Malice Mizer - Illuminati

2. července 2009 v 19:25 | bestIAR - Agnieszka |  Hudba
Ano! V krátké době tu máme již druhý příspěvek do našeho miniseriálu o klipech, které každý správný dží-rock fan musí bezpodmínečně znát.


J-rockeři jsou perverzáci. Bestie toto berou jako konstatování faktu. Pokud si to čirou náhodou o svých oblíbencích dosud nemyslíte, pravděpodobně o nich nevíte všechno (a přečetli jste málo fanfiction).

:Chvilkové zamyšlení: Jak si sepisujeme seznam vhodných kandidátů do této rubriky, zvolna nám dochází, že komunita fanoušků na tom bude podobně jako samotní j-rockeři. Jak jinak si vysvětlit fakt, že klasikou se stávají takové klipy jako je vám již známá Vanilla nebo dnes představované Illuminati? A bude hůř. :Konec chvilkového zamyšlení - začátek diskuze na téma, jak moc si Gackt užíval 4:46:
Popis: Řetězy, obojky, krev, pásky přes oči…..KAPELA….nazí lidé…..Co víc si přát?

3 důvody, proč si Illuminati všimnout:

1. 4:46? NE samozřejmě. Illuminati je vysoce umělecky hodnotné dílo poukazující na stav lidstva, které zahrnuje přirozeně i zašifrované poselství o smyslu existence. Že ho nevidíte? Co vám brání pustit si video ještě jednou, dvakrát, třikrát….

2. Gacktovi ještě všichni žrali tu historku s upírem. Je nám líto pokud vy mu ji žerete doteď. Bohužel smiřte se s tím, že on k Vám nikdy uprostřed noci nepřiletí, aby Vás vzal ve Vaší noční košilce s krtečkem do náruče a nepřitiskne své chladné, chladné rty na váš hubeňoučký krček. Ty chytré se již dávno přeorientovaly na Edwarda.

3. Kde jinde spatřit Boha s černou rtěnkou nedočteného zjištěním jak užitečný dokáže skalpel být? A navíc by vám také mohl zcela uniknout fakt, že naopak Mana kdy používal i jinou než černou rtěnku. A ne, my neignorujeme ostatní členy kapely, upřímně pokud se o tomto klipu budete s kýmkoliv bavit, 90% procent vaší konverzace se bude stejně točit kolem Gackta a Many. Smutné leč pravdivé.

Poznámka: Pokud hrozí, že by vás při sledování klipu mohl přistihnout rodič či jiný rodinný příslušník a vyvodit z toho zcela mylné závěry o směru vašeho vývoje, Bestie doporučují zvolit jiný klip této kapely. Například Beast of Blood je milý. Ale stejně se dřív nebo později společensky znemožníte až někdo nadhodí velmi oblíbené téma diskuze: Je ta holka na Manovi holka a pokud ano, co z toho pro nás vyplývá?

A na závěr naši oblíbení komentátoři z YT:

,,MANA-SAMA IS STRAIT! How many times do I have to tell people this?''

,,Sexy... In a very sick, disgusting way, but still sexy... It's Gackt after all.''

,,MM never dies!!''

,,UNIQUE''

,,lol i love this song.
the video must have been "fun" to make!''

,,Wow that girl in the video is so hot...I could only dream of uh...well... that.
Odpověď: The blonde girl? I hope you know shes a guy.....''
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 fleur de l'acour fleur de l'acour | 2. července 2009 v 19:37 | Reagovat

*spadla ze zidle*

Bozicku,Bestie bestialni,co mi to delate? Ja v tych hicech nechavam otevrena vsechny okna i balkon,at je alespon kapicka pruvanu - a to i v noci.A ted abych se bala chladnych chladnych rtu Boha. Nevim,co mne desi vic: jestli to vedro nebo Buh osobne,co si dela chute na muj krk - a zjevi se mi v loznici.Coz jsem opravdu jedina zena,ktera si nepreje mit Gackta na svem tele?!

PS: *nevinne* Ja bych na sobe radej misto kosilky s Krteckem mela treba Shinyu bez kosilky... *narazi na DEG blog*

2 Sia Sia | 2. července 2009 v 23:54 | Reagovat

Mile Bestie,
jak se zdá mám v oblasti "klasik" velké nedostatky, protože to to zkunečně neznám a jak se zdá o nic sem nepřišla. *nevěřícně kroutí hlavou* Strašně by mě zajímalo co někoho vede k tvorbě takových to klipu. Je možné, že jsem umělecky nechápavá (ikdyž osobně si to nemyslím ;P) ale nějak jsem to nepobrala nebo lépe řečeno nestíhala. Zcela upřímně nevím cože to tam vlastně bylo Oo Ale jinak vám Bestie děkuju za uplácnutí dálší trhliny v mém dží-rockovém věděni.
PS: Jen tak mezi náma, s tím Manou, víc by mě překvapilo kdyby měl tu rtěnku červenou XD

3 munamu munamu | Web | 3. července 2009 v 0:27 | Reagovat

Jo souhlasím s poznámkou, pouštět tenhle klip rodině je opravdu divné, budou si myslet divné věci XD když jim ještě po tomhle naprosto úúúžasným klipu pustíte Diru- Obscure necenzurovanou, prodlouženou verzi, už jim na vás nic divný připadat nebude, pošlou vás buď do léčebny nebo budou dělat, že nic neviděli XDDDDD
Ale vážně, tenhle klip je prostě nejvíc hustej, správně "úchylnej" a krááásnej :) těžko bych vybírala nejlepší scénu XD
Hmmm... Mana + holka? z toho bych odvodila to, že se jí chystá zabít XD k ničemu jinýmu holku přece nepotřebuje XD

4 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 3. července 2009 v 9:16 | Reagovat

<object width="320" height="265"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/JnLwZhm5vvw&hl=en&fs=1&color1=0xe1600f&color2=0xfebd01"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/JnLwZhm5vvw&hl=en&fs=1&color1=0xe1600f&color2=0xfebd01" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="320" height="265"></embed></object>

5 Shichi-chama しち-ちゃま Shichi-chama しち-ちゃま | E-mail | Web | 3. července 2009 v 10:50 | Reagovat

Díky svému špatně osvětlenému monitoru jsem při světlých pasážích viděla tak dvě věci, ale dostatečně mi to vynahradilo to ostatní... Ale hudba byla fakt úžasná, moc nejsem na tenhle styl, ale tohle se mi líbilo n_n

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama