DEN SV. GACKTA. VELKÝ BESTIÁLNĚ SKVĚLÝ SUPERSPECIÁL, část první.

4. července 2009 v 0:01 | bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro |  DESPERATE J-STARS

Dámy a pánové!

Jelikož dnes - 4. července - slavíme SVÁTEK NEJPOSVÁTNĚJŠÍ v celé historii j-rocku, Bestie pro vás obětavě připravily Bestiálně skvělý Gacktův superspeciál, kde se o Bohu dží-rocku a vůbec celé dží-mjúzik kultury dozvíte VŠE - i to, co by jste možná nechtěli.Zázraky se dějí: i Bestie umí projevit respekt a pokoru.

S přípravou tohoto příspěvku měly Bestie poměrně velké potíže - jak,jak napsat něco, co se byť jen tisícinkou pokusí přiblížit někoho tak dokonalého jako je Bůh Jediný a Neomylný?

Rády bychom vás upozornily na Druhý Gacktův zákon: styl Boha se okopírovat nedá, neb Bůh - Gackt Velkolepý - je tak velkolepý, že mu nikdo z nás nedosáhne ani po jeho čakry. To se, koneckonců, ani nedoporučuje, protože čakry Boha jsou posvátné.

Bůh byl však nekonečně laskavý a milostivě Bestiím prozradil, jak by se TEORETICKY dalo hodně špatným až směšným způsobem napodobit jeho Božskost - samotnému Bohu je zcela jasné, že takový kacířský pokus nikdo nepodnikne - a my vám radíme to samé: trestem je věčnost v plamenech zatracení, a to vám za to nestojí.

Druhý Gacktův zákon již znáte. Teď vám řekneme První Gacktův zákon: Bohem se nestáváte tím, že se rozhodnete pro j-rock dráhu. Gacktem se třeba narodit. Začněte proto již teď pracovat na vylepšení své karmy.

Není nutno dodávat, že prvním základním krokem je číst Bestiář a mít rádi Bestie, jeho nejvyšší kněžky a j-rock fangirls DeLuxe.

Dámy a pány, padněte na kolena a poznejte Jediného.

No.1
Milujte sami sebe.


No.2
Pamatujte, že krom vaší Božskosti existují i jiné lidičky - vaši vyznavači. Milujte sami sebe.


No.3
Dennodenně si uvědomujte, že jste Bůh. Jiní takové štěstí neměli. Milujte sami sebe.


No.4
Sestavte své vlastní Desatero, kterým vás budou vaši vyznavači uctívat.

Že to Desatero NEZNÁTE??? Dámy a pánové, Bestie se teď tváří, jakože nic neslyšely! Ale pokud se vám o půlnoci zakousnou do paty a vy jim ho neodříkáte správně, tak vás už teď litují. Nepřivolávejte na sebe hněv Boha - Gackt je sice Jediný, Velkolepý a Neomylný, ale také i NEMILOSRDNÝ! Milujete sami sebe.


DESATERO GACKTISMU:

1. Gackt je Bůh.

2. Neber Gacktovo jméno nadarmo. Když už nutně musíš, pak jedině se slovy vděku. "DíkyGacktům" je v pořádku. "U svatých Gacktových trenclí" již ne.

3. Od chvíle, kdy do svého srdce vpustíš Gackta, existuje pro tebe jediný svátek: 4. červenec.

4. Nebudeš uctívat jiné j-rockery kromě Gackta.

5. Nezabiješ. Když už, pak jedině na příkaz Gacktův.

6. Nezesmilníš. Když už, pak jedině s Gacktem.

7. Nepokradeš. Když už, podělíš se s Gacktem.

8. Nebudeš o Gacktovi šířit rouhavá a lživá tvrzení a nebudeš se zamýšlet nad potenciální plastikou jeho nosu.

9. Nepožádáš Gackta o nic, co patří jemu: ani o jeho podpis, ani o jeho zadek, ani o jeho kytaru, natož o jeho Magnum. Když ale Bůh přikáže Tobě, ochotně se podělíš.

10. Nebudeš se snažit zobrazit Gacktovu nadpozemskou, andělskou krásu svými chabými pokusy s tužkou a papírem! Každý pokus o fanart Bůh přísně ztrestá. Podobně ztrestá i každý pokus zpívat jako on, tančit jako on, hrát na mnoho-přemnoho nástrojů jako on, vypadat jako on, chodit jako on, hýbat se jako on, uvažovat jako on nebo - nedejGackt! - vydávat se za něj.


No.5
Buďte muž. Jste-li muž již teď, blahopřejeme a máte vyhráno: odteď se můžete - ba MUSÍTE - pyšnit svou příslušností k tomuto pohlaví tak, že budete neustále tajemně naznačovat existenci vyšší antropomorfní personifikace vašeho Božství tím, že budete v rozhovorech neustále referovat ke slovu "Magnum".

Pro nezasvěcené nebo - chraňGackt! - nevinné tvory: ne, o tom komerčním plátku zmrzliny zalité bílou čokoládou a posypané praženými mandličkami opravdu není řeč. Ani o střelní zbrani, mimochodem.

Ano, Bestie nepopírají, že Magnum se dá přesto uchopit do dlaně. A taky olizovat.

Jste-li žena, nevadí: tvařte se tajemně. Tajemným mlčením naznačte svému okolí, že jeden nikdy neví. Chvalte se svým Magnumem tak jak tak.

A milujte sami sebe.


No.6
Promenádujte se po bytě zásadně nazí - bez ohledu na případné návštěvy, pošťačku, chlápka, co vám přišel opravit pračku, babičku nebo starého dědka-šmíralu, který vás nepřestajně sleduje dalekohledem. Estetické cítění a rozpaky jiných ať jsou vám ukradené: VY jste VE SVÉM pelíšku, tak si se svým Magnumem můžete hrát, jak VY chcete! Milujte sami sebe.


No.7
Jako Bůh ve své lásce a sexuálních preferencích nedělejte rozdíly: milujte lidi bez rozdílu pleti, pohlaví nebo velikosti bankovního konta. Mějte jediný požadavek: aby byli nádherní. Milujte je a milujte sami sebe. A občas dovolte, aby se s váma milovali i oni.


No.8
Tajte své datum narození! Všichni sice víme, že Bohové nestárnou, ale dodá vám to na tajemnosti. V případě, že v trapně běžných situacích, jaké občas přináší s sebou lidská existence jste žádání, aby jste přeci jen uvedli svůj věk, udělejte se mladším, než v skutečnosti jste: možná vám to přinese nějaké slevy pro mládež do 480 let.

Zvolte si originální datum. 14.10. se může narodit každý! Vy si vyberte datum, které se váže k nějaké historické události, čím jednak naznačíte svou moudrost a sečtelost, a jednak i rysy vašeho charakteru: vyberte si třeba 4. červenec, kdy Američané slaví Den nezávislosti.

Jen vy přece víte, jak zvysoka kašlete na blízkost jiných ve vašem životě. Buďte nezávislí. A milujte sami sebe.


No.9
Snažte se, aby o vás bylo slyšet co nejvíc. Pamatujte, že jen žádná popularita je špatná popularita. Vaším heslem ať se stane "být viděn a být slyšen".

Účinkujte v reklamách na omlazovací produkty a beauty kliniky. Nejenže vám to přinese peníze, ale získáte tak i kontakty na plastické chirurgy. Snažte se vydělat co nejvíc peněz.

Pamatujte: čím víc vyděláte, tím větší pravděpodobnost je, že ten plastický chirurg, co s váma bude točit reklamní šot svou práci na vaší fyzické reklamní ploše nezpacká tak, jako třeba v případě Ayumi Hamasaki. Milujte sami sebe.


No.10
Pamatujte, že jako Bůh jste všude byli a všechno slyšeli. Všechno víte nejlíp. Taky umíte dokonale speakovat jakýmkoliv jazykem nebo hrát mistrně na jakýkoliv hudební nástroj. Když to náhodou neumíte, pak to dokonale a mistrně předstírejte. A milujte sami sebe.


No.11
Směle se pouštějte do rozmanitých hudebních a filmových projektů. Pamatujte ale, že z bývalé kapely jste odešli VY a na VAŠE výsostní přání, nevyhodili vás. O svých bývalých kolezích z kapely nemluvte ve zlém. Nemluvte o nich raděj vůbec. Milujte sami sebe.


No.12
Buďte milí a laskaví k lidičkům kolem sebe. Oslovujte je "mí drazí" a "drahouškové" a buďte v nich dojem upřímnosti. Je velká pravděpodobnost, že vám na to alespoň par jedinců skočí: oni si o vás budou myslet, že jste skvělý kus človíčka a vy budete mít jistotu, že vás alespoň někdo bude mít rád. Nikdy však nepřestaňte milovat sami sebe.


No.13
Veďte život na úrovni: vyznejte se z lásky k francouzské kultuře (váš životní postoj bude vyjadřovat fráze Voulez-vous coucher avec moi ce soir?), sbírejte umělecké předměty a vzácné knihy (Kama Sutra) a pijte jedině a výhradně víno. Ano, tuto módu nepovýšil do stavu šlechtického Yoshiki, nýbrž VY. Milujte sami sebe.


No.14
Oblékejte se tak, aby vaše kreace lidem vyrazily dech. Pamatujte: není dobrá a špatná reakce. Jen žádná reakce je špatná reakce. Když se ale náhodou nebe pomýlí a vy se svou módní kreací stoupíte vedle, obviňte svého stylistu. Nechte ho vyhodit, pak ho po jeho omluvě odvysílané ve veřejné televizi milostivě přijmete zpátky. Udělá vám to pověst přísného, ale laskavého člověka. Milujte sami sebe.


No.15
Pamatujte, že vy jste Bůh a teda VY určujete pravidla. Nedovolte nikomu, aby vám do vašeho života kecal: jednak VY jako Bůh víte nejlíp, koho za co uchopit a jednak jste v pozici nejstaršího člověka, jakého vaše okolí zná (přeci jen, 420 vám už dávno není).

Nedovolte nikomu, aby vám pil krev: naopak, předběhnete ho. Neříkali jste vašemu okolí, že jste i upír na vedlejšák? No - stalo se. Přesto nikdy nepřestaňte milovat sami sebe!


No.16
Pamatujte na to, že jste boží bytost: neuzavírejte přátelství. Nechte lidi, aby se s váma spřátelili. Neprodávejte se ovšem pod svou cenu: nebuďte přítel s každým! Vaši přátelé musí být alespoň malilililililililinko tak výjimeční jako vy: velice vhodné je vybírat si přátelé z okruhu hudební, filmové nebo módní branže. Milujte sami sebe.


No.17
Dokažte, jak skvělí jste přátelé tím, že se necháte pozvat do ranní TV show, kde si u snídaně s vašimi přáteli ťuknete šampaňským. Když se bojíte, že si nevzpomenete na jména vašich přátel, požádejte svého osobního asistenta, aby vám je připomněl. Usmívejte se na své přátele a buďte k nim milostivě nakloněni: nikdy ale nedopusťte, aby zazářili víc než vaše hvězda. Milujte sami sebe.


No.18
Z času na čas - v opatrných dávkách - sdělujte vaším drahouškům, že jste opravdu téměř lidská bytost: vykládejte v televizí show, jak rádi třeba vaříte a jak skvělí jste gurmán-kulinář. Když se pak vaši přátelé drze vetřou k vám domů na to božské jídlo, nechte je čtyři dny čekat o hladu a vodě: ani svět jste přeci nestvořili za míň než sedm dnů, tak co by chtěli?!

S přípravou samotného jídla si nedělejte těžkou hlavu: zpikantněte ho třeba tím, že budete vařit nazí. Pozor na vaše čakry. A nezapomínejte milovat sami sebe!


No.19
Dokažte světu, jak že navzdory nehorázně lživým fámám nemyslíte pořád jenom na sebe! Projevte třeba své ekologické já: na rozdíl od otravně přemoudřelého Sugihary Přírodně Uvědomělého ohromte své známé tím, že se budete ve svém bytě pohybovat vyloženě u romantického světla svíček. Jednak ušetříte na elektřině a jednak vás to zbaví povinnosti uklízet.

A ano, nahá kůže vypadá u světla svíček také mnohem svůdněji. Ne že by jste to potřebovali - milujete přece sami sebe.


No.20
Neztrácejte smysl pro humor. Nebojte se předstírat, že i vy jste jen člověk a máte své drobné, holt o to roztomilejší chybičky. Když si z vás někdo vystřelí a vás u toho snímá kamera, zasmějte se jako první. Smějte se upřímně.

Práskněte na sebe přešlapy a faux-pas, o kterých až dosud nikdo nevěděl. Smějte se jim, i když vás nesnímá kamera.

Smějte se sami na sobě. A milujte sami sebe....HNED po Gacktovi a svých Bestiích.

Bestie by navíc rády podotkly, že i přes svůj bestiálně neodolatelný smysl pro humor a nadsázku přechovávají ke Gacktovi vcelku pozitivní až tolerantní až upřímně přátelské city.


A upřímně mu k jeho 469-tým narozeninám přejou hodně štěstí...zdraví...a lásky.


Long live Gackt!

[část druhá SUPERSPECIÁLU pokračuje tady]
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kurokitsu kurokitsu | 4. července 2009 v 0:12 | Reagovat

Ach muj Boze (nedovolim si rict,"achmujgakte", neb by se to asi povazovalo za svatokradez), ja tu vazne placu... placu smichy, ne, prominte!
Uctou.
Samozrejme, ze uctou k nekomu tak Bozskemu a Dokonalemu...
Svete, dekuji Ti za to, ze jsi nam dal Gackta!

2 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 4. července 2009 v 0:14 | Reagovat

Milá kurokitsu,

Gackt s Tebou.

Tve Bestie.

3 munamu munamu | Web | 4. července 2009 v 4:07 | Reagovat

Můj ty Gackte... Já jsem snad ten nejhorší Gaktista... Tolik přikázání co jsem porušila... Ale on Gackt určitě odpustí, je to milosrdný Gackt XDDDD

4 Shichi-chama しち-ちゃま Shichi-chama しち-ちゃま | E-mail | Web | 4. července 2009 v 11:31 | Reagovat

AN mě asi přijdou rány boží, protože právě od vásslyším o Gacktovi poprvé. xD

5 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 4. července 2009 v 12:05 | Reagovat

Milá Schichi-chama,

uznáváme: dostala jsi nás.

Bestiím máloco vyrazí dech...ale to,že někdo nezná Boha a slyší o něm poprvé...to nám opravdu vyrazilo dech.Blahopřejeme.

Gackt s Tebou,až se to Bůh dozví.

Tvé těžce šokované Bestie.

6 Hikaru Hikaru | E-mail | Web | 4. července 2009 v 21:30 | Reagovat

Krom HAPPY BIRTHDAY mám jen jeden koment... ta role na screenshotu mu zatím slušela ze všech nejvíc XDDDD.

*jde si zapálit v pokoji svíčky* XD

7 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 4. července 2009 v 21:42 | Reagovat

Milá Hikaru,

Bestie se lehce přiopile zachechtaly (Bůh nikdy nešetří na pohoštění pro své drahoušky,když už něco slaví) a pokývaly, že to tedy ano - v té roli byl tak dokonalý,že ji snad ani nemusel hrát.

*ochotně nalijí Hikaru sklínku šampáňa a podají zapalovač*

Long live Gackt,pravda pravdoucíííííí.

Tvé Bestie

8 Hikaru Hikaru | E-mail | Web | 4. července 2009 v 21:49 | Reagovat

No teda to je servis...

Kanpai!
Ať žije Gackt XD.

9 Veve Veve | 5. července 2009 v 14:14 | Reagovat

Oh můj Gackte! (nebojte se, toto má být vyjádření nejvyšší úcty. V případě nadávek zásadně používám větu "U Brumbálových prašivých koulí") Jak nízká a mrzká jsem oproti tomuto božstvu! Jak neuctivá jsem, když nedodržuji desatero! Óóóó, veliký! (tím mám na mysli celého Gackta a ne jeho čakry) Odpusť mi! Shlédni na mě a osviť mě svou moudrostí a milosrdenstvím!

10 bestiar - Ro bestiar - Ro | 5. července 2009 v 14:30 | Reagovat

Mila Veve,
Bestie skrz odrikani a meditace kontaktovaly Boha a bylo jim milostive sdeleno, ze dnes v noci Te osviti svou nejhlavnejsi cakrou - bud proto pripravena prijmout jeho svatost se vsi pokorou a uctou, a neustalym opakovanim desatera.
Pak se Ti dostane osviceni a Bozske... moudrosti.
A my Ti to prejeme.
A mame Te rady!
Gackt s nami se vsemi.

11 bestiar - Agnieszka bestiar - Agnieszka | 5. července 2009 v 15:00 | Reagovat

Milá Veve,
Bestie chválí tvou slovní zásobu, neb tvorba Vrakoboru jim byla vždy velkou inspirací.
Máme Tě ještě radši.
Tvé Bestie.

12 Veve Veve | 5. července 2009 v 22:00 | Reagovat

Gackt mě přijde osvítit? V noci? Svou... čakrou? To je... to je... konec. *zalezla zpět do svého koutku*

Ach, Bestie, vy též znáte Vrakobor? (Jak neuctivá otázka! SAMOZŘEJMĚ, že znáte Vrakobor!) Ony jsou také mou velkou inspirací, jen škoda, že se již delší dobu neozvaly. Až se bojím o jejich život. Nemohly byste se prosím dotázat Boha, co s nimi je? On to jistě bude vědět!

13 De Virot De Virot | 19. října 2016 v 13:32 | Reagovat

Samé "milujte sami sebe" :) Žeby zrcadlo? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama