Deset zaručených rad jak bravurně zvládnout osobní setkání s vaším miláčkem

2. července 2009 v 8:46 | bestIAR - Isobel |  TRUE FANS

Dámy a pánové,

v předchozím dílu jsme si osvojili několik jednoduchých rad, jak se chovat na autogramiádě vašeho idola. Teď si řekneme něco o tom, jak na svého idola udělat co nejlepší dojem při osobním setkání a dosáhnout tak, aby si vás zapamatoval podle možnosti navěky.

Mezi autogramiádou a osobním setkáním spočívá obvykle jeden malý, zato velmi důležitý rozdíl: mezi váma a vaším idolem není stůl nebo bodyguard, a ani nijaká další překážka, která by vám neumožnila dostat se vašemu idolu na tělo. Tento fakt si proto pamatujte a snažte se jej využít ve váš prospěch.No.1 nebo také Zákon smečky
Jakmile se octnete v situaci, že máte možnost dostat se k vašemu idolovi víc než blíž, změňte se na dravou šelmu: ceňte zuby, vrčte, plivejte kolem sebe a kousejte. Vsugerujte si, že lidi kolem vás jsou jenom podřadná smečka, které vůdcem jste vy. Všichni víme, že zvířata hierarchii hodností ve smečce přísně respektují. Krom toho pamatujte: jsou kapely, jejichž vokalisté dělají v podstatě to samé a ještě jim za to platí. Využijte proto tuto možnost na nácvik vašich dovedností v případě, že váš supernový dží-rock band přeci jen rozjedete.


No.2 nebo také Cti idola svého a dej mu to patřičně hlasitě najevo
Když se dostanete do těsné blízkosti k vašemu idolovi, ukažte mu, jak moc ho milujete a jak velká je vaše láska k němu: i jeleni v říji vědí, že správný hlasitý projev jim zabezpečí obdiv samičky. Berte si proto příklad z jelenů: Řvěte. Pištěte. Jásejte. Může se stát, že svým projevem okouzlíte nejen svého idola, ale také i případné lovce talentů.


No.3 nebo také Krásné myšlenky o přátelství
Dělejte to jako Američané - buďte cool a asertivní v každé situaci. Myslete na to, že váš idol je z cizí země a kultury a zajisté trpí kulturním šokem: pomozte mu ho překonat. Ukažte mu, jak jsou v naší zemi lidé přátelští a jak nekomplikovaní jsou u navazování kontaktů. Udělejte první krok a seznamte se blíže s tělem svého idola. Velice se doporučuje seznámit se nejdřív s jeho čakrami. Pomozte mu prolomit ledy tím, že povedete jeho ruku k vašim čakrám.


No.4 nebo také Dodržování etikety
Protože je tady řeč především o j-rockerech pocházejících z Krajiny vycházejícího slunce, mějte na paměti, že pro Japonce je velice důležitá etiketa, kterou se řídí jak v osobním, tak i v profesním životě.
Pravidla etikety pro sblížení se j-rockerem jsou následovní: 1. Hluboký nádech 2. Hlasité hlasové ujištění o tom, že svého idola milujete 3. Fyzické ujištění o tom, že svého idola milujete
4. Hluboký výdech 5. Omdlít z nedostatku kyslíku ve vašem mozku - nejlépe do jeho náruče.


No. 5 nebo také Jak ulehčit vašemu idolovi rozpaky se setkání se s cizí kulturou
Vašeho idola jistě potěší, když během svých cest v neznámé zemi uvidí něco, co mu je známé, drahé a blízké. Svlékněte si tričko. Ženy ve všech kulturách vypadají více-méně stejně a váš idol se jistě bude hned cítit jako doma. Jste-li muž, je namístě otázka, s jakým úmyslem jste se snažil s vaším idolem setkat. Když máte na mysli ten úmysl, který máme na mysli my a myslíte si, že si to myslí i váš idol, svlékněte se. Muži ve všech kulturách vypadají více-méně stejně - v časech fan servisu se o tom mohl přesvědčit i váš idol, a tak opět docílíte toho, že se hned bude cítit jako doma.

Buďte vstřícní. Myslete na blaho vašeho idola.


No.6 nebo také Opakování je matka moudrosti
Neustále opakujte svému idolovi, jak moc ho milujete. Jak bylo naznačeno v Manuálu pro autogramiádu, naučte se frázi I LOVE YOU a její variace (I WANT YOUR BABY, I WANT YOU TO FUCK ME, I WANT TO FUCK YOU, I WANT YOU…) nejlépe v šedesáti a víc jazycích - koneckonců, j-rockeři ve svých písních dávno dokázali své vědoucí postavení na poli lingvistiky, a proto pochopí, o co vám jde.


No.7 nebo také Nenechte se strhnout davem a zachovejte originalitu
Dokažte vašemu idolovi, že jste jiná/ý než ty masy kolem něj. Dokažte mu, že VÁM jde o mnohem víc než jen šáhnout si na čakry vašeho idola. Šáhnout si jednou dokáže leckdo. VY si šáhněte dvakrát. Pokud je to možné i třikrát. Pokud je to možné, čakry vašeho idola raděj z rukou nepouštějte.


No.8 nebo také Autogenním tréninkem k dosažení nirvány
Držíte-li pevně v rukou čakry vašeho idola, dbejte na to, aby to nevypadalo jako běžný chtíč jakékoliv podřadné fangirl nebo fanboye. Čerpejte z nich energii. A hlavně je nepouštějte.


No.9 nebo také Nikdy se nespokojte s málem - máte přeci navíc
Snažte se, aby jste z osobního setkání s j-rockerem vytěžili co nejvíc - jistě vám to pomůže ve vašem osobním a intelektuálním růstu. Šáhli jste si na svého idola? Skvělé! Tím se ale vaše snaha nekončí: snažte se získat co nejvíc kusů oblečení, které má váš idol na sobě. Doma je pak vystavte ve svým domácím oltáříčku, kde je budete uctívat jako svaté relikvie.


No.10 nebo také Práce nikdy nekončí
Máte za sebou setkání s vašim idolem? Blahopřejeme. Myslíte si ale, že už jste dosáhli osvícení a že teď už můžete zemřít spokojeni, neb jste dosáhli všeho, co vám život nabízel? Mýlíte se! Na internetové stránce vašeho idola si zjistěte data jeho nejbližšího turné na vašem kontinentu. Pak buďte přítomní na všech akcích, které váš idol podnikne. Určitě si vás bude pamatovat z předchozího setkání a kdyby přeci jen ne, nestyďte se mu to připomenout: pamatujte na jeleny v říji. Berte si z nich příklad.


…a milujte své Bestie.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 munamu munamu | Web | 2. července 2009 v 10:51 | Reagovat

Tak... asi si dám letní přecevzetí a tyhle body vykonám, tááák XDDD hlavně se mi líbí 4 a 6 XDDD Jenom u tý 4, jak moc se smí fyzicky ujišťovat aby to zabralo ? XDDD

2 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 2. července 2009 v 11:04 | Reagovat

Milá munamu,

ujištovat svého idola FYZICKY o tom,jak moc ho miluješ se smí........podle možnosti bez přestávky a pořádně.

Ať o tom Tvůj idol ani na minutku nepřestane pochybovat.

Bestie Ti přejí hodně zdaru.

3 Shichi-chama しち-ちゃま Shichi-chama しち-ちゃま | E-mail | Web | 2. července 2009 v 11:38 | Reagovat

"Autogenním tréninkem k dosažení nirvány" xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Všechno stálo zato, ale tohle bylo nejlepší xDDDDDDDDD

4 Veve Veve | 2. července 2009 v 23:40 | Reagovat

Miluji své Bestie, o tom tedy nepochybujte. Chtěla jsem napsat vysoce inteligentní komentář, ale v tuto chvíli jsem schopná se jen odplazit do koutku a tiše umřít. Čakry mne nadobro zničily. Vy jste mě zničily. Miluju vás. Jen přemýšlím, kdy se přestanu smát. *stále myslí na čakry*

5 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 2. července 2009 v 23:50 | Reagovat

Milá Veve,

Bestie zavyly radostí,že je mají lidé rádi.Opravdu nás to moc,moc těší.

Proto je Ti milostivě povoleno zalézt do koutku a tiše se smát ale ne umřít.Na světě je přeci tolik j-rockerů a jejich čaker,a tak málo ruk,aby je pevně...ovládly.

Tak směle...a možná i tvrdě na věc. Myšlenky na čakry obrozují svět.

Bestie Tě mají hodně rády.

6 Veve Veve | 3. července 2009 v 21:09 | Reagovat

"Na světě je přeci tolik j-rockerů a jejich čaker,a tak málo ruk,aby je pevně...ovládly.

Tak směle...a možná i tvrdě na věc."

Moc vám děkuji. Toto mě donutilo zase do toho koutku zalézt. Ach jo. Já tam snad zestárnu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama