Sakurai Atsushi (Buck-Tick)

16. srpna 2009 v 7:21 | bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro |  DESPERATE J-STARS

Dámy a pánové,


i když jsou Bestie otrlé a po létech působení ve fandomech s nimi už jen máloco otřese, přeci jsou to dámy se slušnou výchovou a nerady někomu ubližují…pokud to ovšem není sníženou inteligencí trpící fanoušek j-rocku.

Ale skutečně nás bolelo vidět výraz agonie ve tváři At-chana po přečtení onoho "uměleckého veledíla" a i když jsme ho jen překládaly, máme hluboké nutkání se za něj At-chanovi omluvit.

Snad našemu svědomí ulehčí skutečnost, že jsme mu napsaly tak hezký profil…a vám rady do života, chcete-li se přiblížit ke hvězdě Vládce našich žhavých nocí, jenž jsou plné ještě žhavějších představ.
No. 1
Pobaveně a velkodušně se usmívejte, když slyšíte Gacktovy fanynky sténat oh můj Gackte!, kdykoliv uvidí obrázek svého idole třeba i o velikosti poštovní známky.

VY si nemusíte nic dokazovat. VY nejste Bůh. VY JSTE LEGENDA.

Vaše foto najdete v každém slovníku synonym pod heslem "chtíč" a "vymývání mozku". Ano, když Gacktovy uctívačky vidí foto svého Boha, jejich mozek vydá zmatený příkaz a ony piští a ječí na kilometry.

Když ale ženy vidí vaše foto nebo se nedejbůh dostanou do pole vašeho působení, mozek se jim z blíže nevysvětlitelných důvodů rozpustí a ony se složí. Pokud máte štěstí, složí se rovnou do vaši náruče. Většinou to štěstí máte.No. 2
Naroďte se s tváři hladového Lucifera, který právě zmerčil svou snídani a který ví, že i když se snídaně brání sebevíc, nakonec si přesto skvěle nadlábne bříško. Čím víc se vaše snídaně bude bránit, tím víc ďábelštěji se usmívejte.

Pozor: vaše tvář musí umět vypadat zákeřně, podle, ďábelsky, chladně, nenávistně, nezúčastněně apod…ale vaše srdce musí zůstat laskavé! Když vás nikdo nevidí, usmívejte se stylem, který prozradí vaši přátelskou povahu a smysl pro humor.


No. 3
Vůbec celkově působte jako hladový Lucifer, co právě zmerčil svou snídani a který ví, že jí dostane, ať se snídaně brání sebevíc. Tomuto vědomí přizpůsobte taky svou chůzi: kráčejte pomalu a ležérně, přičemž lidi hypnotizujte svým pohledem. Dívejte se na ně tak, že je pohled do vašich hladových očí plných příslibu temných rozkoší, které je ve vaší přítomnosti jistě čekají, zcela ochromí a oni nebudou mít sílu před vámi uniknout.


No. 4
Konec je s vašimi sny o tom, že na vás lidé budou volat "hej, sexy bišíku!" Teď jste drsný a strašlivý j-rocker, který si má taky co říct s upíry. Nejste žádný mlaďoušek ani roztomilé koťátko, tak ať vás lidi laskavě tak i vnímají.

Nechte si od kolegů z kapely říkat At-chan. Aby bylo jasné, kdo je tady šéfem, nechte si tak říkat i od vašich fanoušků.


No. 5
Uctívejte Davida Bowieho. *Bestie velice schvalují*

A vůbec…vypadejte tak trochu jako David Bowie. *Bestie schvalují ještě víc*


No.
*zamyšleně 1* Když se to tak vezme…nějak takhle jsme si vždy představovaly Severuse Snapea:


*zamyšleně 2* A taky mějte ve tváři něco z Johnnyho Deppa…No. 6
Abyste potvrdili slova vašich kolegů, že jste mnohem přátelštější než se zdáte, v mladí a konec konců i v pozdějších časech se občas přitulte ke svému kolegovi *mňau*. Někdo to bude nazývat fanservis, někdo sexuální harašení…a vy se prostě přitulte.No. 7
Nebuďte ignorant! Dávno jsou pryč časy, kdy rockeři obecně toho v hlavě hodně neměli. Zajímejte se o umění, zejména o německý a francouzský expresionismus. Vaši oblíbení malíři teď budou Egon Schiele, Gustav Klimt a Marc Chagall. Ano, Salvádora Dálího vám Bestie taky schvalují.

Co se hudby týče, ano: jste j-rocker duší i tělem. To ale neznamená, že nemáte styl: krom tvrdého industrialu, darkwave a gothic rocku mějte ve velké oblibě i Vivaldiho Čtyři roční období, Chopinovo Nocturno a árie Sarah Brightmanové.


No. 8
Vůbec se zajímejte o německou kulturu. Něco jste si nastudovali a taky vám to pálí: už víte, že Bauhaus není jen hudební kapela, ale taky umělecký směr, který zásadně formoval modernisty ve všech oblastech.

…ano. My víme, že i přes svůj německý název jsou Bauhaus britská kapela. My tady mluvíme o umění ne o zeměpisu.

*a na rozdíl od některých japonských kapel nebo česko-slovenských příznivců j-rocku, co si v němčině taky libují, mají alespoň název napsaný správně*


No. 9
Buďte sběhlý a kosmopolitní nejen v hudbě, ale i v jídle a pití: preferujte italskou kuchyni zejména pizzu s ančovičkami (v českých zemích se jim říká i grundle. Ano, jsou to ty nechutné malé rybičky, které se jedí vcelku a se vším všudy) a lanýži.

Co se denní dávky tekutin týče, pivo a vodu nechte pro j-rockery - zkrachovalce. VY pijte červené víno, především to z přívlastkem těžké a s plnou chutí nebo lehčí bílý chablis.


No. 10
Podle všeho je nespavost mezi j-rockery taky velice rozšířená a patří více-méně k dobrým mravům. Na rozdíl od svých kolegů, co hltají prášky nebo nedejGackt komponují v čase, kdy slušní lidé spí, VY mějte styl: dopřejte si nějaký ten panáček vodky (Smirnoff nebo Stolichnaya) na usnutí. Možná to škodí vaším játrům víc než nějaký ten Rivotril na spaní, rozhodně budete mít ale příjemnější sny.


No. 11
Jste vokalista - a tedy nejdůležitější ze všeho se pro vás stává váš hlas, který má schopnost mentálně strhnout oblečení z jakékoliv ženy, která je byť jen sebemíň citlivá na feromony
a osou… OSLOVIT JI. *Bestie se zasněně zahledí do dálky*

Kde jsme to byly…aha: váš hlas. Patřičně se o něj starejte: pokud má váš pokoj klimatizaci, nastavte jí tak, aby bylo v pokoji vlhko, až vám na Bowieho oltáříčku začne plíseň růst.

Také je velice důležité, aby jste se naučili pracovat se svým dechem a tělem v prospěch zpěvu: naučte se dokonale ovládat břišní svaly.

TAJEMSTVÍ PEVNÝCH BŘÍŠEK J-ROCKERŮ JE ODHALENO! Jmenuje se překvapivě prozaicky a jednoduše: leh-sed. Základem je 50-100 leh-sedů před koncertem. *tak hezky na věc, At-chane, Bestie se uvolily Vám je osobně počítat!*


No. 12
Mějte rádi kočky. Ehm, ne koťátka. Tedy…ne tamty koťátka. Všechny jiné koťátka jsou v pohodě.

*to FF-ko se nám jen zdálo…to FF-ko se nám jen zdálo…to FF-ko se nám jen zdálo…*


...
...
...

At-chane. Vy máte tak hezkou a jistě i přítulnou čičí...Můžeme si Vás pohladit?
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Anitha Anitha | Web | 16. srpna 2009 v 10:40 | Reagovat

At-chan.. to je opravdu ďábel u kterého se mi rozpustil mozek už po prvních pěti vteřinách :-)

2 scope scope | 16. srpna 2009 v 12:29 | Reagovat

*rozhlíží se, zda není všudypřítomný Bůh přítomen, pak googlí galerii*
...
*rozpouští se pod ďáblovým vzezřením*

3 vulpes Zerda vulpes Zerda | 16. srpna 2009 v 12:40 | Reagovat

{výraz agonie ve tváři At-chana po přečtení onoho "uměleckého veledíla"} ....chudak At-chan.
Take bych mu rada, ciste-z-cistoty srdce nabidla pomocnou *odkaslala si* ruku pri zapomeni na tak otresny zazitek!
*stoupa si do fronty muzeme-si-vas-pohladit?*

Tak kocka ma naprosto dokonaly vyraz.
Ja se ji vazne nedivim, ze se tvari tak...vychytrale a zaroven spokojene.

4 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 16. srpna 2009 v 20:01 | Reagovat

At-chan *radostně si povyskočí, že to zvládla napsat, aniž by se složila na zem, což se jí většinou stává*

A já si říkala, kde se mi poděl mozek, když jsem naposledy navštívila složku legendy tvářící se jako Lucifer. Vaše informace vše vysvětlují.

5 scope scope | 16. srpna 2009 v 21:39 | Reagovat

Tak mě napadá, milé Bestie, dostane se někdy i na někoho z velectěných Dir en Grey? Osobně, třeba Kyo nebo Shinya style bych si velmi ráda přečetla...

6 Strašidlo Strašidlo | 16. srpna 2009 v 22:35 | Reagovat

Kočička by byla hezká, kdyby Strašidlo nebylo alergik. Strašidlo by opravdu raději bralo toho pána než kočič...ehm, kočku.

7 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 17. srpna 2009 v 7:16 | Reagovat

Mila vulpes Zerda,

ta cica se tvari naprosto blazene,jakoby se prave prozrala a vsichni-vime-co-jeste do kociciho nebe.

Muze za to At-chanova pritomnost.
____________________

Mile Kaarle Suuri,

legendy tvarici se jako Lucifer? A mohla bys prozradit,koho tam jeste ukryvas?At vime,jestli jsme v nasem luciferim vyberu taky na nikoho nezapomely.
__________________

Mila scope,

Bestie jsou - mozna to jeste nikdo nezjistil - tezke direngreyistky do morku kosti a profily velectenych gentlemanu maji rozepsane uz davno.Potiz je v tom,ze zatim nedokazou ukocirvat svuj zachvat fangirlismu a jeste porad nestihly vyskrat vsechny nadbytocne vety typu "I love you so much" a "jsi tak uzasny" :)

Ale muzeme Te ujitit,ze konkretne na tyto dva pany brzy prijde.
__________________

Mile Strasidlo,

Isobel velice trpela u pohledu na foto At-chana s cici,protoze kvuli sve lasce ke ony ctyrnohym chlupatcum by se nejdriv vrhla na cici a pak na At-chana. Alergie je previt,tak snad At-chan odpusti,ze se vrhnu na nej.

Mame Vas rady,damy

Vase Bestie

8 Filth Filth | 22. srpna 2009 v 18:52 | Reagovat

ÁÁÁÁC-ŠÍÍÍ!!!!!! ^,^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama