Úplně superspeciálně bestiální rady na téma JAK PŘEŽÍT SMRT VAŠEHO IDOLA, jste-li účastníkem diskusního fóra

22. srpna 2009 v 22:00 | bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro + hide-sama |  PORADNA

Dámy a pánové,

uvědomujeme si, že toto téma je třeba uchopit nesmírně citlivě - pánové, no tak! Snad nejsme puboši! - zkrátka, toto téma je velice citlivé a třeba k němu přistupovat opatrně a s respektem.

My jsme si proto na bojovou poradu přizvaly experta ze všech největšího, který má se smrtí - i vlastní - největší zkušenosti a v tomhle oboru je považován za GuRu a legendu, jenž udává styl a zůstává inspirací i po jedenácti letech.


Dámy a pánové, Bestiím se dostalo cti, že je v jejich činnosti přišel podpořit osobně sám hide-sama.


*j-rockeři padnou na kolena a i bez donucení bleskem se dobrovolně a s úctou přežehnají do X*

*Bestie udělají to samý*
hide *složí si sluneční brýle & zapálí si průsvitné cigárko*: Tak jako co se mě osobně týče, nechápu docela dobře, proč mám JÁ dávat rady těm, co ještě dýchají za pomoci vlastních plic - ale budiž. Osobně bych se radši podílel na příručce pro j-rockery, co se chystají spáchat sebevraždu nebo umřít nešťastnou náhodou, tam mám zkušenosti docela úspěšné - ale nechci být morbidní.


Já jen, že kdyby jste se někdy chystaly napsat něco takové, jsem ochotný vám prozradit pár triků, jak na to. Začíná se to tady sice slušně plnit, ale pořád tady není dost mých známých…nebo alespoň těch, kterých bych tady rád viděl já.


No, tak snad abychom na to vlítli...Pravidlo číslo 1

Zemřel váš idol? Udělejte na fóru drama a dokažte, že jste jeho největší zlatíčko: podřežte si žíly, ať to taky máte rychle za sebou. Pokud máte na svém profilu krom vaši skutečné adresy i číslo na mobil, vypněte si mobil. Zabráníte tak otravným telefonátům od přátel nebo zcela neznámých lidí, které váš příspěvek na rozloučenou upřímně vyděsí. Mohli by se vás pokusit tento šlechetný krok rozmluvit.


hide (otráveně): Jako ale tohle mně vážně nasírá. Jako já nemám nic proti lidem, dokonce ani proti těm živým, každý má jednou tu smůlu a musí si to nějak odkroutit. Taky jsem nikdy nic neměl proti holkám…ale proboha, copak nemůžu mít ani po smrti klid?


*chmurně* Myslí si někdo, že nemám na práci nic jiného než procházet se rájem v dlouhé noční košili, pohazovat u toho zlatými kudrnami a brnkat si na kytaru? Jako zaprvé: ze zlatých kudrlinek a dlouhé noční košile mám trauma od dob, kdy Yoshikimu stouply hormony do hlavy, zjevil se na podiu ve svatebních šatech a trval na tom, že si mně chce vzít. A za druhé, ne, kytary se mnou žel na onen svět neposlali. Plyšáky, přívěsky, fotky a podobné blbosti - to jo. Ale aby jednomu dali pořádnou kytaru…


*povzdech* Takže. Holky…já vás mám opravdu rád. Vážně. Ale opravdu, opravdu nikdo z nás, co jsme si ulevili svým zádům nebo duši nebo tělu NESTOJÍ O TO, aby jste nám tady obdivně pištěly za zadkem. Chápejte…chceme mít prostě klid, alespoň na pár desetiletí. Je to docela příjemná změna, že vám nikdo nešahá na zadek nebo do rozkroku a neprodukuje zvuky, u kterých vám hrozí trvalé poškození ušního bubínku.


*j-rockerům i Bestiím se v očích lesknou slzy dojetí*

*Die a Hakuei nalívají Jägermeistra na povzbuzení ducha…ehm, duše*

*hide-sama ochotně přijme nabízený panáček*

*nabízený panáček se průsvitnou rukou propadne a rozbije se*


hide *upřímný a hluboký povzdech*: Jo. TOHLE je na smrti nejhorší… Tak nedělejte hlouposti, holky.Pravidlo číslo 2

Poslouchejte, co vám hide-sama říká a nedělejte blbosti. Věříme, že patříte do té kategorie odvážných mladých dívek, co dosahují estetického orgasmu u videoklipů Dir en grey a Slipknotu, ale dostávate závratě u odběru krve. Takže jste naštěstí nenabraly dost odvahy podřezat si ty žíly…

…a tak jako majitelky některých blogů, o pár dnů/ hodin vstaňte z mrtvých.


hide *cynicky se zasměje*: Jo. JO, jo, jo, doprdele, ještě jednou jo. Vstávejte z mrtvých, pokud jste živé. Protože když to jednou pověsíte dokonale a definitivně, z mrtvých už nevstanete. Věřte mi, holky, já s tím mám špatnou zkušenost...


Taky nechci nikoho strašit, nejsem žádné strašidlo. Ale smrt vám na kráse nepřidá, holky, ani kdyby jste zaživa byly Miss Japanopolis. A taky tady nejsme žádní nekrofilové...takže si nemyslete, že se nám mrtvé dívky líbí.Pravidlo číslo 3

Omluvte se podle možnosti co nejdojímavěji všem na fóru, že jste udělali takové drama a nevíte proč…VLASTNĚ VÍTE. Byli jste vyvolení. Staňte se prorokem: druhou šanci jste dostali jen proto, abyste mohli hlásat světu, že už nikdy nic nebude, jak bylo dřív…


hide *po dlouhé době srdečný smích*: Děti…jsou to děti. To víte…když jediná smrt, kterou jste dosud měli šanci zažít byla smrt vašeho křečka…to se ten svět opravdu má velkou šanci zastavit, vám řeknu…Pokud si nepřičichneš k bolesti, agónii a umírání, co o tom víš? Velké kulové…ale hezky to zní, když si o tom napíšeš básničku na vlastní blog.


*téměř s nevysvětlitelnou něhou* Jsou to děti. Nemají o tom ani šťěka a jejich představa o smrti je romantická jako představa o prvním milování u světla svíček a plápolajícího ohně v krbu. Jenže realita občas páchne jako toalety v baru…a to spíš té nižší kategorie. Já jimi nepohrdám. Možná…možná jsem spíš rád že to nevědí. Nač…život je naučí.


*oklepe se, zapálí si další cigárko* Abychom to shrnuli: smrt se nedá vrátit jako oblíbená píseň na CD vašeho idola (ty jo, děvčata, začíná se mi to líbit. Trvám na tom manuálu pro j-rockery jak správně umřít. *škodolibý úsměv* Bude prdel…) A svět se nezastaví. Jestli mi uvěříte nebo ne, slunce vyjde i zítra. Kolem budou lidé žít, rodit se a umírat…ale budou kolem vás. Ne mimo vás. Tak nedělejte XXXXiny - hej vole, to je cenzura!


Ano. Ani Vy si tady nemůžete dělat, co se Vám zachce. Dále.Pravidlo číslo 4

Následujících několik dnů/ týdnů se na fóru navzájem snažte trumfnout jeden druhého v tom, jestli chodíte v bílém nebo v černém a jakou stuhu nosíte omotanou kolem zápěstí.


hide *hluboký povzdech*: Ani mi o tom nemluvte. Jako neříkám…ty stuhy jednou za rok…no, potěší, když víte, že si na vás někdo vzpomněl v dobrém, to jo. Ale číst ty maily a příspěvky na blogách…celý květen mám neskutečnou chuť se naložit do lihu…ještě že na ně nemusím odpovídat, to by mě snad…hm...

*j-rockeři (uctivě): Porazilo?*

hide (suše): To těžko.


Taky si zakažte po celou dobu truchlení používání jakýchkoliv smajlíků. Povoleny jsou jen projevy nejhlubšího smutku TT_TT a YY_YYPravidlo číslo 5

Pokud váš idol nebyl sólista ale součástí kapely a vy jste po zprávě o jeho smrti nějakým záhadným způsobem nepřišly o rozum, nečekejte, až jeho tělo vychladne a/anebo je jeho smrt oficiálně potvrzena. Hlasitě naříkejte nad tím, že se vám rozpadne další kapela, protože docela jistě nebude mít smysl pro další členy, aby pokračovali bez něj.


hide (podráždeně): A tohle mně taky se - EHM EHM, hide-sama! - re, musím říct. Nikdo mě nezná a přesto mají lidé plno keců o tom, co bych si přál a co ne. Jestli je nějaká věc, kterou bych si krom láhve Absinthu fakt skutečně a z hloubky duše přál, pak je to tohle: nechte mě…no, žít asi ne. Tak zkrátka mně nechte v klidu.Pravidlo číslo 6

Jestliže se někdy buď zemřelý idol nebo jeho kolegové kdysi dávno a v zcela jiném kontextu vyjádřily ke smrti obecně, posílejte si tyto výroky (taky bez kontextu) navzájem na fóru a naznačte, že


1.váš idol měl jistě předtuchu
2.slova jeho kolegů nepřímo ovlivnily/ přivolaly jeho smrt a teď to jistě hořce litují
3.za smrt vašeho idola můžou jistě jeho kolegové, protože ji měli předvídat/ zabránit ji...anebo jsou dokonce její příčinou.


hide (u jedničky, pobaveně): Předtuchu? Holky, kdybych JÁ měl předtuchu, tak se tak naložím do lihu, že mám kocovinu v podstatě dodnes.


(u dvojky, lehce zasněně až sadisticky): Uznávám. Ještě když mé plíce měly svou vlastní vůli a mé tělo mělo i jinou než antropomorfní podobu, bylo tady pár jedinců, co mě nakrkli, to ano...


*dostane se k trojce* (hodně naštvaně): Jako ale tohle mě vážne sere. Se mnou si dělejte, co chcete: mučte mě ve svých fanfiction, dělějte ze mě alkoholika *ehm* a feťáka, naznačujte, že jsem trpěl poruchou rozdvojení osobnosti, prohlašujte, že mě unesly mimozemštani nebo že mě na příkaz FBI zavraždili...pošlete mě k Bestiím nebo mě pošlete k Lenne, já zvládnu všechno a mě už nic nevadí. Ale NEOPOVAŽUJTE se do toho zatahovat někoho jiného!


Holky...mějte trochu úcty a používejte mozek! Mozek, to je ta šedivě-narůžovělá věc, která vám za živa vyplňuje dutinu lebeční. Vy neznáte mě a já neznám vás. Já vám nemusím nic vykládat...a taky nebudu. Kde pes nenablinká, tam nic nesmrdí. Vím, že toužíte po romantice. Vím, že by to pro vás bylo snažší...


Ale tohle se vás netýka. To je intimní záležitost mezi mnou a mým patologem.Pravidlo číslo 7

Zprávu o smrti vašeho idola pošlete na všechny fóra, na které to jen jde. Pokud jste ten, co o právě zemřelém idolovi slyší poprvé a/anebo ho moc nezná, okamžitě na svém blogu uveřejněte jeho foto upravené v PhotoPaintu/Filtru: popište ho dojímavě a tak, aby vyjadřovalo vaše nejupřímnější pocity…aneb znalosti angličtiny: R.I.P., forever in our hearts a we will never forget (you).


hide *znechuceně si prohlíží nesčetné foto sebe i jiných už zemřelých kolegů popsané růžovým, křiklavě zeleným a černým písmem v různých fontech*: Kami-sama, to je hnus… kdyby tam alespoň neměli ty pravopisné chyby!


*znechuceně na osmou* Hele…já VÍM, že jsem mrtvý. Za těch 11 let jsem si to všimnul nejmíň jednou. Ale opravdu…musíte mně a kolegy na to pořád upomínat?


*nadějně* Hele…když řeknu, že s každým nápisem na mojí fotce se mi udělá ošklivé akné, myslíte si, že to zabere a lidé s tím přestanou?


Bestie, opatrně: Spíš řekněte, že se udělá ošklivé akné tomu, kdo ten zločin spáchá. To zabere líp…Pravidlo číslo 8

Pokud máte pocit, že někdo na fóru udělal větší drama než vy a vám se nedostává dostatek pozornosti, rozhodněte se fórum opustit. Napište dojímavý příspěvek o tom, jak vám trhá srdce opustit fórum, ale smrt vašeho idola vás tak hluboce zasáhla, že je pro vás utrpením zůstat. Změňte fandom.


hide *ušklíbne se* To znám. Krysy opouštějí potápějící se loď, co? No, někdy je to lepší. Nevěřily byste, kolik fanoušků jsem získal svou smrtí a kolik lidí pak prohlašovalo, že je ty záda bolí snad víc než mě...


Bestie, suše: Věřily, hide-sama. Věřily...


Když po pár dnech zjistíte, že reakce na váš odchod nebyly nijak tragické a že lidé vám to spíš mají za zlé a považují to za zradu - a tudíž nikomu nechybíte - pokorně se vraťte zpátky a uvědomte si svou chybu. Sypejte si popel na hlavu.Pravidlo číslo 9

…ještě něco, hide-sama? Vzkaz nebo rada pro truchlící fanoušky?


hide *přemýšlí*

*ušklíbne se*: Ano. Jedna rada na závěr by byla: uspořádejte memorial summit.*** *** *** ***

...závěrem bychom ještě jednou chtěly vyjádřit vřelé díky, že si na nás hide-sama našel čas ve svém bezesporu velice nabitém a náročném programu.


hide (chladně): To má být ironie?


...překvapivě NE. Vážně jsme si s Vámi skvěle a rády pokvákly. A až budete mít někdy čas a chuť, stavte se...tou příručkou pro j-rockery-budoucí sebevrahy jste nás hodně zaujal. Opravdu bychom to jednou rády spáchaly. Tu příručku, rozumí se.


hide *pokývá*: Času mám dost. Celou věčnost. Co se chuti týče, nic neslibuji. Ale zas...je snad mou povinností vám s tou příručkou pomoct, ne?


Taky si myslíme.


Tak se mějte hezky a zůstaňte naživu.
Vaše Bestie a hide
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 22. srpna 2009 v 22:38 | Reagovat

Zdravím Bestie a hideho.
Hned na začátku se mi vybavila jedna dívka a vsadila bych svojí láhev vína, že narážíte i na ni. Kde bychom dnes byli bez diskuzí na lidé.cz?

2 Veve Veve | 22. srpna 2009 v 22:43 | Reagovat

Amen.
Co víš říct? Jedině, že máte pravdu. Já taky asi jednou opláču, až zemře Nohavica nebo skončí Čechomor nebo Divoký Bill, ale není to konec světa. Jak říkal hide-sama, my ho neznáme a proto mi hysterické výlevy a vyřvávání, jak moc ho dané dívky milovaly a jak trpí, přijdou někdy až hloupé. Co pak mají říkat jeho rodina a nejbližší? Je mi jasné, že i fanynky to vezme, hodně vezme, ale prostě... chápete, ne? Nic se nemá přehánět. Nebo aspoň ne takhlel na netu. Ono je potom otázkou, jestli takhle na netu hysterčí proto, že ho vážně tak milovaly nebo jenom proto, aby byly zajímavé a ostatní je litovali.

Mimochodem, vy znáte Lenne? A co já se vůbec ještě divím, že?:o)

3 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro + hide-sama bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro + hide-sama | 22. srpna 2009 v 22:57 | Reagovat

Mila Kaarle-Suuri,

myslis hlavni hrdinku knihy P.Coelha "Veronika se rozhodla zemrit"?

Zdravime a hide taky - ke kazdemu spoluchlastateli automaticky citi sympatie :)
___________________________

Mila Veve,

Bestie znaji (temer) vsechny spravne lidi - a kdyz neznaji,tak to pilne dohani.

hide-sama ma pravdu,jako vzdy...jsou to vetsinou deti,proto jsme byly opravdu milosrdne a nekousaly az tak moc.Zivot je nauci.

Uprimny,neflasovany zal a smutek si vazime.Fanynkovske drama uz ale ne.A taky nemame rady,kdyz se nekdo pasuje do role toho-co-miloval/znal/poslouchal/chapal nejvic a proto si ostatni muzou trhnout nebo vubec nemaji na smutek narok,protoze co oni vedi?

Zivot je nauci.V nekterych pripadech to bude hodne kruta lekce.

Cechomor,Cechomor a jejich Promeny...to neni spatny napad.Diky :)

Mame Vas rady,damy!

Vase Bestie + hide

4 vulpes Zerda vulpes Zerda | 22. srpna 2009 v 23:00 | Reagovat

Myslim, ze v jakekoli fandomu se najde takova osoba, ktera po takove zprave zacne delat silene drama a upoutavat pozornost - je to asi hodne mimo, ale meli jste videt, co se delo v cz a eng fanbase Michaela Jacksona po jeho smrti...

5 Veve Veve | 22. srpna 2009 v 23:07 | Reagovat

No právě. Možná to mě štve. Jak všichni nejvíc ví, nejlíp chápou, nejvíc milujou... Tedy samozřejmě, z jejich pohledu to tak může být, ale prostě... já ani nevím, jak to vyjádřit.

6 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 22. srpna 2009 v 23:11 | Reagovat

*chvíli jí trvalo pochopit, ale nakonec byla osvícena* Ano, Veroniku na mysli mám.

Chlastači musí držet při sobě a něco jako bytí na druhé straně není překážkou.

7 Kana Kana | E-mail | 22. srpna 2009 v 23:11 | Reagovat

no jo...takych ludi je bohuzial vela... ani nepoznali toho-ktoreho j-rockera az kym sa na nejakom "eSBéčQu" neobjavil článok, že ten niekto zomrel... a daná osoba sa začne tváriť, ako jej to zlomilo srdce, a že je to hrozne pre celý j-rock a bez toho už j-rock rozhodne nemôže pokračovať...
uh... asi píšem príliš konkrétne xD len som tým chcela povedať, že absolútne súhlasím s celým článkom... každí raz zomrie a áno je to smutné, ale nič netreba preháňať...

8 Strašidlo Strašidlo | 22. srpna 2009 v 23:35 | Reagovat

Strašidlo zdraví hideho a těší se na příručku pro JRockery - sebevrahy! *vrchol nadšení*
A nyní mi dovolte pár slov... Anebo raději ne, nedopadlo by to dobře... *jde ke Kaarle na víno*

9 fleur delacour fleur delacour | 22. srpna 2009 v 23:36 | Reagovat

Kana_

jestli narazis na to,pro kolik lidi se Jasmine najednou stal nejvetsi laskou na svete az kdyz zemrel...taky jsem se nestacila divit,jak moc ho nekteri milovali.To stejne platilo v pripade,kdyz Diru potvrdili koncert v Praze - tolik blogisku je snad nikdy tolik neuctivalo :)) Jenze v pripade Diru me to rozesmivalo.

V pripade Jasmine to bylo svinstvo, nazyvejme veci pravym jmenem.

10 Proxima Proxima | 22. srpna 2009 v 23:41 | Reagovat

"tak se nespoléhejte na to, že se nám mrtvé dívky líbí." Když se nám podle vašich fanfics stejně líbí muži.

Ehm, pardon, já se jen nemohla udržet...

11 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro + hide-sama bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro + hide-sama | 22. srpna 2009 v 23:49 | Reagovat

Mila vulpes Zerda,

docela zive si to umime predstavit.Ono smrt Krale popu celkove podnitila velice zajimavych diskusi,ze kterych museji mit psychiatri a psychologove nocni mury dodnes.
_______________

Mila Veve,

my tomu rikame "elitarstvi nejbestialnejsiho kalibru" a ackoliv jsme Bestie od kosti,s timhle nechceme mit nic spolecne.Uz dost se nam zveda zaludek z toho,kdyz lide prohlasuji,ze maji vetsi pravo nekoho milovat vic nez leckdo jiny. Ale v pripade neceho tak bolestiveho a intimniho jako je smrt to opravdu nemame v umyslu tolerovat.Na smutek maji pravo vsichni.Nikdo si jej ale nesmi privlastnovat.
________________

Mila Kaarle-Suuri,

ano,ta se taky rozhodla zemrit :D

Tak tak.Dulezite je zucastnit se a napit,ne nadechnout.
_______________

Mila Kana,

jak jsme rikaly,zivot detatka nauci,ze smrt opravdu neprichazi v rozevlatych bilych satech a decentnim praminkem krve na rtech.A ze se z mrtvych neda vstat ani kdyz opravdu chces.

*usklibly se* Pokrytci vsech blogu,spojte se.To vis,ze by SB-enka rekly,kdyby zjistily,ze chudak bloger nemel ani steka o tom,kdo mrtvy j-rocker je? OSTUDA.
________________

Mile Strasidlo,

hide zdravi spoluchlastatele a bytost,se kterou sdili prislusnost k bytostem,co udajne neexistuji.

*bestialni nadseni* hide-sama nas uplne nadchnul tak skvelym napadem! Uz ted se tesime,kolik priznivcu j-rocku to nevydycha.

*zamavaly lahvi Absinthu* Cheers.

Mame Vas rady,damy :)

Vase Bestie a hide

12 Veve Veve | 23. srpna 2009 v 0:05 | Reagovat

Veronika? *zbystřila sluch* Jako TA Veronika? Jen mi řekněte, jaký postoj k ní zaujímáte, ať vím, co si tady můžu dovolit říct:D

No a to, o čem mluví Kana je přesně to, co mě štve. Já třeba nemám problém přiznat, že jsem ho neznala a tudíž na mě jeho smrt nezapůsobila a byla mi vlastně i docela lhostejná. Samozřejmě, když zemře člověk je to tragédie a někde má jistě rodinu a přátele, kteří pro něj trpí, ale to je to - někde. Kdoví kde. Já je neznám. A proto je mi to vpodstatě jedno. I když mi to bylo zase líto za vás. Protože vás už tady tak nějak znám (přibližně. Aspoň trošku.). A kdybyste viděly ty reakce, když jsem vždycky řekla, že je mi jedno, že umřel Jackson. To byly nevěřícné pohledy! To bylo překvapení. Jenže já ho nikdy neposlouchala, nikdy mě nebral. Tak proč si rvát vlasy smutkem? Aby měli ti ostatní radost? Aby měli důkaz, že Jackson byl fakt někdo a že svou hudbou a životem zasáhl srdce všech? No smůla. Nezasáhl.

13 Veve Veve | 23. srpna 2009 v 0:10 | Reagovat

Mimochodem, Proximo, já si myslím, že to byl zcela přesný zásah;o)
Ale stejně věřím tomu, že ač píšou yaoi fanfikce, tak stále v duchu vidí sebe a hideho (nebo jakéhokoli jiného j-rockera) jak se utápí ve vzájemné nehynoucí lásce. Pokud si ovšem představují, jak se hide (nebo jiný j-rocker) muchlují s nějakým chlapem a jim je dovoleno to pozorovat, tak to už je podle mě lehký problém. Vždyť idolové jsou tu proto, aby milovali jenom a pouze nás, ne?;o)

14 Sia Sia | 23. srpna 2009 v 0:15 | Reagovat

Na celé planetě deně umírá taková spoustalidí. A upřimně kdyby mrtví j-rockeři nebyli známí neštěkl by po nich ani pes. Vím že je to hnusně napsané, ale je to tak. Dobře zaslouží si pozornost za svojí práci a atd. Ale kdyby nebyli známí, tak se žádné drama nekoná, prostě by to byl jen další mrtví člověk. Oplakaly by to známí a ro dina (jako všude jinde) ale žádné drama tahnoucí se přes kontinenty by se nekonalo.

15 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro + hide-sama bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro + hide-sama | 23. srpna 2009 v 0:24 | Reagovat

Mila Veve,

no,Coelha moc nemusime.Ale ta slecna...myslime,ze je opravdu mila.Podle seznamu jejich konicku bychom si taky mohly rozumet.Ma rada kone a tanec. *tanec chapeme,kone ne :)* Nema uvedeny vek,ale myslime,ze je to mlade.Proto nas sice vytocila,ale na druhou stranu...mame jiste porozumeni.

Ale tohle nebyl clanek o ni. Lidi jako ona se najdou na kazdem foru,na kazde diskusi a v kazdem fandomu.Potkaly jsme mnohem horsi hysterky.

Priznat se,ze nekoho nebo neco neznas je dnes tak tezce OUT,vsimly jsme si.

To je ten rozdil.Ty jsi to byl schopna napsat otevrene - ze Jasmine neznas,proto Te to nezasahlo,ale je Ti lito nas.To potesilo,opravdu moc.

Ale kdyz si nekdo hraje na nejvetsiho uctivace a necha se u toho lehce prichytit...a pak se bude hadat nebo udela drama...

*znas.HODNE :) H.P.,Babi Zlopocasna,Silver,ABBA,Lenne,slash,Vrakobor,nemcina,zle fanfiction...znas :)*

16 scope scope | Web | 23. srpna 2009 v 1:46 | Reagovat

*smekne klobouk a napije se slivovice (slyšela že to pomáhá na napuchlý krk)*
Kdyby se ta blbost tak nešířila fóry, možná bych se tam stavila.
Hide, Možná, že tě neznám, možná že jsi mi nijak svou tvorbou nepřirostl k srdci... ale mluvíš mi z duše.
Bestie, těším se na další kousek ve spolupráci s ... růžovovlasým? *rozhlédne se po googlu, jestli se trefila* duchem.
Manuálů na zlepšení dne není nikdy dost.

17 .. .. | 23. srpna 2009 v 9:24 | Reagovat

Chapu moc dobre,proc me ponizujete.Delejte si co chcete,v tom Vam zabránit nemohu,ovsem na foru jsem se za svou scenu omluvila.

18 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 23. srpna 2009 v 9:59 | Reagovat

Mila ..,

jestli veris nebo ne,neponizujeme Te. Nevime,jestli ctes mezi radkama a jestli jsi cetla i komentare,ale omlouva Te vek.A taky osobni sympatie,byt se Ti to zda sebevic neuveritelne.

Myslime si,ze jsi opravdu moc mila a prijemna holka a podle Tveho seznamu konicku bychom si taky skvele rozumely.Mame toho hodne spolecneho,at tomu veris nebo ne.

Tohle nebylo o Tobe jako o Tobe, jestli nam rozumis. My jsme drama mnohem,mnohem horsiho typu zazily uz mnohokrat.

A opravdu jsme si o Tebe delaly starosti.Byt nam veris nebo ne.

Kdybychom Te chtely ponizit budeme mnohem horsi a kousavejsi.Opravdu chapeme proc se stalo co se stalo.A jeste jednou:jsme rady,ze Tobe osobne se nestalo nic.

Tohle je bestIAR.My si tady delame srandu z kazdeho a ze vseho.Ver nam,ze uz nescetnekrat jsme parodovaly samy sebe.

Tenhle prispevek Ti nesedl a je pochopitelne,proc ne. Zkus to nebrat osobne. Co bylo,bylo-zasmej se.Prijdou horsi veci.

A nekdy se vrat,budes-li mit chut. Lidi se tady dle naseho skromneho mineni dobre bavi.Snad najdes neco,co pobavi i Tebe.

Budeme rady.

Mame Te rady.

Tve Bestie

19 -- -- | 23. srpna 2009 v 10:15 | Reagovat

Diky.Docela jsem si delala staorsti.Btw od kdy znamy muj vek?Snazila sem se ho moc nerozhrasovat.

20 Veve Veve | 23. srpna 2009 v 10:21 | Reagovat

Ach, tak v tom případě zde došlo k omylu:o) Já měla na mysli úplně jinou V., než vy:o) Hloupý omyl:o)
A já myslím, že časem dospěje každý do stádia, kdy bude schopný přiznat, že něco nezná:o) Přece jen, některé věci je těžké přiznat. A navíc, já už se dávno smířila s tím, že budu do konce života těžce přetěžce OUT;o)

21 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 23. srpna 2009 v 10:24 | Reagovat

Mila --,

tak to jsme rady :) Jasmine nebyl jediny j-rocker,ktery zemrel - proto jsme si pozvali hide-samu,at nam to hezky zobecni :)) ten o drama po jeho smrti vi taky sve.

Mame pocit,ze jsme o ten vek nekde-kdesi-kdy-a jak zakoply,kde-a kdy...a taky fotecky na profilu vypovi sve. Jsou moc hezke :) Luk a mec nas velice nadchly,kdyz jsme si predstavily,co vse by se s tim dalo na nekterych lidech pachat.

Hlavu vzuru.Nenech se vytocit tim,co za to nestoji.Bude hur :)

Tve Bestie

22 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 23. srpna 2009 v 10:28 | Reagovat

Mila Veve,

Bestie razi nazor a viru,ze byt tezce OUT je tezce IN! Zatim nam to prekvapive uspesne vychazi.Mozna proto,ze kdyz nekteri lide vidi,ze je OUT i nekdo jiny a ocividne tim netro,pridaji se :)

23 Ver(ala --) Ver(ala --) | 23. srpna 2009 v 10:31 | Reagovat

Bestie:Ano,s mečem jsem bratrovi zlomila prst.

Veve:Alespoň že tak.

24 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 23. srpna 2009 v 10:41 | Reagovat

Mila Ver(ala --),

v tichosti schvalujeme, i kdyz to pravdepodobne byla nehoda.Brachove jsou nekdy vetsi bestie nez my samy.Jedne z nas brat kdysi upustil na ruku zehlicku :D A jiste vis i sama,ze na foru je nekolik lidi,co by si zlomit vsechny prsty taky zaslouzili.

Tak abychom si ten mec a luk neprisly jednou vypujcit.

Tve Bestie

25 Ver Ver | 23. srpna 2009 v 10:51 | Reagovat

Meč vyčistím od krve,šípy napustím jedem a bude vše připravené pro vaši výpůjčku.

26 Myra Myra | 23. srpna 2009 v 11:01 | Reagovat

Drahé Bestie, předem se omlouvám za lehce spamerský příspěvek... Ale když už jste se úspěšně infiltrovaly na lidé.cz, nechcete nás potěšit článkem na téma "Idiocie, arogance a předsudky doposud nevymřely"? Mám dojem, že ten člověk, o kterém mluvím, by potřeboval zbít, pak ho nechat přečíst si článek, pak znova zbít, znova nechat přečíst článek, pak finálně zpohlavkovat a pak by si možná uvědomil, že takhle daleko nedojde...

27 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 23. srpna 2009 v 11:10 | Reagovat

Mila Ver,

*Bestie zari nadsenim* Diky Ti,o hodna duse.Docela mame jasno v tom,kdo by mel byt prvni. S jedem prosime nesetrit!
__________

Mila Myra,

myslis mladeho-a-neuveritelne-pohotoveho "pokud nerozumis memu prispevku,jsi blbec/idiot/vypatlany...,vek-nevek?" muze, kteremu jsme se konecne rozhodly splnit jeho prani vyjadreno v jeho nicku?

DELA SE NA TOM. *kruty usmev* A protoze nam taky lezi v zaludku,budeme hodne,hodne zle bestie.

Dela se na tom...

Vase Bestie

28 Myra Myra | 23. srpna 2009 v 11:22 | Reagovat

Ano, aaano, přesně tenhle mladý a vysoce inteligentní muž! *neuvěřitelně pitomě spokojený úsměv přes celou tvář*
Buďte na něj zlé jak to nejvíc půjde... Budu vám nadosmrti vděčná ^^

29 Nexie Nexie | Web | 23. srpna 2009 v 12:59 | Reagovat

Yee, Kana, aj ty sem chodis? :D

No jo, niektori ludia z toho robia vacsiu vedu nez je zdrave. Je to smutne, ale cely svet sa nerozbil na tisic crepov len preto ze jeden j-rocker zomrel... Ked su schopne takto vyvadzat koli nemu, nechcem vediet co by robili, keby im umrel niekto blizky z rodiny alebo najlepsia priatelka, to teda nech mi nehovoria ze japonca ktoremu sa nikdy nazivo nepozreli do oci a on ani nevie ze existuju maju radsej ako niekoho zo svojich blizkych?

Je to sice fakt smutne, ale Nexie smutila polhodinu a zapisala si vyrocie jeho smrti do kalendara k tomu Kamiho a narozkam ostatnych j-rockerov. Verim ze jemu by to nevadilo, nikdy ma nepoznal a uz je jaksi mrtvy no :) (Inak Bestie-sama, neuvazovali ste nad interview s nim o jeho 'odchode'? Mozno by to bolo zaujimave :) )

Myslim ze keby umrel niekto na kom sialene fanatizujem (zahlia na Manu a Gackta), asi by to bolo horsie, ale zily si koli tomu podrezavat nebudem. Bol by koniec jednemu z uzasnych umelcov, ale za to abych sa vzdala vlastneho zivota mi to teda naozaj nestoji >:)
Takze z toho vypliva iba ze
1.) tie samovrahyne su naozaj strasne, strasne sproste,
2.) alebo len putaju pozornost.

Sumimasen ga, ospravedlnujem sa za dlhy a nezmyselny komentar, zase spamujem :)

30 Nexie Nexie | Web | 23. srpna 2009 v 13:02 | Reagovat

"Tohle je bestIAR.My si tady delame srandu z kazdeho a ze vseho."
To jo, uz si delali srandu aj zo mna :D
A zijem :D
(holt v tomto zivote sa musi clovek naucit rozlisovat kedy ho chce niekto naozaj urazit a kedy si len robi halooz ^^)

31 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 23. srpna 2009 v 13:17 | Reagovat

Mila Nexie,

my s Tebou souhlasime.Vime,ze nekdo bolest a smrt zvlada lip,nekdo hur-zalezi hodne od toho,jakou mas povahu...a mozna pud sebezachovy.Gackt vi.

Ale kdyz se dela zbytecne drama...a hra se na city,na krev a na smrt,to nemame rady.A taky nam sebevrazdy z "nestastne lasky" *kdyz jsi hluboce hluboce zamilovana a Tvuj idol -nemusi to byt ani j-rocker- o Tebe nestoji* prijdou nesmyslne a hloupe.Proc? Protoze jak hide-sama racil poznamenat, "oni" "nas" neznaji.Jich se smrt fanynky muze akorat neprijemne -a taky bolestive,mozna- dotknout,ale litovat a vzpominat nebudou. Zato rodina a pratele budou - a bolelo by to o to vic,ze by nepochopily a nevidely pricinu v tak nesmyslnem kroku.

*usmaly se* To vis,ze jsme zalozily Sin bestialni slavy pro tak specialni pripady jako je hide,kami...a mozna,pozdej,kdyz uz budeme schopne nadhledu, tak i Jasmine. Mame v planu jim jak lozit do soukromi,tak je zneuzivat jako pomocne ghost-writery *ne,nejsme ironicke*...vidime,ze prirucka pro j-rockery-budouci sebevrahy je velice zadana :))

Neomlouvej se za komentare,vis,ze Te tady rady vidime ;D

Tve Bestie

32 Miyoko Miyoko | Web | 23. srpna 2009 v 13:20 | Reagovat

*nadšeně skáče do vzduchu a hlásí se v "Hermiona style"* ze mně taky! xD.. nebo spíš z nás - z bývalé CoPP. Tak si říkám, jestli ta růžová stuha na pravé ruce nakonec byl vážně dobrý nápad xDD a účastnit se memorial summitu ... ale stejně toho nelituju, ani jednoho, takže co vlastně z toho? xDD *je skoro ráno - je ještě mimo* xD ...
K článku se vyjadřovat nebudu, to už udělali jiní xDD... a vlastně ani nemám co dodat *zařve sama na sebe: "tak už zatraceně drž--"* xD

33 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 23. srpna 2009 v 13:52 | Reagovat

Mila Miyoko,

Hermione jsme vzdy fandily :)

Pozor pozor,vuci stuham kolem ruky cas od casu nic nenamitame *Gackt vi,ze kdyz prijde 2.kveten,obchazeji nas divne stavy :)*.

A taky nijak neshazujeme myslenku a angazovanost Munamu a jinych priznivcu v souvislosti s Jasmine memorial summitem.Myslime si,ze je fajn,kdyz fanousky neco spoji...i kdyz to nebyla vesela prilezitost.

A hide by o memorial summitech mohl vykladat sve ;D

Mame Te rady!

Tve Bestie

34 Kana Kana | E-mail | 23. srpna 2009 v 16:27 | Reagovat

jop, presne to som tym myslela Veve :D
ja, ked som zacala vnimat, ze nejaky j-rock vobec existuje, tak to uz bolo daaavno po Hideho smrti... a nevedela som, ze vobec existoval,kym som na vyrocie jeho smrti nevidela na kazdom druhom blogu clanok o nom...
a to iste s Jasmine... ako pocula som uz niekde jeho meno, ale nevedela som o nom absolutne nic, az kym nezomrel...
ale aj tak mi to je jedno! jasne je mi luto ludi, ktorych sa to fakt dotyka, ale ja medzi nich nepatrim ani zdaleka...
takze... niekto pride, niekto odide.. aj tak je to mimo mna

35 Crocuta Crocuta | Web | 23. srpna 2009 v 18:09 | Reagovat

Něco mi říká, že bych se teď opravdu neměla projevovat, protože pár věcí na mě sedí jak pásek na Reitu. Ale což, uvědomění si vlastních chyb a nedostatků je vždy dobrý základ pro to, aby člověk zapracoval na jejich odstranění (nebo je vypiplal do extremismu).

Pomalu se učím chovat se k jiným fanynkám jako hodná Hyena, ale stejně, kdykoliv někde narazím na článek či příspěvek na fóru, který sice začíná „dnes nás opustil kytarista/bubeník/basák…“, ale pokračuje popsáním příčiny smrti tak detailně, že by se mohl medik chodit poučit, nemám nikdy chuť upgradovat se do verze Hodná_Lenne 1.2.  

36 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro + hide-sama bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro + hide-sama | 23. srpna 2009 v 18:47 | Reagovat

Mila Crocuta,

a kdo z nas se tady obcas nenajde? My taky,my taky...

*ohledly se...nikdo je nevidi* Gackt vi,jak bychom vyvadely my,kdyby se nasim milankum neco stalo. Jsme fangirls? Jsme. Tak se podle toho obcas i chovejme,nase heslo jest. Vzdyt by si j-rockeri mysleli,ze je nemame rady,kdyby nam slo jen o jejich hudbu.

I nam bylo kdysi -nact a svet se nam zritil,kdy se nas milovany idol ozenil. Taky jsme psaly morbidni a temne basnicky do nasich dennicku.Taky jsme hlasaly do sveta pravdy kdo-co-kdy-jak-proc.Pak zivotu asi ruply nervy a profackal nas a bylo.

Chce to cas a zkusenosti...a pevnou ruku a metodu cukru a bice.Nekde je to totiz jen vek a nezkusenost.To je pochopitelne a omluvitelne.Ale casto je to jen prachsprosta a nizka blbost.Arogance a elitarstvi typu "ja posloucham ABCDEFGH od 21.5.2003 a proto..." To my nemit rady. Tam i my upgradujeme z verze mile_bestie_basic na bestialni_mrchy_deLuxe.

Doufame,ze Tve nejhorsi ocekavani se timto clankem nenaplnily :)))

S uctou,

Bestie

37 Sierra Ayumi Sierra Ayumi | Web | 27. srpna 2009 v 15:29 | Reagovat

:D Jo, tak tu přiručku pro jrockery si určité přečtu XD

38 Jo! Jo! | Web | 27. srpna 2009 v 23:26 | Reagovat

Myslím, že by si z toho měl Mistr také něco vzít, a nechat hideho konečně na pokoji...

39 Miya Miya | E-mail | 29. srpna 2009 v 21:49 | Reagovat

Tak jsem se úspěšně prokousala celým článkem i komentářema a upřímně se pobavila.. nejen vaším textem (jako vždy humorný a vystihující), ale opakovaně i svým chováním... Je mi jasný že sem se chovala trochu (ehe… trochu?) dětinsky a že na mě několik z těch věcí sedlo (četla své příspěvky do diskuze o Versailles jinými slovy), ale přiznávám se bez mučení že toho nelituju (moc) a že pokud (nedejbože) umře někdo z Diru nebo Versailles dřív než já (což se bohužel stát může, protože já skonám až přirozenou smrtí/vraždou, jelikož mě baví prudit okolí, chachááá), čeká Vás totéž znova… Můžu vás ale potěšit (ač to možná vyzní hnusně), že stane-li se něco takového Miyavimu, LM.C nebo tak někomu, budete mít ode mě pokoj (téměř), protože se taky nebojim přiznat že někoho neznám/neposlochuám (*čeká až jí zasáhne šíp půjčený od Verči za samochválu a řiťolezectví*).
Přiznávám že s memorial summitem (ač jsem ho pomáhala organizovat) sem nebyla úplně nadšená… ne že by to nevypadalo hezky, ale slyšet od (ač jinak sympatických lidí) věci typu „no, mě je tak hrozně líto že umřel, já tak dlouho bulela..“ a po chvíli „aristocrat’s symphony? To sem ještě neslyšela… upřímně, já je poslouchám tejden“ ve mně opravdu vyvolávaly touhu pořídit si katanu…
Tak, úspěšně sem vyslala nějaký ten spam i sem (*opět se rozhlíží zda-li nespatří šíp*) a na závěr bych chtěla pozdravovat Hida, omluvit se že jsem ho neoplakala (bohužel jsem ho v době jeho úmrtí neznala a když jsem se o jeho mrtvé existenci dozvěděla, moc emocí to ve mně nevzbudilo), protože RIP ode mě je to poslední po čem zajisté toužil a chtěla bych mu vzkázat, že abych snášela Jasmiho smrt lépe, vypila sem ten večer skleničku višňovice (*čeká, zda-li bude pochválena, nebo nakopnuta*) ;-)

40 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 1. září 2009 v 0:20 | Reagovat

Mila Miya,

tohle se Bestiim moc líbilo. Mame rady lidi, ty co si dokazi priznat, ze se treba vzdycky nechovaly primerene. I my obcas jedname tak, ze si ve zpetnem pohledu rekneme proGackta, co jsem to zas zvanily. Nic s tim nenadelame, ale dokazeme se svym omylum zasmat.

Nemame nic proti memorial summitum, kazdy at si truchli po svem, pokud pro nej clovek, co odesel opravdu neco znamenal. Ale to je prave otazka. My radsi vzpominame samy. Na shromazdeni vzdycky prijdou i lide, pro ktere je to jen 'jiny typ' akce. A to by nas v tu chvili hrozne stvalo.

A kdo tehdy hideho znal? Ta dnesni nejvetsi cast fandomu byla pred 11 lety v plenkach - doslova. A i kdyby ne, o j-rocku stejne nemela potuchy. Najdou se vyjimky, treba nektere Bestie *chichi*, ale ani ony zacatkem kvetna nemaji potrebu likvidovat balicky papirovych kapesnicku.

hide zdravi a pripiji, ze takova uprimnost se mu zamlouva. Zavidime, budes mit do budoucna protekci a jo visnovici take zavidime.

Bestie

41 Klára- sestra Klára- sestra | 18. listopadu 2009 v 20:39 | Reagovat

Kdo Miyu nezná tak dobře jako já jen stěží pochopí co Miya cítí..

42 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 18. listopadu 2009 v 22:07 | Reagovat

[41]: Mila Klara-hodna sestra,

ale coby nepochopil...Sestra sestru zna nejlip,to mas pravdu.Ale i my mame kousek srdce a taky jsme kdysi leccos povyvadely.Nikdo neni dokonaly - ani my ne :) Taky mame sve stavy a tajna zakouti s oltarickem,kam nikdo jiny nesmi.

Smrt Jasmine nas taky hodne zasahla a tohle byl nas zpusob,jak se s ni zcasti vysporadat.A opakujeme jako nescetnekrat predtim,ze v tu noc jsme byly reakcemi nekterych lidi vydesene a baly jsme se o ne.Nekteri lide totiz ve stavu soku a zoufalstvi jsou schopni cehokoliv - a ackoliv jsme Bestie k pohledani,nikomu neprejeme nic spatneho.

Miya se k tomu clanku postavila obdivuhodne,stejne i Ver.To obdivujeme,dokazaly to snad jen ony dve a to jsme si jiste,ze tenhle clanek cetlo hodne lidi,co si mohli zpytovat svedomi a dramaticky talent.

S pozdravem pro hodnou sestru,

Bestie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama