Bestiálně skvělá letní škola psaní fanfiction, lekce desátá.

18. srpna 2009 v 22:00 | bestIAR - Isobel, Agniezska, Ro |  FANFICTION

Tak tak, milánkové, je to tady.

POKRÁČKO naší bestiální povídky na téma MALE PREGNACY, na které jste se všichni moc a moc těšili.

Jistě vás zajímají další osudy chudáka Shinyi, kterého nehodný přítel nejenže přivedl do jiného stavu, ale taky ho opustil - a co je nejbestiálnější ze všeho, Kyo měl ještě tu drzost....

...víte co? Hezky vlezte pod perex a potěšte své oči.


VAROVÁNÍ!!!

Tohle by neměli číst:

- inteligentní lidé, které důkaz o existenci lidské blbosti přímo fyzicky bolí (budete trpět jako Bestie).
- zastánci bezpečného sexu.
- lidé, co vědí, že kondomy zabraňují nejen přenosu pohlavních nemocí, ale taky slouží jako anitkoncepční prostředek (NE, Gackte, jako balonky na oslavu Vašich 467. narozenin se opravdu nehodí).
- a krom oddaných fanoušků Dir en grey ani fanouškové The GazettE.


Ano. Mistři Gazeťáci hlásí své velkolepé antréé na scénu. Jak zapadají do celkového obrazu?

…nemáme štěka.


Myslíme si, že tuto kapitolu nejlíp popisují Sugiho slova:


"Jsou věci mezi nebem a fandomem…a já teď otevírám Yoshiho vinný sklípek. Nic horší než tato povídka mě totiž už potkat nemůže."


(…protože nám Sugi velkoryse nalil z POSVÁTNÉHO VÍNA samotného Mistra Hayashiho, neměly jsme to srdce mu říct, že může. A sice v podobě jejího pokračovaní, které je čím dál tím horší. NE, drahouškové, opravdu vás toho NEchceme ušetřit. Stejně jako Bestie i vy jste malá, roztomilá, masochistická koťátka, že ano?)

KAPITOLA ČTVRTÁ
"Bože…jsi tak úzký."


Tato slova se mu v hlavě pořád ozývala, pořád a pořád, když seděl na zadním sedadle auta Kaoru. Odmítal mluvit, odmítal odpovídat na otázky, odmítal se na ně podívat, odmítal se jich co jen dotknout. Nemohl uvěřit tomu, co uviděl. Ze všech lidí, ze všech lidí na světě…Kyo si mohl vybrat, koho chtěl…a on si vybral…


Nemůžu tomu uvěřit. Mám to povědět Toshiyovi? Bože, copak asi udělá?


Po příchodu domů se Shinya zamknul ve svém pokoji a kliku podložil židlí, aby se dovnitř nikdo nemohl dostat, i kdyby měl náhradní klíč. Toshiya jej zpoza dveří prosil, aby otevřel a promluvil si s ním, ale jediné, co mu Shinya řekl bylo "jdi do prdele!" a "vypadni!"


Toshiya měl v očích slzy, protože věděl, že něco není v pořádku: Shinya nadával jen tehdy, když byl naštvaný…ale opravdu hodně moc. Toshiya vzdal své pokusy promluvit si s Shinyou a odešel, zatímco ve svém pokoji Shinya brečel, dokud neusnul.


Jenže Toshiya nečekal, že když otevře dveře do svého pokoje, na posteli uvidí sedět svého bratra Die, jak se dívá na zarámovanou fotografii Toshiyi a Kaoru.


"Co tu děláš?"


"Toshiya! Je mi to tak moc líto! Tak strašně moc! Nikdy jsem nechtěl, aby nás Shinya uviděl!"


"Co? O čem to mluvíš?"


"Já jsem důvod, proč je Shinya tak smutný. On…viděl nás."


Toshiya se nechápavě zahleděl na svého staršího bratra, který byl rudý jako rejče.


"Viděl vás? Koho a co? Začínáš mě děsit!"


"Já a Kyo. Právě jsme si to spolu rozdávali…na zadním sedadle jeho auta…"


*překlad přerušený, Die exne 3 Jägrov za sebou, po krátké úvaze si Bestie dají taky*


Toshiya jej prudce uhodil.


"TY DĚVKO! Jak jsi to jen Shinyiovi mohl udělat? A ještě k tomu s jeho bývalým! Víš, co mu udělal a ty s ním taky. Co si vůbec myslíš? Že k tobě bude jiný? Že tě miluje?


"To - "


Toshiya jej opět tvrdě uhodil po tváři. "MNĚ neříkej nic. Vysvětluj to Shinyiovi. Já jdu teď ke Kaoru. Nezůstanu tady s tebou."


(…)


Když se Shinya probudil, byla půlnoc. Měl šílenou migrénu, a proto byl vděčný za nedostatek světla v pokoji. Pokoj byl černý jako noc a Shinyiovi trvalo docela dlouho, než našel vypínač. Rozsvítil světlo a měl pocit, že pokoj se s ním točí. Nejistým krokem vešel do koupelny a začal zvracet.


*Gackt, rýpavě: vždyť to říkám pořád…*


Vyčistil si zuby a přesunul se do kuchyně najít něco k jídlu. Věděl, že musí jíst víc, než jindy - kvůli děťátku.

(…)

Doufal, že se konečně v klidu nají…ale tato naděje byla zmařena, když uviděl v přítmí předsíně stát Die.


"Shinyo. Můžeme si spolu promluvit?"


"Nemáme si o čem promluvit. Já a Kyo už spolu nejsme…takže se mě to netýká. Jen doufám, že se k tobě bude chovat líp než kdy ke mně."


"Shinyo…není to tak, jak si myslíš. Přísahám. To v autě…nic neznamenalo. A taky se to nemělo stát. Bylo to velká chyba. Teď to vím."


"Mně to opravdu nezajímá. Já a on si nemáme co říct, pokud Kyo nedospěje."


"No, to je právě to, o čem jsem s tebou chtěl mluvit. Kyo nedospěje nikdy…a myslím, že je načase, abys ses o něm dozvěděl pravdu."


(…)


"Víš, že Kyo spí s každým, kdo si o to řekne. Ale taky měl pohlavní nemoc."


"Co-cože?!" Shinya byl v šoku jako kdyby zemřeli jeho rodiče.


"Bylo to dva týdny předtím, než jste oslavili své druhé výročí. Šel k lékaři na běžnou prohlídku a tam se to zjistilo. Naštěstí to nebylo nic smrtelného…dali mu nějaké léky, takže ty a tvé dítě byste měli být v pořádku."


"MY JSME SPOLU TU NOC SPALI!"


"Já vím, Shinyo. Říkal mi to. Ale říkal, že měl kondom! Přesto se ale mohlo něco stát…a tak šel opět k lékaři a ten mu řekl, že je úplně zdravý. Je mi moc líto, že ti to musím říkat já… ale on by ti to nikdy neřekl!"


(…)


"A musím ti ještě něco říct."


"Co? Že můj bývalý ojel i tvého bratra?" Shinya byl sarkastický - a Shinya byl sarkastický jenom když mu někdo ublíží.


*LEŽ, zařvali j-rockeři, neb někteří už měli tu čest pocítit ostrý jazýček*


"NE! Zabil bych ho, kdyby si dovolil šáhnout na mého mladšího bratra! Ne…co ti chci říct je pro mě moc důležité…a bojím se, že mi nebudeš věřit."


"Nic nemůže být horší než- "


Shinyiovi nebylo dopřáno dokončit větu protože na jeho rtech se najednou ocitly rty Die a Die ho líbal. Shinya si uvědomil, co se děje, až když zjistil, že Die ho líbá i na krku.


"Co to děláš?"


"Miluji tě, Shinyo. Vždycky jsem tě miloval. Když mi Toshiya řekl, že se s tebou Kyo rozešel, byl jsem tak šťastný…jenže pak jsi nás uviděl souložit u Kya v autě a já jsem si myslel, že u tebe už nikdy nebudu mít šanci.


Shinya se pořád nemohl vzpamatovat z toho šoku. "Proč mi tohle všechno říkáš?"


Pohled v Dieových očích byl nepopsatelně smutný. "Nechtěl jsem, abys mě nenáviděl bez toho, abys znal mé skutečné city k tobě. (…) Nemusíš říkat nic…ne hned. Ale dej nám šanci. Dej mi šanci, abych tě mohl milovat tak, jak si zasloužíš, abys byl milován."


*nevzrušené chroustání popcornu ze strany j-rockerů u tak dojímavé scénky, která dojatým čtenářům jistě vhání slzy do očí*


"Já…já bych moc chtěl. Ale co ty? Chceš se stát otcem dítěte, co ani není tvé?"


"Budu otcem. Postarám se o to dítě…i o tebe. Najdu si další práci, abych vás mohl uživit. Bude to naše dítě," řekl něžně Die a opatrně položil ruku na zakulacující se bříško Shinyi.


*první, nefalšovaný vodopád slz ze strany Shinyi…když slyší "zakulacující se bříško". Bestie přerušily překlad, nalévají Jägra a bičíkem povzbuzují j-rockery, aby říkali, že Shinya je tady ze všech nejkrásnější a nejhubenější*


Shinya neměl slov. Tuto reakci by od Die nikdy nečekal. Byl ochotný postarat se o něj a o dítě, co není jeho!


"Děkuji ti, lásko. Děkuji…proč jsem tě jen nepoznal dřív, než jsem se dal dohromady s Kyem? Můj život mohl být tak jiný…"


(…)


"Už je pozdě. Musíš spát, princezno."


Shinya se usmál a představil si Die v brnění rytíře…svého prince na bílém koni.


"Ale ještě předtím…než usneš…a budeš snít krásné sny…musím ti říct ještě něco."


(…)


"Nejsi jediný, kdo čeká dítě s Kyem. On…on už tohle někomu taky udělal. Možná ho znáš… To dítě se teď narodilo…o dva měsíce dřív, než mělo. Kyo o tom ví. A ty bys to měl vědět taky."


Shinya měl pocit, že se mu řítí svět. Měl pocit, že víc už neunese.


"Kdo je to?" zeptal se bezvýrazným hlasem.


Die si hluboko povzdechl. "To ti nemůžu říct. Myslím, že by ti to měl říct Kyo osobně. Přece jen,on je odpovědný za problémy, ve kterých jste se ty i jeho druhý milenec ocitli."KAPITOLA PÁTÁ


Nestojí za překlad. V podstatě v ní jde o to, že Shinya uprostřed noci vyleze z náruče svého nového milence a jde volat tomu bývalému, který je hodně naštvaný, že jeho malé špinavé tajemství bylo odhaleno a vyhrožuje Dieovi kastrací.


Abychom to urychlily, Kyo jde druhý den navštívit svého dalšího milence, který šťastně porodil pár hodin předtím dítě a Shinya chce jít s ním, protože chce vidět jak toho muže, tak i to dítě.

Hmmm…ještě něco, Gackte? Aha: Die je strašně nešťastný, protože cítí, že Shinya jej nikdy nebude milovat tak, jak miluje Kya a Die nenávidí Kya, protože jej Shinya miluje tak, jak nikdy nebude milovat Die.

Neptejte se…


*NAPIJTE SE, zahučeli j-rockeři už lehce až těžce společensky naladění*KAPITOLA ŠESTÁ


Taky nestojí za překlad. V podstatě jde o to, že uprostřed noci Shinya začne krvácet …ne, nepíše se odkud a protože si Shinyi vážíme, ani to vědět nechceme. Prostě stačí, že je tam pramínek krve stékající po stehně dolů.

Nechceme to vědět. Opravdu ne.

Ale na rozdíl od kapitoly páté, v šestce bylo alespoň několik perel, které jsme si neodpustily:


*

"Uviděl krev a jeho oči se rozšířily do velikosti vodního melounu."


*

"Co se mu stalo?"


Lékař si otřel upocené čelo. Na jeho bílém plášti byly cákance Shinyiovi krve.


"Nevíme. Asi byl jenom ve stresu. A ano, on i dítě mají podváhu. Má anorexii?"


*Gackt, vítězně: no neříkám to pořád?*


"Ne. Vždy byl tak hubený. Ve skutečnosti jí hodně jak prase, ale prostě nemůže přibrat. Moc ho to trápí."


*


Lékař si odkašlal: "Shinya-san. Vaše placenta…"


*láhev Heinekenu exploduje Shinyi v ruce. Nikdo z j-rockerů se neodváží komentovat. Ani Bestie ne.*aha, ano: Shinya bude mít dvojčátka. Kluky.


*jediný Gackt má tu drzost Shinyiovi hlasitě poblahopřát ke dvěma synům.*

*UPD: Gackt vzkazuje svým drahouškům, že je v pořádku a má všechny kosti pořád v těle. Prý kolik jich je ale zlomených, zatím nelze říct.*
KAPITOLA SEDMÁ


Ten měsíc byl pro všechny velmi náročný. Kaoru a Die Shinyu vozili do nemocnice, ale to byly jediné chvíle, kdy směl Shinya opustit postel. Jeho zdraví se konečně začalo zlepšovat a Shinya přibral na váze deset kilo. *Shinyo…no tak, to je jen ošklivá povídka. Nebreč…* O tom, že byl Shinya v nemocnici a málem přišel o své děti Kyovi nikdo neřekl - Kyo byl přece na vině, že se chudák Shinya tak vystresoval a málem potratil.


Shinya akorát zavolal svému bývalému, aby mu oznámil, že navštívit jeho druhého milence, který právě šťastně porodil s ním žel nemůže kvůli…eto…chřipce.


"Víš, kdy za nimi zas půjdeš?"


"Příští měsíc. Jestli chceš, můžeš jít taky."


"Jo. Jo, chci. Díky, Kyo."


"Tak kdy je konečně uvidíš?" zeptal se Toshiya. Právě s Shinyou leželi u Shiniyi na posteli a lakovali si nehty. A ano vybírali dětem jména.


"Bože…nemůžu na žádné přijít. Žádné není dost dobré."


"V pohodě. Nenarodí se to dřív než…hm, za pět měsíců? Času dost."


"Vím…ale štve mě, že nemůžu nic dělat. Nemůžu z postele. Nemůžu nic dělat. Do pekla, chci jít ven!"


"V pořádku. Jdeme se najíst do restaurace. Ale neříkej to Dieovi, zabil by mě, kdyby zjistil, že jsi opustil postel. Tak a teď se obleč."


"Děkuji ti, Toshiyo! Jsi ten nejlepší přítel na světě! Co bych bez tebe dělal!" (vzájemné objímání)


Vybrali si restauraci, která byla daleko od centra města a o které vědělo jen málo lidí.


"Ahoj Toshiya! Jsi tady s Kaoru?" zeptal se nějaký kluk, když se Toshiya a Shinya vešli do restaurace a vzali si jídelní lístek.


"Ne. Tohle je můj nejlepší přítel Shinya," řekl Toshiya a zamračil se, když uviděl, jak kluk okamžitě klade ruce na Shinyino zakulacující se… *JE TOHLE OPRAVDU NUTNÉ? ptá se zoufalý Shinya a drží si ruce na svém plochém bříšku*


…klade ruce na Shinyino bříško. Toshiya mu je prudce odstrčil.


"Nech toho, Kai!"


"Promiň…nemohl jsem odolat. Víš, jak moc bych si přál mít dítě!"


Podle Shinyi byl Kai zajisté ten nejrozkošnější kluk v Japonsku. Měl světlehnědé vlasy a na
tvářích měl tak sladké dolíčky, že měl jeden chuť zatahat.


"Jo, vím. Ale můžeme si teď někam sednout? Umíráme hlady!"


"Já se musím vrátit do kuchyně. Ale počkejte - Ruki! Postarej se o kluky jo?"


Ruki měl krátké blond vlasy a Shinyi moc připomínal Kya - akorát Ruki byl mnohem sladší a milejší než Kyo.


"Tady. Doufám, že vám nebude vadit pláč mé malé. Nesehnal jsem pro ni na dnes nikoho, kdo by mi ji pohlídal, a tak jsem vzal Aiko s sebou."


"Kdo je Aiko?" zeptal se zvědavě Shinya.


"To je moje holčička. Má dva měsíce."


Ozval se pláč dítěte a všichni tři se otočili. Shinya uviděl malý plačící uzlíček. Držel jej v náručí mladý muž, který se dítě očividně pokoušel nakrmit z láhve. A dítě očividně nemělo chuť jíst.


"To je Reita. Její…otec. Tak nějak."


Shinya byl zmatený: tak nějak? Co tím ten rozkošný kluk myslel: tak nějak?


(…)


Když si objednali jídlo, Reita odešel a cestou do kuchyně se sklonil nad dcerkou a políbil jí na čelo.


"Toshiya. Co tím myslel, když řekl "tak nějak"?"


Toshiya se nadechl. "To je velice smutný příběh…Ruki čekal dítě se svým milencem…a když se to ten dozvěděl, raději spáchal sebevraždu. Reita mu nabídl pomocnou ruku …a od té doby jsou spolu. Víš…Reita Rukiho vždy miloval. Ale před Rukim to nevzpoímnej…pořád je to bolestivé téma."


Shinya jen chápavě přikývnul. "Znáš tady každého?"


"Více-méně. Ten kluk, co ti kladl ruce na bříško je Kai. Tahle restaurace mu patří. Jak sám řekl, šíleně moc touží po dítěti…a tím, že tu Ruki nosí svou dcerku je to s ním poslední dobou k nevydržení."


"Jeho přítel tu taky pracuje?"


"Jo. Vidíš toho kluka u espressa? To je Nao. Kai a on jsou spolu už téměř pět let. Celý problém je v tom, že Kai je pořád panic. Má strach mít s Naem sex."


Shinya rozkošně zrudl, když si vzpomněl na své poprvé. Tak moc se styděl a tak moc to bolelo!


"No a ti dva, co spolu cukrují u pultu se sladkostmi jsou Aoi a Uruha. Jsou spolu teprve šest měsíců…a šoustají víc a častěji než králíci."


"Páni…to musí být hodně kondomů!"


Toshiya posmutněl. "Ani…ne. Nemusí je používat…není důvod."


"Proč? Copak se nebojí, že jeden z nich otěhotní?"


Toshiya si těžce povzdechl. "To je velice smutný příběh. Když bylo Uruhovi sedm let, znásilnil ho nevlastní otec…a tak moc ho zranil, že nemůže mít děti. Nikdy…už nikdy."


Shinyi do oči vstoupily slzy. "Oh bože…to je strašné…nikdy…nikdy nemoct mít dítě. Je mi ho tak líto."


(…)


"V kolikátém jsi měsíci?" zeptal se Kai poté, jak si vyslechl Shinyiovi trable s bývalým přítelem.


"Ve čtvrtém…a budou to dvojčátka!"


"Páni! To je úžasné! Se nedivím, že máš tak velké břicho!" řekl Kai nadšeně a objal svého nového přítele.


(…)


"Shinya se mi moc líbí…je mnohem hezčí a sladší než ty," prohlásil Kai a upřeně se díval na svého přítele. Shinya zrudl, ale moc ho to potěšilo. Vyměnili si telefonní čísla a pak se Toshiya a Shinya vydali domů, protože se z práce měl brzy vrátit Die a Toshiya nechtěl, aby našel Shinyu mimo postel. *perverzní ucul ze strany Bestií: to by se nám taky nelíbilo, kdyby Die nenašel Shinyu ve své postýlce…*


(…)


"Tak, zpátky do postýlky, srdíčko," prohlásil rezolutně Toshiya a postrčil Shinyu ke dveřím ložnice.


"Musím?" nespokojeně nakrčil nos Shinya. "Opravdu musím?"


"Jo, musíš. Lékař ti říkal, že máš ležet v posteli a hýbat se co nejmíň. Nechceš přece, aby se tvým dětem něco stalo!"


(…)


"Jsem tak rád, že jsi se mnou byl venku…Die mně nikam nechce pouštět. Je to hrozné…cítím se jako ve vězení."


"Já vím, miláčku. Teď na to ale nemysli. Hezky si vem léky…a zkus odpočívat."


Shinya polknul své léky a pak se zachumlal do přikrývky. Toshiya si vlezl vedle něj a objal ho.


"Toshiya?"


"Ano?"


"Mám strach."


Toshiya si povzdechl a políbil jej na čelo. "To já taky, princezno."TBC…

Jako obvykle, j-rockeři si neodpustili pár poznámek na okraj...


Kirito (zamyšleně si pročítá ono veledílo): Víte, když spíte s mužem...tak vědomí, že opravdu nemůže otěhotnět i když nějaká ta rybička uklouzne ze sítě...to mně vždy velice uklidňovalo. Ale po přečtení tohohle si opravdu začínám myslet, že svět je mnohem nebezpečnější, než se zdá...


Hakuei (nejistě): Hele...já studoval environmentalistiku a ne medicínu. Ale přesto jsem ve škole nějakou tu biologii měl. Ale o placentě u mužů se tam nic neříkalo.


j-rockeři *oklepou se hrůzou*: Nestraš.


Ruki (nespokojeně): No, musím říct - a nechci tady nikoho urážet - že představa, že vypadám jako sladší a milejší verze... *nejistě se zahledí na Kya*


Kyo *vytáhne si cigárko*: Jen to klidně řekni, mladej.


Ruki (podezíravě): A ukousneš mi ruku, co?


Kyo (mile): Ne ne...já slyšel o sobě už leccos.


Ruki (s nově nabranou odvahou): Tak představa, že vypadám jako sladší verze tamtoho zvířete se mi nijak nezamlouvá.


Kyo *přikývne*: Mně taky ne.


Ruki (s úlevou): Já po sobě neplivám krev ani jiné nechuťárny.


Kyo *pokývá*: Ale možná jednou budeš. Tak se snaž, abychom se nepotkali někde cestou do hradní mučírny. To by Gazerock totiž mohl brzy chcípnout.


*j-rockeři se zatváří nadšeně*


Kai (lehce nazelenalý): Jako...já bych dítě jednoho dne opravdu rád měl. Ale ne...netoužím ho... *Kai se v šoku odmlčí*


Gackt (ochotně): Myslíš porodit? No, to bys nejdřív musel...PŘEDTÍM proto něco udělat. Chápeš.


*Gackt se široce usměje* *j-rockeři zasténají, neb vědí, co přijde*


Gackt (sladce): Kde nikdo nešťouchne, tam ani tráva neroste. Případ, kdy došlo k oplodnění i přes bariéru panenství se v historii lidstva odehrál jen jednou, chlapče. Nefandi si, že splodíš a porodíš dalšího Mesiáše. A co se týče tvého neopodstatněného strachu ze sexu, já jsem -


Sugizo *mlčky vstane a zacpe Gacktovi ústa srolovanou partiturou Menuhina, kterou až dosud s nadšením studoval*


*j-rockeři Sugimu hlasitě zatleskají za skvělý hudební výkon*


*Sugizo se tváří, jakože maličkost, ale úsměv prozradí, že ho to potěšilo*


Kyo (pobaveně): Mně se nejvíc rozesmívá myšlenka, že by si někdo dovolil šáhnout na Shinyu bez jeho svolení...a nebyl by mrtvý do pěti vteřin.


Toshiya (oklepe se): Mi říkej. Představa, že lezu k Shinyi do postele za jakýmkoliv účelem je hodně zneklidňující. Jednak bych se bál, že mně kdesi cosi kousne - nikdy nevíš, kde ukrývá tu svou malou uštěkanou potvoru - a pak...no, je to Shinya. To je diagnóza.


Hakuei: Když už mluvíme o té diagnóze a zas jsme u té medicíny: myslíte, že je blbost nakažlivá? Já bych se asi nejraděj nechal oočkovat.


Kaoru (suše): Spíš bych řekl, že podle autorky je nakažlivé těhotenství. Nějak jich je tam hodně.


Die (zkoumavě): Jen se mi to zdá, anebo se tam až dosud nevyskytla ani jedna žena?


*j-rockeři, hromadně*: A-há. A máme to. Yaoistka těžce yaoidní. Jedno ze základních pravidel: ve fanfiction a yaoi mysli neexistují ženy.


Hakuei (pobaveně): Yoshi-sama by byl nadšený.


Sugizo (přísně): O Yoshim jen v dobrém. Přece jen - zasponzoroval nám víno na dnešní večer. Yoshiki je velice laskavý. A my bychom měli být vděční.


*j-rockeři se přežehnají do X*: WE ARE X! Děkujeme ti, ó veliký Mistře, za víno z tvého sklípku -


Mana *zamyšleně kroutí sklínkou vína a ukáže prstem na Shinyu* :…


Közi *překládá*: …které mohlo být víc vychlazené.


Shinya (přikývne): Taky mám raděj o pár stupňů míň. Ale poté, co jsem se vzpamatovával z poslední kocoviny, do které mně dostali Die a Hakuei po přečtení prvního dílu…Jägermeistra už nechci ani vidět. Tak snesu i tohle.


Gackt *bolestivě si poposedne, přece jen Shinya má v rukou velkou sílu…a jak se Gackt stihl přesvědčit, tak i sadistické sklony*: Divím se, princezno, opravdu se divím, že piješ víno. Víš, kolik má kalorií? Nějak se začínáš zakulacovat…


Shinya *opře se o rameno Kirita a rozpláče se* *Kirito jej soucitně plácá po zádech* *Mana-sama nabídne krajkovaný, hedvábný kapesníček*


Sugizo (chladně): Gackte. Nerad ti to říkám, ale jediný, kdo se tady začíná zakulacovat jsi ty. Znamená to, že ti drahouškové posílají příliš moc cukrátek nebo že můžeme očekávat radostnou novinu v nejbližších měsících?


Gackt (hluboce dotčen): LEŽ! To je sprostá lež!!!


Kirito (suše): To doufám, Představa, že by na světe strašil Gackt a jeho malá kopie…to je tak na horor o pěti dílech se čtyřmi alternativními konci.


Die (pobaveně): Tolik kukuřice Japonsko ani nemá, aby vystačila na všech pět dílů…


Gackt *dožaduje se spravedlnosti* (na Sugiza): Neříkal jsi, že když ještě jednou někdo řekne ono slovo na K, vycpeš mu páteřní kanál smyčcem?


Sugizo *lhostejně listuje partiturou Beethovenova koncertu pro housle v D major, opus číslo 61* Stárnu. Víš, jaké to je, když ti je 40. Přestávám slyšet.


Die *má v sobě už nějaký ten panák Jägra a tak je filosoficky naladěný*: Hm. HM. Jenže…pokud to dobře chápu…tak pak…i rodiče od Shinyi, co ho nemilosrdně vykopli na ulici jsou v podstatě…muži?


Kyo: Maminku od Shinyi jsem v životě potkal snad pětkrát…a jako muž mi tedy nepřipadala.


Die *pořád má těžce filosofickou náladu…známe,známe : )* : A jak je to s tou Rukiho dcerou? Je to dcerka a tedy podle zákonů přírody by to měla být dívka. Jenže dívky a ženy očividně neexistují. Takže…je to v podstatě kluk?


Sugizo *laskavě, vzpomene si na divoké léta mládí* : Já bych se nad detaily moc netrápil, Die. Výhodou psaní fanfiction podle mě je, že co se ti nehodí a co neumíš vysvětlit, to budeš prostě ignorovat.


*j-rockeři, zasněně*: Pane jo. Co se ti nehodí a co neumíš vysvětlit…prostě ignoruj a ono to zmizne i samo. Pane jo…to by byl život…


...


Byl by. Ale není.


Proto se třeste a těšte dál.


BUDE HŮŘ !!!!!!!!!
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 vulpes Zerda vulpes Zerda | 18. srpna 2009 v 22:14 | Reagovat

*mňouk*
*hluboce otresena, neschopna jakehokoli slova*
...
Ba schopna. Autorka mne neprestava udivovat - ten rozlet mysli a fantazie, ta kreativita, ten zapal!
Az s ni skoncite a zustane-li ji aspon jeden prst - treba na noze, mohla by se uplatnit jako pisatelka scenaru pro Brazilskou teleprodukci...

2 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 18. srpna 2009 v 22:27 | Reagovat

Mila vulpes Zerda,

NE. Z one slecny nezustane ani ocko,aby mohla svym vnitrnim zrakem sledovat tehotne j-rockery,co si vykracuji svetem krokem kachnicek.

Na to jsem prilis rozbesnene...a ziznime po krvi.

A vis,co je nejlepsi?

BUE HUR!!!! *dabelsky smich sileneho vedce*

Jak pravila sama autorka: "I can promise big drama in later chapters..."

Takze se boj.Uz vcera zacit bylo pozde.

Tve Bestie

3 scope scope | Web | 18. srpna 2009 v 22:39 | Reagovat

Průběh čtení:

*posílá Shinyovi flašku slivovice, dobře vychlazený litr, než to stahne, uklidní se*

* posílá Gacktovi do jeho soukromé jeskynní léčebny flašku vína, na povzbuzení, dárek od jeho Dear*

*třeští oči*

*nalévá si svého vaječňáku a posílá další lahve pálenky na adresu Diru a GazettE*

Z nevysvětlitelných důvodů mi došla slova.

4 Akira Akira | Web | 18. srpna 2009 v 23:36 | Reagovat

Věta "To by Gazerock totiž mohl brzy chcípnout." mě i přes vzteklé prskání dohnala k slzám. Smíchu.
Každý večer ale čekám, kdy se ozve vzdálené praskání paliček, kolem našeho baráku se sonickou rychlostí prožene Shinya a jiné, dosud nezlomené paličky narve autorce... Hm, to je jedno kam, ale myslím, že by si příště rozmyslela, než by něco takového zase napsala. Hehe...

5 Strašidlo Strašidlo | 18. srpna 2009 v 23:48 | Reagovat

Původně jsem se chtěla vyjádřit několika rozvitými větami na téma "Nedozírná lidská hloupost", avšak zde už slova nestačí, neb je třeba konat! *vytáhne dvě dvanáctky a nechá je hrdinně padnout za konec mpreg, který je ovšem zatím v nedohlednu*

Shinya byl v šoku jako kdyby zemřeli jeho rodiče. -> Že nejsem jediná, kdo dostal u této věty záchvat smíchu...?

Shinya se usmál a představil si Die v brnění rytíře… -> Ehm, opravdu je řeč o tom samém Die, kterého mám na mysli i já?

…že se chudák Shinya tak vystresoval a málem potratil. -> slovo "potratit" v mužském rodě zní... kdybych nebyla Strašidlo tak bych řekla, že strašidelně, ale to bych urazila sama sebe.

"To je velice smutný příběh…Ruki čekal dítě se svým milencem…a když se to ten dozvěděl, raději spáchal sebevraždu." -> Být muž a dozvědět se, že se mnou nějaký jiný muž čeká dítě, tak zareaguji stejně...

"To je velice smutný příběh..." -> Až tuhle větu znovu uslyším, začnu se shánět po dalších lahváčích.

A jestli má játra při minulém náporu vydržela, tak dneska už zjevně bude třeba sanitky... *odzátkuje víno, otevře slivovici a přichystá basu Radegasta*

6 vulpes Zerda vulpes Zerda | 19. srpna 2009 v 0:01 | Reagovat

p.s jen tak do vetru, ale nahle jsem si predstavila tuto "nadhernou preg-story" jako skupinove ctivo v krouzku {vsuvka: zacinajicich a stredne pokrocilych/pokrocilych alkoholiku} - a nasledne mne napadlo, ze stejne pak by to chtelo skupinovou terapii {alkoholem} - neco ve smyslu: Jak FanFiction ovlivnila muj zivot ~~
Ba ne.
Mne si radeji nevsimejte, zapijim "zakulacejici se brisko", "tak-nejak otce" a "tak-nejak-tehotne-muze-obecne*

7 Sayumi Sayumi | Web | 19. srpna 2009 v 0:19 | Reagovat

ou gackt. človek sa vrati z dovolenky a na privitanie ho tu čaká tento... skvost. Ak je niečo čomu sa snažím oblúkom vyhýbať je to m-preg. No v istej veci autorku naozaj obdivujem - jej schopnosť zamotávať veci tak, že sa jej nevirovná ani béčková mexická telenovela. klobúk dole.

8 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 19. srpna 2009 v 7:22 | Reagovat

Mila scope,

Bestiim u slova "slivovice" zasvitily ocicka. Domaci? :))) Ciste na lecebni ucely hrdla a briska my slivovici rady.

*mavly packou* Bude hur...ale prisly jsme na to,ze kdyz si prejdes prvnich 12 kapitol (a 7 uz mame za sebou),budes se uz jen smat.
__________________________

Mila Akira,

to vis,Kyo a ta jeho pusinka nevymachana ^__^ Tesi nas,ze jsi se presto zasmala.

*pokyvaly* Taky si myslime,ze Shin je nezne a jemne zlaticko,pokud ho zrovna necim...nevytocis.A tohle by podle nas mohl byt ten pripad.
_________________________

Mile Strasidlo,

ne,nejsi jedina,kto se u one vety chlamal...tim vic,ze nehodni,nelaskavi rodicove jej vykopli z domu atd atd... *ano,Sugigaho,nesvedci to nic dobre o nasi povaze,vime...*

Jako...no.Die by se nam v brneni rytire celkem zamlouval,obavame se ale,ze v soucasnem stavu by ho to brneni lehce az rychle K.O.ovalo k zemi.

OtehotneL,potratiL,porodiL...zni strasidelne i pro nas...snad jeste vic nez mrtva, lehce nasedivela divenka vylezajici ze studny.

Necitlive,ironicke Bestie se z nas staly po precteni nescetnych FF,kde vsechny znasilneni,vrazdy,muceni a podobne delikatesy uvazela na scenu stejna veta: "Tohle je velice smutny/tragicky pribeh..."

*skodoliby ucul* Neboj,bude hur.V pristi kapitole se konecne zjevi Mana!
___________________________

Mila vulpes Zerda,

vzpominame si na jeden cesky song s velice prapodivnym nazvem.Pokud nas pamet neobelhava,zpivalo se tam neco jako "Jsem skoro panic". Jednu z Bestii okamzite napadlo rypat stylem "dalo by se rict,jsem skoro/trochu/temer/vice-mene tehotna"?

FanFiction nas naucila,ze ano.I v pripade muze.

Stretneme se na Bohnicke 92,pavilon E: lecba neurozy a manie.
_____________________________

Mila Sayumi,

hezke privitanicko,co? :)))

Mame Vas rady,damy!

Vase Bestie

9 Anitha Anitha | Web | 19. srpna 2009 v 8:15 | Reagovat

přečetla jsem to a přežila jsem to jen s menším otřesem mozku (několikrát, zhruba u každé druhé věty, jsem spadla ze židle)
Chudáčku Shinyo... fakt tě lituju... (měl sis najít místo Kya babu.. a přinejmenším bys to dítě nemusel rodit ty..)
myslím, že na psaní takovejhlech povídek, by se mělo vydávat zbrojní povolení...

10 scope scope | Web | 19. srpna 2009 v 9:56 | Reagovat

To zbrojní povolení by se mělo vydávat spíš čtenářů, spolu s adresou autorek a 00 (povolení zabíjet ;) ). Možná by pak zbylo aspoň něco, při čem by člověk/věc/zvíře/prměrný j-rocker neměl o sebe strach.

A mé milé Bestie, k lékařským účelům se najde vaše značka vždy :) Už se těším na ten smích.

11 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 19. srpna 2009 v 11:33 | Reagovat

Chlast! Prosím rychle, je to akutní!

Kyo má nejspíše hodně výkonné a hbité spermie.
Chtěla bych nějaký důvod, proč chce Shinya vidět jeho bývalého milence? Nějak mi to nedává smysl, i když vlastně celá myšlenka tohoto "díla".. počkat? opravdu jsem řekla myšlenka? kde? Musela jsem se splést.
Ještě chybí, aby Die otěhotněl s Kyem, avšak podle inteligence autorky by to asi dopadlo, že by spolu se Shinyou vychovával i tohle dítě, poněvadž otec Kyo by se o něj nebyl schopen postarat. Jo a z Toshiyi by si udělali tetičku na hlídání, když je náš milý basák tak obětavý *živě vidí, jak Kao s Toshim sedí na lavičce a pozorují malé Shinyátka a jedno Dieátko, jak si vesele hrají* Osobně bych raději viděla Kaoru a Toshiyu při jiné činnosti, i když hrozba malých Totchiátek - to pro ně musí být dostatečná antikoncepce.

Jsem masochista, když tohle čtu dobrovolně?

12 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 19. srpna 2009 v 11:35 | Reagovat

*po přečtení komentářů* Vy nám to vážně uděláte? Vážně nám předhodíte zneuctěného Manu?

Říkáte příště? *hledá drobné na doplnění zásob do baru*

13 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 19. srpna 2009 v 11:45 | Reagovat

Mila Kaarle Suuri,

ano,si nas roztomily drahousek - masochista. Stejne jako my,kdyz to cteme a jeste vedeme s autorkou podnetne diskuse...ciste z duvodu,aby jsme vas tady mely cim pobavit :)))

*pohrozily prstikem* Malem,MALEM jsi nas donutila spoilerovat - ale NEREKNEME! Nerekneme,kdo vsechno jeste otehotni...ale bude jich vic,hn hn hn.

Proc chce Shinya videt jak milence se Isobel obetave *a urypane* snazila zjistit u same autorky a bylo ji receno,ze "...proste chce byt mily a videt,jak vypada Kyovo dite!!!"

*Bestie nikdy netrpely na extra materske city,ale u slov Shinyatko a Dieatko se roztekly tutu-nunu blahem...nez je tvrda palicka od bicich a taky cervena kytara nevratily do reality*

Citime,ze jsme uz dost zotavene na to,abychom se vrhly na nejake prijemne NC21 poctenicko Kaoru/Toshiya,kde se na tom aktu,ktery nekdy konci detatkem - nastesti jen u uchylnych mozecku - pilne pracuje.

Neklesej na duchu. BUDE HUR!!! V pristi kapitole ma sve velke antréé Mana-sama, chi chi chi.Ne, opravdu se ji nemuzes vyhnout.Neomlouva ani umrtni list nebo lih vlity do oci.

Tve Bestie

14 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 19. srpna 2009 v 12:53 | Reagovat

Proč se mi u slova drahoušek vybaví pokaždé Gackt?

Více těhotných? *poulí oči.. chce dodat jako melouny, ale nakonec si to rozmyslí* Alespoň se nemusíme bát, že j-rock vymře.

Milý? Tak to je opravdu milé. "Ahoj, já jsem Shinya. Jsem těhotný a čekám děcka s chlapem, co přivedl do jiného stavu i tebe." Možná se chce připravit na to, jak budou vypadt jeho děti. Třeba to bude taková hrůza, že by ještě potratil dobrovolně. Nic proti Kyovi, ale tady je možné opravdu všechno.

Já bych se spíše roztekla u toho, co předchází Shinyatku a Dieatku, ale poté bych raději zmačkla stop, protože vidět ty dva na porodním sále opravdu nemusím, přestože by to bylo z lékařského hlediska zajisté zajímavé.

*nejspíše proletí livejournal, aby nějaké takové počteníčko našla*

Nejhorší je, že hůře může být vždy. Co si slečna autorka ještě navymýšlí? Koho všeho do toho zatáhne?

*začne si představovat těhotné j-rockery, a když si vybaví, jak by si Hakuei dával na blog fotky svého kulaticího se bříška, málem omdlí - nějak podobně jako tatínci při porodu*

15 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 19. srpna 2009 v 13:23 | Reagovat

Mila Kaarle Suuri,

*kysele* jojo,kdyz mas tady Gackta,tezko se toho drahouskovani zbavis...nemluve o Gacktovi,toho se nezbavis vubec.

*zamyslene se oprely bradou o flasku...prazdnou uz nejaky ten den* Kyo by byl podle nasi skromne minky hodny otec...protoze ackoliv se nas leta snazi presvedcit o opaku,verime,ze je to beznadejne hodny clovek.Proto nas poburuje do morku kosti,jak z nej lide - a nejen tato slecna psychopat--- pardon,autorka - dela zrudu.Je to snazsi,to ano.Ale Bestie na snazsi veci nikdy nebyly.

*zasneny usmev* Ano,ano,tomu Shinyatku a Dieatku predchazi to pocitani zebirek jazykem...

*oklepaly se* No...LJ uz neni,co kdysi. Nastoupila nova generace autoru,proti ktere je tenhle shit *Ne!My to opravdu rekly?Stydime se!* jeste slabe,trikrat precedene obilni kafe.Ted prude frci znasilneni,vampirefics,vrazdy,medical horror,horror obecne a podobne.

*malem spadly z bidylka* Predstavovat si dokonaly sixpack Hakuei...ze se kulati...to je svatokradez.

*leti se ujistit do sve tajne slozky Hot Bellies jestli je Haku-brisko porad tak pevne a slintatelne jako vzdy*

*oddechly si* Je.

Tve Bestie

16 Strašidlo Strašidlo | 19. srpna 2009 v 13:29 | Reagovat

Cože? Mana?! ProKamiho! Kde mám toho nejlepšího kamaráda... *poslední větu zamumlá a utíká do sklepa, kde ze sedmého schodu sebere lahváče* Tady jsi zlatíčko, pojď ke Strašidlu!

17 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 19. srpna 2009 v 15:36 | Reagovat

Gackt je snad součástí vzduchu. Bojím se možné alergie.

Na Kya se stačí jen podívat a člověk ví, že je to dobrák od kosti. *pro jistotu jde navštívit jeho složku* Ehm no.. dobře, nějakému nezasvěcenému pozorovateli by to možná mohlo uniknout, ale on na to dozajista rychle příjde. Vždyť taková medová bytost nemůže být zlá, i když ho má Sugi za škodnou.

Die olizující kost - tedy Shinyu. Zase mi ta představa bude v hlavě strašit hodně dlouho.

Ono celkově pořádné povídky jsou dneska zázrak. *což ji chudáka dohání číst povídky i v azbuce, přestože její ruština je mizernější než mizerná* Aspoň si nedělám těžkou hlavu z mizernosti povídky, poněvadž většinou ji vůbec nepochopím.

Taky budu raději, když Hakuei zůstane u toho svého bříška, než kdyby si do něj nacpal děcko. Jenže když se člověk zasekne u toho, co tomu mrněti, které se posléze objeví v neexistující děloze, předchází, tak je to mnohem příjemnější.

18 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 19. srpna 2009 v 16:15 | Reagovat

Mila Kaarle Suuri,

zas kdyz Gackta nikdo nevidi...abychom mu nekrivdily...kdyz kolem nej nejsou kamery a nemusi se predvadet,neni spatny.Taky jsme si s nim uzily nejednu hezkou chvilku,kdyz jsme ho nutily plnit nase zvrhle fantasie *ne,jejich objekt jsme nastesti nebyly my* a mame na to hezke vzpominky.

JENZE KDYZ ONO SE DO NEJ TAK UZASNE RYJE!!! A my nevime odolat :DD

*vyznamne* Sugihara je fajn clovek,ale cas od casu musi narazit tim svym zakrivenym nosankem *treba do piana Mistra Hayashiho* a pak prijde na to,ze nekdo se na podiu vlni a hraje si s bicikem a nekdo se radej trochu...no,utrhne z retezu.Pro nas je obe velice pritazlive.

*tvrdy dopad na zem* Dopr...,Die olizujici Shinyu,to neni dobry napad,kdyz clovek musi predstirat,ze neco dela a snazi se na to podle moznosti soustredit.Jinymi slovy...mej se,mozku.Vitej fanfiction.

*chmurne* Nam rikej.My jsme klesly tak hluboko,ze cas od casu strcime paratou i do nemecky pisicich vod...nastesti nas to vetsinou velice rychle prejde. Obavame se,ze vubec nemecky psane FF budeme muset venovat specialni kapitolu,to je taky velice zajimave pocteni z psychologickeho hlediska - a nemusi si tam uzivat ani Yo-san a Till Lindemann.

*pro jistotu si jdou jeste jednou vocihnout,jestli ma Hakuei porad ten vytrenovany sixpack a tak dlouhe nohy,na ktere s tak velkym zaujetim a vodopadem slin cuci*

Myslime,ze je nacase nahnat chut do prace *nam* nejakym malym fanservis klipem.

Tve Bestie

19 Myra Myra | 19. srpna 2009 v 20:08 | Reagovat

Nebýt v tom ty vaše komentáře, asi bych se zoufalstvím rozplakala... Takhle kdykoliv hrozil náběh na záchvat pláče, byl náběh přerušen záchvatem smíchu z nějakého vašeho (naprosto dokonalého) kecu XD
Děkuju za ně, tu povídku dočtu jenom kvůli tomu :D

20 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 20. srpna 2009 v 8:15 | Reagovat

Mila Myra,

tak to si dovolime zasahovat do textu vic :)) My jsme jen nechtely kazit "originalitu"...ale obcas se to vazne neda.

Neplac,budou tam jeste vetsi zvrhlosti. My se na nich ted uz jen hystericky chlameme.

Ta povidka je tak spatna,ze uz prestala byt tragicka.Uz je fakt jen k urehotani.

Tve Bestie

21 Myra Myra | 20. srpna 2009 v 11:35 | Reagovat

Tak to se začínám i těšit... XD *lehce šílený smích*
Doopravdy vás obdivuju, že jste ochotné to přečíst v originále a pak ještě jednou při překladu. Mě by to zabilo >_<

22 Proxima Proxima | 20. srpna 2009 v 12:40 | Reagovat

Tleskám bestiálním komentářům a poznámkám na okraj... originální text nekomentuji...

23 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 20. srpna 2009 v 13:17 | Reagovat

Mila Myra,

a cim bychom Vas pak strasily na bestIARi? :DDD
_______________________

Mila Proxima,

dekujeme za kompliment,moc nas potesil.

Mame Vas rady,damy!

Vase Bestie

24 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 20. srpna 2009 v 15:08 | Reagovat

Do Gackta se ryje opravdu bezvadně, pokud na vás nepošle sledovací holuby (mám s tím své zkušenosti).

Sugi i Kyo.. nejde odolat a hlavně nechci odolávat. Tatktéž Shinya a Die.

Já naštěstí německy neumím, tudíž s tímhle čest nemám *a doufá, že ani mít nebude, poněvadž Till a Yo.. jak mohl být Yoshiki uke?*

Chápu Vás. Osobně Hakuei a jeho břicho kontroluji pravidelně.

25 Kana Kana | E-mail | 20. srpna 2009 v 22:55 | Reagovat

pri vete "Shinya-san, vaše placenta....." som nefalšovane dostala brutálny záchvat smiechu xDDDDDDDDDDDD (len tak pre informáciu...ja sa pri čítaní hocičoho len tak lahko nerozosmejem...)
"cely problem je v tom, ze Kai je porad panic" dalsi, sice mensi, ale aj tak dalsi nefalsovany smiech z mojej strany xDDDD
"Páni…to musí být hodně kondomů!" ô.ô aww

------

ehm....aj tak.... najlepšie sú tie vaše hlody do toho xD to nemá chybu :D a keď som teraz prečítala všetky komentáre pod tým "výplodom" začínam mať strach ... z toho, že pri ďalšom čítaní dostanem až príliš veľký záchvat smiechu, z ktorého sa len tak nespamätám, pretože jak sa začínam presvedčovať...asi je to možné aj u mňa -.-"

26 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 20. srpna 2009 v 23:11 | Reagovat

Mila Kana,

to vis: rekni Bestiim,ze by neco nemely nebo nesmi,nebo ze neco neni snadne...a o co se budou snazit. Davame si za ukol na pristi tyden Te rozesmat dalsim pokrackem teto uzasne bestialne spatni povidky JESTE VIC.

Jsme rady,ze se bavis.My taky.

Mame Te rady!

Tve Bestie

27 Nexie Nexie | Web | 22. srpna 2009 v 19:46 | Reagovat

Tiez uz zacinam mat pocit ze je to tehotenstvo v tej povidke volajako nakazlive :D

28 Sia Sia | 22. srpna 2009 v 23:41 | Reagovat

Milé  Bestie,
tak todle mě upevňuje v názoru že byste měly glosovat. XD Kdybyste to natvrdo oglosovaly bylo by to mnohem zabavnější a odpadly by tak ty naprosto zoufalé části. XD
K povídce samotné....tak si tak nějak říkám naco tam maj ženský (výz dcera...už nevím koho) když je tam těhotnej každý druhý chlap. Oo
"Páni…to musí být hodně kondomů!" -> tam vůbec někdo ví, že něco jako kondomy existuje? Oo Nějak mě ještě zaráží (WTF? Oo) Kai, ktarý je s Naem už skoro pět let a bojí se s ním mít sex? Takže když jsou spolu tak dlouho a on se s ním bojí mít sex tak to znamená že mu vtomdle nevěří? Jo? Takže jestli mu nevěří tak proč sním je pět let? Sy myslím, že vztach je o důvěře. Nebo snad ne?

29 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 23. srpna 2009 v 0:42 | Reagovat

Mila Sia,

to vis,treba se Kai (co jiste kondom nevidel protoze kondomy v yaoi svete existuji jen zridka) boji,ze otehnotni a proto k tomu sexu...jaksi...no,co rict - autorka povidky ma velice zajimave myslenkove pochody,jak sis jiste vsimla :)

*zamnuly si packy* Dobra.Bude se glosovat.My jsme opravdu nechtely kazit tak velkolepe dilo...ale pravda jest,tohle uz nema co zkazit.

Zeny jsou dobre...no,vetsinou si na jejich ramenu obcas nejaky ten j-rocker vyplace sve srdicko v souladu s poverou,ze gay je nejlepsi pritel zeny.A pak jsou maminky od j-rockeru zeny,co tedy nechapeme proc - proc je nemohl porodit tatinek? A vubec:jak to,ze vsichni j-rockeri jsou gayove,ale rodice maji heterosexuly?

Zas si klademe otazky tam,kde neni treba!

Tve filosoficky naladene Bestie

30 Arlena Arlena | Web | 23. srpna 2009 v 19:33 | Reagovat

"No a ti dva, co spolu cukrují u pultu se sladkostmi jsou Aoi a Uruha. Jsou spolu teprve šest měsíců…a šoustají víc a častěji než králíci."

D LOOOL....Nechápu proč zrovna králící bývají tak moc spojování s nadměrnou produkcí sexu. :D

btw. Reita OTCEM holčičky, která NENÍ jeho a prorodil ji Ruki? *neví jestli tohle dokáže vůbec NĚKDY dostat z hlavy*

31 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 23. srpna 2009 v 23:43 | Reagovat

Mila Arleno,

kralicky jsme sledovaly u znamych,oddanych to chovatelu...a musime rict,ze cas na intelektualni rozhovory opravdu neplytvaly.Tak mozna na tom neco bude :)

*nevinne* Co? Ze je Reita otcem holcicky,ktera NENI jeho...nebo ze tu holcicku porodil Ruki?

Tve Bestie

32 Nexie Nexie | Web | 24. srpna 2009 v 17:18 | Reagovat

[29]:: Anooo, oglosujte to :D Tato poviedka po tom naozaj vyslovene KRICI :D
Je to vasa obcianska bestialna povinnost!

33 The Truth The Truth | Web | 21. prosince 2009 v 16:00 | Reagovat

Užuž se mi chtělo brečet a útéct od PC ale Bestie to všechno zachránily

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama