Bestiálně skvělá letní škola psaní fanfiction, lekce devátá.

11. srpna 2009 v 21:00 | bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro |  FANFICTION

Dámy a pánové,


to, čeho jste se mnozí obávali víc než Gackt prvních vrásek je tady. Bestie se konečně odhodlaly k překladu oné povídky, která spadá pod žánr AU a taky MALE PREGNANCY aneb MUŽSKÉ TĚHOTENSTVÍ.


*Bestie s potěšením poslouchají, jak se z jejich mučírničky ozývají zděšené stony a výkřiky hrůzy j-rockerů*


Na tomto literárním skvostu si Bestie pošmákly bestiálně, to přiznávají na rovinu...a taky i to, že odkdy vedly s autorkou teto povídky tak vysoce inteligentní rozhovor na téma male pregnancy obecně jsou na ni prudce alergické. Byly by ochotné omluvit autorku tím, že jí ještě není 18...ale pokrytectví, kterého se dopustila, když napsala:

"...skutečně mi zlomilo srdce, když jsem z Kya udělala tak hrozného a krutého člověka a Shinyu zobrazila jako křehkou bytost, která se neumí bránit..."

NEOMLOUVÁME.


VAROVÁNÍ: JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opravdu, ale opravdu to prosím zvažte. Hrozí riziko předávkováním cukru a taky zvýšené sklony k agresivitě, jste-li fanouškem Dir en grey nebo alespoň jsou vám známé charaktery Diru džentlmenů. Buďte připravení na výskyt panenkovských šatiček, inteligentních proslovů a do detailů vykreslených charakterových vlastností.

Víte co? Buďte připraveni na absenci inteligence vůbec.

Ano, ano, taky sem-tam malá milá vulgarita. Ujišťujeme, že pro zachováni ducha povídky prošla Mana-sama cenzurou..

Povídka má zatím kolem 10 dílů a průběžně se pracuje na jejich překladu…tak rychle, jak nám to jen játra a mozek dovolí.

Obvykle vám radíme mít po ruce nějaký ten alkohol na překonání šoku. Teď si ale raděj pořiďte HODNĚ MOC ALKOHOLU.


Pro větší efekt přidáváme foto Diru džentlmenů a kdyby se tady náhodou nachomýtnul někdo, kdo je nezná...

Zleva je obětavý přítel TOSHIYA, vedle něj stojí jeho milenec, co se nebojí otevřeně projevit své city KAORU, ten pán s hezkým rudým páskem je nehodný otec zatím nenarozeného dítěte KYO, to překrásné hubené něco mezi ženou a mužem je budoucí matka SHINYA a vedle je DIE.


This way, děťátka…
Poslední pozmámka na okraj předtím,než se vrhnete na bestiální počteníčko: vsadíme své pravé pařátky, že autorku inspirovala tato fotka Shinyi

...u které se objevil následující komentář:

"Shinya má boky jako stvořené pro mateřství."KAPITOLA PRVNÍ


Shinyu probudil zvýšený hlas Toshiyi: opět se hádal se svým otcem. Ten starý pokrytec nesouhlasil tím, aby u nich Shinya bydlel - ovšem až poté, co zjistil, že Shinya je v jiném stavu. Předtím to bylo vždy "Shinya je tak milý mladý muž" a "měl by sis z něj brát příklad, Toshimasa".


A teď, čtyři měsíce poté, co Shinyu rodiče vyhodili z domu, jej najednou nemohl vystát. Naštěstí ho ale nevyhodil z rodinné restaurace rodiny Haara Zelený lotos, kde Shinya pracoval, od doby, co nechal školu.


"Ježíš, otče! Drž už konečně hubu! Shin-chan se potřebuje vyspat! A ty ho svým řevem jen budíš! Ber na něj trochu ohled!"


Toshiya vešel do pokoje právě včas, aby uviděl Shinyu vystartovat z postele a držet si dlaně na ústech. Za chvíli se z koupelny ozvaly zvuky zvracení.


"Promiň, Shin-chan, otec prostě nedokáže brát ohled na tvůj stav."


Shinya ho ignoroval - ranní nevolnost byla pro něj ještě pořád něčím nezvladatelným. Četl, že u prvního těhotenství začíná nevolnost kolem pátého měsíce - ale jako na vše v životě i teď měl smůlu. Proto se soustředil na zvracení dokud jeho žaludek nebyl opět prázdný.

(…)

Jak se Shinya sprchoval, Toshiya vešel do koupelny a sedl si na pračku, přičemž každou chvíli pokukoval po sprchujícím se Shinyovi. *Bestie padly na kolena a snaží se prodat duši ďáblu
(= Sugimu), jen aby směly šmírovat božského Shina ve sprše*


"Co se děje?" zeptal se Shinya protože na sobě cítil Totchiho pohled. Toshiya se nadechl, otevřel ústa, že mu řekne, na co myslí…

*Gackte!!! Nahý Shinya ve sprše - NA CO SE DÁ MYSLET??? NA CO SE DÁ ASI TAK MYSLET???*

*překlad byl přerušený, Bestie jsou odvedeny na čerstvý vzduch a zlity hektolitrem ledové vody, ať se uklidní.*


…že mu řekne, na co myslí - a pak je znovu zavřel bez toho, aby něco řekl. Totchiho stydlivost Shinya vždy rozesmívala - Shinya si nikdy nedělal těžkou hlavu z toho, jestli jeho slova někomu jsou nebo nejsou příjemné a vždy otevřeně říkal, co měl na srdci a jazyku.


"Nechtěl jsem se tě na to ptát předtím, ať se nenaštveš, ale mluvil si už s Kyem?" Toshiya to říkal tichým hlasem a odmítal zvednout pohled z podlahy. Stalo se přesně to, co čekal: uviděl, jak Shinyova tvář potemněla, oči posmutněly a Shinya se odvrátil. *rýp rýp: nezvedneme oči z podlahy a přesto vidíme věci kolem sebe…*


Samozřejmě že s ním mluvil. A samozřejmě, jen co si vzpomněl na svého teď už bývalého přítele, ihned pocítil, jak mu do očí vstupují slzy.


~vzpomínky~


"Kolik je kurva hodin?! 3: 12!"


"Kyo. Musíš převzít svůj podíl odpovědnosti. Jsi v tom se mnou."


"Ne, nejsem. TY jsi v tom. A navíc - řekl jsem ti, abys šel na potrat."


"Nepůjdu! Chtěl jsem…ale Toshiya přemluvil. Stejně je příliš pozdě. Kyo…jsi v tom se mnou. Pamatuješ na všechny noci, co jsme spolu strávili, když moji rodiče nebyli doma? Říkal jsi mi, že mě miluješ! A já ti za to plnil všechny tvé perverzní přání a miloval se s tebou kdekoliv a kdykoliv si jen chtěl!"


*Bestie, nadějně: Shinyo, my tě taky milujeme!!! Šíleně moc! Tak se stav!*


"Jestli jsi nebyl připravený na dítě, měl sis nasadit kondom. Ale jsem si jistý, že tahle myšlenka tě taky nenapadla, co? A vůbec: mohl jsi mě něčím nakazit! Víš, na co mám nejhezčí vzpomínky? Na tu noc, když jsme spolu došoustali a ty jsi za chvíli odešel, abys ještě ojel nějakou děvku na ulici!"


"Shin -"


"BUĎ ZTICHA! Nemysli si, že nevím o tom, jak si mě podváděl! Byla to stejně jen otázka času, kdy ti na to přijdu. Bože…cítím se tak bezcenný…A nemůžu uvěřit, že jsem ti dovolil, abys se mnou spal bez kondomu!!! Totchi měl pravdu, jako vždy: ty lidi nemiluješ. Ty je zneužíváš na sex."


"Miloval jsem tě. Kdysi."


"No jistě. Kdybys mě miloval, tak mi teď pomůžeš a nenecháš mě v tom samotného. Já - já to sám nezvládnu, Kyo."


Shinyi hlas náhle zastřela jiná emoce: zuřivost se změnila téměř na jakousi něžnost.


"Potřebuji tě. Potřebuji, abys byl se mnou. Kvůli našemu dítěti. Kyo, za pět měsíců budeme mít dítě a s tím se nedá nic dělat."


Na druhém konci bylo ticho. Shinyovi se zdálo, že trvá celou věčnost.


"Řekni něco."


"Je mi líto, Shinyo. Nemám ti jak pomoct. A navíc - máš Toshiyu. Mě jsi stejně nikdy nepotřeboval."


Kyo zavěsil. Jediné, co Shinya slyšel, byl monotónní hlas operátora a jeho vlastní vzlyky.


Nevěděl, že Toshiya stál za dveřmi a vyslechnul si celý rozhovor. Taky netušil, že Toshiyovi po tvářích stékaly slzy a toužil vejít k Shinyovi do pokoje a obejmout svého přítele z dětství, ale nakonec jen tiše zavřel dveře do svého pokoje a dlouho plakal.


~konec vzpomínek~"Jo, mluvil jsem s ním," připustil nakonec Shinya neochotně. "Nemá to smysl: on mi nepomůže a já už jsem unavený z toho, jak jej pořád prosím."


"Možná Die -"


"NE!" Shinyi hlas zněl opět tvrdě, až se Toshiya leknul. "Ne, Toshiyo. Ani Die nebudu prosit o pomoc. S tímhle nemá nic společného…a i pokud mi nepomůžou ani naši, ani Kyo, já to zvládnu sám."


Die byl Kyův nejlepší přítel od dob druhého stupně základky a taky starší bratr Toshiyi. *a-há, zařvaly Bestie nad mísou popcornu, kterou vyprázdnily u dojímavé scény na telefonu* Dieova oblíbená činnost spočívala v tom, že si pořád dělal ze Shinyi srandu a nikdy ho nebral dost vážně.


"V pořádku, Shinyo. Už se nebudu ptát. Mrzí mě, jestli se teď kvůli mé hloupé otázce cítíš špatně. Já opravdu nechtěl. Mám tě moc rád, to víš…a vždy tady budu, když mě budeš potřebovat. Shin-miláčku. Nezapomeň na to, jo?"


Shinyovi se dojetím zamlžily oči. "Já vím, Toshiyo. Nezapomenu."


Toshiya se na něj něžně usmál: "Jsem rád, že jsi se rozhodl to dítě si nechat."


Shinya si položil ruku na žaludek a pohladil si břicho. "Já taky."KAPITOLA DRUHÁ


Z kapitoly č.2 se Bestie rozhodly vypustit několik odstavců až stran na téma "Jak šťastný vztah má Toshiya se svým přítelem". *…kdo jím asi bude, ptají se Bestie rétoricky a snaží se moc okatě nehledět na Kaoru, který neví, jak se zatvářit: na jednu stranu se mu představa muže ve své náruči docela zamlouvá, na druhou stranu ho lehce děsí, že by tím mužem mohl být Toshiya "nicprotiněmu"*


V podstatě jde o to, že v kapitole 2 se Toshiya a Shinya jdou najíst do restaurace na opačném konci ulice, než je restaurace Toshiyových rodičů, a Toshiya po telefonu přemlouvá svého drahouška a miláčka, aby se za nimi stavil a potěšil jeho srdce a Shinyi žaludek, protože Shinya od rána nic nejedl.


Co má Kaoru se Shinovým žaludkem nevíme a ani NECHCEME vědět.


Ale aby jste zas neřekli, že Bestie jsou bestie…několik highlightů z čísla 2:


(…)

"Je mi jedno, jestli máš čas nebo ne! SLÍBIL si, že přijdeš, abys mě mohl vidět!"


I bez toho, aby se ptal, Shinya věděl, kdo je na druhé straně telefonní linky. Kaoru, Totchiho přítel. Byli spolu už přes čtyři roky a ani jeden nebyl o nic míň zamilovaný než když se poznali. Kaoru byl tak jiný, tak moc jiný než Kyo! Shinya jim jejich lásku záviděl - nemohl si pomoct, jen tiše záviděl, kdykoliv viděl jakýkoliv hluboký projev lásky ze strany Kaoru. Kaoru byl tak dospělý a nebál se ukázat své city ani na veřejnosti ne. Vždy říkal Toshiyovi: "jsi můj přítel a milenec a já tě moc miluji. Je mi jedno, co si o nás myslí druzí."


Kyovi šlo pokaždé jen o to jedno…ano, říkal, Shinyovi, že ho miluje, ale jen když byl nadržený…což bylo vždy. A i tak to netrvalo dlouho, jestli víte, co tím myslím.

*ne, nevíme - a opět nechceme vědět*


(…)

"KaoKao, miláčku…říkal jsi, že mě miluješ. Že mě miluješ nejvíc na světě…a že bys pro mě udělal všechno. Jestli přijdeš, udělám pro tebe něco já…něco hezkého…a příjemného, jestli víš, co tím myslím…"

*Bestie, nadějně: masáž zad? A nám taky?*


(…)

Toshiya měl na sobě extrakrátkou minisukni, která jen zdůraznila jeho dlouhé krásné nohy a přiléhavý topík, který končil vysoko nad pupíkem a odhaloval Totchiho pevné břicho. Shinya vypadal ve svých panenkovských šatičkách taky moc krásně a líbilo se mu, jak mu růžová látka obepíná zakulacující se bříško.

*TAHLE představa nás stálá dva panáky Jägra každou*


(…)


"Páni, Shinyo: jsi tak tlustý! A to jsi jen ve čtvrtém měsíci! Přestaň se cpát jako prase!"


…dohodněme se, že na tomto místě kapitolu 2 opustíme a přejdeme na číslo 3…KAPITOLA TŘETÍ


V předchozí kapitole jsme opustily prasátko Shinyu a upřímnou duši Toshiyu v restauraci, kde si pánové šli nadlábnout bříška. Romantika a pohoda končí, když se - ó, bohové a jejich smysl pro humor a náhodičky - zjeví v restauraci za úplně stejně podlým účelem i Shinyův bývalý a otec zatím nenarozeného dítěte. Zlý, podlý, sobecký, arogantní a konstantně nadržený Kyo.


(…)


Shinya sklonil hlavu a podvědomě si objal bříško, jako by jej chtěl chránit před svým bývalým přítelem. I když mu vlasy padaly do tváře, Toshiya viděl, že v nádherném obličeji se míchá bolest a nenávist, ale především smutek. Když ho Kyo uviděl, zastavil se a obrátil oči v sloup, jako by jej pohled na to krásné bříško rozčiloval.


Shinya nevěděl, co si počít: jedno jeho já chtělo, aby ho Kyo objal a řekl mu, že je tady, že je při něm a s ním a že mu pomůže…a druhé jeho já chtělo, aby Kya někdo hodil pod kola nákladního auta. *těhotenství a ještě i porucha rozdvojení osobnosti, ano, ano…chápavě přikyvují Bestie*


"Čuz, Toshiya," řekl nakonec Kyo, když se usadil na židli u jejich stolu. Shinyu si vůbec nevšímal.


"Co chceš?" zavrčel nepřátelsky Toshiya.


"Kde je Die?"


"Odkud to mám vědět? Je to tvůj nejlepší kámoš! A vůbec - neopovaž se tady kouřit!"


"A proč jako ne?" ušklíbnul se odporně Kyo a s požitkem si potáhl z cigára.


Oh ne, já ho snad roztrhnu vejpůl, pomyslel si Toshiya zuřivě.


"Jsi prostě zkur- "


Přerušil ho něčí vzlyk.


Právě v ten moment se objevil Die a uviděl Shinyu, Toshiyu a Kya…v jedné místnosti a jen kousíček od sebe. Tohle nevypadá dobře, pomyslel si, když pocítil, že vzduch by se dal krájet nožem. Bylo to jako ticho před bouří.


"Tak co, kámo? Jdem?" zeptal se Die a snažil se moc okatě nedívat se na Shinyu.


"Čekám tady jen na tebe, blbče," odvětil Kyo a vyfoukl směrem k Shinyi a Toshiyi kroužek dýmu. Pak se zvedl ze židle a zamířil k dveřím. "Tak tam nestůj, Tsukiko na nás čeká."


"Zakrslý bastard," prohlásil Toshiya svým nejodvážnějším hlasem poté, co si otřel vlastní slzy, které mu stékaly po tvářích.


Die se ještě jednou potají ohlédl na Shinyu, který se chvěl a vypadalo to, že pláče. Viděl, jak ho jeho mladší brácha bere do náruče a něco mu tiše šeptá do ucha. Die věděl, že Kyo Shinyu přivedl "do nesnází" a taky věděl, že Kyo to nijak neřeší - a ani se nechystá. Die byl proto na svého nejlepšího přítele moc naštvaný, ale nic mu neříkal: znal ho příliš dobře. *…aneb ať žije schopnost mužů vše si před sebou nějak (a ve svůj prospěch) obhájit, neudržely se feministky Bestie a hnusně zazírají na j-rockery = CHLAPY…s výjimkou Kirita a Yoshiho, protože na gaye se prostě nezazírá*


V duchu si Die přísahal, že jestli by se někdo podobně zachoval k jeho milovanému mladšímu bráchovi, tak ho snad zabije. Sám před časem řekl Kaoru, že jestli někdy udělá něco, co Toshiyu rozpláče….nebo mu zlomí srdce…ZABIJE HO.


A i když Die předstíral, že mu na Shinyovi nezáleží, cítil k němu hluboký soucit…a možná i něco víc.


"Shi-"


"VYPADNI, DIE! Jdi prostě do prdele!" vyštěkl na něj Toshiya a ztulil si Shinyu k sobě.


"Mrzí mě to. Opravdu." A s těmito slovy vyšel ven bez toho, aby se naposledy ohlédl.


Když Die odešel, Toshiya dovolil Shinyovi, aby vybrečel své přenádherné hnědé oči a zlomené srdce na jeho hrudi. Šeptal mu do vlasů roztomilé nesmysly, jen aby jej uklidnil a přivedl na jiné myšlenky.


"Nebreč, miláčku…trhá mi srdce, když tě vidím tak smutného. Vykašli se na něj, víš, že si tě nezasloužil…a už vůbec si nezaslouží tvé slzy. Já mu nedovolím, aby tě ještě jednou zranil. Tak už nebreč, zlatíčko, nech těch krokodýlích slz…"


Shinya se poprvé, od té doby co Kyo odešel, nadechnul.

*NEVYDRŽELY: schválně. Jak dlouho dokážete zadržet dech? My klíďo i na hoďku…pokud hrdlo, které škrtíme není naše, muehehehhehe*


"Děkuji ti, Toshiyo. Moc to pro mě znamená, jsi ten nejlepší přítel na světě."


Něžně otřel slzy z tváře Toshiyu: "Proč ale brečíš ty? Ty nejsi těhotný *Gackte…ta koncovka nás přímo fyzicky bolí!* …a taky se nemusíš vypořádat s tím zakrslým bastardem, jak jsi ho správně nazval," pokusil se o vtip Shinya.


"Neděkuj mi, miláčku. Od toho máš tady přátele. Kdybych otěhotněl s Kaoru, přál bych si, aby mě opustil. *???* A krom toho, přátelé, co spolu pláčou, zůstanou spolu navěky. To říkám pořád."


"Neříkáš."


"Tak se mi to prostě teď hodí. A teď pojď, miláčku, musíme ti umýt tvářičku, slzičky ti nesluší. Mám mnohem radši, když se usmíváš."


Kaoru se dostavil o 15 minut později. Do té doby se Shinya naštěstí trochu uklidnil, ale na jeho překrásné tvářičce byl pořád smutný a utrápený výraz.


"Promiň, že mi to trvalo tak dlouho, broučku. Snažil jsem se, jak jsem mohl."


"To je jedno. Důležité je, že jsi tady, miláčku. A teď se už můžeme konečně najíst? Umírám hlady!"


(…na tomhle místě následovala velice poutavá a nesmírně zajímavá konverzace na téma co si kdo má dát k jídlu, kde Kaoru a Toshiya dávali Shinyovi velice kvalifikované rady ohledně výživy pro budoucí maminky …ehm, tatínky.

Bestie otevřeně přiznávají, že tuto část povídky nezvládly a psychicky se zhroutily, neb jim došel alkohol. Doufají ale, že vám nebude chybět pro celkový obraz.)


(…)


"Shinyo. Potřebuji, abys mi pomohl s algebrou. Učitelka nám dala šíleně moc úkolů a já je bez tebe nikdy nezvládnu. Víš, že matika a já - to je nenávist na celý život."


"To se ví, že ti s ní pomůžu, srdíčko," sladce řekl Shinya, když se svým brčkem naháněl plátek citronu v kole a usmál že, když si vzpomněl, jak Toshiya jednou v záchvatu zuřivosti vyhodil učebnici algebry ven oknem.


"Hej - proč se nezeptáš mě?" zeptal se trochu uraženě Kaoru.


"Protože máš svoji práci a krom toho, Shinya mi může pomoct kdykoliv během přestávek, kdy nepracuje u nás, proto. Ty jsi pořád něčím zaměstnaný."


Toshiya si odpil se svého čaje a zamračil se. "Hnus. Chce to víc cukru," řekl a začal si do čaje sypat lžičku za lžičkou.


Za jiných okolností by ho Shinya vypeskoval, proč si do čaje sype tolik cukru ale teď si Toshiyu vůbec nevšímal a jen si dál hrál se svým brčkem. *přísaháme u Sugiho Nejsvatějších nohou, že takhle to stojí v originálu* V tu chvíli si Kaoru uvědomil, že něco není v pořádku.


"Hele, Shinyo…co je s tebou?"


V tu chvíli dostal bolestivý kopanec od Toshiyu.


"AU!!! CO MNĚ KOPEŠ? Jen jsem se ptal! Shinya je dnes nějaký divný!"


"Shin-chan se dnes jednoduše necítí dobře!!! Tak nebuď netaktní!"


"Omluvte mě, musím nutně na vécko," jemně řekl Shinya a nejistým krokem se jako kachnička *…. …* namáhavě odebral na dámské toalety.


Rozzlobený Toshiya uštědřil svému příteli ještě druhý, bolestivější kopanec. "Nemůžu uvěřit, jaký jdi idiot, KaoKao!!!"


Jak Shinya namáhavě kráčel k toaletám, cítil, jak mu do očí vstupují slzy. Samotného ho štvalo, že je tak slabý, protože si ráno slíbil, že už nikdy nebude kvůli nikomu plakat. Vešel na toaletu určenou pro postižené lidi a zamknul za sebou dveře.


Dlouho tam seděl a přemýšlel, co by se stalo, kdyby nikdy nepotkal svého bývalého přítele.


"Jistě bych byl o mnoho šťastnější," zasmál se nevesele a utíral si slzy z tváře.


No tak, Shinyo…nebreč. Lékař ti přece říkal, že se nesmíš vzrušovat. Tak na něj zapomeň. Jednou pro vždy. Nestojí ti za to.


Otřel si slzy z překrásné tváře a pečlivě zkontroloval svůj vzhled v zrcadle. Pak si upravil lesk na rtech a s úlevou zjistil, že neplakal dlouho, takže nebude mít ani zarudlé oči.


Ještě jednou se zkontroloval v zrcadle a otevřel dveře.


Jenže nebyl připravený na to, co uvidí…


TBC...Několik obecných poznámek ze strany Bestií…a j-rockerů:


Hakuei (nahlas): "…proto se soustředil na zvracení dokud jeho žaludek nebyl opět prázdný." Kami-sama…tohle zní jako z denníku bulimičky.


Gackt (rýpavě): Já to říkám pořád!


Shinya (ledově): Gackte. Nechceš, aby se Sugizo dozvěděl, že jsi si tajně půjčil jeho stradivárky.


Gackt (opatrně se ohlédne na Sugiho, co má sluchátka na uších a dostává se do extáze u Bartókovy Sonáty aneb Sóla pro housle a nic neslyší): Ale, ale, slečinko…nebo cos to zač. Nějací jsme náladoví tak brzy po ránu. To tím těhotenstvím, chápu…


Kaoru (suše): Shinya je náladový a divný pořád - i když zrovna není v jiném stavu.


Toshiya (rozveseleně): Neslyším, co říkáš, KaoKao-miláčku. Můžeš to říct ještě jednou?


Kaoru: Nesnáším tě.Bestie (záchvat zuřivosti): "Jestli si nebyl připravený na dítě, měl sis nasadit kondom. Ale jsem si jistý, že tahle myšlenka tě taky nenapadla, co?A vůbec: mohl jsi mě něčím nakazit!"

HOLKY! Vaše blbost vás z těhotenství ani pohlavní nemoci nijak neomlouvá!Gackt: "…víš, na co mám nejhezčí vzpomínky? Na tu noc, když jsme spolu došoustali a ty jsi za chvíli odešel, abys ještě ojel nějakou děvku na ulici!"


Gackt (s uznáním) (s náhlým zájmem se zahledí na nebezpečně se tvářícího se Kya):
Mladý má výdrž…se musí nechat.


Gackt (utrží pětinásobný kopanec: 3x od Bestií a 2x od Kya)
Die (pomalu až lehce vyděšeně): "…Die byl Kyův nejlepší přítel od dob druhého stupně základky a taky starší bratr od Toshiyi…" Kami-sama…

Gackt (rýpavě): To mnohé vysvětluje.
Gackt (ďábelsky ušklíbne): "…Shinya vypadal ve svých panenkovských šatičkách taky moc krásně a líbilo se mu, jak mu růžová látka obepíná zakulacující se bříško."


* Shinya se psychicky zřítí u slov zakulacující se bříško, které byly hanebně dány do souvislosti s jeho jménem. Následně se jej laskavě ujímají Die a Hakuei, aby mu vlili do těla trochu… optimismu. Prý nejlépe 70procentního.

Zatím jsme ani jednoho z nich neviděly, ale cosi nám říká, že zítra ráno bude Shinyi opravdu hodně špatně od žaludku…a taky bude zvracet…ale těhotenstvím to - Gacktnedopusť - nebude. *Kirito (zamyšleně): "…vešel na toaletu pro postižené osoby." Já myslel, že těhotenství je přirozený stav…a ono je to postižení. Kami-sama, miluji bestIAR, tady si jeden tak rozšíří poznatky o životě a přírodě vůbec…

*Bestie zamilovaně a nadšeně hledí na svou platonickou lásku* Kiri...ty jsi sen každé blogerky.


J-rockeři (s hlubokým povzdechem): A VY jste noční můra každého j-rockere…a tahle povídka taky.My víme. My víme…

Buďte nažhaveni na další pokráčko. Je stejně bestiálně špatné. Vlastně ne, kecáme.

Je ještě horší, muehehehe.


Vaše Bestijky
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 poison caramel poison caramel | 11. srpna 2009 v 21:05 | Reagovat

Ach nenenenene!!!Kristepane... bohajeho.. k tomu si beru radeji PREDEM poradnou cisi vina...
*se strachem useda ke cteni*

2 poison caramel poison caramel | 11. srpna 2009 v 21:16 | Reagovat

...kristepane...kristepane...!!!*chraplave* Tohle bude chtit rovnou lih. Zdravotnicky, neredeny.
Kristepane...*otresena, klepajici se rukou nalejva panaka*

3 fleur delacour fleur delacour | 11. srpna 2009 v 21:18 | Reagovat

*chvejici se rukou vypla Glass Skin, co ji hrala v pozadi a bez slov hledi ven oknem*

4 Crocuta Crocuta | Web | 11. srpna 2009 v 21:35 | Reagovat

Můj rekord zatím byly dva litry vína na pět hodin. Cítím, že dnes dám tři na dvě.

5 poison caramel poison caramel | 11. srpna 2009 v 21:36 | Reagovat

p.s je autorka SKUTECNE informovana o... skutecnosti, ze ani Shinya, ani Toshiya nejsou zenami?
Ano, jsem masochistka, ale jak si to tak procitam ZNOVU, nemuzu se zbavit dojmu, ze si je predstavuje jako holky, co maji jen nejakym nedopatrenim penis misto vaginy *kdyz mne omluvite, snad se temito medicinskymi terminy nikoho nedotknu* to by mozna aspon castecne vysvetlovalo i to m-preg, treba si mysli ze je Shi-chan *hluboka uklona smerem k bubenikovi* nekdo na zpusob hermafrodita a tak... *znovu si rozklepane nalejva panaka*

6 munamu munamu | Web | 11. srpna 2009 v 21:51 | Reagovat

Ehm... těžko k tomu nacházím slova...
Ikdyž některý pasáže byly hodně, hodně vtipný, z tohohle budu mít noční můry XD Hm jo, je vážně moc vtipný a zábavný tohle číst, ale větší hovadinu jsem snad nečetla XD

7 Miyoko Miyoko | Web | 11. srpna 2009 v 21:52 | Reagovat

*prozpěvuje si dětskou říkanku, kterou prokládá občasnými větami jako: "Die je Totchiho starší bratr", "Toshiya ve 32 letech chodí do školy" nebo "Kyo je ten nejhorší bastard, jakýho svět poznal", poskakuje po pokoji a idiotsky se tlemí*

8 Akira Akira | Web | 11. srpna 2009 v 22:05 | Reagovat

Ne, ne, ne, NEEEEEEEEEEEE... *Zařvala do ticha*
Co jim to proboha provedla? Z Shinyi, krom těhule, udělala zoufalce, co chodí na toalety pro postižené. To je moc i na mě... Mám takový pocit, že už na ně nebudu koukat tak, jako dřív...
Btw.: Nepodělí se někdo o Absinth? ^^

9 poison caramel poison caramel | 11. srpna 2009 v 22:13 | Reagovat

*nejiste* Mam tu jen ten lih... ale kdyz tam pridam zeleny inkoust, treba to projde jako Absinth ^^

10 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 11. srpna 2009 v 22:14 | Reagovat

*rozjarene Bestie stedre rozlevaji Absinth i neredeny lih a pro pripadne Potterovce maji tady i specialni lektvarek z dilny Madam Pomfrey*

Damy a panove,

neklesejte na duchu! Bude hur!

Vase Vladkyne zhavych noci

11 poison caramel poison caramel | 11. srpna 2009 v 22:15 | Reagovat

Diky, drahe Bestie... *uz radeji pod stolem* ze hur?
Tak to si zitra urcite dojdu do lekarny!

12 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 12. srpna 2009 v 0:08 | Reagovat

*šátrá kolem sebe*Krucinál.. kde dal děda toho Ferneta! *po neúspěšném hledání běží jako o překot do ledničky a vytahuje pivo* Jaká to úleva!!

Čekala jsem hrůzu, velkou.. ale toto???
To oslovování - kam se hrabou romantické novely!
Naprosto to člověka odradí od čtení ff. Preventivně se budu po nějakou dobu vyhýbat čemukoliv s Dir en grey, i kdyby to měl být pairing Die/shinya, protože m-preg může číhat všude!

Pivo přestává účinkovat!*panický řev*

Představa Kya, jak dovádí na Shi-chanovi.. děkuji za svou otrlost, poněvadž takhle propadnu jen záchvatu smíchu.

Až se o tomto dozví Strašidlo.. *kroutí zdrceně hlavou* Už tak z toho mělo hrůzu, jenže realita je mnohem krutější..

13 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 12. srpna 2009 v 0:20 | Reagovat

*Bestie pisti nadsenim,ze tady vidi jedneho ze svych nejvetsich drahousku....a spoluchlastatelu.*

Mila Kaarle Suuri,

tuto povidku ber jako varovani a radej senespolehaj na dedecka a fernet/absinth/lih si porid do zasoby.

TOHLE JE JENOM ZACATEK.

Na prekladu dalsich kapitol,kterych vas odmitame usetrit se postupne pracuje.

Myslis si,ze tohle neni dostatecna hruza?

*potahly si z Gacktovho piva*

NENI.

Skutecna hruza nastane,az vam tady predstavime v nasledujicich kapitolach i DALSI tehotne j-rockery.

A protoze vime, ze ctene Strasidelko ma soft spot pre Mana-samu...no, doufame jenom, ze Strasidlo nemuze umrit na nasledky precteni tohoto ff-ka.

*tezke yaoistky se proflakly: NA SHIN-CHANOVI MUZE DOVADET JEDINE A VYHRADNE DIE!!!!!....a my,kdyz bude jednou Shinya dost opily a nezabije nas za pouhy pokus drze si ohmatat jeho klicni kosti*

Tohle je jen zacatek nocni mury.

Jen zacatek...

Tve Bestie *tezce priopile,jako maji po prekladu ff-ek zvykem*

14 Veve Veve | 12. srpna 2009 v 0:26 | Reagovat

Pane Bože! Moje nejhorší noční můry ožily! *padla do mdlob*
M-preg je zlo. M-preg je zlo!*sedí v koutku, labilně se pochechtává a jen silou vůle nevydává zvuky jako "brrrrm, brrrm vzůůů"*
Měla jsem si dát ten alkohol, měla! Střízlivost mě nutí přemýšlet nad tím, KDE tam to díte proboha má a JAK ho bude rodit! Boha jeho.
A sakra, to nemají peníze na blbý kondom? V každém časopise pro malé holky máte napsáno, že když chcete mít sex a nechcete mít dítě, máte použít kondom. A dospělí chlapi to nevědí?
A Shinya rozhodně nemá boky stvořené pro mateřství. To mám tak možná já. Ale on? S tou svojí postavičkou? Bože, chci toho tak moc, když si přeju, aby některé autorky aspoň chvilku PŘEMÝŠLELY?
Ale moc vám děkuji za zkracování. Já jsem zvědavá a masochistická, ale taky nemusím číst všechno.
Bude hůř? Bude hůř? *vyděšeně vytrhla bestiím Absinth, líh a speciální lektvar madam Pomfrey, smíchala to dohromady a výsledný obsah naráz vyžahla* Pánbůh s námi a zlý pryč! Já jdu radši spát, ať se z toho všeho vzpamatuju. *má tik v pravém oku*

15 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 12. srpna 2009 v 1:26 | Reagovat

Díky vám vím, že vždy bude někdo, kdo také pije nad nesoudností některých lidí. To je potěšující zpráva. *lebedí si ve slovech spoluchlastatel a drahoušek*

Asi dám na vaše varování a fičím domů k baru, protože pokud bude opravdu ještě hůře, tak nevím, zda to zvládnu.

*vyprskla pivo* Mana? To jako ten Mana-sama? Mana, který je dámou v každé situaci a zajišťuje cenzůru(za což mu budu do konce života vděčná)? Pokud neumře Strašidlo, tak já určitě ano.. *na kolenou prosí všechny pisatelky, co mají cosi společného s m-pregem, aby Mana zůstal ušetřen*

Schi-chanovi klíční kosti *zasněně a nadějně* Někdo další trpící fetišem na kosti? *vybaví si všechny ty boky, ramínka, kolena a letí k zemi - tentokrát to nemá na svědomí přítel alkohol*
Die osahávající Shinyovy kosti *slint*

16 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 12. srpna 2009 v 8:10 | Reagovat

Mila Veve,

*skleb skleb* dalsi z nasich drahousku - i se soudni sestrou,kterou zdravime ;)

Podle statutu povidek to zatim u Shinyi vypada na 7my mesic tehotenstvi a my jsme dodnes nezjistily,jak ono tehotenstvi u muzu autorka vysvetluje...a desime se dilu,kde dojde na porod.

Jak bylo receno - slecne jeste neni 18 a...no,nechceme byt za prudicky *jste to vy,Bestie? nejiste se ptaji j.rockeri u techto slov*,ale je to taky Americanka - a Americane,jak vime,jsou trochu specificka kategorie.Tohle by ji omlouvalo,kdyby, jak si spravne rekla,kdby alespon jednou poutila mozek. Odmitame verit tomu,ze za necelych 18 let slecna ani jednou nevidela ziveho muze a/anebo neabsolvovala ani jedinu hodinu biologie.Ale v Americe je vsechno mozne...

Proto nam taky dava smysl ta stat o obvineni partnera z toho,ze Te nakazi pohlavni nemoci/privede do jineho stavu tim,ze nepouzije kondom - preci jen,americka vlastnost hledat vinu a odpovednost u kazdeho jen ne u sebe je taky smutne znama.

*nejsme prudicky...nesjme prudicky...*

Bude hur.Shinya neni jediny muz,co otehotnel.Bude jich vic...

*pracne se snazi vydolovat z hlubin mozku Kouzlo vecneho zapomenuti*

Tve zoufale Bestie
_____________________________

Mila Kaarle Suuri,

kdysi jsme nad nestoudnosti a blbosti nekterych lidi mely chut plakat a kricet. Dnes si otevreme vino/pivo/vse,co ma voc nez 4 procenta a bestialne to tady rozcupujeme.

Mana.Nase Mana-sama,u ktere/ho absolvujeme hodiny etikety a ktery/a laskave dohlizi na to,aby to tady Gackt nestrhnul na svou uroven a kazdy clanek neznel jako Kamasutra pro tezce pokrocile.Mana bude tak OOC a bude mit...ne,tech soku po vcerejsku stacilo. Zatim.

Bestie jsou oddane uctivacky kosti a kosticek,zejmena kdyz jsou tak hezke jako u zminovaneho bubenika.Od klicnych kosti pres hrbolky na ramenech,lokty,zapesti,bedra,kolena,kotniky a PRSTY *tezke zavyjeni u legendarniho videa na YT,kde Shinya nacvicuje pokus o hru na piano a kamera snima jeho prsty...prsty...prsty....* - to vse bychom jednou rady mely ve sve bestialni sbirce j-rocku. Alespon bychom si na to rady jednou sahly. Ve vsi pocestnosti.

*stisily hlas: Die jemne okusujici neci zapesti a pocitajici kazde zebirko - jazykem ;D*

Tve idiotsky se culici Bestie

17 SakuyaKira SakuyaKira | Web | 12. srpna 2009 v 10:43 | Reagovat

no co dodat... nějak nemam slov...nikdy sem nečekal že by mě opravdu něco tak hrozně vyděsilo...ale když sem si to představoval tak teď už alsepoň vim že je opravdu něco čeho bych se mohl fakt bát :D:D:D Je to jak hororová komedie :D Člověk se děsí a zároveň směje... je to jako sadako v klaunskym obleku :D:D:D No víc už k tomu psát nebudu je to prostě úděsný...

18 Myra Myra | 12. srpna 2009 v 11:49 | Reagovat

Úspěšně se mi podařilo se vyvarovat utopení v kafi díky tomu záchvatu smíchu, co jsem z toho chytla... *stále se pochechtává*
Nehodnotím to jako J-rock fangirl, protože nejsem, ale jako čtenář a občas-písající-maniak a teda řeknu vám... že větší ptákovinu jsem snad v životě nečetla XD
Já ty američanky fakt nechápu XD Není to první ani poslední povídka, kde z ryze klučičích charakterů udělaly zženštilé, přeslazené, ubrečené a věčně se skládající, v ideálním případě ještě těhotné COSI, co pak pod titulem "fanfiction" ničí naše nervy (a žaludky).
Uhm...
*cítí, že asi znova znova vybuchne smíchy*
To se prostě nedá brát vážně. Holky, smějte se tomu, alkohol akorát ničí organismus XD

19 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 12. srpna 2009 v 14:13 | Reagovat

Já se jen bojím dne, kdy příjde taková ff, že po jejím dočtení mě odveze sanitka na otravu alkoholem.

*začne hystericky obíjmat obrazovku s fotkou Many* Nee! Pro jistotu se na to budu psychicky připravovat.

Kotníky a nožky vůbec. Asi budu chtít domů kostru.

Já chci vidět počítaní žebírek. *teď už i idiotsky se tlemici Kaarle S.*

20 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 12. srpna 2009 v 14:15 | Reagovat

Myra: rozhodně ne víc, než tyhlety ff :D

21 Veve Veve | 12. srpna 2009 v 17:17 | Reagovat

Já jsem taky váš drahoušek?! Uhuuu, prosvětlily jste můj den! Tak dobře, můj den je už tak světlý, protože dneska se fakt daří, ale vaše prohlášení je ta správna třešínka na dortu:D
A dobře, ale přece ani američané nemůžou být TAK blbí! No, určitě je v Americe možné všechno, ale řekla bych, že do osumnácti let se aspoň s jakými takými základy biologie setkal snad každý!
Aha, hm... takže když já otěhotním, tak to bude taky přítelova vina, že jsem si nepořídila prášky a že mě nenapadlo mu říct, aby použil kondom, že. Hm... oni jsou snad fakt pitomí. Nebo nemyslí dopředu. Navíc vždycky to jejich "TYS mě zbouchnul, TY za to můžeš, bla bla bla" Sakra, tak snad u toho byli oba dva, ne?:D A prostě... ano, to s tím kondomem mě prostě vytáčí. Strašně. Já vím, tohle se určitě může v normálním životě stát, ale v těch povídkách mě to v některých případech tak štve. Zvlášť, když to je napsané takovým ukňouraným způsobem. Tedy mně to aspoň ukňourané přijde.
A určitě nejsem jediná, která by ocenila, kdyby autorka vysvětlila, JAK je možné, že v její povídce jsou chlapi těhotní. Protože přece takovouhle věc musím nějak logicky zdůvodnit a nemůžu si ji tam prsknout jenom proto, že se mi to líbí, ne? Ne? NE?!

Myro, kdyby to psaly jenom američanky a kdyby tohleto veledílo byla ta největší ptákovina, která jde najít T_T Věř mi, i češky tohle píšou. Já se už s pár m-preg ff (na Harryho Pottera) setkala. A ano, stále vede ta povídka o tom, kterak Voldy unes Harryho, během dvou dnů se do něj zamiloval, pořídil mu koťátko a pak ho oplodnil. Celé to pak bylo korunováno geniálním slohem a naprosto bezchybnou a precizní gramatikou. Ještě teď z toho mám noční můry.

22 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 12. srpna 2009 v 18:42 | Reagovat

Mila Veve,

Bestie jsou lehce nejiste: Voldy poridil Harrymu kotatko a oplodnil ho...to jako...Harryho nebo to kotatko? Je nam lito,ale modlime se,aby to bylo kotatko...a to mame zvirata opravdu uprimne rady...

Tve Bestie,co preventivne sahaji po flasce...ano.ZAS.

23 Veve Veve | 12. srpna 2009 v 20:42 | Reagovat

Ah, samozřejmě, že Harryho! Neuvědomila jsem si, že jsem to napsala tak dvojznačně.
Mimochodem, ono veledílo k nalezení zde => http://modra-cervena.blog.cz/rubrika/voldemort-harry
Naštěstí je milosrdně oglosováno, jinak by se to přežít nedalo. A upřímně, já to do konce ještě nečetla. Ale možná se k tomu jednou odhodlám.

24 Myra Myra | 12. srpna 2009 v 23:39 | Reagovat

Veve - Ok, pravda, u nás jsem na to taky narazila... A taky přes glosy M&Č :D Mě tohle tak vyrazilo dech, že jsem na to úplně zapomněla. A taky jsem přečetla tolik anime-M-pregnant povídek, že se na Edwarda Elrica už nikdy nemůžu podívat jako dřív... XD

25 Veve Veve | 12. srpna 2009 v 23:57 | Reagovat

Myro, takže ty to znáš? Ha, nejsem jediná, kdo tu věčně očumuje u Modré a Červené, což? A mně to taky vyrazilo dech. A rozhodně jsem nestačila zírat.
No, takovým bych se radši zdaleka vyhnula. Navíc Ed s Alem jsou pro mě naprosto svatí a nedotknutelní, jejich bratrská láska je tak krásná a úžasná, že mám chuť vraždit kohokoli, kdo ji pošpiní nějakým yaoi náznakem. Pamatuju si, jak ségra jednou neuváženě stáhla jakési doujinshi (teď si nejsem jistá, jestli to píšu správně a jsem vážně líná to hledat) a tam byl Ed a Al jako brnění a oni spolu... prováděli yaoi. Ségra z toho měla vážně šok a já ji uklidňovala, že to přejde a že se z toho vyspí. Ráno ve škole mi pak přišla hysterická sms "Ono to nepřešlo!" XD A je to zvláštní, ale já si hodně anime postav dokážu představit v homosexuálním vztahu, ale Edwarda prostě ne. Toho jedině jako čisté hetero a nejlépe pak ve vztahu s Winri xD (přímo vidím před sebou, jak ti dva žijí ve velkém domě, mají kupu dětí a psa a Al jim ty děti pomáhá vychovávat xD) Možná proto, že Ed vypadá vážně jako kluk a ne jako něco, co se zaseklo na půli cesty mezi holkou a klukem:o)

26 Strašidlo Strašidlo | 13. srpna 2009 v 19:23 | Reagovat

*v šoku už jen z toho, že to má TOLIK kapitol*
Shinya... číšníkem? Nebo, nedej Kami, kuchařem?! *už teď padla za vlast první lahev piva, a to ještě nedošlo na nejhorší*
"Toshiya měl na sobě extrakrátkou minisukni" -> WTF?
"Shinya se poprvé, od té doby, co Kyo odešel, nadechnul." -> Tady už ani 'WTF' nestačí...
Eh, kachní krok forever...*i třetí lahev piva protekla strašidláckým hrdlem*
*při zbytku povídky si musela dojít pro flašku vodky, kterou původně schovávala na své narozeniny* Kami náš, jenž jsi na nebesích, posvěť se jméno tvé, přijď k bicím tvým...
Ještě chvíli tímhle tempem a bude ze mně Strašidlo-alkoholik.

27 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 13. srpna 2009 v 19:37 | Reagovat

Mila Veve,

veta "...Ed a Al jako brnění a oni spolu... prováděli yaoi..." knock-outovala k zemi i otrle Bestie,ktere byly presvedceny,ze je na tomhle svete uz nic neprekvapi...

Ano,ano - jsou chvile,kdyz si i prava a hluboce oddana fangirl musi rict,ze TOHLE skutecne nechce videt...vedet...cist.
___________________________

Mile Strasidlo,

jak utesujeme kazdeho,bude hur.

*nadsene si predstavi Toshiyu bez pulky vlasu,se satkem kolem cela,prouzkatych podkolenkach a extrakratke minisukni a svet je hned hezci*

*prezehnaji se a na rozdil od Gackta se modli k tem spravnym bohum* hide nas,jenz si u Crocuty,posvet se jmeno tve,prijd ke kytare sve a jak za zivota tak i dnes nam nalij a nedopust,aby Bestie autorku povidky zabily driv,nez ji dopise.Amen.

*vycitave* A jeste neni? Copak musime s Kaarle S. a jeste nekolika statecnymi vsechno vychlastat samy?

Tve Bestie

28 Veve Veve | 13. srpna 2009 v 20:22 | Reagovat

Milé Bestie,
neříkejte mi, že někdo jako vy ještě na něco nenarazil. Vždyť vy už jste vážně musely vidět všechno!

29 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 13. srpna 2009 v 20:27 | Reagovat

Mila Veve,

zazily jsme toho hodne.

Mrtvoly...upiri...mafia...vysoka skola...incest...amputaci...tvrde SadoMaso...

...ale povidku,kde si to mezi sebou rozdava brneni...to opravdu jeste ne.

Nevime,na cem autor/ka frcel/a,ale chceme taky.HODNE.

30 Veve Veve | 13. srpna 2009 v 22:57 | Reagovat

Nemůžu vám nabídnou to, na čem autor/ka frčel/a, ale můžu vám třeba nabídnout tu mangu. Ségra by ji určitě ještě někde našla.

31 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 13. srpna 2009 v 23:23 | Reagovat

To vis,ze pokud ji segrous najde *zdravime Siu a doufame,ze se ma bestialne fajn*, je nasi povinnosti ji precist...neb takovyhle skvost se nenajde ani kdyz sam Dumbledore zarve Accio!

Hmm...yaoi brneni.

Oh boze...

32 Veve Veve | 14. srpna 2009 v 0:15 | Reagovat

Hm, tak někde to prý bude, teď to budeme muset ještě pohledat:D tak prosíme o chvíli strpení, naše milované Bestie! A sestra se má samozřejmě fajn:D

33 Sia Sia | 14. srpna 2009 v 0:29 | Reagovat

Tak jo. Todle sem se snažila odkládat hodně dlouho XD ale nakonec sem si to přečetla....hmmm ještě že je tak pozdě a já nemám kafe -> *nemohla by usnout a pořád by nadtím přemýšlela* myslím si, že mám velkou fantazii, takže když příde na řadu m-preg snažím se jí vypnout. Protože ať se snažím sebevíc nějak netuším jak to autorky s tím těhotenstvím myslí. No chci říct, že tady všechny máme nějak přehled o..ehm yaoi a tak nějak když si to celé představíme tak....*napila se....minerálky* no prostě to nejde. *decentně si sedla a rozdýcháva* asibych si něco dala *šáhla do davu pro líh*
Ale upřímně tohle mi příde i s m-pregem ještě no v normě..?  Pořád lepší než Raita řvoucí na Kaie (myslím že to byl on) že nemu nemá sahat na Rukiho, že je to jeho děvka Oo později se tam dojemně mlátit provádět v posteli dovíco. Samozřejmě kapela pořád běží vpohodě i když se Ruki někde doví kde v krvi válí, Kai se porve s Raitem a Aoi to uspěšně ignoruje popř. komentuje něčím jako "cost si zas provedli) Oo ale to sem asi trošku odbočila ^^;
Ed a Al....ech...tak to někde bude. Upozorňuju, že neumím anislovo anglicky sem tak pochopím jednoduší větu, ale nadruhou stranu kolik té znalosti člověk k tomu yaoi potřebuje že XD Bestii slibuju že vám po tohledám. A jak tak uvažuju tak na tom cdčku bude i něco proveve...ehm jisté hentai s Winri a Edem ^^;
PS: Asi je to docela zmatené, ale nechce se mi to kontrolovat...bolí mě oči ><
PS2: Bastii jasně že se mám bastialně skvěle XD
Veše Sia :-*

34 Nexie Nexie | Web | 22. srpna 2009 v 18:17 | Reagovat

*mlati drzkou do klavesnice*
Pregacktasvateho, toto bolo nieco hrozne :D
Myslim ze by som sa mala ist na toaletu pre postihnute osoby sustredit na vracanie :D:D:D
OBEDOVALA SOM! X-O :D

35 Haf Haf | Web | 1. března 2010 v 4:27 | Reagovat

Milé Bestie,
hluboce se Vám klaním. Překládat něco tak odporného nevyžaduje alkohol, nýbrž... slepotu? Postižení jistých nervových zakončení? Aaaaaaaaaach ještě, že už je půl páté ráno a já nejsem schopná přečíst další kapitoly...
Proboha - fuj. A to neznám hlavní aktéry. Nezajímám se o J-Rock a nejsem nijak osobně dotčena jejich przněním. Ono stačí vědět, že onen těhotný (au) je (nebo by měl být) muž...
Bohužel nemám co pít! :-(
Co se týče Ameriky, tam je možné všecko. Jedna ze spolužaček (a že sedmnáct už je docela inteligentní věk) mi sdělila, že klystýr se přece provádí proto, aby se dítě, kteří mimochodem přichází na svět konečníkem, nemohlo udusit výkaly... uhm.
Veve...  ahoj? Taky znechucená? A že už jsem viděla hodně prasáren!
Ovšem... *s nadšeným výrazem* (utíkejte!)
Dámy, četly jste Jamese Joyce? Zřejmě je to první spisovatel m-preg vůbec... a jak krásně se s tím popral!
Bohatou zásobu uklidňujícího a tekutého přeje vyznavač Bloomhooma a tedy všeho divného :-)
Haf!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama