Miyavi: Seňor - Seňora - Seňorita

6. července 2009 v 21:41 | bestIAR - Isobel |  Hudba

Dámy a pánové,

Bestie se rozhodly potěšit vaše roztomilé ouška další legendární perlou z jejich Síně slavných a nezabudnutelných bestialit.

Protože máme léto, čas letních lásek, neželaných těhotenství a horkých letních nocí na dovolené v exotické zemi (není nutno dodržovat v tomhle pořadí), Miyavi nám se svou originální směsicí j-rocku zmítajícího se ve vášnivém rytmu svůdné španělské kytary přišel do rány jako na zavolanou.

Uznejte - kdo odolá pohlednému bišíkovi japonsko-korejského původu, který na vás krom hispánsky načančaných fouzků cení i upíří tesáčky a vrtí u toho svou okouzlující prdelkou?

Bestie neodolaly. (A šáhly si.)Popis: Miyavi, fouzky, flamenco, vášnivé ohnivé španělské krasavice a zoubky...

¿Querrías bailar conmigo, querida? Sí, seňor!3 důvody, proč si Seňor - Seňora - Seňorita všimnout:

1. Miyavi obdivuhodně drzým způsobem - jemu tak vlastním - překračuje hranice (i ty geografické), když s japonštinou vášnivě flirtuje v rytmu flamenca. Za tenhle průkopnický počin, který dží-fans v Jižní Americe počas Miyaviho turné vyrazil dech (obdivem, jak jinak) si Miyavi vysloužil bezmezný úžas všech jazykovědců a učitelů jak španělštiny tak i japonštiny, protože jim dokázal, že nic není nemožné, jste-li Miyavi.

Umělci se teď hrnou nabídky ze všech koutů světa, za Českou republiku údajně o potenciální spolupráci požádalo duo Eva a Vašek.


2. Miyavi ví, co ženy nejvíc láká: nabízí jim sex, dance and flamenco'roll. Upíří kousance jsou díky horečce zvané Twilight momentálně taky in, tak se neblamujte tím, že na nejbližší akcičce u bazénu ve vilce vašich rodičů budete ukazovat jen kousance od komářů.

3. Tanec sám o sobě: flamenco vyžaduje dlouhou, rozevlátou rudou sukni a výstřih hluboký jako schodek státního rozpočtu na rok 2010. Bestie jsou toho názoru, že především výrazný dekolt a maska z vás udělají žádoucí kus hlavního chodu večeře. Že důraz se klade na masku, není snad třeba říkat: koneckonců, kdo by vám chtěl hledět do očí, když může čučet na vaše...kotníky?

Tak je ukazujte. Ty kotníky, ovšem.


Jak jinak, přinášíme vám hodnocení uživatelů YouTube, které vám jistě nadělají chutě:


"...Miyavi...Miyavi...která z tých holek to je?"


"...pane...BOŽE..."


"...nenávidím Meevs-e až ha hrob, ale když slyším tuhle píseň, má můj respekt!"


"... ZNAAAASILNIIIIIITTTT ....tak sladkej..."


"...slyšela jsem, že Miyavi u nakroucení tohoto videa zemřel nešťastnou náhodou...prý to byla kletba..."


"...MIYAVI NEZEMŘEL, VY IDIOTI, ON SE JEN OŽENIL!!!"


(...a Bestie s poslední větou upřímně souhlasí...až na ty idioty )


*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 6. července 2009 v 21:48 | Reagovat

flamenco'roll :D :D
Doufám, že se to Evě a Vaškovi podaří a i oni budou brzy nosit fouzky!

2 kurokitsu kurokitsu | 6. července 2009 v 21:51 | Reagovat

*prskla tise do dlani*
Jak slysim svatba a smrt takhle vedle sebe, nemohu si nevzpomenout na hlasku, ktera se pripisuje Hydeovi (ve fanfiction, samozrejme, doopravdy nic takoveho snad nerekl) - tak tedy, cituji:
"Svatbou zabijes dva jednou ranou - sebe a ji."
*pobavena* No... co k tomu dodat.
Asi radsi nic *radeji zapina PLAY a nechava se pohltit divokymi rytmy*

3 Akira Akira | Web | 6. července 2009 v 22:00 | Reagovat

Eva a Vašek ft. Miyavi... Zajímavá to kombinace XDD
Vždycky se najde někdo, kdo se rád zakousne, takže budu směle odhánět komáry a nechám prostor i pro jiné... (Mimochodem, nedalo mi to a Twilight jsem si přečetla... Musím se přiznat, že mi Edward vyloženě leze krkem a fandím Jacobovi XD *Teď můžete začít házet rajčata/kameny/klávesnice*)

4 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 6. července 2009 v 22:02 | Reagovat

Milá Kaarle Suuri, milá kurokitsu,

Bestie,co má na svědomí tenhle okouzlující barevný hříšek aka Miyaviho Vám připíjí snagrií a říká

Hasta maňana, chicas las bestias!

(i když u představy Evy a Vaška na hoře Říp i s fouzkama jí mírně oklepala hrůza).

Buenas noches.

5 kurokitsu kurokitsu | 6. července 2009 v 22:17 | Reagovat

Akira,
*duverive poseptala*
Ja jsem si Twilight take precetla - jeste pred "twilight-manii" - zaujal mne proste obal a anotace; "jednicka" aka prvni dil mne uchvatila, desne jsem se rehtala u Bellinych trapasku a tou svou nesikovnosti mi byla desne sympaticka (coz zrejme prave melo zabrat na vsechny holky, ktere se take povazuji za nesikovne - a, jak vidim ohlasy, zabralo to); dvojka se mi uz libila o neco mene, trojka - vubec, cela ta spisovatelcina sablona (dlouhy rozjed - dlouhe popisovani toho, jak se Bella trapi - a ke konci nejaka kratka akce, aby se nereklo) mi proste nejak nesedla a po dalsich knizkach (maji, tusim, byt jeste dve?) se uz ani nepidim... jedicku, budu-li mit prilezitost, si rada prectu znovu, ale ten zbytek?*pobavene vrti hlavou* To ne...
Prave na te dvojce jedina pozitivni vec byl Jacob.
*omlouva se Bestiim za off-top, nasazuje si prilbu a take ceka na srpsku kameni a rajcat*

6 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 6. července 2009 v 22:35 | Reagovat

Milá kurokitsu,milá Akira,

Bestie Isobel,co ma zas službu na horké lince důvěrně praví,že jí se Twilight taká dostal do pařátků ještě drív,než se ho podařilo zfilomovat.Do jedničky se zamilovala - žel,nebyly vyslyšeny její prosby ke Gacktovi,aby se nedostala k pokračování.

Isobel je toho názoru,že kdyby se cesty Belly a Edwarda rozešly,svět by byl...romantičtější.Od druhého dílu vše začalo být předvídatelné a to Isobel nemá ráda - přeci jen,je to Bestie.

Edward jí připadal jako místy patetický,soběstředný machr na způsob GackteMůj-já-jsem-upír!!!, zato vlkodlakům Isobel nemůže odolat :) Vlky a pejsky má holt bestiálně moc ráda.Ať žije Jacob!

PS:A Isobel nemá ráda,když osud,svět,rodiče nebo děj filmu či knihy musí zachraňovat dítě, v tomhle případě Renesmee.

Když dovolíte,rajčátka si nechám a klávesnice je vstavěna do notebooku,na kterým jsem závislá.

Vaše Bestie

7 Veve Veve | 7. července 2009 v 0:08 | Reagovat

Asi si nezasloužím býti následovnicí geniálních Bestií, neboť já zastávám názor, že ty pseudofousky jsou naprosto otřesné. Dostávám tik, jen co si na ně vzpomenu.
A když už jsme u toho Twilightu: knížku jsem nečetla, zato jsem viděla film. Byla bych pro Edwarda ideální obětí, neboť jakmile by ho mé oko spatřilo (tu vysokou, ztepilou postavu, ten bledý, hrdý obličej, ty bujné, nepoddajné vlasy), upadla bych do takového záchvatu smíchu, že bych se ani nedokázala bránit jeho sosacím nájezdům. Ano, myslím si, že vypadá jako debil. Myslím si, že JE debil. A Bella mi nepřišla o nic lepší, abych byla upřímná. Například ta její reakce, když se dozvěděla, že Edward je upír. Já mám k upírům poměrně kladný vztah (ale k vlkodlakům ho mám tedy daleko vřelejší), ale v tu chvíli bych padla hrůzou z toho, že někdo takový fakt existuje. Proto mi ta její reakce nepřišla tak úplně normální. A prostě... nevím, nějak mi tam vadila.
A hm, omlouvám se za svůj výžblebt, ale já to říct prostě musela xD

8 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 7. července 2009 v 0:20 | Reagovat

Milá Veve,

jak jinak - Isobel si dostala na kolena svým vřelým vztahem k vlkodlakům.Psy a vlci,to Isobel moc ráda.

Docela perfektně si umím představit Tvou reakci na Edwarda - ja chytala podobné záchvaty dáááávno-pradááávno v časech velé slávy Leonarda diCapria a Titanicu:taky mne pohled na něj spíš rozesmíval než vzbuzoval chtíč.

Bella BY NEBYLA tak špatná,kdyby ty knížky nebyly 4.Ono autorka opět nedokázala odolat starému dobrému klišé,které ale tak hodně irituje Isobel: proč musí být v podobných příbězích upírem vždy muž a KDYŽ už je upírem žena,je pak zákonitě mrcha (Victoria)?

Bestie razí teorii,že holky sice muže mají rády a klíď-píďo je mohou milovat a ztrácet při nich zdravý úsudek a podprsenku,ale snad ne pořád - což se,žel,stalo Belle v pozdějších dílech. Stala se z ní ukňučená,slabošská chudinka,která bez svého upíře nedá ani ránu - a to nejen Isobel,ale všechny Bestie štve.

Víš dobře,že jen žádná reakce je špatná reakce.Bestie mají bystré holky,co se nebojí otevřít pusu moc rády.

A proto Ti odpouští Miyaviho fouzky :)

Tvé Bestie

9 meroe meroe | 7. července 2009 v 14:33 | Reagovat

kebyze som sa prave nezobudila,tak sa iste vrtim do rytmu flamenca...skvely zaciatok dna,vrela vdaka mile bestie :)

10 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 7. července 2009 v 15:12 | Reagovat

Milá meroe,

i Bestie se u této delikatesy pokaždé bestiálně vrtí :))

Tvé Bestie jsou rády,že udělaly dobrý skutek.

11 Ai Ai | Web | 23. října 2010 v 18:40 | Reagovat

Nádhera... Dokonalé... Hum... Miyavi a jeho fouzky... dokonalost-sama...(Omlouvám se Gacktovi) Miyavi je prostě J-bůh...(Omlouvám se Gacktovi podruhé)

12 Yuu Yuu | 29. dubna 2011 v 23:09 | Reagovat

Chytám alergii když čtu slovo fouzky. S-Z mi nijak zvlášť nikdy nešlo, ale i tak vím, že fousy jsou vždy se S!!!
A to co jsem četla v komentářích o Hidetovi... Hide je, byl a bude vždy s měkkým I. Není to chyba. A co se týče jeho posmrtných nálad... je fakt že mě kdosi varoval, ať ho nevyvolávám, ale že by byl fakt tak zlej tomu nevěřím! A upřímně... I kdyby byl. Od něj bych snesla i 3:15 !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama