Bestiálně skvělá podzimní škola psaní fanfiction, lekce dvanáctá.

30. září 2009 v 17:03 | bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro |  FANFICTION

Nejmilovanější koťátka!


Isobel se z některých komentářů (které se sice Ro a Ágnes před ní snažily ukrýt) domákla, že její oblíbená MALE PREG povídka se mnohým z vás ani trošilinku nelíbí a vyvolává u vás ničím neodůvodněné sklony k agresi nebo dokonce zděšení.

Protože Isobel byla vždy dekadentní masochistka se sklony k sadismu, nevidí důvod proč by vás tohoto literárního skvostu, za který by mnozí psychiatři platili zlatem, jen aby jej mohli prozkoumat a popsat ve své atestační práci, měla ušetřit. Usoudila, že měsíc je dostatečná doba na rekonvalescenci (vaši) a proto si spolu s Ágnes a Ro otevřely láhev medoviny (noci jsou na našem hradu chladné a tak se musíme nějak zahřát. Náš sklepmistr Die je ale ochotný podělit se o radosti hradního sklípku i s vámi, stačí říct…) a pustily se do překladu dalších kapitol, co si přímo říkají o udělení Darwinovy ceny za největší blbost tisíciletí.

Podařilo se nám dokonce na sklínku medoviny nalákat i budoucí matku Shinyu, který se z počátečního šoku těhotenství už docela zotavil, občasní ranní nevolnost bere se stoickým klidem (prý to má co dělat s dvojicí Hakuei & Die a jejich ochotným sklepmistrováním)…jen to bříško se mu pořád nějak nezakulacuje a nechce nám dovolit, abychom to pečlivě zkontrolovaly.


TRADIČNÍ VAROVÁNÍ:

1. Vstup jen na vlastní nebezpečí. Citlivé a psychicky labilní osoby by se tomuto místu měly raději vyhnout.

2. Občas nějaká ta malá milá vulgaritka, povídka však prošla Mana-sama cenzurou.

3. Máme tady podzim. Noci jsou chladné…tak máme opět záminku abychom mohly bez výčitek svědomí chlastat. BEZ ALKOHOLU V KRVI VSTUP POD PEREX PŘÍSNĚ ZAKÁZAN!


Velice speciální varování: Manaistky…by měly začít…nasávat. Pokud nebudou mít minimálně 3 promile v krvi, následující kapitoly budou velice…kruté.KAPITOLA OSMÁ


…hned na začátku se Bestie rozhodly být milosrdné a vynechaly většinu nepodstatných žvástů o tom, jak nejlepší přítel Toshiya řeší se zmateným Shinyou jeho zmatenou srdeční záležitost: chudáček Shin je pořád zmítán mezi city k jeho bývalému a nehodnému milenci Kyovi (jenž jej podváděl s jiným mužem a ještě měl tu drzost přivést tohoto jiného muže do
jiného stavu) a Dieovi, jenž je sice milý a vždy Shinyu miloval, ale není to žel Kyo…

*Gackt otevírá pusu, aby to okomentoval*
*Gackt si všimne výrazu na Kyově tváři a raděj zaklapne*


…hlavním tématem této kapitolky je trojúhelník Shinya-Kyo-neznámý Kyův milenec. Jak si možná pamatujete z předchozí kapitoly, neznámý Kyův milenec - dál NKM -
právě porodil Kyovi jejich společné dítě a Kyo se ho chystá navštívit. Shinya jej požádá, aby mohl jet s ním a Kyo, ačkoliv neochotně, přeci jen svolí.

*Hakuei: Vysvětlí mi už konečně někdo (pohledy se upírají na Isobel, která vášnivě ráda sleduje Dr. Housea a je proto kapacita v oblasti medicíny), jak u všech Xů může chlap otěhotnět?! Jsme už u osmé kapitoly a já bych se to rád dozvěděl.*

*Isobel (sadistka k pohledání): Tipuji, že se jedná o tip vegetativního rozmnožování.*

*Gackt (s nadějí, že se dozví nějakou novou polohu): To se provádí jak?*

*Isobel: Kousek ufikneš a z toho ti vyroste nový zárodek…*

*j-rockeři zezelenají a překříží si nohy*


Musíme připustit, že v této kapitolce se vyskytly dojímavé hlášky, jenž si jistě zaslouží, aby je spatřily vaše oči. Tyhle skvosty nás donutily otevřít druhou láhev medoviny:


(…)

"To bude Kyo," řekl Shinya a natáhl se, aby zvedl svou cestovní tašku. "Mám vše?" ptal se sám sebe. "Ano, myslím, že snad ano."


"Víš, když lidé mluví sami k sobě, nikdy to neznačí nic dobrého," řekl Die. Shinya zvedl svou tašku a udělil Daisukemu nehezký pohled.


"Buď zticha a raděj mne doprovoď k autu," vyštěkl Shinya. Otevřel dveře a uviděl svého bývalého milence, jak telefonuje. Když kráčeli k autu, Die mu obvinul ruku kolem ramen a pošeptal mu do ouška:


"Kdyby se něco dělo…jen zavolej a já pro tebe přijedu."


"Díky, Die." Shinya jej políbil na tvář. Když přišli k autu, Die položil Shinyovu tašku na zadní sedadlo a pak pohladil Shinyi bříško, jako kdyby promlouval ke svému nenarozenému dítěti:


"Tak kluci, teď buďte hodní a nezlobte maminku."


*Shinya natáhne hubenou packu pro další sklínku medoviny - prý ať jsou holky Bestie hodné a nesnaží se ho naštvat*


Pak se Kyo, nehodný otec budoucího dítěte…ehm, dětí od Shinyi, domákne, že Shinya a Die se dali dohromady *nadšený vřískot ze strany yaoistek Bestií, sklepmistr Die rudne za ušima a Shinya se tváří, že brzy omdlí* a je z toho v těžkém šoku - až dosuď věřil, že Die a Shinya se nenávidí!


A pak přijde na řadu lahůdka číslo 2:

(…)

*píp píp*

Shinyovi přišla sms-ka od miláčka.

Od: Die
Pro: Shin-milacek

Zapomnel jsem ti rict.Kdyz te bude svedit brisko, ve svém zavazadlu najdes specialni krem. Hezky si s nim namaz brisko, jinak budes mit osklive tehotenske jizvy!


*Bestie si málem polámou nohy, jak spěchají padnout božskému bubeníkovi k nožkám (a nenápadně ohmatat hubené kotníčky): Shin-miláček, můžeme ti preventivně namazat tvé sexy ploché bříško????*

(…) Shinya našel krém, o kterém se Die zmiňoval ve své zprávě. Rozepnul si košili a vyhrnul tričko *Bestiím vypadnou sklínky z pařátů u té představy* a posléze si rozepnul i poklopec na džínách *Shinya se začíná v neblahé předtuše ovívat časopisem* a poté si je stáhnul na stehna.

*tichou nocí se nese nadšeně a nadržené vytí tři Bestií*
*Shinya preventivně vytáhne paličky, kdyby byla jeho počestnost ohrožena*

Vytlačil z tuby trochu krému a pomalými krouživými pohyby si ho začal roztírat po bříšku.

*Bestie (nenápadnost je jejich druhé jméno): Hele, Shinyo…nechceš svézt? Auto i krém zabezpečíme…stačí říct. I namažeme…stačí říct…kde jen budeš chtít…*


Nehodný budoucí otec Kyo se dozví, že Shinya čeká dvojčátka a je z toho lehce mimo. Pak se mu do hlasu vkrade zahořklý podtón, když vyzvídá, jestli je Shinya s Dieem šťastný. Shinya odpovídá velice dospěle a přesvědčivě hláškama, které jsou v podstatě různé variace na větu "Nic ti po tom není." Nato se Kyo naštve, protože jsou to JEHO děti. Následuje jedinečná metoda určení otcovství, kterou doporučujeme i našim čtenářkám…a případným těhotným čtenářům:


(…)

"Jsou to MOJE děti!" pronesl Kyo naštvaně.


Shinya prudce odhodil svůj mobil do kabelky. *Shinya (nejistě): Do ČEHO?!*

"Hlavně mi neříkej, že jsi právě řekl, co jsi právě řekl!" ( = hláška týdne) "Vždyť jsi na mně kašlal! A ani jsi nechtěl, abych si ty děti nechal - řekl jsi mi, ať jdu na potrat! Takže to nejsou tvé děti! Jsou to Dieovy děti! Měly to být Dieovy děti! Proto to jsou Dieovy děti!"


*sklepmistrovi Dieovi, co s velkým zájmem poslouchá, od velké radosti, že se během tří vteřin stal otcem dvojčátek, zaběhne pivko.*


"Takže spolu přece jen chodíte!" prohlásil Kyo.


"Jo, Kyo, chodíme! Die mi hodně pomáhá a stará se o mně. Bere mně na kontroly k lékaři a kupuje léky, které potřebuji. Když jsem před měsícem začal v pět ráno krvácet, odvezl mně do nemocnice!"


"Neřekl jsi mi, žes byl v nemocnici a krvácel si," odpověděl Kyo téměř něžně.


"Ne, neřekl - byl jsem už unavený z toho, jak se s tebou o ničem nedalo mluvit. A tak jsem ti přestal volat a psát sms-ky, přesně jak jsi chtěl. A vůbec…nemám pocit, že by tě to zajímalo."


"Shin. Zajímalo by mně to. Opravdu ano."


"No, to je jedno. Já teď budu spát. Vzbuď mě, až budeme na místě."


Když Shinya zavřel oči, popadly ho pochybnosti: proč se Kyo najednou tváří, jako by mu na něm záleželo? Jeho hlas opravdu zněl, jako kdyby ho zpráva, že Shinya musel do nemocnice, zneklidnila. Možná…možná se Kyo změní a vrátí se zpátky k němu!


Kilometry ubíhaly a ubíhaly a přesto se Hirošima nijak nepřibližovala. Kyo si na nejbližším odpočívadlu v automapě vyhledal motely, kde by mohli se Shinyou přespat - Kyo cítil, že dál řídit už nemůže a krom toho už asi hodinu silně lilo. Zatimco Shinya spal, Kyo zavolal svému milenci.


Telefon několikrát zazvonil, než se ozval známý hlas:


"Moshi moshi?"


"Mana! Šíleně lije, nedá se jet! Najdeme si se Shinyou nějaký motel a přespíme tam, jo?" V pozadí slyšel Kyo pláč miminka a usmál se. "Vyspal ses při ní vůbec?"


Mana si povzdechl a Kyo slyšel, jak zívá.


"Trošku…ne na dlouho."

(…)

"Dobrá. Až si najdeme motel a ubytujeme se, zavolám ti ještě jednou. Řekni Kanon, že táta už brzy přijede domů."


"Kyo. Řekl jsi o mně Shinyovi?"


"Ne. Chtěl jsem s tím počkat, až tě uvidí."


"Řekni mu to teď hned. Nechci, aby se zneklidňoval. Pro děťátko to není zdravé."


"Dobrá, řeknu mu to. Miluji tě. Zatím, princezno."

*Bestie se obrátí na Mana-samu, aby od něj/ní získaly jeho/její názor na vzniklou situaci a zjistí, že Mana-samu mezitím Közi a Kirito museli resuscitovat.*…abychom rychle popojely dál: Kyo a Shinya se ubytují v hezkém a útulném motelu. Situace se lehce zkomplikuje, když zjistí, že v pokoji je - jaká to náhoda, Gackte! - manželská postel. Shinya se z šoku uchýlí do koupelny, kde se svlíkne a dá si horkou sprchu *Bestie nadějně nabízejí Shinyovi, že klidně může použít pro podobné účely jejich privátní koupelnu s vířivkou, šampáňo se náhodou už chladí*


Pak se Shinya rozhodne zavolat svému miláčkovi, protože se mu už celé hodiny neozval. Die má pro svého milovaného šokující novinku: Toshiya šel na prohlídku ke svému lékaři…


…a náhodou zjistil, že je v jiném stavu.

*Toshiya, co se až doposud skvěle řehtal na účet svých kolegů, upadne do mdlob*


NEMOHLY JSME SI ODPUSTIT:

(…)

"Co na to Kaoru?"


"Brečel štěstím. Byl tak šťastný, že brečel."

*Bestie hodí očkem, co dělá leader-san u tak skvělé zprávy*

*Leader-san vypadá, že se brzy rozbrečí… zoufalstvím*


"Páni… Toshi jako maminka… nikdy by mi nenapadlo, že se to jednou vyplní."

*nás taky ne*


"Co na to řekli vaši rodiče?"


"Šíleně se nervly. Prý je to všechno tvá chyba. Prý jsi byl pro Toshiyu špatným příkladem a udělal jsi z něj děvku… stejnou, jakou jsi ty. Toshiya se s nimi pohádal a pak se sbalil a teď bydlí s Kaoru."

*Bestie si vyslechnou, že někdo jejich ajdola považuje za děvku, co má na lidi špatný vliv a na týden překlad přeruší, když oné opovážlivé autorce ukazují krásy své mučírny i s názorným výkladem a příklady*


Shinyovi se zaleskly slzy v očích. "Toshiya je tak skvělý přítel. Vždy před vaším otcem bránil mou čest. A páni, vypadá to, že má každý dítě… anebo alespoň dítě chce." Shinya si vzpomněl na Uruhu a Kaie a přemýšlel, jestli budou někdy mít děťátko i oni.

*Kai a Uruha (zoufale): NENENENENNENENENE!*


Ačkoliv věděl, že Uruha nemůže mít děti, věřil, že musí existovat lék, který by mu pomohl.

*Dr. Isobel House nadšeně hlásí, že nejenže objevila a popsala mužské těhotenství, ale brzy zajisté na základě laboratorních pokusů s fanfiction objeví i lék na léčení neplodnosti*…bla bla blaaa, zamilovaný rozhovor jde dál, Die a Shinya si třicet minut vyměňují vášnivé polibky na dobrou noc *…jen se neostýchejte, pánové, my se dívat nebudeme… (kamerový systém: zapnutý)* a pak Shinya požádá svého ex-milence, aby mi po bříšku namazal krém proti striím.

*TĚŽKÉ DILEMA: nabídnout se Shinyovi, že mu ten krém po bříšku rozetřeme my, NEBO chňapnout po tělovém olejíčku a nechat si namazat NAŠE bříška od Kya?*

*Kirito (dobromyslně): Co tak namazat bříško Shinyi a Kyovi a pak si od nich nechat namazat vaše bříška?*

*…milujeme tě, Kiri…*


No a u této intimní chvilky se Kyo rozhodne říct Shinyovi, kdo je jeho tajemný milenec.


(…)

"Je to Mana. Chodili jsme spolu na hudebku, vzpomínáš?"


Shinya se nevěřícně posadil na posteli a pokoušel se pochopit význam těch slov. Mana.

MANA.

Mana… emočně zničený, traumatizováný, antisociální Mana. Jediná osoba na světě, které by se nikdo neodvážil dotknout. A přesto se ho Kyovi podařilo otěhotnít? *litujeme, jedině tato věta přichází v úvahu*

Mana. Kyova druhá žena je Mana.

*krom Mana-samy teď resuscitaci potřebuje i Kyo*…Shinya tuto zprávu samozřejmě musí sdělit Toshiyovi, který je upřímně rozhořčen, že Kyo dal před nádherným a sladkým Shinem přednost jiné/mu
*Shinya u slova "sladký" užitým ve spojitosti s ním důrazně zaklepe paličkami o sebe*

a vyhrožuje, že (citujeme):


"Kdyby mě Kaoru někdy podvedl… zejména teď, když jsem těhotný… ufiknu mu péro a hodím ho do mixéru!"


"To je kruté, Totchi!"


"Zasloužil by to!"


"Možná. Ale myslím, že bys mu neudělal nic. Příliš rád s ním šoustáš, než abys mu něco provedl, co ti v tom zabráni!"


"No… to máš pravdu. Právě jsme měli úžasný sex!"

*Bestie, nadějně: A proč ten minulý čas, pánové? My se dívat nebudeme! (kamery: zapnuté)*


Toshiya lehce pootočil hlavu a zahleděl se na svého spícího milence. "Kaoru právě usnul, tak žádné řeči o dítěti. Bože, Shinyo… Kao mu už naplánoval celý život! Co bude mít oblečené ve svůj první školní den, přítele a přítelkyně, jestli mu dovolíme make-up nebo ne, jestli mu dovolíme piercing…všechno, Shin. Nezáleží na tom, jaké pohlaví bude mít mé děťátko, ale už teď ti říkám, že bude mnohem lepší a hezčí než tvé děti. Tvé malinkaté Dieoušátka *milujeme tě, Kaarle-Suuri, za vynález slova Shinyátko* budou mít tvrdou konkurenci!"

(…)


Kyo se natáhl pro mobil a rozhodl se, že zavolá Manovi.


"Jo, řekl jsem mu o tobě….Ne, nevím, jestli je v pořádku. Hm. Chceš s ním mluvit?"


Shinya přikývl a Kyo mu podal svůj mobil. "Moshi-moshi?"


"Shinya? To jsem já… Mana."


"Vím."


"Jsi na mně naštvaný?"


Shinya slyšel, jak u Many pláče malé dítě a Mana jej tiší. "Ne, Mano… nejsem naštvaný. Jen… překvapený. Nechci tě urazit… ale ty jsi opravdu tím posledním člověkem, kterého si umím představit jako matku.

*taky tak*


Je to tvé dítě, co pláče?"


"Ano. To je moje dcerka. Jmenuje se Kanon. Právě se probudila a má hlad."

*Mana-sama si na pátý pokus připálí cigárko a málem si podpálí sukni, když mu/jí sirka vypadne z chvějících se prstů*


"Kanon… jak krásné jméno. Blahopřeji. Jsem kvůli tobě tak šťastný."


"Díky, Shinyo."


"Mano? Můžu se tě ještě na něco zeptat?"


"Ale jistě, miláčku."


"Bolelo to? Když jsi… když jsi rodil?"

*j-rockeři zezelenají, zasténají a překříží si nohy*


"Nevím. Narodila se předčasně… a musel jsem podstoupit císařský řez."


Shinya se kousl do rtu. Co by se asi stalo, kdyby on porodil předčasně? Die by si nikdy neodpustil, kdyby nešel na porodní sál s ním a nebyl u porodu jeho dětí!

*Die (lehce nazelenalý): A víte že i jo? Já jaksi… krev… nemusím. Je mi špatně, když ji vidím… nebo když slyším někoho křičet bolestí.*

*Kyo (se soucitem): Mně taky.*

*Shinya (kousavě): CHLAPI…*


"A co strie? Ty mně trápí nejvíc!"


Mana se zasmál. "Já měl štěstí. Měl jsem skvělý krém a natíral jsem si bříško mnohem, MNOHEM víc než jsem musel. Teď mám kůži ještě hezčí a pevnější než předtím!"

*Shinya a Mana zamyšleně přemítají, že v tom případě… by snad to těhotenství…*


"Bohové, teď jsi mně uklidnil! Ze strií mám největší hrůzu. Bolest mi nedělá starosti, dají ti léky…ale strie, to bych nepřežil! Díky, Mana."


"Nemáš zač, Shinyo. A teď si odpočiň. Už se nemůžu dočkat, až ti ukážu všechny oblečky, které jsem nosil během těhotenství!"

(…)

Kyo vzal z postele deku a polštář a ustlal si na zemi.


"Co děláš?" zeptal se překvapený Shinya.


"Jdu spát."


"Můžeš přeci spát tady se mnou!"

*Bestie (svůdně mrkají na Shina): Můžeme taky???*


Kyo si vylezl zpátky na postel. Shinya ležel na zádech a psal svému miláčkovi sms-ku. Kyo si všiml Shinyova kulatého bříška pod dekou a začal jej hladit.


Shinya sebou trhl. "Co to děláš?"


"Chci si tě pohladit."

*j-rockeři si preventivně zacpou uši*

*Bestie nadšeně zařvou: MY TAKY!!!!!!*


Shinya neřekl ani slovo a Kyo mu hladil bříško, až ucítil lehký kopanec.

"Páni! Co to bylo?"

"Děťátka ti říkají ahoj."

"Ahoj děti. Jsem váš táta," promluvil k Shinyovmu bříšku Kyo. Shinya se zamračil a odstrčil Kyovu ruku.

"Neříkej nic takového. Měl jsi svoji šanci a promarnil jsi ji."

"Nic to ale nemění na faktu, že jsou moje," odpověděl Kyo smutně. "Opravdu lituji, že jsem tě opustil, ale nevěděl jsem, co mám dělat. Nečekal jsem, že Mana otěhotní… a když mi řekl, co se mu v životě přihodilo, musel jsem ho chránit. Nemohl jsem jinak. Lituji, Shinyo. Skutečně moc lituji."

"Už je příliš pozdě, Kyo. Bude to Die, kdo podepíše jejich rodný list."

"A můžu alespoň přijít do porodnice, když se narodí?"

"Nemyslím, že - "

"Shinyo! Prosím tě! Nemohl jsem vidět Kanon, když se narodila. Narodila se předčasně a ona i Mana byly tři měsíce v nemocnici, než je pustili domů. Mám je doma jen měsíc. Prosím, Shinyo!"

"Dobrá. Můžeš přijít…ale nechci, abys šel se mnou na sál. Tam může jedině Die."

*Die (rychle): Já klidně počkám venku, nedělejte si starosti…*


"Díky, Shinyo," řekl Kyo se smutným úsměvem.

"A teď už spi. Zítra nás čeká ještě dlouhá cesta."

"Máš pravdu. Dobrou noc, Shinyo."


"Dobrou noc."

A přesto si Shinya trpce pomyslel: kdybys mě opravdu tak miloval, jak říkáš… byl bys se mnou a ne s Manou, Kyo.


***

KAPITOLA DEVÁTÁ


Bylo už pozdě v noci když Shinya a Kyo dorazili do Hirošimy. Mana na ně už čekal a v náručí držel Kanon.


"Mano! Mrzí mě, že jdeme tak pozdě. Cesta trvala déle, než jsem si myslel."


"To je v pořádku," odvětil Mana jemným hlasem.

*Közi (neudrží se): Ty krávo… odkdy Mana mluví?!

*Dr.Isobel House: Asi trpí laktační psychózou a neví, chudinka, co dělá…*

*Sugizo (nechá partituru Beethovena na minutu být): Ehm. Chcete říct… že v těch povídkách… muži nejen rodí… ale i kojí?! Greenpeace náš, jenž ti odvádíme procento z daní…*

*j-rockeři (pokřižují se): X s námi…*


Kyo se sklonil ke Kanon. "Bylas hodná holčička a poslouchala maminku?"


"Nespala celý den. Už se nemohla dočkat, až uvidí svého tatínka," odpověděl Mana. "Oh bože. Jak mně máma vychovala? Dobrý večer, Terachi-san." Mana se způsobně uklonil.

"Prosím - říkej mi Shinya. A já se omlouvám, že jsem se tady tak vetřel. Doufám, že ti to nevadí. Musel jsem tě ale vidět a promluvit si s tebou."

"Chápu. Pojďte dál. Chci vám ukázat, jak jsem si zařídil byteček."

Vešli do bytu, vyzuli si boty a rozhlíželi se. "Není to bůhvíco…ale jsem tady doma."

Manův byt byl zařízen ve tradičním stylu, nic západního. Mana je provedl přízemím i podlažím a pak zastavil před dveřmi do pokoje pro hosty.

"Tady budeš bydlet… omlouvám se za ten nepořádek, ale nemám dost skříní, kde bych mohl tohle vše uložit." Mana ukázal rukou na kopy překrásných gotických šatů, které ležely na posteli a židlích.

*ehm…konečně první věta, které věříme.*


"To je v pořádku. Jsou překrásné! Šil jsi je ty sám?" Shinya si sedl na postel a začal obdivovat drahou, sametovou látku.

"Ano. Jsem rád, že se ti líbí," odvětil Mana a přisedl si k němu.

*nejlepší kámošky v akci, konstatují Bestie při pohledu na Mana-samu a Shinyu, jak se zájmem rozebírají novou módní kolekci na jaro 2010 od Versaceho a Prady. Za těch pár týdnu bestiálního vězení se Shinya očividně vypracoval na experta v Mana-tlumočení.*


"Kdy jsi měl čas je šít?"

Mana si povzdechl a napjatě se rozhlédl po pokoji. "Než se narodila Kanon," řekl nakonec se smutným úsměvem. Shinya jej neviděl, protože si zkoušel jedny šaty a byl zaujatý svým odrazem v zrcadle. Ale Kyovi ten smutný úsměv neušel a velice ho zneklidnil.

"Chceš ji na chvíli pochovat?" zeptal se najednou Mana Shinyi. "Musím si teď na minutku
odskočit…"

"No jasně! Musím si to přeci vyzkoušet, brzy to budu potřebovat!"

"Výborně. Tady ji máš… a hlavně nezapomínej přidržovat ji hlavičku." Mana mu ukázal, jak na to a odešel. Shinya se pozorně zadíval Kanon do tvářičky.

"Jsi to nejnádhernější děvčátko, jaké jsem kdy viděl," řekl pak upřímně. "Vůbec se nepodobáš Kyovi."

*Bestie jsou po červnovém zážitku v Paláci Akropolis přesvědčeny, že je to škoda. Kyo jim totiž lehce vyrazil dech tím, jak neočekávaně krásný byl "live".*

"Hej! To mně docela uráží!" Kyo opustil své místo u dveří, popošel k Shinyi a vzal Kanon z jeho rukou. "Když jsem byl miminko, vypadal jsem úplně stejně!"

*chceme foto!!!*

"Takže konečně připouštíš, že jsi sladký a kawaii?"

*j-rockeři a Bestie se neodváží nadechnout, hradním sklípkem se nese tiché ale o to nebezpečnější vrčení*

"Ha ha, jak vtipné! Nejsem sladký ani kawaii!"

"Přesto blahopřeji. Máš nádhernou dcerunku."

"Já vím. A to mně trápí."

Shinya se nechápavě zahleděl na svého bývalého milence. "Cože?! Ty chceš… aby tvé dítě bylo…ošklivé?"

"Ošklivé ne. Ale alespoň… nehezké."

"Nerozumím ti. Vysvětli mi to."

"Je to snadné: nechci, aby mi za ni běhali chlapi. Chápeš? Chci ji jen pro sebe!"


Shinya nestihl na to nic říct, protože se otevřeli dveře a vešel Mana. "Omlouvám se, že jsem byl pryč tak dlouho. Teď si svoji dcerku vezmu a uložím ji do postýlky."

"Nemyslím, že je to dobrý nápad," řekl najednou Kyo.

"Ale ano. Je to v pořádku… já jsem v pořádku. Už asi týden."

"To nestačí," řekl na to Kyo něžně a s malou Kanon v rukou zamířil ven z pokoje. Mana se za ním díval se smutným výrazem v očích a pak si přisedl k Shinyi na postel. Shinya se nadechl:

"Vím, že mi po tom nic není… ale o co jde? Ne, nemusíš mi nic říkat, jestli nechceš."

"Ale chci. Chci ti to říct, Shinyo." Mana se zhluboka nadechl. "Měsíc po té, co se Kanon narodila…já… já jsem jí chtěl zabít."


*Vzpomínky*


Z pokoje číslo 533 se ozýval zoufalý pláč, když se Mana snažil uklidnit své dítě, co se nedávno narodilo.

"Prosím, nebreč, Kanon. Maminka je tady, tak nebreč…" opakoval Mana, když si přivinul dítě na hruď a lehce se začal houpat. "No tak, nebreč. Maminku z tebe bolí hlava."

Ale nic nepomáhalo. Malá pořád plakala, pořád! Jenom na chvilinku byl klid a to když spala. Mana však nemohl usnout… bál se, že se jeho děťátku něco stane, když bude spát. Narodila se přeci předčasně a kdo ví, jestli mu lékaři řekli pravdu o jejím zdravotním stavu! Mana byl na pokraji svých psychických i fyzických sil: pod očima měl temné kruhy a byl hubený, protože nemohl jíst. V jeho očích se už dávno neodrážel život, jen temná prázdnota.

Seděl na podlaze, Kanon v rukou a z očí mu stékaly slzy.

"Tak už nebreč, Kanon. Maminka je unavená... moc. Nebreč!"

Kanon však nepřestávala brečet a Mana byl zoufalý. "Co ti je? Proč pořád brečíš? Proč mi s tebou nikdo nepomůže?"

A pak se to stalo: Mana cítil, jak se něco v jeho mozku napjalo a pak prudce uvolnilo.

"BUĎ UŽ KONEČNĚ TICHO!" zařval. "Jediné, co děláš je že řveš! Mám toho dost!"

Mana se natáhl pro polštář, co ležel na jeho posteli a přiložil ho dítěti na tvář. Vzlyky se ztlumily a Mana pořád opakoval: "Přestaň! Přestaň! PŘESTAŇ!"

Sestra, co měla právě noční službu naštěstí slyšela Manovy výkřiky a vběhla do pokoje. Začala křičet a pak do pokoje vběhli i lékaři a další sestry a pak se jim přece jen podařilo odtrhnout Manu od dítěte.

"Píchněte mu valium a připoutejte ho k posteli!" vykřikl jeden z lékařů.

"NE! NECHTE MĚ BÝT! MUSÍM JI UKLIDNIT! MUSÍ PŘESTAT BREČET!"

Mana se zmítal v rukou lékařů a sester, až se jim jej nakonec podařilo připoutat k posteli a píchnout mu injekci se sedativem. Mana cítil, jak se během vteřiny jeho tělo stává těžším a těžším.

"Co dítě?" zeptal se jeden z lékařů.

"NEDÝCHÁ!" vykřikla sestra. "Musíme intubovat!"

Když odváželi jeho dcerku, Mana ji pohlédl do očí: byly prázdné a bez života, stejně jako jeho. Když si Mana uvědomil, že hledí od očí svému umírajícímu dítěti, něco se v jeho mozku napjalo a uvolnilo.

"…ne…NENENENNENE! KANON! MILÁČKU! ŘEKNI NĚCO! ŘEKNI MAMINCE ASPOŇ SLůVKO!"

*Hakuei (se zájmem): Novorozené děti umí mluvit?*

Svět začínal nabírat šedivou barvu. Mana cítil, že za chvíli omdlí.

"Nesmíš mě opustit… pohni se… pohni ručkou… pohni ručkou pro maminku…"

A Mana omdlel.

*konec vzpomínek*


Když se Mana dostal až sem, brečel a jeho tělo se v Shinyove náruči chvělo a pořád opakoval, že "mamince je to tak líto!"


"KYO! Kde trčíš? Něco se Manovi stalo!"


Kyo vběhl do pokoje a uviděl Manu, jak se choulí na podlaze a objímá se rukama.


"Mano! Přestaň! Všechno je v pořádku!" Kyo vzal Manu do náruče a odnesl jej z pokoje.

*ehm… noooooo*


Kyo odnesl Manu do ložnice. Položil jej na postel a řemeny připoutal jeho ruce a nohy k posteli. V místnosti byl i monitor na sledování rytmu srdce. Kyo vzal lahvičku s valiem a čistou injekční střikačku, nabral přesně určenou dávku a vpíchl ji Manovi do žíly.

*Bestie si opráší znalosti z oboru medicíny a mlčky se pro stříkačku s valiem natáhnou raději samy, ať nedojde k nejhoršímu*


Až když si byl Kyo jistý, že Mana se uklidňuje a nebude se snažit vysvobodit z řemenů, opustil ložnici.

*Dr. Isobel House nevydrží: PACIENTA NIKDY NENECHÁVÁME PŘIPOUTANÉHO BEZ DOZORU!!!!!!!!!!*

Shinya ležel zkroucený na posteli a držel si žaludek.


"Jsi v pořádku?" zeptal se jej Kyo.


"Ano. Jsem sice unavený…ale jinak mi je dobře. Co se stalo?"


Kyo se nadechl: "Mana má poporodní depresi. Tohle jsou stavy, když si vzpomíná, že se pokusil zabít Kanon. Jinak je už téměř v pořádku."


"Promiň. Mrzí mě, že jsem s tím začínal…"


"Ne, to je v pořádku. Jsem rád, že to víš. A krom toho, Mana si beztak na nic nevzpomene. Teď se snaž uklidnit a spat. Jsem si jistý, že Mana už něco má na zítřek. Překvápko."

S těmito slovy Kyo opustil Shinyovu ložnici a vrátil se zpátky k Manovi. Uvolnil řemeny a lehl si na postel. Vzal Manu do náruče a zašeptal mu do vlasů:


"Prosím, Mano… uzdrav se…"


A pak upadl do bezesného spánku.TBC…A jaké nám z tohoto plyne ponaučení?

Chraňte se. Buďte X! 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nexie Nexie | Web | 30. září 2009 v 17:30 | Reagovat

YAHOOOOOOO CLANEEEEEEEEEEK :D
*chyta prvy koment a popritom skace radostou*

2 Nexie Nexie | Web | 30. září 2009 v 17:34 | Reagovat

oh my gackt.
*ako spravna manaistka berie do paratkov flasu cerveneho vina a dalsie styri si poklada k stolu*
zacinam sa bat.... :D

3 vulpes Zerda vulpes Zerda | 30. září 2009 v 17:36 | Reagovat

A ja si to necham na noc, tak!
...misto hororu na spani.

4 Nexie Nexie | Web | 30. září 2009 v 17:46 | Reagovat

---17:42---
*zatial este len niekde pri tom uzasnom dvojsekundovom urceni dieovho otcovstva*
*do mysli sa jej nahle vtiera hrozive poznanie*
JEZISI.
Povedzte mi ze Kyo NEPRETIAHOL MANU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O________O

---17:43---
Hiroshima.................. prihoriva....................

---17:44---

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!

*exne celu flasku a je jej jedno co to s nou urobi*
*ospravedlnuje sa za histericky zachvat*

5 Nexie Nexie | Web | 30. září 2009 v 18:26 | Reagovat

Ehm.
*Chlast v nej utlmil akekolvek prejavy sialenej zurivosti*

Mana. S platforma topankami a vlasmi nagelovanymi az bohviekam vysoky tak zhruba 2m10.
Kyo. Moze byt stastny, ze je vyssi nez 1m60.
A teraz sa na to pozrime z pohladu objektivneho.
1.) Mozno, MOZNO, ale naozaj MOZNO, by bol schopny Manu pretiahnut.
2.) ALe je bez sance, aby ho bol schopny kamkolvek ODNIEST, alebo vobec ZDVIHNUT, nehovoriac o PRIPUTAVANI, ak by sa este branil.......

Toto tu ale samozrejme my vsetci vieme.
Len autorka zrejme nie..............

*tuli si k sebe Manu, vysokeho, nemeho a ladovo pokojneho ako vzdy, s krasnym plochym bruchom pod korzetom....*
Dear, co tam z teba urobili, jezisi...

6 scope scope | Web | 30. září 2009 v 18:33 | Reagovat

*s klidem dočetla a odložila nepoužitý koňak*
Popravdě... Autorka ztrácí inspiraci. Nad předchozími částmi jsem se ještě mohla vztekat, obdivně valit oči, a nyní... prostě jsem akceptovala její šílené výplody, litovala vážené pány a Manu, a pomalu se pročítaly směrem dolu.

Dr. Isobel House - vy víte, kde všude autorka udělala překlepy. Co jí to tak oplatit.. na jejím vlastním rybníčku?

Shinya - prosím, nedělejte si srandu, jestli je někdo, kdo dítě čekat nesemí je to on. Ať si na to pořídí osobu ženského pohlaví a na namakané bříško si zajde do posilky, a pak si namaže kůžitřeba dětským olejíčkem.
Platí i pro Mana-sama. Vám doporučím ještě korzet.

Už teď lituji Uruhu a Kaie. Protože pokud to bude přesně podle 'scénáře', tak budou i oni čekat dítě. Jen si teď nemůžu uvědomit, kdo že asi může být 'maminka'.

Kyo, Die, leader-sama, Tochi - až vystřízlivíte, kliďte se od tohohle. Prosím. Trápíte jen své tělo.
Leader-sama - kde máte vaši baseballku?

A u jen pro drahé Bestie - Sugizova motlitba byla příjemným ozvláštněním.
Nyní už jen trpělivě čekám na konec.

Gackt s námi.

7 Strašidlo Strašidlo | 30. září 2009 v 21:29 | Reagovat

*psychisky se zmohlo pouze na první kapitolu* Hrůza se musí to... *škyt* přijímat po dávkách... *přejede pohledem prázdné lahve od piva v sestavě akorát na kuželky a přidá další, kterou právě vyprázdnilo*...a alkohol po litrech.
*při slovním spojení 'Kyoova druhá žena je Mana' na Strašidlo dolehla plná dávka jako ze samopalu*
Čert vem játra... *zamumlá a potácivě se vydává pro další basu*

8 Kana Kana | E-mail | 30. září 2009 v 22:06 | Reagovat

ach ...
uprimne... doteraz som nejako vyrazne nepochopila, preco vlastne Shinya potreboval osobne ist za Mana-sama (nebudem sklonovat, kedze neviem, ci mam pouzit muzsky abo zensky rod)...
ubohi chlapci... prajem vela nervov, alkoholu a ochotnych bestii v buducnosti ... i ked bestie urcite stacia aj tri :D a btw... ak by sa vam, mile Bestie-sama podarilo presvedcit Shinyu, aby pristupil na niektori z vasich vyssie spomenutych navrhov, tak Kana by sa velmi ochotne pridala...kludne aj ako divak :D

9 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 30. září 2009 v 22:21 | Reagovat

Mila Nexie,

vidim, ze jsme Te dorazily ;DDD Veta "povedzte mi,ze nepretiahol Manu!" se stala hitem nasi podzimni sezony.

Ano,i nas zaujala moznost,ze Kyo pri sve uctyhodne vysce ma tu drzost vzit Manu do naruce *kdyz si predstavime,kolik asi vazi boty Mana-samy na platforme...*

*chmurne* Chystej si dalsi lahve na patek vecer. Bude jich treba. HODNE MOC.
___________________________

Mila scope,

budeme tehdy doufat,ze Te dalsi dil presvedci o tom,ze autorcina fantasie ma sice obcas slabsi chvilky,porad nas ale privadi do stavu,kdy mame chut bezmocne triskat hlavou o stenu a ptat se,proc nekteri lide jsou analfabeti a jini ne.Tohle je pripad,kdyz si prejeme,aby nekdo neumel psat.

*Dr. Isobel House obzivne* Myslis vstriknout ji nadmernou davku valia do zil?

*siroky perverzni ucul* Detsky olejicek a brisko Shinyi,to se nam velice zamlouva.Uz jen Shina presvedcit,ze mu opravdu chceme ukazat jen nasi...sbirku motylu a nic vic...

*suse*Leader-san je ocividne zaneprazdnen trenovanim baseballu se svym nastavajicim,aby Toshiya nepribral pocas tehotenstvi vic,nez je zdravo a neztratil tak sve lakave krivky.

*Gackt se uprimne zdesi,ze by jsme i jeho mely zatahnout do tehotenske aferky a utika se ukryt*
_____________________

Mile Strasidlo,

neuveris...ale bude hur.Na vikend si radej moc planu nechystej,budes mit co delat,abys zustalo strizlive.Mana-sama uz ted preventivne uziva antidepresiva.
______________________

Mila Kana,

ackoliv sondujeme u autorky onoho veledila,ani nam neni jasne,proc u vsech Gaktu musel Shinya za Manou,ale jsou veci mezi nebem a zvrhlou mysli autoru fanfiction...

*perverzni ucul* Az Shinyu presvedcime,ze se nas nemusi bat *a nalijeme do nej tak lahev vina,at je povolnejsi*,piskneme na Tebe a klidne se pridej.

Cim vic rukou...tim bude Shinya -

*Shinya Bestiim zacpe tlamicky svou arafatkou*

Mame Vas rady,damy!

Vase Bestie

10 Nexie Nexie | Web | 30. září 2009 v 22:53 | Reagovat

[9]: Chudiatko Mana, ten z toho bude mat taku traumu az z toho zacne rozpravat :D
Coz vlastne Nexie tak trochu pripomina kedysi davno prebranu myslienku, ci budu alebo nebudu tie spominane lekcie Manovstiny pre tych nestastnych, ktori nasej drahej dame nerozumeju :)
(aj ked Nexie si je ista, ze vsetky Manove gesta na adresu autorky by boli znacne jednoznacne :D)
Nexie ani v najmensom neotravuje, Nexie to zaujima z cistej zvedavosti :D

11 Veve Veve | 30. září 2009 v 23:19 | Reagovat

Já také několikrát omdlela. A nikdo mě nekřísil! Toliko k postěžování si.
Jinak... pokud byste zde zmíněné pány zaměnily za jakékoli náhodné osoby mužského a ženského pohlaví, nikterak byste neubrali na "kvalitě" tohoto "díla", navíc byste stvořily novou telenovelu. Neboť rozdíl mezi zde přítomnými hysterkami (některými též nazývanými "hlavní hrdinové příběhu") a random osobami XY z ulice/parku/obchoďáku/whatever jsou zcela nulové.

12 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 30. září 2009 v 23:20 | Reagovat

Mila Nexie,

budou, budou! Prave na nich delame a zjistily jsme, za Mana-sama je vtipnejsi, nez by to do nej/ni jeden rekl ;D A citime, ze az Vam naservirujeme dalsi dil teto uzasne povidky, budeme vsichni potrebovat neco, na cem se da smat. Tak jeste drze prosime o kousicek trpelivosti: Mana slovnik je velice usilovne zpracovavan, ver nam!

Tve Bestie a Mana

13 Nexie Nexie | Web | 30. září 2009 v 23:41 | Reagovat

[12]: Fajn, Nexie sa bude tesit :D
Aj ked na ten ddalsi diel tejto uzasnej 'povidky' ani vlastne moc nie :)
Ono Nexie bola vzdy od prirody akosi trosku masochista, ale toto je az brutal moc (to uz neni ani povidka, to je cielene mucenie, ja myslim ze autorka sa v istej pasazi na Isobel nazstvala tak moc, ze sa rozhodla ze nas bude terorizovat naschval :D), vyvolava to sialenu chut hadzat po autorke topanky ^^" (scope pochopi :D)

14 Sierra Ayumi Sierra Ayumi | Web | 1. října 2009 v 14:35 | Reagovat

:DDDD TOHLE SE MI SNAD FAKT JENOM ZDÁ!!!!

:DDDD *má tak strašně neskutečně divenj poct že jí z toho asi šlehne - skončí jako mana - připoutána a bez dozoru!!!*

:D Já fak tnehcápu, jak tohel mýže nede vymyslet???!!! :DDD Sakra XD
Ty poznámky byly dobrý xD *ale porád nevěřícné kroutí hlavou nad tou povídkou xD A fakt si tonedokáže jinak vysvˇwetlit jako než  poporodní psychózu, nebo něco horšího :DD*
Já se tak smála když jsem četla o ´tech strijích že jsem se téméř svalila ze stoličky xD Tohle prosím nedělat XD

15 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 1. října 2009 v 18:47 | Reagovat

*přišla, vykvikla jako prase a utekla. po chvilce jí zvědavost nedá a vrací se táhnoucí za sebou bednu piv*
Milé Bestie, ani vaše láska, mě nezachrání před zhoubným vlivem této povídky. Když už jsme u toho.. mám otázku: ani šílená Dr. Isobel House by asi nebyla schopna vyléčit autorku že? Nepochybuji o Isobeliných schopnostech, které jsou zajisté ohromující, avšak mám pocit, že autorka je postižena natrvalo.
Vzkažte Manovi, že s ním plně soucítím. Mana a matka Kyova dítěte *chytne záchvat a dovolává se spravedlnosti*
Původně jsem měla v plánu napsat dlouhý komentář, ale to prostě nemá cenu.

16 Nexie Nexie | Web | 1. října 2009 v 18:56 | Reagovat

[15]: Ani sa nedivim, ze sa z toho chudacik zcvokol :D
Ostatne ked ma to decko talent na vrieskanie po Kyovi, chran ho buh :D

(coz mi pripomina ze som este stale nekapla na to, ako mozu v tej povidke ti chlapi rodid, jezisi :-|

17 Nexie Nexie | Web | 1. října 2009 v 18:57 | Reagovat

*rodit
a konec zatvorky
sh*t

18 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 1. října 2009 v 19:51 | Reagovat

Mila Kaarle-Suuri,

jako bylo doporuceno uz milemu Strasidelku,na vikend si radej ucebni plany nedelej a chystej si rovnou tri basy piva a tak 5-6 lahvi Absinthu, Mana-sama si bude vzpominat, jak rodil.

*silena Dr.Isobel House pro jistotu jeste jednou shledla vsechny serie legendarniho lekare a peclive z nich povykradala vsechny drogy a elektrostimulatory,aby se je pokusila aplikovat na autorcinu inteligenci a zachranit ji...ale moc velkou sanci tomu ani genialni Gregory nedava*

Pche.Jsme zvedave,na co se zmuzes po kapitolce,kde Mana-samu chytnou kontrakce.My jsme v pulce prekladu a mame v sobe tak dva litry vina.
_________________________

Mila Nexie,

vyckej vikendu a dozvis se,jak bude chudak Mana-sama rodit.Mana-sama uz pro jistotu ted zacina chlastat,at se na to mentalne prichysta.

Ale zas jako...Kyo ma talent,to se musi nechat.A v jeho diteti by tak bylo pokracovani Dir en grey zajisteno...coz je myslenka,ktera se nam zamlouva docela hodne.Akorat by to dite mohl mit se zenou,ne s Manou.

Mame Vas rady,damy!

S pozdravem Vase Bestie

19 Nexie Nexie | Web | 1. října 2009 v 20:15 | Reagovat

[18]: Jezisi :D:D:D
Boze, chudak Mana, sucitim, neviem si ani predstavit, co by to bolo keby mal rodit prirodzenou cestou, kedze, samozrejme, EHM, cesta je tam dole iba jedna......... a tou by na svet nikto prist nechcel ^^"

20 Nexie Nexie | Web | 1. října 2009 v 20:22 | Reagovat

Eww, prirodzenou, prirodzenou, Nexie sa sekla, ta cesta by mohla byt COKOLVEK, len nie prirodzena ^^"

21 scope scope | Web | 1. října 2009 v 20:37 | Reagovat

Uznávám... porod je něco, co mě čistě jen z věděckých důvodů zajímá. Medicínu nestuduju, Gacktchraň, držím se elektronek, jazyků a matiky. Ale jak že se to autorky poprala s absencí určitých vnitřností u mužů? A jak že to bude probíhat?

22 Strašidlo Strašidlo | 1. října 2009 v 20:54 | Reagovat

*dnes statečně překonalo poslední kapitolu, na kterou už včera nestačily nervy... a zásoby piva*
Kami-sama... *v očích slzy* Řekni mi, Kami, co to Manovi udělali? Proč Manu tolik nenávidí a dělají mu takové hrozné věci jako porod, kojení, dítě a ještě ho nutí mluvit o sobě jako o "mamince"?
*Strašidlo poučeno včerejškem doplnilo zásoby piva i o několik lahví rumu*
Tohle se prostě nedá přežít za střízliva.
*pořádně si přihne rumu a snaží se zaplašit představu těhotného Many*
Bestie, drahé Bestie, proč to? *zoufalství Strašidla dosáhlo vrcholu* Proč už jste autorku dávno nenaložily do kyseliny? Nebo nerozsekaly a zbytky nehodily do studny? Minimálně bude třeba useknout té ošklivé a zlé osobě hnáty, aby už nic takového nikdy nesepsala (a raději i vyříznout jazyk, aby nemohla diktovat)...
Po tomto velice traumatizujícím zážitku už nejsem pouze diagnostikovaný alkoholik, ale i diagnostikovaný psychopat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama