Chcete vědět tajemství?

30. července 2009 v 18:52 | bestIAR - Agnieszka, Isobel, Ro |  ASIAN SECRETS

Bestiím chybí vaše j-rock tajemství. Hodně.


Nějak zamrzli.

Bestie by rády věděly, co se stalo…Vadí vám, že se blogy spojily? Nebo se bojíte, že i když pošlete tajemství anonymně, lidi na vás nebudou…hodní?


Nebo se bojíte Bestií? Pokud ano (a Gackt by byl pyšný na to, jak bravurně si teď leštíme své sebevědomí - těměř stejně bravurně jako on), musíme se s k něčemu přiznat: ať se Bestie snaží sebevíc, jsou v podstatě…hodné Bestijky. Umíme kousat či utrhnout nějakou tu ruku, pokud nás hladí proti srsti nebo šmátrá tam, kde nemá, to ano...


Ale ještě nikdy jsme nikoho neukousaly za jeho názor. Myslíme si, že je mnohem horší nemít žádný názor než mít názor jiný než mají lidi kolem vás. Můžeme všechny potenciálné a nesmělé zájemce ubezpečit, že Bestie se oficiálně k žádnému tajemství nevyjádří ani pozitivně ani negativně - Bestie vaše Tajemství jen zveřejňují. Vyjádřit se k nim je jen na vás.


Neříkáme, že se v naší mučírničce nudíme. Jen jsme si posteskly za LiveJournalem a jeho j-rock_secrets, kdy je v každém postu tak nechutně bestiálně veselo.


Tak nám dejte šanci. Tak SI dejte šanci.


Nám se opravdu hodně stýská……a abychom Vás opět navnadily a naladily na tu správnou bestiální vlnu, pár našich nejoblíbenějších kousků z LJ…i s překladem, pokud si někdo není jistý v angličtině.


Pár důvodů, proč posílat vaše secrets:


1. Můžete se alepsoň anonymně postavit vůči diktatuře vašich přátelů, kteří mají problém s tím, že se vám líbí něco jiné než jim...i když si Bestie skromě myslí, že vždy je účinnější říct to do očí - a pokud vás někdo nebere takového, jací jste a odsuzuje vás za to...utrhněte mu hlavu.

Ehm, pošlete ho k vodě, chtěly jsme říct.


...ačkoliv tohoto muže hodně obdivuju, kvůli některým lidem předstírám, že to tak není. Kritizovali by mě, protože Karyu vypadá trochu divně. Proč ho ale nemůžu mít rád(a) - je tak bláznivý a roztomilý!2. Můžete anonymně vyjádřit svůj temný sexuální chtíč a starou moudrost, že nejen jídlem a vzduchem je člověk živ. (Gactk ví, jak chtivě se Bestie uculují, když vidí hezkého j-rockera...což se stává více-méně pořád...)

Výhoda? Vaši přátelé si o vás budou pořád myslet, jak hodná a slušná fangirl jste...a že vám jde skutečně jen a jen o hudbu. (Což nám taky...krom jiného).


...tenhle muž je dost starý na to, aby mě zplodil...Je mi to fuk: já bych mu dala.

(schváleno :)))...jsem vdaná. Ale kdykoliv sexuju se svým manželem, představuju si, že je to Saga...

(Bestie, nejistě: a to je dobře nebo špatně?)
...mám fetiš pro náušnici, co nosí Ruki ve svém tunelu. Pokaždé, když masturbuju, představuju si, jak se hýbe a vzrušuje mě to natolik, že dosáhnu orgasmu.

(Blahopřejeme...)3. Můžete anonymně vyjádřit své komplimenty a procvičit se v poetickém vyjádřování......jsi tak moc hezký, že pravděpodobně zvracíš kytičky...

(...no, alespoň to nepáchne)
...když je nalíčený a nosí ty své oblečky, děsí mě k smrti. Ale myslím, že bez make-upu vypadá skvěle.4. Můžete být tajemní jako Bestie samy a předstírat, co všechno (ne)víte...


...kdyby jste věděli o GazettE byť jen půlku toho, co vím já, přestali by se vám líbit. (Až na Uruhu, Uruha je fajn. Ale ostatní jsou jen arogantní).5. Můžete anonymně říct, co si obecně myslíte jak o j-rockerech...


...mám výtlem, když slyším lidi říkat, že TOHLE je krásné...

(...no ano, teď Yo-san vypadá sakra o hodně moc líp...)
...koncem července bude tomuto muži doslovně dvakrát tolik, co mně: mohla bych být starší sestrou jeho dcery. A přesto bych se za něj vdala.

(...MY tady máme právo první noci, zavčely Bestie)...tak o fandomu obecně...


...Je mi špatně z toho, kolik z vašich fanoušků jsou psychotičtí elitáři. Jsou stejně špatní jako obsedantní fanynky Alice Nine/The GazettE/Dir en grey/Miyaviho...jen jiným způsobem....myslím, že vaše fanbase by mohla být větší...a taky jste se museli (musíte) vypořádat s tím, že vás mnozí berou jako deg klony. Ale upřímně - vaše hudba je úžasná. (Když mi bylo špatně, vaše Animal mundi mi hodně pomohlo).

Budete mi chybět. DÍKY.6. Největší výhodou secrets podle Bestií je, že můžete j-rockery obvinit z čehokoliv jen chcete...


...NENÁVIDÍM SHINYU! Důvod? Pokaždé, když jsme s mou ex měli sex, říkala mi, že by raděj spala s ním než se mnou. Nejsme spolu už tři roky a nenávidíme se - a já ho z nějakého důvodu pořád nesnáším.

(Bestie nekomentují, jen mlčky podají příručky Gacktosutry a radí zamyslet se, kde by asi mohl být problém.)...chtěla jsem být stejně hubená jak on: přepočteno na mou výšku by to muselo být kolem 28 kilo.

Když jsem dosáhla 32 kilo, měla jsem zástavu srdce - kvůli bulimii a anorexii.

Bylo mi 15...a po třech letech trpím pořád poruchou příjmu potravy.

Mám diagnostikovanou srdeční vadu, uhnala jsem si žaludeční vředy, mám natrvale poškozené kosti, svaly a nervy, čtyři vředy na svém jícnu, přišla jsem o zubní sklovinu a denně mi krvácí dásně.

A přesto Shinyu i DEG obdivuji a miluji.

(Bestie nebudou komentovat - jen podotknou, že Shinya je jako zdroj nenávisti velice oblíbený a vděčný objekt.)


...ano, Yoshi-sama následuje v těsné blízkosti. Asi to dělají ty bicí.


(Hidetův pohřeb)... Na vině je Yoshiki.7. Můžete taky anonymně vyjádřit své pochybnosti - o sobě nebo jiných...


...v mých myšlenkách je Mana pořád ONA...i když jsem vždy věděl(a), že on je žena...

(Bestie upřímně zdraví Strašidlo a Nexie...neb něco jim říká, že ony vědí své.)
...když se tak dívám na ně, pochybuji o své sexuální orientaci...

(Bestie jsou nadšeny myšlenkou stát se strašidlem - výhodou strašidláctví je, že můžete mít pohlaví jaké jen chcete a tedy milovat co a koho chcete)8. Můžete věřit a doufat v to, že VÁM 30 a víc nikdy nebude...


...jestě jednou uslyším o Yoshiki nebo Gacktovi a někdo na mém seznamu prátelů zemře. Jsou oba tak staří - tak proč to pořád zkouší?...nebo taky ne:


...mít 30 NEZNAMENÁ, že jste staří! Bože...a tohle říká dvacítka...

(Bestie se jen usmály a nalily si další sklínku vína...protože čím starší, tím vyzrálejší - a lepší - chuť...)9. Můžete anonymně vyjádřit, co si myslíte o elitářství některých lidí ve fandomu - a Gackt ví, že jich je spoustu...


(vložte název libovolné kapely)

...vždy tady bude grupa lidí, co si myslí, že je kolem ní další velká grupa lidí, co má šíleně špatný hudební vkus. Faktem zůstává, že co je hluk a vřískot pro jednoho, druhého přivádí k slzám.

Ano, kapely, které posloucháte jsou lepší...ve vašich očích.

DÍK, ŽE SE MI SNAŽÍTE POMOCT.

ALE JÁ ZůSTANU U SVÉHO DĚSU...

...někteří lidé mají holt rádi jiné věci než vy. SMIŘTE SE S TÍM!
...jen Bestie se pořád nechtějí smířit s tím, že nemají tajemství na posílání...


Tak je udělejte o milimeter šťastnější.


Díky.


Vaše Bestijky
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nexus Nexus | Web | 30. července 2009 v 20:02 | Reagovat

:D dostalo ma to s tym prehlasenim o blvani kvetinek XD
ROFL XD

2 Strašidlo Strašidlo | 30. července 2009 v 21:55 | Reagovat

No, jak tak na to koukám, zvracet kytičky by se mi vážně nechtělo. Ještě štěstí, že jsem ošklivé Strašidlo... A když už jsme u toho zvracení, napadá mně, jak by to asi vypadalo, kdyby v Obscure Kyo zvracel třeba tulipány...*při této představě neví, jestli se smát, brečet nebo jenom blbě civět*
A ano, o Manovi ví Strašidlo své. *napůl zasněný a napůl perverzní pohled v dál*

3 bestIAR - Isobel,Agnieszka,Ro bestIAR - Isobel,Agnieszka,Ro | 30. července 2009 v 22:11 | Reagovat

Mile Strasidlo,

Bestie se hrdi tim,ze maji opravud divokou fantasii...ale tak divokou,aby si predstavily Kya zvracejiciho kyticky a u toho nadsene pistici mlade radoby drsne a cOOl rokerkiiiiii,tak tam to jeste - dikyGacktum - nedotahly.

*mstive* Ale docela jiste by pak uz DEG nikdo nemohl vytknout nedostatek estetickeho citeni.

*stezuji si* Mana-sama zatim odmita opustit nas hostovsky pokoj,ktery jsme specialne kvuli nemu/ni zbavily elektrickeho osvetleni a vybavily svickami,panenkami,gotickymi obrazy,sametem a satenem a tezkym arsenalem licidel...

...ALE NAM NEUTECE.A ten rozhovor nam poskytne.

*chmurne* Asi mu uneseme kytaru a budeme ho/ji vydirat.

*premyslive* Ve vsi pocestnosti,se vi.

Tve Bestie

4 Strašidlo Strašidlo | 31. července 2009 v 9:56 | Reagovat

Skusím s Manou promluvit, třeba si dá říct. Možná použiji nečestné metody, ale co bych pro vás neudělalo. ;)

5 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 31. července 2009 v 12:31 | Reagovat

Strašidlo, nečestné metody? Tak to už si s Manou nepromluví nikdy nikdo (i když to vlastně k jeho němotě není nějaký převratný rozdíl).

6 LinaKei LinaKei | Web | 31. července 2009 v 19:42 | Reagovat

gaze nejsu arogantny...a to zo sagom ma dostalo xD to ma hold blne

7 Who knows the name? :D Who knows the name? :D | 3. srpna 2009 v 17:37 | Reagovat

Kya, keby ste sa pozreli na mail, nasli by ste tam dalsie... :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama