Bestiálně skvělá (ehm podzimní ?) škola psaní fanfiction, lekce jedenáctá.

6. září 2009 v 0:31 | bestIAR


Drazí čtenáři,

nemusíte se dnes bát dalšího pokračování vámi/námi tolik oblíbeného m-preg. Neznamená to, že bychom na překlad zanevřely, ale bezstarostné léto skončilo, a my se pokoušíme omezit naši spotřebu alkoholu *přestat tolik chlastat jsi chtěla říct*. Samy jsme zvědavé, jak dlouho nám tato chválihodná snaha vydrží.
Ke všemu jsme objevily kouzelný případ fanfiction, kde se nám skloubily autorky Kukačka obecná se Sladkou vášní. Pro ty, co by si chtěly osvěžit přesný význam těchto pojmů, prosíme náš autorský přehled tady a tady.

Zcela upřímně, takovou pitomost jsme dlouho nečetly. Ono jsou špatné povídky a povídky, ve kterých JE všechno špatně. V tomto konkrétním případě si logika vyšla na procházku do temného lesa a něco ji tam dlouho zdrželo.


Varování: Nedoporučujeme číst příznivcům Dir en grey, především pak Shinyi, Die a Toshiyi. Nedoporučujeme citlivějším osobám, které vykazují závažnější alergické reakce na slova hnízdečko, milovaný či miláčku ani osobám s vyvinutejším citem pro jazyk český a vůbec všem těm, co jsou rádi, že v našem světě telefony před svými majiteli obvykle nezdrahají (alespoň pokud v sobě nemáte dvě a více promile).

Jinak je povídka zcela nevinná a hloupoučká...Veselý Valentýn!

Svatý Valentýn... jsme spolu už tři roky a ani jednou za tu dobu nezapomněl na svátek všech zamilovaných. Copak se stalo tentokrát? Copak mě už nemiluje? Našel si někoho jiného?
Sakra, třeba zákeřný Kaoru přeci jen dosáhl svého...! Já přeci vím, jak se furt dívá na mého prince... jeho pohled dravého lovce, co se chystá skočit na svou bezbrannou oběť...
Inu tak kdepak je?
Tolik se mi stýská...
Mohl mě aspoň varovat!
Nestrávil bych celý den u plotny a nepekl mu jeho oblíbený koláč *Shinya zbledne, Bestie se začnou nebezpečně uculovat*, nechystal bych na stůl, nekupoval svíčky, nedělal bych nic z toho, jen kdyby řekl, že nepřijde!
Já se tak snažil...dokonce si oblékl jeho oblíbené šaty!!! *Shinyova tvář směle konkuruje bělosti primalexu polar a Bestie se ujišťují, že jsou pořád ve fandomu Dir en grey a ne třeba Malice Mizer*
A také mu koupil dárek!
Tak kde je?!
Už je téměř jedenáct... kdyby přišel teď, pořádně bych ho zmlátil paličkama a pak zulíbal, ach, jen kdyby přišel!!!
Shinya se natolik ponořil do svého vnitřního monologu - co, proč, kde? -, že si ani nevšiml, že někdo už nějakou tu chvíli mlátí do dveří - hlučně a silně.
Když už to vypadalo, že ten někdo dveře vyrazí *Bestie, nedůvěřivě - At-chan si spletl dveře?* Shinya povzdechl a šel otevřt s myšlenkou "konečně, to je ON!". Nepodíval se proto do kukátka ani se nezeptal, kdo že je tam, rovnou otevřel, protože si byl jistý, že je tam jeho miláček Toshík
*který si za celou dobu jejich soužití nestačil pořídit klíče*
Jaké bylo proto jeho zklamání *a naše také - Bestie fandí Dainye!*, když za dveřma stál samolibě se tvařící Die *Bestie jásají*.

- Co tady k čertu... Jakože CO CHCEŠ? - lhostejně *WTF?* se tázal Shinya.
- Jen tak, řekl jsem si, že se stavím. Popřát naší zamilované dvojce všechno nej k sváaatku. Dělej, zavolej Toshiyu, dáme si něco na oslavu,- s úšklebkem řekl Die.
- Není tady... ,- tiše odvětil Shinya.
- Co? Špatně Tě slyším...
- NENÍ TADY! ,- zařval Shinya.
- Ó, jak to? Jak to, že tu není? V takový den... Divné, divné... ,- dvojsmyslně poznamenal Die.
- Hele, táhni. Nemám teď náladu na Tvoje vtípky.
- Tak to ne, nikam nejdu. Jel jsem tak daleko, abych vám popřál *připadá to divné jen nám?* - a co slyším, místo slůvek díky? Táhni? Tak to ne. S Tvým dovolením *Bestie zvedají obočí - to má být ironie? Celý tenhle odstavec má být ironie?* jdu dál.
- Ne, počkej...
Ale Daisuke už byl uvnitř, a dokonce se stihl i zout *vidíte, zas takový hulvát to není*
- Hezké, hezké to tu máte... no, předveď mi vaše hnízdečko, ne?
Shinya se nehýbal.
-Fajn, když nechceš... kouknu se sám. Ó pěkné, večeře při svíčkách - jen škoda, že to Toshiya neocení... určitě by se mu to líbilo...,- škodolibým tónem poznamenal Die.
- Ksakru, Daisuke! To stačí! Táhni už! Nemám na to náladu. A vůbec, dělá Ti to dobře, takhle si ze mě utahovat?
- Ne, miláčku, *MILÁČKU?* dělá mi to přímo SKVĚLE!

Za všema těma slovníma přestřelkama si Shinya ani nevšiml, že mu přišla SMS:
Promiň...Princezno, trochu se zdržím, ale už brzy budu doma. Nezlob se na mě, líbám, Tvůj Totchi.

Mezi bubeníkem a kytaristou zavládlo ticho *Najednou?*
Die seděl s nohou přes nohu a jakoby na něco čekal, Shinya už byl unavený z toho, jak ho furt vyhazoval, a tak prostě jen mlčel a také čekal.
- Tak co, oslavíme to? ,- přerušil ticho Die.
- Co oslavíme? Toshiya tady přeci není... ,- poznamenal Shinya.
- Hlupáčku. Valentýna, přeci. Když už jsem tady. Když už jsi tady Ty *Divné, že... Shinya u sebe doma. Daisuke má postřeh...*...a když už je tady ta flaška vína *Oh, poznáváme Die...poprvé* Tak proč ne?
- Tak jo! ,- ani ho pořádně nevyslechnul zvolal už naštvaný Shinya.
Bylo mu to už jedno - zlobil se a zároveň si dělal velké starosti o Totshiho.
Zlobil se tak moc, že to chtěl utopit ve víně.

Vypili mlčky flašku vína.
Když už nebylo žádné, Shinya vstal a šel směrem do kuchyně.
- Kam jdeš? ,- zajímal se Die.
- Do kuchyně *ne, fakt?!* - lhostejně odvětil Shinya.
- Proč?
- Přinesu ještě víno...
Za minutu se vrátil s další lahví vína. *Škoda měl přitáhnout Jägera, vytuhnout a ušetřit si budoucí komplikace, Bestie totiž - zív - ví, kam tohle povede*
Zase ji vypili mlčky.
A pak ještě jednu. *Neříkal Toshiya, že přijde brzy? Nebo ti dva pořádají závody?*
Oba cítili, jak víno proudi jejich žilami, točila se jim z toho hlava, víno z nich vysávalo *víno-upír!* všechny střízlivé myšlenky. Okamžik na to už svírali jeden druhého ve vášnivém objetí. Začali se svlékat. Svlékat se z oblečení *!!!*, které jim překáželo *ošklivé oblečení*
Oba neřekli ani slovo.
Nač také slova?
V takový okamžik!
*Bestie upravují své sázky ohledně věku autorky*
Shinya se snažil utišit svou bolest a smutek v objetí druhého.
A Die konečně dostal to, po čem prahnul tak dlouho - svého milovaného. I když touto cestou, i když jen jeho tělo - vždyť Shinyi duše byla spjata s Toshiyou.
Ještě okamžik a už spolu byli v posteli. V milostném hnízdečku *Bestijím se při spojení milostné hnízdečko bezděčně protáčejí panenky* Toshiyi a Shinyi.
Bylo jim dobře.
Oba podlehli vínu *Bestie se upřímně diví, že se jim po třech flaškách vína do nečeho chtělo*, magickému svitu svíček, tajemně poblikávajících na stole, oba propadli vášni...
*Bestie už se raději ani nesází*

V zámku se tiše otočil klíč *Ha, věděly jsme, že ho má*. Dveře se otevřely. Na prahu stál Toshiya - ve svátečním obleku *Gackte, spas nás*, v jedné ruce velkou kytici, v druhé bonboniéru pro Shinyu. Tiše šel do kuchyně, dal šampaňské do ledničky *Bestie se živě zajímají, kterou rukou nesl tu láhev?* a pokračoval do obýváku, protože doufal, že Shinya ještě neusnul a čekal na něho.
V obýváku ale svého miláčka nenašel, ale všiml si dvou skleniček a v rohu tří prazdných lahví od vína.
Svičky už téměř dohořeli.
Hodiny ukazovali 3 ráno *Bestie by jen tak mimochodem zajímalo, co tak důležitého kde mohl dělat do tří do rána?*

Šel do ložnice. Do jejich hnízdečka *POMOC!*
Když vešel, steží uvěřil svým očím.
Shinya pokojně spal na hrudi Die a oblečení bylo rozházené všude kolem.
Kytice mu vypadla z rukou na podlahu, v očích se objevili slzy *někdo se tu příliš často koukal s babičkou na telenovely a my to nebyly*
Ne, nevzbudil je, nezačal hysterčit.
Místo toho tiše odešel, aniž by řekl jediné slovo.
Jeho srdce bylo rozbité.
Rozbité člověkem, kterého miloval tak moc!

...už svítalo.
Šel ulicí a nevěděl, kam má jít *s nadějí - ke Kao?*.
Teď neměl domov, v jeden okamžik ztratil vše, na čem mu záleželo. Tak bloudil nočním Tokiem *nechápavě - vždyť svítalo?*a vypouětěl cigaretový kouř *opět, nechápavě - odkud?* ve snaze utišit svou bolest.
Nemohl pochopit, jak mu to ta jeho milovaná princezna mohla udělat?
Navíc, v takový den?
Proč zrovna v tenhle den?
Den všech zamilovaných?
To znamená, že mě nikdy neměl rád...
Všechny ty roky se jenom přetvařoval...*a všechny orgasmy jen předstíral!!*

Shinya se mezitím vzbudil.
Bolela ho hlava, špatně se mu přemýšlelo *cože jste to pili za patoky?*
Dokonce mu nedošlo hned, že leží v objetí s Diem, ne se svým milovaným.
Zhruba za 20 minut si vzpomněl, *to muselo být něco příšerného, chceme taky* co se včera událo...a zase se začal zlobit na Toshiyu, že ten se ani neobjevil, ani nezavolal!
Po pěti minutách se koukl na podlahu a všiml si kytice růží.
"Ach, on přeci jen přišel!,-radostně pomyslel Shinya.
Ach ne, musel nás vidět! *Captain Obvious strike again* - Bože, co mám dělat?! Jak mu to jen vysvětlím?! - s těmito myšlenkami vyskočil z postele a utíkal za svým telefonem *telefon zdrhal, co mu nožky stačily*. Když k němu přiběhl, všiml si, že má SMS: Promiň...Princezno, trochu se zdržím, ale už brzy budu doma. Nezlob se na mě, líbám, Tvůj Totchi.
Sms byla přijata v 23.56
Bože, tak on mi přeci jen napsal...myslel na mě... ale proč, proč jen jsem si toho nevšiml? Proč???? Proč včera přišel Die?? - byl tak rozrušený, že si ani nevšiml, že to poslední zařval nahlas.

- Protože tě miluju. Proto jsem přišel. Už dávno tě miluju. Už od prvního našeho setkání -zazněl za ním hlas Die.
- Cože? - zděšeně se přeptal Shinya
- Ano, je to tak...
- Ale Die, pochop...ja miluju Toshiyu! *rýpavě - to jsme viděly...* A to, co se mezi námi stalo včera, to je...
- Ano, chapu. Je to chyba. Chápal jsem to od začátku. *ale pokoj si nedal* Proto teď odejdu...

Shinya mu na to ani nestihl nic říct *víme, rychlost myšlení stále úroveň umírající hlemýžď*, jak rychle se Die oblékl a odešel.

"Zvedni to... zvedni to, Toshiya! Prosím...prosím! Copak to neslyšíš? Volám Ti už asi po 30-té!!!" ,- ale z telefonu zněl jen chladný a neosobní oznamovací tón...

KONEC


J-rockeři vzkazují, že takovou pitominu nehodlají komentovat.
Ale protože naše úroveň jejich závratné výše nedosahuje, rády jsme se o ni s vámi podělily.

Vaše Bestie.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nexie Nexie | Web | 6. září 2009 v 8:42 | Reagovat

"Sakra, třeba zákeřný Kaoru přeci jen dosáhl svého...!"
Zakerny a zly Kaoru, podly to intrigan, utoci, vsetci utek :D

Inak, tak som sa tak zamyslela...
On mu TO predsa neurobil v TEN den, ale az na druhy den, prakticky uz boli tri rano :D

Akosi chapem, ze citat tuto povidku bola CHYBA. Znechutila som si rano. A preto teraz ODIDEM.
XD XD
Alebo sa skorejc odplizim, aby sa mi v tom nahodou nepokusal zabranit telefon >:D

2 scope scope | Web | 6. září 2009 v 8:48 | Reagovat

Po M-Preg (ne)příjemná změna. Chápu vaši potřebu nemít v krvi neustále pár promile, takže si počkám.
Upřímně lituju Diráče, že si museli tohle vytrpět. *sahá po dalším papírovém kapisníčku* Ono, být z hard rock scéni přeřazeni do více-než-červené-knihovny-hodné-telenovely je šok pro hodně lidí. Ale zatím se úraz na zdraví nekonal... snad.
Jen otázečka - kolik že té autorce je?

3 Nexie Nexie | Web | 6. září 2009 v 8:56 | Reagovat

Scope! Ty si na Best-IARi a nejsi na skype? :(
Nikto tam neni a Nexie sa nudi :(
Vypravat sa s telefonom ma uz omrzelo!  

4 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 6. září 2009 v 9:53 | Reagovat

Prvně jsem se lekla, že je tu další část našeho velmi oblíbeného *zvrací* m-preg a už jsem se hodlala odporoučet k baru a bylo mi jedno, že už není léto a nemůžu si dovolit prochlastat celé dny.
Naštěstí to m-preg nebyl, ale tohleto dalo mému sebeovládání také pořádně zabrat. Nebýt vaších připomínek, tak bych to možná nezvládla tak úspěšně.

Vždyť to mohlo skončit tak hezkým happy endem. Toshiya by se šel vybrečet ke zlému a zákeřnému Kaoru a všichni víme, co dál. Shi-chan by si uvědomil svou náklonost k Die a bum bác bylo by to. Když už ta povídka stojí za starou belu, tak aspoň konec dle mých představ by se hodil.

5 Nexie Nexie | Web | 6. září 2009 v 10:00 | Reagovat

[4]: Yes, to by bol best end :D
"A tak zly a zakerny Kaoru KONECNE dosahl sveho, a vsetci zili stastne, az kym nepomreli..." ^^

6 Strašidlo Strašidlo | 6. září 2009 v 11:11 | Reagovat

Kdybych tento počin měla charakterizovat jedním slovem, bylo by to slovo 'sranda'. Opravdu, číst tuto... ehm... číst tuto "věc" je nehorázná, opravdu nehorázná sranda. *ještě teď vydýchává záchvaty smíchu, které dostávala v periodických intervalech co dvě věty*
Možná by někdo měl navrhnout autorce, aby svůj počin přeřadila do kolonky pro parodie, neboť tam by to, dle mého názoru, slavilo mnohem větší úspěch.
Jinak se mi upřímně ulevilo, když jsem zjistila, že toto není onen zbožňovaný *zadržuje zvracení* m-preg. Začátkem nového školního roku bych měla zahájit svou protialkoholní léčbu, a ne si ji ještě hýčkat... I když pokud někdy narazím na něco podobného, ale už to nebude tak vtipné, asi se na léčbu vykašlu...

7 vulpes Zerda vulpes Zerda | 6. září 2009 v 11:19 | Reagovat

Trvam na to, ze to vlastne skoncilo happy endem (+1 ke Kaarle Suuri) - Toshiya nasledne jiste nasel utechu v draveho lovce Kaoru,a Shinya, obletovany a popichovany (Ne. Vubec to neni dvojsmysl, KDEPAAAK!)zamilovanym Dieem, brzy zapomel na sveho "milacka Toshika".

8 psychedelic Kitten psychedelic Kitten | 6. září 2009 v 12:33 | Reagovat

Aspoň nikto neskončil tehotný...alebo mŕtvy *nie je si istá lebo koniec jej prišiel trochu.....divný*

9 Kana Kana | E-mail | 6. září 2009 v 13:22 | Reagovat

aj napriek varovaniu som sa rozhodla kliknut na cely clanok.... a mam otazku..... Shinya si nevsimol, ze niekto bucha na dvere, nevsimol si, ze mu prisla sms, mal nejake spomalene myslenie..... nebolo pri tej poviedke varovanie, ze Shinya ma nejak postihnuty mozog? o.O" akozeee ale skaping totalny z vasich nenapadnych poznamok medzi recou xDDDD

10 vulpes Zerda vulpes Zerda | 6. září 2009 v 13:56 | Reagovat

...a jeste ke vsemu mu trvalo 20 minut nez si vzpomel, co se vcera delo, a dalsich pet, nez si vsiml kytici. Teda nevim, co meli za pokoj, ale mam za to, ze japonske byty opravdu nejsou nejak zavratne velke, a kytky u dveri by si snad vsiml kazdy hned.
Na druhou stranu, vzhledem k jeho telesne stavbe, jeste stesti, ze se po jejich vcerejsi pitce s Dieem vubec probral.

11 Nexie Nexie | Web | 6. září 2009 v 14:25 | Reagovat

[10]: Alebo ze ho Die nezasukal hodne hlboko do matraca XD

12 vulpes Zerda vulpes Zerda | 6. září 2009 v 14:35 | Reagovat

[11]: To by se pak ale Toshik jenom divil, co dela Die v jejich s Shinyou "hnizdecku", a kde je vlastne Shinya? :D

13 Kana Kana | E-mail | 6. září 2009 v 15:01 | Reagovat

[12]: a treba by se i potesil, ze ma Die v postely xD a pak by je nacapal zly podly KaoKao xD

14 vulpes Zerda vulpes Zerda | 6. září 2009 v 15:09 | Reagovat

[13]: ...a zustalo by to vlastne v rodine, totiz, ve skupine :)))
Uz jen schazi Kyo, i kdyz, ten by to cele zaspal nekde za gaucem :)))

15 Kana Kana | E-mail | 6. září 2009 v 15:32 | Reagovat

[14]: joo tak Kyo by je nakonec moh servat xD at se taky zapoji

16 Nexie Nexie | Web | 6. září 2009 v 16:18 | Reagovat

[15]: Alebo by milacek Totchik mohol odhalit ze zly podly Kyo ma pomer so zlym podlym Kaoru, servat najprv ich, vratit sa domov, uvidiet scenu popisovanu v komentaroch 11 a 12, na ukludnenie si uzit s Diem a vsetko by bolo v poriadku a vsetci stastni :D
A my by me sa mozno nemuseli vseci otravit alkoholom :)

17 Nexie Nexie | Web | 6. září 2009 v 16:19 | Reagovat

*sme

18 Anitha Anitha | Web | 6. září 2009 v 16:28 | Reagovat

málem jsem smíchy chcípla.. xD... (myslím, že jsem si vypěstovala alergii na slovo hnízdečko)...

19 Sierra Ayumi Sierra Ayumi | Web | 6. září 2009 v 17:28 | Reagovat

Ehm.... myslím že bestiární komentáře tam přímo padli :DD
Ehm... nakolik jste tipli ten věk naposled? XDD Ale noo :PP Nemužete býti tak zléé ^^ To víte, se stává každému xD Zas... nasmáli jsme se, tak co po tom? :D

p.s.: *souhlas se vulpes Zerda

20 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 6. září 2009 v 21:12 | Reagovat

Mile damy,

dekujeme, jsme rady, ze povidka tak ci tak zaujala, a to dokonce do te miry, ze jste zapracovaly na alternativnich koncich (zvlast Nexie neuvazuje o draze ff autorky?) Navic nas potesilo, ze jste dosly ke stejnym jako Bestie. Gratulujeme, nase lekce fanfiction se nemijeji ucinkem.
Zaroven jsme netusily, ze vam m-preg odcerpava tolik sil (scope, Kaarle Suuri, Strasidlo?). Dame si chvili pauzu, ale jsme zakerne, zautocime, az to budete nejmin cekat.

-------------

Mila scope,

kolik je autorce netusime a bohuzel se nemame ani moznost zeptat, ale veskere nase sazky se pohybovaly hluboko pod hranici potrebnou k drzeni obcanky.

------------

Mila psychedelic Kitten,

ona je to opravdu neskodna povidka, nejakeho drama konce bychom se neobavaly. A tehotenstvi? Za jeste jednu takovou povidku by nas Shinya zabil (ciste, jednoduse a ucinne) a my se mame rady.

-------------

Mila Kana,

Shinyovo mysleni je v naprostem poradku, problem tu bude v nekom jinem...

-------------

Mila vulpes Zerda,

chtely bychom poukazat na fakt, ze JEDINY clovek schopny vydrzet Dieovo tempo (v piti!) je Shinya.

-------------

Mila Anitha,

uprimnou soustrast. Hnizdecko je skutecne zakerne slovo. Ne tolik jako 'to-slovo-na-K', tocena zmrzka nebo nedejGackt rolnicka, ale to jsme se zas dostaly uplne jinam.

---------------

Mila Sierra Ayumi,

ano chapeme ze kazdy nejak zacinal, pamatujeme si na nase prvni vyplody (a s chuti se smejeme), a proto si neodpustime vyhledavat dalsi podobne skvosty.

Teste se.
Vase Bestie

PS: Konecne se nam nashromazdilo povicero dotazu do nasi poradny. Pokud by snad nekdo mel nalehavou potrebu jeste nejaky poslat, ma ted jedinecnou sanci na brzkou odpoved. Panove cekaji. a my take.

21 vulpes Zerda vulpes Zerda | 6. září 2009 v 21:17 | Reagovat

*nevinnost sama, jeji blative zelene oci do siroka otevrene* A to tempo, skutecne jen v piti? *kratce zasmutnela* Skoda...

22 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 6. září 2009 v 21:55 | Reagovat

Mila vulpes Zerda

a my myslely, ze chytit se kazde nizke narazky ma ve zvyku pouze Gackt.

Tvoje Bestie :)

23 psychedelic Kitten psychedelic Kitten | 6. září 2009 v 22:03 | Reagovat

Ale kto povedal, že tehotný by musel byť Shinya..*nevinný kukuč* *rana kladivom jej to objasnila*
asi som prepracovaná a prepríliš pesimistická keď takto rozmýšľam

24 vulpes Zerda vulpes Zerda | 6. září 2009 v 22:10 | Reagovat

[23]: *stale, nevinnost sama* Koneckoncu, mame rovnopravi, a tehotny/a nemusi byt jen ten/ta, co nosi saty *necht' Mana-sama promine", takze proc ne oba?

[22]: *kajicne* TO ty Bozske cakry. Obavam se, ze jsem jim dnes byla prilis dlouho nablizku.

25 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 6. září 2009 v 22:20 | Reagovat

Mila psychedelic Kitten,

zajimave, Bestie uz pro vsechna zavedena schemata nevidi moznosti inovace!
*starostlive* Nebyla ta rana spis kytarou?

26 scope scope | Web | 6. září 2009 v 22:23 | Reagovat

[24]: Neboj se, nebyla jsi sama. Bůh je všudy přítomný a dnes jsem se 'omylem' připletla k povídkám s ním...

Bestie... k odpovědi Anithe, točenou vanilkvou zmrzlinu chápu, ale rolnička? Smím žádat o objasnění? Asi jsem opět zaspala... A tím slovem na K myslíte to samé, co Maestro Sugizo pravidelně? :)

27 psychedelic Kitten psychedelic Kitten | 6. září 2009 v 22:36 | Reagovat

Tiez som dufala, že to bude len gitarou, ale... bolo mi oznamene, ze image neimage kladivo účel splní oveľa lepšie.

28 psychedelic Kitten psychedelic Kitten | 6. září 2009 v 22:39 | Reagovat

P.S.: Vdaka za starostlivost.

29 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 6. září 2009 v 22:55 | Reagovat

Mila scope,

ma tomto miste jsme se chtely prezehnat do X. A proc vlastne ne? Buh je vsudy pritomny a X vecni.

Rolnicka. Bestie se priznavaji k hard yaoistickemu mladi (k tomu by jim Lenne jiste neco povedela, ostatne divime se, ze nic nerekla doted). Chces-li k vecem, na ktere se uz nikdy nepodivas normalne, pridat i tuhle milou cinkajici vanocni...predmet, zkus Enzai (OVA 1 a 2). My te varovaly.
Slovo na K je samozrejme to, ktere pred Maestrem nesmime vyslovit. Sugizo je na nas ostatne konstantne rozladeny stejne (kvuli jistemu vtipu).

-------------

Mila psychedelic Kitten,

neni zac. Vidime nerady, kdyby nekdo, i kdyz neprimym nasim pricinenim, snad prisel k urazu.

Vase Bestie

30 Veve Veve | 7. září 2009 v 0:33 | Reagovat

Jak nesl to šampaňské? Pravděpodobně v podpaží.
A já sama chodím pozdě a včasné příchody nebyly nikdy mou silnou stránkou, ale nikdy jsem si pod slovním spojením "za chvíli přijdu" nepředstavovala tří hodinové zpoždění. A čemu se ještě vlastně divím, že? Ta povídka byla jasná už od začátku.

A scope, na to Enzai se nedívej, pokud si chceš ještě myslet o rolničkách něco krásného. Já to viděla. A vůbec mi nevadilo, co si tam dělali navzájem, však si to beztak všeci zasloužili, bastardi. Ale to, co provedli té rolničce je naprosto neodpustitelné! Až jsem pak měla chuť založit Společnost pro ochranu rolniček. A před nedávnem jsem si tak protestně koupila náramek s malými rolničkami. Až potom jsem si uvědomila, že jsou vlastně přidělány k červené šňůrce... To byl zásek!

31 scope scope | Web | 7. září 2009 v 6:10 | Reagovat

Ach tááák! Enzai jsem už skoukla dávno, jen mi to nedocvaklo. Díky. Nějak mě ani to anime neoslovilo - možná že je to yaoi, ale mám trochu náročnější jazýček... Kdo z vás kouká na filmy a zná herce Takumi Saito? Hrál třeba v Boys Love, nebo Itsuka no Kimi he...

32 Kana Kana | E-mail | 7. září 2009 v 14:29 | Reagovat

[31]: Itsuka no Kimi e som videla :D

33 Nexie Nexie | Web | 7. září 2009 v 21:16 | Reagovat

Dear Bestie, urcite si este spominate (kto by mohol zabudnut! :D) na hidekitty :)
Nexie sa podarilo dostat ku kusku, na ktory jej neslo NEupozornit :D
GAZETTOKITTY :D
http://i189.photobucket.com/albums/z45/KaitouNeko/SGD_kitty.jpg

34 scope scope | Web | 8. září 2009 v 16:24 | Reagovat

Moj Gackto! Nexus! Kdy a kde jsi to sehnala? *rolluje sa smíchy na podlaze*

35 Nexie Nexie | Web | 8. září 2009 v 16:39 | Reagovat

[34]: Nemala som co robit a desne som sa nudila, tak som tak preliezala photobucket ci nenarazim na nejake sukezne obrazky Rukiho, a ono mi to vyhodilo toto XD

36 Nexie Nexie | Web | 8. září 2009 v 18:21 | Reagovat

Dear Bestie.
Mam pre vas clanok, ktory vas urcite zaujme uz svojim nazvom....
http://gaara-sama.blog.cz/0909/nexie-odhalila-bestie-na-twitteri-ha-d

Je tam vysvetlene, ako si vas Nexie nasla na twitteri, aneb 'strazenie tweetov obcas nezaberie ako by clovek chcel' :D Vase adresy som si nedovolila zverejnit, lebo sice som skodoradostna, ale hovado bonzacke nejsom, a viem ze kebych vas proflakla, tak z toho twitteru zdrhnete.... A nastvete sa na mna :D

Mne ide len o to, ze ked ma proste chcete ignorovat, tak mi to vysvetlite a priznajte sa a az POTOM ma poslite do kelu, a nepokusajte sa vyhovorit, pretoze Priserka ma usi a oci vsade >:)

Nexie sa luci a dufa ze nevyvola nejaku vlnu neznasanlivosti voci sebe, ona je len od prirody hrozne vlezla ^^

37 Nexie Nexie | Web | 8. září 2009 v 21:06 | Reagovat

[34]: LOL, tyvole, ja sa asi poserem od roflu :D
Teraz som vlezla na forum Gazette na Lidech a ono to tam niekto postol :D

To je jak ked som sa objavila na Kuriozitach z Podpory u Krutomluva :D:D  

38 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 8. září 2009 v 21:40 | Reagovat

Mila Nexie,

musime rict,ze ackoliv ocenujeme Tvuj ostrovtip a cenisek,ktery by ocenil nejeden pes,hluboce NEocenujeme Tvoji snahu o stalking Bestii.

Mozna Te to nastve,mozna ne - ale na Twitteru si jak Tebe,tak Scope nepridame.I kdyz posles zadost o follow, neni nasi povinnosti si Te pridat...ani nikoho jineho.

Bestie jsou tri. Ona, ona a ta treti. Nic vic Vas nemusi zajimat. Tedy,zajimat Vas muze. Ale i kdyz se zeptate, nejsme povinne Vam dat odpoved.Co chceme, to Vam o sobe rekneme.

Nejde o pomstu ani o jakykoliv projev ignorace.Jde ciste o to,ze i my tri mame svou privatni sferu a tu si budeme strazit zubama-paratama-drapama.Na T. neresime jen bestIAR,ale i nase privatni zalezitosti,po kterych nikoho krom nas tri nic neni.

Mame Vas rady. Vsechny,co tu chodite a pisete nam skvele komentare.Mnohokrat jsme se s Vama silene narehtaly. Mnohokrat jsme Vam o sobe prezradily vic,nez mozna tusite.

Ale taky mame komnatu,kam nik jiny nesmi. Jen my tri.A tak to zustane.

Jsme nastvane.Mozna vic,mozna min.Hlavne proto,ze nase autonomie byla narusena.Zatim si to neprejeme a zadame,aby bylo toto prani respektovano. Pro nas Tvuj zvedavy cenisek znamenal to stejne,jako kdybys otevrela nase soukromne dopisy.

Zvedavost JE hezka vlastnost,my tri jsme zvedave az moc.Ale respektujeme hranice.Tys je prekrocila.O hodne.

Zatim to resime tak, ze jsme na Tebe vycenily zuby a drapy.Doufame,ze to pochopis - je nam jasne,ze hlavinku mas bystrou.

Co se nejake ignorace tyce - opravdu netusime,o cem mluvis. Na dotaz ohledne obrazku na zahlavi Ti Isobel odpovedela,pro jistotu opakujeme: obrazek jsme nekreslily my,stiply jsme ho na Deviantartu.Jestli mas na mysli svuj dotaz ohledne Bestialni poradny na tema ktera Bestie je na obrazku ktera, clanek bude brzy zverejnen i s odpovedi.

Jestli Ti na nejaky dotaz - a vetsinou se snazime odpovedet na kazdy - neodpovime hned, nejde o ignoraci. Ale i Bestie jsou hned po Bestiich lide.Zelgacktum,cas od casu je skosi nemoc nebo jine povinnosti. My na bestIAR nekasleme a uz vubec ne na lidi, co jsme si stihly zapsat hluboce do nasich bestialne cernych srdci z kamene. *Ano,je jich hodne. Ano,jsi mezi nimi. Porad.* Ale krom toho, ze jsme hnusne, jizlive, mrchoidni Bestie,jsme taky zranitelne a lidske.Nejsme nesmrtelne ani neznicitelne.

Na bestIARi mame Vas.

V soukromi mame obcas jen jedna druhou  a treti.Zadame, aby to bylo respektovano.

S pozdravem,

Isobel, Agnieszka a Ro

39 Akira Akira | E-mail | 8. září 2009 v 23:29 | Reagovat

Sice to zdaleka nemá na tu m-preg FF, ale tohle je taky "dobrý" kousek. Asi přidám "hnízdečko" na seznam slov, která jsou v mé přítomnosti tabu. Proč ale všude cpou Shinyu? I kdyby to bylo proto, že má trochu zženštilejší rysy, tak snad není jediný. (Pravda, Uruha jakožto uhekaná děvka (Promiňte mi to slovo ^^') v night klubech je asi omrzel.)
*Očima se zastavila na posledních komentářích* Abych byla upřímná, tak nad tím, kdo vlastně jste, přemýšlím celkem často. "Podezírám" dvě osoby (Beztak jsem se zase sekla), ale to si nechávám pro sebe - jednak se neodvážím na někoho vypálit "nejsi ty...?", kdybych se náhodou trefila tak mi to přijde blbé/divné/podlé/nevím-co-ještě a jak jednou napsala Myra *Akira doufá, že ji za to neumlátí židlí* "Já myslím, že je dobře, že je lidi osobně neznají... Má to správné kouzlo :)" Sice mě div neštrejchlo, když jsem zjistila, že jste byly na přednášce o Dai-chanovi a tak trochu jsem zalitovala, že jsem se pořádně nekoukla kolem, ale na druhou stranu, je to tak nejspíš lepší.
Myslím, že Nexie není jediná, kdo se o Vás snaží zjistit co nejvíc... (A jako jedné z mála se to nejspíš povedlo.) Jste v kurzu dámy :)

40 Nexie Nexie | Web | 9. září 2009 v 8:34 | Reagovat

:(:(:(
Sakra T-T"
Ew, asi to nespravim tym ze poviem gomenasai, ze? ^^

Nejde o to ze by som bola podle, zle hovado, ktore sa bavi tym ze lezie ludom do sukromia, tak to vazne nie je, je mi luto ked to tak vyznelo...
Aj ked tym ze ste to nazvali pokus o stalking, ma napadlo sa zamyslet, ci to naozaj nebol pokus o stalking ^^" Asi posobim strasne vlezlo, ze :(
Nechcela som nikomu vliezt do sukromia, ani ho nijak spehovat, toboz nie nastvat alebo bonznut alebo tak, bola som proste stastna ze som nasla bestie... no a asi si mnozem tie ziadosti o follow rovno zmazat. toz GOMEN. (len mi prosim, isobel-san, este vysvetli, preco ma reketrebn to vysadne tebou pisat, a nNexus nema - vyznieva to ako pokus o vlezlost, ale vazne je to len otazka-)

Proste... fajn, stalking, to mozno, ale vazne som nechcela nikoho nasrat, myslim to fdakt :( Nexie je proste taky odusevneny fanusik, kebyze sa mi naskytne prilezitost najst na twitteri nejaky utajeny profil napriklad Gackta alebo ja neviem, trpobila by som toto iste...

A teraz ma niekto zabije, mna proste vzdy niekto za nieco sprdne, lebo, SAKRA, vzdy urobim nieco zle, ja mam tendenciu svojim chovanim pritahovat problemy! :(:(:(
Kto je na mna nastvany najviac?

Nexie sa hlboko ospravedlnuje. A ked mysli hlboko, tak tak hlboko ze sa prekope az do peklicka okolo kempujucich Akatsuki, ani si ich nevsimne a vykope sa niekde na druhej strane v cine... Len mna za tie hlboke ospravedlnenia vzdy niekto sprdne.
Kurnik.

To je snad vsetko, ked toho nakecm este viac, zachvilu urcite zase poviem nejaku kravinu, takze uz by som mala radsej drzat hubu.

Idem zaliezt tam do svojej krabice, a budem premyslat o tom, ako sa Nexie vdaka vsetkym svojim pocetnym debilnym vlastnostiam zase doriti podarilo nieco posrat....................
Sayonara :( (a dufam ze raz Nexie odpustite... )

http://media.photobucket.com/image/anime%20puppy/MistressJewels/anime/puppy.jpg?o=13
ilustracny obrazek

41 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 9. září 2009 v 9:42 | Reagovat

Mila Nexie,

ano,spravis to i tim, ze reknes gomen nasai. Omluvu prijmame.

Nemyslime si o Tobe,ze jsi podle nebo zle stvoreni.My Te tu moc rady vidime, protoze nas vzdycky rozesmejes tim,ze svym uprimnym jazyckem trefis do cerneho a nechodis kolem horke kase.

Jde nam pouze o to zachovat si neco,co patri jenom nam trem. Muzete se ptat.Muzete hadat. Muzete mit podezreni.

Mozna ano. A mozna ne.Pravdu vime jenom my tri.Zatim to tak zustane.

Zadost o follow muzes smazat, protoze Bestie se rozhodly smazat sve stare accounty.Mozna jsme si vytvorily nove.Mozna jsme se presunuly jinam.Gackt a Bestie vi.Jeste jednou rikame, ze to neni ani pomsta,ani trest,ani projev ignorace nebo nepratelstvi. Je to pokus zachovat nasi Bestialne (ne)slavnou trojici.

Jsme nastvane,protoze je nam lito za staryma acc, kde jsme mely mnoho hezkych vzpominek.Ale protoze jsme ve sve prapodstate hodne Bestijky a mame Te rady, nas to brzy prejde.Tak se neboj a vrat se na bestIAR,az budes mit chut.Mame Te rady.Porad.

Nebud z toho a ze sebe znechucena.Jsi mladinka a ucis se po cely zivot.Ted jsi se naucila, ze jsou veci a hranice,ktere treba respektovat.Diky Ti za to.

(a puppy eyes jeste zadna z nas neodolala :D)

S pozdravem

Isobel, Agnieszka a Ro
__________________________

Mila Nexie,

Isobel si ted hodne pobavila,protoze ses sekla ;D Ja si nikdy s reketrebn nikdy nepsala a ani nevim, o koho jde. Takze jsi vedle jako mala vanocni jedlicka :D Veris mi nebo ne...

Pokud Te to potesi, ted si uz s Bestiemi nikdo vysadne psat nebude. Nase Twitt accounty jsou smazane. Zustavame s pozdravem tady na bestIARi. Ano, kdyz uz jsme opet vsechny tri pri plne sile, budeme casteji chodit i na lide.cz.Tohle byl duvod, proc jsme Te nechtely pridat do pratel i na lidech. Nechtely jsme,aby se stalo presne tohle: ona si s nima pise a ja ne.

To neni vytka vuci Tobe. My se jen snazime zustat ferove a objektivni.A poucily jsme se,ze i sebenevinnejsi kontakt muze vynaset zpravy ven. O co nestojime, protoze pak to uz neni zabava.Pro Vas i pro nas.

Jsme rady, ze nam fandis a my fandime Tobe.

Ale chceme zustat fer. A objektivni. Nefandime si, ze jsme blogove celebrity ceskych a slovenskych j-rock vod. My jen netouzime po nejakych blogovych valkach o to, koho mame nebo nemame na f-listu.Ted tam mame uz jen samy sebe.

S pozdravem Isobel, kterou jsi uprimne pobavila ;))

42 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 9. září 2009 v 13:09 | Reagovat

Milá Nexie,

jen bych ráda uvedla na pravou míru záležitost s reketrebn. Znala jsem ji odjinud ne z j-rock komunity. Bavila se se mnou a o bestiáři vůbec nevěděla. Koneckonců nikdo ti (ani nikomu jinému) nebrání se s kteroukoliv z nás bavit, ale vždycky to budeme my samy za sebe a ne Bestie

S pozdravem Ro nebo Ágnes, vyber si :)

43 Nexie Nexie | Web | 9. září 2009 v 14:20 | Reagovat

Nya, Nexie dakuje ^^
*vyliezla z krabice, ale pre istotu ma stale pobliz Manu, ak by ho bolo potrebne pouzit ako zivy stit*  
Ale len tak okrajovo...
preco prave...
vianocna jedlicka? :D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama