Okopírujte si svůj vlastní styl - Yoshiki

30. června 2009 v 0:19 | bestIAR - Agnieszka |  DESPERATE J-STARS
Ano je to tak. V krátké době tu máme další díl našich stylistických rad přímo od nejpovolanějších. Prošli jste si divokým mládím a hledáte změnu? Vypozorovali jste u sebe umělecké sklony a cit pro estetiku? Chcete mít úspěch a nejste si jisti jak nejlépe na to? Mistr Hayashi Vám ochotně poradí.1. Nebojte se oprostit od minulosti. To spolu se zdravým sebevědomím je základní klíč k úspěchu. Zvolte si například - jinou trasu cesty do školy, své želé bonbóny choďte nakupovat do jiných potravin, stejně jako pro bravíčko je vhodné skočit do jiné trafiky.

2. Rušte stereotypy a zavádějte nové. Zvěte své kamarády na večerní posezení u dobrého vína. Pokud se vás i přesto budou snažit dotáhnout do hospody, je nám líto, trénujte svou silnou vůli a odolávejte. A když se vám to nepovede a vy v oné putyce skončíte, stejně si to víno objednejte.

3. Naučte se klidu a vyrovnanosti. Provozujte dechová cvičení a jógu. Když už vás vztek přemůže a někdo vás vážně nasere....řvěte na něj přesně 47 vteřin. Poté opět nasaďte svou příjemnou, neutrální tvář.

4. Naučte se pohybovat a oblékat. Tento bod je zásadní. Nejvhodnější by bylo oblečení šité na míru, nakupování ve značkových obchodech však postačí. Vaše heslo: ,,ležérní elegance''. S tričky s potiskem již nevystačíte. Zásadní je také výběr doplňků. Velmi hezké jsou šály, řetízky s křížky, ale základem vašeho stylu budou samozřejmě sluneční brýle.

5. Najděte si takové kadeřnictví, kde vám zároveň udělají i manikúru (!) a sedejte si stylem noha přes nohu ruce sepnuté v klíně. Nacvičujte úsměv před zrcadlem. Při běžném hovoru si často odhrnujte rukou vlasy z obličeje, tento pohyb je opět vhodné natrénovat předem.

6. Probuďte u sebe lásku ke klasické muzice. Nic vám neříkala jména Beethoven, Bach, Chopin či Smetana? Napravte to! Učte se hrát na nějaký klasický hudební nástroj - nejlépe
klavír, povoleny jsou také housle, violoncello nebo flétna, ale nic jiného! Takový triangl by vám moc obdivu nepřinesl.

7. Pomáhejte ostatním najít svou cestu. Nemusí to být lidé se stejně vytříbeným vkusem jako vy, ale buďte ochotni poskytnout své rady a životní moudrost druhým. Budou vám vděční, budou vás respektovat...a vy se budete cítit dobře.

8. Požádejte rodiče o nový pokoj. Nejlépe v podkroví nebo v nejodlehlejší části domu/bytu. Vybavte ho jen několika kusy nábytku (důležité je zdání prázdného prostoru). Celou jednu stěnu ať zabírá vaše šatní skříň.

9. Naučte se z vlastní iniciativy plynně anglicky. Nezapomeňte si však zachovat svůj jedinečný přízvuk, maximálně si ho uzpůsobte tak, aby zněl víc kůl případně roztomile. Váš učitel angličtiny bude nadšen pokroky, kterých jste dosáhli. Dejte mu však jasně najevo, že přízvuk si ponecháváte z přesvědčení a on s tím nic nenadělá.

10. Sežeňte si číslo na Paris Hilton. Samozřejmě...nemusí být pravé, ale nezapomeňte se zmínit, že ho máte! Nedokážete si představit, jakou rychlostí se tato zvěst rozšíří.

11. Mějte VKUS. Milujte a obklopujte se krásnými věcmi. Mohou být moderní i starožitné. Aby vás přátelé nepovažovali za takového suchara, jednou za čas se vytaste s věcí, která je odrovná. Vhodná jsou nejrůznější plyšová zvířátka, hrnečky a psací potřeby s motivy anime postav. Pořiďte si batůžek či budík Hello Kitty a tvrďte, že je vám podobný.

12. Přes všechno ctěte svou minulost. Jednou za čas si zavzpomínejte na své staré já. Jedině v těchto případech buďte plně uvolnění. Dovoleno je cokoliv, blbněte jak malé děcko.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kurokitsune kurokitsune | 30. června 2009 v 9:46 | Reagovat

:D :D
Mistre, diky!

2 Anitha Anitha | 30. června 2009 v 10:37 | Reagovat

xD
Po hlubokém zamyšlení nad svým dosavadním životem, myslím že vás poslechnu, mistře! *horečně se shání po slunečních brýlích xD*

3 munamu munamu | Web | 30. června 2009 v 12:42 | Reagovat

Tak tohle kdyby si Mistr Hayashi přečetl nemálo by se nasral XDDD
Takhle po ránu si přečíst takovejhle článek, je vážně povzbuzující XD Asi o tom pouvažuju a třeba někerou s těch rad vážně udělám XDDD  

4 bestiar - Agnieszka bestiar - Agnieszka | 30. června 2009 v 13:28 | Reagovat

Milá munamu, Bestiím je samozřejmě naprosto jasné, že by Yoshiki nebyl dvakrát nadšen. Bestiím bylo toto jasné už dlouho předtím, než článek spatřil světlo světa viz ještě ve skrze nevinné video: http://www.youtube.com/watch?v=cE9OQvfe6FY , které ovšem stačilo k tomu, aby se Bestie budily ze spánku s nočními můrami. Naším prokletím se nadměrně bujná představivost, ale také se můžeme pyšnit odvahou nazývat věci pravými jmény. Jsme velmi potěšeny Tvou odvahou některou z rad uskutečnit. Nezapomeň nám o tom poreferovat. Bestie Tě mají rády!

5 kurokitsu kurokitsu | 30. června 2009 v 14:09 | Reagovat

Vaham nad odstinem bryli - maji byt cerne, nebo takove, jake ma Mistr na fotce?
Prosim, poradte, je to zivotne dulezite :,(

6 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 30. června 2009 v 16:17 | Reagovat

Milá/ý Kurokitsu,

Bestie Ti dávají za pravdu: otázka správně svoleného odstínu je životně důležitá! Nesmís riskovat svou pověst výběrem nesprávných slunečních brýlí.

Tvůj dotaz jsme uctivě tlumočily samotnému Mistrovi Hayashi,který,jak víme,je Guru a Módní ikona 21.století.

Poté,jak na nás Mistr vřískal přesne 47 vteřin za výše publikovaný článek,protože jsme se odvážily naznačit,že číslo na Paris Hilton není pravé (za co jsme se Mistrovi Hayashi 123krat omluvily), uklidnil se a laskavě,jak to jen Mistr Hayashi umí vzkazuje,že (citát) "vše,jen černou ne!!!"

Černá je na brýlích toto léto skutečně out,proto Mistr Hayashi doporučuje odstíny šedé, hnědé až jemně růžové - nejlépe z jeho vlastní kolekce.

Mistr Hayashi také všem klade na srdce,aby si vybírali takové brýle,které jim umožní vidět ALE (jak rafinované!)nebýt viděn. Dbej proto na to,by Tvé brýle byly propustné jen z jedné strany.

U výběru brýlí Ti Bestie přejí hodně zábavy a zdaru.

Bestie Tě totiž mají rády.

7 kurokitsu kurokitsu | 30. června 2009 v 16:20 | Reagovat

*slastne povzdechla* Mile Bestie, tisicere diky... pro bryle se vypravim k Mistru Hayashimu - neb, kdyz uz doporucuje nejlepe z jeho vlastni kolekce... Snad mne neodmitne a neposle mne domu po kouskach a ja si budu moci vychutnat vase dalsi skvele rady!

8 Kaarle Suuri Kaarle Suuri | 1. července 2009 v 18:39 | Reagovat

:D :D
Přesně na to člověk čekal. Styl alá Yoshiki!

9 Nikto/Yumi-sama/Sayu^^ Nikto/Yumi-sama/Sayu^^ | Web | 11. ledna 2010 v 20:42 | Reagovat

no nevizera jak PAMELA??? plochá pamela!

10 Kyuu-san Kyuu-san | 20. ledna 2010 v 15:27 | Reagovat

Ano. Je to tak. Myslím že budu jako pan Hayashi.

11 Niff Niff | 16. března 2010 v 1:14 | Reagovat

Jsem divne, ale neprijde mi to smesne o_O Vite, damy, zkuste si uzivat zivota a nezavidet nekterym jinym jejich talent (ano, ten clovek talent ma, jestli myslite, ze ne, uprete sve zraky na kompozice, co stvoril), penize (stravil stovky hodin sam se svou hudbou, odmena se dostavila) etc. Vsimam si, ze ho zesmesnujete i jinde, ale stale nejak nechapu duvod, muzete mi to povedet? :)

12 De Virot De Virot | 19. října 2016 v 13:29 | Reagovat

[11]: Čtu si tady po pěti letech, už jsem skoro zapomněla, že tenhle blog existuje...
A z jejich článků necítím nic než závist a aroganci, kterou zakrývají svoje vlastní mindráky. Tehdy jsem si to neuvědomovala tak jasně.

Jinak souhlasím, Yoshiki je úžasný umělec a jeho klavírové umění okouzlilo i moji neJ-rock kamarádku. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama