Bestiálně skvělá letní škola psaní fanfiction, lekce osmá.

5. srpna 2009 v 18:33 | bestIAR - Agnieszka, Isobel, Ro |  FANFICTION

Dámy a pánové,

usoudily jsme, že je na čase vám představit další z řady bestiálních fanfiction povídek, které pro vás Bestie tak ochotně a obětavě loví ve vodách internetu.

Musíme přiznat, ze zařadit následující povídku nebylo lehké: není to tak docela AU čili Another Universe čili jiná realita…ale je tak bestiálně špatná, co se týče odhadnutí charakterů hlavních protagonistů, že možná by pod heslo AU i spadala.

!!! NĚKOLIK VAROVÁNÍ NA ZAČÁTEK !!!

  1. Tohle by T'Sal neměla číst. A když se tady náhodou nachomýtne, ať laskavě pamatuje na to, že Bestie povídku jen přeložily a zprovoznily za pomoci velkého množství alkoholu. My ji opravdu nenapsaly.
  2. Tohle zatím není tak špatné jako slibované m-preg. Je to ale jen o jedno bezvýznamné promile méně špatné.
  3. Radíme vám, aby jste si ještě před samotným aktem čtení sehnali větší množství alkoholu - věřte nám, náš hlavní sklepmistr Die měl co dělat, aby stíhal nalévat Jägra jak nám, tak Hisashimu a Atsushimu…a to je co říct, když Die nestíhá.
  4. Aha, my vám neřekly: fanoušci Buck-Tick by tohle nemuseli rozdýchat. Hlavními hrdiny jsou totiž Sakurai Atsushi a Imai Hisashi.

Kdyby se tady náhodou ocitli i ne-fanouškové Buck-Tick nebo zkrátka lidi, co nevědí, o koho jde:

Tohle je Atsushi nebo At-chan *pro známé...a pro nás :))*


...tohle Hisashi nebo Hisa-kun *pro známé...a pro nás*


...a tohle je Issay *ten není z Buck-Tick*

JESTLI SI MYSLÍTE, ŽE TO VÁŠ ŽALUDEK A MOZEK ZVLÁDNE, RAČTE VEJÍT… ALE PAMATUJTE, MY JSME VÁS VAROVALY!

…o ano, taky se tam občas vyskytuje i nějaká vulgarita…a sex muže s mužem… tedy, ani moc ne - ne tak moc, jak by se nám líbilo…no, však se přesvědčíte na vlastní kůži.


Dobrá. Na speciální přání: PG 18. Teda mládež pod 18 let jen na vlastní nebezpečí!...

Řekni mi, jak mám bez tebe žít, Atsushi Sakurai? Bez tvých očí, bez tvých rtů, bez tvého dechu, štíhlého těla, bez tvého hlasu, jenž rozechvívá mou duši? Jak mám žít BEZ TEBE? Vždyť TY JSI MŮJ ŽIVOT!!! *Bestie zalistovaly loňským televizním programem a krátce zapřemýšlely nad brazilskou telenovelou stejného názvu*

…srdce Imai krvácelo bolestí, ale snažil se nedávat najevo svou bolest žádným gestem ani slovem - maska chladné lhostejnosti ulpěla na tváři nepřístupného leader-sana - a jen koutky rtů mu zamračeně cukaly, když se k němu Atsushi náhodou přiblížil moc blízko.

(...)

Zkoušky pokračovaly přesně podle rozpisu, neb city jsou city, ale jíst se chtělo všem. *...aneb peníze vládnou světu*

(...)

Pro kluky z kapely nebylo žádným tajemstvím, že ti dva jsou spolu - Sakurai zářil jako naleštěný měděný pětník a radost Imaie, i když se neprojevovala nijak bouřlivě, přeci byla vidět - v takové dny plné lásky a sounáležitosti skrz něj prostupovalo něco graciézně-kočičího, v jeho chůzi a kouzelných zvucích, které doloval ze své kytary. Jeho oči zářily *jak dva pětníky?* a jakoby říkaly celému světu - podívejte, já MILUJU Atsushiho! On miluje mne a já kašlu na to, co si o tom myslí ostatní!


...a teď, pro ostatní z kapely bylo velmi bolestné sledovat, jak jsou ti dva rozhádání - harmonie ve skupině byla narušena. I když pro nikoho z nich nebylo tajemstvím, že i tentokrát za to mohla Atsushiho nová známost - žen měl Sakurai převeliké množství, stihl se dokonce už i oženit, dítě povít...

*Bestie vyprsknou: COŽE? a sáhnou po své učebnici biologie*


...ale tyto krásky nemohly nic změnit na jeho citech k Imaie, a dokonce ani svatba jim nezabránila v tom, aby se stýkali, tvořili nové věci a milovali se. Zlí jazykové tvrdili, že rychlý rozvod mající za následek to, že Atsushi pak už nikdy neviděl svého syna, má na svědomí ne Atsushiho další milenka, ale právě Imai, kterého se At-chan ani kvůli synovi nechtěl vzdát!

*Bestie ždímají kapesníček*


(...)

Kdesi v koutku duše Atsushiho při pohledu na jeho milovaného tence a napjatě zněla strunka, připravena prasknout každým okamžikem.

Bože! Co jsem to byl za idiota! Jak jsem mohl!!!!!

A TY? Jak jsi mohl TY?! Vzdáš se mne jen tak? - útočil v myšlenkách At-chan na Hisu. Jak ke mně můžeš být tak chladný, necitelný! Jako kdybych nebyl...jako kdyby mezi námi nic nebylo! Ty jsi mne vlastně nikdy neměl rád, že! Ty chladná, bezcitná a krásná panenko!!!

I tu do něj zoufalost zatínala svůj nelítostný drápek:


Zemřu bez tebe... prostě umřu...nemůžu bez tebe být...padnu před tebou na kolena, odprosím... *Bestie se začínaji perverzně ušklíbat* ale NEMŮŽU BEZ TEBE BÝT!

Ale Sakurai věděl, ze ani přiblížit se k Imaiovi nemůže - jakmile by se k němu rozeběhl, do cesty by se mu mlčky postavili Hide a Yuta, soucitně ho obejmuli kolem ramen a řekli: "Nech ho teď být..."

A on by mohl leda tak i nadále jen pozorovat bledou tvářičku s našpulenou pusinkou *Bestie se nechápavě probíraji fotkami Hisashiho Imaie*, kterou Atsushi tak rád líbal a cítit nepopsatelně krutou ironii svého osudu.


(...)

Sakurai byl zoufale a nepředstavitelně opilý. Za těch několik týdnů se jeho život změnil v čiré peklo - proklínal ten den, kdy potkal toho muže, jenž mámil Sakuraie jako oheň motýlka. Tělo At-chana vůbec neposlouchalo a žilo podle vlastních, živočišných zákonů... když viděl toho krasavce, jeho nohy slábly, srdce se chvělo, orgány nekontrolovaly samy sebe *nejistě: ani močák...?* Ne, At-chan ho nemiloval:
ON HO CHTĚL.


A ten zatracený festival...! Shodou náhod vystupovali na jedné scéně - oni a Issay, ten démon! (…) Atsushi se mu snažil vyhýbat - mel ještě v živé paměti jak to dopadlo tehdy, když s ním ulítl poprvé a Hisashi se kvůli tomu dal na drogy - nechtěl udělat stejnou chybu znovu, vždyť Hisu miloval nade vše...! Ale jeho tělo ho vůbec neposlouchalo.

Po koncertu Imai pakoval kytary a Atsushiho si na slovíčko zavolal bývalý milenec.


(...)

Kdyby se At-chana zeptali na nejděsivější okamžik v jeho životě, řekl by, ze to byli oči Hisa-chana v okamžik, kdy je spatřil spolu - jako kdyby nebe spadlo na zem!

Dále si At-chan pamatoval už jen to, že se narychlo oblékl *Bestie, nesměle: a neříkal At-chan, že šel za Issayem jen na slovíčko? To se u toho svlékal?* a běžel za ním - ale po Hisovi se jakoby slehla zem. Objevil se až za dva dny, kdy po něm už chtěli vyhlásit pátraní - jen tak si přišel na soundcheck, jenž měli v jednom z klubu, a pečlivě se vyhýbal At-chanovi.

A Atsushi toho měl akorát tak dost!


(...)

Dveře zapráskaly, nevydržely tlak, Atsushi vpadl do předsíně a zařval:

- Hisashi, ty hajzle! Ale teď mne vyslechneš!!! Musíme si promluvit!

- No a o čem ...? - překrásná bledá tvářička zářila v předsíni jako měsíček za tmy, pohled tmavých očí oteklých ze spaní (a možná, že ze slz?) byl přímý.

Atsushi si nemohl pomoct, ale musel ho obdivovat jako křehkou květinu. *Bestie si jdou PODRUHÉ vočíhnout fotky Hisashiho Imaie* a zároveň se z hlubin jeho duše zvedal starý známý vztek: jak Hisa může, jak může se tak klidně dívat, na něho, na At-chana, svého milence a vládce žhavých nocí plných lásky?!

Před jeho očima, mimo jeho vůli, naskakovaly obrázky z jejich společných nocí: tělo Hisashiho
pokryté kapičkami potu jako ranní rosou se chvěje, prohýbá se pod citlivýma a šikovnýma rukama At-chana, žádá si jeho žhavé polibky a zbavuje rozumu šíleného Sakuraie, šíleného touhou...

- Tak ty takhle? Nechceš se ke mně ani znát?

- Atsushi, - tónem ledovým -50C pronesl Hisashi - jsi ožralý jako prase. Běž se prospat, a pak si MOŽNÁ promluvíme. Možná, když budu chtít, vyslechnu si tvou verzi toho, co se stalo. Možná mi řekneš, proč ti už nestačím jen já...(za poslední frázi by se nejradši nafackoval, chtěl přeci být jako nepřístupný kus ledu a najednou - tolik emocí. Neměl dávat Atsushimu tohle eso do ruky
*Bestie se začínají opět perverzně uculovat* Co kdyby Atsushi pochopil, že ho Hisa stále ještě pořád miluje a využil toho? A rozbil srdce Imaie ještě víc?)


- Koťátko...,- zazněl hlas Sakurai najednou hravě, - vypadá to, že žárlíš!


*na tomhle místě to už Bestie nevydržely a hystericky se rezřehotaly zatímco hluboce otřesení Atsushi a Hisashi přijali od laskavého sklepmistra Die, co vždy příhodně číhá i s něčím osvěžujícím poblíž, každý po láhvi Jägermeistra...a ztáhli ho na ex.*


- Atsushi Sakurai, říkám ti to znovu - běž domů! Ne, já nežárlím - a měl bych snad? A na koho? Na tu malou kurvičku, co stojí přede mnou, kterou jsem stejně nikdy neměl rád? A kterou jsem měl jen na pár nocí? (A všechny svoje orgasmy jsem předstíral!)

Před vnitrním okem Hisy se střídaly obrázky s fotografickou přesností toho, co viděl tehdy v šatně po koncertu - jen tak tak se ovládal, aby Atsushiho nepraštil.

Srdce Atsushiho ztěžklo jako kámen. To nejstrašnější, čeho se obával, bylo vyřčeno - Hisa ho nemiluje.

NEMILUJE!
A NIKDY NEMILOVAL!

Po smrti matky byl pro něj Imai tím nejdražším člověkem a Sakurai si nikdy nebyl 100 procentně jist, zda k němu cítí totéž - Hisa totiž příliš málo popouštěl uzdu svým emocím.

K té první aférce s Issayem v roce 1989 ho vlastně hnala jen zvědavost - chtěl vidět, jak bude Imai reagovat, a když tehdy Hisu jen tak tak odloudili drogám a špatné společnosti, Sakurai si přísahal, že už nikdy... ale poslední dobou začal o svém milém znovu pochybovat, a proto...

Lead-kytarista znovu a chladně odsekl:

- Jsi DĚVKA, Sakurai. Táhni, nechci tě už nikdy vidět! A vůbec... budeme potřebovat nového zpěváka!

V očích Atsushiho se nebezpečně zablýsklo:

- Nového zpěváka, říkáš? Miláčku, a toho TAKÉ pozveš do své postele? Máš přeci slabost pro hochy se silným...hlasem, - Atsushi narážel na dávno minulý vztah Hisy a Arakiho, bývalého zpěváka skupiny.

Imai vzteky nemohl popadnout dech.

-...třeba budu (ošklivě se ušklíbl). Ty jsi mne přeci nikdy neuspokojil až do konce...S tebou v posteli jsem nikdy nic necítil...!

Sakurai ho ani nevyslechnul do konce a praštil s ním o podlahu. Vzteklým polibkem se vpil do jeho úst.

Na chvíli se odtrhnul - Hisa se ho pokoušel kousnout - a zasyčel:

- Ted to pocítíš, andílku... vezmu si tě hned teď a tady - a na sucho! *pardon, ale ono to tam takhle VÁŽNĚ JE oO*

Vzal do náruče nebránícího se Imaie a odnesl ho do ložnice. Za kratinkou chvíli, během které ho hodil na postel, mu svázal ruce svým páskem - ale opatrně - a Hisa se ani moc nevzpíral - páč oba věděli, že ruce pro jsou lead-kytaristu tím nejcennějším.

*Bestie umírají touhou uvidět na vlastní oči, jak lze někoho hodit na postel a během oné chvilky, když někoho na tu postel házíte mu taky svázat ruce. Rády bychom požádaly Hisu a At-chana o názornou ukázku, bojíme se ale, že by nám ten pásek pánové uvázali kolem hrdla*


At-chan svlékl Hisashiho a pak se svlékl sám. Hisa zavřel oči - teď nemohl skrýt, že je sám vzrušený (Ó! Jak je to dlouho, co jsem tě naposledy cítil...)

Sakurai se ušklíbl:

- Takže nic necítíš, říkáš...?

A prudce kolenem rozevřel stehna svého milovaného, a jedním mocným pohybem, aniž by připravil jeho nebo sebe, pronikl dovnitř.

Zastavil se, protože hnout se dál bylo nemožné - Hisa bolestí zatnul svaly, nevydal ani hlásek, jen skousl dolní ret až do krve a do široka otevřel oči - panenky rozšířené a plající ohňem až se černota svlažnila jeho slzami.

Jsem hajzl... pomyslel si Atsushi provinile.

Namáhavě dýchaje zkusil se pohybovat opatrně dál, pak zase zpátky a znovu a znovu. Už sténaje slastí, líbal a kousal ramena, krk, kliční kosti a ústa Hisashiho. Ten stále mlčel, jen se prohýbal jako luk vstříc svému milenci a v široce otevřených očích tancovaly oranžové plamínky.

Vášeň se změnila v bolest a bolest - v potěšení. Sakurai pocítil, jak se Hisa krátce zachvěl, tence zasténal, sykavě se nadechl a nakonec zakřičel v předzvěsti bouřlivého orgasmu, kdy vyvrcholil teplým spermatem přímo na břicho svému milenci. Pak krátce zasténal:

- Aaat-chaaan...

A toto krátké a intimní osloveni stačilo, aby ho At-chan následoval, poté zcela bez sil padnul přímo na Hisu. Pomalu slízávaje slzičky z tváří svého milého, Atsushi mu pošeptal do ucha:

- Teď jsi TY moje malá kurvička, Hisashi Imai...

Tak TOHLE jsem pro tebe já...pomyslel si hořce Hisa ..a já jsem jen blázen. Prostý, obyčejný blázen šílený láskou. To je to, co jsi chtěl?


(...)

Hisa se prudce vysvobodil z objeti svého milence a s nepronikavou tváří zamířil do koupelny. Atsushi na krátký okamžik přivřel oči - vnitřní strana stehen Hisy byla celá od krve.

Ó bože! Jsem hajz! A násilník!!!

Ale paměť mu úslužně nabízela obrázky Hisy rozpáleného vášní a chtíčem. ...Ano, je trochu masochista... ale to přeci není důvod... to jsem cely já, chtěl jsem to napravit a takhle to pokazím...co mám dělat? Padnout mu k nohám a vyznat lásku? Po tomhle mi určitě neuvěří...

Stále se zmítajíc v nejistotě, At-chan náhle uslyšel, jak voda v koupelně ztichla a ven vyšel Hisa, s ručníkem kolem beder a pořád s nepronikavou tváří.


- Jsi ještě tady?

- Hisashi...proč...ty...takhle?!

- A ty? Nejdřív mne podvedeš, pak vtrhneš do mého domova a znásilníš mně!

- Nikdys mně neměl rád!

- Naopak! Mel jsem tě rád až PŘÍLIŠ...

Ústa Hisashiho se zkřivila bolestí a srdce Atsushiho se zachvělo potlačovanou něžností. Natáhl se k Hisashimu s úmyslem ho obejmout, chránit a nikdy nikomu nedat, ale ten uskočil a řekl stále tím chladným tónem:

- Myslím, že se v ničem nepodobám Issayovi. On je opravdový chlap. A co jsem já pro tebe? ...geisha. I když...ne, geisha ne: já jsem laciná kurva....Děvka.

V jeho očích se zaleskly slzy.

- Měl bys teď jít.

- Hisashi! Vždyť ty víš, jak moc tě miluji! Ano, jsem idiot... Odpusť mi! Ale tys mi nikdy nedal najevo, že mě máš rád, nikdy jsi mi nedal najevo, že mně potřebuješ!

- To, jak mně máš rád, jsem viděl před pár týdny a teď... Vážně bys měl raději jít, - hořce se usmál Imai, - povím ti o svých citech. Ale ne teď. Dej mi čas.


(...)

Na soundcheck přišel Atsushi pozdě. Vtrhnul na scénu a hned si nevšiml podivné nálady, která tam panovala - a to kvůli Imaiovi. Zpěvák se pozorně podíval na kytaristu, ale ničeho zvláštního si nevšiml.

- Kluci, promiňte. Trochu jsem se zdržel, ale už můžeme začít.

K Sakuraiovi přistoupil Toll

- Hele, co se mezi vámi zase stalo? - kývl na Hisu.

-???

- Tak se na něj podívej pozorně! Copak může jít na scénu takhle?

Atsushi se zadíval pozorněji.

- Je snad opilý?

- Ale ne...už se stihl i namalovat.

- A to je špatně?

- Tak se koukni na jeho tvář!

Atsushimu to nakonec docvaklo a pozorně se zadíval na levou polovinu Hisashiho obličeje - a místo obvyklého BT bylo na půvabné tvářičce napsáno BiTch.

Sakurai se začervenal. Ten tvrdohlavec!!!! Vždyť takhle půjde určitě i na scénu...

Těžce povzdechl a šel ke kytaristovi

- Hisashi...proč?

Odpovědí mu byl chladný pohled.

- Je to moje rozhodnutí! Kdo jsem pro tebe? Pěkná kurvička - tak ať to vidi všichni! A teď jdi do hajzlu, Atsushi!

Sakurai si povzdechl a pokrčil rameny směrem k Tollovi jakože - udělal jsem, co jsem mohl, slyšel jsi...

Po koncertu (bylo to nesmírně těžké, nedívat se na lead-kytaristu a tvářit se, že neslyší ten šepot a nevidí zvědavé pohledy směrem k Imaiovi) Imai sám přišel k Atsushimu a dal mu list papíru:

- Přečti si to, napsal jsem to dnes v noci...

- Hisashi...

- A neopovažuj se mi dnes vtrhnout do bytu! Dnes spím u Yuty!

Sakurai se dlouho díval na záda svého vzdalujícího se milence. Těžce povzdechl a nakonec se podíval na papír ve své ruce.

Začal číst a když mu dosel smysl textu psaného anglicky, jeho srdce začalo bít jako splašené.

Zatraceně! Ten mně miluje tak moc! A trápí se! Co mám dělat...?


Milostný dopis
Text: Imai Hisashi
Hudba: Imai Hisashi

Jsem prostý šílenec

Je tohle, cos chtěl?
Je tohle, cos chtěl?
Je tohle, cos chtěl?
Je tohle, cos chtěl?
Je tohle, cos chtěl?

Chci žít jako děvka
Po čem toužíš?
Chceš si se mnou hrát, jak si hrají ti, co mají prachy.
Po čem toužíš?
Jsi upřímný? Jsi upřímný?
Je tohle, cos chtěl?
Jsi upřímný?
Potřebuji tě…

Chci být tvým psem:
budu k tobě vzhlížet a budeš pro mě bohem
Chceš mi lhát...a hrát si se slovy.
Jsi upřímný? Jsi upřímný?
Je tohle, cos chtěl?
Jsi upřímný?
Potřebuji tě…

Zachraň mou duši
Ukaž mi cestu
Prosím, zachraň mou duši…

Prosím, tak moc prosím: vezmi si tenhle milostný dopis
Jsem prostý šílenec
Prosím, tak moc prosím: vezmi si tenhle milostný dopis
Jsem prostý šílenecDámy a pánové,

nemáme slov.Vaše bestiální koťátka
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 fleur delacour fleur delacour | 5. srpna 2009 v 18:53 | Reagovat

*potahla si z...caje*

Gackte...

2 Crocuta Crocuta | Web | 5. srpna 2009 v 18:58 | Reagovat

Nejsem fanynka Buck-Tick, ale Atsushi je skoro nepřekonatelně nádherný chlap a pro značku Hisashiho kytary mám životní slabost. A ani jeden nevypadá, že by mu chyběl mozek a mluvil či jednal tak, jak se autorka domnívá. Takže defend-mód mám aktivovaný. A tohle je přesně ten okamžik, kdy nejsem daleka vyčítat mamince, že mě naučila číst.
Jdu do páté Olmecy.

3 Arlena Arlena | Web | 5. srpna 2009 v 18:58 | Reagovat

Nevím, ale daleko lépe by tam místo těch chlapů pasovaly ženy a to nemyslím tím, že by se mi to líbilo..prostě takhle se chlapi , jako v té povídce, nechovají, ne?

Ani v těch nejdivočejších snech by mě nenapadlo, že by existoval člověk, který by někoho, s prominutím, doslova znásilnil a pak mu vyznal lásku a něco od něho čekal.

4 poison caramel poison caramel | 5. srpna 2009 v 19:01 | Reagovat

*tise breci* Hisu ne...Hisu neee!!!

5 fleur delacour fleur delacour | 5. srpna 2009 v 19:06 | Reagovat

*tise breci do hrnku s cajem*

Kotatko...

*nema silu jit si pustit Buck-Tick*

6 poison caramel poison caramel | 5. srpna 2009 v 19:15 | Reagovat

*ze zaplavy slz* Nevim, jestli se kdy dokazi znovu podivat na Hisashiho a nemyslet pritom na same chlupate a mnoukajici veci...

7 fleur delacour fleur delacour | 5. srpna 2009 v 19:24 | Reagovat

*breci Karamelce na rameni,v pozadi hraje Love Letter*

Mnau.

8 Nexie Nexie | Web | 5. srpna 2009 v 20:31 | Reagovat

Preco, oh-my-Gackt, preco X___X

X___X

*rozmysli si pokus vytrhnut par flasiek Jagera Bestiim*
*urve Manovi napriek protestom jeho cervene vino... *

9 Akira Akira | Web | 5. srpna 2009 v 21:06 | Reagovat

*Podívala se na stáhnuté best of Buck-Tick* Hm, tak dneska asi ne...
Bestie, dlužíte mi kafe. (A buďte rádi, že jsem nesáhla po Absinthu, ten by vás přišel dráž)
Mimochodem... Ani se nedivím, že to s Issayem nebylo JEN na slovíčko... A ze slov "koťátko, miláčku a andílku" budu mít doživotní trauma... *Vezme do ruky provaz a jde na zahradu hledat strom se silnýma větvema*

10 Strašidlo Strašidlo | 5. srpna 2009 v 21:18 | Reagovat

"Zkoušky pokračovaly přesně podle rozpisu, neb city jsou city, ale jíst se chtělo všem." -> Jsem jediná, komu to nedává smysl?
"Jeho oči zářily *jak dva pětníky?*" -> U tohoto se mi vybavil jediný člověk. Veliký Yo-sama.
"Dveře zapráskaly..." -> A tady se mi *je si vědoma své bujné fantazie* vybavily dveře, které si dávají práska...

No. Když už jsme u toho potahování... *natáhne se do ledničky pro pivo* Upřímně se děsím toho slibovaného m-preg. Pokud je to ještě horší než tohle, tak bych se měla z piva přeorientovat na něco silnějšího.

11 poison caramel poison caramel | 5. srpna 2009 v 21:23 | Reagovat

No *nejite se poskrabala za uchem, ignoruje vytrvale mnoukani za zady* ja tomu rozumela tak, ze zkousky=>priprava na koncert=>koncert=>penize=>jidlo(a vse ostatni)
*odfrknuti* Aspon, ze je nenechal vybouchnout...
Na m-preg se take "tesim", ale kdyby se to tu objevilo uprostred tydne, radeji si to necham na vikend, abych mela dostatek casu to rozchodit...

12 fleur delacour fleur delacour | 5. srpna 2009 v 21:29 | Reagovat

Strasidlo_

neda mi usnout: proc Yo-sama? *I kdyz,mi vzdy oslepi zrak jeho zarivy usmev*

13 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 5. srpna 2009 v 21:40 | Reagovat

Preventivně už při varování jsem si vzala flašku vodky královské, ale při čtení mi došlo jak je na tohle "dílo" těch 38% procent alkoholu mizerných.

Vůbec se Hisashimu a At-chanovi nedivím, že si nechali nalít. Být jima, tak autorku zažaluji za prznění svého jména.

14 shinju shinju | 5. srpna 2009 v 22:01 | Reagovat

*spieva si s Közim Dancing Queen a otvara okno* hmm...prilis nizko... *zatvori okno a ide s Akirou hladat strom*

OH THE DRAMA D:

15 Nexie Nexie | Web | 5. srpna 2009 v 22:20 | Reagovat

Mna zabilo to, ze ho dva dni hladali, POZOR, UZ UZ chceli vyhlasovat patranie, ale v poklidku si poriadaju zvukovu skusku.... :D:D:D  

*vracia Manovi vyprazdnenu flasu vina.... Malo percent, malo percent T-T*

16 Strašidlo Strašidlo | 6. srpna 2009 v 0:54 | Reagovat

fleur delacour: snad ti napoví, že se mi ve spojitosti s Yoshikim vybaví jedna kreslená postavička z pohádky. Strýček Skrblík. :D

17 fleur delacour fleur delacour | 6. srpna 2009 v 7:53 | Reagovat

Strasidlo_

tak tahle spojitost by mi asi nedosla, ale stejne jsem se dobre pobavila. I kdyz si myslim,ze mocny a bohaty Yo-sama na tom zatim az tak spatne neni...a i kdyby, ja mela strycka Skrblika vzdy rada :)

18 Sia Sia | 6. srpna 2009 v 15:13 | Reagovat

Sice dotyčné pány neznám, ale tak nějak si těťkom říkám, že by Bestie měli začít glosovat XDD

19 Nexie Nexie | Web | 6. srpna 2009 v 18:35 | Reagovat

Hai, Bestietachi-sama, urcite by vam to slo! :D (a nas by tu poporazalo smiechom >:D) Mate na to talent :D

Premyslajte ^_____^

20 TSal TSal | 13. srpna 2009 v 0:48 | Reagovat

... ... ... ... Já vím, že jste psaly, abych to nečetla, ale nemusím vám přeci vysvětlovat, jak taková varování působí... ... ... ... ... Můžu zažádat o jméno a adresu autorky? Ráda bych s ní probrala pár detailů nad trochou horké krve -.-

21 Morgana Ehran Morgana Ehran | 5. dubna 2010 v 22:23 | Reagovat

*polk*
Díkybohu, že mám smysl pro humorXDDD Přesto jsem občas začala vřískat a to ne tím fangirlovým způsobemXD

Jakožto zarytá fanynka B-T a autorka slash-fiction v jednom mě tohle děsí a rozesmívá zároveň. Tohle by autorku stálo minimálně pět set let vězení ve studiu Mini-Moni :P Ráda bych viděla, jak Acchan Imaie znásilňuje. Nebo někoho. ON! XDDD Nepředstavitelné.
Musela jsem se u toho nehorázně chlamat. Tady někdo asi ukradl Imaiovo pověstné LSD a přebral...
Má to jedno pozitivum - zvedlo mi to sebevědomí. Myslím, že jako autorka na tom nejsem s RPS tak špatněXD

U koťátka jsem málem spolkla vlastní jazyk. Lol. Lol. *polk*

22 Katuka Katuka | E-mail | 6. dubna 2010 v 11:21 | Reagovat

tak tohle to cosi*netuší jak ten útvar označit* mě snad definitivně odnaučí číst fanfikci v práci, páč jsem poprskala monitor svačinou...neuvěřitelné kam až sahá debilita některých..."koťátek"
Děsím se další článků co mám před sebou...XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama