Deset zaručených rad jak bravurně zvládnout autogramiádu vašeho miláčka

28. června 2009 v 22:23 | bestIAR - Isobel, Agniezska, Ro |  TRUE FANS
Jelikož se Bestie pohybují ve vysokých kruzích, byly nepříjemně zaskočeny stížnostmi j-rockerů na adresu některých fans, kteří očividně nevědí, jak se zachovat, dostane-li se jim takového štěstí, že mohou dýchat stejný vzduch, jako jejich idol o pár metrů dál.

Dámy a pánové, Bestie stížnosti j-rockerů podrobně prozkoumaly a byly zděšeny, když zjistily, jak hrubých faux-pas se někteří fans dopustili! Rozhodly se ale, že budou milostivé - neukousnou vám hlavy ani ruce. Naopak, poskytnou vám rady jak se zachovat na autogramiádě nebo při osobním setkání s vašimi idoly - jde jim taky o svou hrdost: vaše blamáž je blamáž všech j-rock fans. Proto čtěte naše rady a berte si jich k srdci - Bestie chtějí jen vaše dobro.Autogramiáda

No.1
Podstatou autogramiády je, že vám vaši idolové na počkání a na vaše vlastní oči demonstrují skutečnost, že umí psát. Neuvádějte je proto do rozpaků tím, že budete žádat, aby vám do památníčku nebo na obal cédéčka napsali víc než jen své jméno. Po vás taky nikdo nechce, abyste mu odříkaly vzoreček lidského genomu poté, co se představíte.

No.2
Důležitý je výběr předmětu, který toužíte mít osignován. Pamatujte: čím víc, tím líp. Demonstrujte vaši lásku ke svému idolovi tím, že posbíráte všechny předměty, které nesou co jen náznak podezření, že mají co dělat s j-rockem. Váš idol bude jistě příjemně překvapený, až mu na stůl vysypete krabičku s padesáti trsátkama od kytary. Nezáleží na tom, že je váš idol pianista a kytaru viděl tak mezi nohama svého kolegy. Hudba jako hudba, na té přeci záleží.

No.3
Opakujeme: čím víc,tím líp. Vemte s sebou všechno, na co se dá psát: školní pouzdro, diárek z TopDívky nebo booklety od všech cédéček, co máte doma - ano, i to od Britney Spearsové, co vám maminka darovala k devátým narozeninám. Hudba jako hudba…

No.4
Pokud jste již vystřílely veškerou munici, na kterou se dá psát, zachovejte si chladnou hlavu: buďte kreativní a mějte připraven plán B.

Příklad pro plán B, který Bestiím laskavě prozradili samotní bohové j-rock Olympu: psát se dá i na nahou kůži.

No.5
Maminka vám jistě říkala, že na hezkém spodním prádlu záleží, kdyby vás náhodou srazilo auto. Mějte tuto radu na paměti, když vybíráte outfit pro autogramiádu: v případě, že dojde papír, nechte vašeho idola podepisovat různá místa vašeho těla. Jistě nechcete, aby zjistil, že pořád nosíte kalhotky nebo podprsenku Hello Kitty. Na autogramiádu se doporučuje černá nebo temně rudá krajka a satén.

No.6
Pokud je váš idol na j-rock scéně už nějaký ten pátek, dokažte mu, že jste jeho věrná fan a že jeho kariéru pozorně sledujete. Má váš idol svou Visual Kei éru léta za sebou? Mile ho překvapte svou skvělou pamětí a požádejte ho, aby se vám podepsal na plakát spřed deseti let.

No.7
Tuhle radu Bestie obzvlášť kladou na srdce: nezapomínejte na dárečky! Vyjádříte tak svou lásku, vkus i ostrovtip. Je vašemu idolovi 30 a víc? Plyšové zvířátko, podprsenka, kalhotky, cukříková srdíčka, portrét vašeho idola, co jste osobně namalovaly nebo vlastnoručně upečený dort s nápisem I LOVE YOU jsou velice vhodné dárky.

No.8
Přesvědčte se, že vašeho idola vidíte skutečně na vlastní oči a že je z masa a kostí - šáhněte si na něj. Doporučuje se šahat do vlasů, rozkroku nebo na zadek - jsou tam soustředěny ty nejdůležitější čakry na lidském těle. Čerpejte z nich svou energii. Pokud je to možné, vyfoťte si je.

No.9
Ujistěte vašeho idola, jak moc ho milujete a zároveň ho uchvaťte svou chytrostí - naučte se frázi "miluji tě" v minimálně 30 jazycích. Komunikujte s vaším idolem v jeho rodném jazyce. Připravte si projev, kterým mu vyrazíte dech. Projev by měl zahrnovat frázi "miluji tě" v minimálně šedesáti variacích. Přeložíte ho snadno a spolehlivě za pomoci Google Translatoru.

No.10 známá i jako Rada první pomoci:
Váš mozek při pohledu do nebesky modrých očí vašeho idola přestal fungovat a vy mu přesto toužíte říct, jak moc ho milujete? I tady byli j-rockeři laskaví a poradili: zazpívejte jim to! Demonstrujte jim svou lásku za pomoci jejich vlastní písničky!


Bestie vám přejí hodně zdaru. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kitsune-san kitsune-san | 28. června 2009 v 23:43 | Reagovat

*zaslzela* Kdyz tohle mne vazne rozsekalo...
Necham se podepsat rovnou na spodni pradlo (aby ocenili, ze tam jdu pripravena UPLNE NA VSECHNO), a aby me "loWe stArs" videli, jak moc je miluju, vlastnorucne jim upecu dort, a aby jeste si mne navic zapamatovaly, vyklopim jim ho rovnou do klina - vsem, kdyz budu mit stesti!
*nevinne* Vyfotit si, to jako ty cakry?

2 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 29. června 2009 v 0:07 | Reagovat

[1]: Milá Kitsune-san,

Bestie si Tě dovolí malinko opravit: kdybys byla skutečně připravena ÚPLNĚ NA VŠECHNO, přijdeš na autogramiádu BEZ spodního prádla - ušetříš tím čas sobě i svému idolovi.

Tvůj návrh týkající se provrhnutí dortu do klína svého idola jsme konzultovaly s j-rockeřem Kiyoharu,který byl v čase uzávěrky jediný online a bylo nám řečeno,že v tom případě j-rockeři ocení,je-li jim dort z klínu i pečlivě slízán.

Jinak Bestie radí čakry odfotit - a poslat nám je na uvedenou mailovou adresu.Bestie věří,že "sharing is caring."

Poděl se.

Bestie Tě mají rády a přejí Ti mnoho úspěchů.

3 kitsune-san kitsune-san | 29. června 2009 v 0:23 | Reagovat

Mile Bestie,
ale co, kdyby mne cestou na autogramiadu srazilo auto a ja byla BEZ TOHO PRADLA? Maminku by to jiste nepotesilo a ja bych se musela hambou propadnout jeste jednou...!
Budu vam nesmirne vdecna, vyridite-li j-rockerovi Kiyoharu, ze se mu o ten dort prevelice rada - a peclive! - postaram.
Cakry urcite ofotim - v pripade potreby obreslim a obtisknu - sdileni je preci tak fanousske!
*procitene* Dekuji vam za skvele rady!

4 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 29. června 2009 v 0:36 | Reagovat

[3]: Milá Kitsune-san,

Bestie si dovolí vyjádřit domněnku,že když Tě jednou srazí auto,může Ti být všechno ukradeno - JEN AUTOGRAMIÁDA NE: šťastnou náhodou se nám ozval j-rockeř Sakurai Atsushi (Buck-Tick), který vyjádřil přesvědčení,že ani úmrtní list neomlouvá.

Kiyoharu nás laskavě ujistil,že jakákoliv iniciativa ze strany dží-fans je vítána až podporována.Směle lízej.

Jak bylo řečeno - čakry odfotit,obtisknout a přeposlat na adresu bestiary-good@seznam.cz.

Jsme tady pro vás - a máme Tě rády.

Tvé Bestie

5 munamu munamu | 29. června 2009 v 11:30 | Reagovat

Tyhle články mi dělají vážně radost, zjišťuju, že ještě "nejsem" uplnej magor a jsem v celku "normální" ikdyž o tom silně pochybuju XD

6 Veve Veve | 30. června 2009 v 0:04 | Reagovat

Milé bestie,
myslíte, že mí idolové ocení, když jim dary předám v pevné krabici, která jim usnadní přenos mých dárků do jejich honosného sídla? Nebude to působit poněkud... usedle a rozumně? Aby si snad nemysleli, že uvažuju nějak moc dopředu! Také přemýšlím nad tím, jestli by správná dží-rocková fanynka neměla své dárky pouze házet během koncertu na pódium. Ach, jsem tak nejistá! Drahé bestie, prosím, poraďte!

7 bestiar - Isobel bestiar - Isobel | 30. června 2009 v 6:09 | Reagovat

Milá Veve,

jsme rády,že jsi vyhledala naši poradnu a taky nás potěšilo,že jsou fans,co opravdu myslí i na to,jak ve svém idolovi zanechat co nejlepší dojem - a nejen na to,dostat se co nejblíž k jeho čakrám.

Tvá otázka byla tlumočena do nejvyšších j-rock kruhu a bylo ném řečeno,že pevná krabice je v pořádku,skrývá-li se v ní překvapení typu "Playboy bunny v úsporních bikinkách, co vyskakuje z narozeninového dortu".

Házení dárků na podium je taky velmi vhodný způsob přeukazování pozornosti svému idolovi (v případu autogramiády tahle možnost,žel,odpadá).Velice vhodné je házet spodní prádlo, plyšové zvířátka,růže nebo sebe,už méně vhodné je zkusit ohazovat svého idola třeba už spomenutým vlastnoručně pečeným dortem.Nemusela by ses totiž trefit.

Doufáme,že jsme ukojily Tvůj chtíč po poznání a přejeme si ještě mnoho tak uvědomělých fans,jako jsi Ty.

Bestie Tě mají rády.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama