Jak se Bestie nažraly a fandom zůstal (překvapivě) naživu

21. srpna 2009 v 10:45 | bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro |  OFF TOPIC

…aneb Bestie hlásí úspěšnou oficiální infiltraci na lidé.cz. Možná jste si někteří našeho Krtečka všimli. Do moderovaných diskuzí nám byl přístup překvapivě ochotně povolen, za což děkujeme :)


Rozhodily jsme své udice po všech možných i nemožných fórach a začaly jsme lovit. Musíme říct, že i po letech ožírání kostí a kostiček na LiveJournalu (ne, teď nemáme na mysli sexy kostičky některých j-rockerů) nás pořád mělo co překvapit. A očividně ještě i dlouho překvapovat bude.


*široký & zářivý úsměv* A vy se o tom dozvíte, jak jinak…


Ano, víme, že manuál na téma "Jak přežít ve fandomu a na diskusních fórach" tady byl. Ale až když jsme pečlivě prolezly, co se dalo a ochutnaly ze všeho, do čeho šlo kousnout, pochopily jsme, jak moc nás svět potřebuje. Proto snad nikomu neuškodí menší opáčko, neb kde by jsme byli bez best-off kompilací, které světu připomenou někdejší slávu?


*Gackt (chladně): Já nikdy žádné best-offko nevydal!*

*Kaoru (ještě chladněji): Chcete nám tím něco říct?*


No…snad přejdeme k věci.
Pravidlo číslo 1

se týkalo kreativity při vymýšlení nicků aneb přezdívek. Byly jsme hluboce fascinované vynalézavostí a fantasií některých jedinců a občas jsme se ptaly samy sebe, jestli jsme pořád v decentních vodách j-rocku a těch vtipných záležitostí kolem (visual, oshare…) nebo jsme už zabrousily do vod nekonečného a někdy zrádného jezera Sexu.

*Gackt: A co je na tom špatného? Myslím na sexu? Já bych mohl vykládat - *

Děkujeme, Bože, jste moc laskavý. Popojedem. Vyplývá nám z toho, že j-rock a sex jdou v podstatě ruku v ruce *nadšené přikyvování ze strany j-rockerů*. Což jsme si v podstatě myslely tak jako tak.Pravidlo číslo 2

říkalo, že vaši přezdívka by opravdu, ale opravdu nezněla správně, kdyby jste použili vaše občanské jméno…ledaže byste udělali tak rafinovaný krok a zaměnili některé písmena: třeba K a C. Jestli si budete říkat Catushca.Cratokhwilova…jistě vám na to nikdo nepřijde. A budete težce kůůůl.Pravidlo číslo 3
jsme byly nuceny lehce překopat. Původně pravilo, že němčina je prudce in a proto se jí máte nechat inspirovat.

BEREME ZPÁTKY.

Očividně jsou zas Tokio Hotel a Cinema Bizarre prudce out! A krom toho, Bestie jsou už holt postarší dámy - až na Ágnes, to je mládě - bestiátko (zdravíme Kaarle-Suuri, autorku překrásného slova Shinyátko) - a tak jim už paměť neslouží jako kdysi: Němci, dámy a pánové, Němci jsou POŘÁD nacisté a Adolf H. v podstatě nikdy nepotvrdil svou smrt osobně…a zajisté plánují nějakou další světovou a za recesi a vaši čtyřku na vysvědčení můžou taky. Jo a ještě jsou to prasata …a Tokio Hotel a Cinema Bizarre jsou Němci - takže je to snad jasný, ne?

*nein….und schwein, pospíšil si vyjádřit opozici - kdo jiný než největší experimentátor na poli lingvistiky - Kyo*


POZOR, buďte opatrní!

Pokud nemáte ještě vyhraněnou pozici a/anebo jste na fóru nováček, počkejte si se svým názorem na to, kdo se jak vyjádří. Jestli jde o člověka respektovaného i v jiné diskuzi a/anebo ve fandomu, přizpůsobte svůj názor jeho a/anebo se alibisticky ukryjte za většinu. Povolené jsou věty:


"JÁ si to nemyslím, ale mnoho lidí kolem…

"Někteří lidé si myslí…

"Nechci mluvit za sebe, ale je tady mnoho lidí, co si myslí…"


*Kyo (se zájmem): Hele…co znamená slovo "helligrecht"?

Bestie *25 let speakovaní oným pohrdáníhodným jazykem je nechalo na holičkách*: Ehm. Nooo. Jako… *Google i slovníky překvapivě selhaly*

Bestie *vykroutily se* : Asi si tě někdo pro tvou legendární schopnost používat různá slova v různých prapodivných kontextech jen proto, že se ti líbí, vzal za svůj vzor…*Pravidlo číslo 4

se týkalo vašeho PROFILU. Opět a ještě jednou zdůrazňujeme, že váš profil se stává důležitějším a vypoví o vás možná mnohem víc než vaše příspěvky na fóru. Proto, dámy a pánové, když se Bestie budou plížit do vaší lednice po nějaký ten chlast třeba o půlnoci, nemusíte na ně štvát vašeho pittbula ale následující poučku jim musíte odříkat:


"Nejdůležitější kolonkou se pro vás stává sexuální orientace a váš postoj k sexu."


Je naprosto špatné být členem fóra o Tokio Hotel/ Cinema Bizarre ALE je velice vhodné být členem fóra o bisexuálech - všichni víme, že každý j-rocker je v podstatě gay a pokud není, tak je bisexuál.


*Kirito & Kaoru (rozhořčeně): Já ne!


*j-rockeři mlčky nadzvednou obočí*


Kirito: Já nejsem bisexuál. Nic proti ženám…*po krátké úvaze* a Bestiím, ale já na tom "gay" opravdu trvám.


Kaoru *odkašle si*: Já nejsem gay. Ty koncerty, kde mají povolen vstup jen muži - to je naprosto nesprávná interpretace! Já jsem jen chtěl muž- …hm, nechtěl holky.


Bestie *přívětivě*: Ano?


Kaoru *zmerčí bičík v pařátech Bestií*: …holky, aby se na koncertu zranily, to jsem nechtěl. Nebylo v tom nic osobního.


Hakuei (pobaveně): A co ta část o tom, že když si organizátoři nebudou jistí pohlavím, budou si to muset zjistit osobně?


Gackt *se zájmem, jaký vůči Dir en grey ještě nikdy neprojevil*: Jo? Osobně, říkáš? Já si vždy přál zjistit, jaké mám organizátorské dovednosti.


Bestie *odkašlou si* : Popojedem, panstvo…a Mana. A Shinya.*Radily jsme vám, aby jste byli lehce schizofrenní: prozradit hodně ale ne příliš. Této rady se držte i u zaškrtávání kolonky "sexuální orientace" : máte na výběr heterosexuál, bisexuál, homosexuál…a beru všechno.


*j-rockeři vytřeští oči*


Toshiya (nejistě): Jak…beru všechno?


Kyo (nadějně): Živé i mrtvé.


Gackt *upřeně se zahledí na Shinyu*: Lidi i zvířata.


Shinya (nevzrušeně): Tam často není rozdíl.


Sugizo *zahledí se na Kya a Gackta*: Taky pravda.*Uznáváme, že nás ono mystické "všechno" hodně zaujalo. Ale až když jsme prolezly několik dalších profilů, pochopily jsme, že na světě nejsou jenom lidi…ale i jiné bytosti: víly… upíři… autoupíři…Tak snad nebudeme nikoho diskriminovat.Pravidlo číslo 5

říkalo, že v každé kolonce na profilu byste měli mít poznámku o tom, že nevíte, proč tohle vše píšete - i tak to stejně podle vás nebude nikdo číst.


Toto pravidlo lehce rozšíříme: buďte milí a vstřícní. Napište do svého profilu jednu - klidně i více - z následujících možností:


"Táhněte a neotravujte!"

"Vadí vám na mně to a to? A co jako? Vypadněte!

"Radši se tady moc nezdržujte: hloupost a vampýrysmus jsou nakažlivé!"


- nikdo nejsme andílek a máme nějakou tu roztomilou chybičku *ANO, VY TAKY, GACKTE*…ehm, my údajně taky. Proto se to nebojte na sebe prásknout na profilu: klidně napište, že jste netolerantní, do sebe zahleděná, egoistická mrcha a že mnohým jistě připadáte namyšlená a s nosánkem moc nahoru.

Co jsme měly možnost vočíhnout a zažít, ve většině případu to ani nebude lež.


- máte-li nějakou jedinečnou vlastnost, která vás vyzdvihuje z masy průměru, nebojte se na ni poukázat a/anebo lidi varovat: jste blázen, psychopat, úchyl, cvok, primitiv? Šup s tím na profil.

Co jsme měly možnost vočíhnout a zažít, ve většině případu to taky nebude lež.


O každém člověku, kterého potkáte buď na fóru nebo v reálním životě předpokládejte, že vás automaticky nemá rád a bude chtít do základů překopat vaši osobnost. Zastavte tento zločin ještě dřív, než bude spáchán a upozorněte všechny, že "jsem, jaký/á jsem a vy si polibte prdel - já se kvůli nikomu měnit nebudu!"SPECIÁLNÍ a velice rafinovaná rada: když jste náhodou heterosexuál… nebo trpíte komplexem z toho, že jste průměrný až normální člověk…pokud vám nechutná lidská krev a Visual Kei se vám stejně nikdy nelíbilo, protože vám připadá jako výsledek znásilnění šatníku vaší prababičky… nejste netopýr ani krysa ani štika…a bojíte se, že lidi vás na fórum buď nepustí nebo vás nebudou mít rádi…

MĚJTE VYTVOŘENÉ PROFILY ROVNOU DVA. Nebo tři.

Superultra rafinovaný krok: jeden profil mějte v mužské a druhý v ženské verzi.


*Shinya & Mana-sama: To dává smysl…*Pravidlo číslo 6

vám radilo zjistit si ještě PŘED vstupem na diskuzi, kdo je správce fóra a kdo má na fóru hlavní slovo. Tuto radu berte jako varování před snahou pouštět se do oponování a/anebo urážet slovně dalšího člena fóra. Mohli byste totiž zjistit (pozdě), že jste si to pokašlali u správce nebo GuRu.


Výjimku tvoří zcela ojedinělé případy:

1. pokud jste tak dobrý, že po tichém stalkování kolem vašeho profilu a/anebo tichého vyslechnutí několika diskuzí GuRU nebo správce zjistí, že opravdu nejste idiot a že o j-rocku víte víc, než jen "AnCafé Visual Oresama desu hai keitai watashi wa domo arigatou!"

Lehce se může stát, že se mezi vámi a GuRu/správcem vyvine oboustranná sympatie. Vlastně, po letech na různých fórach na LiveJournalu jsme byly příjemně překvapené zjištěním, jak moc jsou někteří CZ správcové milí.


2. pokud jste tak proslulý svými arogantními a velice vtipnými odpověďmi, že vás lidé znají I KDYŽ nejsou členové fóra a vaše jednoslovní hlášky kolují ve fandomu jako legenda. Může se stát, že se vás správce diskuze bude bát natolik, že vám všechno projde.Pravidlo číslo 7

pravilo o tom, že angličtinou už nikoho nenadchnete a krom toho, jak Bestie zjistily, "anglicky umí každej idiot a krom toho je pěkně hnusná."

Učte se japonštinu. Mluvte japonsky, i když japonsky neumíte. Důležité je zúčastnit se a ne vyhrát. Každý fanoušek j-rocku/ j-popu tento jazyk automaticky nasává s hudbou svého idola a tedy musí být schopný se alespoň domluvit.

Používejte smajlíkštinu. Nebuďte suchaři a rozdávejte úsměvy.


*…a polibky, usmál se srdečně Gackt*


Dobrá správa pro lidi, kterým nikdy nešly jazyky:

Na spisovnou - nebo alespoň na srozumitelnou češtinu se tak velké nároky nekladou.


Buďte tajemní jako Mana, když se ho/jí ptáte na věk a zašifrujte vaši odpověď tak, že ji krom vás a osoby speciálně vyvolené nikdo nepochopí. (občas se ale může stát, že ani speciálně vyvolená osoba nepochopí, že šlo o správu pro ni.)


Jste-li dívka ve věku 12 - 15 let, šišlejte. Na rozdíl od chudáků, kterým někdo vyrazil přední zuby vy šišlejte dobrovolně a proto, že je to roztomilé. Předpokládejte, že je to roztomilé.


Vynechávejte samohlásky. Šetří to čas vám a oči těch, co budou vaši zašifrovanou zprávu číst. Ano, taky o tom předpokládejte, že je to roztomilé.


Používejte W wšude tam, kam se jen wleze. Je to taky welice roztomilé…alespoň to předpokládejte.


*sladký úcul* Říkaly jsme, že všechny příspěwky na bestIARi, kde se w wyskytuje w nadměrném množstwí mažeme?Pravidla číslo 8 a 9

o vaší povinnosti obohatit fórum dlouhým a podnětným příspevkem v podobě xD, XDD, smajlíků ... a podobně zůstávají v plastnosti.Pravidla číslo 10 a 11

vás upomínalo na fakt, že ať jste upír nebo veverka, jste pořád fangirl/ fanboy - a to YAOI fangirl. Začínejte na toto téma off-topic pokaždé, kdy to jen jde. Někdy správce fóra zaujmete natolik, že vám to projde.


*Kaoru (suše): Možná proto, že ty off-topicy vydají za víc než celá diskuze?*


Pokud vám yaoi off-topicy a off-topicy vůbec neprojdou…

ZALOŽTE SI VLASTNÍ DISKUZI, JEJÍMŽ SPRÁVCEM BUDETE VY.Pravidlo číslo 12

o absolutní nevhodnosti českého tisku a jeho neinformovanosti a/anebo chybějící kvalitě článků zůstává beze změny! Čtěte jen německé Bravíčko a Popcorn, i když neumíte německy a odmítáte tím jazykem nacistů mluvit.


Němčina je dobrá leda tak pro fanoušky Cinema Bizarre a Tokio Hotel. NE pro ctihodného fanouška j-rocku.

Pokud neumíte číst, prohlížejte si alespoň obrázky.


*Toshiya (hrdě): Mi náhodou neznalost jazyka nebrání v tom,abych měl z krásné a hodnotné beletrie estetický požitek. Já náhodou přečetl Harryho Pottera 7 v angličtině a brečel jsem u toho, jako když praskne struna na mé nejoblíbenější basskytaře!


Die (pobaveně): Nelži. V té verzi, co jsi měl nebyly obrázky. A fňukal jsi jenom proto, že ti ta prasklá struna plácla po prstech.*Pravidlo číslo 13

o oživení fóra, které zamrzlo zůstává pořád aktuální! Na oživení jsou povoleny jakékoliv resuscitační techniky a off-topicy, video-spamy a pic-spamy.Bonusové rady na závěr:

1. Když máte rádi j-rock nebo j-pop, automaticky milujete i Japonsko, Japonce a vůbec vše, co je japonské. Ať vám to ale nebrání nazývat Japonce "japončíci" a/anebo "šikmooký."


2. Pozor, předchozí radu lze i upgradovat: milujete Japonsko a tedy jen Japonce a jen to, co je japonské. U lidi asijského původu rozlišujte mezi Japoncem a "tím zbytkem".

Jsme si vědomy toho, že to dělají Japonci taky. Jistě jste ale stihli zaregistrovat, že prostor a země kolem vás… není v Japonsku (až na ojedinělé a šťastné případy).

*j-rockeři jsou povážlivě ticho*


3. Jste-li na fóru nováček, nepoukazujte na ten fakt tím, že pozdravíte při vstupu na fórum. Taky se raděj neptejte, jestli se můžete připojit k nějaké diskuzi - udělejte to jako Bestie a rovnou se tam drze vecpěte.


4. Ať se děje, co se děje, zůstávejte "true fan". Oženil se váš idol? Hlasitě ho litujte a vzájemně se ujišťujte v přesvědčování, že ho jeho manželka v podstatě donutila, aby si tak zabezpečila vlastní budoucnost a nemusela do konce života ani prstíčkem hnout. Vyjádřete upřímné přání, aby váš idol brzy poznal, co za mrchu si to vlastně vzal (BYL DONUCEN!!! Jistě mu ukradla spermie a oplodnila se!!!) a rozvede se - a vy pak vyrazíte do Japonska a nabídnete mu svou ruku.
...Bestie pro vás taky zjistily, co dělat v případě, že jste účastníkem fóra a máte tu smůlu, že se váš idol zemře. Jak postupovat podle bestiální etikety v tomto smutném případě vám povíme v dalším článku - a můžeme se pochlubit, že nám s ním velice ochotně pomáhal jeden z největších expertů na smrt na scéně j-rocku.


Tak se těšte.


Vaše šmírující Bestie
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Myra Myra | 21. srpna 2009 v 11:45 | Reagovat

Milé Bestie, příště se infiltrujte tak, abyste se nažraly a fandom se otřásl v základech - třeba by pak některým uživatelům diskuze (co ještě pořád nedostáli svému nicku a nebyli někým odpraveni na věčnost - bohužel) došlo, že tímhle stylem akorát přispívají k onomu úpadku diskuzí.
Bože, jak já většinu těhlech fór nemám ráda... Brrr - ten nálet šišlajících a kůl puberťáků ve věku 13-15 mě tam úplně děsí >_<

2 scope scope | Web | 21. srpna 2009 v 12:03 | Reagovat

A pak že stupidita nezná mezí jen v americe... Gackte, cos to dopustil!
Amerikanismus pronikl i k nám.

3 Crocuta Crocuta | Web | 21. srpna 2009 v 13:27 | Reagovat

Tady bych měla hlasitě polknout a zmizet, protože co se týče profilu na lide.cz… raději bez komentáře a nač na sebe upozorňovat, protože inteligenci, hodnotu pro společnost a zdravý rozum mi prý někteří ještě věří.

Nicméně… mám se jakožto fanoušek (potažmo fanatik) bytosti, která už má výměnu kyslíku a oxidu uhličitého mezi organismem a prostředím za sebou, začít bát dalšího článku:-)?

4 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 21. srpna 2009 v 13:50 | Reagovat

Mila Myra,

neboj neboj - vsechno bude! Nesmime byt nenazrane a zbastit vsechno,co nam prijde do paratku na prvni sup.Vzdy jsme byly zastankyne pomaleho muceni,aby obeti doslo,ze "dobrovolny odchod" mozna neni az tak zly napad.

Na forum maji lide ruzne nazory: nekdo rika "prijit -uvidet-povzdechnout si-odejit..."

My rikame "prijit-cihat-udelat vitr-zautocit-VITAZNE odejit."
___________________________

Mila scope,

za blbost zel ani Amerika obcas nemuze. Nekdy je to opravdu nakazlive. My jsme rozhodnute delat prevenci i s Gacktovym pozehnanim.
____________________________

Mila Crocuta,

reknime to takhle: vyplneny profil,pokud ho vyplnis tim vhodnym zpusobem Ti poskytne velke pobaveni nad sledovanim lidske inteligence a tendence myslet obecne. Pokud ho ale nevyplnis,uzijes si mnohem vetsi zabavu tim,ze TY si dozvis, ale oni ne.

*pobaveny smich* Ale ale,nas se nekdo i boji? Vzdyt my jsme tak hodnoucke,az by nebe slzy ronilo.

*delaji se tajemne a zaroven delaji chute* Ono tech bytosti,co uz presly z kysliku na rajsky plyn je vic...ale bat se zajiste nemusis.

Jednak vime,jak by skoncila nase pater...a taky vuci mrtvym uctu a respekt mame.Vuci zivym je to uz tezsi.

Mame Vas rady, damy!

Vase Bestie

5 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 21. srpna 2009 v 15:12 | Reagovat

Kaarle zdraví Bestie.
Diskuzní fóra to je učiněná zásoba smíchu, slz, škodolibosti a nočních můr.
Mám pocit, že vyhrožování sebevraždami je tam snad na denním pořádku.

6 Sia Sia | 21. srpna 2009 v 15:19 | Reagovat

Milé Bestie,
já se divím, že na to máte nervy. Osobně má vůči lidem.cz a všemu tomu podobným šílenou averzy kterou ani slovy neumím vyjadřit. A souhlasím s Myrou, abyste se nažraly zničujcím způsobem. Třeba by to fakt nějak pomohlo, protože ušišlaných 14-tek mám plné zuby.
Nejhorší je když jsou blbé 18-tky a ještě ktomu naprosto veřejně a myslí si že je to roztomilé -> vlastní zkušenosti z učňáku oO
PS: To doujinshi jsem ještě nenašla, ale uplnou náhodou sem našla fanart který vám pošlu jako bonus XDD

7 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 22. srpna 2009 v 8:03 | Reagovat

Mila Kaarle-Suuri,

Sebevrazdy budou v pristim clanku.Taky zdroj nekonence zabavy,tragikomiky a Gackt vi,ceho jeste.
________________

Mila Sia,

vis...vazne se nam po letech na LJ v mezinarodnich vodach zda,ze lide.cz jsou...no,zatim se bavime. Najdes tam kopu hlouposti,to ano.Ale na rozdil od LJ jsme zatim nenarazily na zadnou skutecnou...zlobu? Zakernost? lide.cz nam opravdu pripadaji zatim neskodni.

Zatim.Budeme nadale peclive stalkovat kolem a sledovat vyvoj situace.

Nevime,odkud prisel ten sislajici,weckovy trend - ale nenavidime ho do morku kosti. Vzdy,kdyz na nas tak nekdo promluvi mame pocit,ze nas urazi a predpoklada od nas stejne supernizkou hladinu inteligence.

Dekujeme za fanart,potesi ocko i srdicko :)) pozdrav sestru.

Mame Vas rady,damy!

Vase Bestie

8 Nexie Nexie | Web | 22. srpna 2009 v 19:55 | Reagovat

Oni na mna prisli, oni na mna prisli :D
*odtafarila sa na j-rock.otakuland.cz sondovat, ci sa niekto novy neregol*
Premyslam... vlastne odhalit Nexus nie je take tazke, mam snad uplne vsade stejnu prezyvku.....*skrabe sa na brade*
no... vlastne uplne vsade.

9 Nexie Nexie | Web | 22. srpna 2009 v 20:17 | Reagovat

*citala dalej a stale sa pokusa najst na j-rock fore bestie... pravdepodobne ich nenajde, ajtak su urcite inkognito*
Uzivatel 36ty od konca - agnes123 - to je nejake podozrive ....
Vrchol egocentrizmu, ale ja uz mam zase pocit ze niekto naraza na mna! :D:D

(smamujem, ignore me)

10 Nexie Nexie | Web | 22. srpna 2009 v 20:17 | Reagovat

*sPamujem, ohmygackt aj s klavesnicou

11 Nexie Nexie | Web | 22. srpna 2009 v 20:20 | Reagovat

Fajn, od pravidla 7 sa to nejak vyrazne odchylilo od zvycajnej konverzacie 6aztec-shinju-sayuri-nexus, nexie sa upokojila a sla sa zahrabat tam, odkial prisla tahajuc za sebou braniaceho sa Manu za suknu...

12 Nexie Nexie | Web | 22. srpna 2009 v 20:24 | Reagovat

2. Pozor, předchozí radu lze i upgradovat: milujete Japonsko a tedy jen Japonce a jen to, co je japonské. U lidi asijského původu rozlišujte mezi Japoncem a "tím zbytkem".

Jo, to je trefne :)

Uz naozaj spamujem, co :)

13 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 22. srpna 2009 v 20:29 | Reagovat

Mila Nexie,

vitej zpatky z dovolene,moc jsi nam chybela :)) Vzdy spolehlive rozesmejes.

Bestie nejsou inkognito! Hledej na lidech.cz Krtecka :D

Mame Te rady!

Tve Bestie

14 Proxima Proxima | Web | 22. srpna 2009 v 21:01 | Reagovat

::umřela smíchy než se jí opět povedlo vyhrabat se na židli... neměla bych si teď napsat na profil, že jsem nemrtvá?::

Dokonalé!

15 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 22. srpna 2009 v 22:26 | Reagovat

Mila Proxima,

rozhodne doporucujeme! Zaujmes! Anebo zkus taky velice rafinovane "neziva,nemrtva". Zaujmes jeste vic.

Mame Te rady!

Tve nemrtve...vice-mene...Bestie

16 Nexie Nexie | Web | 23. srpna 2009 v 13:13 | Reagovat

[13]: Dakujem :D (Potesena vedomim, ze niekomu naozaj chybala, vzdy ma pocit ze setci su skor radi ked da pokoj >:D)Bestie mi chybali taktiez, a moc :D Ako ste uz spominali v inom clanku, tu sa ludia vzdy spolahlivo bavia a ja sa vzdy valam smiechom >:)

Inak, Nexie taktiez hlasi, ze sa uspesne infiltrovala do lide.cz, a momentalne vyhladava krtecka :D Najst Nexie nie je take tazke, uz hovorila, ze ma vsade stejnu prezyvku...(No alebo alespon podobnu) Ono dokonca aj stejnu fotku :D (A v ikonke pradepodobne Manu, ale tam este nemam nic ^^)

17 Nexie Nexie | Web | 23. srpna 2009 v 14:13 | Reagovat

Fajn, Nexie venovala smejdeniu po lide.cz skoro hodinu, ale bestie sa jej najst nepodarilo :(
Kam ste zalezli? :(

(Nexie drzo prosi Bestie, aby si ju nasli samy, a boli take dobre a oznamili jej lokaciu svojich bestialnych existencii, lebo toto nikam nevede :D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama