Kaori Yuki – Count Cain/God Child

6. srpna 2009 v 20:53 | bestIAR |  OFF TOPIC
Drazí čtenáři,

byly jsme našimi dobrovolnými vězněmi požádány, abychom vyvrátily mylnou představu mnohých j-rock fanoušků o životu a trávení volného času jejich idolů.

J-rockeři si stěžovali (ve vší slušnosti a beze vzpoury, rozumí se), že tvrzení Bestií, o tom jak každý j-rocker tráví svůj den spaním, jezením, skládáním hudby/ sem-tam nějakým nácvikem s kapelou/ koncertem a sexem vůbec, ale vůbec není pravdivé. J-rockeři si prý ve volném času taky rozšiřují své obzory (chladně: NE, Gackte. Obzory se NErovná nohy!) a čtou hodnotnou literaturu.

Tedy mangy. A že jim tady jako malinko chybí....ale jinak si prý na nic nemůžou stěžovat.

Co bychom pro své idoly a miláčky neudělaly, že...Bestie odpočívají, a když odpočívají, jsou sentimentální, a když jsou sentimentální, vzpomínají na svá učňovská léta.

Count Cain nebo taky Earl Cain je manga o 5 volume, God Child na něj navazuje dalšími 8. Cain není ani tak vtipný, ale Cain je jediný, po jehož dočtení měly Bestie dva dny vokno - nebo-li byly v lihu natolik, že si fakt nic nepamatují - bylo to potřeba, to ujišťujeme.

Dočtení Caina hraničí s těžkou depresí. A zároveň jsme nikdy nečetly lepší mangu.
Proto je přeci logické, že j-rockery budeme zásobovat jen tím nejlepším.Jak být….

Count Cain C. HargrevesMějte dvě jména z nichž prostřední pište pouze počátečním písmenem, zní to tajemně (Gackt: jakože Gackt T. God?...Ne. Určitý člen se tak fakt nepoužívá, Bože.) a buďte hrabě (Mana rychle napíše na kus papíru Drákula…Ne, ten ne. Mana se tváří zklamaně).

Žijte v 19. století ve viktoriánské Anglii a oblékejte se podle toho (Cylindr!!! zapištěly Bestie nadšením). (Cylindr - ó ano, praví zasněně Toshiya. Ale jen na těch správných místech...Ehm. EHM).

Ať je vám 17 a jste dědicem rodu.

Ať máte milou tvářičku a zlato-zelené oči (znak toho, že váš otec měl něco s vlastní sestrou). (Kyo se zájmem střihne ušima: hezký námět pro nejnovější song...)

Sbírejte jedy a neváhejte je použít. (J-rockeři se nadšeně zahledí na Gackta.)

Mějte kruté dětství a stopy po bičování na zádech.

Ve dvanácti se pokuste zabít vlastního otce (mějte rádi jedy a neváhejte je použít), k vašemu ospravedlnění on se vás pokusil zabít první.

Upněte se na svého sluhu. (Gackt se s očekáváním zahledí na své kolegy...a hluboce JEMU podřazené ukázky nevydařené lidské existence.)

Zamilujte se do něj. (dobrá dobrá: NIKDY to neřekněte nahlas, ale yaoi fangirl ví své). (Bestie se s očekáváním zahledí na j-rockery a naznačují, že by to chtělo nějaké...yaoi.)

Užívejte si řešení záhad. Věnujte se rozplétání tajemných případů - potíže s přízraky mrtvých dívek, Jackem Rozparovačem nebo krvavými vraždami? Pozvěte si k sobě na pár dní Caina a uvidíte. Nezaručujeme přežití, potrestání pachatelů (jedy, jedy, jedy) ano. (j-rockeři jednohlasně: to si klíďo můžete pozvat i Gackta: to taky raději spáchate sebevraždu.)

Buďte na první pohled arogantní a sebevědomý. (j-rockeři jednoznačně ukazují prstem na Gackta.) Na ten druhý pak křehký a zranitelný. (Shinya si nevinně na prstík navíjí pramínek vlásků a Bestie by zaplakaly, kdyby nevěděly své.) Vaší nejhorší noční můrou ať je, že zůstanete sami, že vás všichni koho milujete opustí a zradí. Noční můry se občas plní. (Dir en grey si tiše povzdechnou a Sugizo zamyšleně šáhne po houslích a Yoshiki po chvilce váhání usedne k piánu.)

Mějte rádi svojí mladší nevlastní sestřičku a hezky se o ní starejte (Oskare! Dej ty pracky pryč!)


Riffael "Riff" Raffit


Buďte osobním sluhou a strážcem svého pána a buďte ochotní pro něj udělat cokoliv (COKOLIV!!! zavřeštěly sborově yaoi fangirl). (COKOLIV ďábelsky se zařehtá Gackt a j-rockeři zběsile buší na dveře vězení.)

Vynikejte především v servírování čaje, umění zavazování bot svého pána a při svlékání oblečení svého pána (j-rockeři velmi výrazně zakašlají - to bylo tehdy běžné, pánové! A mohlo by být i dnes...).

Buďte diskrétní a zařiďte elegantně a rychle vše, co si váš pán žádá. Když chce jít o půlnoci na hřbitov hanobit mrtvoly, tak vemte rýč a bez ptaní mu ten hrob vykopejte! (Kyo odstrčí od notebooku Hakuei a snaží se jako první vyplnit přihlášku na pozici sluhy)

Původně studujte medicínu.Vaše rodina ať zemře při strašlivém neštěstí, vy jediný zázračně přežijte. Mějte své ošklivé temné tajemství. (...a sežeňte si spolehlivé alibi, zabručeli j-rockeři)

A ano - vaše jméno ať pochází z jednoho kultovního amerického filmového muzikálu.


Merryweather Hargreaves


Buďte sympatickou ženskou postavou v manze. (upřímný a těžký výbuch smíchu se strany j-rockerů...což teda nechápeme.)
Buďte sympatickou mladší sestřičkou hlavního hrdiny…a buďte roztomilá. (Mladší sestřička a roztomilá? Upřímný a těžký výbuch smíchu se strany j-rockerů - podruhé.)
Buďte….ale to je jedno, stejně se vám to nepovede.


Doktor Jizabel Disraeli

Buďte krásný tak, že si vás budou plést se ženou (Shinya zvedne oči od pilování nehtíků a sebevědomě si přehodí štíhlou nožku v balerínce přes druhou nožku a j-rockeři mu hladově pohledem ojedou kolena). Mějte dloooouhé blonďaté vlasy (Shinya oči sklopí a zamumlá, že to taky bylo...a SLÍBILI JSTE, že se o tom víc nebude mluvit).

Milujte skalpely (Gackt: provokace!).

Mějte rádi zvířátka (Sugizo a Shinya souhlasně přikyvují), víc než lidi (Sugizo se zarazí, Shinya nadále nadšeně přikyvuje).

Váš titul ať je znamením, že svedete řezat do lidí, věnujte se tomu velmi pilně. Rouška, skalpel, rukavice a bílý plášť. Experimentujte především s oživováním mrtvol. Veškeré pokusy provádějte zásadně na lidech. (Na živých, usmály se Bestie sladce na j-rockery a ti se náhle tváří velice šťastně ve svém DOBROVOLNÉM vězení na bestIARi)

Buďte zlý šestadvacetiletý sadista, to proto aby až obrátíte a špatně skončíte, vás mohly fanynky oplakávat. (Kyo, otráveně: to budou i když ti je 33 a jsi vokalistou DEG!)

Mějte kruté dětství.

Vyberte si jméno podle biblické Jezebel a příjmení podle slavného ministerského předsedy Británie viktoriánské éry. (j-rockeři se zarazili a se zájmem googlí, kdeže to prý ta Británie je...)

Och a ano obrázek:
Typické.

Příjemné zážitky při čtení čehokoliv

Vaše Bestie.


PS: Chtěli byste se setkat s princem nekrofilem? My ano.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nexie Nexie | Web | 6. srpna 2009 v 21:02 | Reagovat

Yooo, Count Cain mam rocitany >:)

Je to super manga, aj ked je taka..... pesimisticka, furt sa iba chcipa a cele je to take pochmurne a tragicke....

Ludwig Kakumei je best >:D

2 Nexie Nexie | Web | 6. srpna 2009 v 21:02 | Reagovat

Yahoo, chytila som prvy komentaar! :D

3 Nexie Nexie | Web | 6. srpna 2009 v 21:09 | Reagovat

Kupodivu som si vzdy myslela ze Lui (*trepe trochu z cesty o Ludwig Kakumei*) je blondaty :D A na konci Kaori-san zadre ze jeho vlasy su oranzove ale sa nieco zdrbalo pri tisku :D
Ale oranzove vlasy sa nanho tak strasne nehodia, to NEJDE! :D

4 Taylor Taylor | Web | 6. srpna 2009 v 21:49 | Reagovat

/hledá flašku/
Nee, toho kluka mi nepřipomínejte. Já si ze svého pocainovského vokna pamatuju akorát to, jak jsem pár nocí ležela jak mrtvola, čučela do tmy a tekly mi slzy. T_T Kdybych to nečetla, ušetřila bych si pěkných pár šedivých vlasů.
Mno, na druhou stranu, víc takových zážitků a do šestadvaceti se možná prošedivím až na Riffa. Nebo na Jizabela, s lehkým přibarvením. Na ty dva předchozí už jsem bohužel stará.
Btw, k bodu 3 u Caina bych dopsala ještě "ať je vám sedmnáct libovolně dlouhou dobu", protože mi nikdo, ani Kaori, nenakecá, že tohle celé se odehrálo během necelého roku :D.

Nexie: bohužel, Ludwig je vážně zrzoun. Ale já si ho taky představuju jako blonďáka. Tuhle věc mi taky nikdo nevymluví :D

5 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 6. srpna 2009 v 23:19 | Reagovat

*naleje si skleničku vína a rozklikává složku s mangou* Že bychom si znovu hezky početly? *otevře první kapitolu, prokliká první stránky, vyprázdní skleničku.. posléze i celou láhev a Caina zavírá* Myslím, že opáčko nechám na jindy. *s naději to zkouší u Ludwiga. poté si uvědomí, že všichni kolem ní spí a ona by záchvaty smíchu nedokázala udržet a opět smutně zavírá* Opravdu nehodlám za trest obkládat koupelnu. Navíc by se obnovily mé sadistické sklony a mimino by se nemuselo zítra probudit s hlavou (a komu by to vadilo).

Ludwig je blonďatý, ať si Kaori tvrdí co chce.

6 Veve Veve | 6. srpna 2009 v 23:34 | Reagovat

Já četla první dvě a poslední volume (a to navíc ještě německy:D), ale i tak jsem z toho měla depku. Děsím se dne, kdy to celé bude přeložené do češtiny a já to přečtu. Jsem prostě strašná cíťa.
A Taylor, tu flašku nehledej, tu jsi vyžahla už minule.

A s blonďatým Luiem naprosto souhlasím!

7 Strašidlo Strašidlo | 13. srpna 2009 v 13:17 | Reagovat

*po dlouhé době se konečně dostalo k počítači* Oh, ano, Cain... *zasněný pohled v dál* Ještě dnes mám v počítači staženou první ságu a nějak se mi nechce ji mazat... Proč asi?
Lu-san? Rozhodně blond. *otevře pivko na jeho i Cainovu počest*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama