Bestiální poradna - dotazy

9. září 2009 v 12:22 | bestIAR feat. J-rockeři |  O LÁSCE A JINÝCH BĚSECH feat. BESTIARU KURUTEKU

Dámy a pánové,

máme tady dlouho očekávané odpovědi na vaše dotazy, které jste poslaly jak Bestiím, tak i našim milovaným j-rockerům, kteří velice rádi a ochotně ťukali do klávesnice za uklidňujících tónů našeho bičíku.

Bůh všem svým drahouškům vzkazuje, že se mu moc líbí, mít tak osobně intimní kontakt se svými drahoušky a že se nemáte ostýchat a ptát se ho na COKOLIV - slibuje na svůj božský hlas, že vám jistě - a pravdivě - zodpoví všechny dotazy, až budete rudí i za ušima.

Zbytek j-rockerů vzkazuje, že se je nemáte snažit naštvat.

Bestie si potěšeně mnou pařátky a praví SMĚLE DO TOHO!

Bože.
Z tvojho chovania on-stage pri niektorých nemenovaných songoch mi vyplynula domnienka, ktorú by som potrebovala potvrdiť, alebo vyvrátiť.
Bože, prechovávaš nejaký špecifický vzťah k plyšovým zvieratám? :D


Moje nejdražší,

dovolím si Tě malilinko opravit: když už mě oslovuješ titulem, tak prosím celým titulem, jenž zní Dear Gackt nebo Drahý Bože. Nechci byt puntičkář, ale pořádek musí být zachován

Plyšová zvířátka mi byla vždycky sympatická z jednoho praktického důvodu: jsou příjemně měkkoučká a taky nikdy nenamítají, když se k nim chceš přitulit. Kdysi jsem se často tulil ke svým kolegům na pódiu, ale žel, prokázali se jako nevděčné mrchy, co neumí ocenit přátelské gesto anebo pohlazení. Nebudu specifikovat, myslím, že všichni víme, o koho jde.

Můžu ale vřele doporučit novou kolekci mé značky spodního prádla pro skutečné muže. Je to kolekce, ve které jsem v genialitě překonal sám sebe a vynalezl spoďárky, které mají na vnitřní straně měkkoučkou kožešinku - samozřejmě NE pravou, vždyť bych se svým pejskům nemohl podívat do očí!

Pro extra maskulinní typy - jako jsem třeba já - jsem dokonce vynalezl spoďárky, které jsou z vnitřní strany vyložené umělou leopardí kožešinkou.

Krom toho, že toto prádlo jednomu dodá pocit skutečného muže, taky příjemně hřeje na těch správných místech, když venku nepříjemně fouká.

Velice k nim doporučuji také pouta, která jsou též vyložená kožešinkou - a to tak, aby ladila ke každé barvě spoďárků.

Takže snad by se dalo říct, má milá, že ano: plyš mám opravdu moc rád. Zvířátka taky. Jen Yoshikiho plyšáci mě nějak neberou.

S pozdravem pro svého drahouška,


Bůh, uměleckým jménem Gackt


***


Dear Mana-sama,
stretol si sa už niekedy s problémom, že keď stojíš na tých tvojich eiffelovku imitujúcich platformách a máš na sebe trochu kratšiu sukňu, niektorí nižší jedinci (Kyo, Ruki, Ryo etc) ti pod ňu nazerajú, aby definívne potvrdili, akého si pohlavia? (nezvažoval si nikdy nosenie kostýmu plyšovej mačky?) :D


*Mana způsobně sedí, ruce složené v klíně, s naprosto ledových klidem si vyslechne dotaz, poté nepatrně zakrouti hlavou a podívá se na své momentálně obzvláště povedené dlouhé zašpičatělé nehty*

Közi: *povzdychne si* Autorce dotazu bych doporučoval pečlivě si ohlídat svou anonymitu. Ale k odpovědi (to nepatrné zakroucení hlavou). Takto nedůstojné chování ve svém okolí netoleruji a pokud by si snad přeci jen někdo troufl, mám své metody, jak ho přimět si zapamatovat, co je vhodné a co ne.

*Mana se náhle zvedne a elgantně odchází*

Közi: A...co se týká bot, mám rád přehled, pár centimetrů navíc je neocenitelných, když se v tom jeden naučí chodit.

*Mana se ještě otočí a vykouzlí malou úklonu*

Közi: Ohledně plyšáků se máš spíše dotazovat Yoshikiho, zdá se, že rozjíždí byznys ve velkém. Pokud ještě jednou zopakuješ narážku na něj a Gackta, velmi rád ti zdělí tvůj další osud. Děkuje za dotaz a doufá, že ti jeho hudba bude i nadále přinášet radost.***


Vážený maestro Hayashi.
Už dlouhou dobu mě zajímá, na základě jakých kritérií si vybíráte své milence a partnery.
Myslím, že nejen já, ale i fandom vám bude vděčen za odpověď.


Bestie je omlouvají autorce. Její dotaz sice Mistrovi mohly předat a on by jistě i odpověděl, ale pokud touží po pravdivé odpovědi, dovolíme si pozvat naše orákulum - má posledních pár let tak nějak přehled o všem - zdravíme hide-sama.


hide: Jasně, jasně jen si nemyslete, že budu samá ochota furt. Ve skutečnosti se nudím a u vás je aspoň zásoba pití. A pak je tu ještě ten případ s...plyšáky.

Yoshiki.Nesnažte se upoutat jeho pozornost, prvně si on musí všimnout vás. Kupodivu není dobré, abyste s ním měli příliš společného, tím myslím hlavně podobnou povahu, samozřejmě je fajn když budete hudebník, ale opovažte se být bubeník nebo pianista a OPOVAŽTE se být dobrý bubeník nebo pianista. Nemusíte být dokonalí na první pohled, ale musíte být chytří a pohotoví a osobití a...zním jak nějaká seznamka, kde je ta slíbená whisky, mám žízeň.


UPD... (o 2 dny později)


Maestro Hayashi aka Yoshiki *drží se rukou u srdce* (rozhořčeně): JAK si dovoluje někdo předpokládat, že jsem na muže?! Jací milenci a partneři? JÁ jsem přece na ženy! Copak si lidi nevšímají těch krásných modelek, které čas od času zvu na večeři?! Taková drzost! Zvažuji konzultaci s mým právníkem!


Kyo (nejistě): A je ten tvůj právník...hezký?


Hakuei (pobaveně): Proč se ptáš?


Kyo *naježí se*: Chceš ukousnout ruku?!


Yoshiki *důrazně si odkašle* Chci vědět, proč si lidé myslí, že jsem na muže. Copak na to vypadám? Chovám se tak?!


*Bestie a j-rockeři si na YT pustí svůj nejoblíbenější kousek...*
(doporučujeme si pozorně všímat rozkošné pohyby, které Mistrove pacicky dělají, když si hrábne do vlásků)


Bestie a j-rockeři (zamítavě): Kdepááááááááááááááááááááák....


***


Milý Shinya-sama,
z rozhovorů zachycených na Bestiáři mám pocit, že mezi tebou a Gacktem vládne něco jako nevraživost. Nemáte se s Gacktem rádi? Pokud ne, proč? Souvisí to s tím, že vedete spor o tom, kdo je v bestiální mučírně nejkrásnější?
Fleur


Milá Fleur,

nejdřív jsem chtěl do éteru položit rétorickou otázku, jestli někdo Gackta má rád obecně, ale ačkoliv přechovávám ke zvuku houslí pozitivní vztah, na Sugiho nekonečnou přednášku na téma "Všichni jsme součástí kosmického tance, a proto se musíme zbavit negativních emocí atd." jsem se opravdu necítil dost silný.

Takže k věci: Gackt sám o sobě mi nevadí a má záchvaty, kdy je hodný a neškodný: když spí nebo se mi nesnaží osahávat zadek/ kolena/ hruď nebo něco jiného, je to milý člověk. Taky umí pobavit - zejména když se pokouší flirtovat s Bestiemi a přesvědčit je, že po jejich bičíku na svém tělu opravdu netouží.

Nějaké dohady o tom, kdo je tady nejkrásnější jsou absolutně bezpředmětné. Já si nepotřebuji nic dokazovat. Možná proto, že nemusím mít strach, že mi jednoho dne odpadne nos anebo vyteče botox z horního rtu.


S úctou,

Shinya.


***


Zdravím, Kirito.
I přes tvé preference, co by žena musela udělat, abys s ní strávil noc? Kolik by ji tvé hubené svíjející se tělo stálo?
Jsem jen zvědavá…


*Kirito se nejprve podiví, jaktože někdo nabyl dojmu, že by snad byl na....na prodej?*

Aha ono to tak myšleno nebylo.
Zkuste saké nebo pivo nebo ten červený absinth, co jsem nedávno díky jisté osobě objevil anebo všechno dohromady. To dělá divy.

(Zdá se, že tohle bude jediná univerzální rada platící na všechny j-rockery)


Zdravím tě taky. Navždy tvůj


Kirito


***


Milé Bestie.
Vlastníte někde kompletní seznam vašich schovanců (vězňů by bylo zlé slovo)? Přesto, jak je Hogwarts velký… ubytováváte všechny známé i neznámé j-rockery, nebo jen výběr a zbytek se jednou za čas stavuje na rekreaci?


Bestie zdraví.

Nevlastníme, nepotřebujeme, máme ho v hlavě. Při zapsání by bez tak nastal problém, koho dát na čestné místo, ale někdy se můžeme pokusit.

A přesně tak neubytováváme jen tak někoho, jednotlivé žádosti procházejí přísným schvalovacím procesem (musíme se shodnout všechny, což pravda zase takový problém nebývá). Někteří j-rockeři k nám občas zavítají na návštěvu a pak je tu i spousta těch, kteří se k nám k jejich smůle nebo štěstí nedostanou nikdy.

Myslíme, že většina jmen, až na takové tři čtyři vážné výjimky, které si necháváme v záloze, jsou už stejně známá. Týráme jen malý kroužek, zatím si s ním plně vystačíme.


ALE JISTÝ SI PŘED NÁMI NEMůŽE BÝT NIKDO! *ďábelský smích****


Dear Gackt,
nedá mi spát jedna otázka: myslíš někdy i na něco jiného nebo mluvíš i o něčem jiném než o sexu?
Fleur


Má nejdražší Fleur,

ale přirozeně! Já jsem náhodou člověk mnoha zájmů a má osobnost musí mít co nejvíc podnětů a zkušeností, aby mohla růst!

Když zrovna nemyslím na sex (i když si dle mého božího mínění je sex v podstatě obsažen ve všem, co lidská bytost dělá, v tom jsme se překvapivě shodli i se Sugiharou), tak myslím třeba na jídlo. NE na kukuřici, to bych rád zdůraznil ještě předtím, než se někdo začne nevhodně chlámat.

Jídlo je můj koníček a vždy byl. Jsem holt hedonista a gurmán: je neuvěřitelné, jaké rozměry nabere třeba taková chuť medu, když jej slízáváš z těla svého partnera. Taky jahody, jahody chutnají úplně božsky, když jsou podávané na nahém těle Tvého partnera. A šampaňské nebo víno, když jej piješ z jamky u klíčních kostí nebo z bříška svého partnera, to je taky chuť, kterou ještě žádná kuchařka nepopsala. Překvapivě se mi nikdy neosvědčila šlehačka.

Ano, a taky myslím na hudbu - jsem hudebník duší i tělem, a když slyším slastné zvuky, které vyluzují mé talentované prsty na těle mého partnera, je to vždy velice inspirativní.

Taky se věnuji četbě vysoce odborné literatury: přečetl jsem Kámasutru ve všech dostupných verzích a taky vědecké diskuse a články, které ji rozebírají.

Takže jak vidíš - lépe řečeno čteš - mám skutečně mnoho koníčků a sex opravdu není centrem mého bytí.

S pozdravem pro svého drahouška


Bůh, uměleckým jménem Gackt***


Milí Dir en grey,
myslím, že nejsem jediná, koho zajímá, jestli jste vy osobně - tedy všichni členové Dir en grey - kontrolovali pohlaví osob, co se dostavily na vaše koncerty určeny jen pro muže, jak bylo vyhrožováno v bližším info ke koncertům.


Jestli jste to kontrolovali osobně, můžete popsat nebo alespoň naznačit jak? A kdyby byl Kaoru-sama tak laskav a vyjádřil se k těm narážkám na jeho orientaci, které Bestie trousí, kde to jen jde.
Vřelé díky. Hádejte kdo.


Milá Hádejte-kdo,

nemáme představu, kdo jsi, ale máme skvělý nápad - přijď se nás zeptat osobně. Máme v plánu točit další klip a postrádáme ještě pár rekvizit, co visí ze stropu - nejlíp na šňůře kolem krku. Jistě si na tebe najdeme dost času.


S úctou,

Dir en greyMilá Hádejte-kdo,
¨
je mi úplně jasné, že patříš do stejné kategorie jako Bestie: kdybych tě začal mučit před dvěma lety a mučil bych tě dodnes, pořád by to nestačilo. O mé orientaci nemusí mít nikdo pochybnosti: preferuji muže. Myslím tím, že preferuji maskulinní typy. Myslím tím, že muž by se neměl chovat jako holka a taky by tak neměl vypadat (že, Shinyo?). Mým ideálem je drsný a tvrdý muž, ke kterému se - doufám - jednoho dne dopracuji. Jakože k tomu, abych ten typ ztělesňoval, ne třeba, abych si s ním něco začal. To je doufám jasné.

Ale jinak zcela souhlasím se svými kolegy, což se překvapivě často nestává: stav se někdy a zeptej se na podrobnosti osobně. Já a moje bejzbolka se už nemůžeme dočkat.


S úctou,
***


Milý Kirito,

jelikož jsi nikdy netajil svou orientací a teď šťastnou náhodou sdílíš Bestiář s tak prudce šukadelickými muži, nemohu si pomoci: je tam někdo, kdo se ti líbí? Nenaznačuji existenci nějakého yaoi, i když by to fanynky bezesporu potěšilo. Ale zajímá mě to.


Milá Anonymka,

ano souhlasím - sdílím tady pelíšek s docela přitažlivými muži, jsou to konec konců j-rockeři - přitažlivost máme v génech. Ale asi zklamu touhu fangirls vidět nějaké yaoi se mnou a někým z kolegů ve hlavních rolích: rozlišuji mezi pracovní a privátní sférou a zastávám názor, že člověk by si neměl začínat něco s členy jak své, tak jiné kapely - vede to občas ke smutným koncům.

Ovšem, bylo mi nenápadně naznačeno - kým a jak, to neprozradím - když lidé zůstanou delší dobu spolu v omezeném prostoru - tedy na Bestiáři - jeden přehodnotí své postoje, hodnoty i orientaci. A musím připustit, že ten jistý muž je velice přitažlivý a vyzařuje z něj autorita, které jen stěží odolávám.

Takže možná bych to až tak tragicky neviděl. Yaoi rulez!


Navždy tvůj,

Kirito


***


Bože! (nemyslete si, že bych zrovna na Vás mohla zapomenout)
Vemu to zkraje. Tak jak se Vám u Bestií vede? Jsou zážitky, o které by jste se chtěl podělit, nebo o které se podělit nechcete, ale (jak nyní dámám věřím, že vás k tomu přinutí) podělíte?
Váš drahoušek, fanynka.


Má nejdražší fanynka a drahoušek,

ale přirozeně, že se ochotně podělím - jsem holt typ, který rád sdílí (i lože, když to partnerům nějak extra nevadí, což většinou nevadí...a když vadí, jeden má smůlu a já to nejsem).

Píšu si tady denníček, který je supertajný - ale podle nadšených ohlasů, které sdílím pokaždé, když u snídaně pořádám autorské čtení - zejména mých snů, touh, představ a fantazií - soudím, že je má povinnost se s mýma drahoušky podělit. Jen dámy pořád namítají, že tohle není blog s erotickým obsahem - nevím proč. Ale však já je nějak obelžu a toto směšné pravidlo obejdu - jsem přece Bůh!

S pozdravem pro svého drahouška


Bůh, uměleckým jménem Gackt***

Nexie by mala na Bestie jednu malu prozbicku :3
Ci by jej Bestie nemohli povedat, ktora je ktora na tom obrazku v zahlavi vasho blogu ^^


Milá Nexie,


na obrázku jsme v poradí: Isobel - Ro - Ágnes. Abychom předešly nepříjmeným dohadům: NE, Ágnes je naše zlatíčko a my ji netýráme. Jen se jí snažíme povzbudit, aby víc zbestiovatěla. Je totiž tak neskažená, že se obává o mentální zdraví našich čtenářů mladších 18 let, a nás pořád nutí být hodnější.

COŽ SE STANE JEN POKUD PEKLO ZAMRZNE, muehehehehehehe.....

Bestie
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Yoru Yoru | 9. září 2009 v 13:50 | Reagovat

.. je to mírně trapný vydávat se za každou cenu za někoho jiného.
není to vždycky vtipný a to  nejsem hold žádný pošahaný megafan takže to neni  kvuli   tomu.

2 Nexie Nexie | Web | 9. září 2009 v 14:35 | Reagovat

Hej, takze tentokrat som sa trafila vo svojom odhade! :D:D Konecne (po minimalne pol mesiaci) si mozem k tomu blbemu obrazku dopisat mena :D Uz ma to zacinalo trochu stvat, nemam rada obrazky bez mien ^^

Myslim ze dalsia otazka ktoru postnem bude obsahovat zjavnu narazku na pairing mana x gackt... rada by som videla Manovo zjavenie mojho osudu >:D

(ale Gacktove zaujmy zabijaju >:D)

Nexie se louci, ide robit ukoly lebo ich mam jak nasranych @____@ Co si v tej skole o sebe myslia, za to ze je niekto gymnazista ho nemusia udolat ulohami @____@

3 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 9. září 2009 v 15:49 | Reagovat

Mila/y Yoru,

zalezi od uhlu pohledu, myslime si. Nas to zatim bestialne bavi...a jsme jednicky ve svem oboru predstirat a mlzit :)

A taky to nedelame za kazdou cenu.My jsme nazaplatitelne.

S uctou,

Tve Bestie
_______________________

Mila Nexie,

jsme rady,ze jsme Ti alespon trosku zlepsily naladu :D

Varujeme Te: Mana-sama je sice vzdy a za vsech okolnosti dama,ale taky HODNE NEBEZPECNA dama...

Co dodat ke Gacktovi? Je to skutecne3 muz mnoha zalib a kvalit.

Hodne stesti s ukoly,doufame,ze se brzy Tve zdeseni nad gymplem zmeni v pozitivni nadseni.Nekdy jsou zacatky tezke ale pak to stoji za to.Drzim Ti palce.

Tve Bestie

4 mii mii | 9. září 2009 v 16:52 | Reagovat

mno...asi to bude dosť blbá otázka po toľkých článkoch...ja som ale ešte stále nepobrala tú kukuricu...v mojej chorej mysli sa rodí istá predstava...chcem sa ale spýtať: *s nevinným výrazom* čo presne je tak zlé na kukurici, páni?

5 Nexie Nexie | Web | 9. září 2009 v 16:59 | Reagovat

[4]: No na tej samotnej nevinnej zelenine - vobec nic :D
Ono maju len niektori z j-rockerov, dajmetomu, neblahe skusenosti s 'tym slovom na k' :D
Niektori z nich sa dokonca vyhrazaju trestat vyrieknutie toho slova narvanim slahu od husli do krku >:D

6 Nexie Nexie | Web | 9. září 2009 v 16:59 | Reagovat

*slaku, sakra, uz neviem ani trafit spravnu klavesu :D

7 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 9. září 2009 v 17:15 | Reagovat

Mila mii,

Nexie ma pravdu - na samotne kukurici neni zle nic.Ale Gackt *kdo jiny* dokazal,ze tenhle nevinny kousek zeleniny se krom konzumace da uplatnit i jako...jako... *zapotily se*...jako...

*...eroticka pomucka? ochotne napovidaji j-rockeri*

.........treba.

Takze Tva predstava je mozna...MOZNA...spravna ;D

Tve Bestie

8 scope scope | Web | 9. září 2009 v 17:39 | Reagovat

U Gacktova hlasu! Zapoměla jsem se ho na to zeptat... příště...
Děkuji Besti za další dávku vaší Bestiality. Odpovědi mě velmi potěšily, zároveň děkuji autorkám, za zajímavé dotazy. Potěšily mou dneškem ztrápenou dušičku.

9 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 9. září 2009 v 21:28 | Reagovat

Pokud mě něco opravdu pobaví tak jsou to Bestie a jejich věznění j-rockeři. Smysl pro humor jim opravdu nechybí. I když by se našli i takoví, co to myslí vážně.. kdepak, Gackte, o Vás já vůbec nemluvím.

Tentokrát chválím i dotazy, poněvadž já samotná jsem na bestiální poradnu zapomněla *kajícně se svíjí*

10 Veve Veve | 9. září 2009 v 21:35 | Reagovat

Ona je Agnes až tak nevinná? Tomu se mi ani nechce věřit:o)
Dotazy i odpovědi byly skvělé, uvažuji, že se také na něco zeptám:D A obdivuji vás, protože mně už teď začíná z Gackta hrabat. Já být váma, tak mu už asi ublížím:D:D

mii, tak jsem pohledala a tady http://chidori.sblog.cz/bnsh si můžeš udělat více méně obrázke o tom, co se s tou kukuřicí asi dělo a proč ji tady tak všichni milujeme.

11 Kana Kana | E-mail | 9. září 2009 v 21:48 | Reagovat

akože tak Gackt je fakt výrečný :D jak tam začal vyprávať o spodnom prádle s kožušinkou, tak to ma odrovnalo xD hneď na začiatku.... takže zbytok som čítala v miernom šoku.... ale veľmi sa mi zapáčila Kaoru-ova odpoveď, čo sa týka jeho orientácie xD
aa súťaž medzi Shinyom a Gacktom o tom, kto je krajší? akože nechcem nikoho uraziť, ale to sa dá? Súťažiť so Shinyom, kto je krajší? šak výsledok je jasný už pri jeho mene xD

12 LyndaLyndaaa LyndaLyndaaa | E-mail | Web | 16. září 2009 v 0:34 | Reagovat

Ráda bych pánům, bohům a polobohům....a Manovi, poděkovala za odpovědi a vyjasnění obav, které mnohé z nás sdílíme.
*rozlévá se jí po tváři d'ábelský úsměv*
...příště si také vymyslím..nějaký dotaz..
ehm
L

13 Nexie Nexie | Web | 16. září 2009 v 16:33 | Reagovat

Bestie sa vypariliiiiiiii :(
Uz tyden nic nepostli :(
*smrk*
Nexie to chybiiii :(

14 scope scope | Web | 16. září 2009 v 20:23 | Reagovat

Hide, naše orákulum, tušíš, kde jsou naše vážené zaneprázdněné Bestie?

15 vulpes Zerda vulpes Zerda | 16. září 2009 v 22:17 | Reagovat

Snad nezpovidaji hideho?!
To by totiz nemuselo dopadnout dobre...
Jak uz trochu zname Bestie, i hideho - ani pro jednu stranu o_O
*predstavuji si velky pokoj, v nem zaplavu prazdnych flasek a velkou tabuli, jenz ukazuje prozatimni skore 1:1, pod niz se povaluji - ve vsi pocestnosti, to se rozumi - drahe Bestie a hide...*

16 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 16. září 2009 v 23:12 | Reagovat

Mile damy,

we watch and we are always here je heslem nejen Talamascy, ale i Bestii.

Ac si to Bestie vetsinou nechteji pripustit, jsou jenom lide a ke vsemu posledni dobou nestihaji vse, co by chtely. Ale nebojte, stradame si tu pro vas vskutku bestialni material a minimalne hide se velmi tesi na svuj vystup (vulpres Zerda zatim nas nedostal, pije se totiz podle NASICH pravidel *chichotani a zvuk tristiciho se skla*).

Vase Bestie

17 Nexie Nexie | Web | 22. září 2009 v 21:22 | Reagovat

Je mi ctou korunovat tuto pauzu medzi clankami za doposial skutocne najdhsiu prestavku vo funkcii best-IARa :-|

Asi sa vezmem a poslem takych 12 tajemstvi :D

18 scope scope | Web | 23. září 2009 v 15:14 | Reagovat

[17]: Jen do toho Nexie!

Dámy, já sice Talamascu neznám, ale nedala i ta třeba občas o sobě vědět? Pár vašich fanynek jak vidíte mírně postrádá své denní dávky bestialit.

19 LyndaLyndaaa LyndaLyndaaa | E-mail | Web | 27. září 2009 v 14:32 | Reagovat

Zrcadlo fandomu už toho moc neodráží...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama