Bestiálně skvělá letní škola psaní fanfiction, lekce sedmá.

20. července 2009 v 18:17 | bestIAR - Agnieszka, Isobel, Ro |  FANFICTION

Dámy a pánové,

další díl naší Bestiálně skvělé letní školy fanfiction vám přináší jednu z modifikací žánru AU, tedy Another Universe (jiná realita, dalo by se přeložit.) Obvykle tenhle žánr charakterizuje to, že jedině jména postav jsou vám známá - jejich chování, místo a čas, kde se povídka odehrává jsou zcela originálním vlastnictvím autorovy fantasie.

V případě následující povídky nejde zcela o AU, protože autorka se snažila zachovat rysy charakteru hlavní postavy, žel ulítla na křídlech své fantasie příliš daleko, když se snažila o napsání povídky, kde popisuje vztah Yoshiki Hayashi a Tilla Lindemanna z kapely Rammstein.

Ano - pokud jste fanoušky Rammstein, asi váma hodilo o zem. Pokud ne, velice se doporučuje pro navození lepší atmosféry a pochopení detailů shlédnout video, ke kterému se tato povídka váže:Piano (autor: Raye Sakurai aka KyoEatsBabys)


Yoshiki konečně dorazil do Berlína. Pocit, který v něm vyvolal časový posun se snad ani nedal popsat - bylo to něco strašného. Po bůhví kolika hodinách letu byl jednoduše rád, že je rád. I cesta do hotelu se mu v porovnaní s letem zdála úplně v pohodě.

Taxík zastavil před obrovským a úžasným hotelem, jaký jen Berlín mohl nabídnout takové hvězdě, jako je Yoshiki. Hotel mu připomínal historickou budovu, přesto byl ale překrásný.

Poté co se Yoshiki zapsal na recepci, mu poslíček pomohl vynést zavazadla do jeho pokoje číslo 26. Poslíček otevřel dveře, řekl "dein raum, mein herr," (tvůj prostor, můj pane)*
a usmál se.

"…ehm, danke," (děkuji) oplatil mu úsměv trochu nesměle Yoshiki, protože se cítil být hrdý na svou špatnou německou slovní zásobu. Ohlédnul se po pokoji a hned mu bylo jasné, že dostal nejlepší pokoj v hotelu. Zatímco poslíček skládal Yoshikiho kufry, Yoshiki se procházel v obrovském apartmá očividně ztracený ve svých myšlenkách. Vůbec nechápal, co tady vlastně dělá: představuje své nové album anebo jen našel záminku udělat si konečně prázdniny?

Osamělý. Cítil se tak strašně osamělý - všichni, které miloval odešli. Nic se nedokázalo vyrovnat těm nocím, co strávil s ním, se svým nejlepším přítelem. Nemohl ani myslet na jeho jméno, hned měl slzy v očích.

"Ne, teď ne," rozkázal si Yoshiki a otočil se - a pak si všimnul, že poslíček ještě pořád stojí u něj v pokoji a čeká. "Oh," vzpomněl si Yoshiki a ze zadní kapsy svých kalhot vytáhnul nějaké peníze. Neměl představu, jak velké dýško mu má dát.

Poslíček se usmál, řekl "danke" a odešel. Yoshiki se zamračil - mrzelo ho, že mu ani nemohl říct "bitte" (prosím.)

Rozhodl se, že nejlepší, co teď může pro svá záda udělat, je vana s horkou vodou. Napustil si velkou vířivku po okraj a pohodlně se opřel, v jedné ruce šampaňské a v druhé cigaretu. Opět se v myšlenkách zatoulal jinam: někdy přemýšlel, co asi dělají ostatní.

"Toshi," pomyslel si. Jeho přítel z dětství. Ať dělal, co chtěl, nemohl ho nenávidět…ale ani ho nemohl mít rád.

"Musím, musím tady přestat," pomyslel si. "Musím se teď soustředit na Violet UK projekt."

Uhasil cigaretu a vklouznul do hebkého koupacího pláště, co visel připraven u vany.

Uložil se do postele a přikryl jemnou přikrývkou. Protože se mu pokoj zdál pořád příliš tichý, vzal dálkové ovládaní a zapnul televizi. Nejdřív znudeně procházel německé zpravodajské kanály a pak najednou (ehm,ehm) narazil na MTV.

Sledoval video za videem. Dokonce i to s Paris Hilton, které ho upřímně rozesmálo. Pak hráli Avril Lavigne a Christinu Aguileru, ty znal z Ameriky. Pak přišli na řadu Element of crime a In extremo. První video se mu nelíbilo, druhé ano.

A pak se zjevilo video od kapely, co se jmenuje Rammstein. Na začátku kamera snímala mladou dívku v rudých šatech, jak ujíždí na koni přes tmavý les. Yoshiki video sledoval a pomyslel si, že jediné, co v něm ukázali, byl vokalista.

"Zvláštní," pomyslel si. Video nijak zvlášť nezaujalo jeho pozornost.

Kromě muže, kterému z hrudi vylezly vlčí hlavy.

"Hmm…proč ne," pomyslel si Yoshiki a protože byl tak unavený, usnul, jen co video skončilo.


Zdá se mu, že on je v tom videu: má pocit, že je snad v 18.století, někde na bálu a je v rudém. Někdo ho nahání. Utíká nahoru po schodech až vběhne do dveří, co jsou nejblíže - doufá, že tady bude v bezpečí. Ukáže se, že je to ložnice.

A taky v ní v bezpečí nebude. Muž, vysoký a svalnatý, s delšími vlasy vklouzne do pokoje. Je oblečený podle starodávné módy a na tváři má bílou maskou.

"Odejdi!" podaří se Yoshikimu dostat ven ze sebe.

Muž se však jenom škodolibě usměje a postoupí o krok blíže. Yoshiki udělá krok zpátky, narazí na postel a spadne.

Ví, co se stane, proto raději zavře oči a ruce si ovine kolem hrudi.

Ale místo toho, aby jej vlci roztrhali na kousíčky náhle (EHM EHM) pocítí na tváři něžný dotek. Yoshiki pomalu otevře oči a vidí, jak nad ním ten vysoký muž stojí - a dívá se. Pak se usměje, olízne si rty a jeho ruka sklouzne po Yoshikiho hrudi a břiše.

Začne mu rozepínat košili. Pak jemně políbí hladkou kůži a jeho ruce kloužou dolů po Yoshikiho pažích až k zápěstím a pak pevně je přitlačí k postely.

Yoshiki bolestí zasténá: sevření je skutečně tvrdé a silné. Má pocit, že z něj nikdy neunikne.

Muž si lehne k němu na postel a jemně jej políbí: jeho rty jsou teplé a vlhké. Yoshiki se snaží, ale nemůže si pomoci - zasténá. Polibek skončí, aby se oba mohli nadechnout, pak se k němu muž opět přiblíží. Jeho jazyk projde po Yoshikiho zubech - když nedostane žádanou odpověď, vydá nespokojený zvuk a dožaduje se přístupu do Yoshikiho úst.

Yoshiki moc nepřemýšlí, pootevře ústa a dovolí jazyku muže, aby vešel. Jazyk zkoumá všechny zákoutí Yoshikiho úst a pak se jejich jazyky spojí v moři vášně.

Muž ho políbí na tvář a pak pokračuje až k Yoshikiho uchu. Něžně jej několikrát políbí a pak mu pošeptá: "ich will dich…" (chci tě)

Yoshiki na něj zmateně pohlédne: "Cože?" Vysoký muž se na něj jen usměje a svlékne mu košili, pak i kalhoty. Yoshiki se už ničemu nebrání: "Je tohle sen nebo ne? Když ano, proč se mi zdá o tomhle muži? Já ho přeci nikdy neviděl…"

Než si to stačil uvědomit, byl úplně nahý. (…a máme to tady, zaradovaly se Bestie)

Vysoký muž neztrácel čas a bral si, co chtěl. Odložil si masku a Yoshiki hleděl do tých nejhezčích sivě-modrých očí, jaké kdy viděl. Muž si začal sundávat pásek na kalhotách a až tehdy si Yoshiki všimnul enormně obří erekci.

Tvrdě polknul. "Nedělám…chybu?"

Vysoký muž si sundal kabát a košili a opět se sklonil nad Yoshikim. Jeho tvrdé mužství se teď dotýkalo Yoshikiho zadku. Opět se začali líbat - jen teď Yoshiki už sám od sebe ovinul své ruce kolem těla cizího muže.

"Ani tě…vždyť tě ani vůbec neznám," pomyslel si Yoshiki.

Muž se mu jen hluboce zadíval do očí, usmál se a opět jej něžně políbil.

"Řekni mi alespoň své jméno." Yoshiki se cítil trapně, že se chystá vyspat s někým, jehož jméno ani nezná.

Muž otevřel ústa ale místo slov se z nich ozval hlasitý, pípající zvuk-

"CO - "

Yoshiki se na posteli prudce posadil a cítil, jak mu srdce naráží o hrudní koš.

"Kdo nastavil budík?!" Yoshiki chmatnul budík a hodil jej o zeď. Budík se rozbil.

Když se mu konečně ustálil dech, všimnul si, že pomezi mezery v žaluziích proniká sluneční světlo.

Hluboce a dlouze si povzdechl. "Co to jen byl za sen?" Chytil se za hlavu, protože zvonění budíku mu přivolalo zpátky bolesti hlavy.

Našel ve své kosmetické tašce prášky proti bolesti, několik si jich vzal a uložil se zpátky do postele, aby zkusil ještě na chvíli usnout. Ale bylo to marné, neb "něco" ho pořád otravovalo.

Několikrát se přetočil na posteli než si všimnul velké boule pod svým koupacím pláštěm.

"Můj bože!" pomyslel si. Nevypadalo to tak, že dnes ještě usne. Proto vstal a šel do koupelny, aby si dopřál studenou sprchu.

To be continued…* Bestie upozorňují, že u překladu z němčiny se striktně držely originálu a jestli vám u věty "tohle je tvůj prostor, můj pane" něco nesedí, pak vězte, že ani nám ne.

Nadšené čtenáře musíme žel zklamat: autorka z blíže nezjištěných důvodů tuto povídku nikdy nedopsala. Bestie si myslí, že buď si to s ní přišel vyříkat sám Velký Maestro Hayashi-sama osobně nebo Till Lindemann - což podle nás nebylo o nic milosrdnější.

Gackt s ní…a Mana s Nexie.


Vaše Bestie
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 poison caramel poison caramel | 20. července 2009 v 18:29 | Reagovat

*odkaslala si, ale nemuze si to odpustit*
Ťuk-ťuk-ťuk, tady jazyk, muzu dal?... [...dožaduje se přístupu do Yoshikiho úst.]
*odfrkla si* Cigareta a sampanske, navic ve vane?*protocila panenky* Ale proti gustu...

*pobavena* Hodne mne zaujala poloha, priniz se muzstvi Tilla dotykalo zadku Yoshiki, a nasledne, sam Mistr, objimajici zpevaka - at zkousim, jak zkousim, tuto polohu si vazne predstavit neumim *nevinne a rozjarene oci*...a tak, fotodokumentace by jaksi... bodle. Enormne MOC :D
Pri vete - Muž otevřel ústa ale místo slov se z nich ozval hlasitý, pípající zvuk - mne div nekrisili, neb se predstavivost, buzena kavou, se preci jen probrala k zivotu a ja si znovu pripomela, jake to je, slzet smichy...
Drahe Bestie, dekuji za dalsi literarni skost.
Nyni, kdyz mne omluvite, pujdu si zkontrolovat svuj koupaci plast - zda se tam nahodou take neschovava tajemne "neco"!, jenz by v chvili nestrezenou mohlo NAHLE... ale vsak vite :)

2 poison caramel poison caramel | 20. července 2009 v 19:11 | Reagovat

p.s Jak si tak ctu prezdivku autorky, rikam si, ze s KyoVegetarian by zapusobila vic - ...eats babys, pche! No a kdo ne? *retoricky, okusuje nozicku*

3 bestiar - Isobel, Agnieszka, Ro bestiar - Isobel, Agnieszka, Ro | 20. července 2009 v 19:24 | Reagovat

Mila poison caramel,

co se tyce fantasie autoru pri vyberu sveho umeleckeho jmena,opravdu je bezbreha a nechaji v ni Kya zkonzumovat vse,co maji v dosahu a co je jen napadne.

*usmaly se* Vime,ze pan Lindemann hraje ve videu napul vlkodlaka,napul upire.A ti muzou jen na pozvani,proto si jazyk dovolil slusne pozadat,aby mohl vejit.

Nad onou polohou  *muzstvi pana Lindemanna u zadku Mistra a zaroven Mistrovy ruce kolem pana Lindemanna) jseme se zamyslely uz pri prekladu povidky: myslime,ze autorka zcela jiste mela na mysli,ze Yoshiki lezi na zadech,nohy kolem boku pana Lindemanna a zaroven jej obejima - to je jedine vysvetleni,a taky jedina sealizovatelna poloha.

*nevinne* A Tobe se snad nestava,ze obas otevres usta a z nich vyjde jiny zvuk nez lidsky hlas?

*zklamane* My uz nase koupaci plaste taky kontrolovaly: zel neskryva se v nich ani tajemne "neco",ale Mistr sam o sobe...s tajemnym "neco".

Jsme rady,ze se Ti i tenhle literarni poklad libil a ujistujeme Te,ze mame v zasobe jeste mnoho dalsich ;D

Tve Bestie

4 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 20. července 2009 v 20:20 | Reagovat

Tomu se říká originální pairing. Nebráním se netypickým párům pokud to má myšlenku, hloubku, dobrý děj a kvalitní.. žhavé scény? Tohleto ovšem nemá ani jedno z toho a ta podivná poloha mě taky zarazila.
Vážně asi začnu díla takovýchto "mistrů" sbírat. Pak bych se mohla za pár let nad tím dobře pobavit.

5 Akira Akira | Web | 20. července 2009 v 20:25 | Reagovat

Už jen přezdívka autorky mě donutila culit se jak měsíček na hnoji...
Vypadá to, že tu řádí nějaký fantom, jak jinak by se dala vysvětlit ta náhlá nahota? XD
Ale pairing je to... Zvláštní.

6 TSal TSal | 20. července 2009 v 20:26 | Reagovat

Gackte, jak tenhle pairing mohl někoho napadnout? XDDD
A ta němčina pobavila i mě a to mi ta léta "studia" dala sotva pět slovíček XD

7 Arlena Arlena | Web | 20. července 2009 v 20:42 | Reagovat

Musím se přiznat, že jsem po třech odstavcích přestala číst.

Bojím se tohohle páru. Bože, jak to někoho mohlo vůbec napadnout?!

Nebudu tuhle povídku už číst. Chci, aby Yoshiki zůstal "neposkvrněn" tímhle členem kapely, které jsem nikdy v životě nefandila a nebudu.

8 bestiar - Isobel, Agnieszka, Ro bestiar - Isobel, Agnieszka, Ro | 20. července 2009 v 20:51 | Reagovat

Mila Kaarle Suuri,

...a proc az za par let? My se bestilane bavime uz ted ;DD
________________

Mila Akira,

to vis...za vsechno muzou Ti upiri a jejich velke a tvrde krucifixy - mocne a carovne to nastroje ^___^

Pairing je bezpochyby velice originalni - a to az tak,ze Bestie se bezmocne chlamaly hodne,hodne dlouho.
__________________

Mila TSal,

jsme toho nazoru,ze autorce ho poseptal sam Gackt - neco jako vnuknuti z nebe.

Jsme toho nazoru - Nemci a nemecky pisici autori at prominou - ze nemcina se jako jazyk pro fanfiction velice NEhodi.Obzvlaste,pokud ji dotycny autor neovlada nebo postupuje stylem slovnik.seznam.cz.Jenze diky te dobre dusi jsme se kralovsky bavily.

Mame Vas rady,damy.

Vase Bestie

9 Strašidlo Strašidlo | 20. července 2009 v 21:13 | Reagovat

Tak TOHLE by nenapadlo ani mně, a to je co říct, když jsem schopna spárovat Kya z Dir en grey a Ayu z Psycho le cemu... Opravdu hodně originální pairing - to se musí nechat.

Než si to stačil uvědomit, byl úplně nahý.=> To mně rozsekalo. Nejčastěji používaná víceslovná věta v yaoi, s výjimkou Miluji tě. (věty jako Přidej! se nepočítají, neb obsahují jen jedno slovo)

10 poison caramel poison caramel | 20. července 2009 v 21:38 | Reagovat

"...jeste!...jeste!"
+
"Oh/ah/uh anoooo!"
...pardon :) To ja si jen tak vzpomela na ty casto pouzivane yaoi veticky :)))

11 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 20. července 2009 v 22:35 | Reagovat

Milé Bestie,
také se bavím už teď, ale něco mi říká, že za několik let to ocením více. Třeba, když mi příjde účet za elektřinu, mohla bych takové rozptýlení potřebovat.

12 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 20. července 2009 v 22:46 | Reagovat

Mila Kaarle Suuri,

uznavame,ze diky nase zavislosti na siti je ucet za elektrinu vzdy velice...smutny.Takze jen sbirej tyto poklady,jednou se urcite hodi.
___________

Mile Strasidlo,mila poicon caramel,

kdysi-kdesi jsem v nejake manze prelozene co CZ objevila uchvatne citoslovce "svlík!" a "chmát!" Velice zabavnym zpusobem to na mne zapusobilo.

Zda se,mile Strasidlo,ze zahadne miznuti obleceni j-rockeru je paranormalni jev...coz mne vede k podezirave otazce,zda-li o tom vzhledem ke svemu nicku neco nevis?

Co se divokeho pairingu tyce,myslim si,ze pairing Gackt/Kyo zustane neprekonany.

Mame Vas rady, damy.

Vase Bestie

13 Nexus Nexus | Web | 21. července 2009 v 0:19 | Reagovat

Jeeeee, Mana s Nexie :D
Nexie dakuje XD
"Než si to stačil uvědomit, byl úplně nahý."
Toto ma zabilo, skoro som skoncila pod stolom XD XD XD XD XD XD XD

14 Sia Sia | 22. července 2009 v 0:53 | Reagovat

Jajx, další uvědomění si, že je nahy XD ale dámy na druhou stranu to určitě znáte, když se s někým válíte v postely tak se vám běžně stává, že vás překvapí vlastní "náhla" nahota ne ;)
Jen tak mě teťkom napadlo, vzhledem k použité němčině, jestli autorka nepřesedlala z Tokio Hotel (nic proti nim nenám) na jeco dží-rockoveho >< což vemě teťkom vzbuduje nehorázné věci ohledně pairingu Yoshiki X Bill a podobně Oo *hledá si pevný provaz...větví je na zahradě dost*
Mám vás ráda Bestie

15 bestIAR - Isobel bestIAR - Isobel | 22. července 2009 v 1:17 | Reagovat

Mila Sia,

porad se drzime u srdce ze soku,ktery nam zpusobila Tva predstava Yoshiki - BILL KAULITZ a jen Te uplne nebestialne prosime na kolenou,aby ses o tomhle paringu nikdy nikomu nezminila - neb Gackt ztresta nase ciny a my se ho snad i dozijeme.

NE.NE a NE a NE a NE.Gackte.GACKTE! *nitroglycerin pod jazyk*

Co se nahle nahoty tyce,Bestie jsou toho nazoru,ze kdyz se s nekym valis v posteli za ucelem...no,za obecne znamym ucelem,tak ta nahota zas az tak NAHODNA a NEPLANOVANA neni ;D

Obecne - a za tym si Bestie stoji - lze rict,ze dila v nemcine a z laptopu nemecky pisicich autoru JSOU strasne:precetly jsme jak FF k Tokio Hotel,tak i treba k Cinema Bizarre...a ano,pak i k Harrymu P. a j-rocku a jen se modlime,abychom uz vickrat nemusely.

Nerikame,ze jsou spatne - jen maji zcela originalni a jedinecny styl,ktery i Bestie kapku desi...a znechucuje.

A to je skutecne cin hodny Bestialniho Oscara.

I my Te mame rady ;) a pozdravujeme segru.

Tve Bestie

16 Sia Sia | 22. července 2009 v 18:12 | Reagovat

Oj, za šok se omlouvám, ale byla to taková volná asociace ^^; prostě to tak přišlo samo no ^^; Doufám ale že jsi to rozdýchala XDD A zcela upřímě o nějakém takovém pairingu nemám v plánu se někde zmiňovat bo doví co by z toho vylezlo XDD ><
Osobně Cinema Bizarre nemusím, nevím čím to je ale nějak mi vadí ><
Vevos také zdraví. A Bestie...mám vás ráda :-*

17 Veve Veve | 23. července 2009 v 22:33 | Reagovat

Také vás zdravím. A ano, ta první německá věta je špatně. Jak německy, tak překlad. Už vidím, jak mu bude poslíček tykat. A "tvůj prostor"? Prostor? I idiota by napadlo říct "Váš pokoj, pane." Ale to bych asi po některých asi chtěla moc.
A naprosto s vámi souhlasím. Pokud se s někým válím v postali za určitým... tělesným účelem, tak mě vlastní nahota prostě nemůže překvapit. Navíc, pokud se v posteli válíte s někým, kdo o vás velmi a (trochu) i násilím usiluje. A dneska mě to nějak štve víc než obvykle.

18 Strašidlo Strašidlo | 24. července 2009 v 21:49 | Reagovat

Dobrá, přiznávám! Svlékám Yoshikiho každý den! :D

19 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 26. července 2009 v 15:42 | Reagovat

Mile Strasidlo,

tak to se tedy musime nekde tesne cestou ven z Yoshiho loznice mijet,neb o svlikani velkeho Mistra se snazime i my ;P Zel,zatim neuspesne.
_________

Mila Veve,

vime o tom silenom zverstvi pachanem na slovech Zimmer a Raum:)Krasy nemciny mame peclive nastudovane..ale zel,kdyz nekdo preklada stylem Co Google translator da jen aby sve povidce dodal na autenticnosti...

Pokud o Tebe nekdo nasilim usiluje,byt uz v posteli nebo mimo,utrhni mu hlavu.

Pokud se o Tebe nekdo usiluje nasilim tym spravnym zpusobem *jak nam to predvedli panove aka Yoshi: "Neee,opravdu nee...no,dobra,kdyz mi reknes sve jmeno,tak joooo."* ...no,chvili se bran..ale kdyz Ti rekne sve jmeno,tak snad uz ani neni treba :)

Bude hur, damy...a ctene Strasidlo.

*chmurne* Bude hur.Mame tady mnohem desivejsi kousky.

Mame Vas rady.

Vase Bestie

20 Anitha Anitha | Web | 26. července 2009 v 20:06 | Reagovat

OMFG!!!... k němčině se tedy vyjadřovat opravdu nebudu.. raději..
po dočtení mám takový pocit.. "Co mi sakra uniklo"
jinak výraz "koupací plášť jsem neslyšela pěkně dlouho, ale to je asi moje chyba
Jinak po týdnu dovolené zdravím bestie...

21 Veve Veve | 26. července 2009 v 23:08 | Reagovat

Milé Bestie,
krásy němčiny mám nastudovány taky - a to doslova, neboť ji studuji;o) Bohužel jsem poslední dobou tak mimo, že si nejsem jistá, jestli to s těma krásami myslíte doopravdy nebo jen sarkasticky. Ale vzhledem k tomu, jak ji většina lidí nenávidí, tak bych se nedivila ničemu.
Nejsem si jistá, jestli jsem schopná někomu utrhnout hlavu, ale v případě násilí páchaného na mě budu asi přece jen schopná spáchat násilí na někom jiném.
A k tomu jménu - jak pravila Stařenka Oggová: "Pokud znáš jméno a adresu toho mladíka, tak to je v pořádku":o)

22 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 27. července 2009 v 7:44 | Reagovat

Mila Anitha,

ten vyraz jsme taky neslysely uz hezky dlouho,ale dokonale - alespon nam - nam zapadal do kontextu a vubec hodne svojske atmosfery :)

Taky Te zdravime a doufame,ze ses mela bestialne fajn!
__________________

Mila Veve,

reknime,ze cca 25 let poctiveho studia a speakovani onoho jazyka starych Germanu nas opravnuje razit nazor,ze nemcina je sice krasna a misty hodne fikana *at zije neprelozitelne a o to nedhernejsi sluvko "Geborgenheit"* ale se vsema svyma vyjimkama potvrzujicimi pravidlo,se vsema cleny, adjektivy, adverbiami, FVG a jinyma krasama i hezky...dabelsky vynalezava ohledne tyrani osob,kterym neni materskym jazykem.

Ale rozhodne k ni neprechovavame nenavist.Jen vime,jak tezko se z NJ preklada - tam jednoho hodne,hodne potrapi.A kdyz ji nekdo opravud neovlada na dost slusne urovni a presto trva na tom,ze ji pouzije na dokresleni "realni" atmosfery Nemecka...no,Gackt mu pomahej,ale nevyslo to.

...nebo na nej posli Silvera - v obou pripadech :) Starenka Oggova ma VZDYCKY pravdu!

PS:Nemcina-Praha,Plzen,Brno,Olomouc,Ostrava,Opava? ;D *Bestie si hrajou na GPS*

Mejte se bestialne,damy!

VAse Bestie

23 Veve Veve | 27. července 2009 v 15:15 | Reagovat

25 let? Milé Bestie, toto mě nutí k zamyšlení a položení vyloženě nevhodné a netaktní otázky: Kolik vám je let?
A je mi jasné, že asi těžko odpovíte, ale za zeptání nic nedám:D

Až si nějakého Silvera pořídím, tak ho možná i pošlu:D Mimochodem, jako pisatelky tohoto blogu jsme mi velmi sympatické. Ovšem váš literární vkus může za to, že vás miluji čím dál tím víc! Ať nahodím jakou narážku chci, vy se vždycky chytnete! Ať už se jedná o Vrakobor nebo o Pratchetta. To je tak úžasné!

Opava. Možná taky proto, že kousíček od ní bydlím:D A tedy, nestačíte mě přivádět v úžas:o) jaký máte přehled!

24 bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro bestIAR - Isobel, Agnieszka, Ro | 27. července 2009 v 15:43 | Reagovat

Mila Veve,

vyhodou bestiarstvi je,ze Ti muze byt let,na kolik se zrovna citis :) Muze nam byt 18, muze nam byt 25 a muze nam byt 140.

...a mely jsme spoluzacky,ktere v OP studovaly nemcinu-italstinu a myslely si,ze pozvat 1 z Bestii pocas navstevy Opavy podivat se i na jejich hodinu jazykovych cviceni je skvely napad.

Zrovna se psal test.Dodnes by me zajimalo,co jsem z neho dostala.Jelikoz to byla italstina,kde se zrovna nechytam ani paratkem,asi to nebyla zadna slava.

Harry a Starenka Oggova? Mame rady fantasy knizky...a Terrymu Pratchettovi se uctive klanime uz leta.Milujeme jeho humor...a Krysiho Smrte.Hn hn hn.

Mame rady humor.A kazdeho,kdo ho ma.

Soudne sestry Veve a Sia jsou nam taky hodne sympaticke ;)

Mame Vas rady, damy.

Vase Bestie

PS:Predpokladame,ze jako skalna fan Harryho Pottera a vsech zvrhlosti,co se kolem nej toci tyto stranky asi znas:

http://valley-of-slash.blog.cz/

Jsme rady,ze to,co dela bestIAR ve fandomu j-rocku dela par bestialne vtipnych lidi ve fandomu Harryho Pottera.Rehnily jsme se opravdu bestialne moc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama