Okopírujte si svůj vlastní styl - a buďte v tom jedineční!

27. června 2009 v 15:13 | bestIAR - Isobel |  DESPERATE J-STARS
Proč kopírovat? Protože j-rockeři vědí líp. Jsou to přece j-rockeři! Jsou naším vzorem. Vzhlížíme k nim. Chceme být jako oni - krásní, mladí a neklidní. Sex ve měste nám ukázal cestu. A Bestie vám laskavě pootevřou dvírka do bestiálně skvělé stylingové rubriky Desperate j-stars.

Jako první se odvážil Miyavi. Možná lituje. A možná...

Styl "Miyavi" vám zaručí, že si vás lidé všimnou, i kdyby nechtěli - což je pro začínajícího j-rockera nebo vášnivého j-rock fanouška vždycky výhra. Mimochodem: díky vašemu - místy unikátnímu - vzhledu nehrozí, že by vás na přechodu srazilo auto i kdyby nefungoval semafor.
1. Tytam jsou ty časy, když se o nízkém vzrůstu lidí asijského původu dělali žerty. Miyavi je vysoký: uvědomte si, že se svýma 160 centimetry díru do světa j-rocku neuděláte. Proto ovlivňujte svou výšku směrem nahoru: denně si prodlužujte nohy i ruce. Dbejte ale na to, aby velikost vaši nohy odpovídala velikosti vašeho srdce. Dělá to hezkou postavu.


2. Kérky a piercing patří u Miyavi stylu k dobrým mravům. Nesnesete bolest? Kdo říkal, že kérky a piercing musejí být pravý? Důležitý je fakt, že je lze vidět.

Každopádně si ale tajemství "fake" tetování nebo piercing nechte pro sebe nebo se o něj podělte s nejlepší kámoškou. Před ostatníma z party nebo neuvědomělými laiky vykládejte historky o tom, jak vám ucho nebo nos propíchnul kámoš zrzavou sicherkou doma v koupelně. Zdůrazňujte, kolik krve vyteklo, ale že vy jste to ustáli. Jste přece Superhero!


3. Buďte odvážní - bojujte proti depresivní šedi tohoto světa barvami! Kdo říkal, že víc než tři barvy by se kombinovat neměly? Růžová, hnědá, tyrkysová, nachová a bílá se v podstatě skvěle hodí ke královsky modré, pampeliškově žluté a karmínové: dodají vaším očím nezvyklou hloubku a pleti tajemný odstín. Be creative. Think pink.


4. Pěstujte si zdravé sebevědomí. Zjistěte si možnosti českého jazyka a vyhledejte v gramatice ekvivalent ke slovu "oresama". Pokud vás nalezený ekvivalent neuspokojí, zkuste o sobě začít mluvit v první osobě množného čísla: " My, král - královna XY, si myslíme, že…" Nezapomínejte: jste skvělí - jste kus - a to je vaše plus!


5. Jste-li dívka, buďte ambiciózní. Jste-li kluk, …no…co naděláte.


6. Nezapomínejte, že jste drsní/é j-rockeři/ky: vaše oblíbená barva je krom černé i růžová.


7. Prožijte svůj život hledáním klíče ke svému srdci, jak vám káže vaše tetováni. Najděte si dobrého kardiologa.


8. Buďte velkorysí: nevynechejte den, aniž byste někoho neobjali, protože rádi činíte lidi šťastnými: co na tom, že lidi kolem vás se netváří třikrát nadšeně, protože jim vaše piercingy potrhali tričko nebo způsobili tržnou ránu v obličeji? Vy je přece chcete udělat šťastné!


9. Udržujte si kondici, buďte pořád v pohybu: když se s někým bavíte, nestůjte u toho jako kůl v plotě. Skákejte. Házejte sebou po pohovce. Vydávejte neartikulovatelné zvuky. Předstírejte, že hrajete na mentální kytaru. A hlavně nezapomínejte - jste skvělí - jste kus - a to je vaše plus!!!


10. Vyznávejte Selfish love: milujte své ego, jako si přejete, aby lidi milovali vás. Žádná ruka nehladí tak dokonale jako tvá - jste Chuck Norris j-rock světa!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Haily Haily | Web | 27. června 2009 v 22:22 | Reagovat

Nééé, já umřu :D Devítka! :D Si tak představím svojí spolužačku "j-rockerku" jak semnou mluví a při tom sebou háže na pohovce.. pohled za všechny prachy :D

2 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 28. června 2009 v 0:45 | Reagovat

[1]:

Drahá/ý Haily,

pro lepší ilustraci a inspiraci Bestiální Trio doporučuje pro tvou spolužačku tohle video:

http://www.youtube.com/watch?v=rycQPV5cyfs

Sportu zdar.

3 LinaKei LinaKei | Web | 28. června 2009 v 14:09 | Reagovat

Woooow takto som sa dlho nepobavila xDD , jop chcem piercing a nebojím sa žiadnej bolesti ,čo mna do bolesti tej si užijem šte dost XDDD , no ja mám 162 a už som nejak zastala, ale tak XDDD mne to vyhovuje.... k 6-tke..presne tak XD proste suhlasim s týmto člankom je užastny ^^ xD

4 Akira Akira | Web | 28. června 2009 v 20:35 | Reagovat

Tak s tím semaforem to bylo trefný XDD Na druhou stranu - dost lidí má co dělat aby udrželo auto na silnici když zblejsknou někoho takového XD

5 Jo! Jo! | Web | 29. června 2009 v 22:45 | Reagovat

ach ne, já myslela že džapanís Chuck Norris by vždy Gackt... achjo... to abych teď jeho oltáříček s fotečkou roztrhala, fňuk...

[btw skvělý nápad s pozadím komentářů, konečně se to dá číst :]]

6 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 30. června 2009 v 6:30 | Reagovat

Milá JO!,

chápeme Tvůj zmatek v titulech,jakých na Vysoké škole j-rocku a jiných umění svádět dosahují j-rockeři,proto upřesňujeme:

Chuck Norris je "jen" polobůh.Zatímco Gackt Neprekonatelný vybičoval tohle umění daleko za hranici snesitelnosti.

Bestie varují: Gacktovi fotky a oltáříčky se neničí!Copak Gackt nepravil,že nebudeš se k jiným bohům modliti a v jiné náboženství věriti,neboť ON je ten,co určuje,řídí a řádí? Gackt Nemilosrdný kacířství neodpouští - střež se proto unáhlených rozhodnutí.

Bestie jsou s Tebou a mají Tě rády.

7 De Virot De Virot | 19. října 2016 v 13:23 | Reagovat

Zajímalo by mě, kolik slečnám v té době bylo let. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama