Pokec týdne aneb Říkala Isobel, že slečnu autorku nemá ráda a považuje ji za neskutečně...duševně poněkud méně čilou?

17. srpna 2009 v 22:03 | bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro |  ABNORMÁLNĚ BESTIÁLNÍ POKEC

Isobel bez mučení přiznává, že je ze všech Bestií nejzkaženější a bestiálně ráda rýpe.

*tři vteřiny hlubokého zpytování si svědomí…moment. ČEHO?*

Ale neříkejte mi, že ta holka to má v hlavě v pořádku…
…následujícím řádkům předcházel velice ohnivý a dramatický rozhovor, který začala jedna urýpaná bestie (ano, můžete hádat kdo to byl. Kdo uhodne, má u Isobel lízátko Chupa Chups s příchutí rybízu) a který si tady taky budete moci přečíst, až se dopracujeme s naším malepreg počteníčkem na tu správnou kapitolku.


Ve zkratce šlo o to, že to, co píšeme - někteří z nás - je FIKCE, a proto by se někteří lidé (prsty ve fandomu ukazovaly na Isobel...pokud je všechny neufikla svým skalpelátkem) měly krotit ve svých brutálně upřímných komentářích, protože autorku této úžasné povídky jen a jen zraňují.


Tak aby to Isobel a taky vám bylo jasné: fanfiction je FIKCE! Realita nám může být ukradená!

...


Autorka slavného malepreg veledíla: "NENÁVIDÍM MIYAVIHO! Bože, ten chlap zabil ve mně spisovatelku!"


Autorčin fanclub: "NE! O_O NE!!! Co udělal?


Isobel: "No neke. Takže tenhle malepreg skvost se píše sám?"


Autorka: "To ne…ale vím, že už nikdy nebudu moct napsat fanfiction s Miyavim! A já jich měla tolik rozepsaných. Je to hnus. Bylo to od něj podlé."


Isobel: "Omlouvám se, asi moc nejsem v obrazu. Ale co konkrétně bylo od něj podlé?"


Autorka: "No že se oženil!!! Jak mohl?"


Isobel: "No…je to jeho život? Měl na to právo?"


Autorčin fanclub (někteří už Isobel znají a začichali nebezpečí): "Ale Hyde se taky oženil…a nic nám nebrání číst o něm povídky, kde ho autoři dávají do vztahu s Gacktem!"


Autorka: "NECHÁPETE TO TT_TT *pláče* On ve mně zabil spisovatelku. Jeho manželství mi totálně zničilo tolik skvělých povídek! Fakt to byl od něj hnusný podraz. A vůbec…Miyavi je podrazák obecně!"


Isobel: "Čím? Tím, že se oženil a nežádal od fangirls povolení?" *Gackt jí je svědkem, že si dělala kozy *


Autorka: "Přesně! Já ho prostě nemůžu přestat nenávidět."


Isobel (je čas od času děsná naivka): "Pevně věřím, že to, co říkáš nemyslíš vážně. Nenávidíš ho za to, že TY jsi o něm psala yaoi povídky a tím, že se Miya oženil - se ŽENOU, ach jaká to hrůza - se teď necítíš v té správné náladě v těch povídkách pokračovat?

Víš co, děvče: jestli jsi schopná předstírat, že v tvém světě yaoi muži otěhotní úplně přirozeně a jak na běžícím pásu, tak pak musíš být schopná předstírat, že Miyaviho reálný život neexistuje. Nedohodly jsme se naposledy na tom, že to, co píšeme je fikce?


Autorka: "NECHÁPEŠ!!! TY NIKDY NIC NECHÁPEŠ. A NENÁVIDÍŠ MNĚ! Vždy, když komentuješ mé povídky cítím, jak z tebe sálá nenávist!!!"


Isobel (je po letech ve fandomu mistryně-lhářka): "Blbost. Nelíbí se mi tvá povídka, ale rozhodně bych nezacházela tak daleko, abych ti tvrdila, že tě nenávidím. Jen mě točí, že po něm vyžaduješ svolení, aby se mohl oženit. Gackte, j-rockeři snad mají i vlastní život, ne? A nemusíme jim říkat ano nebo ne…a je to ani nezajímá, btw."


Autorka: "Já neříkám, že si měl říkat o svolení. Ale uznej - copak se tohle dělá? Oženit se v tajnosti a pak jen sprostě poslat do novin zprávu, že jste se oženili a ještě k tomu čekáte dítě? Proboha - ať nás nějak VARUJÍ! Ať netají své přítelkyně…nebo manželky, co musí být ještě horší. Vždyť oni nám v podstatě lžou!"


Isobel: "Nelžou. Jmenuje se to zdravý rozum a pud sebezáchovy. Všichni víme, co jsou některé fangirls schopné."


Autorka: "Já ale taková nejsem! Já mu to štěstí s Melody a miminem dopřeji! Jen už se neodvážím napsat FF-ko o Miyavim. Co když je Melody yaoi fangirl a našla by mé povídky? Víš, jak by se naštvala?"


Isobel (suše…tak suše, jak to jen po síti jde): "Myslím, že Melody není yaoi fangirl a jistě nebude číst yaoi fanfiction, kde hraje hlavní roli její manžel a otec jejího dítěte. To za prvé.

Za druhé…být na tvém místě, dělala bych si těžkou hlavu z toho, co by asi řekli Dir en grey a Mana na to, kdyby si přečetli tuto malepreg povídku. Ti by byli naštvaní…a tedy, naštvat Diru džentlmeny zatím nemám žaludek ani já."


Autorka: "…TY TO PROSTĚ POŘÁD NECHÁPEŠ? Malepreg je vtipné! Je to zábava. Nikomu to neublíží.


Jsem si jistá, že kdyby Dir en grey tuto povídku četli, smáli by se na ni!"


My ne.

My Diru džentlmeny neznáme osobně...ale vsadíme sve pravé pařátky, že smát by se nesmáli. 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 vulpes Zerda vulpes Zerda | 17. srpna 2009 v 22:20 | Reagovat

*uzasla*
*precetla si to znovu a opet uzasla*
*opatrne*...omlouvam se, jestli to tu uz zaznelo, ale kolik ze je, prosim, autorce let?
V pripade, ze prekrocila 18-ku, navrhuji lobotomii a nasledne vyplachnuti jodisolem, to by treba mohlo pomoci?

2 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 17. srpna 2009 v 22:26 | Reagovat

Mila vulpes Zerda,

18.Autorka pred nejakym tydnem a cosi oslavila sve prekrasne 18. narozeniny. Je pro nas smutnym dukazem,ze ani oficialnim dosahnutim dospelosti...se clovek neprobudi s IQ vyssim o 50 bodu.

*pokyvaly* Uz se slecnou mame sve bestialni plany.Ale az dopise tuto povidku...my sve drahe ctenare o ni urcite nechceme pripravit :)

Tve Bestie

3 scope scope | 17. srpna 2009 v 22:41 | Reagovat

*rychle si zacpává pusu, ať nevzbudí mamku, co jde zítra do práce*
GACKTE!!!

Drahá Isobel, obdivuji tvé silné nervy. Doufám, že se ti Alkoholu stéle dostává. Začínám nad ním přemýšlet nyní i já, neplnoletá...

Dovoluji si vyslovit skromnou žádost o  předání autorky Ó mocnému Kaoru-sama, aby si Kyo, Die, Shinya a Toshi mohl procvičit, jak se mučí, pod Manovou taktovkou. A pokud to nepomůže, Gackta na ni. Ten by ji snad naučil poslušnosti...

Snad, smím vyslovit skromný dotaz, kde se dá tato inkriminovaná věc shlédnout? Mnohokrát děkuji, a s přáním na výdrž jater, ledvin a psychického zdraví se loučím.

4 Kana Kana | E-mail | Web | 17. srpna 2009 v 22:49 | Reagovat

ooo Gackte, jak si to jen ten hnusný a podlý Miyavi mohl dovolit? On se OŽENIL, no chápete to někdo? Sakra to si přeci nemůže dovolit! Jak teď budou psát fangirls yaoi? *ptá se Kana sama sebe*

*Kana si taky odpoví* Přesně tak, jak i předtím...

Nechápu.... některé lidi fakt nepochopím...

5 Akira Akira | Web | 18. srpna 2009 v 0:00 | Reagovat

*Její obličej vystřídal všechny odstíny zelené*
K "podrazu" Miyaviho nemám slov. A mpreg mi nepřijde vtipné. *Před chvílí louskala čtvrtý díl Stmívání a div se nezeblila z kuchání Belly* Nedokážu si představit, že by někdo kuchal Shinyu. *Zarazí se* Že mu to neprovedla? ŽE NE? Že se to dítě prostě vylouplo? (No co, když je to fikce, tak ať se vším všudy, hehe :))

6 munamu munamu | Web | 18. srpna 2009 v 0:25 | Reagovat

Miyavi, že někoho podrazil, protože se oženil? To to ty lidi ještě nepřešlo? Achjo,nechápu, místo, aby mu to přáli, tak z něj dělaj tohle. Na to nejde nic říct.

Ehm, Diru a tomuhle se smát?  Tak to fakt ne. Těžko říct, co by na to řekli, ale určitě by kroutili hlavama nad myšlením některých jedinců, jelikož věcem tohohle typu opravdu nelahodí...

Ale zas musím uznat, že tohle bylo zajímavý počtení. Docela mi přijde, jako by autorka byla nervově labilní. Je fakt, že u takovýhle věcech se člověk chvíli diví, ale nevim, mě už tohle zrovna moc nepřekvapuje XD

7 LinaKei LinaKei | Web | 18. srpna 2009 v 0:34 | Reagovat

Zrada? Osobne si myslím že aj keby niekto z miyaviho rodiny tu ff čítal, bolo by mu to jedno a neriešil to, pretože narozdiel od autorky majú v hlave rozum. Za druhé, asi Melody nieje yaoi fangirl, a aj keby ...neovláda český jazyk.. a aj keby to... pravdepodobnost že sa k tej ff dostane je podstate velmi nízka. Musím uznat...že atorka má "vymletý" mozog, a zaraža ma že 18 ročná ,dospelá osoba vypustí z úst že ju miyavi zradil, a že ho nenávidí pretože sa oženil, pretože to tajil. A pravdu povediac, prv som mala pocit že je to nejaka 13-ročna Fangirl s velkým F ,ale realita je krutejšia xD  

8 scope scope | 18. srpna 2009 v 0:52 | Reagovat

LinaKei: Autorka je Američanka, jestli očekáváme normálně fungující mozek, můžeme být snadno zklamáni...
Gacktužel...

9 LinaKei LinaKei | Web | 18. srpna 2009 v 0:59 | Reagovat

ah takže rozumeli by..ale v tomto prípade mi príde že ta šanca je ešte menej pravdepodobna XD

10 Anitha Anitha | Web | 18. srpna 2009 v 7:15 | Reagovat

někteří lidé jsou blbí a někteří ještě blbější (tohle je nejspíš jedinec té druhé skupiny xD).. jinak že je jí 18 bych nevěřila :)), protože dělat takovéhle scény okolo jedné svatby v osumnácti je až neuvěřitelné... jediné jiné vysvětlení je, že dotyčná K..(nechce se mi použít to slovo, nebudeme mučit zvířátka) se nikdy nezvedla od počítače a nepodívala do reálného života..
PS: Pokud by J-rockeři při mučení nezabrali, pošlete ji ke mě.. s podobně blbým exemplářem jsem seděla v lavici (od té doby jsem na podobné lidi alergická), ráda si procvičím mučící praktiky..

11 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 18. srpna 2009 v 7:39 | Reagovat

Mile damy,

dekujeme za Vase komentare a souhlasime s Vami uplne bestialne moc: Miyavi je proste zradce nejvetsi a ona chudasek nepochopena velkym zlym svetem.

Ona slecna svym celkovym pohledem na svet vubec nahani strach.Myslim,ze az si prectete dalsi kapitolky,pochopite :)

Verime ji tech 18...a snazime se porad si opakovat nasi mantru "Je to Americanka...je to Americanka..."

Zel,moc to nezabira.Na zivote ji nechavame z jedineho duvodu:aby dopsala to skvostne male-preg dilo,protoze zpusob,jakym jej zacala zamotavat v pozdejsich kapitolach nas proste nuti zkoumat do jak obludnych rozmeru se muze hloupost rozrust.

ALE PAK... *dabelsky smich sileneho vedce + Kaoru si tise pohvizduje a lesti baseballku*
______________________

Mila scope,

jen co dofinisujeme preklad tohoto veledila,poskytneme Ti link,at se sama pokochas originalem...ale zatim si ho nechame pro sebe ciste ze sebeckych duvodu:nechceme ctenare obrat o poteseni ze cteni nasledujicich kapitol nevedet,jake hruzy na ne jeste cekaji :)

Mame Vas rady,damy.

Vase Bestie

12 Imoen Imoen | 18. srpna 2009 v 13:20 | Reagovat

Wow XD XD Tak tomu se říká pořádná demence! XD Jsem se zasmála..
Isobel, byla jsi na ni jěště hodná, spousta lidí by na ní šla určitě tvrdějc XD

13 bestIAR - Isobel bestIAR - Isobel | 18. srpna 2009 v 13:30 | Reagovat

Mila Imoen,

ja vim,ja vim...Ízy je proste zlaticko :)

HOUBELES.Ja ji proste nemuzu roztrhat,kym nedopise celou malepreg povidku.Sama umiram touhou zjistit,jak se z toho vymota.

Ale pak si to s ni vyrikam.Quentin Tarantino by mel zacit shanet kompars do Kill Bill III.Scenar uz mame :)

Tva Bestie Isobel

14 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 18. srpna 2009 v 15:05 | Reagovat

Obdivuji Isobel, že se takhle trápí a leze ke slečně autorce. Já bych na to nervy nejspíše neměla, proto ji oceňuji a nejraději bych ji za odměnu poslala plnou basu piva.

15 Veve Veve | 20. srpna 2009 v 18:12 | Reagovat

Já věřím tomu, že by se smáli. Vždyť i smích je příznakem šílenství a hysterie.

M-preg je vtipný. Jachachá. Hlavně, že jediný, kdo se tomu směje je ona a ta její skupinka.

A samozřejmě! Miyavi je TAKOVÝ zrádce! On si dovolil se oženit! A se ŽENOU!!! Viděli jste to někdy někdo? A přitom všechny ty chudinky fanynky doufaly, že si najde milého kawaiíííí přítele, se který bude fotit ještě víc kawaííí romantické a intimní fotečky, které pak bude házet na net!!!

Jen si neumím představit, jak moc bude trpět ten chudák, se kterým tahle holka bude jednou chodit. Jestli s ní vydrží týden, tak si bude moct gratulovat, jak úžasně pevné nervy má.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama