Kai, The GazettE

31. července 2009 v 11:54 | bestIAR - Agnieszka, Isobel, Ro |  DESPERATE J-STARS

Dámy a pánové,

poté, co Bestie dělaly tajnosti kolem jedinečných j-rockerů, kteří zvládají mistrně zastírat a předstírat oboje pohlaví se rozhodly, že je načase představit styl j-rockera, u kterého si na první pohled řekněte: "Konečně muž, co vypadá jako…no…muž?"


Do pařátků nám naneštěstí (pro něj, hň hň hň) padl Kai, bubeník kapely The GazettE. (Na počest potenciálních uctívaček této kapely, co se omylem nachomýtnou na bestIAR se Bestie uvolily udělat výjimku a napsat článek ve stylu věrných drahoušků této kapely).


No.1
Zvažte, máte-li vhodné jméno na pozici člena j-rockové kapely. Nelíbí-li se vám jméno, jaké vám vybrali rodiče a máte-li pocit, že by si vaši nepřejicní konkurenti nebo příliš vtipné Bestie mohly z vás dělat Közi, změňte ho na jméno, které nebude nutit Bestie, aby se drze uculovaly.

Není to vaše chyba, že Bestie jsou krom bestií i uctívačky yaoi a proto u nich vaše pravé jméno Uke vyvolává nepatřičně veselé představy.


No.2
Zvolte si v kapele tu nejvhodnější pozici: buďte bubeníkem.
Jste-li dost bystří a vnímaví, vočíhněte konkurenci a zjistíte, že bubeníci to vždy dotáhnou nejdál: podívejte se, kam se dopracoval Yoshiki (ne, teď nemáme na mysli jeho současný pobyt v nemocnici a zničené záda) nebo Shinya (Dir en grey). Zaměřte se zejména na druhého jmenovaného (ano - pokud se vaše vlastní kapela neprosadí a nejste rockstar, můžete fandit Dir en grey): Kaoru se sice chlubí titulem leadera kapely, vy se ale nenechte obelhat. Všichni vědí, že skutečným leaderem a šedou eminencí DEG je Shinya. Připište to těm bicím.

Když se bude vaše nově založena kapela dohadovat, kdo bude vůdcem, bez zaváhaní se přihlaste a pak tento post přijměte (byli jste jediní přihlášení). Pozor, přihlaste se až poté, co svým kolegům důrazně naznačíte, do jakých různých tělních otvorů - jejich - se dají vaše paličky narvat, pokud by chtěl někdo hlasovat proti vám. Tenhle drobný detail ovšem v rozhovorech vynechte - mnohem lépe bude znít, když řeknete, že taková pozice leadera je velice náročná a vy jste chtěli svým kolegům co nejvíc ulehčit.


No.3
Další nespornou výhodou postu bubeníka je, že na rozdíl od svých kolegů a fanoušků si v klídečku odsedíte celý koncert a krom toho budete mít skvělý výhled jak na podium, tak i na fanoušky…a taky na zadečky svých kolegů.

Vzhledem k tomu, že 89% vaší fanbase tvoří mladé a nadržené dívky, budete mít také jistotu, že následující den po vašem koncertu se ve všech fórach neobjeví diskuse na téma Měl Kai na koncíku erekci nebo ne - i s pokusem o patřičnou fotodokumentaci.

(UPOZORNĚNÍ bestIARe: všechna sporná fota, která mohou sloužit jako pokus o fotodokumentace erekcí postižených čaker vašich idolů posílejte do bestIARe: Bestie foto posoudí, prozkoumají a buď potvrdí nebo ne.)


No.4
Nezapomínejte, že patříte pod ochranná křídla nahrávací společnosti PSC, která krom perfektního výkonu od svých otroků vyžaduje i perfektní vzhled.

Nenechte si nic nalhávat: i bohové j-rock Olympu se občas potí a mohl by se jim lesknout nosánek nebo čelo. Pot je ale prudce OUT, jste-li PSC!

Opět vočíhněte konkurenci: už Shinya přišel s převratnou myšlenkou, že za rozsáhlé bicí se dá leccos ukrýt. Na rozdíl od Shinyi nebuďte trapní a místo ubohého zrcátka si s sebou vezměte rovnou celý kosmetický arsenál od pudřenky a řasenky přes oční stíny až po pět druhů laků na vlasy.

Vaše krása nesmí utrpět aktivitou z vaší strany za bicími, ať už je tato aktivita jakákoliv. (Ne, tohle NENÍ dvojsmysl). Už jen protože by se to mohlo negativně odrazit na vašem kontraktu na příští rok a to jistě nechcete.

Za co by jste si pak kupovali hezké přírůstky do vaši sbírky make-upu že ano?


No.5
Lehce zdůrazněte, že na rozdíl od jiných bubeníků VY jste talent od Gackta: VY nepotřebujete doma celou bicí soupravu, aby jste se vůbec naučili hrát a/anebo cvičili. Ušetřete si peníze a jako cvičnou bicí soupravu použijte vše, co kuchyň a domácnost obecně dají: časopisy, pánve, židle nebo hlavu mladšího sourozence.

Za ušetřené peníze si kupte nějaký hezký přírůstek do své sbírky make-upu.


No.6
NIKDY si nepřestávejte věřit a taky pamatujte na to, že skromnost je hezká - a hezky se vyjímá na jiných j-rockerech. Když je vám 27 a novináři se vás zeptají, jak by na vás nahlíželo vaše o 10 let mladší já (ano, uznáváme: hodně hloupá otázka), buďte upřímní a přesto výstižní a ne gacktocentrickí: ,,Wow, jseš hustej!''


No.7
Jste bystří a vnímaví…a proto pravidelně vočíhávejte konkurenci: na rozdíl třeba od Yoshikiho, co se za bicími tváří jako veverka, která si šňupla rajského plynu:

...nebo od Shinyi, co se tváří jako kus ledovce...nebo se netváří vůbec nijak:...pořád zdůrazňujte, jak důležité je mít především co největší zábavu: culte se, smějte se, dělejte xichtíky a vůbec všema možnýma způsobama demonstrujte, jak moc se bavíte.Jako leader kapely také dohlédněte pozorným okem na to, aby se stejnou mírou bavili i vaši kolegové. Jako donucovací prostředky jsou schváleny všechny techniky mučení a psychického vydírání.


No.8
Jste-li dost bystří a vnímaví, jistě už víte, že oblíbenou zábavou na volný čas pro j-rockery je vaření. Když se vás zeptají na vaše koníčky, rozhodně se o vašich kulinářských schopnostech zmiňte: na rozdíl od tak fikané(ho) a tajemné(ho) Mana-samy však zdůrazněte, že VY jste za poctivou domácí stravu: vaříte především ze zelí…a ze zelí.

Od svých fanoušků si k narozeninám přejte hezkou zástěrku (a podle možnosti se v ní vyfoťte…a podle možnosti v ničem jiném než v té zástěrce, muehehehe).


No.9
Pamatujte: jste v podstatě hodný j-rocker: víc než alkohol vám bude chutnat jablečný džus (…a zelí, rýply si Bestie).

I když se tváříte, že porušujete hlavní zásadu všech (nejen) j-rockerů sex, drogy a rokenrol a teda vám ten alkohol moc neříká, vylepšete si skóre tím, že budete alespoň kouřit.

Fikaně naznačte svým fanouškům, že sbíráte zapalovače značky Zippo…které jsou mimochodem poměrně drahé. Vaši fanouškové vás hodně milují a jistě vám ty zapalovače budou posílat jako dárek a vy ušetříte peníze.

Za ušetřené peníze si kupte nový a hezký přírůstek do vaši sbírky make-upu.


No.10
Neseparujte se od jiných j-rockerů (pozor: povolení jsou jenom PSC chráněnci!) a ukažte, že jste otevření i jiným stylům a možnostem: čas od času si padněte do náruče s jiným kolegou z PSC a ukažte tak světu a potenciálním následovníkům, jaká je PSC v podstatě jedna velká - a skvělá a šťastná - rodina.
Dávejte si ale pozor, aby vám váš bezdůvodně nadšený a po polibku toužící kolega nerozmazal make-up!


No.11
Nikdy, nikdy nezapomínejte na to, že jste součástí velké a laskavé rodiny, kterou tvoří hudební společnost PSC. Proto neudělejte nic, co by vaši drahou rodinu mohlo zdiskreditovat a vám negativně ovlivnit váš hudební kontrakt.

Pořád, pořád dbejte na to, abyste vypadali úžasně, šťastně a celkově budili dojem nadšeného j-rockera. Mějte vždy po ruce extra silně tužící lak na vlasy, který vám krom účesu zafixuje na vaši růžovoučké a veselé tvářičce i váš věčně veselý a šťastně rošťácký úsměv.

Ať vás ani nenapadne vyholit si půlku hlavy, pořídit si kérku nebo - nedejGackt - být dvakrát spatřen v tom samém oblečku během jedné koncertní tour - rozhodně ne dřív, než to schválí váš management.

Nebuďte nenažraní a pamatujte, že bez PSC byste nic nebyli! Vy můžete mít skvělé hudební nápady, protože jste JEN hudebník - nesnažte se vymýšlet vlastní outfity nebo styling. PSC byla přece dost laskavá, když vám už dávno stylistu zabezpečila - tak nebuďte jako malé děcko, které nikdy nemá dost a pořád remcá.

Když už přece jen neodoláte vašemu egu a předvedete vašemu trpělivému stylistovi to, čemu říkáte vaše vlastní návrhy na módni kreace a on se vás pak laskavě zeptá, jestli jeho návrh není lepší...

...to ve skutečnosti NENÍ otázka.


...


Víte, když jsme před časem psaly profil velké(ho) Mana-samy a Hizakiho, říkaly jsme si, že to holt holky/kluci nemají lehké.

Jenže poté, jak jsme prozkoumaly rodinné vztahy a zázemí v PSC si myslíme, že Kai to má ještě těžší.


Vaše Bestie
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 LinaKei LinaKei | Web | 31. července 2009 v 21:07 | Reagovat

Kaaai ♥♥ človek s najkrajším usmevom !! XD on ma tak užastny usmev...zase skvele Bestie!! PSC je jedna velká rodina xD

2 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 31. července 2009 v 21:10 | Reagovat

Mila LinaKei,

PSC je velka...a skvela,o ano, povzdechly si Bestie.

Kai ma taky hezky pacicky ;D

Tve Bestie

3 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 31. července 2009 v 21:25 | Reagovat

Kai ze mě teda nebude. Raději se budu tvářit jako ledovec nebo veverka (i když v tomto případě asi na to nemám ty pravé zuby.. Yo-san, zapůjčíte?)

4 Strašidlo Strašidlo | 31. července 2009 v 21:28 | Reagovat

Tak nějak nevím co napsat. Gazeťáky neposlouchám a nejsou mi nijak sympatičtí, takže asi s jejich poslechem ani nezačnu.
K tématu je z mé strany snad jen to, že jsem se opět skvěle pobavila. :D A vyznavači stylu Kai by mohli soupeřit v tom, kdo má více přírustků do sbírky make-upu. Třeba by se to časem prosadilo jako sportovní disciplína a za pár let by to mohlo být i na olympiádě... :D *je si vědoma toho, že má až příliš bujnou fantazii*

5 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 31. července 2009 v 22:02 | Reagovat

Mila Kaarle Suuri,

taky si myslime,ze radej za ledovec nebo roztomilou veverku nez za dokonalou panenku s peceti Made in PSC: mozna nebudeme vypadat porad uzasne a skvele,ale budeme mit o hodne lehci zivot.

*u predstavy bezzubeho Yo-sana se Bestie neomalene rozrehtaly a oprskaly Mistra Hayashi kolou s rumem...nacez Veverka ledove prohlasila,ze jeste jednou,tak brzy budou bez zubu i Bestie*

*rypnu si* Taky bychom se Yo-sana rady zeptaly,kolik ho ty zuby staly,ale jaksi...nechceme prijit o ty vlastni. Ale v Emerice jsou zubari drazi,to vi kazdy.
_______________

Mile Strasidlo,

jsme rady,ze jsi se presto,ze Ti nejsou Gazetaci blizci pobavila.

Ososbne si vsak myslime,ze pokus o soupereni v sbirani make-up doplnku je marny uz ted,neb na Boha alias PVC ikonku Gackta v tehle discipline nikdo nema *...malem rekly,ze po smrti Michaeala Jacksona uz ani nikdo jiny mit nebude,ale nechteji byt neuctive*

Prejeme Vam hezky vecer,damy.

Vase Bestie

6 Nexus Nexus | Web | 1. srpna 2009 v 0:20 | Reagovat

:D LOL :D Prave som si uvedomila, ze Kai sa usmiava uplne jak moja matka :D A ma dokonca uplne rovnako dopredu posunuty ten lavy predny zub :D
*zamysli sa*
no moment..................
ze by bol Kai moj strateny brat? :D:D:D:D:D

Ja mam nahodou Gazetakov rada :D Ich hudba sa mi paci, pretoze je podla mojho nazoru fakt hodne inspirativna :D

Ale jediny GOD je tu stale GACKT :D
NYAAAAAAAAAAAAN :D

7 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 1. srpna 2009 v 10:48 | Reagovat

Mila Nexie,

pokud je Kai opravdu Tvuj ztraceny brat,blahoprejeme:Tva cesta ke keriere j-rockerky se muze zacit :D

Tva mamka musi mit hezky usmev,nam se uculujici se Kai taky libi *jdou blize prozkoumat ten fakt ohledne leveho zubu*.

Jediny God je tady Gackt? My myslely,ze Mana-sama!

Tve Bestie

8 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 1. srpna 2009 v 12:56 | Reagovat

Vsadím se, že zásoby z mého účtu na Yo-sanovi zuby rozhodně stačit nebudou. Jaká škoda! Asi si budu muset zajít do přírody na lov veverek, vyrvat jim zuby (samozřejmě operace s narkózou) a improvizovat.

9 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 1. srpna 2009 v 12:57 | Reagovat

Tak mě napadá, že ten ledovec bude snazší.

10 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 1. srpna 2009 v 13:16 | Reagovat

Mila Kaarle Suuri,

Bestie priznavaji,ze zuby Yo-sana resily uz davneji a na zaklade fotomaterialu jejich diagnoza zni,ze Yo-san ma zuby vybelene laserem a pri jednem nestrezenem okamziku,kdy se Yo-san vesele culi "na plnou hubu" bystremu zraku Bestii neuslo, ze ma mustek.

Z dobreho zdroje vime,ze profesionalni vybeleni zubu laserem v USA stoji od 5000 dolaru vys, mustek se pohybuje kolem 3500 dolaru a vys...takze ano, ani nase ucty zatim nestaci nato,abychom mohly svetu predvadet bestialni vytlem.

*chmurne kousou kostky ledu* Taky trenujeme tu druhou moznost ledovce. Jenze cosi nam rika,ze pokud nejsi Shinya,mas i tady smulu.

*vyhruzne* Bestie maji zviratka rady! Veverky netyrat! Ale treba hady nepovazujou za zvirtaka,takze zkus zoubky sbirat tam.

Mnoho uspechu Ti preji

Tve Bestie

11 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 1. srpna 2009 v 13:25 | Reagovat

On celý ten neúspěch možná bude v tom, že vlastně nesedím za bubny. Třeba tam by to šlo snadněji.

Pokud to bude nutností a opravdu se vydám na vevrky (nebo na jiná stvoření), slavnostně přísahám, že sebou vezmu specializované dentisty, zuby nahradím a ještě dodám odškodnění v podobě doživotních zásob na zimu.

12 Nikto/Yumi-sama/Sayu^^ Nikto/Yumi-sama/Sayu^^ | Web | 11. ledna 2010 v 20:52 | Reagovat

tá veverka aj ledovec ich dokonale vystihli! Demo Kai-kun.....on je kawaii^^ vzdycky ked sa usmieva! urcite!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama