní zásobu a pište odpovědi o maximálně 2 slovech…………………………………přičemž to druhé slovo MUSÍ být smajlík.

*j-rockeři (v pyžamku a se svařáčkem v ruce): Tak jako teď nás zajímá, kde máte ve slovech "kurPÍÍÍÍP, ráno!" toho smajlíka…*

Co je ještě rafinovanější: používejte ZKRATKY. Bestiím se velice osvědčily následující perly, které můžete bez obav použít v jakékoliv konverzaci na jakékoliv téma:

Nsvgb! - nauč se vyhledávat googlem, blbče

zg? - znáš google?

utnrog? - už ti někdo řekl o googlu?

PGTV! - použi google, ty vole!

Nechte si tyto hlášky u správce fóra patentovat. Používejte je tak často, jak je to jen možné: klidně i v několika odpovědích za sebou.

Když se vás někdo snaží naštvat a drze si dovolí použít jednu z vašich patentovaných perel ducha, chladně ho usaďte tajemným "pravidlem 34."

Když je někdo trapně vychytralý a vygoogli si, co to pravidlo 34 je…IGNORUJTE HO.


Pravidlo č.6
Buďte příjemní a sdílní jako Kyo, když se někdo snaží přinutit ho ke společenské konverzaci. Staňte se Guru tzv. Velkého N - základem vašeho slovníku ať se stanou slova:

NUDA
NEMASTNÝ NESLANÝ
NECHCI
NEMUSÍM
NEMÁM RÁD
NESNÁŠIM
NENÁVIDÍM


Pravidlo č.7
Dokažte, že jste silná osobnost, co má sílu vzdorovat davu: BUĎTE VŽDY V OPOZICI!

Nezáleží na tom proč. Ať je pro vás satisfakci, že jste PROTI, když jsou všichni ZA. Je to tak hezký pocit: vědět, že jste silná osobnost a máte sílu vzdorovat davu.

Pamatujte, že jste Guru Velkého N! Je něco bílé? Nesnášejte bílou a buďte černí! Co na tom, že na jiném fóru jste právě zuřivě obhajovali bílou jako novou červenou sezony? To bylo přece JINÉ fórum a šlo tam o zcela JINOU věc - a těmto záležitostem nikdo krom vás nemůže rozumět!


Pravidlo č.8
Snaží se nějaký trapný júzr = neznámý voják vetřít do vaší přízně a sdílí tentýž názor jako vy? NETOLERUJTE TO! Těžkej King jste tady vy! Okamžitě onoho drzého chudáka setřete a sdělte mu, že o JEHO/ JEJÍ podporu nestojíte páč vám zrovna třikrát sympatický/á není. Zároveň ale nezapomínejte, že jste hodný člověk a sdělte tomu chudákovi, že proti němu nic osobně nemáte.


Pravidlo č.9
Berte si příklad z Gackta a předstírejte amnézii pokaždé, když dojde řeč na věk…na VÁŠ věk, samozřejmě. Tvařte se, že vám -náct nikdy nebylo…a když NÁHODOU i bylo (co vám ale nikdo nemůže dokázat), ani náhodou jste se nechovali stejně jako ti puboši na fóru. VY jste byli jiní: s inteligencí a šarmem frigidní neurotické kobry se zažívacími těžkostmi jste se už narodili. Vaše slovo je ostré jako meč a oháníte se s ním jako Gackt svým…svým…svým…

*j-rockeři (zacpou Bestiím pusy rumovými pralinkami)*

*Sugizo (lehce nazelenale): Snad o tom nemusíme mluvit a strašit nevinná děťátka tou představou.*

Heurvfnaenv ewhwuiz u zturiefZWAS udjfhwema.


Pravidlo č.10
Pěstujte u sebe šlechetné vlastnosti jako rádoby cynismus a rádoby nadhled. Nikdy nepřestávejte věřit, že jste mistrem v oboru ironie a satiry.

Když vás ostatní paranoidní kolegové na fóru nebo ve fandomu obviní z arogance, upřímně se podivte, jak na to mohli přijít! Aroganci vy přeci z hloubky duše upřímně odmítáte! Vy totiž DISKUTUJETE. Ale žel…jen málo diskusí vám stojí zato, aby jste opravdu začali diskutovat.

Když někdo drze poukáže na to, že vám třeba došly argumenty, chladně ho usaďte s tím, že žel…jen málo diskusí vám stojí zato, aby jste opravdu začal diskutovat. Nebudete přeci svým šarmem plýtvat na lidi, co si to nezaslouží a/nebo to neumí ocenit.


Pravidlo č.11
Nepochopil někdo vaši speciálně zakódovanou a zcela jasnou a logickou a všem srozumitelnou odpověď nebo hlášku? Je to vymaštěnec! Neztrácejte s ním čas…a zbuzerujte ho za to, že očividně použil o jeden vykřičník nebo otazník navíc, než byste použili vy, a proto je to vymaštěnec. Vymaštěnec je to proto, že je dle vašeho názoru

a) blbý
b) duševně poněkud méně čilý
c) ve věku od 10 do 19 a proto blbý a duševně poněkud méně čilý
d) narutard
e) jiného názoru, politické nebo sexuální orientace
f) puberťák
g) narozen s nevyvinutými orgány logiky a myšlení
h) ne tak bystrý, inteligentní, šarmantní, pohotoví, vtipný… jako vy.

a proto je to logicky vymaštěnec! A vymaštěnec je to proto, že je dle vašeho názoru

a) blbý
b) duševně poněkud méně čilý
c) ve věku od 10 do 19 a proto blbý a duševně poněkud méně čilý
d) narutard
e) jiného názoru, politické nebo sexuální orientace
f) puberťák
g) narozen s nevyvinutými orgány logiky a myšlení
h) ne tak bystrý, inteligentní, šarmantní, pohotoví, vtipný… a tak dále.

…ale VY s ním nemíníte diskutovat a plýtvat vašimi vtipnými, pohotovými a jako vždy skvělými a neprůstřelnými argumenty.

Když někdo drze poukáže na to, že vám třeba došly argumenty, chladně ho usaďte s tím, že žel…jen málo diskusí vám stojí zato, aby jste opravdu začal diskutovat. Nebudete přeci svým šarmem plýtvat na lidi, co si to nezaslouží a/nebo to neumí ocenit.

Když někdo poukáže na to, že vás nic neopravňuje o někom říkat, že je vymaštěnec, usaďte ho s tím, že nezáleží na tom, jestli někdo JE nebo NENÍ vymaštěnec - ale pokud si to o něm VY myslíte, tak BUDE vymaštěnec!!!

*j-rockeři pod náporem tak těžké logiky tiše zasténají a nalijí do 30litrového hrnce další víno na svařáček*


Pravidlo č.12
Vždy stůjte za tím, co říkáte: když vás správce diskuse požádá, abyste se krotili a nerýpali nebo nevyvolávali tzv. flames…upřímně se podivte nad tím, kdo do koho rýpe. VY PŘECE DO NIKOHO NERÝPETE! To ty zlé, paranoidní a ne tak inteligentní, pohotové, vtipné, šarmantní a sarkasmem oplývající zrůdy kolem vás!


Pravidlo č.13
Tajně - aby vás nikdo neviděl - se čas od času vkrádejte na blog od Bestií a vočíhávejte, co se kde šustne. Když máte pocit, že si ty mrchy dovolily rýpnout si třeba do někoho tak skvělého, vtipného, milého, šarmantního, pohotového, ironii ovládajícího, nad věcí a dospělého jako jste VY…

…zanechejte skvělou, vtipnou, milou, šarmantní, pohotovou, ironickou, nad věcí a úžasně dospělou poznámku v komentáři.

…A HLAVNĚ SE TAM VKRÁDEJTE PROTO, ABYSTE MOHLI SNIŽOVAT POČET HVĚZDIČEK V HODNOCENÍ ČLÁNKŮ.

*j-rockeři (zaskočí jim svařáček) (s pohledem na zeď/do země/ na sebe/ hluboce do očí…): My to nebyli!*

*Bestie (chňapnou po svařáku): Víme. My si je totiž snižujeme samy!*


Dámy a pánové…

*pozdvihnou se hrníčky*

na nás a na vás!


Mňau!
 

24 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nexie Nexie | Web | 15. října 2009 v 18:30 | Reagovat

Nexie je prvni ^^

2 Nexie Nexie | Web | 15. října 2009 v 19:00 | Reagovat

Hej, pokym to Nexie stihla docitat a stlacit F5, vy ste tomu stihli poriadne ozivit farebnost :D

No.
Nexie ma teraz pred ocami jedneho mileho pana z jedneho mileho fora s peknym ciernocervenym lay-outom.... (a dve mile slecny ktore ochotne stali za nim :D)
Tato svata trojica fora, traja juzri so syndromom "WE'RE GODS HERE, YOU ALL GO TO THE HELL", sposobila ze Nexie ono forum s peknym ciernocervenym lay-outom prestala navstevovat ^^
Nedavno sa tam sice nachvilku vratila aby pozdravila jednu ciernu selmu psovitu, ale potom sa zase potichu vyparila ^^

Kazdopadne...
Dear Bestie, nepremyslali ste, ze aj bestIAR je uz vlastne urcitym druhom skoro-az-fora? ^^
Tie zjazdy priseratok pod kazdym clankom...... meow ^^

Nexie vas rada, damy.
(dobre zakoncenie komentara. zrejme to zacnem pouzivat :) *uz zo zvyklosti sa ohliada, ci ju nikto nezabije*)

3 Strašidlo Strašidlo | 15. října 2009 v 19:12 | Reagovat

*aktivně si zapisuje poznámky, až si samou horlivostí zlomí hrot tužky* Zase nějaká Gacktovina... *zamumlá a doběhne pro strouhátko, přičemž nezapomene dotáhnout hrníček s čajíčkem... a s rumíčkem*
Milé Bestije, opět jsem velice vděčno za tak užitečné rady, které mohu dostat jedině zde a nikde jinde.
*je od přírody škodolibé, a proto plánuje, jak by opět nabylo autoritu na svém vlastním fóru*

4 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 15. října 2009 v 19:31 | Reagovat

Mila Nexie,

byly bychom velice neklidne,kdyby prvni komentar nebyl Tvuj ;D

Jinak...kdyz Ti forum vysava krev,nervy a silu - nezabijej na nem cas.Vetsinou clovek prijde na to,ze i tak o nic neprijde.

*ryp ryp do blogu.cz* To vis, developeri delali asi nejake zmeny v nastavenich a zapomeli se pochlubit,tak Bestie opravuji na 13krat.

*ucul* Budeme spokojene,az se bestIAR stane novou Bibli dzi-fans,forum nam nestaci! *skromnost je nase ruhe jmeno,jakoze se Gackt jmenujeme!*

My Tebe taky...meowujeme!
_________________________

Mile Strasidlo,

copak copak: Gacktovi dosli ptaky...ehm,holuby a ted utoci tuzkami?

*CAJIK A RUM, panove! To je napad!*

*skromne* Rady pomuzeme,kdyz nas nekdo pozada o pomoc.Vest a vychovavat mladou generaci,to bylo vzdy nasim cilem! *v pozadi hraje zvucka ze Supermana, Bestiim vlaji vlasy ne vetru*

Strasidlo prislo o autoritu NA VLASTNIM FORU? Tak to tedy rychle napravit! Plati preci stare zname: me forum = me pravidla = ma pravda!

Drzime...hm, palce asi tezko.Co se da drzet Strasidlu?

*Kyo: prosteradlo*
*Hakuei: ufikla hlava*
*Gackt: CENSORED*

...tak snad to prosteradlo,at brzy tu autoritu zikas!

5 Nexie Nexie | Web | 15. října 2009 v 19:46 | Reagovat

[4]:
A Nexie by byla velice nastvana, keby jej ho niekto urval :):):)

O tom, ze zanechanim ciernocerveneho fora Nexie o nic neprisla, sa Nexie uz presvedcila ^^
Prisla som akurat o hlboko inteligentne a uplne nezaujate komentare spominaneho pana na svojom blogu.
A nie ze by mi tie nejak zvlast chybali >:D

6 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 15. října 2009 v 19:49 | Reagovat

Kruci *mlatí hlavou o stůl* Zjišťuji, že jsem se do teď chovala naprosto nevhodně a rozhodně ne podle pravidel. Slibuji, že vše napravím. *dál tříská hlavou, dokud nepříjde Hakuei s tím, že pokud chci zmlátit, stačí říci*

7 Anitha Anitha | Web | 15. října 2009 v 20:01 | Reagovat

"Hmmm.... že bych zašla na nějaké fórum a založila si profil??" *zaleskla se jí očička*
Strašidlo: čaj a rum... schvaluji, ale každé zvlášť xD

8 scope scope | Web | 15. října 2009 v 20:11 | Reagovat

Gackt s vámi, a se mnou...

Je krásné vědět, že možná že když zavřu obě oči, polovinu bodůů splním, ale druhou polovinou si zase podkopnu nohy. *vyhrabe poznámkový papírek a jde si jako posluščný student vypisovat poznámky* Je krásné mít učitele... :D:D:D

*povzdech* A nebo ne. Do které kategorie spadá těžká osobitost - línost se vyše pravidla učit? *na okamžik si skočí za Mellem z Death note, obere jej o tabulky čokolády a pak vyhodí nožičky nahoru, aby se mohla různě flákat po síti* Jsou sice povedená, ale my děti školou stále relativně povinné toho máme tolik v hlavě... (že se divím, kam se to těžkějm kingům vleze).

9 TSal TSal | 15. října 2009 v 20:28 | Reagovat

Jak jsem to tak pročítala, vybavila se mi moje pomyslná Svatá Trojince na Lidech. I když pravda, toho jednoho teď není už moc vidět o.O (a feministická poznámka na konec: Vůbec mě nepřekvapuje, že to jsou všechno chlapi XD)

10 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 15. října 2009 v 20:35 | Reagovat

Mila Kaarle Suuri,

Hakuei je dnes nejak akcni - i na nas si dovoluje. Take neco nebudeme trpet.Asi budeme nuceny pozadat Sugiza,at zahraje neco na uklidneni.
___________

Mila Anitha,

az budes to forum mit, dej vedet! Budeme se tam chodit krmit ;D
__________

Mila Scope,

byt Tezkym Kingem ma jednu vyhodu: hlavu u toho moc pouzivat nemusis.Dulezite je mit EGO velke temer jako ma Gackt - BOZE, MLUVIME O EGU!!! - sebevedomi a velkou hubu.Vse ostatni uz jde i samo.
_____________

Mila TSal,

jelikoz feministky nejsme a muze mame uprimne rady,i kdyz to nejsou j-rockeri...

CHLAPI.To mluvi za vse.

*ucul* Svata Trojice? Jeste ze my jsme ta Pekelni Trojka.

Mame Vas rady,damy!

Vase Bestie

11 vnučka Sikmunda Freuda vnučka Sikmunda Freuda | 15. října 2009 v 20:40 | Reagovat

Děda vzkazuje, že pry délka přezdívky také lecos vypoví...

12 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 15. října 2009 v 20:48 | Reagovat

*Bestie se hluboce ukloni tak vazene bestijke-ctenarke*

Delka taky leccos prozradi? Jak to bylo,Gackte?

Buh_Jediny_Velky_Skvely_A_Neomylny_001?

Sedelo by...

13 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 15. října 2009 v 20:51 | Reagovat

Dovoluje, ale to on běžně. Čím to bude, že mu to pokaždé projde? *podívá se na květináč v Haku rukou* Hej, Bestie říkaly, že to je hideho specialita! *Haku pokrčí rameny, položí květináč a vezme prázdnou láhev vína* Něco mi říká, že tady ani Sugi nepomůže.

14 Strašidlo Strašidlo | 15. října 2009 v 20:52 | Reagovat

*dle Gacktova komentáře usoudilo, že Bůh se Strašidlem nejspíše nesympatizuje... ne že by to bylo překvapující*
Holuby poslední dobou moc nevídám, což je příjemná zpráva. Bohužel, Veliký Důvtipný Gackto-sama, přesedlal spolu s Klahou a Yoshikim na větve. Tudíž jsem téměř neustále pod palbou. Ještě štěstí, že se mne občas Kami s Manou zastanou... *vděčně pohlédne na poslední zmíněné*

15 Neadirian Neadirian | Web | 15. října 2009 v 21:01 | Reagovat

skvělej článek, pobavila jsem se. ;)

16 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 15. října 2009 v 21:10 | Reagovat

Mila Kaarle Suuri,

*pervert smile* Neboj,neco nam rika,ze v yaoilandu za idealni yaoi podminek...Hakuei v peclivych rukou Bozskeho Sugihary vzdycky...eh-ah-oh...zmekne? To snad ne... *Yoshiki se chytne za srdce a ustedri Bestiim jednu vychovni kasmirovym satkem*
________________

Mile Strasidlo,

Buh sympatizuje jedine sam s sebou a Bestiim haze do caje piliny a psi chlupy...co nas po tom vsem,co mu provadime tady taky moc neprekvapuje.

Taky mame stesti,ze laskavy Shinya zakroci kdyz ma pocit,ze Gackt ublizuje zviratum (=nam).
__________________

Mila Neadirian,

snad proto,ze na jisteho clena one Svate Trojice mame stejny nazor? ;D Ucinit zadost jeho prezdivce a nechat napospas zurivym narutardum?

17 Kana Kana | E-mail | 15. října 2009 v 21:11 | Reagovat

[2]: tiez si pri citani clanku myslela len na toho pana? xD big king yeah! a ja s nim chodim do skoly x.X

18 Nexie Nexie | Web | 15. října 2009 v 21:22 | Reagovat

[17]: Coze fakt? :D

Omg, killni ho, KILLNI HO! :D

*zachvat agresivity pominul*
Faaajn... :)
Adresa skoly, jeho trieda, najlepsie adresa jeho bydliska? >:)

*Mana si pilnikom brusi nechty do spicata*
Na co si spinit ruky ^^
Poslat nanho nas dvojmetrovy hermafroditny bitevni stroj so spicatymi vlasmi :)

19 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 15. října 2009 v 21:23 | Reagovat

Změkne? Spíš naopak.. to už jsem stihla vypozorovat. *tentokrát pozdvihne láhev i Sugi* Dobře!Příště už šmírovat nebudu.

20 Nexie Nexie | Web | 15. října 2009 v 21:24 | Reagovat

Hm....
*znalosti slovenciny vysoko najvyssie*
su nechty, alebo nehty? :D

21 Kana Kana | E-mail | 15. října 2009 v 21:24 | Reagovat

[18]: napisem na skype skolu a triedu, nebudem predsa takto verejne zverejnovat verejnosti xD a kde byva...to viem len veeeelmi priblizne xD

22 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 15. října 2009 v 21:25 | Reagovat

Mila Kaarle Suuri,

MY ANO! TOHLE ANO! *noci se nese divoke vyti tri zurivych yaoistek,j-rockeri se zamykaji do loznic,aby nahodou neprisla rada i na ne*

23 scope scope | Web | 15. října 2009 v 21:27 | Reagovat

Kdy kdo bude zveřejňovat kompromitující materiály? To je furt samý šmíring a stalking, a my co deme okolo nic...

24 Kana Kana | E-mail | 15. října 2009 v 21:36 | Reagovat

[23]: prezradim ti sukromne :D ak to velmi chcess vedet :D

25 6aztec 6aztec | 15. října 2009 v 21:43 | Reagovat

ach deti moje, deti moje, keď z toho vyrastiete, ozvite sa :)

26 Nexie Nexie | Web | 15. října 2009 v 21:43 | Reagovat

[24]: Nexus uz jej to akosi vyflakla ^^'

27 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 15. října 2009 v 21:45 | Reagovat

Já vždy slibuji, že je přestanu osahávat a šmírovat, pokud ti dva mají v rukou něco, čím by mi mohli ublížit. Kupodivu jsou si schopni udělat zbraň snad z čehokoliv.
Tak to vám pak bude dělat ráno Sugihara přednášku, a když zjistí, že místo toho, aby jste vnímaly, se mu plazíte po nohou, tak si začne stěžovat, že být tady ten laskavý je strašně neférový job.
*začíná mít pocit, že ta kosmická harmonie Sugimu překáží být plně devil, ale Haku její domněky vyvrátí* No jo, ty jsi tady ten, kdo to ví nejlíp.

28 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 15. října 2009 v 21:45 | Reagovat

Mila/y 6aztec,

to musi jeste hodne alkoholu a vody protect nasimi hrdly nez vyrostem...takze v nejake brzke dobe bychom s tim nepocitaly.

Krom toho...my se nikomu neozyvame. My si pockame, az se jidlo ozve samo.

S uctou,

Bestie

29 6aztec 6aztec | 15. října 2009 v 21:47 | Reagovat

bestIAR - to nebolo myslene na vas.

Vsetka cest ;)

30 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 15. října 2009 v 21:55 | Reagovat

Mila/y 6aztec,

pro jistotu se ale preci jen napijeme *jednoho i druheho* at nam ten rozum opravdu brzy nehrozi...to bychom to tady musely zavrit ;D

A to by nam bylo mooooc lito.

Dekujeme za uznani.

Bestie - trpelive cekajici na to,az se ozve zradelko

31 6aztec 6aztec | 15. října 2009 v 21:57 | Reagovat

To by teda bolo luto aj mne, tento blog ticho sledujem uz pomerne dlhy cas.
A mate moje uzanie.

S pozdravom vas
mily pan z ciernocerveneho fora.

32 Sushi - náhodná návštevníčka Sushi - náhodná návštevníčka | Web | 16. října 2009 v 0:16 | Reagovat

Tak toto bolo niečo XD! Putuje to do záložiek

33 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 16. října 2009 v 8:15 | Reagovat

Mila Sushi,

rado se stalo ;D

Tve Bestie

34 Myra Myra | 16. října 2009 v 15:23 | Reagovat

Přišla jsem totálně vytočená, odcházím naprosto vysmátá.
Děkuju, to čekání na tenhle článek opravdu stálo za to XD

*za zvuků ívl pohihňávání zase odchází do svého kofeinového doupěte*

35 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 16. října 2009 v 15:57 | Reagovat

Mila Myra,

pokud nas Gackt a pamet neobelhava,slibily jsme tenhle clanek Tobe ;D

Rado se stalo.Az moc rado!

S uctou,

Bestie

36 Myra Myra | 16. října 2009 v 16:45 | Reagovat

Já vím - a děkuju mnoho-mnoho-mnohohokrát ^^ Po týdnu neskutečných stresů a buzerace ve škole byl tenhle článek jako dávka čistého kofeinu přímo do žíly :D

37 Sushi Sushi | Web | 16. října 2009 v 19:37 | Reagovat

Duh, plánuješ ešte niečo takéto epické? :D

38 Veve Veve | 17. října 2009 v 0:03 | Reagovat

Taktéž jsem vysmátá:D
Svatou trojici sice neznám, ale asi o nic nepřicházím.
Ovšem to s tím naprosto úžasným argumentováním - připomíná mi to některé ty úžasné "autorky". Jakmile jim člověk zkritizuje cokoli v jejich nepřekonatelném díle, okamžitě nastoupí reakce "Ty mi závidíš můj talent!". Já to nezažila, ale Studnice hnusu to slyší pořád. Takže by to možná jednou taky chtělo článek o mladých, nadějných autorkách a jejich skvělém způsobu přijímat kritiku;o)

39 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 17. října 2009 v 7:48 | Reagovat

Mila Veve,

ne,neprisla si o nic,kdyz Svatou Trojici a Guru Velkeho N neznas - ale jak sama rikas,takove Trojice se najdou vsude.

O schopnosti mladych,nadejnych adeptu na Nobelovu cenu za literaturu vi zejmena Isobel sve - nikdy neodola a pusti se do diskuse s autorkou jiste slavne male-preg fanfiction,ktera taky veri,ze ji Isobel nenavidi jenom proto,protoze ona autorka umi psat a ma talent :D Takze taky dekujeme za inspiraci, clanek se jiste brzy objevi.

S uctou,

Bestie

40 Veve Veve | 17. října 2009 v 23:13 | Reagovat

Ach, jsem ráda, že jsem vás inspirovala!
A já vás chápu. Šla jsem do kolen, když jsem se na potterwebu v některých diskuzích dočetla, že se samy autorky se považují za "nadané a nadějné a kdoví-co-ještě". Já chápu, že člověk by měl mít určité sebevědomí, ale ehm... takové?

41 Buff Buff | Web | 18. října 2009 v 18:11 | Reagovat

Oh, velice povedený návod, jak býti tzv. COOL. :D
Inspirace vskutku nepostradatelná, ale přece Těžkej King by si nikdy nenechal nic diktovat, jelikož podle něj je každý trapný, dětinský a nevyspělý, neinteligentní, atd. 8-)
Tím však nechci nijak pokořit vaše ego či něco jiného (Gregory se mnou).
Článek velmi poučný, občas se hodí mít učitele v oboru zkaženosti, perverznosti a cynismu.
Klaním se před Vámi, mé milé Bestie a jsem Vaším nejvěrnějším žákem...
---
Gregory: Jo jasně, až se od Vás naučí všecko, tak to použije proti Vám.
Já: Máš hodně rád svůj Vicodin? Pokud ano, radím Ti se věnovat svým případům místo toho, abys tady zevloval. Forman za Tebe pořád zaskakovat nebude.
Gregory: Já mu pořád říkám, že nemá makat jako barevný... *vytáhne si Vicodin a chvilku na něj kouká*
Já: Tohle bych nedělala, pokud ho pořád hodláš brát...
Gregory: Co máš proti Vicodinu?
Já: Nic, ale Cuddyová něco určitě!

42 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 18. října 2009 v 19:43 | Reagovat

*zavrestely* Vicodine NAM!!! NAM!!! Nee,kdepak,Gregu...my ho mame pro j-rockery,my na nicem nejedem...

Gregory:A-ha.A tenhle blog se pise sam,ano?
Bestie: Volame Cuddyove.Jsi na nas bezduvodne spatny.

43 Buff Buff | Web | 19. října 2009 v 15:41 | Reagovat

[42]: Joo-joo! Přesně tak!

A teď bude místo nejmenovaného pořadu na Nově změna jeho názvu: "Volejte Cuddy" :D

Gregory: Jo, nejmenovaného... počkat, Nova? Tam přece ordinuju každé pondělí.
Já: Chtěl si snad říct "zevluju každé pondělí", ne snad? *nevinně se culí*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama