"Akce K" aneb Manuál správného házení spodního prádla k nohám/ na hlavu vašeho idola.

7. července 2009 v 22:48 | bestIAR - Isobel, Ro |  TRUE FANS

Dámy a pánové!

Protože Bestie byly žádány, aby vám poradily v tak háklivé a přesto velmi aktuální problematice házení spodního prádla po vašich idolech, neměly to srdce vám něco odmítnout!

Odsledovaly za vás nekonečné množství záznamů z live vystoupení vašich idolů, konzultovaly psychology a psychiatry a nebály se zeptat ani fangirls - nositelek Olympijské medaile za vrh podprsenkou.

Jejich tvrdá práce přinesla úspěch. Bestie vám teď hrdě prezentují Velký kalhotkový manuál a dojatě budou z povzdálí sledovat vaše statečné počiny v této vysoce sportovní disciplině.

Gackt s váma a Mana pryč!

Vaše BestieNo.1
Předpokládáme, že jakožto žena nějaké to spodní prádlo vlastníte a že ho občas i nosíte.

V případě, že spodní prádlo nevlastníte/ nenosíte vůbec jsou Bestie nuceny zkonstatovat, že tenhle krok může být sice bestiálně rafinovaný, ale slávu vám nepřinese. Vstupte si proto do svědomí!

V případě, že jste muž a nějaké to spodní prádlo (dámské) vlastníte a/nebo nosíte, Bestie zůstávají tolerantní. Koneckonců, jde o obsah, ne o tvar. (Obsah poselství, kdyby tady někdo chtěl rýpat.)


No.2
Uvědomte si, že příprava na "Akci K" (ne, nemáme na mysli Aktuální Koncert, dámy a pánové!) začíná pro vás už brzy před samotným koncertem.

Věnujte pečlivou pozornost výběru toho přešťastného kousíčku krajky nebo saténu, co bude mít tu čest, že přistane na hlavě nebo u nohou vašeho idola!

Zjistěte si, jaká je oblíbená barva vašeho idola a tomu přizpůsobte svůj výběr. Když se váš idol nikdy neprojevil na téma své oblíbené barvy, přizpůsobte svůj výběr tak, aby ladil s idolovým kostýmem/ oblečením. Jistě vaši starostlivost a vytříbený vkus ocení.


No.3
Máte vybranou svou tajnou sexy zbraň? Blahopřejeme!

Ovšem teď jste ještě jen v půlce vaší mise: vlastnit onen svůdný kousíček saténu nebo krajky vám ještě nezaručuje, že se i trefíte! Zjistěte si, kde ve vašem okolí trénuje místní basketbalový team a požádejte je o lekce hodu na koš.

Pečlivě trénujte hod kalhotkami do koše. Jste-li již zdatní v házení, potrénujte se také v zasahování živého terče. Nejlépe trénujte hod na terč pohyblivý - nezapomeňte, že váš idol po pódiu obvykle ladně krouží. Na tento trénink je velice vhodné využít kočky, psy anebo vaše mladší sourozence.

Trénujte pečlivě!


No.4
Důležitým předpokladem na zdárný průběh "Akce K" je, že budete mít tu nejlepší strategickou pozici pro hod kalhotkami.

Sežeňte si plány klubu/haly/stadionu nebo jakéhokoliv místa, které z přípravy na utkání koncertu podezíráte. Za pomoci šachových figurek, které budou naznačovat pozici členů kapely u koncertu si vypočítejte, jaká je nejlepší poloha a úhel, ze kterého budete kalhotky házet.

Pořád poctivě trénujte hod kalhotkami, tentokrát však už i s vypočítanými parametry.


No.5
Chcete-li ve vašem idolovi zanechat opravdu hluboký dojem, přibalte k onomu svůdnému kousíčku prádla i nějaký dárek. Kámen by sice hluboký dojem na vašem idolovi zanechal, je ale otázané, v jakém slova smyslu. Bestiím se vidí vhodnější přibalit do kalhotek milostný dopis anebo plyšového medvídka.


No.6
"Akce K" může začít.

V den koncertu stepujte před klubem/halou/stadionem podle možnosti už od rána, aby jste si zabezpečili tu nejlepší pozici. Při vpouštění na místo akce koncertu se perte a sekejte nehtama a/nebo paralyzérem. Nedovolte, aby vám vaši strategické místo převzala nějaká jiná mrcha!


No.7
"Akce K" byla zahájena - koncert se začal.

Než přijede ten správný okamžik, kalhotky celou dobu svírejte v rukou. Pokud jste byli tak nepředvídaví a kalhotky máte pořád na sobě, Bestie lehce znechuceně kroutí hlavou a důrazně vám doporučují, aby jste si je co nejdřív svlékli.

Přilákáte tak nejen pozornost davu, ale možná i vašeho idola.

Pokud ovšem kalhotky svíráte v rukou, je teď nejvyšší čas zaútočit bojovým pokřikem KAWAIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiii……

Přilákáte tak spolehlivě nejen pozornost davu, ale především vašeho idola.


No.8
Zaujměte útočnou pozici, kterou jste tak pečlivě trénovali po celé ty měsíce!

Pohledem fixujte vašeho idola: hýbe se? Pokud ano, snaží se o únik? Stojí přimrznutý hrůzou? Zařiďte se podle toho!

Soustřeďte se!

Házejte!


No.9
HLAVNĚ NEZAPOMÍNEJTE NA BOJOVÝ POKŘIK KAWAIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii….


No.10 aneb Bonusová rada
Vydařila se vám akce a kalhotky přistály na vašem idolovi anebo u jeho nohou?

BLAHOPŘEJEME!

Máte možnost po koncertu vašeho idola potkat třeba na autogramiádě nebo na meet&greet s fans?

Máte svůj šťastný den! Zařvete svůj bojový pokřik KAWAIIIIIIIIiiiiiiiiiiiii a pak vašeho idola požádejte, aby se s váma odfotil na památku - ve vašem spodním prádlu.


No.11
Fotku neprodleně zašlete do Bestiáře na uvedenou mailovou adresu!Bestie se na fota moc těší!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veve Veve | 7. července 2009 v 23:35 | Reagovat

Ach, jak mě drtí, že sport (a tudíž ani přesné házení) nebyl nikdy mou silnou stránkou! Obávám se, že ani pečlivé trénování by mou nepřesnou mušku nezlepšilo. Proto přenechávám své místo šťastnějším a přesnějším a doufám, že budou házet i za mě!
Jinak Bestiím moc děkuji za jejich poučný a přínosný manuál:o) Lepší už nemůže existovat!

2 Akira Akira | Web | 7. července 2009 v 23:40 | Reagovat

Milé Bestie, mám problém... Co je lepší? Krajka nebo satén? A co když se stane *Začne šeptat* že se nablízku vyskytne fanoušek druhého pohlaví či závistivá a nepřipravená fanynka, a drze mi odcizí MOJE drahé a s láskou opečováváné prádlo? A aby toho nebylo málo, bude mít tu drzost a hodí s MÝM prádlem po MÉM idolovi?
Ale děkuju za skvělý manuál... Konečně má moje dušička pokoj... A nebo aspoň částečně XDDDD

3 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 7. července 2009 v 23:56 | Reagovat

Milá Veve,

i když sport není zrovna Tvá nejsilnější stránka, můžes podpořit své dží-rock kolegyně v teto Gacktumilé činnosti bojovým pokřikem kawaiiiiiiiii....
______________

Milá Akira,

Na problematiku krajka vs. satén se názory j-rockerů liší podle jejich vlastních preferencí.J-rockeři se však vesměs shodli na tom,že vše je dovoleno - jen bavlna a vlna po babičce ne.

Bestie chápou Tvou nejistotu a jsou upřímně pohoršeny představou,že by si jiná fangirl dovolila odcizit Tvůj speciální a jistě tak pečlivě střežený kousíček prádélka.Nedá se ale vyloučit,že i k něčemu tak politováníhodnému dojde - lidé jsou holt tak nevypočitatelní!

Pokud se přece jen něco tak nízké a ubohé jako krádež kalhotek odehrá,Bestie se shodly na tvrdé pomstě pozůstávající z kousání,bodání,škrabání,kopání,tahání za vlasy a rozcupování na kousíčky.I když pak po svém idolovi kalhotkama nehodíš,pořád ho můžeš třeba zaujat tím,že po něm hodíš nějakým kouskem cizího těla.

Když se nablízku vedle Tebe náhodou octne fanoušek mužského pohlaví,zcela jistě se nemusíš obávat ani obtěžování,ani přílišného zájmu: logika a zkušenost Bestie naučily,že je-li na koncertu přítomen muž,pak je zcela jistě homosexuál,kterému by

1.buď pohled na obnažující se ženu způsobil doživotní trauma
2.aneb by byl tak zaujatý ladným kroužením beder svého idola,že by Ti nevěnoval ani malinkatý pohledík.

Proto zachovej klid,pozici a pevnou ruku.

Máme Vás rády,děvčata.

Vaše Bestie

4 fleur de l'acour fleur de l'acour | 8. července 2009 v 0:02 | Reagovat

I pres skvostne rady,ktere obsahuje tento manual si nemohu pomoci a drze rikam,ze misto kalhotek bych se po j-rockerovi nejradej hodila ja sama...

5 Akira Akira | Web | 8. července 2009 v 0:31 | Reagovat

Milé Bestie,
děkuji za rady. Myslím, že i na příští koncert budu vybavena svýma tří-centimetrovýma černě nalakovanýma nehtama/drápama - vždyť víte, pro všechny případy. Těch několik dní/týdnů/měsíců přípravy přeci nemůže zhatit nějaká podprůměrná závistivá fanynka *Vztekle prská už jen při té představě*
Ale vidina letící ruky na pódium je opravdu... Ehm... Kouzelná? Nezáviděla bych uklízečce... (Nejspíš bych se s rukou trefila líp, jak s vlastnoručně upečeným dortem - ale možnost slízání zákonitě padá)

6 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 8. července 2009 v 0:48 | Reagovat

Milá Akira,

chtíč přikazuje zcela jednoznačně: je-li možnost slízávaní dortu z těla j-rockera, kašlat na kalhotky a kusy těla jiných fans: HÁZEJ DORTEM.

A líž :)

Tvé - touhle vidinou hodně zaujaty - Bestie

7 Veve Veve | 8. července 2009 v 0:51 | Reagovat

Ach, vidíte, to mě nenapadlo! Mnohokrát vám děkuji za cennou radu.

A dovolím si tedy skromně vyjádřit svůj názor, že letícím kouskem cizího těla by mohla Akira pozornost vybraného idolu upoutat lépe. Přece jen, kalhotky na ně létají často, ale kolikrát se jim stane, že na nich přistane cizí oční bulva?

8 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 8. července 2009 v 0:55 | Reagovat

Milá Veve,

Tvá rada má jistě něco do sebe,Bestie si ale přesto pořád myslí,že můžeš-li si vybrát mezi slíznutím oční bulvy anebo čokoládového dortu z těla j-rockeře, ten čokoládový dort se jim zamlouvá líp.

Ale výběr ať je ponechán Akire.

9 Akira Akira | Web | 8. července 2009 v 1:00 | Reagovat

Ohledně slízávání bych možná i radši dala přednost tomu dortu... Na druhou stranu - hod částí těla sokyně je jistě originální, ALE... Buď by je to odradilo takovým způsobem, že už by do naší země nezavítali, a nebo by to v nich propudilo potlačované násilné sklony a půlka fanynek by odcházela s trsátkama zaraženýma... Mezi očima.

10 Veve Veve | 8. července 2009 v 1:00 | Reagovat

Uznávám, že z tohoto pohledu bráno... no, já měla k čokoládě vždy kladný vztah:o)
Ale třeba to Akira nějak vhodně zkombinuje xD

11 Shichi-chama しち-ちゃま Shichi-chama しち-ちゃま | E-mail | Web | 8. července 2009 v 10:14 | Reagovat

Cenné rady, akorát pochybuju, že ty kalhotky neodletí při prvním poryvu větru (rozumějte proudu hudby z repráků :D). Bohužel toto asi nebudu moct vyzkoušet, protože se netrefím do široké stodoly ani balónem, natož kalhotkama.

12 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 8. července 2009 v 12:30 | Reagovat

A já jsem si myslela, že moje mladší sestra není užitečná. Teď se mi bude výborně hodit při trénování.

13 Sia Sia | 8. července 2009 v 16:36 | Reagovat

Oh milé Bestie,
skvělé rady, jako vždy ;) S trenováním to bude zřejmě těžší, domácí zvířata nevedem a sestra je malinko starší *nenápadný pohled na Veve* ikdyž s házením věcí po ní mám docela zkušenosti XD takže, může se využít i starší sourozenec? XD
Vlastnoručně upečený dort? XD proč jste to neřekli dřív XDD opráším knížky ze školy a de se na věc XD jen se pak budou muset najít nějací ti j-rockeři na kterých bych mohla hazení a slízávání praktikovat ;)
A přípedné zcizení spodního prádla by šlo vyřešit zkopáním  případné zlodějky k zemi. Pak byste si na ní mohli stoupnout a hned byste byly víš. Nejen žebyste líp vyděli, ale také byste mělí lepší podmínky k házení (zpátky získaných kalhotek/dortu/bulvy/podprsetky -> nehodíci se šktněte)přece jen se líp háže z vyvíšeného místa než z davu kde se vpodstatě tísníte a tak máte menší rozpřah. XD

14 munamu munamu | Web | 8. července 2009 v 16:37 | Reagovat

Tak myslím teda, že tohle jsou první rady, který 100 % nepoužiju XD Ale třeba na hod jinýho dárku třeba joooo... Hmmm... už se vidím, jak třeba příště po Diru hážu flašku Absintu a trefim Kya do hlavy nebo to rozfláknu Diemu o kytaru XD Tyhle rady jsem neměla číst XDDD

15 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 8. července 2009 v 17:42 | Reagovat

Milá Sia,

pokud starší sestra netrpí sklony k agresi a není o moc silnější než Ty,klidně si po ni něčím hoď.

Vidno,že nečteš naše rady pozorně,protože vlastnoručně upečený dort se mihnul už v návodu na téma Jak přežít autogramiádu vašeho idola.

Tvůj zlepšovací návrh (zlodějku zkopat do zeme a vyskočit si na ni) Bestie upřímně nadchnul - máš velký potenciál.

Jen tak dál!
_________

Milá munamu,

usoudily jsme,že v zcela výjimečných případech mohou být kalhotky klidně nahrazeny flaškou Absinthu (po Bestiích,prosím,házet Magistra) nebo jiným pitivem - přeci jen,dodržovat pitný režim je taky hodně důležité.

Hlavně nezapomínej na bojový pokřik KAWAIIIIIIIIiiiiiii a hodně u toho hryz,kop a používej řemeny a ostny ;)

Máme Vás rady, děvčata.

Vaše Bestie

16 Veve Veve | 8. července 2009 v 23:05 | Reagovat

Tedy, mohu vás milé Bestie ubezpečit, že starší sestra rozhodně netrpí sklony k agresivitě a silnější není ani omylem. To spíš ona starší sestra je doma utlačována a týrána tou mladší. (A kdybych se dlouho neozvývala, tak asi tušíte, co se se mnou stalo.)

17 Sia Sia | 8. července 2009 v 23:29 | Reagovat

Mile Bestie,
sestra bohužel trpí občasnou agresí *kouká zaritě na Vevose* ale naštěstí pro mě, jsem ta silnější já *hrdě na sebe ukáže*
Články, milé Bestie, čtu důkladně. Bohužel mě zrazuje paměť. Není divu v mém vysokém věku 18-ti let, kdy jsem pomalu jednou nohou v hrobě XDD
Tak trochu přemýšlím jestli zdejší obyvatelky blogu včetně Bestii nestudují nebo nestudovaly vysokou školu, kde se strácí smysl pro praktičnost a nejjednoduší řešení (vydím to doma na sestře) *lítostný pohled na Veve* jinak si nemohu vysvětlit, že vás samotné nenapadlo vyskakovaní na zlodějku, přece jen kdybyste jí rozcupovaly a zbytky házely po svých idolet, tak byste si zamazali krví své pečlivě vybrané oblečení na tento koncert ;) což mě přivádí k myšlence, že by nebylo špatné napsat článek o správném odívání na koncerty svých idoluXDD
PS: končím, protože na to nevidím....někde jsem si nechala brýle ^^; naštěstí pro mě nevidím ani na ty gramatické chyby Oo

18 bestiar - Isobel, Agnieszka, Ro bestiar - Isobel, Agnieszka, Ro | 8. července 2009 v 23:48 | Reagovat

Milá Sia a milá Veve,

Bestie pokorně přiznávají,že ano - studium vysoké školy jim buď vyhrožuje nebo již dovyhrožovalo.

Bestie by ovšem rády podotkly,že jako jemné dámy z dobrého domu se nepříjemních lidí nebo příliš nezkrotných fangrils zbavují většinou utrhnutím hlavy - na ůklid těla mají své poskoky,přeci jen, Bestie jsou dámy. Čas od času však,pravda jest,neodolají své vlčí přirozenosti a rozcupují vše,co je v dosahu: hlad je hlad.

A taky nikdy nebyly proti přiučit se něčemu novému v oblasti eliminování nepřítele.

Námět na výběr oblečku na koncert svého idola Bestie zaujal a slibují,že si na něm pošmáknou.

S díky a uctivými pozdravy oběm sestrám

Bestie

19 Veve Veve | 9. července 2009 v 0:23 | Reagovat

Drahé Bestie, já se spíš tak nějak divím, že jste ještě neroztrhly nás dvě xD
A máte pravdu, hlad je hlad. A jak říká Taylor: "Dobré prase všechno spase."

A mohu se prosí otázat, co Bestie studují/studovat chtějí a ve kterém městě ono studium probíhá/bude probíhat?
A ano jsem zvědavá až na půdu. Vím to.

20 bestiar - Isobel, Agnieszka, Ro bestiar - Isobel, Agnieszka, Ro | 9. července 2009 v 11:55 | Reagovat

Milá Veve,

jestli se laskavě podíváš na header na našem blogu...Řekněme,že krom oboru bestiologie a bestiingu jsou Bestie schopné Vás dvě roztrhnout septicky nezávadným způsobem i bez užití skalpelů.

Své působení po vysokých školách Života Bestie fikaně rozložily tak,aby jim z pařátků neunikla ani malá myšička - a to jim taky ani neunikne.

Kdo se hodně ptá,hodně se dozví...třeba i to,že Bestie začínají mít hlad.

Proto pozor na hlavu.A pacičky.

Tvé nejoddanější Bestie

21 Veve Veve | 9. července 2009 v 20:30 | Reagovat

*urychleně zalezla do svého kouta*

22 Homer Homer | E-mail | Web | 16. dubna 2012 v 13:41 | Reagovat

Pěkný....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama